Z br您u na rudy - w徠ek zbiorczy - Strona 12 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-08-21, 17:55   #331
czochrajbobra
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Znacie mo瞠 farb, dzi瘯i kt鏎ej uzyskam taki kolor w連闚 jak w za陰czniku?
d391e694c5f5f713.jpg
czochrajbobra jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-22, 17:15   #332
moee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 544

mi sie marzyl jasniutki rudy - uzyskalam go szybko , moje wlosy nie ucierpialy w ogole

pierwsze zdjecie - wyjsciowy kolor

drugie- rozjasnione bardzo krotko(15 minut z rozjasniaczem na glowie) na to nalozona henna ->nosilam kolo 3 miesiece , po czym wlosy mi sciemnaly mocno i wychodzily ciemno kasztanowe .Do slonca mialy tylko odcien rudosci.Zadowolona nie bylam.

trzecie- rozjasniona 10 minut henna

i mam co chcialam

wlosy blyszczace, nie popalone, nie wypadaja, nic sie z nimi nie stalo . Myte tylko szamponami ziolowymi - kolor nie schodzi .
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie 135.jpg (28,6 KB, 102 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie 188.jpg (37,6 KB, 138 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie 191.jpg (37,2 KB, 201 za豉dowa)
S這dko jest nie my郵e o niczym
Si zgubi we w豉snej sp鏚nicy.."
moee jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-22, 18:18   #333
123dzemdzemona22
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 992
GG do 123dzemdzemona22

Cytat:
Napisane przez mishamelia Poka wiadomo嗆
hej. od jakiego czasu chodzi mi po g這wie przefarbowanie w這s闚 na rudy,a dok豉dniej interesuje mnie kolor czerwona mied lub z這cistomiedziany blond GARNIER'a. Jestem szatynk,nigdy wcze郾iej nie farbowa豉m w這s闚. Sama nie wiem czy dobrze b璠zie mi w tym kolorze, mo瞠 doradzicie co ? Lubi sw鎩 naturalny kolor, ale chyba chcia豉bym co zmieni . Poni瞠j za陰czam swoje zdj璚ie.
fajny masz sw鎩 zasta闚 si czy chcesz w to wchodzihehe wies zodrosty i te sprawy
aale jak si zastanowisz i na takto pakuj rudy
masz fajn fryzurk powinno wyj嗆 ok
Stary 2009-08-22, 21:17   #334
mishamelia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

hej. no w sumie si waha豉m,ale w ko鎍u jednak si skusi豉m i nie 瘸逝je. kolor wyszed troszk ciemniejszy ni na opakowaniu, ale jak dla mnie jest okej. efekty mo瞠cie zobaczy :
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC_00700.jpg (69,1 KB, 284 za豉dowa)
mishamelia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-23, 16:51   #335
123dzemdzemona22
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 992
GG do 123dzemdzemona22

Cytat:
hej. no w sumie si waha豉m,ale w ko鎍u jednak si skusi豉m i nie 瘸逝je. kolor wyszed troszk ciemniejszy ni na opakowaniu, ale jak dla mnie jest okej. efekty mo瞠cie zobaczy :
oo qrcze ale Ci fajnie zakrylo za pierwszym razem

fajowo Ci
Stary 2009-08-23, 21:04   #336
Jamajka007
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 990

mishamelia, jakiej dok豉dnie farby u篡豉? nak豉da豉 j bezpo鈔ednio na w這sy, czy rozja郾ia豉 je wcze郾iej? Kolor wyszed cudny...

"Ka盥y pope軟ia g逝pstwa, kiedy jest nieszcz窷liwy.."

Jamajka007 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-24, 12:38   #337
mishamelia
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Jamajka007 Poka wiadomo嗆
mishamelia, jakiej dok豉dnie farby u篡豉? nak豉da豉 j bezpo鈔ednio na w這sy, czy rozja郾ia豉 je wcze郾iej? Kolor wyszed cudny...
U篡wa豉m farby Garnier'a 100% color z這cisto miedziany blond(nr 743). Nak豉da豉m bezpo鈔ednio na w這sy( nigdy wcze郾iej nie farbowa豉m, a jestem szatynk, si sama zdziwi豉m, 瞠 uzyska豉m taki kolor). Mog jedynie powiedzie, 瞠 farba si sprawdzi豉, ale szybko si zmywa

dzi瘯i 123dzemdzemona22
Stary 2009-08-24, 17:00   #338
Jamajka007
Zakorzenienie

Cytat:
U篡wa豉m farby Garnier'a 100% color z這cisto miedziany blond(nr 743). Nak豉da豉m bezpo鈔ednio na w這sy( nigdy wcze郾iej nie farbowa豉m, a jestem szatynk, si sama zdziwi豉m, 瞠 uzyska豉m taki kolor). Mog jedynie powiedzie, 瞠 farba si sprawdzi豉, ale szybko si zmywa

dzi瘯i 123dzemdzemona22
Zmywa?
Ja swoich te nigdy nie farbowa豉m (no chyba 瞠 liczy szmponetki, ale co to tam jest ) i szkoda mi rozja郾ia w這sy a potem jeszcze farbowa na rudo... c騜.. moze zaryzykuj z t farb.. na razie b璠 o tym my郵e

Stary 2009-08-25, 11:05   #339
mishamelia
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Jamajka007 Poka wiadomo嗆
Zmywa?
Ja swoich te nigdy nie farbowa豉m (no chyba 瞠 liczy szmponetki, ale co to tam jest ) i szkoda mi rozja郾ia w這sy a potem jeszcze farbowa na rudo... c騜.. moze zaryzykuj z t farb.. na razie b璠 o tym my郵e
No jak na m鎩 gust to s豉bo trzyma kolor .. Jasne, nie rozja郾iaj, szkoda wlos闚. My郵, 瞠 jak na 1st raz mo瞠sz spokojnie spr鏏owa Garnier'a. A jak Ci si spodoba, to wtedy jak捷 mocniejsz farb.
Ja ju powoli szykuj si na kolejne farbowanie. Tylko teraz bior pod uwag L'Oreal Feria Intensywn Mied albo Granier Bella Color.
Powiem Ci, 瞠 fajna jest taka zmiana , poza tym z rudym kolorem cudownie komponuj si ubrania
砰cz owocnych eksperyment闚, mam cich nadziej, 瞠 ulegniesz pokusie i jak co to si pochwalisz efektami. pozdrawiam

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Cytat:
Napisane przez czochrajbobra Poka wiadomo嗆
Znacie mo瞠 farb, dzi瘯i kt鏎ej uzyskam taki kolor w連闚 jak w za陰czniku?
Za陰cznik 2458508
czochrajbobra a jak masz naturalny kolor w這s闚 ? Bo je郵i jeste brunetk czy co ko這 tego, to czeka Ci rozja郾ianie, niestety , ale je郵i masz janse w這sy to wydaje mi si, 瞠 L'Oreal Feria Intensywna Mied lub Garnier Bella Color Jasna intensywna Mied powinna da oczekiwany efekt
Moja mama ma taki kolor jak Hayley Williams, tylko 瞠 ona robi w這sy balsamem koloryzuj帷ym Henna Color - Papryka.

Nie wiem czy moje rady co dadz, ale si stara豉m
Stary 2009-08-25, 15:26   #340
Jessiczka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 720
GG do Jessiczka

mishamelia no odnosnie twojej propozycji farb aby uzyskac kolorek taki jaki chce czochrajbobra to niewiem czy wyszedl by taki hmm bo miedz ma w sobie czerwien i wyjda napewno za pierwszym razem pod czerwienia (przezylam to) ale owszem potem jak sie wypluka to juz marchewa
a powiedz cos jeszcze o tym balsamie z henna od mamy
podobno nieszcza wlosy te "farby" tak czytam w google
a i jeszcze jedno czy potem trzeba juz zawsze ta henna hmm czy w這s-kolor chyci zwykla chemiczna farba
P.S. fajniusko z tym kolorku ale pokaz sie z marchewa bo tez bede robic ta z loreala ale nie wiem czy mango czy papryka
Stary 2009-08-26, 19:52   #341
mishamelia
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Jessiczka Poka wiadomo嗆
mishamelia no odnosnie twojej propozycji farb aby uzyskac kolorek taki jaki chce czochrajbobra to niewiem czy wyszedl by taki hmm bo miedz ma w sobie czerwien i wyjda napewno za pierwszym razem pod czerwienia (przezylam to) ale owszem potem jak sie wypluka to juz marchewa
a powiedz cos jeszcze o tym balsamie z henna od mamy
podobno nieszcza wlosy te "farby" tak czytam w google
a i jeszcze jedno czy potem trzeba juz zawsze ta henna hmm czy w這s-kolor chyci zwykla chemiczna farba
P.S. fajniusko z tym kolorku ale pokaz sie z marchewa bo tez bede robic ta z loreala ale nie wiem czy mango czy papryka
Og鏊nie przyj皻e jest, 瞠 po hennie nie mo積a farbowa w這s闚 farb, ale to tylko teoretycznie chyba. Mama zawsze sobie henn robi豉, ale postanowi豉 spr鏏owa farby. Jak na razie 造sa jest, a w這sy te si jako nie zniszczy造, jednak wola豉 henne i powr鏂i豉 do niej. No znam r騜ne opinie na temat tego balsamu. Niekt鏎zy twierdz, 瞠 psuje w這sy. Mama osobi軼ie nie narzeka.Moja kumpela posz豉 w jej 郵ady i te raczej pozytywnie si wyra瘸 na ten temat.
Oo oby dwie z L'Oreala mi si podobaj. Oboj皻nie kt鏎 zrobisz b璠zie piknie

Ps. E, marchewa wymiata pzdr.

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

A co do moich propozycji dla czochrajbobra, to kierowa豉m si wy陰cznie w豉snym gustem i jak捷 tam kiepsk wiedz na ten temat. jakby nie patrze stara豉m si
Stary 2009-08-26, 23:35   #342
MadameButterfly6
BAN sta造

Wiadomo軼i: 2 989

Sluchajcie a czy henna "豉pie" wlosy tak jak farba? Czy zbrazowym wlosom da rudy polysk lub nawet je troche "zarudzi' ? I czy mozna stosowac henne na farbowane kiedys wlosy?
MadameButterfly6 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-26, 23:48   #343
patra2223
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

W takim razie skorzystam z tego,瞠 ju sie zarejestrowalam i tez si poradz,poniewa mam podobny problem Bardzo mi si marz rude w這sy,ale nie wiem jak si za to zabra,poniewa aktualnie jestem pofarbowana na ciemny br您,prawie czarny.Cho marzy mi si ciemny maho(cos takiego jakw za陰czniku
Jak my郵icie jaki to jest dok豉dnie kolor? I czy b璠e musia豉 si nam璚zyc,瞠by go uzyska?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Ruda.jpg (18,5 KB, 110 za豉dowa)

Edytowane przez patra2223
Czas edycji: 2009-08-26 o 23:51
patra2223 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-27, 15:47   #344
Jamajka007
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MadameButterfly6 Poka wiadomo嗆
Sluchajcie a czy henna "豉pie" wlosy tak jak farba? Czy zbrazowym wlosom da rudy polysk lub nawet je troche "zarudzi' ? I czy mozna stosowac henne na farbowane kiedys wlosy?
Przy陰cz si do tego pytania, bo zauwa篡豉m dzi w drogerii wspominany przez Was balsam z henn.. Zastanawiam si czy blizej mu do farby czy szamponetki.. Nie mia豉m zbyt wiele czasu, by przyjrze mu si dok豉dniej...

Stary 2009-08-27, 18:08   #345
Jessiczka
Rozeznanie

GG do Jessiczka

mishamelia
dzieki za info dotyczace henny ja jednak zaryzykowa豉m i posz豉m do hurtowni fryzjerskiej ii zakupilam NAPRAWDE marchewe oczopl御 normalnie oczywiscie na moje rude bedzie napewno juz nie tak ostre ale kolorek byl super juz niemoge sie doczekac kiedy sobie ja walne a jeszcze maja w ofercie cos na wz鏎 p逝kanki aby ozywic kolorek bo wiadomo rude czerwienie szubko schodza ;/ to tak dla ciekawych jak by co

a co do propozycji dla czochrajbobra to doceniamy starania

a odnosnie henny to wydaje mi sie 瞠 b璠zie dzia豉豉 jak farba bo wkoncu kolorek nadaje i napewno zdrowzsza

patra2223 a Ty to owszem nameczysz sie najpier czeka Cie rozjasnianie jesli chcia豉bys rudy a jesli taki jak na fotce to bez rozjasniania jedynie bedzie po鈍iata mniej widoczna niz po wczesniej rozjasnionych tak mysle
Stary 2009-08-27, 18:16   #346
untouchable
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 354

Cytat:
Napisane przez MadameButterfly6 Poka wiadomo嗆
henna nie wnika do wnetrza wlosa jedynie go oblepia. mozna ale trzeba zastosowac mala przerwe pomiedzy kol.chemiczna i henna
Stary 2009-08-27, 22:17   #347
mishamelia
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Jessiczka Poka wiadomo嗆
mishamelia dzieki za info dotyczace henny ja jednak zaryzykowa豉m i posz豉m do hurtowni fryzjerskiej ii zakupilam NAPRAWDE marchewe oczopl御 normalnie oczywiscie na moje rude bedzie napewno juz nie tak ostre ale kolorek byl super juz niemoge sie doczekac kiedy sobie ja walne a jeszcze maja w ofercie cos na wz鏎 p逝kanki aby ozywic kolorek bo wiadomo rude czerwienie szubko schodza ;/ to tak dla ciekawych jak by co

a co do propozycji dla czochrajbobra to doceniamy starania

a odnosnie henny to wydaje mi sie 瞠 b璠zie dzia豉豉 jak farba bo wkoncu kolorek nadaje i napewno zdrowzsza

patra2223 a Ty to owszem nameczysz sie najpier czeka Cie rozjasnianie jesli chcia豉bys rudy a jesli taki jak na fotce to bez rozjasniania jedynie bedzie po鈍iata mniej widoczna niz po wczesniej rozjasnionych tak mysle
czekam z niecierpliwo軼i na efekty Marchewa rz康zi
Stary 2009-08-28, 12:12   #348
SugerFree
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 339

Witajcie rudow這se
I ja si do Was przy陰czam - kilka dni temu z brunetki sta豉m si rudzielcem
Na pocz徠ku by豉m strasznie niezadowolona z efektu, kolor w這s闚 wygl康a tak bardzo sztucznie, i w og鏊e mi nie pasowa, ale po pierwszym myciu zmieni豉m zdanie. Farba si troch zmy豉, w這sy rozja郾i造 jeszcze bardziej i efekt jest 鈍ietny - mam teraz podobny do koloru LL, taki jak na za陰czonym zdj璚iu.

Zastanawia mnie jedynie jedna rzecz, a mianowicie, jak cz瘰to b璠 musia豉 farbowa w這sy. Jak ju pisa豉m m鎩 naturalny kolor to ciemny br您, a teraz po farbowaniu w這sy s o kilka odcieni ja郾iejsze. Wcze郾iej ca造 czas farbowa豉m w這sy na czarno i o dziwo nigdy nie mia豉m odrost闚, bo zawsze farba si jako tak zmywa豉, ze r騜nicy nie by這 wida. Domy郵am si, ze teraz ju raczej tak dobrze nie b璠zie, bo w ko鎍u teraz jest wi瘯sza r騜nica.. Jakie macie do鈍iadczenia ? By豉bym wdzi璚zna za odpowied.

Pozdrawiam
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg lindsay-Lohan.jpg (43,1 KB, 158 za豉dowa)

Obiecam otrze swe 透y, ju wiem nie po to mam by
By si zadr璚za, do wn皻rza, sw鎩 krzyk chowa, nie tego chc
Dzi nie tego chc.

SugerFree jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-28, 14:48   #349
czochrajbobra
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14

Cytat:
No jak na m鎩 gust to s豉bo trzyma kolor .. Jasne, nie rozja郾iaj, szkoda wlos闚. My郵, 瞠 jak na 1st raz mo瞠sz spokojnie spr鏏owa Garnier'a. A jak Ci si spodoba, to wtedy jak捷 mocniejsz farb.
Ja ju powoli szykuj si na kolejne farbowanie. Tylko teraz bior pod uwag L'Oreal Feria Intensywn Mied albo Granier Bella Color.
Powiem Ci, 瞠 fajna jest taka zmiana , poza tym z rudym kolorem cudownie komponuj si ubrania
砰cz owocnych eksperyment闚, mam cich nadziej, 瞠 ulegniesz pokusie i jak co to si pochwalisz efektami. pozdrawiam

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

czochrajbobra a jak masz naturalny kolor w這s闚 ? Bo je郵i jeste brunetk czy co ko這 tego, to czeka Ci rozja郾ianie, niestety , ale je郵i masz janse w這sy to wydaje mi si, 瞠 L'Oreal Feria Intensywna Mied lub Garnier Bella Color Jasna intensywna Mied powinna da oczekiwany efekt
Moja mama ma taki kolor jak Hayley Williams, tylko 瞠 ona robi w這sy balsamem koloryzuj帷ym Henna Color - Papryka.

Nie wiem czy moje rady co dadz, ale si stara豉m
Ju raz farbowa豉m w這sy i by to kolor "鈍ietlista mied" Palette. U nasady w這s闚 mia豉m kolor jak na opakowaniu( zdziwi這 mnie, bo jestem szatynk), niestety im ni瞠j tym ciemniej posz這, bo nie starczy這 farby.

Teraz planuj ponowne farbowanie, bo ju mam odrosty i chyba skorzystam z L'Oreal Feria Intensywna Mied. Dzieki za pomoc
czochrajbobra jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-28, 16:18   #350
Jessiczka
Rozeznanie

GG do Jessiczka

SugerFree Witam w gronie rudzielc闚
ja mo瞠 pierwsza sie wypowiem na temat odrost闚 r闚niez jak Ty mam ciemne naturalne i niestety farbowanie raz na miesiac u mnie to juz obowiazek poniewaz nie trawie tego ciemnego odrostu Po dw鏂h tygodniach farba sie wyp逝kuje i juz mi sie nie podoba malo nasycona ale farbowac co dwa tygodnie to chyba by by豉 lekka przesada dla w這s闚 aczkolwiek teraz b璠e sie wspierac p逝kanka by ozywic kolorek a jednoczesnie a n霩 tam chyci troszke odrostu
Stary 2009-08-31, 10:45   #351
morelka1987
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 213
Z br您owych w這s闚 rude ?? Jak to zrobi ?

Od niedawna strasznie chc mie rude w這sy ale niestety mo瞠 to by trudne bo mam ciemny br您 :/ czy musz najpierw rozja郾ia a p騧niej farbowa na rudo ? Prosz o pomoc
morelka1987 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-31, 11:42   #352
littlei
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 155
Dot.: Z br您owych w這s闚 rude ?? Jak to zrobi ?

Jak to zrobi? Przejrze inne w徠ki ---> http://www.wizaz.pl/forum/showthread...o+br%B1zu+rudy
littlei jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-31, 11:47   #353
morelka1987
Zadomowienie

Dot.: Z br您owych w這s闚 rude ?? Jak to zrobi ?

Dziekuje, nie widzia豉m tego w徠ku
Stary 2009-08-31, 16:45   #354
morelka1987
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez SugerFree Poka wiadomo嗆
Witajcie rudow這se
I ja si do Was przy陰czam - kilka dni temu z brunetki sta豉m si rudzielcem
Na pocz徠ku by豉m strasznie niezadowolona z efektu, kolor w這s闚 wygl康a tak bardzo sztucznie, i w og鏊e mi nie pasowa, ale po pierwszym myciu zmieni豉m zdanie. Farba si troch zmy豉, w這sy rozja郾i造 jeszcze bardziej i efekt jest 鈍ietny - mam teraz podobny do koloru LL, taki jak na za陰czonym zdj璚iu.

Zastanawia mnie jedynie jedna rzecz, a mianowicie, jak cz瘰to b璠 musia豉 farbowa w這sy. Jak ju pisa豉m m鎩 naturalny kolor to ciemny br您, a teraz po farbowaniu w這sy s o kilka odcieni ja郾iejsze. Wcze郾iej ca造 czas farbowa豉m w這sy na czarno i o dziwo nigdy nie mia豉m odrost闚, bo zawsze farba si jako tak zmywa豉, ze r騜nicy nie by這 wida. Domy郵am si, ze teraz ju raczej tak dobrze nie b璠zie, bo w ko鎍u teraz jest wi瘯sza r騜nica.. Jakie macie do鈍iadczenia ? By豉bym wdzi璚zna za odpowied.

Pozdrawiam
Je郵i masz taki kolor to zazdroszcze A jak go osi庵nelas ? By豉 u fryzjera czy sama w domu? Jakiej farby u篡wa豉? Te od niedawna marz mi si rude w這ski a mam ciemny br您 i nie wiem jak sie zabra za to :/
Stary 2009-08-31, 17:29   #355
reeplay
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Witam no wi璚 ja po 4 latach farbowania "castingiem" ciemny braz, czer i jeszcze pare takich odcieni dosz豉m do wniosku 瞠 czas na zmian i powa積i my郵 o czym "rudym" troche obawiam si czy w og鏊e uda si je rozjasni aby chwyci造 rudy odcie troch pocieszy造 mnie Wasze wypowiedzi o udanych pr鏏ach wie tez zaryzykuj... a co tam w ko鎍u do czarnego zawsze mo積a wr鏂i ;p ;D o efektach poinformuj
reeplay jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-31, 18:44   #356
SugerFree
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 339

Cytat:
Napisane przez morelka1987 Poka wiadomo嗆
Je郵i masz taki kolor to zazdroszcze A jak go osi庵nelas ? By豉 u fryzjera czy sama w domu? Jakiej farby u篡wa豉? Te od niedawna marz mi si rude w這ski a mam ciemny br您 i nie wiem jak sie zabra za to :/
Jak go osi庵n窸am, hmm eksperymentowa豉m
W這sy farbowa豉m dwa razy, w domu. Za pierwszym razem u篡豉m farby
Loreal Casting Miodowy Blond, dwa dni p騧niej zafarbowa豉m jeszcze raz farb L.C. Bursztynowy Blond i efekt jest jak dla mnie zadowalaj帷y

Obiecam otrze swe 透y, ju wiem nie po to mam by
By si zadr璚za, do wn皻rza, sw鎩 krzyk chowa, nie tego chc
Dzi nie tego chc.

SugerFree jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-01, 17:03   #357
donia876
fit-doradztwo :)

Wiadomo軼i: 43

Cytat:
Napisane przez SugerFree Poka wiadomo嗆

Zastanawia mnie jedynie jedna rzecz, a mianowicie, jak cz瘰to b璠 musia豉 farbowa w這sy. Jak ju pisa豉m m鎩 naturalny kolor to ciemeny br您, a teraz po farbowaniu w這sy s o kilka odcieni ja郾iejsze. Wcze郾iej ca造 czas farbowa豉m w這sy na czarno i o dziwo nigdy nie mia豉m odrost闚, bo zawsze farba si jako tak zmywa豉, ze r騜nicy nie by這 wida. Domy郵am si, ze teraz ju raczej tak dobrze nie b璠zie, bo w ko鎍u teraz jest wi瘯sza r騜nica.. Jakie macie do鈍iadczenia ? By豉bym wdzi璚zna za odpowied.

Pozdrawiam

Ja r闚nie mam ciemne w這sy i farbuj co miesi帷. Na pocz徠ku bardzo mnie razi造 minimalne odrosty i ba豉m si, 瞠 b璠e musia豉 jeszcze cz窷ciej farbowa. Ale wystarczy raz na miesi帷. No i rzeczywi軼ie kolor sie wyp逝kuje, po dw鏂h tygodniach podchodzi troch pod br您. Ale za to 鈍ie穎 po farbowaniu mam b造szcz帷 p這mienn czupryn

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Cytat:
Napisane przez morelka1987 Poka wiadomo嗆
Od niedawna strasznie chc mie rude w這sy ale niestety mo瞠 to by trudne bo mam ciemny br您 :/ czy musz najpierw rozja郾ia a p騧niej farbowa na rudo ? Prosz o pomoc
Je郵i masz naturalny kolor i nigdy nie farbowa豉, to spokojnie farba we幟ie sama Najlepiej 74 na przyk豉d.
donia876 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-01, 23:51   #358
studentka85
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

cze嗆,

tak sobie chcia豉m napisa i po瘸li si troszk mam naturalnie kr璚one w這sy i mam ich naprawd duuuuu穎 na g這wie, naturalny MIAxM ciemny br您. Jakie 8 lat temu zacz窸am eksperymentowa z kolorkiem, troch sama, troch z pomoc fryzjerki. Jasne pasemka, burgundy, ciemne br您y, czarne - og鏊nie same ciemne, na dodatek jako zawsze wybiera豉m trwa貫 farby pallet. Nie zniszczy這 to moich w這s闚 bo nadal s grube i zdrowe, ale znudzi造 mi si ciemne odcienie i chcia豉m co zmieni. Najpierw wymy雲i豉m sobie jasny br您, ale po kilkugodzinnej wizycie u fryzjera i kilkustopniowym rozja郾ianiu, w這sy wysz造 mi w r騜nych odcieniach. Wytrzymalam tak pare dni i kupilam ciemny br您 szamponetk Zn闚 wytrzyma豉m jaki czas, ale normalnie mnie tak roznosi, 瞠 nie mog w zaden spos鏏 zmieni mojej "pokr璚onej" fryzury, bo 軼i璚ie kr鏂ej ju nie wchodzi w gr, poniewa nie mia豉bym jak ich uk豉da, wi璚 znowu zacze豉m si zastanawia nad zmian koloru. Zdecydowa豉m si na rudo軼i, um闚i豉m si z fryzjerk i posz豉m. 圭i庵n窸a mi kolor, wg niej super si zmy這 - ale jak mi na這篡豉 ten niby rudy to rzeczywi軼ie odpowiedni odcie mam tylko na czubku g這wy, a ko鎍e s ciemne i raczej ma這 maj wsp鏊nego z rudym. Troch mnie to denerwuje ju, ale w ko鎍u sama si tak za豉twi豉m farbuj帷 ciemnymi palletami.

Chc ju odczeka a mi odrosn troch w這sy, przynajmniej do momentu a czekanie mi si nie znudzi ale mam pytanie, bo ju zaczynaj mi wychodzi odrosty, a nie chc mie ju wi瘯szej t璚zy na czybku g這wy, powiedzcie mi czy mog sobie kupi dowolny rudy i czy on mi zr闚na odrosty z tymi obecnie rudymi w這sami na czubku? My郵icie 瞠 jedyne wyj軼ie to czeka a mi same odrosn, czy mo瞠 jednak jak uparcie bed co jaki czas farbowa w這sy na ca貫j d逝go軼i rudo軼iami, to w ko鎍u same przestan stawia taki op鏎 i ulegn?

takie moje dylematy
studentka85 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-01, 23:58   #359
Candy Killer
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 334

krecone wlosy sa z reguly delikatniejsze i trzeba sie z nimi delikatnie obchodzic takze nie szalej z kolorami na glowie..
wydaje mi sie ze odpowieno dobrany kolor powinien wyrownac koloryt no ale ciezko mowic nie widzac faktycznie co masz na glowie

If You can dream it , You can do it...

Candy Killer jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-02, 07:13   #360
Moonspell90
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 233

No ja wczoraj rozja郾i豉m i mam r騜ne kolory rudo軼i wygl康a to dobrze, jak baleja. Jednak mi marzy si miedziany. Niestety niekt鏎e w這sy s za ciemne by farba je pokry豉...chyba musze czeka az w這sy odrosn ( sa kr鏒kie)
Moonspell90 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
br您, czarne, czarny, dekoloryzacja, farbowanie, garnier, jasny rudy, k徙iel rozja郾iaj帷a, kolor, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rude, rude w這sy, rudy, rudy w這sy br您, w這sy, w這sy ciemne, w這sy rozja郾iane, zmiana wizerunku

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-12-18 19:29:52

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:55.