Z br您u na rudy - w徠ek zbiorczy - Strona 14 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-12-11, 10:26   #391
Jessiczka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 720
GG do Jessiczka
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

jesli mog wtr帷ic swoje trzy gorosze to... powiem Ci 瞠 Jamajka007 po metamorfozie prosimy o foto Mysl,瞠 niemasz co obawia si ciemnymi brwiami jestem w podobnej sytuacji i niewydaje mi si 瞠by gryzlo sie to jakos a odnosnie wlos闚 to polecam jednak czerwona miedz mam tak samo jak Ty sredni braz i okazje by wyprobowac obie te farby o ktorych piszesz i jednak czerwona miedz uwa瘸m 瞠 jest 豉dniejsza a wiadomo 瞠 czerwienie,rude szybko sie wyp逝kuja wi璚 czerwony szybko sie spierze i zostanie rudy mi osobiscie podoba sie ten kolorek bo tamten to bez wyrazu i farbowa豉m nim na rozjasnione wiec niewiem czy chyci na braz...
jesli sie wachasz moge wrzucic foto z miedzia i brwiami..
Stary 2009-12-13, 01:20   #392
miets
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
Unhappy Pomocy-chc mie rude w這sy

Witam
Zafarbowa豉m dzisiaj w這sy Palette Intensive COLOR CREME w odcieniu z這ta czekolada WN5. Prosz napisa co mam zrobi 瞠by moje w這sy uzyska造 kolor rudy. Dodam, 瞠 mam piegi i kolor rudy idealnie pasowa豚y do mnie.Obecny kolor nie pasuje do mojej karnacji. Jest stanowczo za ciemny. Prosz o pomoc. Pozdrawiam - Dorota
miets jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-13, 14:23   #393
miets
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Poka wiadomo嗆
o a mnie ponioslo dzisiaj i uzylam rozjasniacza..wiem wiem glupie to bylo.. rozjasiacz z garniera a na to farby jasny mahon i wyszlo tak o

Candy Killer a ile trzymala na w這sach rozja郾iacz??
Ja teraz mam na w這sach z這cist czekolad ale wysz豉 do嗆 ciemno a marzy mi si taki rudy kolorek jak tw鎩.
Czekam na wiadomo嗆

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

[QUOTE=Smoczyca108;1582752 8]Hej
xxxxxxxxxxxxxxxxxx

Ale ja musz co z tym zrobi do jutra

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-12-13 o 20:38 Pow鏚: edytowane przez moderatora/usuniecie postu edytowanej z reklam.
miets jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-13, 20:59   #394
patycek
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 883

Dziewczyny jaki to kolor w這s闚 ? Za kilka dni id do fryzjera aby z moich ciemno br您owych w這s闚 wyczarowa taki kolor, ale nie mam poj璚ia jak mu to wyt逝maczy, jak mo瞠cie to okre郵cie ten kolor

Edytowane przez patycek
Czas edycji: 2009-12-13 o 21:01
patycek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-13, 21:19   #395
Jamajka007
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 995

Na kolorach si nie znam ale fryzjer powinien pokaza Ci jaki wzornik kolor闚

"Ka盥y pope軟ia g逝pstwa, kiedy jest nieszcz窷liwy.."

Jamajka007 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-14, 22:18   #396
efffunia16
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32
GG do efffunia16

ponawiam moja prosbe o help jak zmienic moj ciemny braz w cos ala rudy?( wlosy farbowalam 2 tyg. temu szamponetka palett..) konieczne jest rozjasnianie?
efffunia16 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-15, 09:38   #397
Jessiczka
Rozeznanie

GG do Jessiczka

efffunia16 no wydaje mi si 瞠 jednak rozjasniacz Ci ratuje po堯 na jakies 10 minut i juz niezniszczy to a tak wlos闚 potem regeneracja i bedzie ok
szamponetka a moze szampon oczyszczaj帷y i mycie mycie mycie hm
Stary 2009-12-15, 10:17   #398
efffunia16
Raczkowanie

GG do efffunia16

sproboje.. ale mam obawy co do rozjasniania,po swoich przygodach z kolorami..ale jak to sie mowi NIE RYZYKUJESZ ,NIE MASZ
Stary 2009-12-16, 00:45   #399
klaudia257
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 26
Wpisy w blogu: 1

Pisa豉m w innym temacie ale nie wiele si tam dowiedzia豉m. Pisz wi璚 tu. ;p Ot騜 lubi zmienia kolory w這s闚. ;p Teraz strasznie nakr璚i豉m si na jasny rudy/miedziany. Wi璚, jak farbe polecacie? Rozja郾i je najpierw czy i嗆 na dekoloryzacj? Uwa瘸cie, 瞠 taki kolor b璠zie mi wog鏊e pasowa? Zdj璚ie kiepskiej jako軼i ale aparat zepsuty, a to jest najbardziej aktualne zdj璚ie jakie posiadam. Pozdrawiam
Stary 2009-12-16, 11:27   #400
efffunia16
Raczkowanie

GG do efffunia16
Wink Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

klaudia257- no masz chyba ten sam problem co ja..:/ ja tez napalilam sie na jasny rudy,ale na naszych ciemnych wlosach raczej bez rozjasniania sie nie obedzie..dawniej nawet na naturalnych kolorze probowalam miedziana czerwienia z garniera ale wyszly czerwone wlosy..takze niestety trzeba rozjasnic wloski:P a co do tego czy pasuje czy nie.. jesli ty bedziesz sie dobrze czula w takim kolorze to czemu nie sprobowac
Stary 2009-12-16, 11:38   #401
karojen24
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 439

Cytat:
Napisane przez klaudia257 Poka wiadomo嗆
Pisa豉m w innym temacie ale nie wiele si tam dowiedzia豉m. Pisz wi璚 tu. ;p Ot騜 lubi zmienia kolory w這s闚. ;p Teraz strasznie nakr璚i豉m si na jasny rudy/miedziany. Wi璚, jak farbe polecacie? Rozja郾i je najpierw czy i嗆 na dekoloryzacj? Uwa瘸cie, 瞠 taki kolor b璠zie mi wog鏊e pasowa? Zdj璚ie kiepskiej jako軼i ale aparat zepsuty, a to jest najbardziej aktualne zdj璚ie jakie posiadam. Pozdrawiam
dekoloryzacja...
karojen24 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-16, 22:55   #402
klaudia257
Przyczajenie

Bylam dzis u fryzjerki to mi powiedziala, ze nic sie nie da zrobic bo odrosty wyjda innego koloru o.O
Stary 2009-12-17, 10:09   #403
karojen24
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 439

Cytat:
Napisane przez klaudia257 Poka wiadomo嗆
Bylam dzis u fryzjerki to mi powiedziala, ze nic sie nie da zrobic bo odrosty wyjda innego koloru o.O
dziwne, bo po koloryzacji z reguly kladzie sie farbe, wiec odpowiednie dobranie stezen utleniaczy powinno wyrownac roznice miedzy odrostem a reszta. Moze nie chcialo jej sie w to bawic...nie wiem, jak ci bardzo zalezy to zasiegnij rady kilku fryzjerow
karojen24 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-17, 10:59   #404
klaudia257
Przyczajenie

no, chyba dzis sie przejde gdzies, zobacze co kto powie
Stary 2009-12-19, 09:53   #405
banditah
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

Czyta豉m Wasz dyskusj na ten temat ju d逝窺zy czas, zastanawia豉m si nad wszystkimi proponowanymi opcjami- kupi豉m nawet dekoloryzator jednak ostatecznie uzna豉m, 瞠 nie chc fundowa w這som a takiego szoku. Dotychczas moje br您owe w這sy farbowa豉m L'orealami- mango, intensywna mied i inne rudo軼i, ale nie dawa造 one spodziewanego efektu. Wczoraj zdecydowa豉m si na P這miennego Feniksa Palette i powiem szczerze, 瞠 efekt podoba mi si du穎 bardziej ni po L'orealu! Mo瞠 nie jest to intensywna pomara鎍zowa rudo嗆, ale kolor jest bli窺zy marchewce ni poprzednie- co najwa積iejsze, nie wygl康a sztucznie. My郵 瞠 po paru myciach, gdy si sp逝cze, b璠zie jeszcze lepiej
banditah jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-19, 20:31   #406
najdosia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Cze嗆 wszystkim od dawna czytam wasze forum i coraz bardziej sie zastanawiam nad kolorem rudym tylko boje sie bardzo czy bedzie mi pasowa i tym jak go mog zrobic. pom騜cie

Edytowane przez najdosia
Czas edycji: 2009-12-19 o 23:45
najdosia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-20, 09:34   #407
Jessiczka
Rozeznanie

GG do Jessiczka

Cytat:
Napisane przez efffunia16 Poka wiadomo嗆
sproboje.. ale mam obawy co do rozjasniania,po swoich przygodach z kolorami..ale jak to sie mowi NIE RYZYKUJESZ ,NIE MASZ
i racja zreszta mysle 瞠 rozjasniacz na pare minut nie zdzia豉 wiele zlego piszesz 瞠 mia豉s czerwona miedz mam ten kolorem i owszem napoczatku czerwony jest troszke ale potem fajnie p這wieje -merchewusia i co jak tam poszla przemianka

najdosia moze wrzuc swoje foto napewno dziewczyny poradza doradza i okresla na swoje oczko czy przypasuje Ci napisz prosze jaki masz kolorek swoj i jaki chcesz odcien rudego

Edytowane przez Jessiczka
Czas edycji: 2009-12-20 o 09:36
Jessiczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-20, 10:22   #408
Veris
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 267

Hej Dziewczyny, teraz czas na to, aby i ja zawita豉 do w徠ku

Najpierw mo瞠 opisz sw histori - jakie 1,5 miesi帷a temu by豉m u fryzjera, co to niby genialny jest. Poprosi豉m go o nast瘼uj帷e rzeczy: rudy kolor, jak najbardziej naturalny, kr鏒sze w這sy, aby mnie nie kusi這 wi您anie ich w kitka i grzywk. Dosta豉m natomiast: prawie czarne!!!, minimalnie skr鏂one [podci皻e ko鎍闚ki], bez grzywki...za to ponakr璚ane tak 瞠 wysz造 loki na par chwil [moje w這sy nie s podatne na takie rzeczy]. Wysz豉m tak wkurzona, 瞠 nawet nie wpad豉m na to, aby reklamowa. I teraz si ju tylko w軼iekam.
Kolor jest beznadziejny i sprany:/, nie mam grzywki a mam mega wysokie czo這 i nosz kitka, bo w這sy maj kiepsk d逝go嗆, s nier闚ne itp.

Przegl康am forum w poszukiwaniu dobrego fryzjera w Gdyni, ale do Was Wiza瘸nki te mam par pyta.

Moje w這sy s raczej delikatne, 豉two spowodowa 瞠 wypadaj, ale...nie wytrzymam w tym kolorze d逝瞠j. Chc by ruda.
Co zrobi? Co najmniej zniszczy mi w這sy? Lepiej i嗆 do fryzjera czy rozja郾i w這sy samemu? I czym?

This moment is your LIFE!

Veris jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-20, 14:11   #409
najdosia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Przesy豉m zdjecie i mam nadzieje ze pomozecie czy pasowa by mi rudy i jaki kolor i oczywi軼ie jak go zrobic. pozdrawiam
najdosia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-21, 11:37   #410
efffunia16
Raczkowanie

GG do efffunia16

ehhh..moja fryzjerka odradzila mi rozjasnianie.. stwierdzila ze to bez sensu,gdyz czerwien szybko sie wyplukuje,i potem mi zostana zolte wlosy..nie wiem co robic...
Stary 2009-12-21, 20:31   #411
Jessiczka
Rozeznanie

GG do Jessiczka

Cytat:
Napisane przez efffunia16 Poka wiadomo嗆
ehhh..moja fryzjerka odradzila mi rozjasnianie.. stwierdzila ze to bez sensu,gdyz czerwien szybko sie wyplukuje,i potem mi zostana zolte wlosy..nie wiem co robic...
no to jak uwa瘸sz ale jakim innym sposobem dojrzesz do rudego to niewiem wiec albo chcesz swoje tzn te co masz albo ryzyk fizyk wiesz wiadomo 瞠 po rozjasnionych farba szybciej sie wyp逝kuje tak jak i czerwien blaknie no ale dwa razy farbniesz szybciej i kolor sie przytrzyma na d逝zej... wiem to z mojego doswiadczenia

Veris no to niezle Ci spapra豉 jejku i temu nielubie fryzjer闚 grr i co teraz? idziesz do innego po inna fryzure -moze idz z fotk to zrobia podobnie do tego jaka chcesz
wiec jesli nie reklamacja to moze niewiem w jakiej to postaci jest chyba zelu nazywa sie cos na E elgon hmm sciaga kolor i potem farbowanie na rudy chyba 瞠 Twoj naturalny to ciemny...
Stary 2009-12-21, 22:58   #412
nusia2605
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 797

Dzi poszed w ruch rozja郾iacz z Joanny .W這sy w kolorze burgundu wcale mi sie nie spodoba造 i rozja郾i豉m je do rudego.Do tego jeszcze kilka ja郾iejszych pasemek i wysz造 git
nusia2605 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-22, 08:44   #413
Jessiczka
Rozeznanie

GG do Jessiczka

Cytat:
Napisane przez nusia2605 Poka wiadomo嗆
Dzi poszed w ruch rozja郾iacz z Joanny .W這sy w kolorze burgundu wcale mi sie nie spodoba造 i rozja郾i豉m je do rudego.Do tego jeszcze kilka ja郾iejszych pasemek i wysz造 git
a moze by tak foto hmm z ch璚ia ogladne wszelakie rudo軼i

ja wczoraj farbne豉m czerwona miedzia jak zwykle i powiem Wam 瞠 wyszlo mi inaczej ni zwykle jakis taki dziwny ciemny grr wi璚 komukolwiek doradza豉m Jamajka007 ten kolor prosze przemyslec zeby niebylo na mnie bo sama jestem zasmucona tym faktem
Stary 2009-12-22, 14:53   #414
Jamajka007
Zakorzenienie

Jamajka si rozmysli豉....

Szkoda mi rozja郾ia teraz w這sy, jak patrz co sie z nimi dzieje przez te czapki, kaloryfery... Jeszcze 2-3 tygodnie temu by造 takie 豉dne, zdrowe, a teraz wygladaj strasznie [nie u篡wam suszarki, prostownicy, lok闚ki etc. od do嗆 d逝giego czasu] ;(

Stary 2009-12-23, 09:21   #415
Jessiczka
Rozeznanie

GG do Jessiczka

Cytat:
Napisane przez Jamajka007 Poka wiadomo嗆
Jamajka si rozmysli豉....

Szkoda mi rozja郾ia teraz w這sy, jak patrz co sie z nimi dzieje przez te czapki, kaloryfery... Jeszcze 2-3 tygodnie temu by造 takie 豉dne, zdrowe, a teraz wygladaj strasznie [nie u篡wam suszarki, prostownicy, lok闚ki etc. od do嗆 d逝giego czasu] ;(
strasznie m闚isz hmm i bez u篡wania tych dobrodziejstw dla w這s闚- niewierze ooch to niechcia豉bys widziec moich tzn og鏊nie niesa zle nawil穎ne jakos wygl康aja ale wiadomo pogoda suche powietrze robia swoje.. ja w豉snie podczytuje o nawi鹵aniu ich bo sie zapewne przyda ech te ko鎍闚ki
a Ty Jamajko no c霩 mo瞠 kiedys sie skusisz a jak nie to pozostaje moze new fryzura dla odmiany... albo pozostanie przy swoich
Stary 2009-12-23, 11:07   #416
Jamajka007
Zakorzenienie

Kiedy si skusz - jak sko鎍zy si okres noszenia czapek i uda mi si jako przywr鏂i do zycia moje w這sy... Wiem, 瞠 na ich kondycj wp造wa te dieta, ale z tym u mnie b璠zie ci篹ko

A fryzurk niedawno zmieni豉m i wcale nie jestem zadowolona... Podcie豉m suche ko鎍闚ki, my郵a豉m, 瞠 wtedy w這sy b璠 sie bardziej kr璚i.... a one si wyprostowa造

Stary 2009-12-23, 20:03   #417
xbabydoll
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
Wpisy w blogu: 2

Hejooo,tez mam ciemne wlosy a chcialabym miec rude. Dzisiaj kupilam dekolorant z loreala i farbe w rudawym odcieniu.zobaczymy co wyjdzie..
xbabydoll jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-24, 11:43   #418
nusia2605
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 797

Witam a oto i moje w這sy....By造 ciemne po farbie Wellaton-burgund.Na這篡豉m rozja郾iacz z Joanny na 15 minut a potem zrobi豉m kilka ja郾iejszych pasemek przez czepek.w這sy hmmm nie ucierpia造 a mam bardzo cienkie i delikatne od zawsze.Stosuj teraz Wax co 3 dni i jestem zadowolona.Na pewno jaki czas ponosz rudy ale ju nie wracam do ciemnych
nusia2605 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-24, 12:42   #419
kiika
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 098

nusia2605 郵iczny kolorek Ci wyszed a chcia這by si wr鏂i do rudego
kiika jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-24, 13:14   #420
efffunia16
Raczkowanie

GG do efffunia16

udalo sie wreszcie mam wymarzone wloski:P moja fryzjerka rozjasnila mi poszczegolne pasemka,a potem na calosc nalozyla OWOC GRANATU...i powiem wam ze takiego efektu sie nie spodziewalam
Odpowiedz

Tagi
br您, czarne, czarny, dekoloryzacja, farbowanie, garnier, jasny rudy, k徙iel rozja郾iaj帷a, kolor, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rude, rude w這sy, rudy, rudy w這sy br您, w這sy, w這sy ciemne, w這sy rozja郾iane, zmiana wizerunku

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-12-18 19:29:52

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:26.