Mój typ kolorystyczny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-02-25, 10:52   #1
Kikunka
Raczkowanie

Mój typ kolorystyczny

Po pierwsze chciałam przeprosić "górę" za kolejny nowy temat
Teraz chciałabym serdecznie poprosić o zdiagnozowanie mojego typu kolorystycznego

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Zależy, twarz, ramiona, ręce, plecy, szybko - najpierw czerwony, który po czasie przechodzi w ciepły brąz. Reszta wolno - kolory jak wyżej

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Kolor oczu - dziwny Zależy co mam na sobie Ale raczej obwódka wokół źrenicy złoto-brązowa, dalej taka ciemna zieleń z brązowymi plamkami, obwódka ciemna. Oprawa oka - ciemna.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Występują - niestety chyba ciepłe?

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Cera - coś pod brzoskwinkę i uroczymi wiecznymi jasnymi różowymi rumieńcami. Rumienie się raczej rzadko - chyba róż

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Ciemny brąz, złotawo-brązowe przebłyski.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Hm... taki jasny koral, chyba?

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Dobrze czuję się w khaki, czerń, jasna zieleń, biel i brąz - w każdym odcieniu. Nie lubię słodkich różów, błękitów...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06800.jpg (52,5 KB, 8 załadowań)
Kikunka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości