krem aknicare - jakie wrażenia? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-04-08, 16:54   #1
martiene
Raczkowanie

krem aknicare - jakie wrażenia?

czy któraś z Was używała kremu Aknicare? Co o nim sądzicie? Podaję jego skład
AQUA, SODIUM MYRETH SULFATE, PEG-120 METHYL GLUCOSE DIOLEATE, DISODIUM LAURETH SULFOSUCCINATE COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM LAUROYL GLUTAMATE, SODIUM DILAURETH-7 CITRATE, PYRUVIC ACID, HYDROLISED WHEAT PROTEINS, PROPYLENE GLYCOL, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, DISODIUM EDTA, PHENOXYETHANOL, SODIUM CHLORIDE, TRICLOSAN, METHYLPARABEN, ETHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, PARFUM
bedę wdzieczna za komentarze
Stary 2005-04-10, 21:42   #2
viedzma
Raczkowanie

Wyślij wiadomość przez ICQ do viedzma GG do viedzma
Re: krem aknicare - jakie wrażenia?

Hej Martusia!
Mamy ten kremik do spółki z siostrą. Moich zaskórników na nosie nie ruszył, ale u młodej ładnie zaleczył pryszcze i utrzymał buzie w niezłej formie.
Czy podrażnia wrażliwe buźki - nie chce sie wypowiadać, bo obie mamy skóre z gatunku nie do zdarcia.
Pozdrawiam
Ulka
Stary 2005-04-14, 14:28   #3
monikaklan
Przyczajenie

ja mam skore wrazliwa ijak do tej pory nie mialam podraznienia, wiec mysle, ze spokojnie mozna stosowac nawet na delikatne skory. Zreszta jest tam kwas hialuronowy, ktory jest stosowany do nawilzania nawet bardzo wrazliwych skor
monikaklan jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-27, 19:06   #4
anitka77
Przyczajenie

Stosuję całą serię aknicare i jestem z niej bardzo zadowolona... trzeba tylko uważać z tonikiem... jest dość silny... więc po użyciu radzę smarować się jeszcze kremem aknicare... wspomaga on działanie a nie dopuszcza do przesuszenia skóry
anitka77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-28, 17:10   #5
młodaa
Wtajemniczenie

Czyli jest to krem na dzien i na noc? zamiast "zwyklego" nawilzajacego?
Aha, jeszcze jedno pytanie o ktorym wlasciwie piszecie? bo w KW znalazlam pare, podaje linki
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=7793
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=7794
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=7792

pozdrawiam
młodaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-28, 17:13   #6
młodaa
Wtajemniczenie

O, chyba jest blad co do zelu, z tego co wlasnie znalazlam na innych stronach jest to zel do mycie, a nie krem przeciwtradziwowy, choc w takiej jest kategorii

Mam jeszcze jednak pytanie, czy po uzywaniu tych kremow mozna spokojnie sie opalac? tzn czy nie beda powstawaly plamy na sloncu itd
młodaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-29, 13:57   #7
Gabi2
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 6
GG do Gabi2

hmm...zainteresował mnie ten krem bo własnie konczy mi sie dermedic acne expert c i szukam jakiegoś zamiennika..Napiszcie coś o nim więcej, jestem bardzo ciekawa!a i jaka jest jego cena i czy jest normalnie do dostania(ostatnio mam problemy ze znalezieniem kosmetyków w aptekach..)

Blog z recenzjami książek dla dzieci, zabawek, przepisy oraz pomysły na pokój Malucha
Gabi2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 11:32   #8
agata34
Przyczajenie

Dot.: krem aknicare - jakie wrażenia?

Cześć, postanowilam się wypowiedzieć, ponieważ jest to pierwszy krem który faktycznie coś zdziałał na mojej skórze. Stosowalam różnego rodzaju kremy przeciwtrądzikowe oraz maści, zdecydowanie lepiej sie spisał niż zalecony przez panią dermatolog skinoren, który miał usunąć zaskórniki i zniwelować świecenie. Skinoren troszke mnie oczyścił, ale był agresywny a jak go nie zastosowalam to świeciłam sie nadal. Wracając do Aknicare mam wrażenie że skóra po prostu przestała produkować nadmiar sebum, tak jakby się wyleczyła tfu tfu nie zapeszam Używam go wraz z tonikiem od 2 tygodni.
agata34 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 18:39   #9
Khadaki
Raczkowanie

Dot.: krem aknicare - jakie wrażenia?

Witam, chciałabym wznowić temat. Dostałam dwie próbki tego kremu i chciałabym wiedzieć dziewczyny/chłopcy jakie macie opinie na jego temat? Przeczytałam już wszystkie na KWC i wnioskuję, że jest on dobry. Ale chciałabym dowiedzieć się troszkę o nim więcej. Nie mam za dużo syfków, trochę na brodzie mnie sypie i zaskórniki na brodzie/policzkach widocznie pod światło + na nosie. Z czołem problemów nie mam w ogóle a nosze grzywkę więc można byłoby spodziewać się, że tam mogłyby pojawiać się częściej, jednak niemal w ogóle. Chciałabym spróbować, bo wydaje się godny uwagi
Khadaki jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości