działanie środków antykoncepcyjnych na cere - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-04-11, 13:15   #1
dimple
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 3

działanie środków antykoncepcyjnych na cere


Witam.
mam pewien problem. Stosuje srodki antykoncepcyjne w pigulkach. Latem pojawiaja mi sie przez to plamy, przede wszystkim nad ustami. Wyglada to troche jak wąsik, choc bez wlosow. Tak, jakby mocniejsza byla w tym miejscu opalenizna. Czy mozna temu jakos zapibiec.
pozdrawiam
Dimple
dimple jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-11, 13:22   #2
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Re: działanie środków antykoncepcyjnych na cere

To co Ci wyszło, to się chyba nazywa ostuda. Powinnaś unikać opalania, a przede wszystkim używać kremów z wysokim filtrem. W każdej ulotce pigułek znajdziesz informację o tym, że mogą wystąpić takie plamy.
__________________
Smoczy kram wymiana
Shu Uemura, The Body Shop, YSL, Sephora i kolczyki hand made
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=1#post8452157
Smok jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:14.