Jak Mam Zmienić Siebie????? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-03-01, 18:35   #1
Inco
Raczkowanie

Question

Jak Mam Zmienić Siebie?????

WITAM serdecznie!
Postnowilam się odważyc na ten krok zamieścic tu swoje zdjęcia żeby poprosic Was o pomoc bo....
MAM JUZ SIEBIE SEREDCZNIE DOSYĆ
błagam doraźcie cos drogie wizażanki bo juz na siebie nie moge patrzeć

za 3 tygodnie mam ślub siostry i musze jakos ladnie wygladać przy całej rodzinie....zawsze była taka szara myszka i juz mam tego serdecznie dosyc prosze pomóżcie mi, żebym w końcu mogla spojrzeć w lustro z dumą....
prosze o dobór jakiejśc fryzurki, ale niestety jest problem bo moje włosy nie należa do łatwego typu włosów, przetluszające sie a tym samym suche jak siano i strasznie sie plącza, okropnie, no i wypadają, więc nie mogę ich zbytnio niszczyc farbami ani obciązać zadnymi kosmetykami do tego alergiczna cera, zle reagującana przeróżne cuda.....
juz sama ze soba wytrzymac nie moge
prosze pomóżcie!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1 kopia.jpg (45,1 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2 kopia.jpg (34,7 KB, 18 załadowań)

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2008-03-12 o 22:00
Inco jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 18:52   #2
miniaczka
Raczkowanie

GG do miniaczka Send a message via Skype™ to miniaczka
Dot.: Jak Mam Zmienić Siebie?????

Na Twoim miejscu podcięłabym włosy i pocieniowała przy twarzy i zrobiła skośną grzywkę

http://ikf.com.pl/fryzury-srednie/fryzura4991.htm
http://ikf.com.pl/fryzury-srednie/fryzura86.htm
http://ikf.com.pl/fryzury-srednie/fryzura6709.htm
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10.jpg (30,6 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (15,6 KB, 34 załadowań)
miniaczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 18:55   #3
Igusia92
Zakorzenienie

Masz śliczne oczy (duze wyrażne) które warto by podkreśłić brązową kreską, na powieki jakiś fioletowy, jasnobrązowy cień i tusz do rzęs, na usta naruralny błyszczyk...
A koloru włosków nie zmieniaj bo jest bardzo łądny, jedynie pasowały by mi wyprostowane moncno wycieniowane włosy z grzywką na bok .
Stary 2008-03-01, 18:56   #4
nigellanka
Raczkowanie

Thumbs up Dot.: Jak Mam Zmienić Siebie?????

Cześć! Na pewno nie jest tak źle jak mówisz Najważniejsze że widzisz potrzebę zmiany właśnego wizerunku. Jestem kosmetyczką z kilkuletnim stażem. Przyznaję się, że zawsze byłam skromną i zakompleksioną (jak się okazało niesłusznie) dziewczynką. Włosy w kucyk a makijaż minimum, jednak nastąpił przełom w życiu i wyglądzie. Zaeksperymentowałam i bardzo się opłaciło, ale postawiłam na podkreśleniu kobiecych atutów. Mnie było jednak łatwiej bo niejako "siedze w branży". Z każdego Kopciuszka można zrobić Księżniczke czasem jednak nie potrzeba wiele, troszkę mocniejszy makijaż (modne "kocie oko" w wersji light) ale bardziej spektakularne efekty wymagają mocniejszych cięc... np. Viktoria Beckham. Troszkę wysiłku i samozaparcia a gwarantuje sukces. Wierzę że się uda, powodzenia!!
nigellanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 19:02   #5
anastazjaa
Zadomowienie

Mi sie podobasz
Ale jeśli musisz w sobie coś zmieniac to proponuje pogłębienie koloru i jakiś fajny makijaż oka
anastazjaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 01:14   #6
Inco
Raczkowanie

jejku dziewczyny nie sadzilam ze odpowiecie w ogole na moje prosby...
dzieki dzieki dzieki Wam za dobre słowo, porady i wsparcie!!!!!!!!
jej ale super ze ktos zabral glos w mojej sprawie moze w kooooooooncu sie cos zmieni
Miniaczko, Igusio, Nigellanko i Anastazjo wielkie dzieki!

co do fryzury to tez myslalam nad grzywka ale sie boje ze "pogrubi" mi sie twarz bo i tak mam ja ja"ksiezyc w pełni" :P
musze tylko jakos sobie wyobrazic jakby to wygladalo na mojej glowie
tylko jest problem, kiedys juz probowalam miec grzywkę ale ona mi sie strasznie brzydko wykrecala i wygladala bardzo nie estetycznie
co do prostowania to wlasnie z tym jest problem bo moje wlosy sa w bardzo zlej kondycji i nie wiem czy tak moge sbie pozwolic na takie prostowanie......
no z tymi moimi kłakami to masakra jakaś jest
nigellanko myslisz ze pasowało by mi takie ostre cięcie ala Victoria?
te wiecznie plączące sie i nigdy idealnie poste włosy
przesylam jeszcze jakies fotki tak dla ogolu jak wygladaja moje wlosy...
p.s. dzieki dziewczyny jeszcze raz za odzew i dobre rady!
może faktycznie spod kopciucha w końcu wyjrzy choć cień księżniczki....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu2.jpg (13,2 KB, 111 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (14,5 KB, 76 załadowań)
Stary 2008-03-02, 02:14   #7
poptheglock
Przyczajenie

Witam
Po pierwsze włosy: powinnaś wybrać się do fryzjera, grzywka na bok będzie dla Ciebie jak najbardziej odpowiednia. U fryzjera podkreśl, że powinna być dość gruba, źle by wyglądało, gdyby ta grzyweczka była niewidoczna, z niewielkiej ilości włosów,tym bardziej jak szybko przetłuszczają Ci się włosy, powinnaś też spytać fryzjera, jak poprawić kondycję włosów, może on poleci Ci jakieś kosmetyki.
Po drugie makijaż : koniecznie musisz zacząć używać podkładu i pudru, spróbuj w sklepie z kosmetykami dopasować podkład do swojego odcieniu skóry. Powinnaś też podkreślić piękne oczy - tusz obowiązkowo. Cienie też mogłyby być, ale jeszcze nie wiem jakie, co Wy na to pozostałe forumowiczki ?
Figurę masz niczym modelka, więc tu nie ma problemu ;].
A na wesele powinnaś wybrać jakąś świetną kreację i zadziwić wszystkich!

życzę powodzenia !
poptheglock jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 10:11   #8
malwinac
Zadomowienie

Mam ardzo podobny pproblem z wlosami do ciebie i fryzjerka u mnie uzyla szamponu koloryzujacego ktory nie niszczy wlosow. A wygladaja one teraz zdrowo i pieknie jak nigdy . Myslę że moglabys troszke rozjasnic wlosy. I zrobic grzywke na bok .

malwinac jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 14:36   #9
Cathy86
Rozeznanie

Zrobiłam na szybko kilka symulacji. Nie sa profesjonalne, ale moze cos sobie przypasujesz, zoabczysz mniej wiecej w czym Ci dobrze, w jakiej grzywce
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (92,8 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (105,3 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (96,7 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (90,2 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (109,3 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (97,0 KB, 13 załadowań)
Stary 2008-03-03, 21:20   #10
nigellanka
Raczkowanie

Dla urody trzeba troszkę poświęceń... może początkowo trudne ale ostatecznie wdzięczne. Poza tym lepszy wygląd dodaje pewności siebie. Może spodobi Ci się eksperymentowanie? Kto wie.. Moja fryzurka to tylko wgnieść pianke i 10 minut suszenia włosów. Jednak to zasluga perfekcyjnego strzyżenia fachowców z Welli A makijaż bez problemu : podkład lekko maskujący i nawilżający+ czarny liner+ tusz pogrubiający+ błyszczyk (ukochany Watershine 10!) minimalistycznie a efektownie
Stary 2008-03-03, 21:29   #11
Inco
Raczkowanie

wooooow
dzieki za odzew pisze tak szybciutko bo jestem w biegu na necie!
widze że ta grzywka na bok wygrywa ze wszystkimi innymi fryzurami, i chyba mnie przekonałyście tylko że te moje włoski takie biedniutkie i nie wiem czy ta grzywka będzie dobrze leżeć... ale do odważnych świat należy
tylko trzeba trafic na dobrego fryzjera a to w mojej karierze fryzjerskiej kiepskawo wygląda, miałam juz takie przygody, że wierzcie mi, nie radze najgorszemu wrogowi.....hmmm..... musze sie poradzic jaki fryzjer w Poznaniu jest godny zaiteresowania :P
Cathy! dzieki za te zdjęcia z fryzurkami, chyba mi będzie najlepiej w 4 grzywce co?, tylko niekoniecznie takie ścięcie włosów....heh grzywka gora!
juz jestem ciekawa jak będe wyglądać
dzięki dziewczyny, powoli wzbudzacie we mnie nadzieje ze nie będę tak wyglądac do końca zycia i że w końcu będe dumna z siebie.....
dzieki i prosze o jeszcze rad i opinii

ps. a jaki makijarz proponujecie na ten ślubny dzień? aha mam już wybraną suknie - jest srebrna
Stary 2008-03-03, 21:58   #12
magda785
Rozeznanie

GG do magda785

Jestes bardz ladna i szczuplutka wiec z zukienka czy z ciuszkami nie ma problemu (sprobuje ci wkleic kilka propozycji) Masz bardzo ladne oczy warte dobrego podkreslenia Tu mozesz poszalec smoky, banan ec. Wloski tak ja pisaly inne wizazanki moim zdaniem mozesz troche skrocic, grzywka na bok i ja tez bym proponowala poglebienie koloru (to bardzo ozywia twarz) moze lsniacy brazik, piszesz, ze masz zniszczone wlosy proponuje udac sie naprawde dobrego fryzjera (Loreal, Wella) i zapytac o maski do twoich wloso, jezeli bys chciala duzo swietnych i tanszych produktow znajdziesz na allegro (salonowego Matrixa czy Loreala). Prostowac wloski mozesz na wieksze okazje, tylko trzeba miec dobry sprzet zeby nie podraznial wlosow i spray przed prostowaniem (dostaniesz w salonie fryzjerskim tylko koszt oik 40 zl, ale bardzo wydajny i ladnie pachnie - nie pamietam nazwy) Z cera jak wiadomo najlepsze dermokosmetyki (ale duza wada-drogie) na krostki polecam masc z antybiotykiem w saszetkach Trybiotick. Do make upu tusz, podklad, cienie, blyszczyk, korektor. Ale nie opisalas dobrze nam siebie (dokladny kolor oczu, jak sie opalasz, kolor naturalny skory) Jesli bys chciala byc ladnie opalona na weselu to proponuje balsamik Garnier cera musnieta sloncem do jasnej karnacji.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przydymiony[2].jpg (21,4 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images458778_AM_AdrianaLima3[1].jpg (39,7 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg photo1815ea[1].jpg (33,3 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aaaa[1].jpg (95,1 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg edressme_1885_9598353[1].jpg (37,6 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Apart66[2].jpg (59,2 KB, 16 załadowań)

http://krakow.gumtree.pl/c-Sprzedam-...AdIdZ237058105

magda785 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 14:53   #13
AlexaO
Raczkowanie

ja uważam, że pięknie by ci było ze skośną grzywką, jednak masz żadkie włosy, więc warto by je było pokręcić. skośna grzywka (jej nie kręć naturalnie ), a reszta włosów układająca się w piękne loki i fale. pięknie by ci było . do tego odpowiedni makijaż. masz małe usta, więc błyszczyk, albo jakiś naturalny kolor, byle nie mocna czerwień czy jakiś inny wyrazisty kolor. natomiast oczy możesz podkreślić powodzenia
AlexaO jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 22:41   #14
nigellanka
Raczkowanie

Specjalnie sprawdziłam na necie i są w Poznaniu Salony Welli, pracownicy z wszystkich salonów przechodzą takie samo szkolenie. Pracuje kilka lat z fryzjerami (wogóle.. i porównuje) mam 100% zaufanie. Nie maluj się na srebrno do srebrnej Sukienki!! Powodzenia)
Stary 2008-03-05, 11:26   #15
Inco
Raczkowanie

dzięki za tyyyle rad!
sprawa jest przesądzona! grzywka będzie na skos
tylko teraz poszukam dobrego fryzjera i wio hehe.
juz się nie mogę doczekac

na ten slub myślałam własnie o tym żeby troszke zakręcić włosy to chyba nada im takiej lekkości, chciałabym chyba coś takiego jak na fotce.
Byłam wczoraj w drogerii przeszukać półki z kosmetykami ale niestety...wyszłam tylko z błyszczykiem...
zdecydowałam sie ze oprę się na firmie AA, widziałam że mają podkłady i tusze ale niestety nie mogłam dobrac sobie podkładu przejdę sie do innego sklepu może tam mi pomoga z tymi wszystkimi cudami hehe
tylko nadal mi zostaje problem jakie cienie kupić....
aha miałam napisać więcej o sobie, juz juz uzupełniam

1. Jak się opalasz?
zdecydowanie ciężko się opalam, tak mi sie wydaje bo dosyc rzadko mam okazje bo po prostu nie lubie słońca jak juz sie opale to na czerwono potem to ciemnieje.
jak jakies 2 lata remu byłam na plaży, siedziałam tam chyba z 2-3 godziny, jak to na plaży, potem miałam bardzo nie przyjemne przygody i wizyte w szpitalu (do teraz mam ślady od majtek na pupie ;/)

2. Kolor oczu - ni to zielone ni to szare, czasem myśle że zależy to od pogody i światła tęczówki maja ciemna obwódkę, i nie są czysto zielone, tak jakby od źrenicy są lekkim jasniutkim brązem potem są szarozielone...takie jakieś niewyraźne....a oprawa oczu mam raczej ciemną, też ani nie czarną ani nie brązową, taki jasny brąz chyba....

3. Piegi - brak ale za to masa pieprzykow na ramionach, takich maluteńkich czerwonych i brązowych.

4. Cera - blaaaaaada i wyglądająca niezdrowo jakaś taka szara, przykurzona, wiecznie sińce pod oczami, okrrrropne
jak sie rumienią to chyba na różowo, ale nie jestem pewna

5. Naturalny kolor włosów - Jakiś taki niezdecydowany brązowy, nie ciemny nie jasny...ale raczej wpadające w ciemniejszy kolor

6. Kolor ust - chyba blado czerwony, czasem jakby ich nie widać

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? tego niestety nie wiem nosze to co mam i nie wiem co do mnie pasuje, jednyne co mogę powiedzieć to lubie czarny a nie lubie zielonego...

to chyba wszystko... jestem właśnie taka nijaka i nie za dobrze się z tym czuje
ale mam nadzieje że to sie zmieni dzięki Wam i waszym poradom

co jeszcze chciałam zapytac....aha! opalenizna!
mam juz kieckę, jak mówiłam jest srebrna taka długa jakby balowa ale nie calkiem, i jest na takich cieniutkich ramiączkach i odkrywa bardzo dużo pleców i ramion (jak to taka sukienka) a z tym mam problem bo własnie mam strasznie bladą skorę, jak mąka ;/ chciałam wskoczyc na solarke kilka razy, co o tym myslicie? ale też chcę wyporóbować ten specyfik Garnier
magda porozglądałam sie trochę za tym Matrixem - no i o mało nie spadłam z krzesła! jakie to wszystko drogie jest ;/
ale spróbuję znależć dobrego fryzjera jak mówicie i poradzę się co i jak, bo dotychczas słyszałam tylko - "dobry szampon i odżywka do spłukiwania i skrzyp" żadnych szczegółów ;/ ehhhhh....
ale mam zamiar sie wziąść za siebie i to z pełna parą hehe

aha chciałam sie jeszcze zapytać może polecicie mi jakis dobry korektor pod oczy, czy jakis inny może?
z góry Wam dziękiiiiiiiii
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 355100.jpg (40,1 KB, 15 załadowań)
Stary 2008-03-05, 13:26   #16
buttreflyyyy
Zadomowienie

jestem pewna ze bardzo pomogło by twojej i tak ładnej twarzy wybranie się do kosmetyczki i zrobienie profesjonalnej korekty brwi-kosmetyczka nada im ładny łuk, może delikatnie jesli bedzie potrzeba-choc zdjecia na to nie wskazują-połozy na kolka sekund henne. z doswiadczenia wiem ze piekne zadbane brwi mogą zdziałać cuda, spróbuj a sama zobaczysz.koszt samej regulacji to chyba 5-10 zł, regulacja z henna-15-20zł.

koniecznie kup sobie ciemną brązowa kredkę do oczu i rób nią kreskę na górnej powiece od zew. oka do połowy przy samych rzęsach-to otworzy oko.polecam tez delikatna kontórówke do ust w twoim kolorze naturalnym i bardzo dleikatne poprawianie nia konturu ust-nie całych ale tak zeby były wyrazne a potem roztacie konturówki lekko zeby nie byla widoczna.
buttreflyyyy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 13:47   #17
xxjustixx
Raczkowanie

A ja cie widze troche inaczej myśe że lepiej byś wyglądała w kręconych włosach niż z ta grzywką albo w wycieniowanych przy twarzy(bez grzywki)a potem by wystarczyło tylko modelowac te włosy przy twarzy i na końcach na okrągłej szczotce.Pozatym w przyciemnionych włosach wyglądałabyś bardziej ''wyraznie" ale wtedy musiałabyś także albo przyciemnić brwi albo zacząc je malować ciemno-brązową kredka..Do tego makijaż-fluid i puder,czarna kreska i tusz na rzęsach,troche różu w odcieniu słonecznym,brązowy cień do powiek i jakaś pomadka lub błyszczyk w jasno różowym kolorze no i jeszcze jedna bardzo ważna rzecz od której też zalezy zmiana wizerunku...zmiana stylu ubierania.Na bardziej nowoczesny i kolorowy a do tego dobranie jakichś dodatków i modnej bizuteri i ho ho nikt cie nie pozna pozdrawiam
xxjustixx jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości