differin-doradzcie co robic - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-02-29, 18:25   #1
JessAsh
Raczkowanie

differin-doradzcie co robic

od dobrych kilku lat mialam tradzik.bywalo roznie raz lepiej raz gorzej.bralam antybiotyki pomoglo ale po kuracji bylo gorzej niz kiedykolwiek.powiedzialam nigdy wiecej antyiotykow.pomagaly mi rozne rzeczy np mydlo nivea baby i oliwa z oliwy na twarz..ale chyba czesto zmieniam kuracje za czesto.
na wakacje cera sie uspokoila .cos tam wyskoczylo ale zaraz sie goilo cera miala rowny koloryt ale denerwowaly mnie pojedyncze krostki.poszlam do dermatologa i przypisala differin. stosuje go od pazzdziernika. na poczatku wysyp na maxa rozszerzone pory blizny..masakra trwalo to ponad miesiac. potem na tydzien ok ale kazdy pryszcz zostawial blizny.na policzku mam blizny z listopada!!!
ciagle cos wyskakuje trudno sie goi blizny..przebarwienia
jednym slowem differin stosuje piaty miesiac a stan mojej skory jest gorszy niz przed uzywaniem differinu
co mam zrobic????pomozcie.odstaw ic?
JessAsh jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 16:12   #2
Mitryliada
Przyczajenie

Dot.: differin-doradzcie co robic

Nie wesoła sprawa, no ale nic efekt wstrząsowy związany z zastosowaniem differinu masz już za sobą, przynajmniej wyszło to dziadostwo na zewnątrz. Wydaje mi się że powinnaś już odstawić differin w tym momencie po 5 miesiącach stosowania przy obecnym stanie skóry trzeba by spróbować czegoś innego aby ją podreperować. Ja osobiście na przebarwienia i blizenki stosowałam skinoren i byłam naprawdę zadowolona z działania. Myślę że stopniowo powinien poprawić stan twojej cery.
Mitryliada jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 17:19   #3
maltusia87
Rozeznanie

Dot.: differin-doradzcie co robic

Jestes pod opiekom lekarza, drmatolog kazała ci stosowac differin przez 5 miesiec?Wydaje mi sie trzeba by zmienic juz masc.
maltusia87 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości