dwukolorowe fryzurki:) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-03-11, 22:34   #31
fatim
Rozeznanie

Dot.: dwukolorowe fryzurki:)

Hej,tez chce niebawem pofarbowac tak wlosy tyle,ze gore zamierzam zrobic ruda a dol brazowy od siebie dodam tyle,ze wlosy-fryzury,farbowanie itp. nie powinny byc slepym wyznacznikiem mody...kazdy powinien czesac sie i farbowac tak jak mu pasuje

nie uwazam to za cos tandetnego...tandetne sa jedynie wypowiedzi obrazajace osoby i szufladkowanie kogos "wyglada jak tania zdzir...z ta fryzura", "slodka idiotka-barbie" itp.

acha jesli macie jakies zdjecia to wklejajcie

edit.o do tego o nie modne to nie tylko warstwowe farbowanie stalo sie passe "Kolejny sezon spędzą w modowym lamusie pasemka, balejaże i farbowanie dwukolorowe typu sól i pieprz."
-cytat z http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/1,56374,3972512.html

tak wiec naprawde nie ma co patrzec na mode,bo to sie zmienia jak za dotknieciem zarodziejskiej rozdzki i gdybysmy mialy ja bezgranicznie gonic to z pewnoscia nie mialybysmy juz wlosow na glowie :P

znalalam na razie to http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?p=1233742
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...olorowe+wlosow
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...owe+farbowanie
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...ghlight=borsuk

Edytowane przez fatim
Czas edycji: 2008-03-11 o 23:16
fatim jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 11:02   #32
Candy Killer
Zakorzenienie

Lumia...ja mam swoje jasny braz ale te pasma co sa fioletowe to musialam rozjasniac bo na ciemnym brazie nie lapie ta farba,czy tez na innych kolorach farbowanych.niby pisze ze nie trzeba rozjasniac ale to o wlosy naturalne chodzi a nie o farbowane

If You can dream it , You can do it...

Candy Killer jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 17:54   #33
kasqaa
Przyczajenie

Mam pytanko. Mam włosy koloru zloty blond i chciałabym położyć od dołu kolorek ciepłej czekolady i zastanawiam się czy jeśli zrobię to szamponetką, to czy przy myciach kolor nie złapie mojego blondu, bo w końcu szamponetki się spłukują... Próbował ktoś takiego czegoś???
kasqaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 18:02   #34
siusan89
Raczkowanie

GG do siusan89

a dlaczego checsz to zrobic szamponetka?? szamponetka jest w sklepach tak robiona jak farba niczym sie nie rozni a gorzej sie spiera.... pomaluj farba leciej. na poczatku kolor bedzie ci sei spieral, bedziesz musiala powturzyc farbowanie. jak dobrze umyjesz to nie zapierzesz. treba to robisz szybko;p
siusan89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 18:18   #35
kasqaa
Przyczajenie

czemu szamponetką?
Bo leży takowa u mnie w domu i się biedna marnuje kiedys jak farbowałam na blond to kupiłam ją żeby w razie jakiegos okropieństwa na głowie się zafarbować z powrotem na blond. Szamponetka z palette -juz ja znam opinie o nich, że nie schodzą z wlosów
To jak myślicie -farbować czy nie?
Stary 2008-04-05, 21:15   #36
siusan89
Raczkowanie

GG do siusan89

a jaka wodę utleniającą masz w tej szamponetce?? ja bym robila, przeciesz nie robisz calej głowy tylko tył co nie?? pewnie ze rob wolski Ci trochę odrzyją ;p
Stary 2008-04-06, 13:04   #37
kasqaa
Przyczajenie

ups! włoski od dołu chcę zafarbować na brąz a nie na blond tam sie pomyliłam i miało byc, że w razie okropieństwa na brąz a nie na blond przejrzalam tą szamponetkę i tam jest napisane, żeby nie stosować jej na rozjaśniane włosy.. i teraz nie wiem
Stary 2008-04-06, 13:24   #38
siusan89
Raczkowanie

GG do siusan89

to kup jakąś farbę brązową i pomaluj tylko nie wciskaj całej farby będziesz miała na 2 razy jak kolor będzie sie zmywał tylko niech ktoś Ci pomaluje bo sama nie zrobisz tego dokładnie.
Stary 2008-04-06, 13:37   #39
mala94
Raczkowanie

Właśnie mam problem. Mam włosy koloru takiego ciemnego brązu i chcę na dół czarny. Ale jak to nałożyć? I czy jak po tych 40 minutach [czy ile będzie napisane na opakowaniu] umyję głowę, to mi kolor nie przejdzie na całe włosy? :/ Od razu mówię, że to będzie moje pierwsze farbowanie. :P
mala94 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 10:44   #40
siusan89
Raczkowanie

GG do siusan89

musisz sobie oddziel;i wlosy najlepiej te z gory sobie zwiaz i mocno zepnij na gore. oddziel od ucha do ucha te wlosy z tylu glowy i je pomaluj, tylko samej bedzie Ci ciezko bo nie widzisz sie z tylu ;p a jak bedziuesz glowe myla to umyj tylko ten tyl dobrze nie rozpuszczaj wlosow to Ci kolor nie zalapie nie musisz trzymac 40 mozesz nawet 20 min jesli masz swoje brazowe
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości