Solarium - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-03-24, 13:53   #1
Deni
Przyczajenie

Solarium

Witam mam taki Problem chodze na solarium teraz ostatnio byłem 4 raz i jak kozystam z łóżka 160 W ErgoLine to lampy nad głową swiecą na fioletowo czy tego swiatla nie widać a ono opala . Nie wiem co mam robic bo coś mi sie zdaje ze mi twarzy nie opala. Czy można się ruszać gdy się opala ? Co jest lepsze czy opalanie z włączonym nawiewem czy bez jego ?? Proszę o pare rad i o pomoc na te pytania . Dziekuję Pozdrawiam Deni
Deni jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-24, 14:09   #2
Seagirl
Zadomowienie

Re: Solarium

Te lampy na twarz opalają,a dlatego nie są białe bo na twarz są własnie specjalnie takie fioletowe,wydaje mi się że chronią oczy i cos tam jeszcze...takie są wskazania, nie widziałąm jeszcze żeby gdzieś były białe lampy na twarz. Napewno są chyba słabsze niż te na ciało. Jakby były wyłączone to by były czarne. A po drugie zalecane jest tylko opalanie z nawiewem bo opalanie bez nawiewu grozi poparzeniem.
Seagirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-24, 15:10   #3
Deni
Przyczajenie

Dzieki za Pomoc. No właśnie są czarne lampy no to wyłączone i jak to je właczyć czy lepiej opalać sie z włączonymi tymi lampami czy wylączonymi ?? Co mam zrobic ??
Stary 2005-03-24, 15:37   #4
Seagirl
Zadomowienie

No z włączonymi bo one opalają, jak niechcesz opalac twarzy to wyłącz.
Seagirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-24, 18:35   #5
Deni
Przyczajenie

Chcialbym się zapytać po ilu razach bedzie widoczny efekt wiem że po 3 juz widać troszku a tak dokładnie to ? Apropo tych Lamp nad głowe to jest jakis włącznik tak i jak jest on oznaczony ? Np. Pije dużo Soku jedniowego z marchweki duzo to przez te soki skóra dostanie koloru tak ? Dlaczego mi się wiecej opala tłów niz nogi i ręce czy ja już dostałem tej choroby mam te złudzenia hehehe Czekam na Odp. Dziekuję Dołączyłem rónież zdjecie
Stary 2005-03-25, 20:25   #6
maja_s
Rozeznanie

GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s

Sa tam taki wlaczniki ktore powinny byc opisane a co przynajmniej jakies male rysuneczki nad nimi powninny byc zeby klient wiedzial o co chodzi, ale jezeli nie ma a Ty nie jestes zbyt niesmiala to poprostu powiedz ze jestes nowa i popros pania obslugujaca solarium lub inna uzytkowniczke o pomoc ludzie w Polsce czasem sa mili.... ale to nie o to sie rozchodzi w naszym poscie.a co do tego ze najszybciej opala Ci sie tulow hehe to sie nie ma co dziwic bo tam jest najwiecej tluszczu jezeli nawet go nie ma <crazy> hehe i tak to bywa ze ona pierwszy sie opala wiec nie martw sie to jest normalne prznajmniej u mnie. a te soczki jednodniowe to napewno tez cos pomagaja wiec pij ile wlezie papa pozdrawiam
maja_s jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-25, 21:19   #7
Deni
Przyczajenie

Cio proponujecie z kartenu oprócz soczków jedno dniowych z marchewki bo to pije prawie cały czas Coś może dla odmiany ale nic z jakis dopalaczy nic z tego To cio zaproponujecie to ile to kosztuje i gdzie kupie Dziękuję ( Ps. Napiszcie coś od siebie na ten temat ) Pozdrawiam
Deni
Stary 2006-04-27, 11:18   #8
Anulka14
Raczkowanie

Dot.: Solarium

Hejo ja właśnie wybieram sie na solarke za kilka dni I tak sobie przegladam wątki o solariach na wizażu ale w koncu niedowiedzialam sie czy mozna sie przewracać z boku na bok w slarium w łóżkiem !!!Prosze odpowiedzcie
Stary 2006-04-27, 13:17   #9
jessy
Zakorzenienie

Można się przwracać, ale nie zaczęsto, bo wjdziesz w prążki. Ja na brzuchu nie mogę się opalać, bo mi się miednica i biodra wbijają tak, że mnie baaardzo boli.
Stary 2006-04-27, 14:25   #10
Hera 16
Przyczajenie

Jeśli chodzi o opalanie w solarium to ja też po pierwszych 3-4 razach sie niecierpliwiłam bo na twarzy nie było widać specjalnego efektu. Lampy ciemne jakie są skierowane na twarz mają słabszą moc i dlatego twarz sie słabiej opala. Typowymi lampami do opalania są te jasne poniżej, dlatego też jeśli chciałbyś widzieć większe efekty to mniej więcej w połowie czasu opalania możesz zsunąć się na te lampy jasne Warto spróbować bo naprawde widać, że twarz jest bardziej opalona. Ostatecznie możesz używać kosmetyków do twarzy przyspieszających opalanie chociaż ja osobiscie sie boje takich preparatów i nie używam ich. Życze miłego opalania i wspaniałych efektów Pozdrawiam
Hera 16 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 15:07   #11
Ginger1981
Raczkowanie

Oglądałam Destination 3 ,na początku filmu 2 babki się zjarały na solarium.Ja jeszcze nigdy nie byłam na solarium ,ale jak będę to wybiore to stojące.
Jestem w ciężkim szoku po tym filmie.a fu.
Ginger1981 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 15:50   #12
jessy
Zakorzenienie

Jasne, można stojące. Kiedyś próbowałam, ale ja wolę leżeć - za leniwa jestem A tak BTW właśnie spbie uświadomiłam, że ostatni raz byłam w solarium w zeszłym sezonie (na wiosnę), ale oc tam i tak mam bardzo ciemną karnację, biorąc pod uwagę, ze nie jestm opalona. Kiedy słoneczko mnie złapie to przypominam murzynka
Stary 2006-04-28, 21:02   #13
Anulka14
Raczkowanie

Hejo Wizażystki mam pytanko do was odnosnie ochrony włosów w solarium. Bo jak każdy wie promienie UV moga wysuszac i niszczyc włosy dlatego tesz stsuje sie specjalne odzywki lub szmpony chroniace je . Równiem mozna je chronic na inny sposob np nakładając jakas chustke na głowe w solarium a jak wy chronicie swoje włoski przed szkodliwymi czynnikami solarium
Stary 2006-04-29, 15:59   #14
Anulka14
Raczkowanie

Noo dzisiaj sie wreszcie wybrałam na solarke i niebyło tak strasznie jak przypuszczałam pełny luss i relaks No ale jak na pierwszy raz za duzych efektów niewidac ale tego mozna sie było spodziewac nastepny raz we wtorek mysle ze jusz powinno byc cos widoczne po drugim razie .Ale jestem zadowolona i to najwazniejsze obsluga miła i wogole troche se pogadałam z jedna z pań z personelu bardzo miła osóbka Pzdr
Stary 2006-04-29, 16:44   #15
Pyra1990
Zakorzenienie

Nie taki diabel straszny, jak go maluja...

I'll never let you down...
Pyra1990 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 12:19   #16
Anulka14
Raczkowanie

hehe dokładnie I tak mi sie tam spodobało że sie niemoge doczekac nastepnej wizyty i jej efektu
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości