Br您owe w這ski - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-03-01, 13:49   #1
Agnesss91
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 34
Red face

Br您owe w這ski

Hello

Przeczyta豉m kiedy w徠ek jednej z Was, 瞠 z czarnego koloru na br您owy mo積a zej嗆 nak豉daj帷 kilka razy jasniejsza farbe (tzn. brazowa). Czy to prawda? Nie chcia豉bym robi dekoloryzacji, bo mam bardzo zniszczone w這sy ;/
Agnesss91 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-01, 13:52   #2
Dezzire
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 180
Dot.: Br您owe w這ski

jesli masz intensywny czarny kolor to watpie zeby to cos dalo , ale jesli juz masz sprany czarny to moze moze cos to da
Dezzire jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-01, 14:53   #3
ImaginationGirl
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 41

moim zdaniem tylko pogorszysz syt. ja jak mialam juz spranyy czarny i nalozylam braz to zrobil sie super czarny;]] nie ma innego wyjscia jak rozjasniacz..
ImaginationGirl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-01, 22:00   #4
diamelen
ma豉 ksi篹niczka

Wiadomo軼i: 1 127

tak jak poprzedniczki radze poczekac do sprania... albo intensywne dzialanie rozjasniaczem, albo dekoloryzacja... inaczej si nie da

diamelen jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-02, 11:04   #5
Mariti
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 431

Cytat:
Napisane przez Agnesss91 Poka wiadomo嗆
Hello

Przeczyta豉m kiedy w徠ek jednej z Was, 瞠 z czarnego koloru na br您owy mo積a zej嗆 nak豉daj帷 kilka razy jasniejsza farbe (tzn. brazowa). Czy to prawda? Nie chcia豉bym robi dekoloryzacji, bo mam bardzo zniszczone w這sy ;/
Nie zgadzam si z tym twierdzeniem. Dodam , 瞠 kilkakrotnie schodzi豉m z czarnego na blond, potem wraca豉m do innych kolor闚 obecnie mam br您, my郵 wi璚, 瞠 mam pewne do鈍iadczenie w tych sprawach. Jesli na czarny na這篡sz br您owa farb efekt widoczny b璠zie jedynie na odrostach, natomiast na reszcie w這s闚 moga byc widoczne jedynie refleksy, przy za這瞠niu, 瞠 gdzieniegdzie masz niceo zmyta farb. jedynie pogorszysz sytuacj, gdyz barwnik farby brazowej wzmocni jedynie barwnik farby czarnej. Aby zmieni kolor nalezy wymyc barnik farby czarnej, a nak豉daj帷 na niego inny tego niestety nie osi庵niesz.

Marilyn Monroe
Mariti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-02, 11:07   #6
Mariti
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 431

Dodam jedynie , 瞠 przej軼ie z czarnego na br您, szczeg鏊nie jesli ma byc ciemniejszy nie ejst takie trudne, mozesz wybrac si na zabieg demakija簑 ( jest to o wiele lzejsza forma dekoloryzacji, wykonywana w niektorych salonach fryzjerskich np B&K, kt鏎a za pierwszym razem rozj捷nia w這ski nawet o 4-5 ton闚, a niema w og鏊e ich nie niszczy, temta ten by juz dawniej poruszany- si璕nij do wyszukiwarki)

Marilyn Monroe
Mariti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:33.