bazy silkonowe na codzien - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-02-27, 17:12   #1
irie18*
Wtajemniczenie

bazy silkonowe na codzien

skorzystalam z wyszukiwarki ale nie znalazlam konkretnej odpowiedzi odpowiedzi na moje pytanie. czy moge stosowac bazy pod podklad(z silikonami w skladzie) do codziennego makijazu? mam taki problem:lubie lekkie rozswietjace podklady typu rimmel recover lub 10h sleep effect bourjois ale na moje mieszanej cerze nie utrzymuja sie zbyt dlugo. puder sypki nie wiele pomaga a poza tym zabija ten subtelny efekt rozswietlenia. kilka razy uzylam bazy daxa(z probki) i efekt byl super twarz byla gladka,naturalna podklad trzymal sie prawie caly dzien. mysle teraz nad zakupem tej bazy ale z drugiej strony slyszalam ze silikony moga szkodzic skorze. co o tym sadzicie?

Edytowane przez irie18*
Czas edycji: 2008-02-27 o 17:13 Powód: literowki
irie18* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 21:57   #2
SiSleyS
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: bazy silkonowe na codzien

Silikony nie szkodzą skórze, jedynie niektóre mogą zapychać- to jest już indywidualna reakcja.

Na co dzień możesz stosować tę bazę- jedynie zobaczysz czy przypadkiem po pewnym czasie nie zaczyna Ciebie zapychać- jeżeli tak to radzę sobie sprawić bazę pod podkład bez silikonów

A jeżeli po miesiącu użytkowania nie zauważysz pogorszenia cery to znaczy, że silikony Ciebie nie zapychają (tzn. Twojej skóry).
Stary 2008-02-27, 22:00   #3
irie18*
Wtajemniczenie

dzieki za rade. w takim razie chyba jestem zdecydowana kupic ta baze mam nadzieje ze mnie nie zapcha mialam watpliwosci bo przeczytalm gdzies ze pod silikonami skora nie oddycha ale w koncu jest to skladnik wielu kosmetykow wiec wydalo mi sie to dziwne
irie18* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 22:13   #4
SiSleyS
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez irie18* Pokaż wiadomość
dzieki za rade. w takim razie chyba jestem zdecydowana kupic ta baze mam nadzieje ze mnie nie zapcha mialam watpliwosci bo przeczytalm gdzies ze pod silikonami skora nie oddycha ale w koncu jest to skladnik wielu kosmetykow wiec wydalo mi sie to dziwne
Jakaś bzdura z tym, że pod silikonami skóra nie oddycha- może chodziło o to, że może zatykać pory, ale jak już pisałam to nie każda cera tak reaguje

Myślę, że jak jesteś z niej zadowolona to warto kupić

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości