Z br您u na rudy - w徠ek zbiorczy - Strona 29 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-01-10, 19:11   #841
sylvietta86
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 229
Dot.: Z brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez Filifonka Poka wiadomo嗆
Kto mia racj m闚i帷, 瞠 rudy uzale積ia a forum r闚nie
Kachula bardzo 豉dnie kolor Ci wyszed nie ma co marudzi ja jestem zadowolona p鏦i co z 8.34, zobaczymy jak b璠zie wygl康a za miesi帷 troch si ju sp逝ka這, ale to wina tego, 瞠 nie zakwasi豉m niczym opr鏂z cytryn co chyba niewiele da這. Wczoraj kupi豉m od篡wk z Ziaji i zobaczymy czy co zdzia豉 p鏦i co widz, 瞠 od篡wi豉 w這sy, kt鏎e potrzebowa造 tego bardzo ju dawno nie mia豉m tak mi瘯kich w這s闚 ba豉m si, 瞠 b璠zie mi je obci捫a, bo rano by造 jakie dziwne, ale im przesz這 jak rozczesa豉m(chyba nie jestem przyzwyczajona do widoku od篡wionych, b造szcz帷ych w這s闚)
Filifionko a 8.34 z jakiej firmy u篡wasz? Nie wiem czy to by這 odno郾ie tego co pisa豉m powy瞠j czy tak og鏊nie... mo瞠 gdziesz wrzuci豉 zdj徠ka z tym kolorem? podasz link?
sylvietta86 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-10, 19:43   #842
aniaaxd2
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 768

wstawiam moje zdjecie
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...60257951_n.jpg

czy na moich w這sach wyjdzie mi ten kolor z farby Loreal Paris 6.66 ?
aniaaxd2 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-10, 21:45   #843
Filifonka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 709

Cytat:
Napisane przez sylvietta86 Poka wiadomo嗆
Filifionko a 8.34 z jakiej firmy u篡wasz? Nie wiem czy to by這 odno郾ie tego co pisa豉m powy瞠j czy tak og鏊nie... mo瞠 gdziesz wrzuci豉 zdj徠ka z tym kolorem? podasz link?
Tak og鏊nie pisa豉m, bo ju kiedy dyskutowa豉m z Dziewczynami o kolorze 8.34 jest to firma Inebrya niestety nie mia豉m jak zrobi zdj耩, ale my郵, 瞠 po kolejnym farbowaniu si uda
Filifonka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-11, 09:49   #844
sylvietta86
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez aniaaxd2 Poka wiadomo嗆
wstawiam moje zdjecie
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...60257951_n.jpg

czy na moich w這sach wyjdzie mi ten kolor z farby Loreal Paris 6.66 ?
Moim zdaniem powinien wyj嗆 zbli穎ny do tego na opakowaniu, ale niech jeszcze kto inny si wypowie na ten temat

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Filifonka Poka wiadomo嗆
Tak og鏊nie pisa豉m, bo ju kiedy dyskutowa豉m z Dziewczynami o kolorze 8.34 jest to firma Inebrya niestety nie mia豉m jak zrobi zdj耩, ale my郵, 瞠 po kolejnym farbowaniu si uda
Dziekuj Ci za odpowied i b璠 czeka na fotki A co do tej od篡wki Ziaja, to czy kto potrafi zanalizowa sk豉d? Czy ona faktycznie od篡wia?
Stary 2012-01-11, 14:56   #845
Filifonka
Rozeznanie

Niestety nie potrafi rozszyfrowa dzia豉nia wszystkich sk豉dnik闚. Musia豉by na innych w徠ku podpyta Kathy, bo Ona si na tym zna ale widz帷 moje w這sy musi od篡wia, bo w ko鎍u wygl康aj normalnie i nawet rozdwojone ko鎍闚ki s jakby mniej widoczne mo瞠 dlatego, 瞠 mniej przesuszone je郵i do ko鎍a b璠zie tak dobrze dzia豉 na moje w這sy to nie rezygnuj z niej ewentualnie wypr鏏uj jaki inny rodzaj, np do w這s闚 suchych, lub farbowanych
Stary 2012-01-11, 22:21   #846
emylkaZ
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 233

By豉m u fryzjera, efekt poni瞠j. Nie do ko鎍a to co chcia豉m, ale wszystko przede mn.
Pierwsze zdj to kolor wyj軼iowy, a drugi to ten co uzyska豉m.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P1080135.jpg (28,0 KB, 23 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P1110144.jpg (216,6 KB, 48 za豉dowa)
emylkaZ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-16, 09:20   #847
sylvietta86
Raczkowanie

Kachula82, rzeczywi軼ie p這mienna iskra 豉dnie si wymywa w taki spos鏏, 瞠 w這sy s coraz ja郾iejsze, jestem z tego faktu bardzo zadowolona Musz si jeszcze pochwali, 瞠 coraz bli瞠j mi do zej軼ia z br您u. Wczoraj mama powybiera豉 mi ciemniejsze pasma i potraktowa豉 rozja郾iaczem na wodzie 12%. Jakie by這 moje zaskoczenie, gdy zobaczy豉m zamiast br您owych-blond i jasne rude! teraz b璠 czeka a dalej b璠zie si wymywa iskra i za jakie 2-3 tygodnie zafarbuj Alfaparfem 8.34 + 9.33 Czuj, 瞠 jestem coraz bli瞠j celu
Stary 2012-01-16, 09:48   #848
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
Kachula82, rzeczywi軼ie p這mienna iskra 豉dnie si wymywa w taki spos鏏, 瞠 w這sy s coraz ja郾iejsze, jestem z tego faktu bardzo zadowolona Musz si jeszcze pochwali, 瞠 coraz bli瞠j mi do zej軼ia z br您u. Wczoraj mama powybiera豉 mi ciemniejsze pasma i potraktowa豉 rozja郾iaczem na wodzie 12%. Jakie by這 moje zaskoczenie, gdy zobaczy豉m zamiast br您owych-blond i jasne rude! teraz b璠 czeka a dalej b璠zie si wymywa iskra i za jakie 2-3 tygodnie zafarbuj Alfaparfem 8.34 + 9.33 Czuj, 瞠 jestem coraz bli瞠j celu
No i super!
Ja teraz mam na g這wie Mango Loreala i narazie przy nim zostan. Rozja郾i mi bardziej w這sy a i kolor boski.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg mango x4.jpg (55,6 KB, 66 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg mangoooo.jpg (32,7 KB, 72 za豉dowa)

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-16, 15:23   #849
sylvietta86
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
No i super!
Ja teraz mam na g這wie Mango Loreala i narazie przy nim zostan. Rozja郾i mi bardziej w這sy a i kolor boski.
安ietnie, 瞠 znalaz豉 ju kolor i farb, z kt鏎ymi chcesz pozosta na d逝瞠j naprawd 豉dnie mango wygl康a na Twoich w這sach Ja b璠 poszukiwa mojego nr 1 i mam nadziej, 瞠 to ju nied逝go i 瞠 wyjd jasne pomara鎍zowe, a nie czerwone P鏦i co, to co tydzie farbuje w這sy, musz da im odpocz望, bo w ko鎍u o造siej z rudo軼i
Stary 2012-01-18, 11:34   #850
asia03
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15

Witam wszystkie rudzielce...
Nawet nie wiecie jak Wam zazdroszcz pi瘯nych w這sk闚. Mnie r闚nie zamarzy造 si rude, z mojego niezbyt efektownego br您u. Oczywi軼ie pomy郵a豉m, 瞠 lepiej nie ryzykowa i samemu nie farbowa w這s闚, tak wi璚 trafi豉m do fryzjera. Dodam, 瞠 pierwszy raz w 篡ciu by豉m u fryzjera na koloryzacji (wcze郾iej robi豉m to sama). I jaki efekt? TRAGEDIA. Kolor ca趾iem inny ni chcia豉m. Zamiast miedzi otrzyma豉m na g這wie czerwie i to na dodatek po這wa w這s闚 innego odcienia, a druga po這wa innego. Wygl康am jakbym sama je pomalowa豉 farb za 5 z (chocia nie jestem pewna czy tak farb nie wysz造by lepsze). Ta ciemniejsza cz窷 w這s闚 to ta z pozosta這軼iami po innych farbach(czarna farba), oczywi軼ie m闚i豉m o tym szanownej pani fryzjerce i my郵a豉m, 瞠 sobie jako z tym poradzi. Niby m闚i豉, 瞠 to si po myciach utleni i rozja郾i. Szczerze, a si boj tego efektu, bo przecie nietylko ciemna cz窷 w這s闚 si utleni, ale ca這嗆...Bardzo si pomyli豉m. Chyba ju nigdy nie p鎩d do fryzjera na farbowanie

Chcia豉bym, Szanowne Panie, aby軼ie doradzi造 mi, co mam z tymi w這sami zrobi... Nie chc chodzi jak taka "tandeciara" z kolorow g這w. Za陰czam zdj璚ie, aby by這 豉twiej co doradzi.
Prosz, pom騜cie!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg SAM_8582.jpg (58,2 KB, 58 za豉dowa)
asia03 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-18, 17:06   #851
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez asia03 Poka wiadomo嗆
Witam wszystkie rudzielce...
Nawet nie wiecie jak Wam zazdroszcz pi瘯nych w這sk闚. Mnie r闚nie zamarzy造 si rude, z mojego niezbyt efektownego br您u. Oczywi軼ie pomy郵a豉m, 瞠 lepiej nie ryzykowa i samemu nie farbowa w這s闚, tak wi璚 trafi豉m do fryzjera. Dodam, 瞠 pierwszy raz w 篡ciu by豉m u fryzjera na koloryzacji (wcze郾iej robi豉m to sama). I jaki efekt? TRAGEDIA. Kolor ca趾iem inny ni chcia豉m. Zamiast miedzi otrzyma豉m na g這wie czerwie i to na dodatek po這wa w這s闚 innego odcienia, a druga po這wa innego. Wygl康am jakbym sama je pomalowa豉 farb za 5 z (chocia nie jestem pewna czy tak farb nie wysz造by lepsze). Ta ciemniejsza cz窷 w這s闚 to ta z pozosta這軼iami po innych farbach(czarna farba), oczywi軼ie m闚i豉m o tym szanownej pani fryzjerce i my郵a豉m, 瞠 sobie jako z tym poradzi. Niby m闚i豉, 瞠 to si po myciach utleni i rozja郾i. Szczerze, a si boj tego efektu, bo przecie nietylko ciemna cz窷 w這s闚 si utleni, ale ca這嗆...Bardzo si pomyli豉m. Chyba ju nigdy nie p鎩d do fryzjera na farbowanie

Chcia豉bym, Szanowne Panie, aby軼ie doradzi造 mi, co mam z tymi w這sami zrobi... Nie chc chodzi jak taka "tandeciara" z kolorow g這w. Za陰czam zdj璚ie, aby by這 豉twiej co doradzi.
Prosz, pom騜cie!
Nie jest tak 幢e. Ja tak mam po swoich br您ach z rudym (patrz za陰cznik). Sama schodzi豉m farbami, k徙iele rozja郾iaj帷e nic mi nie da造. Z do鈍iadczenia wiem, 瞠 najlepiej poczeka a czerwie si wyp逝cze jakkolwiek bo naprawd mog spod tego wyj嗆 jasne w這sy Dlatego szoruj g這w szamponem przeciw逝pie穎wym bo ten szybciej kolor wymyje i na wymyty kolor k豉d jak捷 farb. Naszymi hitami poza profesjonalnymi s Joanna p這mienna iskra, Mango P74 Loreal Feria, 豉dne efekty s po Marion mied i garnier 100% kolor 743. Moje w這sy na fotce s po Mango i jak na razie zostaj przy tej farbie

A drugi za陰cznik to pokazuj Ci jak mi si farba z czerwieni (patrz listopad) wymy豉 (profesjonalna) w dwa tygodnie - patrz fota grudzie. Jak wida 豉dny rudy spod tego wyszed A farbowa豉m na naprawd ciemne w這sy - wrze郾iowe.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg mango11.jpg (31,0 KB, 28 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Image6.jpg (72,0 KB, 70 za豉dowa)

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2012-01-18 o 17:11
Stary 2012-01-19, 10:03   #852
sylvietta86
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez asia03 Poka wiadomo嗆
I jaki efekt? TRAGEDIA. Kolor ca趾iem inny ni chcia豉m.
Odpisywa豉m wczoraj na Tw鎩 post, ale mi si skasowa這 i ju p騧niej nie mia豉m czasu pisa od pocz徠ku:p W ka盥ym razie Kachula napisa豉 mniej wi璚ej to, co ja chcia豉m napisa i nawet chcia豉m poda Jej w這ski jako przyk豉d R闚nie uwa瘸m, 瞠 jak na pierwszy raz, to tragedii nie ma, ale t fryzjerk, to bym sobie ju odpu軼i豉. Moja jaka jest taka jest, ale nie pcha豉 si od razu do farbowania moich br您owych w這s闚 na rudo, a nawet odradza豉 dekoloryzacj... Zgadzam si co do p這miennej iskry Joanny, mi po niej w這sy w miar sp逝kiwania koloru rozja郾ia造 si. My郵 te, 瞠 w豉郾ie t璠y droga, aby teraz nak豉da po prostu kolejne farby. K徙iel rozja郾iaj帷a te mi nie wysz豉, wi璚 poleca nie b璠, tylko nale篡 pami皻a, 瞠 ka盥y w這s jest inny No i b璠zie trzeba si troszk pom璚zy i uzbroi w cierpliwo嗆 zanim osi庵nie si po膨dany efekt:/ W ka盥ym razie jest to do zrobienia

Zmieniaj帷 temat, to wczoraj po raz pierwszy koledzy z pracy zwr鏂ili uwag na m鎩 kolor w這s闚. Pomimo, 瞠 do prawdziwego rudego jeszcze troszk mi brakuje, jedna z Pa powiedzia豉, 瞠 mam 郵iczne rudo軼i Jak mi si mi這 zrobi這 Czemu nie zauwa篡li przedwczoraj? Bo spi窸am sobie wczoraj moje loki do g鏎y w taki niby kok i ods這ni造 si moje najlepsze rude u nasady przy twarzy-efekt a mnie zaskoczy Trzeba doda, 瞠 s這necznie by這 i przez to w pomieszczeniach ja郾iej by這, zapewne to te mia這 sw鎩 wp造w na ocen. Ach, 瞠bym w ko鎍u mia豉 takie na ca造ch w這sach!!!
Stary 2012-01-19, 13:27   #853
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Zmieniaj帷 temat, to wczoraj po raz pierwszy koledzy z pracy zwr鏂ili uwag na m鎩 kolor w這s闚. Pomimo, 瞠 do prawdziwego rudego jeszcze troszk mi brakuje, jedna z Pa powiedzia豉, 瞠 mam 郵iczne rudo軼i Jak mi si mi這 zrobi這 Czemu nie zauwa篡li przedwczoraj? Bo spi窸am sobie wczoraj moje loki do g鏎y w taki niby kok i ods這ni造 si moje najlepsze rude u nasady przy twarzy-efekt a mnie zaskoczy Trzeba doda, 瞠 s這necznie by這 i przez to w pomieszczeniach ja郾iej by這, zapewne to te mia這 sw鎩 wp造w na ocen. Ach, 瞠bym w ko鎍u mia豉 takie na ca造ch w這sach!!!
Ja tez zupe軟ie inaczej wygl康am jak zepn swoje kr鏒kie k豉czki. Taki jasny rudy wtedy wida a jak rozpuszcz to te ciemniejsze wida i kaszana.

Stary 2012-01-20, 12:34   #854
asia03
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15

Dzi瘯uj za odpowiedzi
A wi璚 musz uzbroi si w cierpliwo嗆... No c騜, na pewno warto dla takich ognistych w這s闚 U mnie r闚nie w spi皻ych wygl康a jakby rudy by na ca造ch w這sach, a nie tylko na po這wie i jakby by to naprawd rudy, a nie czerwony, czyli taki jak w rzeczywisto軼i
asia03 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-20, 14:11   #855
sylvietta86
Raczkowanie

Cytat:
Ja tez zupe軟ie inaczej wygl康am jak zepn swoje kr鏒kie k豉czki. Taki jasny rudy wtedy wida a jak rozpuszcz to te ciemniejsze wida i kaszana.
Naprawd co w tym jest Dzisiaj, jak mia豉m rozpuszczone to us造sza豉m, 瞠 s ciemniejsze ni ostatnio jak mia豉m spi皻e:/ Hmmm... Zaczynam zwraca uwag innych, wi璚 to chyba dobry znak
Stary 2012-01-22, 13:34   #856
charlizee
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20

Dziewczyny, a farbowa造軼ie w這sy Garnierem http://www.opinie.senior.pl/zdjecia/...-28046-big.jpg ? Jak wra瞠nia? Poleci造by軼ie? Czy Joanna p這mienna iskra lepsza? Kt鏎a farba wychodzi ja郾iej?
charlizee jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-22, 17:35   #857
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez charlizee Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, a farbowa造軼ie w這sy Garnierem http://www.opinie.senior.pl/zdjecia/...-28046-big.jpg ? Jak wra瞠nia? Poleci造by軼ie? Czy Joanna p這mienna iskra lepsza? Kt鏎a farba wychodzi ja郾iej?
Wszystko zale篡 od podk豉du. Ale dla mnie iskra z豉pie ja郾iej. Garnier chyba bardziej z這tawy b璠zie.

Stary 2012-01-22, 18:04   #858
AniaAga
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 738

Trzymajcie jutro o 11 kciuki, p騧niej wstawi fotki co mi wysz這 !
AniaAga jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-24, 07:59   #859
Katrin242
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 377
GG do Katrin242

Cytat:
Napisane przez AniaAga Poka wiadomo嗆
kto tutaj obieca zdj璚ia
Katrin242 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-24, 08:12   #860
sylvietta86
Raczkowanie

Cytat:
No w豉郾ie, gdzie te fotki?

Czyta豉m tutaj http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=536080&page=54, 瞠 farbowa豉 Alfaparfem... jejku jaka jestem ciekawa. Moje farbki czekaj na mnie grzecznie na p馧ce, nie mog si doczeka kiedy u篡j, a jeszcze napisa豉, 瞠 Ci 豉dnie wysz這 Mia豉m farbowa w przysz造 weekend, ale chyba zafarbuj w ten... Moja mieszanka b璠zie 8.34 z 9.33 Chc w ko鎍u jasny miedziano-z這ty blond!

Edytowane przez sylvietta86
Czas edycji: 2012-01-24 o 08:17
Stary 2012-01-24, 08:27   #861
AniaAga
Zadomowienie

Fotki b璠 jutro, bo Tz ma wolne, zrobi mi w dziennym 鈍ietle.

Sylwietta, w這sy mam takie b造szcz帷e i mi璚iutkie, 瞠 szok! Jak po regeneracji a nie farbowaniu. B璠ziesz mie bardzo jasne, ja z samych 8 mam ju jasno.
Stary 2012-01-24, 10:17   #862
sylvietta86
Raczkowanie

Cytat:
Fotki b璠 jutro, bo Tz ma wolne, zrobi mi w dziennym 鈍ietle.

Sylwietta, w這sy mam takie b造szcz帷e i mi璚iutkie, 瞠 szok! Jak po regeneracji a nie farbowaniu. B璠ziesz mie bardzo jasne, ja z samych 8 mam ju jasno.
Tylko Ty mia豉 ju fajne jasne, a ja mam jeszcze pozosta這軼i po br您ie:/ Nie wiem ju teraz czy dodawa 9.33... Wod ilu procentow u篡豉? Chcia豉m 6% na odrost (bo mam ju fajny jasny), a na reszt 9% 瞠by wyr闚na i nie wiem co robi Boj si te troch, 瞠 b璠zie si po tym 9.33 zmywa do 鄴速ka. W ka盥ym razie bardzo mnie cieszy Twoja pozytywna opinia na temat tej farby, mo瞠 tym razem nie kupi豉m kota w worku, a i fajnie, 瞠 nie zniszczy豉 Tobie w這s闚
Stary 2012-01-24, 13:05   #863
smykowisko
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 95

Witam. Mam pytanie i chcia豉bym aby軼ie mi doradzi造. Mam naturalny kolor w這s闚 ciemny br您. Z jednej strony chcia豉bym zaszale z rudo軼i a z drugiej nie chc traci swojego koloru "na zawsze" i w og鏊e chcia豉bym zobaczy jak b璠zie mi w tym kolorze. Stad pomys szamponetki. Kupi豉m Palette 6-8 my o kolorze "Czerwony rubin". Jednak naczyta豉m si, ze u jednych schodzi u innych nie schodzi i zw徠pi豉m. mo瞠 kt鏎a z was ma jakie do鈍iadczenia? Wie jak ten kolor 豉pie i na ile? Pozdrawiam
smykowisko jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-24, 14:25   #864
AniaAga
Zadomowienie

Sylwietta, jestem bardzo zadowolona z tej farby. Na odrost mia豉m 6, a po d逝go軼i 3 i to tylko na kilka minut.
Stary 2012-01-24, 18:05   #865
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez smykowisko Poka wiadomo嗆
Witam. Mam pytanie i chcia豉bym aby軼ie mi doradzi造. Mam naturalny kolor w這s闚 ciemny br您. Z jednej strony chcia豉bym zaszale z rudo軼i a z drugiej nie chc traci swojego koloru "na zawsze" i w og鏊e chcia豉bym zobaczy jak b璠zie mi w tym kolorze. Stad pomys szamponetki. Kupi豉m Palette 6-8 my o kolorze "Czerwony rubin". Jednak naczyta豉m si, ze u jednych schodzi u innych nie schodzi i zw徠pi豉m. mo瞠 kt鏎a z was ma jakie do鈍iadczenia? Wie jak ten kolor 豉pie i na ile? Pozdrawiam
Jak masz naturalne to polecam Joann multi effect p這mienny rudy lub Marion mied. Zmywaj si a i powinny ci da 鈍ietn rudo嗆 chocia瘺y jako po鈍iat.
Palette rubin wyjdzie na pewno czerwony jak nie ciemno czerwony jak bordo (palette lubi ciemno 豉pa) a ze zmywalno軼i... raczej ci篹ko, jak z ka盥ym produktem od palette, niestety (co nie znaczy 瞠 s z貫).

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2012-01-24 o 18:07
Stary 2012-01-24, 18:57   #866
Filifonka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez smykowisko Poka wiadomo嗆
Palette podobno bardzo w瞠ra si we w這sy. A ten kolor 100%-owo wyjdzie czerwony, a nie rudy.
Og鏊nie co do szamponetek to u篡wa豉m raz, dw鏂h saszetek Marion Mied, kolor by 豉dny, ale po miesi帷u dalej wida go by這 na w這sach. Mo瞠 moje w這sy s podatne, ale bez przesady 瞠by szamponetka do 8 my trzyma豉 si miesi帷(przy codziennym myciu). Sko鎍zy這 si na tym, 瞠 zacz窸y si pojawia odrosty i dosz豉m do wniosku, 瞠 zaczn normalnie farbowa w這sy. Tak te si zacz窸a moja przygoda z rudym
Mo瞠 po jakim czasie kolor by ca趾iem zszed, ale jako nie chcia豉m z odrostami chodzi. Taka moja opinia znam dziewczyny, kt鏎ym szampony do 28 my zmywa造 si ca趾owicie, wi璚 nie ma regu造.
Stary 2012-01-24, 21:01   #867
emylkaZ
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 233

Co do szamponetek to mi oboj皻nie jakie trzyma造 si na w這sach jak farba nie wiem, mo瞠 to zale篡 od w這s闚... Kiedy zrobilam sobie szamponetk taki kasztan i wyp逝kiwa mi si on baardzo d逝go, dobrych par miesi璚y a ta kasztanowa po鈍iata jeszcze d逝go wy豉zi豉.
emylkaZ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-25, 07:22   #868
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez emylkaZ Poka wiadomo嗆
Co do szamponetek to mi oboj皻nie jakie trzyma造 si na w這sach jak farba nie wiem, mo瞠 to zale篡 od w這s闚... Kiedy zrobilam sobie szamponetk taki kasztan i wyp逝kiwa mi si on baardzo d逝go, dobrych par miesi璚y a ta kasztanowa po鈍iata jeszcze d逝go wy豉zi豉.
A mi marion si wymy ca造. Mia豉m orzechowy i 鈔edni br您 i z farbowanych w這s闚 wymy si ca趾owicie do koloru jaki mia豉m wcze郾iej. Raz by to 鈔edni blond a raz br您. Tak瞠 to chyba od w這s闚 zale篡.
A kasztan to wiem jak trudno przykry bo ma du穎 czerwieni i a ta zawsze w瞠ra si we w這sy. Dlatego poleci豉m zwyk貫 rudo軼i bo rubin to ju za du穎.

Stary 2012-01-25, 07:53   #869
sylvietta86
Raczkowanie

Cytat:
A mi marion si wymy ca造. Mia豉m orzechowy i 鈔edni br您 i z farbowanych w這s闚 wymy si ca趾owicie do koloru jaki mia豉m wcze郾iej. Raz by to 鈔edni blond a raz br您. Tak瞠 to chyba od w這s闚 zale篡.
A kasztan to wiem jak trudno przykry bo ma du穎 czerwieni i a ta zawsze w瞠ra si we w這sy. Dlatego poleci豉m zwyk貫 rudo軼i bo rubin to ju za du穎.
U mnie to samo. Zrobi豉m sobie Marionem-mied p馧tora tygodnia temu, 瞠by podtrzyma kolor. Prawie nic nie z豉pa這, a teraz mam ju strasznie wymyte w這sy i po iskrze, i po tej szamponetce. Prawda-zale篡 od w這s闚...
Stary 2012-01-25, 13:49   #870
Filifonka
Rozeznanie

Mo瞠 rzeczywi軼ie zale篡 od w這s闚 ale w sumie dzi瘯i temu, 瞠 u mnie si nie wymy to zacz窸am trwa陰 koloryzacj a kolor po miedzi Mariona by naprawd 豉dny w pierwszych dniach i w這sy bardzo b造szcz帷e
Jeszcze nie pr鏏owa豉m szamponetek do od鈍ie瞠nia koloru, chocia wiele pozytyw闚 si nas逝cha豉m ale jako si boj, 瞠 si nie wyp逝cze tak jak poprzednio i wp造nie mi na kolejn koloryzacj.
Odpowiedz

Tagi
br您, czarne, czarny, dekoloryzacja, farbowanie, garnier, jasny rudy, k徙iel rozja郾iaj帷a, kolor, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rude, rude w這sy, rudy, rudy w這sy br您, w這sy, w這sy ciemne, w這sy rozja郾iane, zmiana wizerunku

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-12-18 19:29:52

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:12.