Z br您u na rudy - w徠ek zbiorczy - Strona 17 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-02-01, 11:23   #481
Kira87
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 779
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Witam.

Moje w這sy s co prawda ciemniejsze ni "ciemny br您" ale my郵, 瞠 wybra豉m dobry temat, bo napali豉m si na rude w這ski.
Przegl康aj帷 YT natrafi豉m na ten oto filmik makija篡stki Ricebunny: http://www.youtube.com/watch?v=4oGwBmV5w1Y i zakocha豉m si w jej kolorze w這s闚.

Mam zatem kilka pyta:
1) Czy taki kolor pokryje bardzo ciemne w這sy?
2) Czy b璠zie mi pasowa (przyk豉dowe foto: http://img163.imageshack.us/img163/2738/aaaawx.jpg)
3) Jaki to dok豉dnie jest kolor (tzn. co powiedzie fryzjerce). Rudy? Miedziany? Tycjan?

Z g鏎y dzi瘯i za odpowiedzi.
"Wszech鈍iat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przyk豉d ryk t逝mu wy豉muj帷ego drzwi frontowe, wycie syren stra篡 po瘸rnej czy nag豉 鈍iadomo嗆, 瞠 dzi jest w豉郾ie poniedzia貫k, kt鏎y jeszcze w pi徠ek wieczorem wydawa si przyjemnie odleg造."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-07, 20:07   #482
milenazuzia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 133

Hej dziewczyny.
Ostatnio mi odbi這 i z moich naturalnych br您owych w這s闚 farbowanych na wszystkie dost瘼ne kolory czerwone i kasztanowe postanowi豉m si zrobi na blondynk. Niestety po przeczytaniu wszystkich informacji na ten temat i rozmowie z fryzjerem dowiedzia豉m sie , 瞠 nie jest to takie proste. Nie chcia豉m w這s闚 rozja郾ia ani robi pasemek ale musia豉m co zmieni w swoim wygl康zie ( to wszystko dlatego, 瞠 zbli瘸造 sie moje urodziny a wraz z nimi prze郵adowa豉 mnie 鈍iadomo嗆, 瞠 czas tak szybko biegnie ). Skoro nie mog喚 by blondynk - my郵 sobie - b璠 ruda. Kiedy ju farbowa豉m w這sy kolorem mango i nawet fajnie wygl康a豉m. Ale moja opowie嗆 zbli瘸 sie do ko鎍a... Osi庵n窸am ten cel farb rozja郾iaj帷 garnier nutrisse kol 101. Gdy w這sy odpoczn po這輳 na to jaki miedziany kolorek. Bardzo podoba mi sie palette delux wulkaniczna mied. Nigdy nie stosowa豉m farb palette- zawsze loreal lub wella i raz garnier nutrisse. Czy te palette rzeczywi軼ie takie szkodliwe? Mam nadzieje, ze nie wypadn mi wszystkie w這sy jak raz wypr鏏uj. Niestety Loreal bardzo szybko sie zmywa. My郵a豉m tez o profesjonalnej farbce, ale po moich do鈍iadczeniach z takimi , nie widze r騜nicy ze sklepowymi. Dodam, 瞠 mam w這sy delikatne i bardzo wra磧iw sk鏎e g這wy, ale dbam o w這ski i u篡wam waxa oraz inne maseczki, a szampony tylko z apteki- drogeryjne nie s逝膨 mojej sk鏎ze.
Dlatego polecam rozja郾ienie w這s闚 farbk rozja郾iaj帷- tak mniej drastycznie uzyskac upragniony rudy.
milenazuzia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-08, 02:15   #483
Kira87
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez milenazuzia Poka wiadomo嗆
Dlatego polecam rozja郾ienie w這s闚 farbk rozja郾iaj帷- tak mniej drastycznie uzyskac upragniony rudy.
A na czym takie rozja郾ianie farbk polega? farbka zawiera amoniak, czy po prostu lekko koloryzuje?
"Wszech鈍iat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przyk豉d ryk t逝mu wy豉muj帷ego drzwi frontowe, wycie syren stra篡 po瘸rnej czy nag豉 鈍iadomo嗆, 瞠 dzi jest w豉郾ie poniedzia貫k, kt鏎y jeszcze w pi徠ek wieczorem wydawa si przyjemnie odleg造."
Stary 2010-02-08, 08:04   #484
milenazuzia
Raczkowanie

Ja zastosowa豉m fabe garnier nurtise z amoniakiem. Kupi豉m farbe rozja郾iaj帷 dla blondynek. Gdybym by豉 ciemn blondynka to pewnie uzyska豉bym kolor blond, a racji 瞠 mam w這sy br您owe- wyszed rudy. Mi si nawet podoba. Taka farba ma mniejsze st篹enie oxydantu a rozja郾iacz ma conajmniej 12% i ma te troch inne dzia豉nie na w這sy. Nie jestem fryzjerk ( i fachowcem w tym temacie) ale mia豉m kiedy rozja郾iane w這sy naturalne i zrobi造 sie wtedy suche a teraz mam w這sy farbowane od lat i s w lepszej kondycji ni po jednorazowym rozja郾ianiu.
Polecam dodanie do farby - dobrej od篡wki do w這s闚- stary spos鏏 fryzjerki mojej mamy. W這sy s wtedy mi瘯kie i nie wida skutk闚 dzia豉nia farby.

Edytowane przez milenazuzia
Czas edycji: 2010-02-08 o 08:08
Stary 2010-02-08, 22:44   #485
mary234
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

moje w這sy s w kolorze 鈔edniego br您u, fryzjer powiedzia, 瞠 瞠by doj嗆 do rudego trzeba 軼i庵n望 mi kolor. wydaje mi si jednak, 瞠 skorzystam z opcji kole瘸nki powy瞠j, kt鏎a napisa豉, 瞠 u篡豉 tylko farby rozja郾iaj帷ej i wyszed rudy. my郵, 瞠 nie jest to z造 pomys. Moja droga, czy by豉by uprzejma poda dok豉dn nazw i numer tej farby? Pozdrawiam serdecznie
mary234 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-09, 01:39   #486
Kira87
Wtajemniczenie

Milenazuzia dzi瘯i za odpowied.

A m鏬豚y mi kto doradzi jaki kolor lepiej by mi pasowa?
Chc zrobi ukochanemu niespodziank na walentynki i przemieni si w gor帷ego rudzielca.

1) http://elgon.pl/images/farby_do_wlos...tycjan_max.jpg

2) http://www.prosalon.eu/pliki/slownik...1814605195.jpg

3) http://elgon.pl/images/farby_do_wlos..._blond_max.jpg

A mo瞠 lepiej co ciemniejszego na pocz徠ek?
Prosz bardzo o pomoc, bo sama nigdy si nie zdecyduj
Stary 2010-02-09, 09:22   #487
201606240916
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 1 463

Jak dla mnie 2! Pi瘯ny kolor
201606240916 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-09, 09:46   #488
Kira87
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Poka wiadomo嗆
Jak dla mnie 2! Pi瘯ny kolor
Te o nim my郵a豉m , ale czy b璠zie pasowa do ciemnych brwi i oczu?
Stary 2010-02-09, 10:44   #489
Kira87
Wtajemniczenie

Zrobi豉m sobie ma造 retusz i teraz sama nie wiem. Bardziej podoba mi si rudy, ale chyba lepiej wygl康a豚y u mnie tycjan.

Bardzo prosz o podpowied, bo ju w pi徠ek chcia豉bym si przefarbowa.

Edytowane przez Kira87
Czas edycji: 2010-02-09 o 11:12
Stary 2010-02-09, 11:19   #490
milenazuzia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mary234 Poka wiadomo嗆
moje w這sy s w kolorze 鈔edniego br您u, fryzjer powiedzia, 瞠 瞠by doj嗆 do rudego trzeba 軼i庵n望 mi kolor. wydaje mi si jednak, 瞠 skorzystam z opcji kole瘸nki powy瞠j, kt鏎a napisa豉, 瞠 u篡豉 tylko farby rozja郾iaj帷ej i wyszed rudy. my郵, 瞠 nie jest to z造 pomys. Moja droga, czy by豉by uprzejma poda dok豉dn nazw i numer tej farby? Pozdrawiam serdecznie
Ja u篡豉m garnier nutrisse kol 101. Mia豉m w這sy farbowane i najpier na nie na這篡豉m farb a na ko鎍u na odrosty. Moje w這sy do嗆 szybko sie rozja郾iaj i mam ja郾iejsze odrosty. Ko鎍闚ki ciemniejsze ale i tak musze je podci望. Musisz sie tak瞠 liczy, 瞠 na to trzeba na這篡 jaki fajny rudy kolorek. ja na razie nie wygl康am 幢e i postanowi豉m, 瞠 zrobi to za ok 2 tygodnie aby dac w這som chwile na regeneracj

Edytowane przez milenazuzia
Czas edycji: 2010-02-09 o 18:38
Stary 2010-03-05, 22:16   #491
golders
Przyczajenie

z BRUNETKI w RUDA! HELP!!!!!!!

Farbuje wlosy na braz,ostatnio bylo to w grudniu. Pod koniec czerwca jade na wesele i chce zmienic wlosy na rudy kolor. Czy sa szanse ,ze mi sie to uda? I czy wogole taki kolor mi pasuje? poradzcie
ponizeje ja i ja w prawdopodobnej wersji
golders jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-05, 23:09   #492
rapunzel8
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 095
Dot.: z BRUNETKI w RUDA! HELP!!!!!!!

nie widz przeszk鏚. najpierw dekoloryzacja(tylko dekoloryzatorem, a nie rozjasniaczem). juz po tym zabiegu w這sy b璠 lekko rudawe, albo b璠 miec rudawy po造sk, a p騧niej farbowanie. tylko uwa瘸j z odcieniem, bo po dekol. odcienie wychodza intensywniejsze albo odczekaj z tydzien zanim pofarbujesz wtedy nie b璠zie problemu
rapunzel8 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-05, 23:30   #493
golders
Przyczajenie

dzieki
golders jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-06, 13:06   #494
Candy Killer
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 334

a ja sobie zeszlam ostatnio do rudego znowu

If You can dream it , You can do it...

Candy Killer jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-06, 16:00   #495
Jessiczka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 720
GG do Jessiczka

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Poka wiadomo嗆
豉dny kolorek zdradzisz c霩 to za farba hmm
pewnie na rozjasnione k豉d豉s wiec efekt ostrzejszy hmm
Stary 2010-03-06, 17:58   #496
Candy Killer
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Jessiczka Poka wiadomo嗆
豉dny kolorek zdradzisz c霩 to za farba hmm
pewnie na rozjasnione k豉d豉s wiec efekt ostrzejszy hmm
garnier 743 i nie ma roznice czy na rozjasnione czy juz na farbowane..efekt mam caly czas taki sam swietny kolor rudziaszczy

Stary 2010-03-07, 08:19   #497
Jessiczka
Rozeznanie

GG do Jessiczka

Cytat:
garnier 743 i nie ma roznice czy na rozjasnione czy juz na farbowane..efekt mam caly czas taki sam swietny kolor rudziaszczy
no to 豉dnie Ci wyszed a powiedz prosz jaki masz naturalny hm
Kiedys farbne豉m r闚nie tym odcieniem i wyszed taki bez blasku jakis taki dziwny jakby wyp逝kany juz hoho
Stary 2010-03-07, 09:59   #498
Candy Killer
Zakorzenienie

ja naturalny mam jasny braz

Stary 2010-03-07, 11:54   #499
katminka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 48

Candy - 鈍ietna metamorfoza
te aktualnie mam na lbie 743, kladlam na sprany bursztyn loreala ( masakra ten bursztyn, nigdy wi璚ej, czekalam miesi帷 aby ciut zrudzial, gdy si doczekalam, mialam odrost ju na pol glowy.). 743 - od samego pocz徠ku fajny efekt, teraz niemal po miesi帷u kolor jest wci捫 篡wy i zdecydowany. Wreszcie nie musz wypytywa T czy mam rude wlosy, bo nie mam najmniejszych w徠pliwo軼i
raz jeszcze pragn kobitkom, kt鏎e pragn rudo軼i, odradzi lorealowego bursztynka. Kolor jest 郵iczny tylko na opakowaniu, mnie bardzo przyciemnil.
katminka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-07, 17:18   #500
Jessiczka
Rozeznanie

GG do Jessiczka

to ciekawe czemu mi wyszedl taki nie zaciekawy bo kolor sam w sobie jest fajniutki wiec pozazdroscic
Stary 2010-03-08, 12:38   #501
ktosia1
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 684
GG do ktosia1

Cytat:

豉 bardzo fajnie wygl康asz w tym kolorze

Ja te planuj zej嗆 na odcienie rudego, jak na razie szukam farby i odwiedzam w徠ek w miar systematycznie

"Love of beauty is Taste. The creation of beauty is Art." -Ralph Waldo
ktosia1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-08, 22:05   #502
martasoul
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9
Z br您u do rudego

Witajcie moje drogie wiza瘸nki Mam w這sy farbowane na ciemny br您 juz od bardzo dawna. Zastanawiam si czy gdybym rozja郾i豉 sobie w這ski i wysz這by mi co w stylu kurczaczka wielkanocnego lub marchewki, to czy ruda farba zakryje te paskudne kolory? Na p鎩軼ie do fryzjera i wydanie du瞠j kasy w tej chwili nie mog sobie pozwoli i dlatego chcia豉m popr鏏owa co zrobi samodzielnie. Bardzo prosz o rady
martasoul jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-08, 23:39   #503
kasia1433
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 69
Dot.: Z br您u do rudego

Ja przesz豉m tak http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=213259&page=160
kasia1433 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-09, 12:07   #504
Emilcia_1616
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 326
Dot.: Z br您u do rudego

wyszukiwarka
Stary 2010-03-10, 13:20   #505
DarkNoir
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 325
GG do DarkNoir

Witam
Postanowi豉m, po namowach mojego narzeczonego ;P, przefarbowa si na rudo ;]

Szczerze mam ju do嗆 ciemnych br您闚, coraz wi璚ej os鏏 mi m闚i, 瞠 si postarza豉m tym kolorem ;(
Mam szaro-zielone oczy i bardzo jasn cer. Powinnam dobrze wygl康a w rudym. W czerwcu si bronie, wkraczam w nowy etap 篡cia i mam ochot na ca趾owit zmian mojego wizerunku.

Jako, 瞠 nie chc na pocz徠ek mie na g這wie marchewki, wobec tego wybra豉m Palette DELUXE nr 650 Kasztan.
http://www.schwarzkopfpalette.com/ou.../650-chestnut/
Mam w這sy 鈔edni br您 (sprany, po farbowaniu w grudniu). I teraz nie wiem - farbowa w t sobot, czy wyp逝kiwa kolor jeszcze przez tydzie?
Poza tym co my郵icie o tej farbie? Dwie osoby (w innym temacie) ca趾owicie mi odradzi造 t farb... Chyba zmarnowa豉m pieni康ze... Pomocy!

W豉郾ie przegl康am ca造 w徠ek i teraz wiem, 瞠 bez rozja郾iania si nie ob璠zie... Strasznie si boj, bo nigdy nie rozja郾ia豉m w這s闚. Na fryzjera mnie nie sta, bo musia豉bym wyda oko這 200 z (mam d逝uugie w這sy). To co rozja郾i Joann a potem na這篡 t Pelette?

Edytowane przez DarkNoir
Czas edycji: 2010-03-10 o 17:32
DarkNoir jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-10, 18:28   #506
ChceBycRuda
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Siemson!
Ostatnio w grudniu farbowa豉m w這sy na granatow czer, mam ok 8cm odrosty koloru ciemny br您. Dzi u篡豉m rozja郾iacza z Joanny na te czarne w這sy (odrost闚 nie rozja郾ia豉m) .. Wysz造 rude.. Chcia豉 bym je ujednolici, tzn odrosty razem z tymi rozja郾ionymi. I pytanie brzmi: po jakim czasie mog na這篡 farb na rozja郾iane w這sy? Pilne, bo mam w domu piek這 o to rozja郾ianie.. :/
ChceBycRuda jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-10, 19:10   #507
pani 熤a
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 180

a ja mialam naturalne wlosy - bardzo ciemny br您. Marzyly mi sie rude i tak najpierw sprobowalam odcien pure cooper l'oreal feria preference, ale wyszly takie czerwonawe, a ja chcialam rude rude pozniej farbowalam joanna "jesienny lisc", wyszedl ladny kolor, ale kasztanowy. Na te ostatnie farbowalam miesiac temu garnierem 100% color 743 i wyszly wreszcie takie, jakie chcialam, bez rozjasniania minal miesiac, a kolor dalej zywy takze warto sprobowac najpierw nim.

Szczero嗆 nie czyni dziewczyny najbardziej lubian kole瘸nk.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy si szacunku do siebie, zawsze jej si uda.

65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani 熤a jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-10, 20:50   #508
DarkNoir
Zakorzenienie

GG do DarkNoir

Dziewczyny pom騜cie
Stary 2010-03-10, 22:10   #509
ktosia1
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 684
GG do ktosia1

Cytat:
Napisane przez DarkNoir Poka wiadomo嗆
Witam
Postanowi豉m, po namowach mojego narzeczonego ;P, przefarbowa si na rudo ;]

Szczerze mam ju do嗆 ciemnych br您闚, coraz wi璚ej os鏏 mi m闚i, 瞠 si postarza豉m tym kolorem ;(
Mam szaro-zielone oczy i bardzo jasn cer. Powinnam dobrze wygl康a w rudym. W czerwcu si bronie, wkraczam w nowy etap 篡cia i mam ochot na ca趾owit zmian mojego wizerunku.

Jako, 瞠 nie chc na pocz徠ek mie na g這wie marchewki, wobec tego wybra豉m Palette DELUXE nr 650 Kasztan.
http://www.schwarzkopfpalette.com/ou.../650-chestnut/
Mam w這sy 鈔edni br您 (sprany, po farbowaniu w grudniu). I teraz nie wiem - farbowa w t sobot, czy wyp逝kiwa kolor jeszcze przez tydzie?
Poza tym co my郵icie o tej farbie? Dwie osoby (w innym temacie) ca趾owicie mi odradzi造 t farb... Chyba zmarnowa豉m pieni康ze... Pomocy!

W豉郾ie przegl康am ca造 w徠ek i teraz wiem, 瞠 bez rozja郾iania si nie ob璠zie... Strasznie si boj, bo nigdy nie rozja郾ia豉m w這s闚. Na fryzjera mnie nie sta, bo musia豉bym wyda oko這 200 z (mam d逝uugie w這sy). To co rozja郾i Joann a potem na這篡 t Pelette?
Ten kolor kt鏎y nam zaprezentowa豉 rzeczywi軼ie jest ciemny wybra豉bym o 2 tany ja郾iejsze.

No c騜 raczej bez rozja郾iania si nie obejdzie ja niestety w tym Ci doradza nie b璠 gdy nie znam si na tym, sama przegl康am r騜ne w徠ki i szukam odpowiedniej farby.

"Love of beauty is Taste. The creation of beauty is Art." -Ralph Waldo
ktosia1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-11, 15:39   #510
DarkNoir
Zakorzenienie

GG do DarkNoir

A je郵i po這輳 farb, bez dekoloryzacji? Wyjdzie co dziwnego? Czy ciemny rudy? ;]
Odpowiedz

Tagi
br您, czarne, czarny, dekoloryzacja, farbowanie, garnier, jasny rudy, k徙iel rozja郾iaj帷a, kolor, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rude, rude w這sy, rudy, rudy w這sy br您, w這sy, w這sy ciemne, w這sy rozja郾iane, zmiana wizerunku

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-12-18 19:29:52

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:37.