Z br您u na rudy - w徠ek zbiorczy - Strona 21 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-06-19, 11:15   #601
rozowakokardka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Przej軼ie z br您u w rudy

Farbowa豉m kiedy w這sy na br您, ale p騧niej bez wcze郾iejszego rozja郾iania nak豉da豉m rud farb co da這 cudown po鈍iat i z biegiem czasu kolor sta si troch ja郾iejszy. Teraz chcia豉bym wybra si do fryzjera, aby ca趾owicie zmieni kolor na rudy i wiem, 瞠 wi捫e si to z wcze郾iejszym rozja郾ieniem. Moje pytanie jest nast瘼uj帷e: Czy je郵i b璠 mia豉 ju odrosty (kt鏎e farbuj ju sama w domu) to czy b璠 musia豉 w這sy wcze郾iej rozja郾i? Chcia豉bym tego unikn望, poniewa wi捫e si to z poniszczeniem w這s闚. Ja uwa瘸m, 瞠 nie b璠zie trzeba rozja郾ia, poniewa naturalne w這sy bardziej "przyswajaj" farb ni w這sy ju farbowane. I przecie jak zawsze farbuj odrosty to na czubku g這wy w這sy maja mocniejszy kolor. M鎩 naturalny kolor to ciemny blond, przechodz帷y troch w br您, ciemniejszy nieco od tego kt鏎y b璠 chcia豉 osi庵n望 u fryzjera.

A Wy co o tym s康zicie??
Czekam na Wasze opinie

Edytowane przez rozowakokardka
Czas edycji: 2010-06-19 o 11:17
rozowakokardka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-19, 11:32   #602
patrycja350
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 326
Dot.: Przej軼ie z br您u w rudy

Powiem Ci tak zale篡 jeszcze jak farbowa豉 w這sy,a dok豉dnie czym...
czy typowymi farbami ze sklepu cz profesjonalnymi kupowanymi w hurtowni..??

,,cz這wiek jest najwi瘯szym drapie積ikiem na 鈍iecie''

15.06.2009- FRYZJERKA

patrycja350 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-19, 17:28   #603
bernadka20
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 722
Dot.: Przej軼ie z br您u w rudy

Cytat:
Napisane przez rozowakokardka Poka wiadomo嗆
Farbowa豉m kiedy w這sy na br您, ale p騧niej bez wcze郾iejszego rozja郾iania nak豉da豉m rud farb co da這 cudown po鈍iat i z biegiem czasu kolor sta si troch ja郾iejszy. Teraz chcia豉bym wybra si do fryzjera, aby ca趾owicie zmieni kolor na rudy i wiem, 瞠 wi捫e si to z wcze郾iejszym rozja郾ieniem. Moje pytanie jest nast瘼uj帷e: Czy je郵i b璠 mia豉 ju odrosty (kt鏎e farbuj ju sama w domu) to czy b璠 musia豉 w這sy wcze郾iej rozja郾i? Chcia豉bym tego unikn望, poniewa wi捫e si to z poniszczeniem w這s闚. Ja uwa瘸m, 瞠 nie b璠zie trzeba rozja郾ia, poniewa naturalne w這sy bardziej "przyswajaj" farb ni w這sy ju farbowane. I przecie jak zawsze farbuj odrosty to na czubku g這wy w這sy maja mocniejszy kolor. M鎩 naturalny kolor to ciemny blond, przechodz帷y troch w br您, ciemniejszy nieco od tego kt鏎y b璠 chcia豉 osi庵n望 u fryzjera.

A Wy co o tym s康zicie??
Czekam na Wasze opinie
Przede wszystkim potrzebne mi zdj璚ie. Musz zobaczy Twoje w這sy. Ale wydaje mi si, 瞠 rozja郾ianie na pewno b璠zie, ale 3 % oksydantem (emulsja utleniaj帷a).
Stop suszarce od ko鎍a czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kr璚one w這sy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigu趾a
bernadka20 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-22, 09:32   #604
patuuchaa
Przyczajenie

Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Jak mo積a szybko zej嗆 z ciemnego br您u na rudy? Henna czy jak捷 szamponetk??
patuuchaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-30, 17:03   #605
efffunia16
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32
GG do efffunia16

kombinuje i kombinuje...joanna jesienny lisc niestety sie nie sprawdzil.owszem efekt byl...tylko ze kilku dniowy.farba sie zaraz sprala!a co myslicie o palette color xxl plomienny feniks?
efffunia16 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-30, 19:34   #606
ilo16na
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 17 870
Wpisy w blogu: 4

A czy jesli sie jest latem(popielate wlosy i odcienie rozowego na policzkach) jakikolwiek odcien rudosci pasuje?
(rudosci chyba sa cieple i bardziej dla jesieni lub wiosny..)

• "Dop鏦i walczysz, jeste zwyci瞛c"

ilo16na jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-30, 20:13   #607
MadameButterfly6
BAN sta造

Wiadomo軼i: 2 989

W za陰czniku moje w這sy akutalne farbowane z p馧 roku temu.
Nast瘼nie farb jaka kupi豉m i zamierzam si ufarbowa:

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1224748082

Jak my郵icie - wyjdzie cokolwiek na tych wlosach?
MadameButterfly6 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-12, 19:29   #608
efffunia16
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32
GG do efffunia16

polecam palette color xxl (feniksa)ladny kolori jak u mnie nie zauwazylam by zniszczyl wlosy

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Cytat:
Napisane przez MadameButterfly6 Poka wiadomo嗆
W za陰czniku moje w這sy akutalne farbowane z p馧 roku temu.
Nast瘼nie farb jaka kupi豉m i zamierzam si ufarbowa:

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1224748082

Jak my郵icie - wyjdzie cokolwiek na tych wlosach?
ciezko bedzie...wiem bo sama mialaam taki kolor...stopniowo musisz schodzic z koloru. bo poki co nie zlapie ci farba tak ciemnych wlos闚
efffunia16 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-20, 23:09   #609
ego_
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8
GG do ego_
Smile Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Hej,
jestem 鈍ie瘸czkiem, przejrza豉m ca造 w徠ek, pr鏏uj帷 znale潭 metod na uzyskanie domowym sposobem ognistej rudo軼i. Dlaczego domowym? Po konsultacji z fryzjerem dowiedzia豉m si, 瞠 zmian koloru zap豉ci豉bym 200 z, a dodatkowo... bardzo boj si fryzjera, nigdy nie by豉m u takiego w charakterze klientki.

Bardzo podoba mi si kolor, kt鏎y pokazywa豉 Candy Killer, a tak瞠 ka盥e jej rude wcielenie
Chcia豉bym uzyska co w豉郾ie w jej odcieniu (podaj te przyk豉dowe zdj璚ia), co chamsko marchewkowego bardziej wpadaj帷ego w pomara鎍z ni w czerwie (nawet refleks闚 chcia豉bym unikn望).
M鎩 naturalny kolor jest taki jak w avatarze - je郵i trzeba poka輳 jeszcze inne zdj璚ia. Zak豉dam, 瞠 jest naturalny, bo 郵adu po farbowaniu na ciemne kolory zupe軟ie nie ma, farbowa豉m dawno, a kolor baaaardzo szybko schodzi.
Jak s康zicie, marchewka pasowa豉by mi?

Po zapoznaniu si z w徠kiem mam dwa pomys造 na uzyskanie efektu:
1) U篡cie farby Garnier Nutrisse superrozja郾iaj帷ej i liczenie na to, 瞠 rozja郾ienie o kilka ton闚 sko鎍zy si u mnie rudo軼i.
lub
2) U篡cie rozja郾iacza Joanny do ca造ch w這s闚, a potem na to Garnier 100% Color, odcie 743.

Przepraszam, 瞠 si tak rozpisa豉m. Dzi瘯uj za przeczytanie i za ewentualn porad
Und nimmermehr.

Goethe, Faust
ego_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-21, 00:53   #610
Dikej
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 600
GG do Dikej

Witam.
Od p馧 roku mam cudownie rude w這sy, czuj si w tym kolorze o wiele lepiej ni w swoim naturalnym. Dobrze to dzia豉 na moj psychik bo dodaje mi pewno軼i siebie. Odk康 mam rude w這sy zacz窸am si sobie w ko鎍u podoba (ku uciesze ukochanego), z brzydkiego kacz徠ka w "豉b璠zia".

Zrobi豉m najwi瘯sz g逝pot.. zaryzykowa豉m i kupi豉m dzi (w豉軼iwie to wczoraj ju) farb Loreala - z這cisto-miedziany blond. My郵a豉m, 瞠 b璠zie tak samo pi瘯ny odcie jak ten z Garniera. Pomyli豉m si.. mam teraz na g這wie okropny br您 z rudymi refleksami..
Pomy郵icie, 瞠 to g逝pie, ale p豉ka豉m przez godzin jak to zobaczy豉m. Nie podobam si sobie, mam ochot zaszy si gdzie w k帷ie z nadziej, 瞠 to tylko pod造 sen.

Teraz moje pytanie- czy rozja郾i w這sy o dwa-trzy tony i na這篡 sprawdzonego Garniera? Chc wr鏂i do marchewki inaczej nie mam ochoty wychodzi z domu.
Ju raz przechodzi豉m zabieg rozja郾ianie i od razu farba i nie spowodowa這 to spustoszenia. A mo瞠 sam Garnier (Z這cisto-miedziany blond) wystarczy?
Dikej jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-28, 10:13   #611
roksana9123
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
Question Ciemnobr您owe na rude

Chcia豉bym pofarbowa w這sy na taki rudy:
1. http://polki.pl/work/privateimages/formats/E/27964.jpg
2. http://i.pinger.pl/pgr2/2cab5b9c001f...d98ee0/r10.jpg
3. http://img441.imageshack.us/i/img6754l.jpg/

Tylko 瞠 mam ciemno br您owe w 這sy i niewiem czy by si da這 taki odcie zrobi bez rozja郾iania w這s闚... Wcze郾iej zrobi豉m sobie szamponetk na bardzo rzywy rudy i wysz豉 mi tylko po鈍iata rudego. Wogle jakie farby polecacie? jaszcze ni zdecydowa豉m si czy chce sobie zrobi trwa陰 farb czy t do 24my (wiem 瞠 mo瞠 niezej嗆).
Jak si nieda takiego 篡wego do moich w這s闚 bez rozja郾iania to ewentualnie taki, (ta po lewej):
http://villka.blox.pl/resource/2006.jpg
A co my郵icie o hennie, chyba za du瞠 ryzyko 瞠 kolor wyjdzie inny. Czy by mi wyszed taki jak w linkach wy瞠j?
roksana9123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-28, 10:41   #612
courtney
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 55
Dot.: Ciemnobr您owe na rude

W 篡ciu nie osi庵niesz takiego jasnego rudego na ciemno br您owych w這sach bez rozja郾iania... Nawet tego ciemniejszego. To tak jakby chcia豉 blond na ciemnych br您owych w這sach bez rozja郾iania. Dobra wiadomo嗆 jest taka, 瞠 przefarbowanie si na taki kolor nie oznacza wcale zniszczenia w這s闚. Je瞠li zrobisz to u dobrego fryzjera, kt鏎y u篡wa dobrych profesjonalnych produkt闚 i zadbasz o ich odpowiedni piel璕nacj to my郵, 瞠 b璠zie ok. Ja w豉郾ie id w sobot pofarbowa si na rudo, troszk ciemniejsze ni ten z Twoich zdj耩, a mam 鈔edni br您 rozja郾iony na jasny br您 i pewnie te b璠 mia豉 rozja郾iane.
courtney jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-28, 10:43   #613
OliOli
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 769

Ja mia豉m ciemnobr您owe w這sy traktowane palet ale napali豉m sie na rudy i bardzo szybko mi wyszed Najpierw pomalowa豉m farb natural&easy 鈔edni miedziany blond ( za陰cznik) i ju mi z豉pa這, ale ja chcia豉m bardziej wyrazisty efekt i po 3 tygodniach po這篡豉m na to czerwon mied z garniera i mia豉m identyczny kolor jak w Twoim pierwszym za陰czniku... Niestety zupe軟ie mi nie pasowa nie wiem co mnie podkusi這 bo jestem raczej ch這dnym typem.. I teraz walcz z tym 瞠by mie z powrotem moj ch這dny ciemny br您ik, ale nie wiem czy b璠zie mi dane to uzyska - farba spiera mi sie teraz do tego rudego za ka盥ym razem.. Wi璚 lepiej si powa積ie zastan闚 bo potem ci篹ko wr鏂i z rudego do br您u ;/
OliOli jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-28, 10:55   #614
courtney
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 55

Ale spr鏏owa豉 i wiesz, a tak mo瞠 by o tym rudym my郵a豉 i my郵a豉
Ja te kiedy zrobi豉m sobie trwa陰 i chocia ju tego nie powt鏎z i ci庵le pracuje nad popraw kondycji w這s闚 po trwa貫j to nie 瘸逝je
courtney jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-28, 13:19   #615
weegirl
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 124

Cytat:
Napisane przez roksana9123 Poka wiadomo嗆
Chcia豉bym pofarbowa w這sy na taki rudy:
1. http://polki.pl/work/privateimages/formats/E/27964.jpg
2. http://i.pinger.pl/pgr2/2cab5b9c001f...d98ee0/r10.jpg
3. http://img441.imageshack.us/i/img6754l.jpg/

Tylko 瞠 mam ciemno br您owe w 這sy i niewiem czy by si da這 taki odcie zrobi bez rozja郾iania w這s闚... Wcze郾iej zrobi豉m sobie szamponetk na bardzo rzywy rudy i wysz豉 mi tylko po鈍iata rudego. Wogle jakie farby polecacie? jaszcze ni zdecydowa豉m si czy chce sobie zrobi trwa陰 farb czy t do 24my (wiem 瞠 mo瞠 niezej嗆).
Jak si nieda takiego 篡wego do moich w這s闚 bez rozja郾iania to ewentualnie taki, (ta po lewej):
http://villka.blox.pl/resource/2006.jpg
A co my郵icie o hennie, chyba za du瞠 ryzyko 瞠 kolor wyjdzie inny. Czy by mi wyszed taki jak w linkach wy瞠j?
To nie to podforum

Nie obejdzie si bez dekoloryzacji lub rozja郾iania. Polecam najpierw wypr鏏owa preparat 軼i庵aj帷y kolor bez utleniacza, amoniaku i proszku rozja郾iaj帷ego, np. Renee Blanche Color Peel. Wi璚ej informacji na temat nieszkodliwej dekoloryzacji jest w w徠ku o dekoloryzacji w這s闚

Ja tylko napisz, 瞠 dekoloryzacja takim preparatem jest bardzo 豉godna, nie niszczy w這s闚 (chocia po samym zabiegu s troche bardziej suche), dlatego warto j wypr鏏owa.
weegirl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-28, 15:11   #616
'Estelle'
The Pink Power Mo責erajtor

Wiadomo軼i: 10 904

Cytat:
Napisane przez weegirl Poka wiadomo嗆
To nie to podforum
Przesun窸am

'Estelle' jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-28, 15:17   #617
latinka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 088
GG do latinka

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=193383

Tu masz ca造 w徠ek rudych w這sach...
latinka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-28, 17:59   #618
roksana9123
Przyczajenie

A henn by mi wyszed 篡wy rudy z mojego ciemnego br您u?
Stary 2010-07-28, 18:46   #619
MerriqueMayfair
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 938

Cytat:
Napisane przez roksana9123 Poka wiadomo嗆
A henn by mi wyszed 篡wy rudy z mojego ciemnego br您u?
Niczym ci nie wyjdzie taki 篡wy rudy bez rozja郾iania. I odradza豉bym ci babranie si w hennie gdy po niej nie mo積a ju nak豉da 瘸dnych chemicznych farb na w這sy dop鏦i one nie odrosn

http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zu篡wam kosmetyki, nie kupuj nowych

MerriqueMayfair jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-29, 13:31   #620
roksana9123
Przyczajenie

Tak,wiem 瞠 pu幡iej bym niemog豉 pofarbowa, tylko czeka a odrosn.

A da這 by si moje w這sy zrobi na taki kolorek?
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/styles/styl...wloskii__51033
Stary 2010-08-15, 15:46   #621
fallingstar18
Przyczajenie

Ja sama chcia豉m mie tak ognisty kolor w這s闚 i wiele razy pr鏏owa豉m...a 瞠 jestem szatynk ani razu nie osi庵n窸am wymarzonego rezultatu .
Kiedy fryzjerka poleci豉 mi farb Joanny "p這mienna iskra" efektem by kolor najbardziej zbli穎ny do tego kt鏎y chcia豉m mie . Polecam to farb,w這sy nie by造 zniszczone ani przesuszone.
fallingstar18 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-16, 17:09   #622
Filifonka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 709

Witam
Ostatnio marzy mi si w豉郾ie zmiana mojego koloru na rudy, niestety nie wiem czy z koloru Bursztynowego- dosy ciemnego brazu z rudymi refleksami, momentami wydaje mi si 瞠 polyskuje nawet bordo, z jasnymi pasemkami-da si otrzymac 豉dny intensywny rudy bez dekoloryzacji, jak my郵icie??
Z g鏎y dziekuje za pomoc
Filifonka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-16, 18:59   #623
MerriqueMayfair
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 938

A mi si marzy taki czerwony br您 na g這wie na razie mam w這sy ciemnobr您owe, na這zy豉m dzisiaj na w這sy kolor 6RB z matrixa color synca na g這we ale nadal mam ciemne tyle,瞠 z czerwonym po造skiem, kolor do嗆 豉dny, w這sy odzywione ale to jeszcze nie to...ehh. A nie chc ich niszczy rozja郾ianiem
http://allegro.pl/item1163594071_lor...or_zestaw.html
W豉郾ie kolor 6RB mi si marzy.

http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zu篡wam kosmetyki, nie kupuj nowych

MerriqueMayfair jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-18, 19:50   #624
ego_
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8
GG do ego_

Dziewczyny, nie b鎩cie si rozja郾iacza. Ja u篡豉m Joanny (patrz: m鎩 poprzedni post), kole瘸nka mi to zrobi豉, po tygodniu pofarbowa豉m i jestem zachwycona efektem. M鎩 facet tako A w這sy s w naprawd 鈍ietnej kondycji - nie wypadaj, nie krusz si. Jedyne co si zmieni這 to kolor (rzecz oczywista) i mog je my nieco rzadziej, a to kolejny drobny plusik.

Owszem, po dekoloryzacji robi豉m im maski z 鄴速ka jaja, cytryny i oliwy, to pomog這, ale my郵, 瞠 typowo sklepowe kosmetyki te da造by rad.

Pozdrawiam, nie b鎩cie si szale雟tw!
Und nimmermehr.

Goethe, Faust
ego_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-18, 20:10   #625
Poziomeczkaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 101

A jak to jest z odrostami? Mam obecnie rudy taki bardziej marchewkowy, naturalny kolor to ciemny br您. Farbowa豉m farb profesjonaln Allwaves.Na jakim st篹eniu wody farbowa odrost?Boj si, 瞠 6% to za ma這 aby rozja郾i br您owe odrosty...Nie wyobra瘸m sobie comiesi璚znego traktowania odrostu rozjasniaczem, a potem na to farba...Co my郵icie? Jakie s wasze do鈍iadczenia?
Poziomeczkaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-19, 11:35   #626
Filifonka
Rozeznanie

Czyli pozostaje mi dekoloryzacja
Ch皻nie bym na這篡豉 jak捷 rud farb na te moje w這sy bez rozja郾iania i sprawdzi豉 efekty ale boj si 瞠 na moim niezidentyfikowanym kolorze (ni to br您, ni rudy, ni bordo) mo瞠 wyj嗆 jaki dziwny kolor...
Stary 2010-08-19, 13:49   #627
Asia221
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 570
Dot.: Z watku ciemnego brazu na rudy...

hej, nie chce otwierac nowego watku, przejrzalam ten co nieco, widze, ze macie doswiadczenie w rudosciach.

mam rozjasnione wloski, z brazu do takiego rudawo- zoltawego blondu, a chcialabym uzysjac taki kolorek jak na zdjeciu, wiecie moze jakiej farby powinnam uzyc?

wielkie dzieki za wszelkie sugestie xx
Asia221 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-19, 14:07   #628
Filifonka
Rozeznanie

Asia221 wydaje mi si 瞠 ten kolor to Z這cisto Miedziany Blond Niestety nie mam pewno軼i czy na Twoich w這sach wyjdzie on tak jak na zdj璚iu, kt鏎e wklei豉... Mo瞠 wypowiedz si bardziej wprawione w koloryzacji kole瘸nki Sama bym si ch皻nie takim kolorem zafarbowa豉 ale nie wiem co wyjdzie z niego na ciemnych w這sach:/
Stary 2010-08-19, 14:47   #629
Asia221
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 570

http://www.opinie.senior.pl/Garnier-...edz,10876.html

moze cos takiego? przystawilam oba kolorki obok siebie i wydaja sie bardzo podobne, ale czy wyjda tak na wlosach to inna sprawa
Asia221 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-19, 14:58   #630
Filifonka
Rozeznanie

Por闚nuj帷 te kolory to s bardzo podobne no ale w farbowaniu na w豉sn r瘯 jest w豉郾ie problem tego jak taki kolor wyjdzie na w這sach...
Zostaje albo zaryzykowa, albo wypr鏏owa kolor na pasmie w這s闚
Odpowiedz

Tagi
br您, czarne, czarny, dekoloryzacja, farbowanie, garnier, jasny rudy, k徙iel rozja郾iaj帷a, kolor, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rude, rude w這sy, rudy, rudy w這sy br您, w這sy, w這sy ciemne, w這sy rozja郾iane, zmiana wizerunku

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-12-18 19:29:52

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:55.