Chanel-kolorówka - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-04-09, 21:29   #2311
moniq_c
Zakorzenienie

Dot.: Chanel-kolorówka

tak, to wiem bo ten mój dziwak do dziś się rozczula że im hamburgery sprowadzali i makaron z serem hehe
no ale po wojnie to było dawno temu, to ja wiem że sie panoszyli, ja sie dziwię czemu zostali?? To chyba trochę kosztuje utrzymywac zagraniczne jednostki?
no ale w sumie ich sprawa, oni zawsze mieli dziwne pomysły
koniec offtopa
chyba ze ktoś wie dlaczego AMIKOWO to wtedy wolno
moniq_c jest offline  
Stary 2010-04-09, 21:46   #2312
desti
Zakorzenienie

kosztuje to ich na pewno straszne miliony ... tym bardziej, ze takich poligonow jest pare... ale jak widac nie przeszkadza... choc jak sobie pomysle jaki czynsze oni tu placom tubylcom za wynajem mieszkan...

a wracajac do Chanel... jest moze u Ciebie dostepna pomadka Coco rouge z numerem 20 ??? ... to jest jedyny naprawde jasny kolorek i oczywiscie u mnie go nigdzie nie ma... tak jakby w ogole nie istnial ...
desti jest offline  
Stary 2010-04-09, 22:40   #2313
moniq_c
Zakorzenienie

jeżeli nazwa się zgadza (rose comete) to w saksie jest
http://www.saksfifthavenue.com/main/...=3145891712001
moniq_c jest offline  
Stary 2010-04-09, 22:59   #2314
desti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
jeżeli nazwa się zgadza (rose comete) to w saksie jest
ehhhh... to niesprawiedliwe ...

bo ona mi sie podoba ... jako jedyna ...
desti jest offline  
Stary 2010-04-10, 07:18   #2315
moniq_c
Zakorzenienie

to jaki problem
http://cgi.ebay.com/CHANEL-new-ROUGE...item35a797d65b

klikasz i masz
sprawdzałam też na stronce saksa, wysyłają do DE bez problemu, tylko z tą szminką mieli akurat jakis błąd wyskoczył, że nie mieli jej do wysyłki jeszcze czy jakoś tak. Ale możesz zawsze próbować, może następnym razem przejdzie?

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

to jednak nie był zbyt dobry pomysł, sprawdziłam też Nordstrom, mają i wysyłają bardzo chętnie, ale wysyłka kosztuje więcej niż szminka!!!!!
http://shop.nordstrom.com/hs/MALPR373
wyszło im ponad 66 eurasów z przesyłką i podatkiem. Oszaleli!
moniq_c jest offline  
Stary 2010-04-10, 10:24   #2316
desti
Zakorzenienie

a wysylke na ebayu widzialas... te rozkoszne 32 dolary ... wiecej jak kosztuje szminka ... wiec nie takie hop z tym klikaniem ...

bo ta aukcje to ja tez juz widzialam ...
desti jest offline  
Stary 2010-04-10, 17:59   #2317
moniq_c
Zakorzenienie

nie, nie sprawdzałam, myślałam że jak prywatny człowiek to za bardziej ludzkie pieniądze wysyła co za zdzierstwo! Przecież wysłanie małej koperty tyle nie kosztuje, nawet ubezpieczonej!
moniq_c jest offline  
Stary 2010-04-10, 18:48   #2318
desti
Zakorzenienie

Cytat:
nie, nie sprawdzałam, myślałam że jak prywatny człowiek to za bardziej ludzkie pieniądze wysyła co za zdzierstwo! Przecież wysłanie małej koperty tyle nie kosztuje, nawet ubezpieczonej!
no wlasnie ja tego nie rozumiem ... dlatego rzadko co kupuje zza kaluzy... bo przewaznie cena za przesylke powala ... o ile w ogole wysylaja do de ...
desti jest offline  
Stary 2010-04-10, 19:37   #2319
moniq_c
Zakorzenienie

wiesz co aż sprawdziłam z ciekawości na stronie poczty - taka przesyłka priorytetowa powinna ok 13-15 dolców kosztować. To chamy i na wysyłaniu chca dorobić sobie??
moniq_c jest offline  
Stary 2010-04-10, 19:39   #2320
desti
Zakorzenienie

Cytat:
wiesz co aż sprawdziłam z ciekawości na stronie poczty - taka przesyłka priorytetowa powinna ok 13-15 dolców kosztować. To chamy i na wysyłaniu chca dorobić sobie??
mozliwe... w sumie w ten sposob z gory skreslaja wszystkich zagranicznych kupujacych... moze to tak celowo ...
desti jest offline  
Stary 2010-04-10, 19:47   #2321
moniq_c
Zakorzenienie

może? ich strata jak tak robią
moniq_c jest offline  
Stary 2010-04-10, 20:54   #2322
desti
Zakorzenienie

z tego co pamietam ktos szukal roz Rose Dust

http://cgi.ebay.de/CHANEL-Joues-Cont...item5191bb3d59
desti jest offline  
Stary 2010-04-10, 22:30   #2323
desti
Zakorzenienie

swatche letniej kolekcji ...
desti jest offline  
Stary 2010-04-11, 06:44   #2324
moniq_c
Zakorzenienie

te zdjęcia kłamią !!!!!
już ustaliliśmy że bikini peach nie wygląda jak miała wyglądać, a bondi beach jest już MOJA i wygląda tak:

chanel ma szczęście że się zrehabilitowali w moich oczach tym aqualumierem bo inaczej bym się na nich za to bikini nieźle pogniewała pomazałam się nią dzisiaj i jest bardzo mleczna i jednak dla mnie zbyt różowawa, ze złotymi drobinkami. Jak znam życie to Wy się na nią na żywo napalicie(ale rym!!!!!!! ) bo ogólnie brzydka nie jest (bo żaden błyszczyk chanel nie jest brzydki ) , dla mnie jednak była zbyt mleczna
moniq_c jest offline  
Stary 2010-04-11, 11:01   #2325
hola ola
Zakorzenienie

Cytat:
te zdjęcia kłamią !!!!!
już ustaliliśmy że bikini peach nie wygląda jak miała wyglądać, a bondi beach jest już MOJA i wygląda tak:

chanel ma szczęście że się zrehabilitowali w moich oczach tym aqualumierem bo inaczej bym się na nich za to bikini nieźle pogniewała pomazałam się nią dzisiaj i jest bardzo mleczna i jednak dla mnie zbyt różowawa, ze złotymi drobinkami. Jak znam życie to Wy się na nią na żywo napalicie(ale rym!!!!!!! ) bo ogólnie brzydka nie jest (bo żaden błyszczyk chanel nie jest brzydki ) , dla mnie jednak była zbyt mleczna

Moniq śliczne ja tez chce nowe chanelkia diorki pomacac bo nie wiem sama, wole chanelki
hola ola jest offline  
Stary 2010-04-11, 11:51   #2326
desti
Zakorzenienie

Cytat:
te zdjęcia kłamią !!!!!

klamia czemu... ten peach to tylko w nazwie klamie bo blyszczol faktycznie idzie w roz ... ja sie nie napale bo akurat wole diorowe glossy ...

ogolnie nabytki sliczne ... moglabys zrobic obu zdjecie na ustach ...
desti jest offline  
Stary 2010-04-11, 15:15   #2327
Agatau88
Zakorzenienie

Dziewczyny powiedzcie mi czy letnia kolekcja jest juz w Polsce? Chyba tydzien nie bylam w perfumerii, a zalzey mi zeby ja obmacac
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-04-12, 17:40   #2328
moniq_c
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
klamia czemu... ten peach to tylko w nazwie klamie bo blyszczol faktycznie idzie w roz ... ja sie nie napale bo akurat wole diorowe glossy ...

ogolnie nabytki sliczne ... moglabys zrobic obu zdjecie na ustach ...
kłamią troszkę bo zdjęcie jest chyba z lampą i to trochę ociepla kolory
no ale dobra już się nie czepiam, moje chciejstwo zostało uratowane innym kolorem więc jest ok
fotki proszę bardzo w świetle dziennym i z lampą
moniq_c jest offline  
Stary 2010-04-12, 19:36   #2329
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Wzięłam do testów bazę Base Lumiere, ma ją ktoś i mógłby coś sensownego powiedzieć na jej temat? Tylko proszę mnie nie odsyłać do KWC

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 117 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2010-04-12, 19:44   #2330
esterr
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wzięłam do testów bazę Base Lumiere, ma ją ktoś i mógłby coś sensownego powiedzieć na jej temat? Tylko proszę mnie nie odsyłać do KWC
Corii dlaczego pod bazę nie dajesz kremu? Tak z ciekawości pytam, bo też mam na bazę ochotę ale jakoś nie umiem zrezygnowac z kremu na buzię z rana .
Stary 2010-04-12, 19:49   #2331
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Corii dlaczego pod bazę nie dajesz kremu? Tak z ciekawości pytam, bo też mam na bazę ochotę ale jakoś nie umiem zrezygnowac z kremu na buzię z rana .
No bo jak dam gęsty krem, to mi szybko zaczyna się błyszczeć buzia od kremu, bazy i fluidu. Pod kompakty daję za to krem. Pod fluidy u mnie nie idzie Poza tym jak dam krem to baza już nie taka wyraźna u mnie jakoś
Jak już to pod fluid Genifique, bo on taki wodnisty

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 117 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2010-04-12, 21:35   #2332
moniq_c
Zakorzenienie

ja zawsze też się bałam tylu warstw, wydawało mi się że krem+baza+podkład to co najmniej o jedną za dużo. No ale ostatnio wynalazłam fajny krem, bo nie gęsty tylko bardzo rzadki właśnie i nic się po nim nie błyszczy, wnika momentalnie i czuć nawilżenie a samego kremu nic, i bazę można walić potem Aqua Fusion Lancoma w butli z pompką i bez filtra - cud miód i malina Chyba jedyny krem któremu jestem wierna na dłużej odkąd wypróbowałam
moniq_c jest offline  
Stary 2010-04-12, 21:55   #2333
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
ja zawsze też się bałam tylu warstw, wydawało mi się że krem+baza+podkład to co najmniej o jedną za dużo. No ale ostatnio wynalazłam fajny krem, bo nie gęsty tylko bardzo rzadki właśnie i nic się po nim nie błyszczy, wnika momentalnie i czuć nawilżenie a samego kremu nic, i bazę można walić potem Aqua Fusion Lancoma w butli z pompką i bez filtra - cud miód i malina Chyba jedyny krem któremu jestem wierna na dłużej odkąd wypróbowałam
Co za dużo, to niezdrowo, prawda?
A ja testuje już od 2 miechów kremy i nie mogę znaleźć dla siebie idealnego. Bliski ideału jest Perfecjonist.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2010-04-12, 22:07   #2334
esterr
Zakorzenienie

Cytat:
No bo jak dam gęsty krem, to mi szybko zaczyna się błyszczeć buzia od kremu, bazy i fluidu. Pod kompakty daję za to krem. Pod fluidy u mnie nie idzie Poza tym jak dam krem to baza już nie taka wyraźna u mnie jakoś
Jak już to pod fluid Genifique, bo on taki wodnisty
Cytat:
No tak, 3 warstwy to trochę za dużo

Cytat:
Co za dużo, to niezdrowo, prawda?
A ja testuje już od 2 miechów kremy i nie mogę znaleźć dla siebie idealnego. Bliski ideału jest Perfecjonist.
Ja nie wierzę w żadne cudowne kremy, od ponad roku, może dwóch, używam retinoidów na noc (oprócz lata i późnej wiosny) i kremu/ serum z wit. C i na to filtry na dzień. Teraz retinoidy muszę odstawic bo słońca coraz więcej i rozglądam się za jakimś kremem z antyoksydantami .
Stary 2010-04-12, 22:18   #2335
desti
Zakorzenienie

ja uzywam kremu pod baze... a wlasciwie pod wszystkie bazy co mam... tylko trzeba uwazac, zeby krem nie mial silikonow ... jak naloze krem to chwile czekam... i dopiero potem podklad... a na to puder fixujacy i nie mam problemow mimo, ze jestem mieszaniec...
desti jest offline  
Stary 2010-04-12, 22:30   #2336
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
No tak, 3 warstwy to trochę za dużo

Ja nie wierzę w żadne cudowne kremy, od ponad roku, może dwóch, używam retinoidów na noc (oprócz lata i późnej wiosny) i kremu/ serum z wit. C i na to filtry na dzień. Teraz retinoidy muszę odstawic bo słońca coraz więcej i rozglądam się za jakimś kremem z antyoksydantami .
No bo takich nie ma, ale można znaleźć taki, który pasuje danej osobie najlepiej. Tylko kremów zatrzęsienie

A i w sumie nie 3 warstwy z kremem ale 4, bo dodaj do tego puder transparentny dla utrwalenia efektu

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2010-04-12, 23:34   #2337
moniq_c
Zakorzenienie

racja Corii, co najmniej 4 warstwy, zapomniałam że ja jako stara pudernica puder zawsze muszę mieć
a perfectionista mam tą próbeczkę i ciągle nie mogę się zebrać żeby ją napocząć. O tym serum mówisz w fioletowej buteleczce tak?
moniq_c jest offline  
Stary 2010-04-13, 00:11   #2338
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
racja Corii, co najmniej 4 warstwy, zapomniałam że ja jako stara pudernica puder zawsze muszę mieć
a perfectionista mam tą próbeczkę i ciągle nie mogę się zebrać żeby ją napocząć. O tym serum mówisz w fioletowej buteleczce tak?
Perfecjonista mam w 2 pudełeczkach próbkach i w nieco większej jakieś 15 ml flaszce, ale też mi go szkoda zużyłam na razie 1 próbkę
Tak, dokładnie w fioletowej
I dziękuję za Einladung

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2010-04-13 o 00:15
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2010-04-13, 01:23   #2339
moniq_c
Zakorzenienie

może nei szkoda mi tylko chcę najpierw skończyć Idealista bo mam dużą flachę i wtedy zacznę tą próbkę i zobaczymy który wygra
nie wiem za co dziękujesz bo nie panimaju po niemiecku ale się domyślam
moniq_c jest offline  
Stary 2010-04-13, 07:38   #2340
Manehajera
Zakorzenienie

dziewczyny, możecie powiedzieć coś więcej o tej zniżce -20% w Sephorze? Czy obejmuje ona wszystkie artykuły i jest dostępna dla każdego??
Manehajera jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
chanel

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości