Chanel-kolorówka - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-02-27, 20:23   #181
Aneta???
Zakorzenienie

GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Puder Crystalline też mi sie podoba,ale jest drogi ,a jest go malutko.

To prawda
Stary 2008-02-27, 20:38   #182
maja55
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Maja.. to widzę, że jednak masz jaśniejszą karnację ode mnie

Natomiast jeżeli szukasz dobrej konturówki do ust, to polecam Shiseido kolor Sepia on ice, nr 2. Kredka w miarę miękka, dobrze się temperuje, trwała. Odcień beżowo-brązowy, ale na czerwieni wargowej wychodzi zgaszony, beżowy, pudrowy róż. Ja zawsze nakładam korektor, na to kredkę, ładnie podkreśla kształt ust, wtapia się i mi ten beżowy, zgaszony róż pasuje, na to lekki, jasnoróżowy błyszczyk. Ogólnie błyszczyki znacznie lepiej trzymają się na konturówkach i efekt jest lepszy.
Nie wiem, czemu kredki Chanel niby niedobre, może stara była? Mają za to piękne, zgaszone kolorki
Ogólnie kolorystyka Chanel jest najbardziej jakby szlachetna w porównaniu do innych marek.

Odnośnie 4 Chanela nr 77 Influences - to w mojej ocenie idealna paleta dla blondynki. Byłam z niej bardzo zadowolona. Jasne zużyły się coprawda w tempie błyskawicznym, ale szarość jest cudna! Pięknie prezentuje się na lekko opalonej karnacji, do tego brązer, lekko oprószona twarz jasnym, ale mocno różowym różem na polikach, do tego jasny cień w kąciku oka dla rozświetlenia, szarym wykończenie smoky eyes, ale w wersji dziennej, jasny, ale mocno napigmentowany błyszczyk Diora nr 002 plastic shine i jest bosko! Cudny makijaż do pudrowo różowej koszuli. Ten szary daje na oku coś na kształt ogólnej powierzchni w macie, ale lekko rozświetlonej, lekko - nie jak Dior - pełna perła. Te cienie są bardzo delikatne, wysublimowane. Napewno nie będzie mocnego efektu, tylko mgiełka szarości. Dla ciemnej szarości potrzebny będzie Dior.
O rany - ten opis mnie zabił
Właśnie to jest coś co lubię i tak chciałabym wyglądać. Do tej pory rzadko używałam cieni, ale ostatnio coraz częściej po nie sięgam. Na pewno do maja muszę sie zaopatrzyć w szarość, a ta paletka Chanel wygląda na dość uniwersalną.

Jeśli chodzi o karnacje to mam właśnie bardzo jasną, ale latem używam brązerów i samoopalaczy. Może dlatego, że Twoja karnacja jest troszkę ciemniejsza, ten odcień podkładu chanel 30Ceidre był u Ciebie ziemisty?

I dziękuję za opis kredki Shiseido. Będę mogła obejrzeć ją dopiero jak odwiedzę jakąś Sephorę lub inną perfumerię, ponieważ u mnie nie ma kolorówki Shiseido

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
4 Chanel zdecydowanie do dziennego makijażu, nawet ciemne kolorki

a połysk piękny, nienarzucający się, subtelny, na pewno nie perłowy, klasyk...

mimo, że najbardziej lubię cienie Diora to z Chanel ma takie coś, że chcę kolejne paletki...
Nie przepadam za taką totalną perłą, o wiele bardziej lubię takie lekko satynowe cienie,więc Chanel chyba by były w sam raz
Stary 2008-02-27, 23:07   #183
margaretka02
Wtajemniczenie

GG do margaretka02

Dziewczyny, czy któraś z was skusiła się na nowe cienie, te poczwórne granatowe?
Ja powoli zaczynam się nad nimi zastanawiać.
Już zaczęłam się zastanawiać nad granatowym lakierem do paznokci, bo się naczytałam, że taki świetny. Ja w ogóle ich nie maluję, ale co ten wizaż potrafi zrobić z człowiekiem
margaretka02 jest offline  
Stary 2008-02-27, 23:53   #184
Layla79
Zakorzenienie

No więc właśnie nowa kolekcja..
za 2 dni będzie w mojej perfumerii w całej krasie a mam tam przyjemną zniżkę iiii.... tak myślę, iż na wiosnę przydałoby się coś nowego. A zatem przyjdę do nich, wymaluję się tym wszystkim i zobaczę, czy taki granat to w ogóle pasowałby do piwnych oczu, bo jednak wątpliwości mam i to poważne chociaż gust się strasznie zmienia, kiedyś na oku tylko złota, róże, brązy, zdecydowane nie - wrzosom i całej reszcie nadającym-podbite-oko-fioletom, a potem pojawiły się szare, które teraz uwielbiam, to może też polubię granaty, chociaż oprócz granatu, to w tej palecie nic ciekawego nie zauważyłam.
Natomiast, co jest ciekawe, kiedyś, z 10 lat temu, w czasach liceum , natknęłam się na taką sesję YSL. Dziewczyna miała piwne oczy, dużo jasnego korektora pod, a na tym ciemny, mocno zielony, wykończony złotem cień. Ależ to było cudo!
Oczywiście już nie ma takiego cienia.
I zawsze, wizażystki upierają się u mnie w butelkową zieleń. Dziwne. Kto by chciał mieć tak całkiem zielone oko. W sensie taki ciemny, prawie czarny, to ok, ale butelkowy? Ohyda.
Zresztą faceci dość alergicznie reagują na wszelkie wynalazki, nie bliskie naturze, na twarzy. Kiedyś użyłam jasnego, opalizującego na niebiesko cienia i dowiedziałam się, że wyglądam, jakbym miała sine oko, no nie wytrzymam z nimi. Nic się nie znają na modzie. heheheh
Layla79 jest offline  
Stary 2008-02-28, 07:31   #185
Gothic_Daisy
Zakorzenienie

Layla, co do granatu do piwnych oczu - ja mam piwne i kiedyś w ogole nie lubiłam ani niebieskiego, ani granatowego, ani czegokolwiek podobnego. Ale potem zaczęłam eksperymentować i granat albo granat złamany czernią czy szarością super wygląda - przynajmniej na moich oczach
I nie wszyscy faceci tak reagują Mój uwielbia mocne i gotyckie makijaże, a jak wiadomo, te są dość dalekie od natury
Stary 2008-02-28, 09:27   #186
switezianka
Wtajemniczenie

Cytat:
te cienie, które opisujesz to zestaw 77, o którym dziewczyny pisały kilka postów wcześniej - może przekonają cię do zakupu

ja też mam ten zestaw i jestem zadowolona
P4w,
cienie są rzeczywiście piękne, choć Pani konsultantka sugerowała, że do mojej niebieskiej tęczówki bardziej pasowałyby złota i brązy.
Jestem jednak ciekawa jakości tych fascynujących cieni - a jestem w temacie tej marki - nowicjuszką

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
Musiałas trafic na jakies stare egzemplarze bo 2000c napewno nie jest tuszem ktory sie zsycha i kruszy
Ja osobiście nie wydałabym nigdy więcej niz 50pare zł za tusz. Generalnie MaxFactor jest dla mistrzem jesli chodzi o tusze do rzęsi pozostane mu wierna dopoki będą w sprzedazy Miałam MoreLashes, MastpieceMax,Masterpiece klasyczny, 2000c we wszystkich 3 odcieniach ( kolor black/brown jest świetny ) i kazdy z tych tuszy był świetny
Kolezanka, ktora tez uzywa MF 2000c mowila mi ze DiorShow jest podobno super. Wystraczy 1 warstwa dla uzyskania takiego efektu jak po 2-3 warstwach 2000c Tak bynajmniej stwierdziła

Ja tez zauwazylam, ze im mniej staram sie zmatowić cere tym mniej sie ona przetłuszcza. Ten kompakt YSL jest do cery mieszanej/tłustej więc to nawilzenie jest napewno na tyle delikatne ze nie obciąza cery

Tak, mysle nad tym korektorkiem HR. Szukam czegos dobrego raczej na twarz, na te czerwone plamki niz pod oczy. Tylko nie wiem czy MagicC. by sie do tego nadawał
Soft Droga,

Max factor - 2 razy zrobił mi psikusa. Zakupu dokonałam w Superpharmie - wydaje mi się, że dbają tam o ważność kosmetyków.
Chcaiałam czegoś bardziej spektakularnego.
Czytałam o YSL.
Zastanawiałam sie na lancome Hypnose,
Diorshow - odpada w moim pzrypadku.
Probowałam teraz nową Estee Lauder - ciekawa choc bez zachwytów, mała pojemność, brak - u mnie - spektakularnego efektu, którego bezsprzecznie i z determinacja - wciąż poszukuję.

Jeśli chcesz koretor punktowy to może E.L lub Artdeco?

Cytat:
Napisane przez monikao Pokaż wiadomość
A oto moj zbior chanela. Lubie ich kosmetyki, za najlepsze uwazam kredki do oczu, natomiast kosmetyku ktorego juz nigdy nie kupie od chanela to konturowka do ust. Okropienstwo. Nie spotkalam na rynku nic gorszego.
Monikoo,
znów Ci pozytywnie zazdroszczę i gratuluje zbioru

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość

I u mnie też lepiej sprawdzają się podkłady niekoniecznie matujące, przeznaczone do cery mieszanej. Moim ulubionym jest Phyto Tient Eclat Sisley i trzyma się on na mojej mieszanej buzi najdłużej i jest przy tym taki niewyczuwalny.
Maju,
muszę przyjąć taką sama technikę postępowania, może tego właśnie potrzeba mojej skórze

quote=Layla79;6729950]

Odnośnie 4 Chanela nr 77 Influences - to w mojej ocenie idealna paleta dla blondynki. Byłam z niej bardzo zadowolona. Jasne zużyły się coprawda w tempie błyskawicznym, ale szarość jest cudna! Pięknie prezentuje się na lekko opalonej karnacji, do tego brązer, lekko oprószona twarz jasnym, ale mocno różowym różem na polikach, do tego jasny cień w kąciku oka dla rozświetlenia, szarym wykończenie smoky eyes, ale w wersji dziennej, jasny, ale mocno napigmentowany błyszczyk Diora nr 002 plastic shine i jest bosko! Cudny makijaż do pudrowo różowej koszuli. Ten szary daje na oku coś na kształt ogólnej powierzchni w macie, ale lekko rozświetlonej, lekko - nie jak Dior - pełna perła. Te cienie są bardzo delikatne, wysublimowane. Napewno nie będzie mocnego efektu, tylko mgiełka szarości. Dla ciemnej szarości potrzebny będzie Dior.[/quote]

Layla,

Kobieto powaliłaś mnie tym cudownym opisem makijażu, czapki z głów - musisz sie świetnie malowac - ja tego chyba nie potrafię :-(

Pobudziłaś moja wyobraźnię do granic
switezianka jest offline  
Stary 2008-02-28, 10:34   #187
maja55
Zakorzenienie

Dzisiaj rano zrobiłam zdjęcie temu co akurat posiadam w kufrze. Na razie na bubla u Chanel nie trafiłam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg chanel.jpg (109,9 KB, 119 załadowań)
Stary 2008-02-28, 10:43   #188
switezianka
Wtajemniczenie

ładny "niezbędnik" Maju
switezianka jest offline  
Stary 2008-02-28, 11:18   #189
traci
Wtajemniczenie

Cytat:
Dzisiaj rano zrobiłam zdjęcie temu co akurat posiadam w kufrze. Na razie na bubla u Chanel nie trafiłam
Mam ten sam blyszczyk i chyba ten sam tusz co Ty.
traci jest offline  
Stary 2008-02-28, 11:28   #190
monikao
Raczkowanie

Cytat:
Podobaja mi sie bardzo Twoje zbiory Maju.
monikao jest offline  
Stary 2008-02-28, 12:34   #191
madzienka001
Raczkowanie

Cytat:
maja co uwazasz o double wear?

ja ostatnio uzywam revlona color steya
lubie matujace podklady, jednak od jakiegos czasu revon strasznie mi przesuszył skóre... kiedys kupilam w ciemno chanel vitalumiere, jednak nie sprawdzil sie przy mojej cerze i ciagle szukam czegos super
czy chanel dw tez przesusza????jaki jest ogolny efekt?
madzienka001 jest offline  
Stary 2008-02-28, 12:54   #192
switezianka
Wtajemniczenie

Moim skromnym zdaniem, Double Wear właśnie przypomina Revlona (dlatego już nie kupuje obydwu).

Ale jak wiesz, nasze opinię się różnią, bo przecież każda z nas jest inna.

Ogólnie Double Wear jest bardzo chwalony - wypróbuj go po prostu w perfumerii.

ja czaje się teraz na YSL compact hydra Feel i to chyba będzie mój strzał w 10-tkę.

Nie umiem się tylko posługiwać tymi gąbeczkami, mam wrażeni, że zostaje tam mnóstwo podkładu, dlatego dziś rano mazałam palcem po kompakcie życzliwej koleżanki. ;-)
switezianka jest offline  
Stary 2008-02-28, 12:54   #193
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez madzienka001 Pokaż wiadomość

lubie matujace podklady, jednak od jakiegos czasu revon strasznie mi przesuszył skóre... kiedys kupilam w ciemno chanel vitalumiere, jednak nie sprawdzil sie przy mojej cerze i ciagle szukam czegos super
podkład nazywa się Double Perfection

ja używam już czwartą buteleczkę i jestem bardzo zadowolona - podkład matuje i nie czuje się ściągnięcia po aplikacji

oczywiście podstawą jest jak zawsze nawilżanie skóry - bez tego żaden podkład nie będzie wyglądał dobrze

Teraz serię Double Perfection zastąpiła seria Mat Lumiere
p4w jest offline  
Stary 2008-02-28, 12:57   #194
switezianka
Wtajemniczenie

sorry, a ja myslałam, że chodzi o Double Wear EL

juz się nie wtrącam
switezianka jest offline  
Stary 2008-02-28, 13:03   #195
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez switezianka Pokaż wiadomość
sorry, a ja myslałam, że chodzi o Double Wear EL

juz się nie wtrącam
to madzienka001 się pomyliła

ależ wtrącaj się moja droga
p4w jest offline  
Stary 2008-02-28, 13:10   #196
switezianka
Wtajemniczenie

Moja Droga P4w,

cóż ja mogę w obliczu wiedzy takich Specjalistek jak Wy.
jedynym, co mi pozostaje, to tylko chłonąć Waszą wiedzę przeolbrzymia i mimo wieku - wciąż się uczuć.

Przyjemnie jest czytać Wasze "fachowe" wypowiedzi.I miło sie poczuc kobietą prawie luksusową ;-)
switezianka jest offline  
Stary 2008-02-28, 16:04   #197
Aneta???
Zakorzenienie

Testowałam przed chwilą nową bazę i się zastanawiam czy kupić czy nie kupić.Mam ją na dłoni przypruszoną pudrem Cristalline i jakoś tej różnicy takiej nie widzę,może na twarzy będzie inaczej.Ale mam dylemat.
Stary 2008-02-28, 17:35   #198
cosma
Zakorzenienie

A ja dzisiaj z rana użyłam właśnie tej bazy i u mnie akurat widać różnicę. Twarz jest jaśniejsza, jakby wypoczęta,świeża,wygładzo na. No nie wiem, u mnie się sprawdza. Ale wcześniej żadnych baz nie używałam.

Co do nowych cieni 4 - to na pewno ta kolorystyka sprawdzi się przy szarych i zielonych oczach. Przy piwnych to trudno powiedzieć.
W każdym razie mnie powstrzymuje przed kupnem tylko cena. W sephorze widziałam że są "troszkę" tańsze-195zł.
cosma jest offline  
Stary 2008-02-28, 17:47   #199
Aneta???
Zakorzenienie

Cytat:
A ja dzisiaj z rana użyłam właśnie tej bazy i u mnie akurat widać różnicę. Twarz jest jaśniejsza, jakby wypoczęta,świeża,wygładzo na. No nie wiem, u mnie się sprawdza. Ale wcześniej żadnych baz nie używałam.

Co do nowych cieni 4 - to na pewno ta kolorystyka sprawdzi się przy szarych i zielonych oczach. Przy piwnych to trudno powiedzieć.
W każdym razie mnie powstrzymuje przed kupnem tylko cena. W sephorze widziałam że są "troszkę" tańsze-195zł.

Z całą pewnością inny efekt wychodzi na twarzy a inny na dłoni.Kupiłam tą bazę.Jutro będę ją testować pod makijaż.Naczytałam się,że cuda czyni nałożona pod podkład,więc nie mogłam się jej oprzeć.
Stary 2008-02-28, 18:09   #200
Layla79
Zakorzenienie

Maja - w Chanelu też zdarzają się buble, jeden z nich nazywa się Double Perfection Creme Poudre, podkład do cery mieszanej/tłustej, w czarnej tubce. Miałam odcień 30 cedre. Po pierwsze mojej cerze nadawał ziemisty odcień, ale nawet nie o to chodzi. Najgorsze było w nim to, że rozsmarowywał się jak gęsta pasta do butów, podkreślał wszystkie pory na twarzy i wyglądał tak okropnie, że po 2 tyg. musiałam kupić nowy podkład. Także kompletnie wyrzucone pieniądze.

I bez przesady wszystkie próbki nawet maybelline czy innych loreali były nieporównywalnie lepsze od tego.

Switezianka, bardzo dziękuję za miłe słowa

Gothic Daisy - w takim układzie pójdę, przetestuję i dam znać

Aneta??? - podziel się koniecznie wrażeniami z bazy, bo też mam na jakąś ochotę. A'propos, maziałam ostatnio bazę białą shiseido i nie dziwię się już, że ktoś napisał, że po nałożeniu od razu chciał zmyć makijaż, rzeczywiście tłuste toto niemiłosiernie.

A co w ogóle z nowości wiosna 2008 rzuciło Wam się w oczy oprócz cieni 4 i lakierów? Jakieś fajne błyszczyki? Nowe róże? Rozświetlacze?
Layla79 jest offline  
Stary 2008-02-28, 18:27   #201
maja55
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez switezianka Pokaż wiadomość
ładny "niezbędnik" Maju
Cytat:
Napisane przez traci Pokaż wiadomość
Mam ten sam blyszczyk i chyba ten sam tusz co Ty.
Cytat:
Napisane przez monikao Pokaż wiadomość
Podobaja mi sie bardzo Twoje zbiory Maju.
Dzięki dziewczyny
Cytat:
Napisane przez madzienka001 Pokaż wiadomość

Dla mnie typowy Colorstay jest zbyt ciężki, zastyga - nie mogłabym go używać na co dzień. Miałam lżejszą wersję Colorstay Stay Natural i z tego podkładu byłam zadowolona.

Double Perfection Chanel to jeden z moich podkładowych faworytów - ma płynną, lejącą konsystencję, a na twarzy zmienia sie w pudrową. Więc mat jest dość mocny, ale na pewno nie płaski. Jeśli twarz jest przesuszona, mało nawilżona to efekt też nie będzie zadowalający. Ale przy dobrze nawilżonej cerze - efekt piękny.
Cytat:
podkład nazywa się Double Perfection

ja używam już czwartą buteleczkę i jestem bardzo zadowolona - podkład matuje i nie czuje się ściągnięcia po aplikacji

oczywiście podstawą jest jak zawsze nawilżanie skóry - bez tego żaden podkład nie będzie wyglądał dobrze

Teraz serię Double Perfection zastąpiła seria Mat Lumiere
Zgadam się z tym, że podstawą udanego efektu jest dobre nawilżenie cery.
Cytat:
Maja - w Chanelu też zdarzają się buble, jeden z nich nazywa się Double Perfection Creme Poudre, podkład do cery mieszanej/tłustej, w czarnej tubce. Miałam odcień 30 cedre. Po pierwsze mojej cerze nadawał ziemisty odcień, ale nawet nie o to chodzi. Najgorsze było w nim to, że rozsmarowywał się jak gęsta pasta do butów, podkreślał wszystkie pory na twarzy i wyglądał tak okropnie, że po 2 tyg. musiałam kupić nowy podkład. Także kompletnie wyrzucone pieniądze.

I bez przesady wszystkie próbki nawet maybelline czy innych loreali były nieporównywalnie lepsze od tego.

[/COLOR][/B]
OczywiścieMam świadomość tego, że jak w każdej innej firmie, można znaleźć buble i takie na pewno są. Miałam na myśli to, że do tej pory udało mi się uniknąć kupna bubla (pewnie duża w tym zasługa recenzji na KWC)
Stary 2008-02-28, 18:28   #202
Aneta???
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Layla79;6740071
[B
Aneta???[/B] - podziel się koniecznie wrażeniami z bazy, bo też mam na jakąś ochotę. A'propos, maziałam ostatnio bazę białą shiseido i nie dziwię się już, że ktoś napisał, że po nałożeniu od razu chciał zmyć makijaż, rzeczywiście tłuste toto niemiłosiernie.
Oczywiście,już sama nie mogę się doczekać efektów,mam nadzieję,że się nie rozczaruję.
To ja pisałam o bazie Shiseido.Ta Chanel jest nieporównywalnie inna,przede wszystkim jest lżejsza,nie mogę się w niej drobinek dopatrzeć ale to dobrze,ta Shiseido ich miała aż za dużo.
Stary 2008-02-28, 19:28   #203
cosma
Zakorzenienie

Cytat:
Maja -

A co w ogóle z nowości wiosna 2008 rzuciło Wam się w oczy oprócz cieni 4 i lakierów? Jakieś fajne błyszczyki? Nowe róże? Rozświetlacze?

W nowej kolekcji jest nowy kolor różu- wg mnie nie jest ładny, to taki ciemny, brudny róż - nr 48 Enchanteresse. Rozświetlacz też jest - jopakowany jak róż i jest biały - nr 49 luna
cosma jest offline  
Stary 2008-02-28, 19:34   #204
Layla79
Zakorzenienie

Cytat:
W nowej kolekcji jest nowy kolor różu- wg mnie nie jest ładny, to taki ciemny, brudny róż - nr 48 Enchanteresse. Rozświetlacz też jest - jopakowany jak róż i jest biały - nr 49 luna
Czyli jak rozumiem, ten rozświetlacz jest w postaci prasowanej, ale biały? Całkiem biały? Maziałaś po łapce, daje jakieś rozświetlenie, pewnie srebrne, jak domniemywam..hm.. chyba niefajny. Brudnym różom też mówimy stanowcze - nie! Czyli nie wymyślili nic fajnego.
Ach, i tak teraz choruję na ten rozświetlacz lancome z nowej kolekcji, moim zdaniem może być ekstra!
Layla79 jest offline  
Stary 2008-02-28, 20:03   #205
Aneta???
Zakorzenienie

Cytat:
Czyli jak rozumiem, ten rozświetlacz jest w postaci prasowanej, ale biały? Całkiem biały? Maziałaś po łapce, daje jakieś rozświetlenie, pewnie srebrne, jak domniemywam..hm.. chyba niefajny. Brudnym różom też mówimy stanowcze - nie! Czyli nie wymyślili nic fajnego.
Ach, i tak teraz choruję na ten rozświetlacz lancome z nowej kolekcji, moim zdaniem może być ekstra!

Ten rozświetlacz to róż Joues Contraste,biały,perłowy-jest cudny,pięknie rozświetla kości policzkowe
Stary 2008-02-28, 20:20   #206
cosma
Zakorzenienie

Dokładnie rozświetlacz to tak naprawdę róż.
Jest biały, wygląda tak : ( na dole, fotka po prawej stronie)

http://www.luxlux.pl/artykul/5930/ko...el_wiosna_2008
cosma jest offline  
Stary 2008-02-28, 22:58   #207
Layla79
Zakorzenienie

Wygląda fajnie tylko tak się zastanawiam, czy on przypadkiem mnie nie wybieli. Cosma, wielkie dzięki za zdjęcie
A tak btw Aneta, zdaje się u Ciebie widziałam limitowankę Diora, taką paletę z łańcuszkiem złoty i różowy opalizujący - wyobraź sobie, ona w ogóle nie chce się skończyć! Już nie wiem, co z tym robić, znudziła mi się Ale gdybym oddała, pewnie brakowałoby mi tego pięknego puzderka Ach, no jak sroka normalnie, wcale jej juz nie używam, a jednak patrzeć na nią miło
Layla79 jest offline  
Stary 2008-02-28, 23:19   #208
Aneta???
Zakorzenienie

Cytat:
Wygląda fajnie tylko tak się zastanawiam, czy on przypadkiem mnie nie wybieli. Cosma, wielkie dzięki za zdjęcie
A tak btw Aneta, zdaje się u Ciebie widziałam limitowankę Diora, taką paletę z łańcuszkiem złoty i różowy opalizujący - wyobraź sobie, ona w ogóle nie chce się skończyć! Już nie wiem, co z tym robić, znudziła mi się Ale gdybym oddała, pewnie brakowałoby mi tego pięknego puzderka Ach, no jak sroka normalnie, wcale jej juz nie używam, a jednak patrzeć na nią miło

Chodzi Ci o Diorglam?Ja mam wersję różowo-niebieską,uwielbiam ją,tej drugiej niestety nie miałam przyjemności testować.
Co do różu białego,on rozświetla na biało-srebrny kolor,taka odrobinka jego na szczyty kości policzkowych wygląda niezwykle uroczo,ale to nie jest jakiś duży brokat,tylko pięknie połyskująca perła
Ja gdzieś wklejałam fotki na żywo tego różu,jak znajdę to zapodam tu jeszcze raz.

Tu obok innego różu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01393.JPG (84,8 KB, 59 załadowań)
Stary 2008-02-29, 01:08   #209
SiSleyS
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Dzisiaj testowałam ten biały róż Chanel- fajne cacko. Jako róż, jako cień, wiele możliwości stosowania. Przypomina mi jakiś cień, nie pamiętam jaki. I teraz zastanawiam się czy go kupować, jeżeli równie dobrze mogę kupić biały cień który będzie taki sam

Acha i nie uważam, że jest warty ceny jaka jest w PL......
Stary 2008-02-29, 15:35   #210
Aneta???
Zakorzenienie

A to moje kosmetyki Chanel.Na pierwszej fotce moja "biała" seria-jestem bardzo zadowolona,chociaż muszę pokombinować,bo moja twarz jest teraz jaśniejsza od szyi,jest wyraźnie rozbielona.Na drugiej-moje różowe róże.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01508.JPG (71,3 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01509.JPG (79,8 KB, 66 załadowań)

Tagi
chanel

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości