Z br您u na rudy - w徠ek zbiorczy - Strona 16 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-12-30, 15:47   #451
Pysiasta
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Witam, przeczyta豉m chyba wszystkie posty na tym w徠ku i my郵, 瞠 zdecyduj si na u篡cie farby garnier 100% kolor 743 o kt鏎ej by豉 ju wcze郾iej mowa.
Mam jedynie pewne w徠pliwo軼i- mianowicie po pierwsze nigdy jeszcze nie farbowa豉m w這s闚, a moje naturalne to ciemny blond/jasny br您 i z tego w豉郾ie wzgl璠u, 瞠 to m鎩 1wszy raz na szcz瘰cie nie musz stosowa rozja郾iacza z tego co pisa造軼ie i licz sie z tym, 瞠 kolor mo瞠 mi wyj嗆 po prostu ciemniejszy ni na opakowaniu..
Chodzi natomiast g堯wnie o to, 瞠 mam do嗆 mocno kr璚one w這sy, kt鏎e s z natury nieco przesuszone(cho u篡wam nawil瘸j帷e od篡wki i maski) , jest tych w這s闚 du穎 i do嗆 grube, ale ko鎍owki mam troch rozdwojone, gdy w這sy zapuszczam i nie by造 od鈍ie瘸ne od d逝窺zego czasu..
Pytanie: czy po tej farbie nie zniszcz mi si bardziej i czy nie wyjdzie co nie tak z tymi suchymi ko鎍闚kami? Czy mo瞠 lepiej i嗆 po prostu wcze郾iej do fryzjera i je podci望..? Dzi瘯i z g鏎y, dorad嬈ie prosz!
Pysiasta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-30, 16:04   #452
untouchable
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 354

Cytat:
Napisane przez Ziutaa Poka wiadomo嗆
yhym... aha .... to takiego koloru nie otrzymam, ale moze moje wlosy nie beda juz 2kolorowe xd ?
beda niepotrzebnie zniszczone, o kolorze brazu z ruda poswiata, i jasniejsza gora

Cytat:
Napisane przez Pysiasta Poka wiadomo嗆
Witam, przeczyta豉m chyba wszystkie posty na tym w徠ku i my郵, 瞠 zdecyduj si na u篡cie farby garnier 100% kolor 743 o kt鏎ej by豉 ju wcze郾iej mowa.
Mam jedynie pewne w徠pliwo軼i- mianowicie po pierwsze nigdy jeszcze nie farbowa豉m w這s闚, a moje naturalne to ciemny blond/jasny br您 i z tego w豉郾ie wzgl璠u, 瞠 to m鎩 1wszy raz na szcz瘰cie nie musz stosowa rozja郾iacza z tego co pisa造軼ie i licz sie z tym, 瞠 kolor mo瞠 mi wyj嗆 po prostu ciemniejszy ni na opakowaniu..
Chodzi natomiast g堯wnie o to, 瞠 mam do嗆 mocno kr璚one w這sy, kt鏎e s z natury nieco przesuszone(cho u篡wam nawil瘸j帷e od篡wki i maski) , jest tych w這s闚 du穎 i do嗆 grube, ale ko鎍owki mam troch rozdwojone, gdy w這sy zapuszczam i nie by造 od鈍ie瘸ne od d逝窺zego czasu..
Pytanie: czy po tej farbie nie zniszcz mi si bardziej i czy nie wyjdzie co nie tak z tymi suchymi ko鎍闚kami? Czy mo瞠 lepiej i嗆 po prostu wcze郾iej do fryzjera i je podci望..? Dzi瘯i z g鏎y, dorad嬈ie prosz!

idz podciac koncowki po farbowaniu wlosow. wiele osob woli obcinac przed farowaniem zeby zuzyc mniej farby ale moim zdaniem lepiej PO, bo zetniesz te zniszczone koncowki ktore beda wysuszone farbowaniem.
Stary 2009-12-31, 21:20   #453
Jaknietytokto
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8
Talking farbowanie w這s闚 czarnych na kolor rudy :)

Witam. Na wst瘼ie mojego postu chcia豉bym wszystkich serdecznie pozdrowic Jestem nowa na tym portalu i poszukuj pewniej pomocy odno郾ie zmiany mojego wygl康u

Mianowicie

Mam w這sy (farbowane) koloru ciemnego br您u (tak by這 napisane na pude趾u od farby, aczkolwiek efekt na mojej g這wie jest raczej koloru czarnego ) do niedawna nie narzeka豉m na m鎩 aktualny kolor w這s闚, ale jak to w 篡ciu bywa nadszed nowy rok, a razem z nim czas na zmiany . Tak wi璚 moje nowe "widzi mi si" na rok 2010 to w這sy w kolorze rudym .

Tak wi璚, prosz o pomoc
czyta豉m w徠ki na forum, lecz tam dziewczyny chcia造 "zejsc" z czarnego koloru w這s闚 do blondu, lecz mi a na tak radykalnej zmianie nie zale篡 ( p鏦i co) wystarczy zwyk造 rudy kolor.
Wyczyta豉m tak瞠 z internetu, 輳 samo rozja郾ianie w這s闚 sprowadza je do koloru rudego (?) co jako w moim przypadku jest nie do pomy郵enia no ale c騜 cz這wiek codziennie dowiaduje si czego nowego

I na zako鎍zenie mia豉bym jeszcze jedno pytanie... czy po rozja郾ieniu w這s闚 musz odczekac jaki czas, aby pofarbowac je ? Czy te od razu zabrac sie do "dzie豉" i farbowac farba?
A mo瞠 farba nie b璠zie potrzebna? kto mia rozja郾iane w這ski niech pisz jakie mia "efekty specjalne" na g這wie

Ps. Wiem, 瞠 to strasznie niszczy w這sy, ale same przyznajcie co w dzisiejszych czasach jest bezpieczne?
A w這sy no c騜 - nie z瑿y, - odrosn

Jeszcze raz serdecznie pozdrawiam i 篡cz wszystkiego najlepszego w 2010 roku
Jaknietytokto jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-01, 17:01   #454
Zafirah
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 717
Dot.: farbowanie w這s闚 czarnych na kolor rudy :)

tak, samo rozja郾ianie sprowadza kolor z czarnego do rudego ale kolor ten nie wychodzi jednolicie wi璚 i tak trzeba na這篡 farb w celu wyr闚nania i nasycenia odcienia. farb nak豉damy od razu po zdj璚iu koloru ale je郵i masz d逝gie lub p馧d逝gie w這sy to nie r鏏 tego sama w domu...

Zafirah jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-02, 15:30   #455
synesthesia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 656

Co s康zicie o rozja郾iaczu Londa Londacolor? Kt鏎a rozja郾ia豉 nim z czarnego?
synesthesia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-02, 19:30   #456
karojen24
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 439

Cytat:
Napisane przez synesthesia Poka wiadomo嗆
Co s康zicie o rozja郾iaczu Londa Londacolor? Kt鏎a rozja郾ia豉 nim z czarnego?
rozjasnialam kiedys mamie pasemka: z granatowej czerni (farbowane) kolor wychodzi blado czerwony (o to chodzilo, bo potem kladlam na nie czerwona farbe).
karojen24 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-03, 09:37   #457
banditah
Przyczajenie

untouchable- jak zatem poleci豉by mi farb? Potrzebuj na tyle mocnej, aby wdar豉 si w ciemny pigment moich w這s闚 i zrobi豉 tam rewolucj
Stary 2010-01-03, 20:09   #458
untouchable
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez banditah Poka wiadomo嗆
untouchable- jak zatem poleci豉by mi farb? Potrzebuj na tyle mocnej, aby wdar豉 si w ciemny pigment moich w這s闚 i zrobi豉 tam rewolucj
jesli sama chcesz uzyskac naprawde rude wlosy to niestety musisz rozjasnic. a farby polecam z loreala np. ferie. fajnie sie aplikuje na wilgotne wlosy, farby starcza na cale (moje dosc geste do lopatek) + fajna odzywka.

albo drugie wyjscie to fryzjer

a moze nie amsz takich ciemnych wlosow jak ci sie zdaje, pokazesz zdjecie?
Stary 2010-01-04, 07:54   #459
banditah
Przyczajenie

L'oreali pr鏏owa豉m, nie do嗆 瞠 mi nic nie da造 to wypala造 po這w w這s闚! Dlatego w豉郾ie by豉m tak zdziwiona gdy mia豉m satysfakcjonuj帷y efekt po u篡ciu Palette tu zdj璚ie dzie po farbowaniu
Stary 2010-01-04, 19:45   #460
plecki
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 97

Cytat:
Napisane przez ToxiiQ Poka wiadomo嗆
witam tez mam pytanie. m鎩 aktualny kolor w這s闚 to ciemny br您 (na zdj璚iu wygl康a na czarny xD). jaki czas temu zamarzy mi si p這mienny rudy. bardziej pomara鎍zowy- bez odrobiny czerwieni. wiem, 瞠 nie obejdzie si bez rozja郾iania. tu moje pytanie:
jaki farb mog uzyska taki kolor jak ma na zdj璚iach LiLo?
s造sza豉m, 瞠 na rozja郾ianych w這sach rudy mo瞠 z豉pa na bardzo intensywn marchewke ;P. czy do rudej farby powinnam w takim razie doda troszke, np jasnego br您u?
pozdrawiam i dzi瘯i za odpowiedzi ;*
...
doda豉m jeszcze jedn fote idealnego koloru, dla wi瘯szej jasno軼i xD
nooooo ja mam ten sam problem tzn. ciemne wlosy farbowane L'Oreal, Richesse de Diacolor kolorkiem czekoladowy-kasztan(czyli raczej ciemny) i marzy mi sie taki kolorek .
Jak to uczynic?
- Musisz mie. Inaczej nie przysz豉by tutaj."

Edytowane przez plecki
Czas edycji: 2010-01-04 o 19:46
plecki jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-04, 22:56   #461
untouchable
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez banditah Poka wiadomo嗆
L'oreali pr鏏owa豉m, nie do嗆 瞠 mi nic nie da造 to wypala造 po這w w這s闚! Dlatego w豉郾ie by豉m tak zdziwiona gdy mia豉m satysfakcjonuj帷y efekt po u篡ciu Palette tu zdj璚ie dzie po farbowaniu
ahh palette ladnie wyszlo. no ale coz faktycznie ciemne. to przykro mi ale musisz rozjasnic
Stary 2010-01-05, 15:39   #462
banditah
Przyczajenie

Niestety zostan przy tym co mam, nie warto niszczy w這s闚. Dzi瘯i za pomoc )
Stary 2010-01-05, 15:53   #463
Evelyn23
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 202

moim zdaniem z je郵i masz ciemne w這sy to musisz rozja郾ia 瞠by ci wyszed rudy. 豉twiej maj blondynki u nich wychodz fajne odcienie rudego
Evelyn23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-13, 08:46   #464
cierra
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 375
Dot.: z ciemnego brazu w miodowy?karmel?

Ja mam podobny problem, aczkolwiek mam obecnie na g這wie 鈔edni br您, farbowane Castingiem (czekolada, pralina, karmel, ciemny blond), odrosty nie s widoczne, 豉dnie zlewaj si z tym szamonem. Chcia豉bym rownie uzyska taki kolorek , albo po prostu zej嗆 2- 3 tony ni瞠j. Czy kt鏎a ze sklepowch farb mo瞠 zapewni taki efekt?

„Jeszcze si taki nie urodzi, co by wszystkim dogodzi”
cierra jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-14, 13:26   #465
Aniciak93
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 1
Smile Rudooo

Witam
od d逝窺zego czasu zastanawiam si nad zmian koloru w這s闚 z ciemnego br您u na rudy

Oto ja i m鎩 kolor w這s闚

A to kolor kt鏎y chcia豉bym mie

Moje pytanie... czy b璠zie mi pasowa? :}
Aniciak93 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-14, 20:00   #466
cierra
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 375

Anciak93- my郵 瞠 tak

„Jeszcze si taki nie urodzi, co by wszystkim dogodzi”
cierra jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-14, 20:08   #467
ashia89
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 36

ja robilam z ciemnego brazu-na rudy wyszedl mi taki..jestem zadowolona w pelni
ashia89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-15, 14:50   #468
Aniciak93
Przyczajenie

Zastanawiam si tylko czyn nie b璠 musia豉 rozja郾i troch w這s闚...hm?

Stary 2010-01-19, 13:19   #469
rudzielec92
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 585

Cytat:
Napisane przez ashia89 Poka wiadomo嗆
ja robilam z ciemnego brazu-na rudy wyszedl mi taki..jestem zadowolona w pelni
a mo積a wiedzie jak farb?
rudzielec92 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-19, 15:57   #470
Isile
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 91

Ja mam pytanie odno郾ie farby. Mam typowo mysie. polskie w這sy - bardzo ciemny blond/bardzo jasny br您. Jestem pewna, 瞠 nie b璠 musia豉 rozja郾ia, ale nie jestem pewna jaka farba b璠zie najlepsza - zastanawiam si nad Garnier 100% Color nr 743/746 lub Palette XXL Color lub Deluxe. My郵 te nad Castingiem, ale znowu m闚i, 瞠 wychodzi rudy bez 篡cia i do tego szybko si zmywa. ...
Z g鏎y dzi瘯uj za pomoc. Co w tym stylu, nie obra輳 si jak b璠zie ciemniej [klik]

Edytowane przez Isile
Czas edycji: 2010-01-21 o 15:43
Isile jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-23, 18:39   #471
Aniciak93
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Isile Poka wiadomo嗆
Ja mam pytanie odno郾ie farby. Mam typowo mysie. polskie w這sy - bardzo ciemny blond/bardzo jasny br您. Jestem pewna, 瞠 nie b璠 musia豉 rozja郾ia, ale nie jestem pewna jaka farba b璠zie najlepsza - zastanawiam si nad Garnier 100% Color nr 743/746 lub Palette XXL Color lub Deluxe. My郵 te nad Castingiem, ale znowu m闚i, 瞠 wychodzi rudy bez 篡cia i do tego szybko si zmywa. ...
Z g鏎y dzi瘯uj za pomoc. Co w tym stylu, nie obra輳 si jak b璠zie ciemniej [klik]
zdecydowanie Garnier 743 praktycznie nie niszczy w這s闚 u 郵iczny kolor ;]
a po Palette w這sy wypadaj i matowiej polecam Garnier w這sy s d逝瞠j b造szcz帷e i co najwa積iejsze nie wypadaj! pozdr ;*

Stary 2010-01-23, 19:00   #472
kaffa91
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 33

witam bylabym wdzieczna za pomoc... ostatnio coraz cz窷ciej my郵 o zmianie koloru w這sk闚 na rudy. nie mam jednak瞠 poj璚ia jaki kolor by豚y najbardziej odpowiedni.dodam jeszcze 瞠 w s這鎍u moje w這sy l郾i jak mied co poprostu ub鏀twiam wi璚 mo瞠 co w tej tonacji?? link do mojej fotki za陰czam bo mi komp dzia豉 nie do ko鎍a sprawnie i tu nie mog jej wklei pom騜cie prosze http://nasza-klasa.pl/profile/11849905/gallery/31[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Kasia/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-2.png[/IMG][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Kasia/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot.png[/IMG][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Kasia/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-1.png[/IMG]
kaffa91 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-25, 13:07   #473
czekolada2
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Witam Ja jakie 4 miesi帷e temu mia豉m bardzo ciemny br您, posz豉m do fryzjera na dekoloryzacj, kolor schodzi baaardzo ci篹ko ale jako sie uda這...wyszed blond ciemny i na to po這篡豉 mi tego samego dnia czerwie pomieszan z rudym i wyszed 鈍ietny kolor.... taki jak mia豉 kiedy Karolina Gruszka.. do陰czam jej zdjatko bo taki identyczny kolorek mam

Edytowane przez czekolada2
Czas edycji: 2010-01-28 o 19:09
czekolada2 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-26, 17:50   #474
elciaxx1
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
GG do elciaxx1

Witam wszystkie mi貫 dziewcz皻a!!! Ja tak jak Wy ubzdura豉m sobie rudy p這mienny kolor po tym jak nie wyszed mi blond z ciemno br您owych k豉czk闚.Sci庵a豉m kolor Joann za 5 zeta,po 2 sesjach dzie po dniu wyszed mi prawie bia造 z prze鈍itami 鄴速ka.Stwierdzi am,瞠 nie pomkn tak do pracy bo boki ludzie pozrywaj no i nie czu豉m si w blondzie fajnie,chocia kilka lat wstecz mia豉m blond .Wi璚 pobieg豉m na nast瘼ny dzie po farb 鈔edni blond ,瞠by przyciemni,ale to by豉 pora磬a, bo kolor by nijaki. Zdecydowa豉m si na p這mienny rudy,bo taki mi si zawsze podoba ale nie mia豉m odwagi by go zastosowa na swojej czuprynie. Odczeka豉m a 2 dnii kupi豉m farb Mango intensywna miedz kolorek super ,tylko na ko鎍闚kach mam ja郾iejsze .Poprostu w這ski si zm璚zy造 i nie przyjmuj ju farby...buuuuu. Musz odczeka troszk i 軼i望 ,i zabieg koloryzacjii powt鏎zy,oczywi軼ie Mango Intensywna miedz,bo kolorek naprawd 郵iczny i nie mog si doczeka ujednolicenia mojej 貫petynki...Poz drawiam .....
elciaxx1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-31, 12:24   #475
sugah
BAN sta造

Wiadomo軼i: 38

cze嗆!
jak my郵icie mo瞠 zamiast rozja郾iania za jednym razem, u篡 sprayu Joanny, Reflex Blond?
sugah jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-31, 15:14   #476
Candy Killer
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 334

Cytat:
Napisane przez sugah Poka wiadomo嗆
cze嗆!
jak my郵icie mo瞠 zamiast rozja郾iania za jednym razem, u篡 sprayu Joanny, Reflex Blond?
a to niby ma dac jakis efekt?

ja wczoraj sobie wymyslilam znowu sciaganie koloru z wlosow i z czarnych sobie bez zadnego bolu zeszlam do rudych,po czym zrobilam ciemnym blondem i mam sredni braz bo tak chcialam..

bardzo fajny jest dekoloryzator z firmy " By fama" nie niszczy wlosow..trzyma sie go 15 minut i sciaga farbe z wlosow zdecydowanie polecam od wszelkich rozjasniaczy Niestety produkt nie dostepny w sklepach tylko w hurtowniach fryzjerskich ..cena ok 20 zl

If You can dream it , You can do it...

Candy Killer jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-31, 15:34   #477
kiika
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 098

Cytat:
Napisane przez sugah Poka wiadomo嗆
cze嗆!
Je郵i masz ciemne w這sy to nie uzyskasz 瘸dnych rezultat闚 stosuj帷 spray Joanny. Sama nie u篡wa豉m, ale moja mama aplikowa豉 go na w這sy w kolorze naturalnego blondu i dzi瘯i temu mia ja郾iejsze refleksy. Wydaje mi si, 瞠 ten kosmetyk dzia豉 do嗆 豉godnie i nie poradzi sobie z rozja郾ieniem ciemnych w這s闚.
kiika jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-31, 15:36   #478
Candy Killer
Zakorzenienie

ten spray jest do wlosow blond zeby im nadac wiecej blasku i delikatnie rozjasnic a na ciemnych wlosach to efektu nie bedzie..
taki sam kosmetyk jest z hegrona...typowo dla blondynek.

Stary 2010-01-31, 19:46   #479
littlei
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 155

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Poka wiadomo嗆
bardzo fajny jest dekoloryzator z firmy " By fama" nie niszczy wlosow..trzyma sie go 15 minut i sciaga farbe z wlosow zdecydowanie polecam od wszelkich rozjasniaczy Niestety produkt nie dostepny w sklepach tylko w hurtowniach fryzjerskich ..cena ok 20 zl
hej, czy takiego dekoloryztora u篡豉?
littlei jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-01, 07:59   #480
Candy Killer
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez littlei Poka wiadomo嗆
hej, czy takiego dekoloryztora u篡豉?
dokladnie takiego

Odpowiedz

Tagi
br您, czarne, czarny, dekoloryzacja, farbowanie, garnier, jasny rudy, k徙iel rozja郾iaj帷a, kolor, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rude, rude w這sy, rudy, rudy w這sy br您, w這sy, w這sy ciemne, w這sy rozja郾iane, zmiana wizerunku

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-12-18 19:29:52

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:00.