Z br您u na rudy - w徠ek zbiorczy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-03-11, 17:59   #31
Candy Killer
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 334
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

a dekoloryzacje czym polecalabys? bo kiedys zrobilam jakims rozjasniaczem i mnie popalilo niezle:/a niektore fryzjerki wlasnie rozjasniaczy uzywaja tanich i wole wieziec pzed czym sie chronic

If You can dream it , You can do it...

Candy Killer jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-12, 13:11   #32
lilly_rose
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 370

ja tez marze o przejsciu z ciemnego brazu do rudego! i nie mam pojecia jak to zrobic mam mocno krecone,suche wlosy, wiec odpada dekoloryzacja bo loki sie prostuja od tego a wlosy jeszcze bardziej wysuszajac i pusza (robilam kiedys jasne pasemka i to byla MASAKRA)czy jestem skazana na ciemne wlosy juz na zawsze?
lilly_rose jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-12, 13:29   #33
kokuryu
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 828

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Poka wiadomo嗆
a dekoloryzacje czym polecalabys? bo kiedys zrobilam jakims rozjasniaczem i mnie popalilo niezle:/a niektore fryzjerki wlasnie rozjasniaczy uzywaja tanich i wole wieziec pzed czym sie chronic
Nie znam si na obecnych technikach dekoloryzacji, sama w這sy rozja郾ia豉m i farbowa豉m za jednym razem jakie 7 lat temu i nic z czupryn z貫go si nie sta這.

Najlepiej wybra si do salonu, w kt鏎ym u篡waj produkt闚 renomowanych marek, tam dobior odpowiedni preparat rozja郾iaj帷y.
Nie warto ryzykowa w domu.
kokuryu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-12, 13:48   #34
Candy Killer
Zakorzenienie

wiadomo ze lepiej w salonie niz w domu bo czesto w domu mozna popalic wlosy
cos sie wykombinuje

lilly_rose moja kuzyka tez miala na czarno farbowane a teraz jest blondynkafaaakt ze loki jej sie wyprostowaly ale po kuracji z odzywkai jej sie zaczely krecic

Stary 2008-03-12, 18:22   #35
boniulka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 374
GG do boniulka

Hej
Ja z czarnego zesz豉m do rudego w豉snie dekoloryzatorem,nie pami皻am ju jakiego akurat u篡豉m wtedy...ale stosowa豉m z Loreala,Joanny,Garniera oraz z Celii.
Najlepszy by z Celii bo ju po 10 minutach mia豉m jasniutki karmel,a w przypadku reszty w這sy wychodzi造 nier闚nomiernie.
Wa積e jest nalo瞠nie produktu pasmo po pa鄉ie i wcieranie,najgorzej kiedy na這篡 si wszystko na raz na ca陰 g這wk.
Wklejam zdj璚ie moich w這s闚 po dekoloryzacji i na這瞠niu szampou kolorzyjacego w jakim czerwonawym odcieniu.
Co jaki czas odbija mi aby "zrobic si na jasno" ale i tak zawsze wracam do ciemnych.
Pozdrawiam
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg rude.JPG (26,1 KB, 1813 za豉dowa)
Stary 2008-03-12, 18:39   #36
Kikami
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 16

Boniulka, bardzo fajny kolorek... ahh...
sama si farbowa豉m na czarno co oko這 7 lat, w tym czasie wszelkie pr鏏y rozja郾iania ko鎍zy造 sie masakr ( nawet je郵i pomaga w tym fryzjer- heh). jakie 2 miesi帷e temu posz豉m do fryzjera z zamiarem rozja郾ienia w這sk闚 na rudo嗆 p這mienna b康 rudo嗆 zalatuj帷 blondem- a co! ;-D
Niestety pani rozja郾i豉 mi tylko do miedzianego- i takie mia豉m pasemka- reszte pokryla miedzianym br您em..teraz w這ski mam troszk sianowate na ko鎍ach, ale od篡wka ...i jest oki.
Do rzeczy...Boniulka, moglaby mi poda jak捷 dok豉dn nazw tej Celii? Szuka豉m w drogeriach, rossmannach itp. - panie mi radz i嗆 do fryzjera- hahah
Z g鏎y dzi瘯uj
Ps. m闚isz 瞠 to odcie lekko czerwonawy? wygl康a bardzo naturalnie..po prostu piknie, ale mo瞠 to zas逝ga twoich w這sk闚...Mo瞠 jednak spr鏏uj..- co to za farbka?
przepraszam za nadu篡cie kole瞠雟kiej pomocy, ale ja zawsze sobie z farbiastej p馧ki wybior co , co potem jest sporo ciemniejsze :-/
Kikami jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-12, 19:24   #37
Candy Killer
Zakorzenienie

o a mnie ponioslo dzisiaj i uzylam rozjasniacza..wiem wiem glupie to bylo.. rozjasiacz z garniera a na to farby jasny mahon i wyszlo tak o
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg gmn.jpg (94,4 KB, 3084 za豉dowa)

Stary 2008-03-12, 19:32   #38
boniulka
Zadomowienie

GG do boniulka
Szuka豉m zdj璚ia w sieci,ale co ci瞛ko znalez.jest to dekoloryzator z serii 1i 2.Jest to cala seria,bo s te rozjasnaicze,p造ny do trwa貫j ondulacji.,pude趾o w篹sze ni normalnych farb jak si nie myl to b貫kitne z blondynk w d逝窺zych w這sach,z napisem z proteinami pszenicznymi co takiego.W niewielu drogeriach to jest,u mnie na szczescie w jednej nie ma z tym problem闚.Kosztuje jakies 5 z這tych.
Je郵i nie znajdziesz to na allegro widzia豉m jakis profesjonalny dekoloryzator co okolo 40z這tych,nie u篡wa豉m,pyta豉m sprzedawc-to podobno 豉dnie odbarwia w這sy,ta osoba stosowa豉 na swoich czarnych oraz u klientek.
Na odbarwione w這sy na這篡豉m jak dobrze pamietam stary casting odcien hm co czerwonego co u mnie wysz這 jak ciemny soczysty rudy.Na zdjeciu by豉 mulatka czy murzynka

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Poka wiadomo嗆
o a mnie ponioslo dzisiaj i uzylam rozjasniacza..wiem wiem glupie to bylo.. rozjasiacz z garniera a na to farby jasny mahon i wyszlo tak o
Candy-pi瘯nie wygl康asz jak z reklamy farb do w這s闚.Kolor pasuje idealnie do Twoich zielonych kocich oczu

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-07-12 o 17:37 Pow鏚: post pod postem
boniulka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-12, 19:37   #39
Candy Killer
Zakorzenienie

dziekuje slicznie
troche sie balam bo jestem teraz w hiszpanii i kupilam farbe ktorej nie ma u nas w kraju..z opakowania wygladala na godna zaufania wrecz jak z salonu fryzjerskiego i masa odcieni wiec wzielam i jeste strasznie zadowolona z efektu niby to wychodza kolory o ton lub 2 ciemnniejsze niz na zdjeciu a tu identyczne praktycznie juz wiem jakich farb bede uzywac heh a do tego szampon i odzywka w srodku co by kolor utrzymacszkoda ze u nas nie ma takich codow za ta cene bo tylko 4 eu zaplacilam

Stary 2008-03-13, 09:45   #40
renacia86
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 28

witam
a ja mam odwrotne pytanie jestem po dekoloryzacji teraz mam rudawe i chce ciemny blad/jasny braz czy wyjdzie mi na rudych
renacia86 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-13, 10:39   #41
kokuryu
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 828

Candy Killer ---> Widz, 瞠 wszystko posz這 zgodnie z planem, wygl康asz wspaniale i kolor cudowny!
kokuryu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-13, 11:55   #42
Candy Killer
Zakorzenienie

dzieki

Stary 2008-03-13, 12:12   #43
ona24
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 045

Ja oko這 2 tygodni temu robi豉m dekoloryzacje u fryzjera (schodzi豉m z czarnych farbowanych w這s闚 na br您). By這 to do嗆 traumatyczne prze篡cie, a efekty op豉kane
ona24 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-13, 14:22   #44
renacia86
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 28

ona24 ja tez wlasnie schodze z czarnego po pierwszej wizycie mam rude ogolnie paskudne ale ide na farbe we wtorek mam nadzieje ze pokryje i bedzie ok chce ciemny blad, a jak u ciebie nakladalas farbe na wlosy jesli tak to jaka
renacia86 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-13, 14:30   #45
Candy Killer
Zakorzenienie

ja to mozna powiedziec ze schodzilam tez praktycznie z czarnego bo farbowalam wczesniej ciemnym brazem i po jednym rozjasnianiu byly wlasnie zoltawo pomaranczowe ale mi to na reke bo wkoncu na rudo chcialam

Stary 2008-03-13, 14:31   #46
ona24
Zadomowienie

Ja siedzia豉m u fryzjera 5 godzin bo moja farba nie chcia豉 zej嗆 (farbuje oko這 8 lat farb Joanna) po tych 5 godzina kolor pu軼i ale tylko do po這wy w這s闚 ;/ potem fryzjerka na這zy豉 na to br您, ale nadal kolor by rudy (masakra) W domu tego samego dnia moja mama na這zy豉 mi jasny br您 z Garniera, ale dalej w這sy by造 bardziej rude ni brazowe. Wczoraj zafarbowa豉m znowu Garnierem ale 鈔edni br您 i teraz mam ciemno brazowe.
Stary 2008-03-13, 14:37   #47
Candy Killer
Zakorzenienie

no ja tez farbowalam 8 lat ale roznymmi farbai..glownie palette i garnnier a kupilam rozjasniacz z garniera i sciagnal szybko kolor30 in i juz nie bylo sladu po ciemnym kolorze

Stary 2008-03-13, 14:46   #48
ona24
Zadomowienie

Ja posz豉m, przynajmniej tak mi sie wydawa這, do jednego z lepszych salon闚 w moim mie軼ie. Dekoloryzator by z Loreala. Kolor nie chcia sie sprac, wiec moje w這sy tar這 (pra這 r璚znie) 4 fryzjerki naraz Po godzienie trzymania dekoloryzatora na g這wie, fryzjerka stwierdzi豉 瞠 kolor na konc闚kach nie chce pu軼ic i moze by je 軼i帷. Ja pytam ko鎍闚ki tzn ile?, a ona: no tak od po這wy w這s闚. Wyrzuci豉m w b這to 200 z.
Stary 2008-03-13, 14:49   #49
Candy Killer
Zakorzenienie

toc to jakis szarlatan nie fryzjer:P a dekoloryzatory z loreala sa zbyt delikatne do ciemnych kolorow..garnier jest dobry

Stary 2008-03-17, 14:41   #50
eXtasy84
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 21
GG do eXtasy84

Witam,
Po 5 latach farbowania na czarny zdecydowalam sie na kolejna odmiane. Wymarzyl mi sie rudy, wpadajacy w pomarancz. Dodam ze mam wloski krecone czyli suche i do tego bardzo ich malo. Bylam u wielu fryzjerek i zadna nie chcciala sie podjac tego zabiegu na moich wlosach. odpowiadaly ze zostane z samymi odrostami itp. Do odwaznych swiat nalezy! Mieisac temu jedna z fryzjerek po zrobieniu proby, odmienila moje wlosy. Ku jej zdziwieniu, bardzo szybko sie odbarwialy, nawet do bladu w niektorych miejscach. Jestem jej za to bardzo wdzieczna. Oto zdjecia przed (czarne) i po (rude).
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P070308_17.23.JPG (42,8 KB, 2938 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg czarne.jpg (109,7 KB, 1713 za豉dowa)
eXtasy84 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-17, 17:46   #51
Candy Killer
Zakorzenienie

no duzo lepiej wygladasz w jasniejszych

Stary 2008-03-18, 09:50   #52
eXtasy84
Przyczajenie

GG do eXtasy84
Red face Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Dziekuje Kandy Killer i wszystkim ktorzy tak uwazaja, bo zaliczacie sie do mniejszosci.
eXtasy84 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-22, 20:00   #53
czarnula12335
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 115
Dot.: z ciemnych w jasno-rude

Jest jeszcze Farba z Joanny Avangarde, specjalna do ciemnych w這s闚. Ale ona te mocno psuje w這sy. JA schodzi豉m z czarnych na rude przez rozja郾iacz
czarnula12335 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-11, 12:12   #54
eli7
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7
Exclamation z czarnego na rudy..

Mam czarne w這sy i ostatnio marzy mi si rudy kolor i nie wiem jak si za to zabra... by豉m u fryzjera ale raczej nie by豉 to dobra decyzja i mog豉m p鎩嗆 do innego:/ mam teraz na g這wie dwa odcienie rudego, tam gdzie mia豉m odrosty wyszed bardzo jasny rudy a tam gdzie mia豉m czarne w這sy powsta strasznie ciemny rudy co raczej wygl康a to jak czarny z po造skiem czerwonego:/ i chce teraz w domu sama si za swoje w這sy zabra ale nie wiem czy wystarczy 瞠 tylko zafarbuje w這sy czy powinnam je wcze郾iej rozja郾i tak jak to zrobi豉 ta fryzjerka ale ju nie b璠e wspomina w jakim stanie s moje w這sy od tego rozja郾iacza a i tak nic mi nie pom鏬 bo moje czarne w這sy prawie nic si nie rozja郾i造! a moje naturalne w這sy sta造 si wr璚z bia貫, mo瞠 dla tego 瞠 za kr鏒ko mia豉m go na g這wie... prosze o rade
eli7 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-13, 10:53   #55
boozer
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22
Dot.: z czarnego na rudy..

wiesz, ja na czarne w這sy,stosowa豉m rozja郾iacz w spreyu Joanny Reflex Blond od nasady na jakie 7 cm mia豉m rude odrosty takie, i ich nie pryska豉m, ale te czarne po wykorzystaniu ca貫j buteleczki rozja郾i造 sie do br您u, tak瞠 mo瞠 i Ty spr鏏uj tylko to trzeba systematycznie bardzo pryska i nie od razu wida efekty i dodam 瞠 w這s闚 nie mam zniszczonych, wiadomo 瞠 po prostownicy ju nie s takie pi瘯ne i g豉dkie, ale po rozja郾iaczu nie zauwa篡豉m zmian potem jak ju je rozja郾isz to pomalujesz je ca貫 na rudo tylko nie wiem czy przy tych Twoich wszystkich zabiegach Ci w這sy nie wypadn :P albo do dobrego fryzjera
Stary 2008-05-13, 18:25   #56
eli7
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7
Dot.: z czarnego na rudy..

ok dzi瘯i
eli7 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-06, 00:01   #57
eXtasy84
Przyczajenie

GG do eXtasy84

a oto moje nowe osiagniecie, ktorym chce sie pochwalic. kolor i fryzurka, jak Wam sie podoba? szczerze mowiac idac do fryzjera nie mialam zamiaru tak krotko scinac wlosow ale uleglam wplywom fryzjerki i najwazniejsze ze dobrze sie z tym czuje. czekam na wasze zdjecia, rudzielce.
Stary 2008-06-06, 09:08   #58
boniulka
Zadomowienie

GG do boniulka

Cytat:
Napisane przez eXtasy84 Poka wiadomo嗆
a oto moje nowe osiagniecie, ktorym chce sie pochwalic. kolor i fryzurka, jak Wam sie podoba? szczerze mowiac idac do fryzjera nie mialam zamiaru tak krotko scinac wlosow ale uleglam wplywom fryzjerki i najwazniejsze ze dobrze sie z tym czuje. czekam na wasze zdjecia, rudzielce.
Pi瘯ny kolor,szaleje za takim,z pewno軼i kiedy sobie taki zafunduje.odno郾ie fryzury ci瞛ko mi okre郵i czy pasuje,wygl康a nowocze郾ie,a ten kolor...to nie mog si napatrze.Mo瞠 masz jakie inne zdj璚ie?Ch皻nie zobacze.
Pozdrawiam
Stary 2008-07-10, 21:16   #59
anetkaLEK
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

ja mam pytanie po jakim czasie mo積a zamalowac 1 kolor drugim???? chcialabym przejsc z ciemnego brazu na cos jasniejszego wlasnie zzeby bylo cos z rudymdzi瘯i za pomoc
bo 2 dni temu malowa豉m w這sy i chcialabym dzis je zafarbowac bo efekt mi sie nie podoba za ciemne wysz造
anetkaLEK jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-07-12, 16:47   #60
karcia93114
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Witam wszystkich!
wiec mam chyab taki sam problem jak wszyscy, mianowicie marzy mi sie rudy kolor wlosow
moje wlosy sa juz 'po przejsciach' (pasemka, farbowanie do naturalnego koloru) i teraz maja one nieciekawy kolor bo odrosty mam ciemny braz a czesc farbowana od slonca teraz ma inny kolor i nie wyglada to za specjalnie ;P
wiec mam pare pytan: czy pasowalby mi rudy kolor? jak pozniej potraktowac odrosty? czy odrazu po dekoloryzacji moge pofarbowac wlosy? no i najwazniejsze: jak beda po tym wygladac moje wlosy? mam z natury dosc slabe wlosy

oczywiscie czekam na szybkie odpowiedzi bo najchetniej poszlabym juz teraz po dekoloryzator i farbe

zamieszczam zdjecie i z gory dziekuje
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC00859.jpg (41,2 KB, 613 za豉dowa)
karcia93114 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
br您, czarne, czarny, dekoloryzacja, farbowanie, garnier, jasny rudy, k徙iel rozja郾iaj帷a, kolor, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rude, rude w這sy, rudy, rudy w這sy br您, w這sy, w這sy ciemne, w這sy rozja郾iane, zmiana wizerunku

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-12-18 19:29:52

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:56.