Z br您u na rudy - w徠ek zbiorczy - Strona 23 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-02-10, 11:09   #661
nakedtrue
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez bruxaa Poka wiadomo嗆
Dziewczyny mam du篡 problem i prosze o fachow pomoc

Ot鏎z w這sy farbuje i rozja郾iam ju od bardzo dawna na najr騜niejsze sposoby i kolory (ale zostawmy to), Ostatnio nasz這 mnie na rudy. Moje w這sy byly takie ciemniejszo br您owe (farbowa豉m natural & easy 565 przez d逝gi okres, mniej wiecej taki kolor tylko troche ciemniejszy) nastepnie w這sy rozjasnilam do takiego 鄴速awego bl康u a potem zafarbowa豉m garnierem 100% kolor 743 w這sy wysz造 mi jaskrawe a od polowy jakies br您owe bardziej..tragedia. Potem spr鏏owa豉m zafarbowa rudaw natural & easy (chwale ta linie farb) kolor wyszed ciemniejszy nieco ale dalej taki..ciut za jaskrawy zbyt lekko w czerwony pomarancz nie wiem jak to wytlumaczyc, i nier闚nomierny

Pytanie moje, kochane, co mam zrobi, aby uzyska ciemny rudy mniej wiecej co takiego (w這sy pani po lewej) http://www.ewaydesigns.com/listingap...uburn%2033.jpg taki ciemny rudy, r闚nomierny

Powiedzcie co mam robi, jakie czynno軼i i farby polecacie aby da造 takiego koloru rezultat naprawde prosze o pomoc

(widze 瞠 nikt nie zna odpowiedzi na pytanie.)
Z g鏎y dziekuj..
Hmm, ja tez mialam duzo przejsc z w這sami, przy srednim br您ie z ciemnym br您em na koncach wymy郵i豉m, ze chce by ruda (juz kiedys by豉m). Kupilam, tak jak kiedys to http://www.palette.pl/nasze-produkty...azzling-brown/
i po dw鏂h farbowaniach na ca貫j glowie ta farba i jednym farbowaniu odrost闚 mam b.podobne w這sy ,do tych na Twoim zdj璚iu Na pocz徠ku wydaj sie ciemne,ale po tygodniu,dw鏂h kolor si sp逝kuje i zostaje 豉dny kolorek
nakedtrue jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-10, 15:56   #662
bruxaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 41

Cytat:
Napisane przez nakedtrue Poka wiadomo嗆
Hmm, ja tez mialam duzo przejsc z w這sami, przy srednim br您ie z ciemnym br您em na koncach wymy郵i豉m, ze chce by ruda (juz kiedys by豉m). Kupilam, tak jak kiedys to http://www.palette.pl/nasze-produkty...azzling-brown/
i po dw鏂h farbowaniach na ca貫j glowie ta farba i jednym farbowaniu odrost闚 mam b.podobne w這sy ,do tych na Twoim zdj璚iu Na pocz徠ku wydaj sie ciemne,ale po tygodniu,dw鏂h kolor si sp逝kuje i zostaje 豉dny kolorek
Wiesz dzieki za odpowiedz jednak prozba juz przedawniona. Przefarbowalam wlosy spowrotem na braz z rudymi refleksami.
bruxaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-05, 23:01   #663
kasia2277
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 81

Witam.

Mam pytanie, a mianowicie czy da這by rad przefarbowa w這sy z ciemnego br您u na rudy, moze byc ciemny rudy bez rozjasniania? Podobno mozna ale trzeba jak御 dobr farb miec. Jesli ktos wie czy naprawde mozna i jaka farb to prosze o odpowiedz
Stary 2011-03-06, 10:49   #664
ego_
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8
GG do ego_

Poczytaj sobie ten w徠ek... Bardzo w徠pi, by by這 to mo磧iwe, zwa瘸j帷 na to, 瞠 na ciemnym br您ie w豉軼iwie 瘸den kolor pr鏂z czarnego nie zostawia 郵adu.
Mo瞠sz pr鏏owa, jasne, ale nie wr騜 innych efekt闚 ni refleksy koloru, kt鏎e i tak szybko znikn.
Und nimmermehr.

Goethe, Faust
ego_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-06, 22:26   #665
Filifonka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 709

Cytat:
Napisane przez kasia2277 Poka wiadomo嗆
Witam.

Mam pytanie, a mianowicie czy da這by rad przefarbowa w這sy z ciemnego br您u na rudy, moze byc ciemny rudy bez rozjasniania? Podobno mozna ale trzeba jak御 dobr farb miec. Jesli ktos wie czy naprawde mozna i jaka farb to prosze o odpowiedz
Wszystko zale篡 od tego jak bardzo ciemny jest Tw鎩 br您 nadzieja zawsze jest, bo przyznam, 瞠 ja z dosy ciemnego, farbowanego koloru stopniowo przesz豉m na rudy na pocz徠ku pr鏏owa豉m farby Loreal, kolor 7.43, kt鏎a dawa豉 jakie efekty, a p騧niej przesz豉m na profesjonalne farby+utleniacz 3% ten drugi spos鏏 jest pewniejszy, na prawd polecam profesjonalne farby dzi瘯i nim mo瞠 jaka nadzieja na zmian koloru si pojawi
Filifonka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-07, 08:08   #666
MrsBinks
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 372
GG do MrsBinks

Cytat:
Witam.

Ja w豉郾ie pr鏏owa豉m sama, kolor chwyta w g鏎nych partiach tylko, ko鎍闚ki by造 ja郾iejsze. Posz豉m do fryzjera, nie obesz這 si bez dekoloryzacji ale efekt jest dobry, mam 豉dne rude w這sy.
MrsBinks jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-13, 09:22   #667
Filifonka
Rozeznanie

Mog si pochwali swoim kolorkiem te kiedy schodzi豉m z do嗆 ciemnego br您u farbowanego
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC_8186.jpg (31,4 KB, 277 za豉dowa)
Stary 2011-03-13, 17:38   #668
MrsBinks
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 372
GG do MrsBinks

鈍ietny intensywny odcie!

65- 64-63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52

MrsBinks jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-13, 22:17   #669
Filifonka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez MrsBinks Poka wiadomo嗆
鈍ietny intensywny odcie!
Dzi瘯uj
Stary 2011-03-15, 08:07   #670
ewulkamala16
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 90

tylko cierpliwosc moze nas uratowac...chcecie rudy kolor?powoli,ale dojdziecie do wymarzonego koloru..ja niestety z czarnego niemalze,w ciagu paru chwil bylam ruda...tak na poczatku bylam zachwycona...ale potem chcialam jasniejsze i jeszcze jasniejsze ...i tak sobie rozjasnialam co tydzien! teraz.. dobrze radze nie probojcie tego w domu...bo kolor moze i bedzie satysfakcjonujacy,ale kondycja wlosa bedzie w op豉kanym stanie...a regeneracja takich zniszczonych wlosow moze potrwac baaaaardzo dlugi czas.tak wiec przestrzegam
ewulkamala16 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-15, 17:37   #671
PriVativ
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 546

To ja sie pochwal swoimi rudymi z ciemnych uzyska豉m taki kolorek. A jutro farbuje drugi raz. Odczekalam troche i teraz mam nadz ze wyjda intensywniejsze
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg pierdo造.jpg (37,5 KB, 146 za豉dowa)
Stary 2011-03-15, 17:38   #672
PriVativ
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 546

Cytat:
Napisane przez Filifonka Poka wiadomo嗆
Mog si pochwali swoim kolorkiem te kiedy schodzi豉m z do嗆 ciemnego br您u farbowanego
jak farb robilas? ja chce wlasnie taki jak Ty. A farbowalam i farbuje loreala intensywna miedz
Stary 2011-03-15, 22:26   #673
Filifonka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez PriVativ Poka wiadomo嗆
jak farb robilas? ja chce wlasnie taki jak Ty. A farbowalam i farbuje loreala intensywna miedz
Teraz farbuj farb Farmavita life color plus professional to jest farba profesjonalna, kolor 7.43-blond miedziano-z這cisty. Wcze郾iej farbowa豉m takim samym odcieniem tylko, 瞠 L'Oreala wi璚 po tym mia豉m ju ja郾iejszy podk豉d od Twojego. Ale doradzam cierpliwo嗆
Stary 2011-04-17, 18:08   #674
kasia2277
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 81

A dziewczyny jeszcze jedno pytanko.

Podobno jak si farbuje na rudo to za par dni si cz瘰to kolor wymywa i robi pomara鎍zowy. To ten pomara鎍zowy si d逝go jeszcze utrzymuje, czy powoli wymywa si i wraca znow do naturalnego koloru? Bo zale篡 mi na tym, by farba utrzyma豉 si nie d逝go. Chodzi mi tylko o jednorazowe farbowanie ciemnego br您u na rudy. Czy przez jakis 1,5 miesi帷a wymyje si do naturalnego?
Stary 2011-04-17, 22:44   #675
Filifonka
Rozeznanie

Cytat:
A dziewczyny jeszcze jedno pytanko.

Podobno jak si farbuje na rudo to za par dni si cz瘰to kolor wymywa i robi pomara鎍zowy. To ten pomara鎍zowy si d逝go jeszcze utrzymuje, czy powoli wymywa si i wraca znow do naturalnego koloru? Bo zale篡 mi na tym, by farba utrzyma豉 si nie d逝go. Chodzi mi tylko o jednorazowe farbowanie ciemnego br您u na rudy. Czy przez jakis 1,5 miesi帷a wymyje si do naturalnego?
Racja, rudy si wyp逝kuje szybciej ni inne kolory. Ale je瞠li chcesz farbowa trwa陰 farb to ma貫 jest prawdopodobie雟two 瞠 si ca趾iem sp逝ka do naturalnego koloru. Chyba, 瞠 masz w這sy, kt鏎e bardzo s豉bo trzymaj farb. Ale rudy ma to do siebie, 瞠 bywa ci篹ki do zakrycia nawet innymi farbami, to znaczy 瞠 zdarza si 瞠 rudy po koloryzacji na inny odcie dalej "prze鈍ituje".
W moim przypadku przy farbowaniu nawet tzw. szamponetkami (w kolorze miedzi), kt鏎e teoretycznie powinny zmy si do 8 my, w praktyce nie da這 si powr鏂i do naturalnego koloru. Aczkolwiek na szamponetki ka盥y w這s reaguje inaczej
Stary 2011-05-25, 22:36   #676
AniaBM2
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Dziewczyny to m鎩 pierwszy post na forum w niedzie ufarbowa豉m w這sy garnierem 76 wyszed b.ciemny zupe軟ie inny ni mia wyj嗆 kolor jest wg.mnie ciemny br您.Moje pytanie jest takie cczyt je郵i ufarbuj teraz Loreal 74 intensywna mied lub Loreal 743 blond miedziano z這cisty chwyci?Czy musz zrobi dekoloryzacj u fryzjera?
AniaBM2 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-26, 07:31   #677
ego_
Przyczajenie

GG do ego_

Wszystko zale篡 oczywi軼ie od koloru wyj軼iowego, ale je郵i masz - jak m闚i temat - ciemny br您, to naprawd w徠pi, by bez dekoloryzacji zdzia豉豉 cokolwiek.
Und nimmermehr.

Goethe, Faust
Stary 2011-05-26, 14:13   #678
AniaBM2
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Dzi瘯uj za odpowied.
AniaBM2 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-26, 19:24   #679
ciemnaCzekoladaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

hej dziewczyny!
jak wida w moim nicku moje w這sy s koloru ciemnej czekolady. m鎩 naturalny kolor to jasny br您. 1,5 miesi帷a temu farbowa豉m w這sy w豉郾ie na ciemn czekolad, kolor ten ju mi si troch rozja郾i, ale nadal s ciemne. bardzo chce pofarbowa w這sy na rudy-a dok豉dnie 'jesienny li嗆'. jak my郵icie, czy uda mi si przej嗆 do tego koloru szybko?
ciemnaCzekoladaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-27, 10:06   #680
ego_
Przyczajenie

GG do ego_

Przy u篡ciu rozja郾iacza pewnie nie by這by wi瘯szych problem闚. Nie wiem jedynie, jak b璠zie, je郵i b璠ziesz pr鏏owa豉 sam farb.
Und nimmermehr.

Goethe, Faust
Stary 2011-06-06, 16:19   #681
Kaarlaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Smile Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

mnie sie wlasnie taki mazy!!!!!!!!!!!
Kaarlaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-07, 09:02   #682
kiniaczeq
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 397

Dziewczyny mam pytanie. Od 6 lat w這sy farbuje na ciemny br您(ale i tak wychodz czarne). Chcia豉bym dzisiaj jecha po farbe do w這s闚, bo marzy mi sie taki kolor:
http://stylio.pl/zdjecia/7/7605_l/jo...nisty+rudy.jpg
i tu pojawia si pytanie: czy mog kupi ten rozja郾iacz czy zej嗆 z farbowanych w這s闚? ->
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,26...or.html&next=1
i dobra do tego odpowiedni odcie farby, i zafarbowa wszystko w jednym dniu?
a to m鎩 kolor: http://img687.imageshack.us/img687/6...0946877210.jpg

le diable

Edytowane przez kiniaczeq
Czas edycji: 2011-06-07 o 09:15
kiniaczeq jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-07, 11:00   #683
moee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 544

mala rada , moze juz ktos pisal , nie czytalam calego watku . Polecam na brazowe wlosy nakladac "plomienna iskre " z joanny ( ma wode 9% ) wiec rozjasnia wlosy po trochu. Najszybciej schodzilam tak do rudosci z brazu bez zadnego rozjasniacza
S這dko jest nie my郵e o niczym
Si zgubi we w豉snej sp鏚nicy.."

Edytowane przez moee
Czas edycji: 2011-06-07 o 11:01
moee jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-07, 11:14   #684
kiniaczeq
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez moee Poka wiadomo嗆
mala rada , moze juz ktos pisal , nie czytalam calego watku . Polecam na brazowe wlosy nakladac "plomienna iskre " z joanny ( ma wode 9% ) wiec rozjasnia wlosy po trochu. Najszybciej schodzilam tak do rudosci z brazu bez zadnego rozjasniacza
a mniej wi璚ej ile schodzi豉 do rudego?

le diable
Stary 2011-06-07, 11:19   #685
moee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kiniaczeq Poka wiadomo嗆
a mniej wi璚ej ile schodzi豉 do rudego?
3 farbowania co dwa tygodnie , kolor juz po pierwszym jest widoczny mocno ( u mnie byl ) jak sie spiera to coraz jasniejszy jest . Na poczatku wpada bardziej pod czerwono-miedziany , po kazdym myciu wymywa sie bardziej do rudosci nie zauwazylam zniszczen na wlosach zadnych jak po destrukcyjnych rozjasniaczach (bo i tak zdazalo mi sie schodzic z ciemnych do jasniejszych)
Stary 2011-06-07, 11:40   #686
kiniaczeq
Zakorzenienie

Cytat:
3 farbowania co dwa tygodnie , kolor juz po pierwszym jest widoczny mocno ( u mnie byl ) jak sie spiera to coraz jasniejszy jest . Na poczatku wpada bardziej pod czerwono-miedziany , po kazdym myciu wymywa sie bardziej do rudosci nie zauwazylam zniszczen na wlosach zadnych jak po destrukcyjnych rozjasniaczach (bo i tak zdazalo mi sie schodzic z ciemnych do jasniejszych)
czyli nie mia豉 wcze郾iej 瘸dnej dekoloryzacji bo ta woda 9% to by這 w formie dekoloryzacji, tak?
(kompletnie si na tym nie znam )

le diable
Stary 2011-06-07, 11:43   #687
moee
Zakorzenienie

Cytat:
czyli nie mia豉 wcze郾iej 瘸dnej dekoloryzacji bo ta woda 9% to by這 w formie dekoloryzacji, tak?
(kompletnie si na tym nie znam )
nie, wczesniej ani nie rozjasnialam , ale nie nakladalam dekoloryzatora . Po prostu machnelam na ciemne wlosy ta iskre z joanny (ona ma w sobie jak mieszasz ta wode 9% ), za dwa tygodnie znowu i po 2 tyg. 3 raz - mialam juz rude i dosc jasne

ostatnio schodzilam z prawie czarnych do rudych , ale w bardziej drastyczny sposob :/ fryzjer mi rozjasnil do jasnego brazu ( wlosy popalone, siano , koszmar ) i na to sama w domu nakladalam chne - w watku o chnie pokazywalam szybko ale ze zniszczeniem wlosow

http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=4617

z prawie czanych zeszlam do takich

Edytowane przez moee
Czas edycji: 2011-06-07 o 11:48
Stary 2011-06-07, 11:53   #688
kiniaczeq
Zakorzenienie

Cytat:
nie, wczesniej ani nie rozjasnialam , ale nie nakladalam dekoloryzatora . Po prostu machnelam na ciemne wlosy ta iskre z joanny (ona ma w sobie jak mieszasz ta wode 9% ), za dwa tygodnie znowu i po 2 tyg. 3 raz - mialam juz rude i dosc jasne

ostatnio schodzilam z prawie czarnych do rudych , ale w bardziej drastyczny sposob :/ fryzjer mi rozjasnil do jasnego brazu ( wlosy popalone, siano , koszmar ) i na to sama w domu nakladalam chne - w watku o chnie pokazywalam szybko ale ze zniszczeniem wlosow

http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=4617

z prawie czanych zeszlam do takich
http://wizaz.pl/forum/attachment.php...1&d=1305107384 bo瞠 co za pi瘯ny kolor dzisiaj napewno popr鏏uj Twoj metod p這miennej iskry, serdecznie dzi瘯uj za odpowied

le diable
Stary 2011-06-07, 18:26   #689
kiniaczeq
Zakorzenienie

Przefarbowa豉m si i jest lekka po鈍iata rudego, ale od spodu s intensywnie rude. Kiedy najwcze郾iej mog zafarbowa w這sy, za tydzie?

le diable
Stary 2011-06-07, 22:21   #690
moee
Zakorzenienie

Cytat:
Przefarbowa豉m si i jest lekka po鈍iata rudego, ale od spodu s intensywnie rude. Kiedy najwcze郾iej mog zafarbowa w這sy, za tydzie?

tak, najlepiej chwile odczekac - po tygodniu mozesz , tylko teraz wlosy odzywiaj do nastepnego farbowania od spodu zawsze pierwsze sie farbuja , boki i grzywka najbardziej farbe trzymaja ( przynajmniej ja tak mam , ze najbardziej mi sie wzera w grzywke i boki /gore)
Odpowiedz

Tagi
br您, czarne, czarny, dekoloryzacja, farbowanie, garnier, jasny rudy, k徙iel rozja郾iaj帷a, kolor, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rude, rude w這sy, rudy, rudy w這sy br您, w這sy, w這sy ciemne, w這sy rozja郾iane, zmiana wizerunku

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-12-18 19:29:52

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:27.