co mam pocz望 ze swoimi w這sami? - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy S逝篡my kompleksowymi poradami jak zmieni sw鎩 wygl康 i styl - makija, fryzur, spos鏏 ubierania si...

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-03-01, 19:04   #1
Lunedi
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 28
Jestem znudzona swoimi w這sami naturalnie kr璚onymi. Czasami si z tego ciesz, ale cz瘰to my郵 o prostych w這sach. Tyle fryzur mo積a na nich robi... a po moich w這sach cz瘰to nie wida nawet cieniowania. Wkurza mnie to. Poza tym pr鏏owa豉m zrobi z siebie blondynk, ale moje w這sy zawsze wychodzi造 鄴速e, a potem by造 rude , a rudego nie znosz!!! Teraz mam do嗆 blondu i my郵 o ciemnych w這skach. teraz mam na w這sach szampon koloryzuj帷y, ale co mam wybra? Poza tym chcia豉bym w ko鎍u mie fryzurk, z kt鏎 by這by mi dobrze i 豉dnie, a przede wszystkim chcia豉bym czu si atrakcyjnie i by atrakcyjna dla m篹a. Niestety moje w這ski s bardzo delikatne i cienkie. Ju sama nie wiem co robi Pom騜cie wiza瘸nki

1. Jak si opalasz - szybko czy ci篹ko(najpierw na czerwono b康 r騜owo). Odcie opalenizny jest ciep造 - z這tawo-br您owawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-be穎wy?

OPALAM SI SZYBKO. NAJPIERW NA CZERWONO, POTEM NA Z袞TAWO - BR崔OWO

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy t璚z闚ki maj ciemniejsz obw鏚k, czy kolor ich jest czysty, a mo瞠 maj plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rz瘰y)-jasna czy raczej zdecydowana?

MOJE OCZY DEFINIUJ JAKO SZARE. T濍Z轑KI MAJ CIEMNIEJSZA OBW豃K. NA T濍Z轑KACH MAM Z袞TE PLAMKI. CIEKAWE JEST TO, 激 GDY U璣WAM CIENIA NA POWIEKI W KOLORZE ZIELONYM - MOJE OCZY STAJ SI BARDZO NIEBIESKIE, A GDY POMALUJ JE NA NIEBIESKO - S BARDZIEJ ZIELONE. OPRAWA OCZU JEST ZDECYDOWANA - CIEMNA, ALE NIE CZARNA.

3. Piegi - jesli wyst瘼uj, to s z這tawe ciep貫 czy raczej szaro-br您owe?

PIEG轑 NIE MAM.

4. Cera - jaki ma odcie Twoja sk鏎a? Ciep造 brzoskwiniowy, oliwkowy, z這tawy czy jasny, ch這dny wpadaj帷y w r騜 lub porcelanowy? Je瞠li si rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy r騜owy?

MOJA CERA MA ODCIE JASNY CH袞DNY WPADAJ婆Y W R騜. DOPIERO GDY SI OPAL NABIERA Z袞TAWEGO KOLORYTU.

5. Naturalny kolor w這s闚 - ciemny, jasny. Jaki odcie? Czy ma z這tawo-br您owe przeb造ski czy raczej mysie, bardziej popielate?

MOJE W袞SY NATURALNIE S CIEMNE (JESTEM SZATYNK) I MAJ RUDAWO - POPIELATE PRZEB訝SKI.

6. Kolor ust (naturalny oczywi軼ie) jest do嗆 jasny, r騜owy czy ciep造 - nasycona czerwie, brzoskwinia czy koral?

KOLOR MOICH UST TO JASNY R騜.

7. W jakich kolorach czujesz si dobrze, a kt鏎e 幢e podkre郵aj Twoj urod?

DOBRZE CZUJ SI W KOLORACH CH袞DNYCH - ODCIENIE NIEBIESKIEGO I ZIELONEGO, CZERWIE, BIEL W PO陰CZENIU Z R騜EM I POMARA蹝Z. WYDAJE MI SI, 激 嘴E PODKRE貳AJ MOJ UROD NA PEWNO CZER, 鄴單, SZARY...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (13,2 KB, 28 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 01-01-08_1712.jpg (83,9 KB, 47 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (18,3 KB, 21 za豉dowa)
Rodzaj pliku: gif 003.gif (111,0 KB, 21 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IM000051.jpg (27,6 KB, 41 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 001.jpg (43,1 KB, 46 za豉dowa)

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2008-03-01 o 20:48 Pow鏚: post pod postem
Lunedi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-01, 22:21   #2
Emavina
Przyczajenie

Dot.: co mam pocz望 ze swoimi w這sami?

moja przyjaci馧ka ma podobny typ w這s闚 Podobnie jak Ty ma niewysokie czo這 i w miar okr庵陰 buzi. Ma lekkie loki, do嗆 kr鏒ko 軼i皻e, lu幡o puszczone i niesforne. Wygl康a to bardzo seksownie Ja bym Ci radzi豉:
- unie嗆 nieco w這sy u nasady (polecam pianki Sunsilk)
- p鎩嗆 do dobrego fryzjera i 軼i望 je lekko tak, aby nie dawa造 wra瞠nie kszta速u gruszki
- mo瞠 lekko przyciemni? je郵i nie ufasz farbom, mo瞠 henna albo p逝kanki z kory d瑿u?
Naprawd genialne loczki, zazdroszcz

"Czas ma zielone kocie oczy, tak samo, jak Ty.."

Przysz這嗆 rysuje si zielono.
Emavina jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-01, 22:27   #3
Majlajf
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 290

Masz bardzo 豉dne w這sy ... : ) ) Je郵i znudzi造 Ci si loki to mo瞠 wyprostuj w這sy. Polecam r闚nie podniesienie w這s闚, ale nie Sunsilkiem, przynajmniej na mnie nie dzia豉 (pianka zwi瘯szaj帷a obj皻o嗆 - s po niej t逝ste w這sy) Wycieniowanie - tak xD Zdecydowanie (od samej g鏎y) ^^
Wyrzuci貫 Gar嗆 Brokatu w Powietrze ?
Stan掖e Twarz w Twarz Ze Strachem ?
To Tylko Po這wa Drogi Do Miejsca, Sk康 Nie Ma Powrotu ...

... Kochamy Si <33
Majlajf jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-01, 23:22   #4
cindy17
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 251

Jezeli nie chcesz juz kreconych wlosow ja polecam prostowanie chemiczne zebys nie musiala sie tak meczyc z prostownica, proponuje takze przyciemnic kolor, nie musi to byc odrazu farba dla sprobowania kup szamponetke sa one bez utleniacza i amoniaku takze nie poniszczysz wlosow rowniez bym radzila je wycieniowac , jakas ladna grzywke zrobic proponuje ukosna lekki makijazyk i bedzie slicznie
cindy17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-15, 22:00   #5
Lunedi
Przyczajenie

A jak d逝go utrzymuje si chemiczne prostowanie w這s闚? Jaka d逝go嗆 w這s闚 by mi pasowa豉? Najsmutniejsze jest to, 瞠 w這sy rosn mi bardzo powoli Prosz, dorad嬈ie mi co...
Stary 2008-03-17, 12:36   #6
lolly_girl
BAN sta造

Wiadomo軼i: 3 722

Na Twoj d逝gosc w這s闚 bedzie to kosztowa這 oko這 400z a utrzymuje si dop鏦i nie odrosn(tak jak z farbowaniem).
Mi si osobiscie nie widzisz w tych kr璚onych w這skach ale ka盥y ma sw鎩 gust prawda? jak wyprostujesz by造by d逝窺ze, do tego troch uniesione z ty逝 np lekko natapirowac i by這 by 郵icznie- ale to tylko moje zdanie
lolly_girl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-17, 12:39   #7
kliwia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 16 903

zdecydowanie najlepiej Ci by這 we w這sach ze zdj璚ia nr 2.
Przedzia貫k zawsze na boku, taka uwaga i jednak bardziej jasne w這sy ni ciemne.
kliwia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-13, 19:13   #8
Lunedi
Przyczajenie

Tyle, 瞠 z jasnych w這s闚 nic mi nie wychodzi, bo zawsze przebija si rudy, kt鏎ego nie cierpi lub te w這sy mi 鄴趾n, co nie wygl康a Najlepiej czuj si w ciemniejszych w這skach. My郵a豉m o jakim br您ie, np. karmelowy br您, a w這ski b璠 pr鏏owa豉 wyprostowa. I chc pomy郵e o grzywce. Jak mia豉by wygl康a grzywka uko郾a? Prosz porad嬈ie mi co. Nied逝go szykuje si 郵ub szwagra i nie chc wygl康a jak czupirad這 lub kurka domowa...
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Metamorfozy

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:47.