Chanel-kolorówka - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-12-12, 11:11   #1141
majade
Zakorzenienie

Dot.: Chanel-kolorówka

widzę, ze już były wklejane na nowościach.. no trudno
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg chanelspringmakeup20098jj1.jpg (9,9 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg chanelspringmakeup20099aj4.jpg (5,9 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg chanelspringmakeup20099gf7.jpg (11,8 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg chanelspringmakeup20099py5.jpg (8,4 KB, 12 załadowań)

Edytowane przez majade
Czas edycji: 2008-12-12 o 11:13
majade jest offline  
Stary 2008-12-12, 12:03   #1142
eres
Rozeznanie

Szkoda ze nie ma zadnych nowych kolorkow blyszczykow Aqualumiere
Stary 2008-12-12, 14:51   #1143
kasiaj85
Moderator

Właśnie kurde promocja w Sephorze na smsy jest -20% na wsio i ja się znów zastanawiam, czy by Iconic Tonic nie kupic....
Chyba zwariowałam na punkcie Aqualumiere...
kasiaj85 jest offline  
Stary 2008-12-14, 17:49   #1144
Judyta~
Raczkowanie

Dziewczyny, mam pytanie który z odcieni róży Joues Contraste uważacie za najbardziej wielowymiarowy, nieprzeciętny ? Mam chłodny typ urody (ciemny brąz włosy, zielono-szare oczy) a chciałabym kupić sobie coś, co wyrózniałoby się na policzkach, ale chyba w wersji brzoswiniowo-brązowej, bo lodowych róży mam już serdecznie dość. Boję się tylko, że nie będą mi pasować (miałam reflex,ale wyglądałam w nim tragiznie, bardzo pomarańczowo). Konsultantka w Douglasie doradziła mi 48 Enchanteresse, ale na podstawie wizualnej tylko, popatrzyła i orzekła, a ja, gdy zobaczyłam że ten róż jest w Sephorze strasznie ciemny, brązowy to wątpie, żeby do średnio jasnej skóry taki kolor mógł pasować.

Czy któraś z Was ma Orchid Rose bądź Enchanteresse? Jak te kolory wychodzą na skórze?
Judyta~ jest offline  
Stary 2008-12-14, 17:57   #1145
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Judyta~ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie który z odcieni róży Joues Contraste uważacie za najbardziej wielowymiarowy, nieprzeciętny ? Mam chłodny typ urody (ciemny brąz włosy, zielono-szare oczy) a chciałabym kupić sobie coś, co wyrózniałoby się na policzkach, ale chyba w wersji brzoswiniowo-brązowej, bo lodowych róży mam już serdecznie dość. Boję się tylko, że nie będą mi pasować (miałam reflex,ale wyglądałam w nim tragiznie, bardzo pomarańczowo). Konsultantka w Douglasie doradziła mi 48 Enchanteresse, ale na podstawie wizualnej tylko, popatrzyła i orzekła, a ja, gdy zobaczyłam że ten róż jest w Sephorze strasznie ciemny, brązowy to wątpie, żeby do średnio jasnej skóry taki kolor mógł pasować.

Czy któraś z Was ma Orchid Rose bądź Enchanteresse? Jak te kolory wychodzą na skórze?
orchid jest lekko pomaranczowawy nie wiem czy do chlodnego typu pasuje, ja sama mam chlodny i najbardziej mi sie poboda 96 caprice
dimiti jest offline  
Stary 2008-12-14, 19:39   #1146
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
orchid jest lekko pomaranczowawy nie wiem czy do chlodnego typu pasuje, ja sama mam chlodny i najbardziej mi sie poboda 96 caprice
ja mam orchid, ale mam też żółtą cerę więc nie wiem czy moja opinia będzie w tej kwestii dla ciebie wiarygodna - nie widzę w nim nic pomarańczowego - to cieplejszy róż - na mojej skórze daje efekt zdrowego rumieńca, ale do pomarańczy mu daleko

bliżej mu chyba do zgaszonego różo-bordowego...

Dimiti - pamiętam, że ostatnio szukałaś brzoskwiniowego różu - polecam pasiasty Diora kolor 02, ale jak piszesz, że orchid jest pomarańczowy, to diorek nie dla Ciebie

3220g 54 cm

------------------
rekontrukcja piersi Sz-n dr A.Ś.

Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2008-12-14 o 19:52 Powód: dopisek
p4w jest offline  
Stary 2008-12-15, 12:16   #1147
Champs
Zadomowienie

Dziewczyny mam prośbę.
Czy któraś zWas posiada błyszczy Aqualumiere nr.66 (Freeze)? Powiedzcie jak on wygląda w rzeczywistości? Widać kolor na ustach czy bardziej tylko te "iskierki"? Czy mogłybyście wkleić zdjęcie tego błyszczyka na ustach. Bardzo podoba mi się ten kolorek,ale niestety na chwilę obecną nie mam go jak sprawdzić na żywo
Champs jest offline  
Stary 2008-12-15, 12:18   #1148
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Champs Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam prośbę.
Czy któraś zWas posiada błyszczy Aqualumiere nr.66 (Freeze)? Powiedzcie jak on wygląda w rzeczywistości? Widać kolor na ustach czy bardziej tylko te "iskierki"? Czy mogłybyście wkleić zdjęcie tego błyszczyka na ustach. Bardzo podoba mi się ten kolorek,ale niestety na chwilę obecną nie mam go jak sprawdzić na żywo
podłączam się do pytania - chciałam go kupić mamie pod choinkę, ale akurat nie mają tego koloru w Sephorze...

3220g 54 cm

------------------
p4w jest offline  
Stary 2008-12-15, 12:55   #1149
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja mam orchid, ale mam też żółtą cerę więc nie wiem czy moja opinia będzie w tej kwestii dla ciebie wiarygodna - nie widzę w nim nic pomarańczowego - to cieplejszy róż - na mojej skórze daje efekt zdrowego rumieńca, ale do pomarańczy mu daleko

bliżej mu chyba do zgaszonego różo-bordowego...

Dimiti - pamiętam, że ostatnio szukałaś brzoskwiniowego różu - polecam pasiasty Diora kolor 02, ale jak piszesz, że orchid jest pomarańczowy, to diorek nie dla Ciebie
u kazdego inaczej na skorze wyglada ja go spr i sliczny jest ale np kompletnie nie dla mnie hym z brzoskwiniowym nie bede lepiej kombinowac bo wogole nie wiem czy bede sie w takim odcieniu dobrze czula wiec kupie jakis tanszy pierw dziekuje za informacje
z podwojnych mysle ciagle nad 939 a english rose chociaz jak spr to tez najbardziej mi sie widzi 939
dimiti jest offline  
Stary 2008-12-15, 13:33   #1150
Judyta~
Raczkowanie

Cytat:
no właśnie, ja mam niby chłodny typ, ale gdy zamiast różu nałożę brązer na policzki, też dobrze to wygląda, dlatego zamiast kolejnego różowego chciałabym coś w takiej tonacji.
Caprice bardzo podoba mi się w testerze (bo sprawia tam wrażenie brudnego, brązowawego różu), ale po testach w sephorze na skórze dłoni wyszedł mi bardzo różowy, bez żadnej brudnej nuty
Chciałabym kupić coś nietypowego, niekonwecjonalnego, a marzy mi się właśnie Chanel
Judyta~ jest offline  
Stary 2008-12-15, 13:54   #1151
Reese
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Champs Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam prośbę.
może to coś pomoże

http://mymakeupreviews.blogspot.com/...ere-gloss.html
Reese jest offline  
Stary 2008-12-15, 13:55   #1152
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Judyta~ Pokaż wiadomość
no właśnie, ja mam niby chłodny typ, ale gdy zamiast różu nałożę brązer na policzki, też dobrze to wygląda, dlatego zamiast kolejnego różowego chciałabym coś w takiej tonacji.
Caprice bardzo podoba mi się w testerze (bo sprawia tam wrażenie brudnego, brązowawego różu), ale po testach w sephorze na skórze dłoni wyszedł mi bardzo różowy, bez żadnej brudnej nuty
Chciałabym kupić coś nietypowego, niekonwecjonalnego, a marzy mi się właśnie Chanel
oj to ja chyba tez bede musiala go testowac na skorze bo jak u mnie czysty roz wyjdzie to nie bede az tak zachwycona jak planuje byc
hym a sprawdzalas 54 dust rose czy jakos tak?
dimiti jest offline  
Stary 2008-12-15, 21:05   #1153
Champs
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Dziękuję za pomoc
Ciekawi mnie jednak w dalszym ciągu efekt jaki daje na ustach. Jeśli któraś z Was go posiada będę wdzięczna za zdjęcie
Champs jest offline  
Stary 2008-12-15, 21:11   #1154
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
pomogło, bardzo dziękuję

3220g 54 cm

------------------
p4w jest offline  
Stary 2008-12-16, 17:23   #1155
Judyta~
Raczkowanie

Cytat:
hym a sprawdzalas 54 dust rose czy jakos tak?
sprawdzałam, jest fantastyczny, aż miałam go kupić, ale powstrzymało mnie to, że przecież planuję coś w beżo-brzoskwini.
Dust Rose jest bardzo jasny, nie ma drobin, daje taki satynowo-metaliczny efekt na skórze, kolor jasny fiolet zmieszany z różem, jak jasny jogurt jagodowy. Bardzo ciekawy, można go stopniować, to typowo zimny kolor
Judyta~ jest offline  
Stary 2008-12-18, 18:08   #1156
Yasia
Wtajemniczenie

Jakie macie zdanie o nowych różach Chanel? Ma je któraś z Was, jaki efekt dają na buzi?
Yasia jest offline  
Stary 2008-12-30, 22:53   #1157
moniczka2222
Rozeznanie

Czy ktoras z Was miala okazje uzywac kolorku Bonbon z Aqualumier?? Mam ochote go sobie zamowic ze strony Bootsa, ale nie wiem jak on w rzeczywistosci wyglada. wiem ze jest jasniusienki, ale jestem ciekawa jak on na ustach wyglada
moniczka2222 jest offline  
Stary 2008-12-30, 22:56   #1158
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez moniczka2222 Pokaż wiadomość
Czy ktoras z Was miala okazje uzywac kolorku Bonbon z Aqualumier?? Mam ochote go sobie zamowic ze strony Bootsa, ale nie wiem jak on w rzeczywistosci wyglada. wiem ze jest jasniusienki, ale jestem ciekawa jak on na ustach wyglada
hym ja go testowalam w marrionaud bo to jedyny kolorek ktory mi podchodzi hym i tak w opakowaniu to jakby przybrudzony roz bo na ustach daje jakas bezowo zlotawa poswiate nie wiem jak to nazwac, wiem ze na KWC ma pozytywne opinie, ale po paru podejsciach nijak sie niemozemy dogadac, dla mnie niby to chlodny odcien i powinien mi pasowac, ale jakos tak u mnie nienaturalnie wyglada i troche dziwnie ale jutro jeszcze raz przetestuje wejdz na KWC sprawdz kto go ma i napisz PW dowiesz sie wiecej
dimiti jest offline  
Stary 2008-12-30, 23:05   #1159
moniczka2222
Rozeznanie

Cytat:
wejdz na KWC sprawdz kto go ma i napisz PW dowiesz sie wiecej
no Tyz prawda dzieki za podpowiedz
moniczka2222 jest offline  
Stary 2008-12-30, 23:06   #1160
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez moniczka2222 Pokaż wiadomość
no Tyz prawda dzieki za podpowiedz
zawsze tak robie wiec wiesz najlatwiej i najszybciej
dimiti jest offline  
Stary 2008-12-30, 23:45   #1161
kasiaj85
Moderator

Dziewczyny moje a kiedy Aqualumiere wszedł do sprzedaży? Bo jest jedna recenzja na KWC i ona mi tak jakoś nie pasuje do tegoż błyszczyka... i tak się tylko zastanawiam!
kasiaj85 jest offline  
Stary 2008-12-30, 23:47   #1162
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)

to chyba jakaś pomyłka

biegam

Edytowane przez noseknosek
Czas edycji: 2008-12-31 o 00:06
noseknosek jest offline  
Stary 2008-12-30, 23:48   #1163
eres
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny moje a kiedy Aqualumiere wszedł do sprzedaży? Bo jest jedna recenzja na KWC i ona mi tak jakoś nie pasuje do tegoż błyszczyka... i tak się tylko zastanawiam!
Na pewno nie 2 lata temu, jesli o ta recenzje Ci chodzi
Nie dam sobie za to glowy obciac, ale stawiam na lato 2008.
Stary 2008-12-30, 23:59   #1164
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez eres Pokaż wiadomość
Na pewno nie 2 lata temu, jesli o ta recenzje Ci chodzi
Nie dam sobie za to glowy obciac, ale stawiam na lato 2008.
hmm no o ta dokładnie mi chodzi
napiszę PW tej dziewczynie, żeby sprawdziła jeszcze raz. Niestety są to 4 gwiazdki w plecy, ale dla kogoś kto nie wie może być mylące, zwłaszcza z tym zapachem bo przecież o ile dobrze czuję i nie mam nic z nosem, to Aqualumierki nie pachną wcale...
kasiaj85 jest offline  
Stary 2008-12-31, 00:05   #1165
eres
Rozeznanie

