Z br您u na rudy - w徠ek zbiorczy - Strona 15 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-12-24, 14:35   #421
kiika
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 098
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

efffunia16 prosimy o fotki
kiika jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-24, 16:29   #422
efffunia16
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32
GG do efffunia16
Talking Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

fotki beda,ale nie dzis:P
efffunia16 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-24, 20:08   #423
kiika
Zadomowienie

Czekam z niecierpliwo軼i
Stary 2009-12-25, 11:13   #424
Jessiczka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 720
GG do Jessiczka

efffunia16 no prosze jednak zaryzykowa豉s r闚nie czekam na fotosy
Stary 2009-12-25, 14:08   #425
banditah
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

Dziewczyny, macie jaki patent na to aby ta pomara鎍zowa po鈍iata na w這sach d逝瞠j si trzyma豉? Jak wcze郾iej ju wspomina豉m, farbowa豉m w這ski P這miennym Fenixem i po trzech myciach s znowu jak br您owe ! od篡wki nic nie daj
Stary 2009-12-25, 14:51   #426
efffunia16
Raczkowanie

GG do efffunia16

no to prosze oto moje foto...pierwsze wersja PRZED,drugie wersja PO

Edytowane przez efffunia16
Czas edycji: 2009-12-25 o 15:00
Stary 2009-12-25, 18:31   #427
kiika
Zadomowienie

Kolorek bardzo fajny Szkoda, 瞠 na drugiej fotce nie wida twarzy.
Stary 2009-12-25, 20:53   #428
ToxiiQ
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23
GG do ToxiiQ

witam :) tez mam pytanie. m鎩 aktualny kolor w這s闚 to ciemny br您 (na zdj璚iu wygl康a na czarny xD). jaki czas temu zamarzy mi si p這mienny rudy. bardziej pomara鎍zowy- bez odrobiny czerwieni. wiem, 瞠 nie obejdzie si bez rozja郾iania. tu moje pytanie:
jaki farb mog uzyska taki kolor jak ma na zdj璚iach LiLo?
s造sza豉m, 瞠 na rozja郾ianych w這sach rudy mo瞠 z豉pa na bardzo intensywn marchewke ;P. czy do rudej farby powinnam w takim razie doda troszke, np jasnego br您u?
pozdrawiam i dzi瘯i za odpowiedzi ;*
...
doda豉m jeszcze jedn fote idealnego koloru, dla wi瘯szej jasno軼i xD

Edytowane przez ToxiiQ
Czas edycji: 2009-12-26 o 15:39
ToxiiQ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-25, 21:54   #429
efffunia16
Raczkowanie

GG do efffunia16

Cytat:
Napisane przez kiika Poka wiadomo嗆
Kolorek bardzo fajny Szkoda, 瞠 na drugiej fotce nie wida twarzy.
czy twarz jest najwazniejsza? kolor sie liczy
Stary 2009-12-26, 09:14   #430
Jessiczka
Rozeznanie

GG do Jessiczka

efffunia16 no no kolorek ca趾iem ca趾iem fajniusi

ToxiiQ m闚isz 瞠 chcesz bardziej pomara鎍zowy a foto kt鏎e pokazujesz niema nic wsp鏊nego z orange wiec hmm jakiego Ty koloru naprawde oczekujesz

banditah no ci瞛ko utrzymac rudy kolor ooch tez mam z tym problem
czyta豉m gdzies o p逝kance z cebuli rabarbaru stosowa豉s ?
a jeszcze zaciekawi mnie produkt venity-papryka ale za chiny niemoge tego nigdzie znalezc ;/
Stary 2009-12-26, 09:33   #431
glamorus1988
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 52

ja mam takie pytanko: mam wlosy sredniej dlugosci, farbowane na ciemnobrazowy. kiedys mialam rudy, po rozjasniaczu, bardzo fajny wyszedl, ale robila mi to kolezanka, ktora ma o wiele wieksze doswiadczenie w tym wzgledzie. wiec jezeli, zalozmy, uzyje rozjasniacza (jak go sie naklada???), potem farbe i wyjdzie mi wymarzony rudy, to co, gdy pojawia sie odrosty?? wtedy nakladam ruda farbe na calosc, czy uzywam znow rozjasniacza na calosc czy jak??? bo tego nie kumam
glamorus1988 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-26, 11:43   #432
ToxiiQ
Przyczajenie

GG do ToxiiQ

m闚ienie lub pisanie o tym co chce nigdy nie sz這 mi za dobrze ;P
marze o tym co wida na zdj璚iu: poprostu jak dla mnie tam jest wi璚ej pomara鎍zowych odcieni ni czerwonych :]
a boje si w豉郾ie czerwieni b康 marchewki :) LiLo na zdj璚iu ma taki... kurde, idealny (ju nie bawie si w opisywanie, hehe)
czy farba, np garnier 743 da mi taki efekt??
Stary 2009-12-26, 18:33   #433
Ziutaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13

Weso造ch Weso造ch ;*
A ja mam pytanie ;D Odno郾ie mojej przysz貫j ( mam nadziej) rudo軼i
Ju wiem, 瞠 musze si rozjasniac, wi膮膮ccc ....
1. bardzo zniszczy mi to w這sy ? ( mam g瘰te, troche za uszy, ale cieniutkie oraz wiele razy farbowane w這sy na ciemna czekolade ;D zaznaczam ze juz od 3 mies sie nie farbuje )
2.czy ruda farbe fryzjerka na這篡 mi od razu ?? to chyba jeszcze bardziej mi je zniszczy, nie ? (
3. taki sam efekt rozjasnienia uzyskam w domu robiac sobie to sama co u fryjzera ? ( tzn. planuje rozjasnic na jakis 'zdechly' rudy wiec wiecie )
4. wlosow nie prostuje, nie susze i nic ... bede milala siano ??
Ziutaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-27, 09:15   #434
glamorus1988
Raczkowanie

halo ktos mi odpisze???
Stary 2009-12-27, 09:43   #435
banditah
Przyczajenie

Jessiczka: nie stosowa豉m 瘸dnej z tych p逝kanek- szczerze m闚i帷 to w徠pi aby takie naturalne sposoby utrzymania koloru dawa造 po膨dany efekt... cho mog si myli, nigdy takich nie pr鏏owa豉m. Ale nie zaszkodzi tego przetestowa

Czy my郵icie 瞠 po d逝gotrwa造ch farbowaniach np. Fenixem, moje w這sy (teraz ju br您owo-rudawe) osi庵n po膨dan rudo嗆 bez ich tlenienia?
Stary 2009-12-27, 11:47   #436
Jessiczka
Rozeznanie

GG do Jessiczka

Cytat:
Napisane przez banditah Poka wiadomo嗆
Jessiczka: nie stosowa豉m 瘸dnej z tych p逝kanek- szczerze m闚i帷 to w徠pi aby takie naturalne sposoby utrzymania koloru dawa造 po膨dany efekt... cho mog si myli, nigdy takich nie pr鏏owa豉m. Ale nie zaszkodzi tego przetestowa

szczerze tez ich nie stosowa豉m ale czyta豉m gdzie 瞠 troszke jednak pomagaj o篡wic kolorek - oczywiscie kr鏒kotrwale ;/ no ale chyba lepiej zakupic jakas p逝kanke ni farbowac dwa razy w miesiacu ;/ to juz wogole dramat dla w這s闚.

Czy my郵icie 瞠 po d逝gotrwa造ch farbowaniach np. Fenixem, moje w這sy (teraz ju br您owo-rudawe) osi庵n po膨dan rudo嗆 bez ich tlenienia?
Banditah- mysle 瞠 jest mo磧iwe pewnie kolorek moze troszke r霩ni sie niz na opakowaniu bo pewnie mia豉s ciemniejsze wlosy i je rozjasnia豉s - prawda ;]
tylko chyba az Ci odrosna Twoje naturalne.a rozjasnione p鎩da pod nozyce ja r闚nie borykam sie z takim problemem ko鎍闚ki pozopsta造 rozjasnione i szybko kolorek mi schodzi a czubek glowy nienaruszony ;/ grrr ... czy sie myle z ta teoria;>

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Ziutaa Poka wiadomo嗆
Weso造ch Weso造ch ;*
1. bardzo zniszczy mi to w這sy ? ( mam g瘰te, troche za uszy, ale cieniutkie oraz wiele razy farbowane w這sy na ciemna czekolade ;D zaznaczam ze juz od 3 mies sie nie farbuje )
2.czy ruda farbe fryzjerka na這篡 mi od razu ?? to chyba jeszcze bardziej mi je zniszczy, nie ? (
3. taki sam efekt rozjasnienia uzyskam w domu robiac sobie to sama co u fryjzera ? ( tzn. planuje rozjasnic na jakis 'zdechly' rudy wiec wiecie )
Witaj Ziutaa
Mysl,瞠 w domu jest mo磧iwosci dojscia do wybranego kolorku tylko pytanie czy chcesz sie babrac z tym czy fundusze pozwalaja na to by isc do fryzjera wypic kawke i wyjsc z wymarzonym kolorkiem
w Odp na Twoje zapytania to;
1) owszem rozjasniacz niszczy wlosy ale bez przesady potem regeneracja nawilzanie i niema zle ( wiem to po sobie)
2) u fryzjera-rozjasniacz potem farba bo jak wyjsc z kurczakowym kolorem a w domu chyba bys zrobila tak samo wiec wiadomo wlosy oslabione wyszuszone ale potem trzeba sie nimi dobrze zajac a czy b璠ziesz miec siano kazdy wlosy inaczej reaguje wiec ciezko stwierdzic napewno beda wyszuszone...

Edytowane przez Jessiczka
Czas edycji: 2009-12-27 o 11:34
Jessiczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-27, 12:18   #437
Akira_chan
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 24

Ostatnio zamarzy mi si pomara鎍z najpierw rozja郾i豉m rozja郾iaczem z Joanny, a p騧niej na這篡豉m toner w kolorze Mandarin. Jestem bardzo zadowolona z efekt闚, ale kolor do嗆 szybko si zmywa I teraz chcia豉bym zafarbowa, ale tak zwyk陰 farb. Znacie jaki kolor, kt鏎y da mi podobny efekt, no mo瞠 by troch ciemniejszy

Edytowane przez Akira_chan
Czas edycji: 2009-12-27 o 12:19
Akira_chan jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-27, 12:30   #438
untouchable
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 354

Cytat:
Napisane przez ToxiiQ Poka wiadomo嗆
witam tez mam pytanie. m鎩 aktualny kolor w這s闚 to ciemny br您 (na zdj璚iu wygl康a na czarny xD). jaki czas temu zamarzy mi si p這mienny rudy. bardziej pomara鎍zowy- bez odrobiny czerwieni. wiem, 瞠 nie obejdzie si bez rozja郾iania. tu moje pytanie:
jaki farb mog uzyska taki kolor jak ma na zdj璚iach LiLo?
s造sza豉m, 瞠 na rozja郾ianych w這sach rudy mo瞠 z豉pa na bardzo intensywn marchewke ;P. czy do rudej farby powinnam w takim razie doda troszke, np jasnego br您u?
pozdrawiam i dzi瘯i za odpowiedzi ;*
...
doda豉m jeszcze jedn fote idealnego koloru, dla wi瘯szej jasno軼i xD
ten kolor jest kasztanowy, powiedzialabym ze to jasny zlocisty braz/ miedziany braz. na rozjasnianie wlosy naloz ktorys z miodowych castingow : miodowy blond lub sloneczny miod. s這neczny mi鏚 wychodzi ciemniej wlasnie jak taki sredni brazik, po kilku myciach ma lekka miedziana poswiate. tylko na rozjasnianych wlosach kolor moze ci wyjsc nierowny i jasniejszy. dopiero po 2 farbowaniu kolor bedzie raczej ladny

Cytat:
Napisane przez glamorus1988 Poka wiadomo嗆
ja mam takie pytanko: mam wlosy sredniej dlugosci, farbowane na ciemnobrazowy. kiedys mialam rudy, po rozjasniaczu, bardzo fajny wyszedl, ale robila mi to kolezanka, ktora ma o wiele wieksze doswiadczenie w tym wzgledzie. wiec jezeli, zalozmy, uzyje rozjasniacza (jak go sie naklada???), potem farbe i wyjdzie mi wymarzony rudy, to co, gdy pojawia sie odrosty?? wtedy nakladam ruda farbe na calosc, czy uzywam znow rozjasniacza na calosc czy jak??? bo tego nie kumam
rozjasniacz nakladasz tak jak farbe. jesli masz odrosty to mozesz je pominac i na koncu na chwile machnac.
ale jakie masz naturalne wlosy? jesli blond, jasny braz to bez rozjasniacza, wystarczy farba. jesli ciemne to mozesz uzyc rozjasniacza (zalezy jaka faba bedziesz farbowac) tylko na odrosty, po co na calosc gdy tam masz juz kolor taki jaki chcesz pozniej farba, mozesz odrazu na calosc nalozyc bo rozjasnione wlosy mocniej chwytaja.

Cytat:
m闚ienie lub pisanie o tym co chce nigdy nie sz這 mi za dobrze ;P
marze o tym co wida na zdj璚iu: poprostu jak dla mnie tam jest wi璚ej pomara鎍zowych odcieni ni czerwonych
a boje si w豉郾ie czerwieni b康 marchewki LiLo na zdj璚iu ma taki... kurde, idealny (ju nie bawie si w opisywanie, hehe)
czy farba, np garnier 743 da mi taki efekt??
ta farba jest za marchewkowa. napisalam ci wyzej ktora ci polecam

Cytat:
Weso造ch Weso造ch ;*
1.no to bywa roznie, niektorym po rozjasnianiu wlosy sie bardzo niszcza, innym minimalnie. jesli farbowalas dlugo to jest ryzyko ze wlosy beda sianowate i zniszczone.
2.mysle ze nalozy odrazu
3.napewno u fryzjerki kolor wyjdzie ci bardziej rownomierny niz gdybys sama to robila w domu
4.niekoniecznie. na poczatku moga byc sianowate, podetniesz koncowki, bedziesz wlosy nawilzac i bedzie dobrze

Cytat:

jesli bedziesz dlugo farbowac i regularnie podcinac wlosy to wkoncu twoje wlosy beda rownomiernie rude, bo bedziesz farbowac naturalne (odrsoty) ktore chwytaja farbe lepiej niz te pofarbowane na braz (a te w koncu zetniesz). mam nadzieje ze rozumiesz co mam na mysli
Stary 2009-12-27, 18:01   #439
ToxiiQ
Przyczajenie

GG do ToxiiQ

untouchable: dzi瘯i za pomoc ;*
tylko, 瞠 ja z castingiem mam niefajne prze篡cia :/ my郵a豉m te 瞠by poprostu wymiesza jak捷 intensywn z np. jasnym br您em. zobaczymy co z tego wyjdzie. jak na razie najlepsze odcienie to
Palette Deluxe Wulkaniczna Miedz nr 464
Palette Deluxe Miedziana Czerwie nr 562
ewentualnie Schwarzkopf Natural & Easy 546 – 字edni miedziany blond
kto ma ju nimi jakie do鈍iadczenia?

Edytowane przez ToxiiQ
Czas edycji: 2009-12-27 o 18:24
ToxiiQ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-27, 19:46   #440
glamorus1988
Raczkowanie

z ciemnego brazu w miodowy?karmel?

na wizazu widzialam zdjecie dziewczyny, ktora uzyskala taki oto kolor mniej wiecej:
http://images.celeb9.com/blog/wp-con...ssica_alba.jpg
i mam pytanie w zwiazku z tym: moje naturalne wlosy to braz, farbowalam je od jakiegos czasu na ciemny braz. co zrobic, zeby uzyskac taki kolor w warunkach domowych? fryzjerom nie ufam, zreszta szkoda mi kasy... ryzyko rzecz jasna wliczam POMOCY!

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

?
Stary 2009-12-28, 11:07   #441
banditah
Przyczajenie

Dzi瘯i za odpowied, dziewczyny! Jessiczka- i tu si mylisz z teori ba豉m si o moje w這sy i dlatego nie u篡豉m dekoloryzatora. M鎩 obecny kolor mnie ju zaczyna powoli irytowa, znowu jest br您owy- chyba wejdzie tu w gr farbowanie co miesi帷.

Untouchable- by這by wszystko pi瘯nie, ale ca造 problem w koloryzacji w這s闚 polega na tym, 瞠 s one ciemno br您owe wprawdzie po intensywnej rudej farbie maj pomara鎍zowy po造sk, ale nie s rude. Pozostaje z nich ocieplony br您. Dlatego te zapyta豉m czy d逝gotrwa豉 koloryzacja rudo軼i ma szans si w nie nieco 'wgry潭'
Stary 2009-12-28, 13:20   #442
joyka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 485
Dot.: z ciemnego brazu w miodowy?karmel?

Skoro w這sy s farbowane na ciemny br您 najpierw musia豉by pomy郵e o dekoloryzacji - bo niestety farb farby nie rozja郾isz. Wi璚 tak czy siak musia豉by robi to u fryzjera
joyka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-28, 14:35   #443
untouchable
Wtajemniczenie

Cytat:
untouchable: dzi瘯i za pomoc ;*
tylko, 瞠 ja z castingiem mam niefajne prze篡cia :/ my郵a豉m te 瞠by poprostu wymiesza jak捷 intensywn z np. jasnym br您em. zobaczymy co z tego wyjdzie. jak na razie najlepsze odcienie to
Palette Deluxe Wulkaniczna Miedz nr 464
Palette Deluxe Miedziana Czerwie nr 562
ewentualnie Schwarzkopf Natural & Easy 546 – 字edni miedziany blond
kto ma ju nimi jakie do鈍iadczenia?
palette nie polecam.
kolorystycznie to moze ta ostatnia.

tylko po co chcesz mieszac intensywny rudy z brazem? ten kolor ze zdjecia ktory chcesz, uzyskasz zwykla farba drogeryjna bez mieszania. jesli nie chcesz castinga to moze miedziany kasztan garniera http://www.moda.na14.pl/sklep/files/fp54.jpg

Cytat:
Dzi瘯i za odpowied, dziewczyny! Jessiczka- i tu si mylisz z teori ba豉m si o moje w這sy i dlatego nie u篡豉m dekoloryzatora. M鎩 obecny kolor mnie ju zaczyna powoli irytowa, znowu jest br您owy- chyba wejdzie tu w gr farbowanie co miesi帷.

Untouchable- by這by wszystko pi瘯nie, ale ca造 problem w koloryzacji w這s闚 polega na tym, 瞠 s one ciemno br您owe wprawdzie po intensywnej rudej farbie maj pomara鎍zowy po造sk, ale nie s rude. Pozostaje z nich ocieplony br您. Dlatego te zapyta豉m czy d逝gotrwa豉 koloryzacja rudo軼i ma szans si w nie nieco 'wgry潭'
aha, no to naturalny braz ciezej rozjasnic farba. ja bym ci polecila cos innego niz palette, ale jesli juz farbowalas pare razy palette to bedzie ciezko.
Stary 2009-12-28, 15:46   #444
synesthesia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 656

Ja jestem farbowany czarnuch i planuj zej嗆 na rudawe co Niekoniecznie od razu mocny rudy, wystarczy na pocz徠ek co ciemniejszego

Wiem 瞠 moja kole瘸nka z klasy maj帷 w這sy farbowane, bardzo ciemny br您 jaki, zesz豉 na 豉dny rudy bez rozja郾iania, tylko u篡waj帷 farby. U篡wa豉 garnier 100% color z這cistomiedziany blond (numer 743) i 豉dnie jej z豉pa這 od razu. Sama chc spr鏏owa tak
synesthesia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-28, 22:06   #445
Candy Killer
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 334

Cytat:
Napisane przez synesthesia Poka wiadomo嗆
Ja jestem farbowany czarnuch i planuj zej嗆 na rudawe co Niekoniecznie od razu mocny rudy, wystarczy na pocz徠ek co ciemniejszego

Wiem 瞠 moja kole瘸nka z klasy maj帷 w這sy farbowane, bardzo ciemny br您 jaki, zesz豉 na 豉dny rudy bez rozja郾iania, tylko u篡waj帷 farby. U篡wa豉 garnier 100% color z這cistomiedziany blond (numer 743) i 豉dnie jej z豉pa這 od razu. Sama chc spr鏏owa tak
co jak co ale w to to ja nigdy nie uwierze ...na czarna farbe nic innego nie zlapie.nawet jak sie blondem zrobisz ..wiec albo uzyla dekoloryzatora,albo rozjasniala..w takie bajki ja nie wierze bo to jest niemozliwe po prostu...

If You can dream it , You can do it...

Candy Killer jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-29, 00:19   #446
Ziutaa
Przyczajenie

pofarbowalam swoje ciemne wlosy ruda farba i teraz mam braz (janiejszy niz wczesniej ) z rudymi refleksami ;p czego sie spodziewalam ;p
i mam pytanko : czy jak pofarbuje sie jeszcze raz i jeszcze raz to bede miala wkoncu swoj wymarzony rudy kolor ?? (bez rozjasniania sie)
farbowalam tym : http://img.bazarek.pl/43770/6412/234...3f1cee5456.jpg

ale teraz planuje tym : http://kosmetykidlaciebie.pl/sklep/i..._kolor/743.jpg

mylicie ze mnie wezmie ?? bo ja ide taki tokie rozumowania :
skoro czarna ( kolor wlosow u dziewczyny ) naklada rozjasniacz i nie wychodzi jej blond tylko jakies.. niewiadomo co, ale jak dziewczyna o brazowych wlosach nalozy rozjasniacz to bedzie miala jakis tam blond. A ja farbne豉m swoj ciemny braz jasna farba ( czyli tak jak w przypadku tej czarnej dziewczyny ktora chciala miec blond ) alele gdybym pofarbowla sie ciemniejszym rudym (np z garniera ) to by mnie ladnie wzi窸o dobrze mysle ? pogmatwane to troche nie xd ?

( nie chce rozjasniac )

Stary 2009-12-29, 09:34   #447
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

wszyscy pisz, 瞠 palette jest z豉, a ja sobie chwal, wcale mi nie niszczy wlosow, choc mam slabe
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-29, 10:07   #448
banditah
Przyczajenie

Dok豉dnie- te po przeczytaniu tylu negatywnych wypowiedzi by豉m podobnie nastawiona do Palette. Dotychczas farbowa豉m L'orealami, to by m鎩 pierwszy raz z Palette (par dziewczyn na forum chwali這 t farb wi璚 postanowi豉m sprawdzi). Totalne zaskoczenie, jest du穎 delikatniejsza od L'oreala, po farbowaniu kt鏎ym zawsze wypada豉 mi z g這wy k瘼a w這s闚, dodatkowo ten niezno郾y smr鏚 amoniaku...
Stary 2009-12-29, 12:25   #449
untouchable
Wtajemniczenie

Cytat:
pofarbowalam swoje ciemne wlosy ruda farba i teraz mam braz (janiejszy niz wczesniej ) z rudymi refleksami ;p czego sie spodziewalam ;p
i mam pytanko : czy jak pofarbuje sie jeszcze raz i jeszcze raz to bede miala wkoncu swoj wymarzony rudy kolor ?? (bez rozjasniania sie)
farbowalam tym : http://img.bazarek.pl/43770/6412/234...3f1cee5456.jpg

ale teraz planuje tym : http://kosmetykidlaciebie.pl/sklep/i..._kolor/743.jpg

mylicie ze mnie wezmie ?? bo ja ide taki tokie rozumowania :
skoro czarna ( kolor wlosow u dziewczyny ) naklada rozjasniacz i nie wychodzi jej blond tylko jakies.. niewiadomo co, ale jak dziewczyna o brazowych wlosach nalozy rozjasniacz to bedzie miala jakis tam blond. A ja farbne豉m swoj ciemny braz jasna farba ( czyli tak jak w przypadku tej czarnej dziewczyny ktora chciala miec blond ) alele gdybym pofarbowla sie ciemniejszym rudym (np z garniera ) to by mnie ladnie wzi窸o dobrze mysle ? pogmatwane to troche nie xd ?

( nie chce rozjasniac )

nie rozumiem co tam napisalas. ale nakladajac rozjasniacz uzyskacz pomarancz. nakladanie rozjasniacza na ciemne wlosy to co innego niz nakladanie jasnej farby.

ale krotko i tresciwie: nawet jesli pofarbujesz kilkakrotnie tym rudym garnierem to nie uzyskasz takiego koloru, bez rozjasniania. moze tylko na odrostach.
Stary 2009-12-29, 14:37   #450
Ziutaa
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez untouchable Poka wiadomo嗆

nawet jesli pofarbujesz kilkakrotnie tym rudym garnierem to nie uzyskasz takiego koloru, bez rozjasniania. moze tylko na odrostach.
yhym... aha .... to takiego koloru nie otrzymam, ale moze moje wlosy nie beda juz 2kolorowe xd ?
Odpowiedz

Tagi
br您, czarne, czarny, dekoloryzacja, farbowanie, garnier, jasny rudy, k徙iel rozja郾iaj帷a, kolor, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rude, rude w這sy, rudy, rudy w這sy br您, w這sy, w這sy ciemne, w這sy rozja郾iane, zmiana wizerunku

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-12-18 19:29:52

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:14.