pytanie do pani Beaty i do wizażanek (pielęgnacja skóry dojrzałej) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-03-30, 14:25   #1
madie
Zakorzenienie

pytanie do pani Beaty i do wizażanek (pielęgnacja skóry dojrzałej)

Pani Beato i wizażanki...

Nie mogę znaleźć nigdzie odpowiedzi na pytanie o kremy dla skóry dojrzałej.
Szukam propozycji kremów, które mogłabym polecić mojej mamie,ale na KWC ciężko jest mi coś znaleźć dla kobiety w wieku lat 50. Przecież w każdym wieku trzeba dbać o skórę a wydaje mi się że ten wiek w propozycjach na KWC jest dyskryminowany (albo źle patrzę )

Czytam o hormonalnym starzeniu się skóry, o fitohormonach, fitoestrogenach (nie wiem czy to jest to samo), ale nie wiem jakie kremy je posiadają i jakie mogłyby zaspokoić potrzeby skóry mojej mamy.

Chciałabym się dowiedzieć jak dojrzała cera powinna być pielęgnowana. Czy trzeba używać oprócz zwykłych kremów jakieś serum, czy maseczki, jakieś wspomagacze...

Zależy mi na informacjach o odpowiednich dla tego wieku kosmetykach, szczególnie o tych do pielęgnacji okolic oczu- na głębsze zmarszczki (ale kremy nie z najwyższej półki )

Proszę panią i Was, drogie wizażanki o porady. Może Wasze mamy używają jakichś dobrych i skutecznych kremów

Bardzo zależy mi na tych informacjach. Pozdrawiam.
madie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-30, 14:44   #2
madie
Zakorzenienie

Re: pytanie do pani Beaty i do wizażanek (dodatkowe informacje :))

Mogę jeszcze dodać,że dotychczas dość długo mama stosowała kremy do twarzy vichy liftactiv, teraz dax cosmetics, kiedyś loreal. Co do kremów pod oczy to jakoś nie znalazła ulubionego i nie sięga po drogie kremy, choć właśnie te kokolice wymagają u niej specjalnej troski.

Ogólnie skóra jest bardzo jędrna na policzkach, jednak pod oczami widać głębsze bruzdy, brak natomiast gęstej siateczki małych zmarszczek.
No niestety pod oczmi są cienie i na powiekach skóra widać że jest wiotka. Widać też czerwone obwódki wokół oczu, nie wiem, może to skutek pracy przed komputerem.
madie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 23:11   #3
hiszuana
Raczkowanie

Smile Dot.: pytanie do pani Beaty i do wizażanek (pielęgnacja skóry dojrzałej)

Hej madie ja również podłącze się do tego wątku, bo sama poszukuje odpowiednich kosmetyków dla swojej mamy (42 lata). Czy mogłabyś napisać jakieś opinie na temat tych kosmetyków co używała Twoja mama? Szczególnie zależy mi na vichy liftactiv i lorealu.
hiszuana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 00:49   #4
figa23
Przyczajenie

Dot.: pytanie do pani Beaty i do wizażanek (pielęgnacja skóry dojrzałej)

Czy w tym wątku nikt nie potrafi się wypowiedzieć??? Ja też mam ten sam problem. Chcę pomóc mamie wybrać właściwą pielęgnację. Ostatnio szukam dla niej odpowiedniego liftingującego podkładu. Ma cerę raczej suchą/mieszaną. Zasadniczy problem stanowią zmarszczki mimiczne i bardzo delikatna, wiotka skóra wokół oczu. Bardzo proszę dziewczyny orientujące się w temacie o jakieś rady...
figa23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 13:27   #5
hiszuana
Raczkowanie

Dot.: pytanie do pani Beaty i do wizażanek (pielęgnacja skóry dojrzałej)

Figa 23 ja czytałam gdzieś tutaj na wizażu, że podkłady liftingujące powodują iż skóra staje sie cieńsza, nie wiem na ile jest to prawdą, ale jakoś odradzam mojej mamie kupienie takiego podkładu. Zastanawia mnie tylko taka rzecz czy ta informacja nie była przypadkiem do kobiet 30 letnich jako przestroga od używania tego typu podkładów w młodym wieku aby nie zepsuć sobie skóry.
Ja równiez czekam na jakieś wskazówki hop hop czy ktoś nas słyszy?

Moja strona wymiankowa

hiszuana jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości