egzamin praktyczny z kosmetologii - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-06-23, 20:12   #3271
Monika_22
Przyczajenie

Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

ja natomiast napisałam mleczko tonik peeling gruboziarnisty tonik masaz na olejku błotko morskie krem antycelulitowy

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

wiem napewno ze nie zdałam a 75 % to jest jednak prug bardzo wysoki aby go uzyskac

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

75 % trzeba uzyskac ale jak to jest przeliczane na punkty to nie mam zielonego pojecia
Monika_22 jest offline  
Stary 2010-06-23, 20:15   #3272
Offculla
Przyczajenie

ja zrobiłam ten zabieg czekoladowy z Bielendy... peeling trzcina cukrowa, maska wyszczuplająco- relaksująca, serum ujędrniające z kawiorem i krem na cellulit i rozstęp... teraz nie wiem czy dobrze to jest... jak myślicie??
Offculla jest offline  
Stary 2010-06-23, 20:15   #3273
motylek17222
Zadomowienie

GG do motylek17222

no ta tak jak czytam forum to `chyba wszystkie nie zdamy bo praktycznie każda ma folie ..a to raczej źle bo rozgrzewa ...ehhh sama niewiem juzzz
motylek17222 jest offline  
Stary 2010-06-23, 20:22   #3274
asiuniaww
Przyczajenie

jak sie robi demakijaz na cialo;]?
asiuniaww jest offline  
Stary 2010-06-23, 20:22   #3275
tynnkaaa
Raczkowanie

Ale dziewczyny tam byly nieliczne wenektazje - one nie sa przeciwwskazaniem. Jezeli by byly rozlegle to owszem.
tynnkaaa jest offline  
Stary 2010-06-23, 20:24   #3276
Ania88122
Przyczajenie

Czesc dziewczyny! Jestem tu nowa.Tez dzisiaj pisałam egzamin...to była jakas tragedia..Ten temat wymyślali pewnie na kacu! Myslalam o cellulicie ale nie z wenektazjami! Podobnie jak wy nie mialam tego na zajeciach.. Żadnego zabiegu na ciało..Mam mieszane uczucia co do wyniku ale raczej obstawiam powtorke za rok Jestem zła bo długo sie przygotowywałam.Szkoda tylko ze odpuściłam ten zabieg na ciało.Skupiłam sie na stopach i zabiegach na twarz...Nie wiem czy mam szanse to zaliczyc.Napisałam ze robie oczyszczanie mleczkiem,tonik,peeling srednioziarnisty,serum,ma saz(zapomnialam napisac ze delikatny),algi z błota,zawijanie w folie i krem ujedrniajacy..eehh..zła jestem..
Ania88122 jest offline  
Stary 2010-06-23, 20:24   #3277
motylek17222
Zadomowienie

GG do motylek17222

Cytat:
Napisane przez tynnkaaa Pokaż wiadomość
Ale dziewczyny tam byly nieliczne wenektazje - one nie sa przeciwwskazaniem. Jezeli by byly rozlegle to owszem.
miejmy nadzieję
motylek17222 jest offline  
Stary 2010-06-23, 20:36   #3278
Balonik27
Przyczajenie

Ja pisałam kolejność:
-oczyszczanie mleczkiem
-tonizacja
-diagnoza pod lampą lupą (brak przeciwskazań do zabiegu antycell.)
-przemycie skóry klientki wodą utlenioną(dezynfekcja)
-nałożenie peelingu enzymatycznego(gruboziarn isty napewno odpada a drobnoziarnisty?co jeśli są wenektacje?przy teleangiektazjach na twarzy nie wolno drobnoziarnistego ale enzymatyczny podobno stosuje się tylko do twarzy...) zmycie jego nadmiary po ok.20 min.
-serum antycellulitowe
-krem do masażu
-wykonanie masażu (ruchy tylko głaskania i oklepywania i drenażu limfatycznego ze względu na wenektazje)
-nalożenie maski z błota algowego i morskiego (połączyłam je)
-owiniecie folią przezroczysta (nasza prowadząca mówiła że powinny być bandaże zimne ale dla mnie zimne oznacza zimne-przecież zimno na wykonczenie zabiegów,zimno kurczy naczynia zamyka je więc jak mają wniknąc substancje,dla mnie te bandaże zimne były podchwytliwe,jakby nie mogli dać bandaże suche,oczywiście ciepłe odpadają)
-przykrycie kocem polarowym (elektryczny odpada) czas zabiegu 40 min.
-rozcięcie foli, poproszenie klientki do kabiny prysznicowej,opłukanie przez nią pozostałości,osuszenie ciała ręcznikiem frotte
-wklepanie kremu antycellulitowego (bo zabieg antycellulitowy)
-ocena efektów zabiegu (skóra pojędrniona,napięta itp)
-zalecenia do pielęgnacji domowej
-dziękuję, zapraszam na kolejny zabieg
-sprzątanie stanowiska pracy (dezynfekcja,mycie,osusze nie,odłożenie na miejsce pędzli miseczek,sprzątanie fotela-pokrowiec frotte do kosza na brudną bieliznę,jednorazowe do wyrzucenia itp itd -dezynfekcja odpowiednimi preparatami trzeba było dopisać preparat do dezynfekcji powierzchni np Aerodesin , do dezynf.narzędzi Lizoformina bo tego nie było w załącznikach a jest konieczne)
Metodykę wykonywania zabiegu opisywałam szczegółowo,oczywiście do preparatów pisałam jakie zawierają substancje czynne np.wyciąg z bluszczu, kofeina, arnika (uszczelniająco naczynia-przy wenektazjach) witaminy A,E,C, sól morska, trawa pszeniczna itp itd
Ale nie daje mi spokoju ten peeling enzymatyczny-czy powinien być drobnoziarnisty i co z tymi zimnymi bandażami?Przecież zimne to zimne jak zimne okłady tak to rozumiem-nie powinni napisać suche?Bardzo mylące i wprowadzające w błąd i nie wiem co o tym myśleć.
Balonik27 jest offline  
Stary 2010-06-23, 20:43   #3279
Ania88122
Przyczajenie

hm...sama juz sie pogubiłam.. nam pani mowila ze przy wenektazjach nie wolno dawac preparatow z kofeina...
Ania88122 jest offline  
Stary 2010-06-23, 20:45   #3280
Balonik27
Przyczajenie

Możliwych punktów do zdobycia jest 100 a na zdanie 75.Jeśli żle coś np dobrałyśmy to nie dostajemy za to punktu ale np jesli opisałyśmy dobrze wynonanie tego zabiegu-np nakładam delikatnie,ruchami okrężnymi,pozostawiam na ok 20 min (technika wykonania poprawna) to już masz punkty,wszystko jest punktowane-dobre wskazania przeciwskazania,każda dobrze dobrana substancja czynna że np krem antycell. z zawartością kolagenu i trawy pszenicznej o działaniu wyszczuplającym to juz masz punkty,ważne jest by szczegółowo opisać wszystkie czynności np.przeprowadzenie wywiadu z klientka, o co ją pytamy itp itd

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Ania88122 Pokaż wiadomość
hm...sama juz sie pogubiłam.. nam pani mowila ze przy wenektazjach nie wolno dawac preparatow z kofeina...
Nam mówiła że można- tu wenektazje są nieliczne, nie jest to zaawansowane stadium, a to jest zabieg antycellulitowy mający na celu zniwelowanie cellulitu więc czymś trzeba zadziałać, arnikę można przy tym dać działa uszczelniająco na naczynia, wit C
Balonik27 jest offline  
Stary 2010-06-23, 20:48   #3281
aanilorakk
Przyczajenie

rowniez dzis pislam egzamin. bardzo podobnie napislam do "balonik 27", tylko ze nalozylam krem, potem maske z blota morskiego i potem folie ;/ a reszte wszystko dokladnie tak samo.
aanilorakk jest offline  
Stary 2010-06-23, 20:51   #3282
tynnkaaa
Raczkowanie

Kurcze juz mam taki metlik w glowie, ze masakra. Starsznie sie boje, a tu trzeba jeszcze czekac do konca sierpnia.
Test pol biedy, ale ten projekt - porazka!
tynnkaaa jest offline  
Stary 2010-06-23, 20:55   #3283
kasaia23
Raczkowanie

Jak tam czyram to w glowie sie nie miesci,ze dali taki projeky.Mam nadzieje, ze jakos to bedzie.
kasaia23 jest offline  
Stary 2010-06-23, 20:58   #3284
Ania88122
Przyczajenie

Ja dałam L karnityne,bo kofeina rozszerza naczynia.Sama juz nie wiem...
Ania88122 jest offline  
Stary 2010-06-23, 21:02   #3285
Balonik27
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kasaia23 Pokaż wiadomość
Jak tam czyram to w glowie sie nie miesci,ze dali taki projeky.Mam nadzieje, ze jakos to bedzie.
Właśnie były same haki-cellulit niwelujemy na cieplo przeważnie, masaże urządzenia i te sprawy a tu naczynka dali do tego-jedno wyklucza zabiegi dla drugiego,na ciepło odpadają a w załączniku na początku-parafina parafango koc elektryczny, bandaże ciepłe-wszystko odpada więc niewiele zostało i to już mnie przeraziło.Następnie masaż-ruchy już nie wszystkie tylko dla masażu naczyniowego najlepiej drenaż,ruchy tylko głaskania i oklepywania,bandaże zimne-o kij z nimi chodziło??!!Zimne czyli ZIMNE? Jakaś pomyłka jakby suche nie mogli napisać! Folia rozgrzewa no dobra ale bez przesady - trzymanie ciepła ciała a rozgrzewanie i ogrzewanie to też różnica.Dajce spokój kto taki projekt wymyslił :/
Balonik27 jest offline  
Stary 2010-06-23, 21:10   #3286
magdaj24
Przyczajenie

noo ciekawe jaka frekfencja bedzie bo jak wiekszosc z nas czuje ze zawalila ten projekt to jest szansa ze za rok bedzie latwiejszy...
magdaj24 jest offline  
Stary 2010-06-23, 21:12   #3287
pati1488
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Balonik27 Pokaż wiadomość
Właśnie były same haki-cellulit niwelujemy na cieplo przeważnie, masaże urządzenia i te sprawy a tu naczynka dali do tego-jedno wyklucza zabiegi dla drugiego,na ciepło odpadają a w załączniku na początku-parafina parafango koc elektryczny, bandaże ciepłe-wszystko odpada więc niewiele zostało i to już mnie przeraziło.Następnie masaż-ruchy już nie wszystkie tylko dla masażu naczyniowego najlepiej drenaż,ruchy tylko głaskania i oklepywania,bandaże zimne-o kij z nimi chodziło??!!Zimne czyli ZIMNE? Jakaś pomyłka jakby suche nie mogli napisać! Folia rozgrzewa no dobra ale bez przesady - trzymanie ciepła ciała a rozgrzewanie i ogrzewanie to też różnica.Dajce spokój kto taki projekt wymyslił :/
DOOOKLADNIE MIALYSMY CHYBA WSZYSTKIE NAPISAC ZE ZABIEG JEST NIEMOZLIWY DO WYKONANIA BO PRZECIWSKAZANIEM SA WENEKTAZJE....BO PATRZCIE:
-PO PIERWSZE ZABIEG ANTYCELLULITOWY ;CHOLERA JEDNYM Z GL SKLADNIKOW JEST NP KOFEINA A TAKZE IMBIR ITD TYLKO CO???kofeina rozszerza jeszcze bardziej naczynka jest to madre???a wiekszosc skladnikow antycellulitowych maja podobne dzialanie czyli pobudzajace krazenie!!!
po drugie nawet napisali ze wystepuja wypuklosci nierownomierne zwiazane z cellulitem czyli nierownomiernie nagromadzone guzki tluszczowe wiec jak je robic nei wykonujac aktywnego masazu???????to po co o tym pisali????kofeina wspomaga spalanie tluszczu a jak ja uzyc jak rozszerza naczynia?i te wenektazje podali mase rzeczy i preparatow ktore rozgrzewaja w rozny sposob a tu bach wenektazje to co mialysmy zrobic zeby wykonac efektowny powtarzam efektowny zabieg antycellulitowy na skore z wypuklosciamii ???skoro posiadala te wenektazje????BO JA POJECIA NIE MAM JEDNO WYKLUCZA DRUGIE

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

*rozbic
pati1488 jest offline  
Stary 2010-06-23, 21:18   #3288
Ania88122
Przyczajenie

Wsciekła jestem jak osa!! Po co te godziny spedzone przy projektach???:///////////załamka...a tak wierzyłam ze jak włoze serce i prace w ta nauke to sie uda,,,
Ania88122 jest offline  
Stary 2010-06-23, 21:19   #3289
kasiuleeek89
Raczkowanie

Ja zrozumialam to tak ze jesli napisali ze są nieliczne podkreślam nieliczne wenektazje to napisali to po to byśmy nie wykonywali zabiegów z prądem z ultradźwiękami zresztą było napisane zeby wykonac wszystko manualnie. Tak to zrozumialam... samej nie poszlo mi dobrze , zrobilam silny masaż i zabieg z folią i kocem ale nie ma co mówić " tego nie można było to można było " bo tak naprawdę wszystko zalezy od klucza i egzaminatorów.... czasu nie cofniemy , strasznie mi zależało by napisać to jak najlepiej, ale chyba nie napisalam tego poprawnie...może jednak zdarzy się jakiś cud. Mam wakacje , chcę odpocząć a nie cały czas się zadręczac...nie warto , co ma być to będzie grunt to nie tracić nadzieji ! głowa do góry , jestem z Wami !
kasiuleeek89 jest offline  
Stary 2010-06-23, 21:20   #3290
frankowa
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez magdaj24 Pokaż wiadomość
noo ciekawe jaka frekfencja bedzie bo jak wiekszosc z nas czuje ze zawalila ten projekt to jest szansa ze za rok bedzie latwiejszy...

ja tez zadowolona nie jestem
kolejnosc napisałam taka :
mleczko
tonizowanie skóry
diagnoza oczyszczonej skóry pod lampą bezcieniowa- diagnoza wizulana i diagnoza poprzez dotyk
wywiad- stwierdzałam brak przeciwwskazań po diagnozie i wywiadzie
peeling gruboziarnisty niestety dałam
masaz- nie wspomianiałam nic , że przy masazu trzeba uwazac
ampułka
maska- tutaj napisałam, że mogę uzuc maski blotno algowej lub tej drugiej (juz wiem, że tylko algowej mozna)
owijanie folią spozywcza
owijanie kocem ( napisałam w nawiase, że jesli posiadam koc elektryczny to moge go uzyc tez- co jest błedem)
krem antycellulitowy na partie objęte cellulitem
na pozostałe partie inny krem- nie pamietam jaki juz tam był, ale chodziło mi o nawilzenie pozstałych prati nog

Wskazan i przeciwwskazan napisałam tak po 8 (wiec łacznie 16)
diagnoze napisałam ze wykonuje wizualnie i dotykowo oraz opisałam co stwierdzam o stanie skóry
Napisałam, ze powinnam miec pod reką wode utleniona w razie gdyby klienkta się skaleczyła np. pod prysznicem i spirytus salicylowy do przemycia ubrudzonej powierzchni np. prysznica krwią

Zalecen do domu napisałam sporo

Tulko nie mogę sobie darowac tego tego peelingu grubozarnistego i koca elektrycznego

W ogole nie przerabiałam tegoego zabiegu na pracowni.

Duzo dziewczyn u mnie pomineło mleczko i tonik...zaczynały od peelingu.
Duzo soób tez dało własnie ten peeling gruboziarnisty ;/
frankowa jest offline  
Stary 2010-06-23, 21:20   #3291
pati1488
Raczkowanie

jak ktos uwaza ze na wypuklosci przy nagromadzonej tk tluszczowej cellulit i brak jedrnosci pomoze peel enzymatyczny serum i maska to gratuluje TYM KTORZY ZADALI NAM TAKI PROJEKT!!!CHODZI MI O EEEFEKT ZABIEGU!!!nijaki przy takim stopniu cellulitu
pati1488 jest offline  
Stary 2010-06-23, 21:29   #3292
Basia8212
Wtajemniczenie

Wenektazje to powierzchowne rozszerzenia żylne wyglądem przypominające miotełkę, szczoteczkę.To nie są popękane naczynka krwionośne jak teleangiektazje,takie żylaczki krete,pozatym było słowo neliczne.
A teraz coś o bandażach zimnych
JAK DZIAŁAJĄ ZIMNE BANDAŻE

Obniżenie temperatury ciała poniżej strefy komfortu cieplnego powoduje silne reakcje ze strony organizmu. Skurcz naczyń krwionośnych skóry i tkanki podskórnej przemieszcza krew do głębiej położonych tkanek, zwiększając przepływ krwi przez duże tętnice i żyły. Po pewnym czasie skurcz naczyń ustępuje i ulegają one rozszerzeniu, co powoduje zwiększenie przepływu krwi i podwyższenie temperatury skóry. W kolejnej fazie następuje ponowny skurcz naczyń krwionośnych, po czym ulegają one rozszerzeniu.

Kolejnym mechanizmem zachodzącym pod wpływem zimna jest drżenie, które polega na mimowolnych drobnych skurczach mięśni. Dzięki aktywacji układu andrenergicznego następuje zwiększenie przemiany materii.

Posumowanie.
Zimne działanie na ciało jest zdecydowanie lepsze w usuwaniu cellulitu niż zabieg cieplny. Zimno powoduje usuwanie nadmiaru wody z organizmu do nerek, zwiększenie napięcia mięśniowego , oraz przyśpieszenie przemiany materii. Zimne zabiegi dodatkowo działają przeciwzapalnie i przeciwobrzękowo.
Ja je dałam bo tylko to mi pasowało,wydaje mi sie że jak ktoś dał folie na maske to nie jest złe,bo to nie folia powoduje efekt rozgrzania,tylko substance zawarte w preparacie,folia jest do spotęgowania i zabezpieczenia przed uciekaniem ciepła.
Nigdy jeszcze nie spotkałam sie aby uzywac peelingu enzymatycznego do nóg,to nie twarz,skóra na nogach jest grubsza o wiele,ale to tylko takie moje myślenie,nie zdam to pójde za rok

Edytowane przez Basia8212
Czas edycji: 2010-06-23 o 21:37
Basia8212 jest offline  
Stary 2010-06-23, 21:32   #3293
Balonik27
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez pati1488 Pokaż wiadomość
jak ktos uwaza ze na wypuklosci przy nagromadzonej tk tluszczowej cellulit i brak jedrnosci pomoze peel enzymatyczny serum i maska to gratuluje TYM KTORZY ZADALI NAM TAKI PROJEKT!!!CHODZI MI O EEEFEKT ZABIEGU!!!nijaki przy takim stopniu cellulitu
No dokładnie w diagnozie napisałam że cellulit jest w stadium zaawansowanym,dodałam, że informuję klientkę o konieczności zastosowania serii zabiegów by osiągnąc pożądane efekty.co jak co ale mam uczucia mieszane.Ci co to układali nie mają pojęcia o kosmetyce.Myślę, że skoro dali zabieg antycellulitowy to trzeba działać w tym kierunku ale żeby nie przesadzić żeby nie dać koca elektrycznego, mkocnego masażu, nie wydaje mi się by folia była zła skoro to są nieliczne wenektazje.Ale zastanawia mnie ten peeling enzym.Ja byłam uczona że stowuje się go na twarz.Że tu powinien być drobnoziarnisty no tak ale jak pomyślałam ze przy naczynkach na twarzy nie można drobnoziarnistego to wydawało mi się że na nogach też sie nie powinno aj dupa i tyle dla mnie ten projekt to masa sprzeczności!
Balonik27 jest offline  
Stary 2010-06-23, 21:45   #3294
pati1488
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Basia8212 Pokaż wiadomość
Wenektazje to powierzchowne rozszerzenia żylne wyglądem przypominające miotełkę, szczoteczkę.To nie są popękane naczynka krwionośne jak teleangiektazje,takie żylaczki krete,pozatym było słowo neliczne.
A teraz coś o bandażach zimnych
JAK DZIAŁAJĄ ZIMNE BANDAŻE

Obniżenie temperatury ciała poniżej strefy komfortu cieplnego powoduje silne reakcje ze strony organizmu. Skurcz naczyń krwionośnych skóry i tkanki podskórnej przemieszcza krew do głębiej położonych tkanek, zwiększając przepływ krwi przez duże tętnice i żyły. Po pewnym czasie skurcz naczyń ustępuje i ulegają one rozszerzeniu, co powoduje zwiększenie przepływu krwi i podwyższenie temperatury skóry. W kolejnej fazie następuje ponowny skurcz naczyń krwionośnych, po czym ulegają one rozszerzeniu.

Kolejnym mechanizmem zachodzącym pod wpływem zimna jest drżenie, które polega na mimowolnych drobnych skurczach mięśni. Dzięki aktywacji układu andrenergicznego następuje zwiększenie przemiany materii.

Posumowanie.
Zimne działanie na ciało jest zdecydowanie lepsze w usuwaniu cellulitu niż zabieg cieplny. Zimno powoduje usuwanie nadmiaru wody z organizmu do nerek, zwiększenie napięcia mięśniowego , oraz przyśpieszenie przemiany materii. Zimne zabiegi dodatkowo działają przeciwzapalnie i przeciwobrzękowo.
Ja je dałam bo tylko to mi pasowało,wydaje mi sie że jak ktoś dał folie na maske to nie jest złe,bo to nie folia powoduje efekt rozgrzania,tylko substance zawarte w preparacie,folia jest do spotęgowania i zabezpieczenia przed uciekaniem ciepła.
Nigdy jeszcze nie spotkałam sie aby uzywac peelingu enzymatycznego do nóg,to nie twarz,skóra na nogach jest grubsza o wiele,ale to tylko takie moje myślenie,nie zdam to pójde za rok
Dobrze zgadzam sie...tylko z tego co tu widze w 90%dziewczyny sa uczone glownie zabiegow rozgrzewajacych zwiazanych z zabiegami antycellulitowymi dlaczego????????????????? ?????????????????Mysle ze komisja doskonale wie o tym wlaczajac w zalaczniki wiekszosc rzeczy majace na celu rozgrzanie organizmu...z tego co wiem zalaczniki i punkty maja byc dla nas podpowiedzia a nie haczykami

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Tymczasem inną, nie mniej ważną okolicą ciała, w której pojawiają się teleangiektazje są: nogi. Najczęściej występują na udach, okolicy podkolanowej, podudziach i okolicach kostki. O takich naczyniach mówimy: WENEKTAZJE, czyli rozszerzenia żylakowe. Naczynia te mają kolor sinawy, sinogranatowy, wiśniowy.
Są zazwyczaj grubsze niż typowe teleangiektazje. Wyglądem przypominają "miotełkę" lub "wachlarzyk"
pati1488 jest offline  
Stary 2010-06-23, 22:00   #3295
Siuleczka1502
Przyczajenie

Porażka:-( jestem zła na siebie ze jestem taka głupia:-( a taka byłam zadowolona z tego co napisałam o cellulicie:-( jestem spalona:-(((((((

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

ehh już nic mi sie nie chce
Siuleczka1502 jest offline  
Stary 2010-06-23, 22:09   #3296
Kreska_kropka
Przyczajenie

Wszystko okaże się w sierpniu, narazie nie ma co panikować, nie znamy kluczu odpowiedzi, nie wiemy o co chodziło autorom zadaniaa,możemy tylko gdybać, nakręcamy się, widzimy tylko to co jest źle napisane, a nie pamiętamy ile rzeczy dobrze napisałyśmy.

Spokojnie dziewczyny, teraz trzeba się wyspać po tej całej nerwówce, a jutro już będziemy optymistyczniej na to patrzeć.
Kreska_kropka jest offline  
Stary 2010-06-23, 22:26   #3297
ilo16na
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez Kreska_kropka Pokaż wiadomość
Wszystko okaże się w sierpniu, narazie nie ma co panikować, nie znamy kluczu odpowiedzi, nie wiemy o co chodziło autorom zadaniaa,możemy tylko gdybać, nakręcamy się, widzimy tylko to co jest źle napisane, a nie pamiętamy ile rzeczy dobrze napisałyśmy.

Spokojnie dziewczyny, teraz trzeba się wyspać po tej całej nerwówce, a jutro już będziemy optymistyczniej na to patrzeć.
No wlasnie nie panikujcie tak..moze jakies poszczegolnie punkty wam odejma ale zdobedziecie te 75 pkt.
(wiem z doswiadczenia ze egzaminatorzy sa laskawi )

• "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline  
Stary 2010-06-23, 22:29   #3298
Basia8212
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
No wlasnie nie panikujcie tak..moze jakies poszczegolnie punkty wam odejma ale zdobedziecie te 75 pkt.
(wiem z doswiadczenia ze egzaminatorzy sa laskawi )
Ilonko obyś miała racjęNie ma co panikowac,ja tego nie robie,zdam to zdam,nie zdam to pójde za rokNie byłam gotowa na zabieg na ciało,ale jakoś sie napisało,zaskoczyły mnie troche inaczej ułożone podpunkty,wogóle co do diety,osobno też suplementacji.
ja to sie śmieje z siebie,bo nawet pielęgnacje to na swoim przykładzie pisałam,mam 176 cm i wage troche mniejszą,choc cellulitu nie mam,to stosuje różne rzeczy i dałam nawet przepis na domowy peeling
Stary 2010-06-23, 22:33   #3299
rozowaagus8888
Raczkowanie

Z tego co wiem to w mojej szkole nikt nie zda. Co zrobią jak bedzie w całej polsce 100 nie zdawalności?

Konsultantka Oriflame
Technik Usług Kosmetycznych - czekam na wyniki 28 sierpnia
rozowaagus8888 jest offline  
Stary 2010-06-23, 22:34   #3300
malutek1
Przyczajenie

Ja też jestem załamana.Pierwszy raz słyszałam określenie wenektazje...Najgorsze, że dałam koc elektryczny.Wkurzona jestem ,że w szkole raz tylko robiłyśmy zabieg antycelulitowy z algami i folią.Nawet mowy nie było o jakiś bandażach,nie wiedziałam z czym to sie je...
malutek1 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
egzamin

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości