czy mam szanse sie rozjasnic??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-03-04, 23:01   #1
mkmk10
Raczkowanie

czy mam szanse sie rozjasnic???

witajcie miłe kobietki całe prawie trzydziestoletnie zycie chodziłam w ciemnych włosach od jasnego do ciemnego brązu i bardzo bardzo chcialabym sie zmienić radykalnie..juz nie moge na siebie patrzec.....latka lecą a u mnie wiecznie to samo...tak mi się marzy jakiś odcien blondu....mam problem z tym tez ze mam duzo siwych wlosow i musze sie farbowac
oczy ciemne
szybko sie opalam na zloto- brązowy kolor
piegi raczej złoto brazowe
cery nie umiem okreslic...na zdjeciu bez makijazu, bez solarium
dobrze wygladam w czarnym, brazowym, czerwonym,zielonym i pudrowym rozu chyba tez
podobno jestem typem mieszanym zima-jesien ??
mam nadzieje ze zdjecie pomoze.....
aha obecnie mam włosy póldłudie z prostą grzywką....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Resize of zona 003.jpg (95,7 KB, 246 załadowań)
mkmk10 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 07:29   #2
losek78
Zakorzenienie

miom zdaniem z takimi ciemnymi oczami nie bedzie ci ladnie w blond. Ja tez mam ciemne wlosy i wszystkie fryzjerki u jakich bylam mi odradzily calkowita zmiane na blond bo to niszczy wlosy. Ja robilam pasemka jasno- lociste ale i tak zniszczylam wlosy. a raz gdzy mialam duzo jasnych pasemek to wyszlam jak świnka . Czasem radykalne zmiany nie sa dobre. Najlepsze kolory to te jakie dala nam natura.

a jeszcze jedno_ jesli szybko sie opalasz to na pewno nie jestes jesiennym typem bo te maja oparzenia czesto po sloncu

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2008-03-07 o 09:50 Powód: post pod postem
losek78 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 00:47   #3
mkmk10
Raczkowanie

Dot.: czy mam szanse sie rozjasnic???

ech czyli nie mam szansy zeby coś z tą moja głową zrobic ....myslałam o platynowych pasemkach zeby siwe włosy zatuszować...........a jaki inny kolor by mi pasował???????????? dziękuję za odpowiedz
Stary 2008-03-07, 17:34   #4
losek78
Zakorzenienie

a mam pytanie czy ty opalasz sie na brąz??
podobno nie ma typów mieszanych zima - jesień. wiec chyba jesteś jesienią. czy np. rumieńce masz w cieplym ceglanym kolorze czy w różowym??
Jeśli juz upewnie sie ze jestes jesienią to mozesz zrobic pasemka - jesli chcesz rozjasnic. ale takie w miedzianym cieplym kolorze. albo jakies odcienie rude, kasztanowe, cieplu brąz. a mozesz wstawic jeszcze jakies jedno zdjecie. Dzis robilam analize kolezance i juz mi prawie wyszlo ze zima. a tu sie okazalo ze jednak sie nie opala dobrze i wychodzi mi jesien. Dopiero jestem poczatkujaca wiec moge sie mylic. pozdro
Stary 2008-03-07, 18:28   #5
Cinderella Girl
Pigs do fly!

GG do Cinderella Girl

Hej

Podobasz mi sie - naprawde Masz ciekawy typ urody - nie wiem dlaczego, ale jak Cie zobaczylam, to od razu skojarzylas mi sie z Audrey Tautou (ta aktorka, ktora grala Amelie). Mysle, ze w ciemnych wloskach Ci jest ladnie - nie wyobrazam sobie Ciebie w blondzie
Szczerze, to nie wygladasz mi na 30 lat, chyba, ze to jakies stara fotka?
Jezeli bardzo chcesz rozjasnic, to mysle, ze Twoje piegi+Twoje ciemne oczka beda ladnie wygladaly w takim odcieniu - powinno byc rewelacyjnie! + przyciemnij troszke buzie pudrem brazujacym )
Powinno byc super!
Pzdr
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lindsay_lohan_1.jpg (14,9 KB, 97 załadowań)
Cinderella Girl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 18:43   #6
zielonka02
BAN stały

Zrobiłam małą poprawkę na twoim zdjęciu - przepraszam, że tak brzydko, ale jeszcze się nie nauczyłam a nie mam PS.
Mnie się wydaje że blond to niezbyt dobry pomysł. Może rude? Moim zdaniem byłoby ładnie (tylko takie żywe, a nie mdłe rudości)

Cinderella Girl ma rację. Może ci być ładnie w karmelach (tylko odrobinę żywszych.)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Resize of zona 003.jpg (24,5 KB, 91 załadowań)

Czas edycji: 2008-03-07 o 20:01 Powód: post pod postem
zielonka02 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 18:54   #7
dorka19801
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez zielonka02 Pokaż wiadomość
Cinderella Girl ma rację. Może ci być ładnie w karmelach (tylko odrobinę żywszych.)
też mi sie tak wydaje. Blond w twoim przypadku to nie jest dobry pomysł
dorka19801 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 23:44   #8
mkmk10
Raczkowanie

dziewczyny bardzo dziękuję za odpowiedzi.......zd jecie jest aktualne..zrobie wiecej zdjęć w niedziele.....co do mojego typu to nikt tak naprawde nie umie mi powiedzieć.....jedni mowią ze jestem zimą inni ze jesieną..... jakas dziwna jestem .....dziękuję za zdjęcie- faktycznie blond odpada wyglądałabym brzdko.....karmel mi się podoba........joann a brodzik zawsze mi się podobała z brunetki taka zmiana w blond wiec i mi sie marzyło....
Stary 2008-03-08, 00:03   #9
DJADKJGU
BAN stały

ja tez mam bardzo ciemne oczy i nosze blond wlosy co roku w wakacje bo w zimie jak jestem blada to niezbyt wygladaja.
i niby koledzy mi robili fotoszopowe przerobki i wygladalo na nich strasznie, ale i tak zrobilam i nie zalowalam. zeby faktycznie zobaczyc jak to wyjdzie musialabys zrobic sobie zdjecie w "sterylnym" oswietleniu, czyli biale swiatlo rownomierne albo szukac zdjec blondu w takich warunkach oswietleniowych jak twoje zdjecie, wiec sie nie kieruj przerobkami.
DJADKJGU jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 00:08   #10
mkmk10
Raczkowanie

tak na szybko znalazłam fotki z wakacji - przepraszam że takie.......ale na nich widać na jaki kolor sie opalam...przez chwile jestem czerwona ale zaraz to przechodzi w brąz.....może to pomoże???

i jeszcze takie zdjęcie znalazłam .bede wdzięczna za każdą odpowiedz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Resize of merc 022.jpg (16,4 KB, 105 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Resize of P1110069.JPG (19,3 KB, 108 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Resize of tunezja 357.jpg (11,0 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Resize of 100_0006.JPG (12,3 KB, 87 załadowań)

Czas edycji: 2008-03-08 o 10:00 Powód: post pod postem
Stary 2008-03-08, 00:19   #11
DJADKJGU
BAN stały

ja mysle ze blod by Cie ladnie rozswietlil zwlaszcza wlasnie latem
Stary 2008-03-09, 19:47   #12
mkmk10
Raczkowanie

zgodnie z obietnicą wklejam zdjęcia z dzisiejszego dnia robione na dworze, myslałam, ze bedzie bardziej widoczny moj kolor skóry ale niestety nie za dobrze widac chyba są za jasne.....
....tak więc ktora z szanownych ekspertek okresli czy jestem zimą czy jesienią??
....cinderella Girl dziękuje za porównanie ,jesteś piękną dziewczyną jak zobaczyłam Twoje zdjęcie to padłam na kolana -ten kolor włosów cudo !!
losek 78- jestem bardzo wdzięczna za pomoc w określeniu mojego typu,aha rumieńce mam rózane bardziej niż ceglaste, zielonka -dziękuje za przerobke ...DJADKJGU dałaś mi wiare ze bedzie lepiej..a może zmienić fryzure??? na jaką?????
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Resize of KSB 03 111.jpg (97,8 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Resize of KSB 03 112.jpg (64,4 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Resize of KSB 03 113.jpg (74,8 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Resize of KSB 03 114.jpg (88,4 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Resize of KSB 03 116.jpg (35,9 KB, 73 załadowań)
Stary 2008-03-09, 21:38   #13
lilianaX
Rozeznanie

Trzydziestoletnie życie???? A to dobre, ja bym Ci nie dała więcej niż dwadzieścia! Całość na blond to nie jest najlepszy pomysł. Uważam jednak, że w obecnym kolorze wyglądasz jakoś tak smutno. Ja bym zrobiła rozświetlający balayage na koronie w odcieniu karmelu. Pozdrawiam!
Stary 2008-03-10, 12:07   #14
Cinderella Girl
Pigs do fly!

GG do Cinderella Girl

Hej

Zastanawialam sie nad Toba przez weekend Dzisiaj bawilam sie w photoshopie dopasowywujac do Ciebie rozne fryzury...
I nie zmienie zdania, ze przypominasz mi z urody Audrey, a ona jak widac ma ciemny kolorek i jakos jej sobie w blondzie nie wyobrazam.
Przede wszystkim, czy Ty sie w ogole malujesz? Robisz cos by podkreslic swoja urode? Bo na zdjeciach wyglada, ze nie... No chyba, ze specjalnie dalas takie zdjecia Dziewczyny pisza, ze wygladasz smutno, a mi sie wydaje, ze to nie dlatego, ze z kolorem cos nie tak, a z buzka, ktora jakby nie jest "ozywiona" niczym...
Mysle, ze jakbys zainwestowala w jakis dobry puder rozswietlajacy+w roz na policzki w odcieniu moreli, to od razu buzka by sie ozywila. A jakbys jeszcze do tego wymalowala tuszem rzesy, a na usta polozyla jakis ladny blyszczyk w naturalnym odcieniu, to juz w ogole byloby super...
No i koniecznie przyciemnila ciut buzke, ale bardzo delikatnie jakims samoopalaczem, a jak nie, to pudrem brazujacym. Nie mowie tutaj o tzw. "efekcie solary", a o delikatnej opaleniznie - takiej dzieki ktorej mowi sie np. ze buzia wyglada zdrowo
Oj szkoda, ze sie nie znamy, bo ja juz bym sie za Ciebie zabrala )
Co moge jeszcze dodac, to... ze moim zdaniem ladniej Ci bylo bez grzywki i mysle, ze powinnas zapuszczac wlosy!!! Conajmniej do ramion - nic tak nie dodaje uroku i odejmuje lat kobiecie jak dlugie wlosy - w ogole chyba kazda kobieta inaczej sie w nich czuje - sexy...
Zapuszczaj! Dobrze Ci radze!
A kolor wloskow mozesz na poczatek rozjasnic o dwa tony - to najbezpieczniejsze i najmniej ryzykowne.

No i zrob jeszcze jeden eksperyment - wez zloto i srebro(kolczyk, bransoletke) i przykladaj do buzki - to, ktore sie bardziej bedzie "odcinac" od i wspolgrac z Twoim kolorem skory, oczami, wlosami i generalnie uroda swiadczy o tym jakie kolory powinnas wybierac.
Jezeli zloto, to powinny to byc cieple odcienie, jezeli srebro - odcienie chlodne.

Jak sie wymalujesz, to zrob fotke i wklej
Ciekawa jestem...
Mam dla Ciebie pare propozycji dobrych, a nie drogich kosmetykow - jezeli jestes zainteresowana, to napisze Ci nazwy, ale najpierw musze wiedziec czy Ty w ogole lubisz sie malowac...

Pozdrawiam
Stary 2008-03-10, 12:27   #15
DJADKJGU
BAN stały

o mamo, wlasnie przeczytalam ze masz 30 lat! niemozliwe! wiekszosc moich kolezanek z roku wyglada starzej! gratulowac!

moja fryzjerka mi mowila ze robic cale wlosy na blond z takich ciemnych to rzadko kiedy ladnie wychodzi, zazwyczaj bardzo sztucznie no i mowila ze ma mnostwo klientek ktore sobie tego zycza a potem wychodza niezadowolone i stekajace. mi robila balejaz taki potezny, ze wlasciwie wygladalo jakbym sie cala przefarbowala, ale jednoczesnie bylo naturalnie.

zalaczam zdjecie jak to u mnie bylo, na poczatku dosc swiezo od farbowania, pozniej juz mialam odrosty ale i tak mi sie podobalo, potem faza przejsciowa (nie smiac sie, zdjecie z halloween, normalnie nie chodze z listkami we wlosach) i znowu ciemne (takie jak teraz mniej wiecej), a za miesiac do fryzjera i znowu beda jasniutkie ^^
Picture 14.jpg Picture 13.jpg Picture 12.jpg Picture 15.jpg Picture 16.jpg
Stary 2008-03-10, 15:56   #16
losek78
Zakorzenienie

to teraz juz jestem pewna ze jestes zima. masz bardzo podobny typ urody jak ja. i gdy mialam calkiem cimne wlosy tez ygladalam smutno. Jesli zdjecia oddaja dobrze twoje kolory to juz na 100 procent wiem ze jestes zimą. Wiec zrob tak jak ja - pasemka. Unikaj rudego koloru. Pasemka w jalkims chlodnym kolorze np. jasny popielaty brąz i jasny blond. tylko niezbyt duzo tych pasemek abys nie wyszla na totalna blondyne. a w sumie jak ci sie nie spodoba to szampon koliryzujacy Casting i juz po problemie. najwazniejsze to spróboawć. i sorki za pierwsza pomylke w analizie ale na tym pierwszym zdjeciu chyba mialas wloski na jakis cieply kolor albo zdjecie bylo takie.

przylaczam sie do porad dziewczyn odnosnie makijazu. ja proponuje czarne kreski na górnych powiekach i górne rzesy wytuszowane. to takie minimum które doda wyrazistości twarzy. a jak chcesz sie bawic to kolorki na powiekach np ciemny blękit, albo róż. Masz ladne ust wiec na okazje to mozejaką czerwoną szminke?? to by cie odmienilo. sama juz wiem po sobie ze makijaz odmienia czlowieka.

Czas edycji: 2008-03-10 o 19:25
Stary 2008-03-10, 17:37   #17
Cinderella Girl
Pigs do fly!

GG do Cinderella Girl

Oj, odmienia strasznie! :P
A z ta czerwona szminka, to faktycznie strzal w 10! Bardzo Ci bedzie pasowac i ozywi buzke...
Bedzie super...
Czekamy na fotki po jakiejkolwiek metamorfozie z Twojej strony...
Buziaki
Stary 2008-03-11, 11:43   #18
mkmk10
Raczkowanie

witam kochane dziewczyny ......forum zaczyna mnie powoli uzależniać...jak tylko mam wolną chwile to zaglądam.....tak lubie się malować chociaz od niedawna.....taka jakas sierota jestem..powoli powoli robie postepy.....nalepiej mi wychodzi pilling, depilacja i balsamowanie ..a teraz powoli wdrazam sie w kolorowe kosmetyki mam duzo cieni z inglota od rózu jasnego po fiolety, turkus i popiel tez mam, puder rozswietlający z sephory i brazujace kulki z orifleja i maskare to tyle.....do fryzjera dopiero za jakies 2 tygodnie ide...dzięki za wskazówki zastosuje, myslałam na poczatki o obcieciu na boba ale tyle dziewczyn nagle nosi po Viktori. B. wiec juz zrezygnowalam....dobrze bede zapuszczac wlosy co do grzywki tez juz mi sie znudzila ale wszyszcy wokol mnie mowia zeby zostawic bo mam wysokie czolo....genera lnie mam kłopot najwiekszy z dobraniem podkładu i jakiegos korektora pod oczy..zeby te wory i podkówki zniwelowac.....próbowałam juz wiele podkładow zawsze jest to efekt maski...nawet te z vichy .....mam mieszana cere ale po przebywaniu w klimatyzowanym pomieszczeniu w pracy zrobila mi sie jakas taka stara!! co widac na zdjeciach- jestem zrozpaczona tym...stosowalam myokine i nic ...jestem bardzo stara na twarzy wczesniej tak nie mialam.....moze ta cere trzeba zaczac uwazac za sucha i same nawilzajace kremy uzywac?? pod oczami krem tez by sie przydal...w ogole jeszcze nie stosowałam....cinderella proszę Cie jak tylko bedziesz miała chwilke to napisz co mi proponujesz..
aha wczoraj kupilam do twarzy bronzujący krem dave oraz do ciala zobaczymy co z tego wyjdzie-boje sie o plamy na twarzy ale wieczorem zrobie peling dla pewnosci...
podoba mi sie grzywka na boczek włosy póldługie czy moze być? zapuszczac ta grzywke....czy jednak za wysokie czoło?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Resize of bez grzywki 007.jpg (31,5 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Resize of bez grzywki 008.jpg (33,9 KB, 33 załadowań)
Stary 2008-03-11, 11:49   #19
mkmk10
Raczkowanie

aha czy ja mam oczy blisko osadzone i głeboko??? czyli podczas malowania mam akcentowac zewn. kąciki??? mam wrazenie ze mam oczy jak panda takie zapadniete i małe...jak sie pomaluje czerwona pomadką to wyglądam jak rasowa panienka z ulicy
DJADKJGU pięknie Ci w tym balejażowatym blondzie ........
Stary 2008-03-11, 13:57   #20
Cinderella Girl
Pigs do fly!

GG do Cinderella Girl
Nie wygladasz staro! No co Ty... Twojej cerze moze bardziej blasku brakuje, bo do starosci jej daleko. Wiem cos o pracy w klimatyzowanych pomieszczeniach - sama ostatnio tak pracuje od przeszlo 8 msc-y i masakra Tyle, ze u mnie gorzej, bo tradzik sie pojawia, a widze, ze Ty z tym problemu nie masz...
Patrzac na Twoja buzke powiem Ci, ze jest bardzo dobrze - wyrownany koloryt - nie ma przebarwien i wypryskow. Jezeli te zdjecia byly robione bez zadnego podkladu, to gratuluje, naprawde Ja bez podkladu balabym sie fotke wstawiac tutaj na wizaz, hehe

Jedyne co mi sie w oczy rzuca, to jak juz sama trafnie zauwazylas worki pod oczami - faktycznie od razu sie rzucaja. Proponuje kupic jakis dobry krem pod oczy, robic oklady z rumianku i z ogorka, wysypiac sie, jesc duzo warzyw i owocow, pic duuuuuzooo wody - zauwazysz roznice po jakims czasie. I przede wszystkim (!) zaopatrzyc sie w korektor pod oczy - najlepiej rozswietlajacy- revlon z tych w przystepnej cenie ma fajny korektor pod oczka - sama taki stosuje - dobre opinie slyszalam tez o max factor. Jak nakladac? W zaglebieniach i generealnie na cieniach polozyc male punkciki korektora i wklepywac. Ale nigdy nie nakladaj najpierw podkladu, pozniej korektora, bo ilosc warstw moze sprawic, ze odniesiesz skutek odwrotny od zamierzonego i optycznie jeszcze bardziej "zmeczysz" oczy...
Jezeli mowisz, ze w podkladzie wygladasz jak w masce, to proponuje kupic jakis lekki podklad, niekryjacy, dlatego, bo nie masz cery problematycznej, ktora potrzebuje krycia. Polecam maybelline w musie - nalozyc cieniutka warstewke i zobaczysz jaki jest super!
Albo w ogole zrezygnuj z podkladu na rzecz samego korektora (jednego do oczek i drugiego do niespodzianek na twarzy, ktore wyskakuja od czasu do czasu, badz roznych zaczerwienien), bazy pod podklad i pudru
w kamieniu, ktorym leciutko mozesz omiesc twarz i bedzie super + te kulki brazujace, ktore masz i bedzie bardzo dobrze!
To swietnie, ze masz duzo cieni - mysle, ze ladnie wygladalabys w jakims jasnym cieniu (np. perlowy) dookola oczka + tusz, ale pare warstw by uwydatnic rzesy. Probuj, kombinuj, maluj sie w wolnym czasie w koncu znajdziesz swoj styl i makijaz w ktorym bedziesz wygladac i czuc sie najlepiej.

Co do Twoich oczu, to mysle, ze masz ladne oczy migdalowe i nie wydaja mi sie ani blisko, ani daleko osadzone - sa normalne, ladne. Akcentuj jasnym cieniem wewnetrzny kacik+ten tusz - bedzie super. Na usta blyszczyk jakis ladny.

A jezeli chodzi o wlosy, to Ty mi sie bardziej podobasz jak Twoja twarz jest odslonieta - nie wiem dlaczego, ale fajniej wygladasz wg mnie
Nos wloski zaczesane do tylu, a jezeli grzywka, to mysle, ze ta na bok to dobry pomysl. Zapusc conajmniej do ramion/do polowy ramienia - bedzie super... Pisalam juz zebys rozjasnila co najwyzej o 2 tony.

Jezeli chodzi o kosmetyki, to:

(wspomniany wczesniej) - mus maybelline
(jezeli nie chcesz podkladu stosowac), to puder w kamieniu tez maybelline - ostatnio nowosc, czytalam o nim recenzje - zdaje sie byc super
jezeli Cie stac, to Pure Light Diora to swietny i leciutki podklad.
Korektory: Max Factor/Revlon pod oczka.
Tusz - rimmel/maybelline/ tusze bourjois - na poczatku stosowania efekt nie jest zadowalajacy wiec sie nie zrazaj, bo kazdy tusz musi jakos "dojsc" do siebie i po tygodniu stosowania gestnieje i robi sie fajny...

I jeszcze jedno: kupuj gazety - Uroda, Glamour, itp. - pisze tam duzo ciekawych i przydatnych rzeczy na temat makijazu, fryzur, itp. - ja na gazetach ksztaltowalam swoj styl...

P.S. Pomysl nad pomalowaniem oczka w taki sposob - obrysuj oko cieniem, badz miekka kredka...

Powodzenia i czekam na fotki po jakiejkolwiek metamorfozie...

Uuups, zapomnialam fotki )
Buziaki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nowy6jr8.jpg (45,1 KB, 28 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-03-12 o 18:01 Powód: post pod postem
Stary 2008-03-19, 00:09   #21
mkmk10
Raczkowanie

witam ja juz po zmianie fryzury i koloru.......ciezko zrobić zdjęcia samej...i tak jakos wlosy ciemniej mi wyszły.....wlosy mialy być tylko podcięte o 2 cm a wyszlo jak wyszlo.....znow bede czekała zeby podrosły...moze za dnia jak sie uda to poprosze męza.....pieknie pomalowane oko Cinderella girl........powoli zaczynam kupować kosmetyki o których pisałas.......dziewczyny dziekuję pięknie za wszystkie rady ...musze pocwiczyc malowanie oka i ust...a worki pod oczami cholewcia jasna miałam ,mam i zapewne bede miala...nic mi na nie nie pomaga....moja mama tez je ma chyba dostałam je w spadku...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Resize of pasemka 021.jpg (33,3 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Resize of pasemka 022.jpg (41,4 KB, 85 załadowań)
Stary 2008-03-19, 09:55   #22
Cinderella Girl
Pigs do fly!

GG do Cinderella Girl

O jaaa No wg mnie wygladasz super! ) Naprawde troche kolorkow na buzie, nowa fryzurka i kolor odmienily Cie i dodaly Ci "charakteru"
Przedtem patrzac na Ciebie, to troszke taka szara myszka z Ciebie byla (na Twoje wlasne zyczenie oczywiscie) bez wlasnego stylu, itp. - takie wrazenia mialam po prostu. A teraz patrzy na mnie ze zdjecia dziewczyna, ktora swoim wygladem mowi mi jaka jest i naprawde ladnie wyglada! Wiesz co? Podoba mi sie ta fryzurka - fajnie Cie ktos obcial - pasuje Ci, ale nie zaszkodzi zapuszczac Mam nadzieje, ze sie teraz lepiej czujesz sama ze soba...?

Pozdrawiam
Stary 2008-03-19, 19:35   #23
losek78
Zakorzenienie

Swietne kolory na wlosach. Mozesz zdradzic jakie to kolory??
Stary 2008-03-20, 14:25   #24
mkmk10
Raczkowanie

hej dziewczyny ........mam 3 kolory na głowie sredni brąz, złocisty blond i miedz......troche mi szkoda wlosow ale odrosna trudno bede zapuszczała......ale w pracy byli poruszeni moim wygladem .bardzo im sie podobałam..i tak jakos pewnosci nabrałam....mężyk tez ucieszony .....dzieki za wsparcie i pomoc......zmieniam teraz styl ze spodni ide w spodnice i sukienki- zaszaleje w solarze i zarze....dzieki za wszystko jestescie wspaniałe
Stary 2008-03-20, 14:54   #25
Cinderella Girl
Pigs do fly!

GG do Cinderella Girl

No nie dziwie sie, ze byli poruszeni, bo bardzo ladnie wygladasz
I tak inaczej Nigdy nie jest za pozno byc cos zmienic i poczuc sie wyjatkowo, pieknie... Teraz juz sama o tym wiesz.

Pozdrawiam i wszystkiego najlepszego
Stary 2008-03-25, 23:08   #26
_marcepanka_
Raczkowanie

O wiele lepiej Ci w jasniejszych wlosach. Buzia wyglada bardziej swietliscie, weselej, zdrowiej.
Wg mnie jestes tak jak ja typem zimy. Dlatego uwazam, ze pasuja Ci bardziej chlodne ocienie. Mysle, ze po jakims czasie uda sie uzyskac taki kolor (wiadomo na poczatku wlosy rozjasniane lapia bardziej cieply odcien). A wtedy to juz bedzie bombowo. Ale i tak jest swietnie.
Pozdrawiam
_marcepanka_ jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości