Z br您u na rudy - w徠ek zbiorczy - Strona 22 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-09-19, 18:39   #631
whisperxd
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Z br您u na rude

mam pytanie.. czy je郵i zrobie na wlosach dekloryzacje to jesli wlosy nie beda zniszczeone za ile moge nalozyc wybrany kolor ?
whisperxd jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-19, 18:57   #632
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 838
GG do WeWlasnejOsobie
Dot.: Z br您u na rude

po dekoloryzacji w這sy b璠 zniszczone
farb mo積a na這篡 od razu ju po wysuszeniu w這s闚
gdy wnioskuje 瞠 chcesz pofarbowa na rudy?

wg mnie nawet dekoloryzacja nie jest potrzebna
poka zdj璚ia swoich w這s闚 b璠zie 豉twiej
Stary 2010-09-20, 07:00   #633
gingerbabe
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 150
Dot.: Z br您u na rude

Ja w styczniu zrobi豉m dekoloryzacj w這s闚 czarnych i przefarbowa豉m si na rude.
W這sy mi si zniszczy造 i kolor rudy przez pierwsze 3 miesi帷e bardzo si spiera dopiero teraz obci窸am w這sy(zapuszcza豉m na wesele)
W這ski s nareszcie zdrowe i l郾i帷e.
Dodam,瞠 og鏊nie rudy szybko si wyp逝kuje ale mi to ju nie przeszkadza
gingerbabe jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-20, 18:59   #634
Ellie91
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
Angry Z czarnego na rudy???

Witam
M鎩 naturalny kolor w這s闚 to mysi blond. Nie odpowiada mi zupe軟ie wi璚 farbowa豉m w這sy przez rok na ciemny br您, lecz ze wzgl璠u na szybkie wymywanie koloru i nak豉danie br您u zn闚 na ca造 porost postanowi豉m przyciemni w這sy do czerni, poniewa nie wyp逝kuje si i mog豉m farbowa jedynie odrosty. Przyznam, 瞠 豉dnie wygl康am w tym kolorze lecz znudzi這 mi si . Min掖 rok od tego momentu i chcia豉bym teraz rudy kolor. Aha... jeszcze w maju mia豉m robione karmelowe/rude refleksy a 3 tyg temu po這篡豉m br您 na ca造 porost co sprawi這, 瞠 moje w這sy s troche ja郾iejsze (zamalowa豉m jasne pasma oraz og鏊nie nie s ju takie g喚boko czarne lecz wpadaj帷e w br您). Ale jest problem. Moje w這sy s cieniutkie. Dekoloryzacja nie wchodzi w gr. My郵a豉m raczej o k徙ieli rozja郾iaj帷ej ale boj si o te w這sy :/ Nie chc ognistego rudego lecz ciemny rudy. Ehh... nie wiem co zrobi...
Ellie91 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-21, 15:36   #635
Lady Guidette
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 204
Dot.: Z czarnego na rudy???

Polecam henn. Mi po ciemnym bronzie Khadi zrobi si lekko zrudzia造, 豉dny br您. Mo瞠sz tez u篡wac Timotei henna, tylko 瞠 rudawe refleksy widac po zu篡ciu ca貫go szamponu.
Lady Guidette jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-28, 18:20   #636
Kicia177717
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 43
Wink Moja metamorfoza. Z czarnego do rudego.

Oto m鎩 trud jaki przesz豉m schodz帷 z czarnych w這s闚 do rudego. Nie by這 豉two. M鎩 naturalny to taki mysi br您. Pierwsze zdj璚ie to czarny farbowany. Drugie i trzecie zdj璚ie to efekty pierwszej wizyty u fryzjera. Wysz這 kiepsko. Przesz豉m rozja郾ianie , g鏎a by豉 du穎 ja郾iejsza od ko鎍闚ek. Fryzjerka si nie popisa豉 :/ Pochodzi豉m w takich w這sach miesi帷 瞠by si troszk zregenerowa造 i sama 軼i庵n窸am sobie kolor z ko鎍闚. Zaraz po 軼i庵ni璚iu po這篡豉m farb Joanny Jesienny Li嗆 ( zdj璚ie 4) Efekt zadowalaj帷y i w這sy w miar dobrej kondycji. Jednak to nie by jeszcze ten wymarzony kolor. Na這篡豉m farb Schwarzkopf Natural & Easy 字edni miedziany blond. ( zdj璚ie 5 ). Ostatnie zdj璚ie to L'Oreal Feria Preference Pure Paprika. I to jest to do czego d捫y豉m Zaj窸o mi to 4 miesi帷e.
Kicia177717 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-13, 20:16   #637
xkizia18x
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 41
Dot.: Moja metamorfoza. Z czarnego do rudego.

kicia - jaki masz koloroczu?

tez planuje sie zrobic ruda z ciemnego brazu. mam niebieskie oczy,jasna cere z problemami. myslicie ze bedzie pasowalo?

http://www.suwaczek.pl/cache/aab5e4ebca.png
xkizia18x jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-13, 21:17   #638
ktosia1
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 684
GG do ktosia1

Cytat:
Napisane przez xkizia18x Poka wiadomo嗆
kicia - jaki masz koloroczu?

tez planuje sie zrobic ruda z ciemnego brazu. mam niebieskie oczy,jasna cere z problemami. myslicie ze bedzie pasowalo?
Uwa瘸m 瞠 kolor rudy pasuje do wszystkich os鏏 tylko w odpowiednio dobranej tonacji

Najlepiej by by這 gdyby wstawi豉 zdj璚ie i nawet mog豉bym Ci zrobi par symulacji co do odcieni Rudego na twoich w這sach.

"Love of beauty is Taste. The creation of beauty is Art." -Ralph Waldo
ktosia1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-15, 16:12   #639
Kicia177717
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 43

Mam niebieskie oczy, jasn karnacj sk這nn do wyprysk闚. I ka盥y chwali maj zmian
Kicia177717 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-16, 11:54   #640
xkizia18x
Raczkowanie

Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

prosze. moje zdjecie szkolne

http://www.suwaczek.pl/cache/aab5e4ebca.png
xkizia18x jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-17, 20:17   #641
ktosia1
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 684
GG do ktosia1

Cytat:
Napisane przez xkizia18x Poka wiadomo嗆
prosze. moje zdjecie szkolne
Aj緧緧 szkoda 瞠 nie za陰czy豉 wiekszego

"Love of beauty is Taste. The creation of beauty is Art." -Ralph Waldo
ktosia1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-19, 13:17   #642
ineska1986
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 648
GG do ineska1986

Mnie si chyba najbardziej podoba na pierwszym zdj璚iu. Wydaje mi si 瞠 najbardziej pasuje
Stary 2010-11-05, 16:23   #643
nakedtrue
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Witam dziewczyny. Te mi si zamarzy rudy, taki jak na 1 zdj璚iu. Aktualnie mam na g這wie dwa odcienie br您u- jasny u nasady i taki powiedzmy sredni przy ko鎍ach, r騜nica nie jest jakos bardzo widoczna i przejscie jest p造nne, tak sie zastanawiam:
1. Czy mo積a w takim dwukolorowym stanie farbowac wlosy na inny kolor
2. Jak farb kupi by uzyska odciwe zbli穎ny, b康 troche ciemniejszy do tego na zdj璚iu.
Zaznaczam,ze naturalne wlosy 豉two 豉pi kolor, boje sie troche tego ciemniejszego na koncach, bo to b.sprane resztki po farbie ciemnobr您owej ;/Pom騜ciee

Edytowane przez nakedtrue
Czas edycji: 2010-11-06 o 21:50
nakedtrue jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-02, 17:17   #644
kaja0604
Raczkowanie

Dot.: Przej軼ie z br您u w rudy

Witam Jestem tu po raz pierwszy.Mam w這sy ciemny braz farbowane ostatnio 3 miesiace temu,nie sa w najlepszej kondycji(豉mia sie)ale walcze z tym ostro Ostatnio chce zmienic kolor w這s闚 na rudy taki jak w za豉czniku.Doradzcie mi czy bedzi mi pasowa i czy da rade uzyskac taki kolor ???Sprawdza豉m swoj typ urody wychodzi ze jestem pania jesienia wiec teoretycznie powinien pasowac..
ps.moje zdjecie nie najlepsze,ale chodzi o kolor wiec..
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg CIMG0406.jpg (126,5 KB, 134 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg eb_500x640.jpg (34,8 KB, 84 za豉dowa)

Edytowane przez kaja0604
Czas edycji: 2011-01-02 o 17:46
kaja0604 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-04, 19:22   #645
snuppi1985
Przyczajenie

Dot.: z br您u na rudy - poradzcie prosz !

Cytat:
Napisane przez Lovisa Poka wiadomo嗆
Ja si zrobilam z ciemnego br您u na rudo sama Ju kt鏎ys raz z kolei, bo lubi te "powroty". Wysz這 ok, jestem zadowolona, mo瞠 to ju kwestia wprawy 砰cze powodzenia, koniecznie wklej zdj璚ia
Prosze powiedz jak to zrobilas.
Ja w豉snie dzisiaj przeprowadzilam podobny zabieg na moich wlosach, ale efekt jest nie do konca zamierzony. Wcze郾iej mialam ciemny czerwony. Nalozylam rozjasniacz, rozjasnilam do pomaranczowego, po czym nalozylam farbe Loreal Intensywny Miedziany Kasztan, jednak wyszedl typowy rudy.

Czy jesli teraz ponownie naloze ten sam odcien to uda mi sie uzyskac taki kolor jak na opakowaniu??

PROSZE POMOZCIE!! nie moge patrzec w lustro.
snuppi1985 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-05, 15:47   #646
kaja0604
Raczkowanie

Dot.: z br您u na rudy - poradzcie prosz !

hej dziewczyny,ja dzis by豉m u fryzjerki ale nie odwarzy豉 sie i odradzi豉 mi tak drastyczne przejscie z ciemnego na moj wymarzony rudy,poniewaz w這sy mam w nienajlepszej kondycji a po dekolaryzacji i farbowaniu mozliwe ze bym wlosy straci豉,takze zostaje czarnula Pozdrawiam i powodzenia w farbowaniu
kaja0604 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-12, 17:24   #647
monikus534
Przyczajenie

Cze嗆 dziewczyny
Ja r闚nie chcia豉bym przej嗆 z obecnego koloru na ciemny rudy
Ale czy b璠zie mi pasowa? prosz o pomoc
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg dodajjjjjjj.jpg (153,0 KB, 88 za豉dowa)
monikus534 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-15, 01:55   #648
fifi3216
Przyczajenie

Czy da sie przefarbowa w這sy z ciemno br您owych na rudy bez u篡wania rozzja郾iaczy itp. ? Jak tak jakiej firmy farb ?

Link do takiego koloru w這s闚 jaki chce uzyska : http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...ed=0CC4Q9QEwAg
fifi3216 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-15, 20:13   #649
Azaya
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 120

Witam.

Rudy chodzi za mn od dawna, a teraz chodzi jeszcze bardziej

Mam nigdy nie farbowane w這sy w kolorze ciemnego br您u (czasem wydaje si ciemny, czasem ja郾iejszy, ale chyba pod ciemny br您 zawsze to podchodzi).

Jaki jest najmniej "bolesny", najmniej szkodliwy i mo瞠 nie a tak bardzo trwa造 spos鏏 na przej軼ie?

Tym bardziej, 瞠 mam problem z brwiami. Znaczy problem to nie jest, ale s do嗆 grube i bardzo ciemne, i nie wiem, czy rude w這sy pasowa造by do nich (http://1.bp.blogspot.com/_jcDGj637zV...600/Simone.jpg - taka konkretnie rudo嗆).
Sprawienie, by brwi sta造 si cie雟ze, nie wchodzi w gr, bo podobno s 豉dne
Azaya jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-16, 11:00   #650
ego_
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8
GG do ego_

fifi3216, nie znam takiej farby, kt鏎a rozja郾i豉by Ci w這sy - bo w豉郾ie to jest konieczne, kiedy chcesz uzyska kolor ja郾iejszy od naturalnego. A zapewniam, 瞠 gdyby taka istnia豉, u篡wa豉bym jej

Azaya, w豉軼iwie - jak wy瞠j. Jedyna droga to rozja郾iacz + farba.
A brwiami si nie przejmuj, moje te s do嗆 wyraziste (ciemne i zdecydowanie nie wygl康aj jak kreseczki, bo to wygl康a tanio ), niekt鏎ym si to nie podoba, inni nie zwracaj uwagi, ale przecie nikt nie b璠zie sobie rozja郾ia i farbowa brwi, prawda?

U mnie wygl康a to tak jak na zdj璚iu - sama zdecyduj, czy "odrzucaj帷o".
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg brwi.jpg (89,1 KB, 147 za豉dowa)
Und nimmermehr.

Goethe, Faust
ego_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-16, 13:07   #651
sylwia620
Przyczajenie

Post mam czarne w這sy a chce miec rude co mam zrobic ?

Cze嗆 Dziewczyny

Moim marzeniem sa RUDE WΜSY !!
a niestety mam ciemny braz (dokladnie farbowalam palona kawa z joanny)
jeszcze 2 miesiace temu mialam czarne wlosy rowniez farbowane, rozjasnilam je aby ofarbowac na rudy kolor, ale niestety wygladalam jak idz i nie wracaj... odrosty mialam bialutkie polowe wlosow ruchych a koncowki ciemny braz, polecialam do skelpu po palona kawe no i ofarbowalam kilka dni temu znowu:/ czy dobry by byl w tym wypadku dekoloryzator i czy nie wylecialy by mi po min wlosy ?

pozdrawiam *
sylwia620 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-16, 17:09   #652
Klocylda
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 134
Dot.: mam czarne w這sy a chce miec rude co mam zrobic ?

A jaki jest Tw鎩 naturalny kolor?
Je瞠li chodzi o dekoloryzator to jestem na tak. Na pewno nie zniszczy w這s闚 tak jak rozja郾iacz i m闚i to z w豉snego do鈍iadczenia. Na dodatek je瞠li u篡jesz dobrego to b璠zie lepszy efekt ni po rozja郾ianiu. Ponadto w wi瘯szo軼i przypadk闚 podczas schodzenia z ciemnych kolor闚 takich jak czer, czy br您 w這sy nabieraj rudego odcienia. Pewnie i tak bedzie nier闚no, gdzie ciemniej, gdzie ja郾iej ale dla Ciebie to nie taka z豉 wiadomo嗆 jak dla dziewczyn, kt鏎e chca wr鏂i do np. ch這dnego blondu
W Twoim przypadku po zabiegu na這篡sz wymarzony kolor i powinno by dobrze. Wejd na w徠ki o dekoloryzacji i dok豉dnie je przeczytaj, dowiesz si wi璚ej.
Klocylda jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-17, 09:26   #653
sylwia620
Przyczajenie

Dot.: mam czarne w這sy a chce miec rude co mam zrobic ?

Moj naturalny kolor to taki mysli kolor taki troche braz..
a czy po dekoloryzacji beda mi sie 豉mac koncowki, a dodam ze maja do tego sklonnosc :/
i jaki jest najlepszy dekoloryzator s造szalam ze z elgona i loreala ?
sylwia620 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-17, 11:33   #654
Klocylda
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 134

To mo瞠 jednak najpierw zadbaj troch o w這sy. Je瞠li niedawno traktowa豉 je rozja郾iaczem a masz tendencje do rozdwajania, czy 豉mania to sprawd jak wygl康aj ko鎍闚ki i ewentualnie je podetnij.
Teraz Ci opowiem jak ja mia豉m po rozja郾iaczu i dekoloryzatorze:
Fryzjerka w styczniu zrobila mi rozja郾iaczem pasemka na w這sach farbowanych na ciemny br您. Wysz造 obrzydliwie i nie tego chcia豉m ale mniejsza z tym. W這sy mia豉m jak z gumy wi璚 poczeka豉m do kwietnia i dopiero si wzi窸am za dekoloryzacj. Tam gdzie mia豉m ciemny i jasny br您 wlosy byly troch ja郾iejsze i bylo ok. Ale na tych rozja郾ionych by造 bielute鎥ie, zero pigmentu. Ja na to p騧niej k豉d豉m jasny blond i w sumie dobrze wygl康a造 te bia貫, tylko nied逝go zacz窸y 鄴趾n望. M闚i o tym dlatego, 瞠 skoro przy g這wie mia豉 bia貫 i teraz je zdekoloryzujesz, to mog Ci trudniej 豉pa nastepny kolor. Ja tych jasnych pasemek nie mog豉m przykryc niczym przez kilka kolejnych farbowa. Chocia ja robi豉m takie raczej jasne blondy, wi璚 mo瞠 dlatego.
Co do zniszczenia, tam gdzie byly rozja郾iane- tragedia. W grudniu musia豉m obci望 chyba z 10 cm, bo ju im nic nie dawa這 rady. Tylko po prostowaniu wygl康a造 jako tako, a nie chcia豉m prostowa, bo przecie chcia豉m je od篡wi A po dekoloryzatorze w豉軼iwie nic si nie zmieni這. Ci篹ko mi m闚i o tym, bo ja juz w momencie dekoloryzacji mia豉m je zniszczone ale jednak by豉 ro積ica pomiedzy tymi ciemnymi a jasnymi- rozja郾ionymi. W mojej opinii elgon (bo to jego u篡豉m) nie dokona dzie豉 zniszczenia i pozwoli mi znale潭 alternatyw dla rozja郾iacza. Gdyby nie to, pewnie jeszcze ze dwa razy bym je rozja郾i豉 a teraz mia豉bym fryzur na ch這paka czego bym nie znios豉 xD
Jaki dekoloryzator jest najlepszy- nie wiem. Robi豉m tylko elgonem i si sprawdzi. 妃ierdzi, ale dzia豉 i nie niszczy
Klocylda jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-28, 02:13   #655
bruxaa
Raczkowanie

Dziewczyny mam du篡 problem i prosze o fachow pomoc

Ot鏎z w這sy farbuje i rozja郾iam ju od bardzo dawna na najr騜niejsze sposoby i kolory (ale zostawmy to), Ostatnio nasz這 mnie na rudy (powr鏒 do naturalnego). Moje w這sy byly takie ciemniejszo br您owe (farbowa豉m natural & easy 565 przez d逝gi okres, mniej wiecej taki kolor tylko troche ciemniejszy) nastepnie w這sy rozjasnilam do takiego 鄴速awego bl康u a potem zafarbowa豉m garnierem 100% kolor 743 w這sy wysz造 mi jaskrawe a od polowy jakies br您owe bardziej..tragedia. Potem spr鏏owa豉m zafarbowa rudaw natural & easy (chwale ta linie farb) kolor wyszed ciemniejszy nieco ale dalej taki..ciut za jaskrawy zbyt lekko w czerwony pomarancz nie wiem jak to wytlumaczyc, i nier闚nomierny

Pytanie moje, kochane, co mam zrobi, aby uzyska ciemny rudy mniej wiecej co takiego (w這sy pani po lewej) http://www.ewaydesigns.com/listingap...uburn%2033.jpg taki ciemny rudy, r闚nomierny

Powiedzcie co mam robi, jakie czynno軼i i farby polecacie aby da造 takiego koloru rezultat naprawde prosze o pomoc

(widze 瞠 nikt nie zna odpowiedzi na pytanie.)
Z g鏎y dziekuj..

Edytowane przez bruxaa
Czas edycji: 2011-04-04 o 02:53
bruxaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-28, 11:42   #656
rozia76
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9
GG do rozia76

Witam,
Przeczyta豉m kilkana軼ie odp i jestem zagubiona, kurcze wszystkie piszecie ze wasze w這sy przechodzi造 du穎 farbowa, prostowa itp. A ja jak mia豉m 15 lat mia豉m kilka pasemek, a dopiero 2 lata temu mia豉m baleja i do teraz nic, ale chcia豉m co zmieni i nasz這 mnie na RUDY!!
http://www.e-commerce.pl/zdjecia/Kol...-28047-big.jpg
http://i207.photobucket.com/albums/b...wn/redhair.jpg
ten kolor mi si bardzo podoba ale nie wiem czy dojd do takiego koloru m鎩 kolor to taki: http://www.photoblog.pl/skybynight/74357310/aloha.html w poniedzia貫k id do fryzjera troch je obci望 i zapyta si co mam dalej zrobi bo sama na pewno tego nie zrobi bo si na tym nie znam ;d
porad嬈ie mi co prooosz
rozia76 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-28, 15:56   #657
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

ta czerwona mied z garnier'a wychodzi bardzo czerwona,nie ruda
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-28, 17:23   #658
rozia76
Przyczajenie

GG do rozia76

ale w sumie to nie wiem czy mi bardziej rudy b璠zie pasowa czy taki podchodz帷y pod czerwie bo mnie si oby dwa kolory podobaj wiec ju sama nie wiem .
http://4.bp.blogspot.com/_7PavsKiVBa...williams-1.jpg
jak by mi taki wyszed to bym si nie pogniewa豉
Stary 2011-02-05, 12:41   #659
hajabuza
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Witam, od roku farbuje sie na rudo farba garniera zlocistym miedzianym blondem, na poczatku kolor wychodzi naprawde fajny, ale juz po tygodniu farba sie spiera i wychodzi mi mniej wiecej cos takiego: http://farm1.static.flickr.com/114/3...5c50b8a5a8.jpg
a marzy mi sie ciemny rudy, wrecz wpadajacy w braz:
http://i.hityczykity.pl/uploads/tx_h.../EN_rudy_1.jpg
Myslalam by moze zmieszac polowe farby w kolorze ciemnego brazu z cala ruda, ktora uzywam od dawna, ale boje sie efektu.. Pomozcie
hajabuza jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-09, 12:34   #660
rozia76
Przyczajenie

GG do rozia76

no wi璚 tak by豉m u fryzjera i wyszed taki rudy jakbym go mia豉 od ur i dobrze bo musz si z nim oswoi a jak mi si pojawia odrosty chce mie taki :http://i207.photobucket.com/albums/b...wn/redhair.jpg
albo taki: http://4.bp.blogspot.com/_7PavsKiVBa...williams-1.jpg
na razie nie mam zdj耩 obecnych ale jak tylko zrobi to wrzuc

"[...] mi這嗆 trzeba budowa, odkry j to za ma這."
Odpowiedz

Tagi
br您, czarne, czarny, dekoloryzacja, farbowanie, garnier, jasny rudy, k徙iel rozja郾iaj帷a, kolor, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rude, rude w這sy, rudy, rudy w這sy br您, w這sy, w這sy ciemne, w這sy rozja郾iane, zmiana wizerunku

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-12-18 19:29:52

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:24.