Z br您u na rudy - w徠ek zbiorczy - Strona 25 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-09-02, 15:44   #721
kaja0604
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 41
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Witam dziewczyny!! Ja dekolaryzowa豉m w這sy miesi帷 temu,kolor mi sie troche spra,wiec chcia豉m wzi捷c w這sy we w豉sne r璚e i przefarbowa na taki kolor(zdj璚ie farby w za陰czniku) i m鎩 obecny kolor.
PYTANIE: czy farbowa豉 kt鏎a z was tym kolorem?czy wychodzi ciemniejszy niz na opakowaniu?Nie chcia豉bym za bardzo ciemnego koloru poniewaz dopiero co pozby豉m sie ciemnych w這s闚.Mysla豉m jeszcze o farbie garnier 743 s to dwa w sumie r霩ne kolory.Co myslicie-doradzi mi kt鏎as z Was??
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg g529d.jpg (35,2 KB, 63 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg CSC_3623.jpg (64,5 KB, 142 za豉dowa)
kaja0604 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-03, 23:03   #722
Filifonka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 709

Nadal masz do嗆 ciemny kolor w這s闚 i my郵, 瞠 farba z za陰cznika nie da za wielkiego efektu... Nie koloryzowa豉m tym odcieniem, ale my郵, 瞠 mo瞠 na takich ciemnych w這sach chwyci ewentualnie rudy refleks.
Co do farby 743 to polecam ten w徠ek:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=155891&page=143
ostatnio Dziewczyny wypowiada造 si na temat tej farby
my郵, 瞠 ten odcie da lepszy efekt.
Aczkolwiek ja bym poleca豉 farby profesjonalne mo瞠sz dobra sobie oksydant, dzi瘯i kt鏎emu mo瞠sz otrzyma kolor ja郾iejszy od swojego takie farby s do kupienia w hurtowniach fryzjerskich, albo u niekt鏎ych fryzjerek (czasami sprzedaj farby, kt鏎ych u篡waj w salonie), nie jest to drogi interes, zwa瘸j帷 na to, 瞠 w za陰czniku da豉 farb L'oreala, kt鏎a nie jest za tania

Edytowane przez Filifonka
Czas edycji: 2011-09-03 o 23:05
Filifonka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-03, 23:16   #723
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
Napisane przez kaja0604 Poka wiadomo嗆
Witam dziewczyny!! Ja dekolaryzowa豉m w這sy miesi帷 temu,kolor mi sie troche spra,wiec chcia豉m wzi捷c w這sy we w豉sne r璚e i przefarbowa na taki kolor(zdj璚ie farby w za陰czniku) i m鎩 obecny kolor.
PYTANIE: czy farbowa豉 kt鏎a z was tym kolorem?czy wychodzi ciemniejszy niz na opakowaniu?Nie chcia豉bym za bardzo ciemnego koloru poniewaz dopiero co pozby豉m sie ciemnych w這s闚.Mysla豉m jeszcze o farbie garnier 743 s to dwa w sumie r霩ne kolory.Co myslicie-doradzi mi kt鏎as z Was??
Ja jeszcze nie farbowa豉m rudym Loreala (czeka na mnie excellence 743) ale na pr鏏niku w這sy s ciemniejsze niz na pude趾u i to nawet o dwa tony. Dlatego wybra豉m odcie ja郾iejszy od chcianego. Mo瞠 obejrzyj jeszcze pr鏏nik w sklepie.

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-06, 17:56   #724
Cola_Ola
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 340

Czy mo磧iwa jest taka zmiana bez rozja郾iania i tego typu podobnych rzeczy? Po prostu poczeka na swoje w這sy i zafarbowa na rudo?

"Maskarada"
Terry Pratchett
Cola_Ola jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-06, 18:17   #725
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Cola_Ola Poka wiadomo嗆
Czy mo磧iwa jest taka zmiana bez rozja郾iania i tego typu podobnych rzeczy? Po prostu poczeka na swoje w這sy i zafarbowa na rudo?
Ja zacz窸am farbowa w這sy na ja郾iejsze rudawe odcienie ale to i tak ko鎍闚 nie rozja郾i. Kupi豉m sobie dekoloryzator Chantal Prosalon Color Peel na bazie siarki itp i to nie niszczy w這s闚 jak rozja郾iacz. Ale dopiero pod koniec wrze郾ia robi bo teraz w這sy od篡wiam.

Stary 2011-09-07, 17:43   #726
Cola_Ola
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Ja zacz窸am farbowa w這sy na ja郾iejsze rudawe odcienie ale to i tak ko鎍闚 nie rozja郾i. Kupi豉m sobie dekoloryzator Chantal Prosalon Color Peel na bazie siarki itp i to nie niszczy w這s闚 jak rozja郾iacz. Ale dopiero pod koniec wrze郾ia robi bo teraz w這sy od篡wiam.

Boj si rozja郾iaczy. Nie znam si na tym i nie chce zrobi sobie krzywdy. A fryzjerce te nie zaufam. Po prostu wiem, 瞠 mam s豉be w這sy i jakikolwiek b陰d m鎩 czy fryzjerki mo瞠 mi je spali a to ju bez tego niszczy w這sy... Dlatego czekam cierpliwie i w ko鎍u przecie kolor stary si wyp逝cze Tylko by豉m ciekawa czy to ma sens. Moje naturalne kiedy farb blond z豉pa造 i by造 takie miodowe tylko potem podkusi mnie ten czarny nieszcz瘰ny : /

"Maskarada"
Terry Pratchett
Stary 2011-09-07, 20:12   #727
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Boj si rozja郾iaczy. Nie znam si na tym i nie chce zrobi sobie krzywdy. A fryzjerce te nie zaufam. Po prostu wiem, 瞠 mam s豉be w這sy i jakikolwiek b陰d m鎩 czy fryzjerki mo瞠 mi je spali a to ju bez tego niszczy w這sy... Dlatego czekam cierpliwie i w ko鎍u przecie kolor stary si wyp逝cze Tylko by豉m ciekawa czy to ma sens. Moje naturalne kiedy farb blond z豉pa造 i by造 takie miodowe tylko potem podkusi mnie ten czarny nieszcz瘰ny : /
Ja nie pisa豉m o rozja郾iaczu a o profesjonalnym dekoloryzatorze. Wielu myli dekoloryzacj z rozja郾ianiem, nawet "dobrzy" fryzjerzy. Dlatego wol to sama w domu zrobi produktem, kt鏎y b璠 widzie. Prawdziwy dekoloryzator nie spali ci w這s闚.
Ale to twoja decyzja. Jak ju chcesz to farbuj tylko jasnymi farbami i czekaj a mocno si wyp逝cz i nast瘼na ja郾iejsz. Ja jestem po drugiej ja郾iejszej i w這sy s ju... taki jak na fotkach.
Najpierw palette gk5 bo wychodzi bordowo-rudo i wyp逝kuje si na rudo coraz jasniej a tydzie temu garnier naturals miedziana czerwie. Garnier mega szybko si wyp逝kuje. I pomy郵e 瞠 ciemno-bordowo wyszed.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (102,0 KB, 57 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (66,0 KB, 42 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (30,8 KB, 39 za豉dowa)

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-09-07 o 20:13
Stary 2011-09-07, 20:52   #728
Cola_Ola
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Ja nie pisa豉m o rozja郾iaczu a o profesjonalnym dekoloryzatorze. Wielu myli dekoloryzacj z rozja郾ianiem, nawet "dobrzy" fryzjerzy. Dlatego wol to sama w domu zrobi produktem, kt鏎y b璠 widzie. Prawdziwy dekoloryzator nie spali ci w這s闚.
Ale to twoja decyzja. Jak ju chcesz to farbuj tylko jasnymi farbami i czekaj a mocno si wyp逝cz i nast瘼na ja郾iejsz. Ja jestem po drugiej ja郾iejszej i w這sy s ju... taki jak na fotkach.
Najpierw palette gk5 bo wychodzi bordowo-rudo i wyp逝kuje si na rudo coraz jasniej a tydzie temu garnier naturals miedziana czerwie. Garnier mega szybko si wyp逝kuje. I pomy郵e 瞠 ciemno-bordowo wyszed.

Dekoloryzatory, rozja郾iacze - zadanie ma to samo. Ja si nie znam, wi璚 dlatego nie widz r騜nicy i dlatego si boj. Nie chc zrobi sobie krzywdy. Je郵i prawdziwy dekoloryzator nie spali mi w這s闚 to gdzie taki znale潭? Tylko ja na prawd mam cienkie w這sy i nie chcia豉bym potem wyrywa w這s闚 k喚bkami. Jestem uparta, wiem, ale lepiej w te ni w drug i przesadza z eksperymentami Ufarbowa豉m raz Garnierem i pokry這 odrosty, a reszt mam taki po造sk w s這鎍u - wiadomo, 瞠 od razu nie b璠zie cud闚. Mi wystarczy豚y taki kolor jak ty masz teraz, to by豚y 鈍iat, mog by nawet ciemniejsze.

"Maskarada"
Terry Pratchett
Stary 2011-09-07, 21:23   #729
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Dekoloryzatory, rozja郾iacze - zadanie ma to samo. Ja si nie znam, wi璚 dlatego nie widz r騜nicy i dlatego si boj. Nie chc zrobi sobie krzywdy. Je郵i prawdziwy dekoloryzator nie spali mi w這s闚 to gdzie taki znale潭? Tylko ja na prawd mam cienkie w這sy i nie chcia豉bym potem wyrywa w這s闚 k喚bkami. Jestem uparta, wiem, ale lepiej w te ni w drug i przesadza z eksperymentami Ufarbowa豉m raz Garnierem i pokry這 odrosty, a reszt mam taki po造sk w s這鎍u - wiadomo, 瞠 od razu nie b璠zie cud闚. Mi wystarczy豚y taki kolor jak ty masz teraz, to by豚y 鈍iat, mog by nawet ciemniejsze.
Dekoloryzator najpewniej w sklepie fryzjerskim, ja tak kupi豉m. Na allegro Prosalon Color Peel te jest. A taka typowa domowa wersja to kup sobie ruda farb i farbuj. Np Joanna Naturia P這mienna Iskra ma a 9% wod. Czyta豉m tu i 闚dzie 瞠 ju za 3 farbowaniem t farb potrafi造 wyj嗆 dziewczynom rude w這ski no nie tak jasne jak na opakowaniu ale zawsze. Mo瞠 jeszcze inne farbki popatrz.

Stary 2011-09-07, 23:08   #730
Filifonka
Rozeznanie

Z czarnych w這s闚 mo瞠 by problem zej嗆 samymi farbami... Aczkolwiek warto pr鏏owa
Ja schodzi豉m z koloru mo瞠 nieco ja郾iejszego ni Kachula82, ale za to z jakim bordowym po造skiem, wi璚 te 豉two nie by這. Zaczyna豉m od L'oreala 7.43 i by豉m zadowolona, bo po jednym farbowaniu mia豉m rudy kolor
P騧niej to ju mia豉m przer騜ne odcienie rudo軼i
Dekoloryzacja by豉by dobrym wyj軼iem, ale je郵i si boisz to mo瞠 warto spr鏏owa tak jak Kachula82 radzi albo profesjonalnymi farbami, tam mo瞠sz dobra sobie oksydant, dzi瘯i kt鏎emu mo積a uzyska w這sy ja郾iejsze o kilka ton闚 od podk豉du
Stary 2011-09-10, 13:18   #731
sylwia7_89
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 112

Naturalne wlosy mam brazowe, farbowa豉m je palon kaw z joanny, gdzies z pol roku temu, odrosty nie rzucaja sie w oczy az tak bardzo, ale nasz這 mnie aby miec kolorek taki jasny brazik wpadajacy w rudy, tylko jak to uzyskac? Chodzi mi o cos takiego jak na dodanym zdj璚iu z g鏎y dziekuje za pomoc A ijeszcze pytanie podstawowe czy bedzie do mnie pasowal? :P Druga fota to ja
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (15,8 KB, 37 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 262260_145419428869072_100002030463845_274985_6029533_n.jpg (24,5 KB, 52 za豉dowa)

Edytowane przez sylwia7_89
Czas edycji: 2011-09-10 o 13:39
sylwia7_89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-16, 14:24   #732
IMyMeMine
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Bardzo jasny rudy

Dzie dobry m鎩 kolor w這s闚 to jasny br您, mniej wi璚ej taki:
http://img1.lln.crunchyroll.com/i/sp...16481_full.jpg

a podoba mi si bardzo jasny rudy:

niestety nie ma farb o takim kolorze i nie wiem za bardzo jak mog豉bym osi庵n望 taki kolor (mieszanie farb czy mo瞠 rozja郾ianie czy co) wi璚 prosz Was o pomoc
By豉m u fryzjerki ale za bardzo mi nie pomog豉 :/ a ja chcia豉bym by w stanie sama farbowa sobie w這sy...
IMyMeMine jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-16, 15:53   #733
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3
Dot.: Bardzo jasny rudy

profesjonalne na poziomie 9 z refleksem miedzi . albo np vitalitys 8.43 lekko sie splucze i powinien wjsc dokladnie taki po 2 -3 myciach

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-24, 10:55   #734
paulaa6

Wiadomo軼i: 6 206
Dot.: Z brazu na rudy...

Widz, 瞠 w徠ek troszk podupad ale mo瞠 znajdzie si kto kto mi odpowie.
Gdzie tak ze dwa lata temu mia豉m na w這sach upragniony kolor. (za陰czone zdjecie) osi庵n窸am go Palette szamponetk czekoladowy br您. (w豉郾ie taki rudawy na s這鎍u). Obecnie spieram kolor szamponem przeciw逝pie穎wym z takiego mocnego br您u.
Pierwsze moje pytanie to czy kto wie jak bardzo zetr kolor szamponem przeciw逝pie穎wym?
Drugie: Czym osi庵n taki sam efekt? Nie chc u篡wa Palette bo wiem jak mi zniszczy w這sy.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg gallery-81501478-500x500.jpg (49,8 KB, 46 za豉dowa)

💕
paulaa6 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-24, 15:36   #735
chcebycduza
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Witam, mam do was pytanie.
Jako od dw鏂h lat farbuj w這sy na czerwony i zawsze wychodzi mi 豉dny intensywny po kilku myciach staje si zupe軟ie inny. Ostatnio moja mama kupi豉 zupe軟ie inn farb Garnier color naturals Czerwie Miedziana 6.46 i zastanawiam si czy jak ni zafarbuj to czy nie wyjd mi jakie br您owe ciemne w這sy ? Chia豉bym miec teraz jasne rude, b康 wpadaj帷e w czerwone, obecnie mam na g這wie sprany mocny czerwony, jest taki sprany, wyblak造 rudo-czerwony, taki w sumie nijaki, ostatni raz farbowa豉m tonerem mocno czerwonym. Powiedzcie mi, czy jak zafarbuj teraz garnierem to czy nie wyjd mi br您owe albo jakie ciemne ? bardzo chc tego unikn帷.
chcebycduza jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-08, 21:34   #736
joluska
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 75

Cytat:
Napisane przez chcebycduza Poka wiadomo嗆
Witam, mam do was pytanie.
Jako od dw鏂h lat farbuj w這sy na czerwony i zawsze wychodzi mi 豉dny intensywny po kilku myciach staje si zupe軟ie inny. Ostatnio moja mama kupi豉 zupe軟ie inn farb Garnier color naturals Czerwie Miedziana 6.46 i zastanawiam si czy jak ni zafarbuj to czy nie wyjd mi jakie br您owe ciemne w這sy ? Chia豉bym miec teraz jasne rude, b康 wpadaj帷e w czerwone, obecnie mam na g這wie sprany mocny czerwony, jest taki sprany, wyblak造 rudo-czerwony, taki w sumie nijaki, ostatni raz farbowa豉m tonerem mocno czerwonym. Powiedzcie mi, czy jak zafarbuj teraz garnierem to czy nie wyjd mi br您owe albo jakie ciemne ? bardzo chc tego unikn帷.
rozczaruj Ci- wyjda ciemne...
joluska jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-23, 11:47   #737
aska09
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Hej dziewczyny! prosze o pomoc jak myslicie 3 tygodnie temu farbowalam wlosy na mahon wyszedl bardzo ciemny... Ale przezylam to... Dzis mam wielka ochote rozjasnic go o 3 tony jak myslicie potrzebny rozjasniaczy? Czy moze jak uzylabym jakiejs zwyklej farby blond rozjasnilo by to troche??
Z gory dzieki za odpowiedz
aska09 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-24, 15:26   #738
Filifonka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez aska09 Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny! prosze o pomoc jak myslicie 3 tygodnie temu farbowalam wlosy na mahon wyszedl bardzo ciemny... Ale przezylam to... Dzis mam wielka ochote rozjasnic go o 3 tony jak myslicie potrzebny rozjasniaczy? Czy moze jak uzylabym jakiejs zwyklej farby blond rozjasnilo by to troche??
Z gory dzieki za odpowiedz
Ja bym wybra豉 rozja郾iacz, b康 dekoloryzacj u fryzjera, bo po u篡ciu blond farby na ciemne, farbowane w這sy mo瞠 wyj嗆 co dziwnego na g這wie...
Stary 2011-11-26, 15:04   #739
aniuleksm
Przyczajenie

Hej kochane, jestem tu nowa ale widze ze jestescie skrabnic wiedzy i porad.A ja mam k這pot i to duuuuzyyyy..Tzn jestem z natury szatynk. D逝go frabowa豉m wlosy na czarno ale udalo mi sie przejsci powoli bez dekoloryzacji na cieple br您y. Mam zielone oczy. I bardzo mi si marzy odcie ciemno - rudy. Ostanio polozylam sobie Loreal Casting czekolada, a kolezanka zrobilami deliktane pasemka , ktore wyszly wlasnie tak pi瘯nie jak bym chciala. Ale zastanawia mnie jaki kolor wybra zeby uzyskac na calo軼i taki wlasnie ciemy rudy. Bo nie chaialbym co 2 miesiace farbowac dwuetapowo tzn - loreal czekolada i pasemka.....Zaznaczam ze raz zaryzykowalam z farba garnier( tez jakis odcien rudego) ale wysz造 jakie takie pasudnie czerwone.Chcialabym cos takiego jak Kasia Zieli雟ka,aktorka tylko ciemniejsze troszke.Prosze Was o porad!!!!!!!! I co powiecie o farbach GOldwell?Z g鏎y dzieki za pomoc
aniuleksm jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-27, 14:00   #740
Kachula82
Zakorzenienie

Schodzenie sam farb z br您u te da rad. Mo瞠 d逝瞠j ale w這sy nie ucierpi tak jak po rozja郾iaczu. Farbowac zacz窸am na ja郾iejsze odcienie i tak oto wczoraj (po dwu miesi璚znej przerwie w farbowaniu) po這篡豉m sobie Mialton 7.44. Teraz mia豉m ochot na czerwonaw mied ale wkr鏒ce wracam na droge do p這miennej iskry Joanny z tym, 瞠 teraz mam ten odcie w wydaniu farby lub szamponu z serii Multi.
Oto moje w這ski przed zacz璚iem farbowania w rude i aktualne

P.S. Osi庵n望 efekt z avatara - done! (prawie)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Image2k.jpg (62,0 KB, 114 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 12.jpg (47,7 KB, 68 za豉dowa)

Czas edycji: 2011-11-27 o 14:04
Stary 2011-11-27, 14:17   #741
aniuleksm
Przyczajenie

Woow...slicznie wyszedl...Ale widze ze od sk鏎y g這wy odcie jest ja郾iejszy...ale naprawd 郵iczny!!!!!!!!NO mnie sie marzy taki hmmm..jakby to okre郵i.....koniakowy chyba jest najtrafniejszym okre郵eniem...nie chce 瘸dnych czerwieni, mahoni......nie wiem sama jaka farbe kupic....zastanawiam sie na feri loreala albo nad goldwellem ale nie wiem jak wychodzi goldwell na farbowanych wloskach.
aniuleksm jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-27, 22:07   #742
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aniuleksm Poka wiadomo嗆
Woow...slicznie wyszedl...Ale widze ze od sk鏎y g這wy odcie jest ja郾iejszy...ale naprawd 郵iczny!!!!!!!!NO mnie sie marzy taki hmmm..jakby to okre郵i.....koniakowy chyba jest najtrafniejszym okre郵eniem...nie chce 瘸dnych czerwieni, mahoni......nie wiem sama jaka farbe kupic....zastanawiam sie na feri loreala albo nad goldwellem ale nie wiem jak wychodzi goldwell na farbowanych wloskach.
W ko鎍u po這wa w這s闚 w d馧 to ponad roczne farbowanie na br您y. Ci篹ko to usun望. No ale chyba i tak nie幢e mi wysz這. Zreszt na 篡wo nie rzuca si to tak w oczy i to chyba przez ten efekt 3D w farbie.
Zobacz sobie na pr鏏niku Milaton 8.02 lub 7.34
http://lokikoki.pl/product-pol-3265-...5-ml-Mila.html
Ma貫 zdj璚ia ale mi te kolory przypominaj koniak.

Czas edycji: 2011-11-27 o 22:11
Stary 2011-11-27, 22:14   #743
Filifonka
Rozeznanie

Kachula82 郵iczny kolor ja na w這sach mam w豉郾ie ten sam odcie tylko innej firmy
Zastanawiam si nad jakim jasnym odcieniem rudego, ale ju sama nie wiem

Edytowane przez Filifonka
Czas edycji: 2011-11-27 o 22:16
Stary 2011-11-27, 22:43   #744
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Filifonka Poka wiadomo嗆
Kachula82 郵iczny kolor ja na w這sach mam w豉郾ie ten sam odcie tylko innej firmy
Zastanawiam si nad jakim jasnym odcieniem rudego, ale ju sama nie wiem
No ja chyba te ja郾iej i bez tak intensywnej czerwieni. Np Joann lub Milaton 8.34
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1957634895.jpg (18,4 KB, 16 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3269_4.jpg (31,5 KB, 30 za豉dowa)

Stary 2011-11-28, 13:32   #745
Filifonka
Rozeznanie

Bardzo 豉dny jest ten odcie z Joanny, ale to szampon koloryzuj帷y, a ja do nich zaufania nie mam. Te si zastanawiam nad 8.34... Za miesi帷 b璠 musia豉 kupi farb, a pewnie i tak sko鎍zy si na jeszcze innym odcieniu jak to zwykle u mnie bywa;p albo wr鏂 do 7.43, kt鏎y u mnie z wod 3% wychodzi najbli瞠j idea逝
Stary 2011-11-28, 15:20   #746
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Bardzo 豉dny jest ten odcie z Joanny, ale to szampon koloryzuj帷y, a ja do nich zaufania nie mam. Te si zastanawiam nad 8.34... Za miesi帷 b璠 musia豉 kupi farb, a pewnie i tak sko鎍zy si na jeszcze innym odcieniu jak to zwykle u mnie bywa;p albo wr鏂 do 7.43, kt鏎y u mnie z wod 3% wychodzi najbli瞠j idea逝
Pokaza豉m szampon bo chyba b璠 szuka czego bez amoniaku. Ale jest te seria Multi Cream a to trwa貫 farby. Uwielbia豉m w這sy po tej farbie. Mi瘯kie i mega b造szcz帷e na d逝go!
Z farb jest p這mienny rudy nr 43 i intensywna mied nr 44. Znalaz豉m tylko takie fotki ale na stronie oficjalnej chyba jasniejsze si wydaj. No i musz obowi您kowo pr鏏nik obejrze. Je郵i chodzi o ten p這mienny rudy to na pr鏏niku z szamponetki by moim idea貫m! Dlatego tak bardzo chcia豉bym spr鏏owa farby kt鏎 wreszcie zrobili!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1946454153.jpg (16,0 KB, 21 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1941478650.jpg (16,3 KB, 19 za豉dowa)

Stary 2011-11-28, 17:15   #747
Filifonka
Rozeznanie

Ten p這mienny rudy na prawd 豉dny a orientujesz si w jakiej cenie s te farby? ja p鏦i co farbuj profesjonalnymi, ale nigdy nic nie wiadomo co 鈔ednio 3 miesi帷e mam na g這wie jaki inny odcie, wi璚 wci捫 szukam tego najodpowiedniejszego
Stary 2011-11-28, 18:39   #748
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Ten p這mienny rudy na prawd 豉dny a orientujesz si w jakiej cenie s te farby? ja p鏦i co farbuj profesjonalnymi, ale nigdy nic nie wiadomo co 鈔ednio 3 miesi帷e mam na g這wie jaki inny odcie, wi璚 wci捫 szukam tego najodpowiedniejszego
Ja p豉ci豉m 6,98z I masz aplikator jak na tak tania farb. Farba wydajna i w這sy po niej cudowne. A nie po ka盥ej farbie mam 豉dne w這sy. Je郵i jest to odpowiednik p這miennej iskry Naturii to Eowina jest chyba najlepszym przyk豉dem: http://wizaz.pl/forum/attachment.php...9&d=1261305956

Stary 2011-11-28, 20:37   #749
Filifonka
Rozeznanie

To bardzo niedrogo z p這mienna iskr to r騜nie bywa, w sumie jak z ka盥a inn farb akurat w linku, kt鏎y da豉 wysz豉 豉dnie i na necie widzia豉m wiele 豉dnych efekt闚 po Iskrze. Ale mam znajom, kt鏎ej nie wychodzi ju tak 豉dnie ten odcie;/ i bardzo szybko si spiera. My郵a豉m 瞠by wypr鏏owa, ale zawsze w ostatniej chwili zmieniam decyzj ju mia豉m na g這wie wiele odcieni rudego (tych bardziej pomara鎍zowych i tych wpadaj帷ych w czerwie) ale kusi mnie w豉郾ie jasny
Stary 2011-12-05, 23:48   #750
aniaaxd2
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 769

Hej
Jestem naturalna brunetka , w wakacje zafarbowa豉m w這sy na czarno po czym farba ca趾owicie mi zesz豉 i znowu cieszylam sie swoim br您em . Dzisiaj zakupi豉m farb Garnier Nutrisse Ultra Color 5.62 po na這瞠niu farby i umyciu w這s闚 farba wygl康a tak ze tylko przy nasadzie jest 豉dny rudy kolorek a reszta w這s闚 wygl康a jakby nic si nie zmieni豉 , mo瞠 rano pod 鈍iat貫m b璠zie wida r騜nice , ale ja tak nie chce . Mam pytanie czy musz zakupi druga farb i farbowa w這sy jeszcze raz ?
aniaaxd2 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
br您, czarne, czarny, dekoloryzacja, farbowanie, garnier, jasny rudy, k徙iel rozja郾iaj帷a, kolor, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rude, rude w這sy, rudy, rudy w這sy br您, w這sy, w這sy ciemne, w這sy rozja郾iane, zmiana wizerunku

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-12-18 19:29:52

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:18.