Cytat:
hmm no o ta dokładnie mi chodzi
napiszę PW tej dziewczynie, żeby sprawdziła jeszcze raz. Niestety są to 4 gwiazdki w plecy, ale dla kogoś kto nie wie może być mylące, zwłaszcza z tym zapachem bo przecież o ile dobrze czuję i nie mam nic z nosem, to Aqualumierki nie pachną wcale...
No chyba jej sie pokickalo z Levres Scillantes, bo o ile sobie przypominam to w linii Aqualumiere zadnego "zlota" nie ma, a ona pisala, ze wlasnie tego uzywa. Ale z nas Sherlocki
Stary 2008-12-31, 00:13   #1166
kasiaj85
Moderator

Cytat:
No chyba jej sie pokickalo z Levres Scillantes, bo o ile sobie przypominam to w linii Aqualumiere zadnego "zlota" nie ma, a ona pisala, ze wlasnie tego uzywa. Ale z nas Sherlocki
hihihihi

tez jej napisałam, czy jej się czasem nie pomyliło z tymi właśnie drugimi błyszczydłami...A nie miał Chanel czasem jakiegoś błyszczyka przed Aqualumiere? nie do końca wiem, czy czasem Aqualumierka nie jest za inny jakiś błyszczyk wrzucona...
z Chanela były jeszcze: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,11...lle-gloss.html i http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,35...e-intense.html, ale żadnego z nich nie widziałam w Spehorze. Być może Aqualumiere zastąpił któryś z tych...? no kolorki też mi nie pasiły
kasiaj85 jest offline  
Stary 2008-12-31, 00:21   #1167
eres
Rozeznanie

Cytat:
hihihihi

tez jej napisałam, czy jej się czasem nie pomyliło z tymi właśnie drugimi błyszczydłami...A nie miał Chanel czasem jakiegoś błyszczyka przed Aqualumiere? nie do końca wiem, czy czasem Aqualumierka nie jest za inny jakiś błyszczyk wrzucona...
z Chanela były jeszcze: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,11...lle-gloss.html i http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,35...e-intense.html, ale żadnego z nich nie widziałam w Spehorze. Być może Aqualumiere zastąpił któryś z tych...? no kolorki też mi nie pasiły
Jeszcze dawno dawno mialam ten z pierwszego linka, kolor wscieklo rozowy, ktory niestety wyladowal w koszu bo sie przeterminowal Ale do Aqualumiere sie nie umywal! A tego drugiego nie bylo mi dane doswiadczyc
Stary 2008-12-31, 00:23   #1168
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Jeszcze dawno dawno mialam ten z pierwszego linka, kolor wscieklo rozowy, ktory niestety wyladowal w koszu bo sie przeterminowal Ale do Aqualumiere sie nie umywal! A tego drugiego nie bylo mi dane doswiadczyc
ja ich nie znam osobiście szaleństwo błyszczykowe przyszło znacznie później Aqualumiere rządzi - czemuż oni nie dodadzą nowych kolorków tego błyszczyka??? LS wyszła limitowanka na Święta teraz, dwa lub trzy nowe kolory... Ja chcę nowe AQL.
kasiaj85 jest offline  
Stary 2008-12-31, 00:37   #1169
eres
Rozeznanie

Cytat:
ja ich nie znam osobiście szaleństwo błyszczykowe przyszło znacznie później Aqualumiere rządzi - czemuż oni nie dodadzą nowych kolorków tego błyszczyka??? LS wyszła limitowanka na Święta teraz, dwa lub trzy nowe kolory... Ja chcę nowe AQL.
Niewiele stracilas, wrecz zaoszczedzilas troche grosza
A co do nowych kolorow - ja tez kcem !!! Spodziewalam sie czegos w kolekcji wiosennej, ale niestety, zonk.
Stary 2008-12-31, 00:49   #1170
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Niewiele stracilas, wrecz zaoszczedzilas troche grosza
A co do nowych kolorow - ja tez kcem !!! Spodziewalam sie czegos w kolekcji wiosennej, ale niestety, zonk.
napiszmy zbiorową petycję do przedstawiciela Chanel "Chcemy nowe odcienie Aqualumiere w następnej kolekcji!!!" bo jak nie, to
kasiaj85 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
chanel

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości