Z br您u na rudy - w徠ek zbiorczy - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-10-16, 23:18   #1
iness.m
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 37

Z br您u na rudy - w徠ek zbiorczy

Witam na waszym forum.

Planuj zmieni kolor w這s闚. Jestem ju zdecydowana 瞠 b璠zie to rudy, ewentualnie z paroma blond pasemkami. Z tego co wiem aby uzyska czysty kolor rudo嗆 potrzebny jest do鈍iadczony i dobry fryzjer, kt鏎y wie jak odbarwi ciemny w這s i przygotowac do rudego. M鎩 naturalny kolor w這s闚 to ciemny blonu/jasny br您 z po這穎n farb ciemny br您 tak jak na zdj璚iu. Chcia豉bym aby軼ie poradzi造 mi na co powinnam zwr鏂ic uwag u fryzjera, a mo瞠 kto zna jakiego dobrego w Szczecinie? Po drugie chcia豉bym aby軼ie mnie wspar造 w mojej decyzji poniewaz bedzie to dla mnie radykalna zmiana.

A i jeszcze moze ktos ma zdj璚ia rydych fryzurek na zgape ?
Z g鏎y dzi瘯i.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg braz.jpg (61,9 KB, 1421 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg br您2.jpg (106,4 KB, 1194 za豉dowa)
iness.m jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-17, 07:38   #2
czuczenka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 370
Dot.: z br您u na rudy - poradzcie prosz !

Rudy???? jesets tego pewna??chyba ze taki jak ma marie kate bo calu rudy nie bedzie taki efektowny
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 988_878272651_olsen_H224356_L.jpg (42,8 KB, 1476 za豉dowa)

Ju Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wiza簑

DUKAM
czuczenka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-17, 08:12   #3
Strobiluska
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 417

zgadzam si...w takim "zwyczajnym" rudym b璠ziesz wygl康a豉 nienaturalnie...a taki pomieszany troszk z blondem, torszk z brazem b璠zie lepszy....chocia ja bym CI widzia豉 w jakim ciep造m, ale innym kolorku...mo瞠 czekoladka? albo ciemny blond....

I prosz Ci Aniele Str騜u m鎩, nie mrugaj, bo wtedy sypie mi si 篡cie...
Strobiluska jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-17, 11:55   #4
As!a
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 355
GG do As!a

Oj, ale na pewno nie r鏏 tego sama. Koniecznie fryzjer. Ja mam naturalnie kasztanowe w這sy, ale farbowa豉m je na br您, p騧niej postanowi豉m wr鏂i do naturalnego koloru. Zrobi豉m to sama, farb ze sklepu. Wyszed tak paskudny kolor, 瞠 modli豉m si, 瞠by si zmy.
As!a jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-17, 20:29   #5
iness.m
Raczkowanie

Ju wszysko postanownione. Fryzjer um闚iony na czwartek.
Czy 150 z to nie za du穎 za farbowanie na rudo ???
Stary 2005-10-17, 20:41   #6
Lovisa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 743

Ja si zrobilam z ciemnego br您u na rudo sama Ju kt鏎ys raz z kolei, bo lubi te "powroty". Wysz這 ok, jestem zadowolona, mo瞠 to ju kwestia wprawy 砰cze powodzenia, koniecznie wklej zdj璚ia

Edytowane przez Lovisa
Czas edycji: 2005-10-17 o 21:06
Lovisa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-17, 21:00   #7
madonek
BAN sta造

Wiadomo軼i: 588

Cze Iness!Rudy w zmyslowa czerwien w miekkich lokach jestem na tak.Rowniez inna wersja lata dwudzieste fryzka i platynowy blond .Rowniez sportowo w pelni emocji pocieniowanie wlosow w towarzystwie jasnoorzechowych i popielatych pasemek wykaze Twoje inne kolejne piekne oblicze.O ton jasniejszy podklad ,albo mi komp nawala ...pozdr
madonek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-18, 11:29   #8
iness.m
Raczkowanie

Narazie b璠zie czysty rudy kolor. Bez 瘸dnych dodatk闚 i pasemek. Napewno po odbarwianiu b璠e musia豉 je po瘸dnie od篡wi. My郵e 瞠 zajmie mi to oko這 1-2tyg. Potem planuje na這zy delikatne cieniutkie blond pasemka (patrz nowy kolor Brodki) no i zag瘰zcze wlosy naturalnymi pasemkami w kolorze rudego wiec razem bedzie to wygl康ac jak balejage (tak sie pisze?).

Ju si nie moge doczeka

Madonek to nie podk豉d! To s這neczko mi g瑿usie troszke przypali這 za mocno jak w aucie je盥zi豉m z otwatrym szyberdachem
Stary 2007-03-22, 09:46   #9
izanna
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 263
Z br您u na rudy

Strasznie mi si podoba kolor L'oreala nr 6,46 ciemny blond miedziano-czerwony, tylko nie wiem czy jest sens go wypr鏏owa. Miesi帷 temu farbowa豉m w這sy u fryzjera farb profesjonaln r闚nie L'oreala, teraz zamarzy mi si kolor miedziany. Mam br您owe w這sy i teraz nie wiem czym uzyska rudy odcie, ale tak 瞠by w這sy nie sta造 si ciemniejsze. Wiem, 瞠 s farby rozja郾iaj帷e, ale podobno dzia豉j tylko na naturalnych w這sach. Np. Feria L'oreala te ma ciekawe odcienie rudego, ale ba豉bym si rezultatu ko鎍owego tzn. odrost w innym kolorze, a reszta w這s闚 ciemniejsza.

Mam pytanie, czy komu uda這 si przej嗆 z br您u w rudy, bez uprzedniej dekoloryzacji, czy kto u篡wa koloru ciemny blond miedziano-czerwony? Z za陰czonego obrazka wynika, 瞠 kolor powinien z豉pa na br您ie, ale jak jest naprawd?
Ewentualnie czy mog造by軼ie mi poleci farby w odcieniach rudo軼i, kt鏎e fajnie wychodz na br您owych w這sach? B璠 wdzi璚zna.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg excellence_creme_2_loreal.jpg (25,7 KB, 1157 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg paleta_6_46.jpg (26,4 KB, 692 za豉dowa)
izanna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-22, 16:47   #10
Mariti
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 431
Dot.: Z br您u na rudy

Cytat:
Napisane przez izanna Poka wiadomo嗆
Strasznie mi si podoba kolor L'oreala nr 6,46 ciemny blond miedziano-czerwony, tylko nie wiem czy jest sens go wypr鏏owa. Miesi帷 temu farbowa豉m w這sy u fryzjera farb profesjonaln r闚nie L'oreala, teraz zamarzy mi si kolor miedziany. Mam br您owe w這sy i teraz nie wiem czym uzyska rudy odcie, ale tak 瞠by w這sy nie sta造 si ciemniejsze. Wiem, 瞠 s farby rozja郾iaj帷e, ale podobno dzia豉j tylko na naturalnych w這sach. Np. Feria L'oreala te ma ciekawe odcienie rudego, ale ba豉bym si rezultatu ko鎍owego tzn. odrost w innym kolorze, a reszta w這s闚 ciemniejsza.

Mam pytanie, czy komu uda這 si przej嗆 z br您u w rudy, bez uprzedniej dekoloryzacji, czy kto u篡wa koloru ciemny blond miedziano-czerwony? Z za陰czonego obrazka wynika, 瞠 kolor powinien z豉pa na br您ie, ale jak jest naprawd?
Ewentualnie czy mog造by軼ie mi poleci farby w odcieniach rudo軼i, kt鏎e fajnie wychodz na br您owych w這sach? B璠 wdzi璚zna.

Mi璠zy brazem a rudym nie ma bardzo wielkiej r騜nicy, nie musisz od razu dekoloryzowac w這s闚, wystarczy rozjasni ( jesli br您 nie jest bardzo ciemny wystarcza np 2, 4 tony, wtedy zamiast rozja郾iacza mo瞠sz u篡 farby blond rozja郾iaj帷ej np z serii wella wellaton czy londa),.Jednak je郵i nie masz wprawy wykonaj zabieg u fryzjera.

畝dna farba ruda nie bedzie widoczna na br您owych w這sach, chyba, 瞠 masz jasny br您,a wybrana rudo軼 b璠zie przynajmniej o ton ciemniejsza. Jesli br您 jest ciemny uzyskasz jedynie pewien rodzaj po鈍iaty. po farbach rozja郾iaj帷yhc, kt鏎e maj nadac kolor rudy na br您owych w這sach mo瞠sz spodziewa si nieciekawych efekt闚, poniewa s one przeznaczone dla w這s闚 naturalnych a nie farbowancy.

Marilyn Monroe
Mariti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-22, 18:56   #11
izanna
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Mariti Poka wiadomo嗆
Mi璠zy brazem a rudym nie ma bardzo wielkiej r騜nicy, nie musisz od razu dekoloryzowac w這s闚, wystarczy rozjasni ( jesli br您 nie jest bardzo ciemny wystarcza np 2, 4 tony, wtedy zamiast rozja郾iacza mo瞠sz u篡 farby blond rozja郾iaj帷ej np z serii wella wellaton czy londa),.Jednak je郵i nie masz wprawy wykonaj zabieg u fryzjera.

畝dna farba ruda nie bedzie widoczna na br您owych w這sach, chyba, 瞠 masz jasny br您,a wybrana rudo軼 b璠zie przynajmniej o ton ciemniejsza. Jesli br您 jest ciemny uzyskasz jedynie pewien rodzaj po鈍iaty. po farbach rozja郾iaj帷yhc, kt鏎e maj nadac kolor rudy na br您owych w這sach mo瞠sz spodziewa si nieciekawych efekt闚, poniewa s one przeznaczone dla w這s闚 naturalnych a nie farbowancy.
Dzi瘯i za odpowied. Szkoda, jestem zawiedziona. My郵a豉m, 瞠 da si tak zrobi, 瞠 jedn farb uzyskam zamierzony efekt.
Zrobi豉m dzisiaj w sklepie przegl康 farb Garnier 100% color, te maj wyb鏎 rudo軼i, ale zastanawia mnie dlaczego z ty逝 na opakowaniu, gdzie s przedstawione efekty farbowania wynika, 瞠 te kolory 豉pi na ciemnych w這sach i ma這 tego-wcale nie s ciemniejsze?
Stary 2007-03-22, 18:59   #12
Kosmiczna
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 516
GG do Kosmiczna Wy郵ij wiadomo嗆 przez Yahoo do Kosmiczna

Izanna mnie te to zastanawia

Kosmiczna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-23, 09:37   #13
Benek23
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 870

Wszystko zale篡 od tego jaki jest ten naturalny br您. Je郵i jest bardzo ciemny,to po na這瞠niu farby wyjdzie jakie bordo.
Ja mia豉m w這sy w kolorze jasnego kasztanu z rudawym po造skiem. Pofarbowa豉m w這sy farb wella Safira 瘸r rubinu i efekt by taki jak chcia豉m. Potem zawsze farbowa豉m Safira na r騜ne odcienie czerwieni i zawsze kolor wychodzi.
Ostatnio pofarbowa豉m w這sy nie drogeryjn farb Framesi na odcie rudo-czerwony i te wszystko 豉dnie wysz這.
Benek23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-23, 10:33   #14
izanna
Raczkowanie

Tak si sk豉da, 瞠 mam raczej 鈔edni br您, a na dodatek kolor nie jest r闚nomierny, farba si zmywa i miejscami s ja郾iejsze i ciemniejsze partie.
Skusi豉bym si na Brillance Luminance ognist czerwie, ma nawet niez貫 opinie na KWC, jest to odcie rozja郾iaj帷y, tylko jak dla mnie to kolor zbyt czerwony, ja wol co bardziej podchodz帷ego pod mied.

Farbowa造軼ie mo瞠 t farb, albo Feri L'oreala, bo z tego co si orientuj te ma jakie odcienie rozja郾iaj帷e?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg schwarzkopf.jpg (21,4 KB, 503 za豉dowa)
Stary 2007-03-23, 12:43   #15
posh77
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 38

Ratunku,nie psuj brazu!! Miedz i rudosc to horror,ja od lat wracam co brazu i niesttey mam tyle pigmentu czerwonego,ze wlasnie mam kolory jak te co tu wklejacie z farb,zaraz ide na 3 balejaz ( i nie wiem czy kiedys zobacze zimny kolor jak maja modeli i aktorki
posh77 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-23, 12:54   #16
Kosmiczna
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 516
GG do Kosmiczna Wy郵ij wiadomo嗆 przez Yahoo do Kosmiczna

Izanna mnie te to interesuje... Jestem ciekawa jak ta farba wysz豉by na spranych ciemnobr您owych w這sach... Na razie niestety nie mog zaryzykowa i sprawdzi, bo jestem na etapie poprawiania kondycji moich w這s闚, ale mo瞠 w czerwcu si skusz Wiadomo, wakacje = idealny pretekst

Kosmiczna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-23, 13:25   #17
izanna
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez posh77 Poka wiadomo嗆
Ratunku,nie psuj brazu!! Miedz i rudosc to horror,ja od lat wracam co brazu i niesttey mam tyle pigmentu czerwonego,ze wlasnie mam kolory jak te co tu wklejacie z farb,zaraz ide na 3 balejaz ( i nie wiem czy kiedys zobacze zimny kolor jak maja modeli i aktorki
Ja w sumie 豉two uzyska豉m zimny br您. Po prostu w listopadzie zafarbowa豉m w這sy Garnier 100% color ciemny szatyn, w這sy wysz造 czarne, ale po czterech miesi帷ach 豉dnie si spra造, bez czerwonych refleks闚. Dopiero moja ostatnia wizyta u fryzjera przed miesi帷em zepsu豉 ca造 efekt, fryzjerka u篡豉 farby L'oreala w odcieniu czekolady, twierdz帷 przy tym, 瞠 w這sy wyjd mi ja郾iejsze. Niestety tak jak si spodziewa豉m mia豉m w這sy w kolorze du穎 ciemniejszym, ni wtedy kiedy zasiada豉m w fotelu u fryzjera. Teraz maj du穎 cieplejszy odcie.
Stary 2007-03-23, 20:00   #18
posh77
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 38

o kurde co za pech,szok!! mi od farbowania zawsze wylazily cieple,dopiero jeden madry fryzjer pow,ze mam tyle pigmentu czerwonego,ze szok
plus to#### pallette i inne,farbowalam wszystkim.
Moze uda Ci sie zapuscic swoje .Powodzenia!!!
posh77 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-06, 21:36   #19
Katka20
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 941
GG do Katka20
z br您u na rudy

Zamarzy mi si kolor rudy... nie taki zwyk造 tylko ognisty, czysta rdza ? nie wiem jak go okreslic dokladniej;] nie wiem czy wyjdzie na moich w這sach- ciemny br您. Pytanie brzmi: czy musze koniecznie rozjasniac wlosy ? i jakim szamponem je pofarbowac(jak najmniej niszczacym wlosy) ? bo farba absolutnie nie wchodzi w gre. Prosze o rady
Katka20 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-07, 10:17   #20
Katka20
Rozeznanie

GG do Katka20
Dot.: z br您u na rudy

no ej... nikt nie wie? co o tym myslicie?
Stary 2008-02-07, 10:22   #21
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 815

musisz uzyc trwalej farby
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-07, 12:33   #22
Katka20
Rozeznanie

GG do Katka20

a ja chcialam tego uniknac.... zeby sprobowac szamponem a nie farba bo wiadomo chodzi mi tez o odrosty zeby nie miec z tym problemu pozniej
Stary 2008-02-07, 12:38   #23
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 815

Cytat:
Napisane przez Katka20 Poka wiadomo嗆
a ja chcialam tego uniknac.... zeby sprobowac szamponem a nie farba bo wiadomo chodzi mi tez o odrosty zeby nie miec z tym problemu pozniej
szampony koloryzujace nie rozjasniaja wlosow, tylko co najwyzej przyciemniaja. szampon co najwyzej moze Ci zafundowac miedziane refleksy, ale wlosy nadal pozostana ciemne
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-02, 10:05   #24
ubudzibi
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7
Wink z ciemnych w jasno-rude

Moj naturalny kolor to "mysi blond", od p馧 roku farbuje w這sy na r騜ne odcienie br您u. Teraz chcia豉bym mie jasno-rude, ale jak to zrobi 瞠by na moich ciemnych wlosach wysz造 jasne a nie miedziane? Najpierw chyba musz je rozjasni, ale jak farb to zrobi? My郵a豉m o brillance luminance, l郾i帷y br您, ta farba powinna rozjasni moje ciemne w這sy a na takich rudy powinien ju wyj軼 lepiej... Tylko czy to si uda? Mo瞠 powinnam u篡 czego innego do rozja郾ienia w這s闚?
ubudzibi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-02, 10:08   #25
kasandria
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 94
Dot.: z ciemnych w jasno-rude

a mo瞠 rozja郾iacz joanny? ja z moich ciemnych w這s闚 z chodzi豉m tym w豉郾ie preparatem do blondu
kasandria jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-02, 13:55   #26
ubudzibi
Przyczajenie

A czy rozja郾iacz nie niszcze w這s闚 bardziej ni farba? I jak d逝go po jego u篡ciu musze czeka 瞠by m鏂 ufarbowac w這sy?
Stary 2008-03-02, 14:22   #27
*sweet dreams*
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 573

rozja郾iacze strasznie niszcz wlosy bardziej ni farba ale mo瞠sz potem u篡wa maseczki regeneruj帷e kt鏎e troszke wzmocni w這sy
*sweet dreams* jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-02, 16:55   #28
ubudzibi
Przyczajenie

moje w這sy i tak s zniszczone i ca造 czas u篡wam jakich "wzmacniaczy" dlatego te szukam alternatywnego sposobu zamiast rozja郾iacza, jaka farba specjalnie do ciemnych wlos闚... poza brillance luminance nie znam zadnej, a ta ma ma造 wyb鏎 kolor闚. Co wi璚 zrobic...?
Stary 2008-03-07, 16:46   #29
Candy Killer
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 334
Z ciemnego brazu na rudy...

Witajcie..tak sie ostatnio zastanawiam ile czasu by zajelo zeby spokojnie zejsc z ciemnego brazu do rudego mniej wiecej takiego odcienia..oze cut ciemniejszego http://www.style-hair-magazine.com/i...haircolor4.jpg ?

farbuje wlosy juz dlugo ale jakos mam ochote na cos jasniejszego i nie pytam sie czy by i pasowalo tylko ile czasu to zajie oczywiscie biorac pod uwage farbowanie u fryzjera zeby wlosow nie popalic w zaciszu domowym
mam nadzieje ze ktoras z was miala takie przejscia z koloryzacja i wie ile to zajmie zeby wlosow zbytnio nie zniszczyc
wiem ze troche dziwne pytanie ale mieszkam teraz za graica a tu fryzjer straszlwie drogi i badziewny wiec miej wiecej musze wiedziec na ile urlop sobie wziac
pokaze wam moje zdjecie zebyscie ialy rozeznanie jaka mam dlugosc(teraz zapuszczam ) i kolor

http://img.photobucket.com/albums/v7.../pic2836mn.jpg

If You can dream it , You can do it...

Candy Killer jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-11, 17:58   #30
kokuryu
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 828
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Jedna dekoloryzacja i farbowanie, wszystko za jednym razem i bez problemu uzyskasz rude w這sy.
kokuryu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
br您, czarne, czarny, dekoloryzacja, farbowanie, garnier, jasny rudy, k徙iel rozja郾iaj帷a, kolor, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rude, rude w這sy, rudy, rudy w這sy br您, w這sy, w這sy ciemne, w這sy rozja郾iane, zmiana wizerunku

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-12-18 19:29:52

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:22.