Z br您u na rudy - w徠ek zbiorczy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-08-19, 19:58   #61
adrianna diana
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

witam,
na pocz徠ku my雲am o prze軼iu (przez dekoloryzacje) z ciemnego br您u na jasny, wr璚z platynowy blond
, fryzjerki w salone Loreal'a powiedzia造 瞠 jest to mo磧iwe ale gdy us造sza造 瞠 3 razy farbowa豉m Palette odm闚i造 (og鏊nie w這sy farbuj Garnierem ju od roku). Teraz skoro wiem 瞠 NIC ju nie da si zrobi abym mia豉 blond zdecydowa豉m sie na ciemny rudy... Jak my郵icie czy b璠zie to w miar prostsze, i osi庵alne nawet jesli farbowa豉m t okropn farb Palette ?! prosz o odpowied... Niestety na balejage raczej mnie nie sta... Nie wiem ju co mam zrobi... wydaje si jakbym by豉 do ko鎍a 篡cia skazana na ciemny br您... jestem za豉mana....
adrianna diana jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-28, 15:23   #62
sheste
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

Witam Was serdecznie
Mam pytanie zwi您ane z tematem oczywi軼ie.. mam bardzo ciemny br您 [naturalny, to znaczy ostatni raz farbowa豉m rok temu, ale mia豉m wtedy kr鏂iutkie w這ski i teraz wi瘯szo嗆 mi odros豉 i tak, zatem zak豉dam-naturalne! ] a chcia豉bym rudy, taki naprawd rudy jak Candy Killer na samym pocz徠ku pokazywa豉 [ http://www.style-hair-magazine.com/image-files/largeredhaircolor4.jpg - tutaj ] da si to jako zrobi w domu? Mog造by軼ie napisac mi dok豉dnie co i jak? [czym, jak d逝go etc] wklejam moje zdj璚ie dla poznania mojego naturalnego kolorku

pozdrawiam i czekam na odpowied
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg abcd.jpg (43,6 KB, 527 za豉dowa)
sheste jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-09-24, 19:24   #63
infinityinfinity
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

up up up
infinityinfinity jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-09-25, 12:45   #64
ineczka7
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 784

ja na m鎩 ciemny br您 k豉d豉m t http://di1.shopping.com/images1/pi/a...7x150-0-0_.jpg farb i wychodzi 豉dny rudy, ale to ju dobre dwa-trzy lata temu by這 I nie pami皻am czy taki wyra幡y rudy wyszed ju przy pierwszym czy dopiero przy drugim farbowaniu, ale kolor by pi瘯ny.
ineczka7 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-10-03, 12:19   #65
pola252
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 29

Cytat:
Napisane przez adrianna diana Poka wiadomo嗆
witam,
na pocz徠ku my雲am o prze軼iu (przez dekoloryzacje) z ciemnego br您u na jasny, wr璚z platynowy blond
, fryzjerki w salone Loreal'a powiedzia造 瞠 jest to mo磧iwe ale gdy us造sza造 瞠 3 razy farbowa豉m Palette odm闚i造 (og鏊nie w這sy farbuj Garnierem ju od roku). Teraz skoro wiem 瞠 NIC ju nie da si zrobi abym mia豉 blond zdecydowa豉m sie na ciemny rudy... Jak my郵icie czy b璠zie to w miar prostsze, i osi庵alne nawet jesli farbowa豉m t okropn farb Palette ?! prosz o odpowied... Niestety na balejage raczej mnie nie sta... Nie wiem ju co mam zrobi... wydaje si jakbym by豉 do ko鎍a 篡cia skazana na ciemny br您... jestem za豉mana....

na balejage Cie nie stac a posz豉 do loreala by zmienic kolor na dekoloryzacj??

Tez choruje na rudy znajoma miala przez chwile mam jej zdjecie ale tylko kawalek wlosow pokazuje bo nie znam jej dobrze i nie wiem czy pozwolilaby na to ;]
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg rudy.jpg (8,9 KB, 924 za豉dowa)
pola252 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-10-03, 22:57   #66
Agula 88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 891

Cytat:
Napisane przez eXtasy84 Poka wiadomo嗆
Witam,
Po 5 latach farbowania na czarny zdecydowalam sie na kolejna odmiane. Wymarzyl mi sie rudy, wpadajacy w pomarancz. Dodam ze mam wloski krecone czyli suche i do tego bardzo ich malo. Bylam u wielu fryzjerek i zadna nie chcciala sie podjac tego zabiegu na moich wlosach. odpowiadaly ze zostane z samymi odrostami itp. Do odwaznych swiat nalezy! Mieisac temu jedna z fryzjerek po zrobieniu proby, odmienila moje wlosy. Ku jej zdziwieniu, bardzo szybko sie odbarwialy, nawet do bladu w niektorych miejscach. Jestem jej za to bardzo wdzieczna. Oto zdjecia przed (czarne) i po (rude).
Dla mnie owiele lepiej ja ci widz w jeszcze bardziej soczystym rudym hmm...? mo瞠 mango .R闚nie jestem w podobnej sytuacji mam czarne w這sy od 5 czy 6 lat i jak ka盥emu wspominam o rudym to si krzywi.Mia豉m ju rady br您u kt鏎y mi si w og鏊e nie podoba a o blondzie nawet nie my郵 dla mnie nie istnieje ten kolorCzarne mi si podoba ale ile mo積a a zawsze mo積a wr鏂i do niego .Jednak wola豉bym odczeka a si spierze kolor i pojawi si odrosty i w tedy kombinowa
Agula 88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-10-04, 15:44   #67
erakka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

przy陰czam si do pro軸y poli 252 o to, czym mozna zafarbowa w這sy, 瞠by wysz造 jak na zdj璚iu, kt鏎e doda豉.
erakka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-10-06, 17:45   #68
Emilcia_1616
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 327

Cytat:
Napisane przez pola252 Poka wiadomo嗆
na balejage Cie nie stac a posz豉 do loreala by zmienic kolor na dekoloryzacj??

Tez choruje na rudy znajoma miala przez chwile mam jej zdjecie ale tylko kawalek wlosow pokazuje bo nie znam jej dobrze i nie wiem czy pozwolilaby na to ;]

swietny kolor! moglabys sie dowiedziec jak go otrzymala?

Edytowane przez Emilcia_1616
Czas edycji: 2008-10-07 o 22:34
Emilcia_1616 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-10-08, 14:36   #69
scarlettmonroe
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 695

Przy陰czam si do w徠ku. Farbowa豉m w這sy na ciemny br您 L'orealem a zrobi造 si czarne.Znudzi mi si taki ciemny kolor i odkry豉m fantastyczny rudo-miedziany odcie. Farbowa豉m w domu farb zbli穎n do mojego upragnionego koloru po tym jak "uprzejmie" poinformowano mnie, 瞠 te odcienie na pewno nadaj si do ciemnych w這s闚, bo je pokryj, tak samo wynika這 z tego co by這 napisane na opakowaniu. W efekcie mam odrosty takiego koloru jak chcia豉m, po這wa w這s闚 lekko rozja郾iona do mniej ciemnego br您u a dolna po這wa taka jaka by豉 Oczywi軼ie nikt nawet nie napomkn掖, 瞠 nic nie zdzia豉m bez dekoloryzacji. Teraz wybieram si do fryzjerki i chcia豉bym si zapyta jak wygl康a taka dekoloryzacja, ile trwa i czy od razu po dekoloryzacji farbuje si w這sy? Czy mo磧iwe by這by r闚nomierne pokrycie w這s闚 farb np. jaki ja郾iejszy br您, gdyby si okaza這,瞠 w przypadku dekoloryzacji musia豉bym przez jaki czas chodzi z odbarwionymi w這sami (wtedy z rudo軼i bym zrezygnowa豉 i stara豉 si jedynie pozby czerni na rzecz br您u bez dekoloryzacji)?
Dodam jeszcze,瞠 prawdopodobnie 軼inam w這sy i o najciemniejsze partie w這s闚 u do逝 nie musz si martwi,bo w這sy b璠 troch za ucho.

scarlettmonroe jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-10-13, 09:26   #70
pola252
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Poka wiadomo嗆
swietny kolor! moglabys sie dowiedziec jak go otrzymala?

no wlasnie sama bym chciala wiedziec niedlugo mamy wspolna impreze i sie dowiem
Stary 2008-10-13, 09:41   #71
trollcia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 452

i wyszlo pieknie
nie polecam rozjasniania u fryzjerow, madrza sie i probuja udowadniac ze maja racje, tez zjechalam z zagranicy zeby pojsc do fryzjera, mialam jasniejsze wlosy od ciebie i chcialam tylko troche braz rozjasnic, nie dosc ze zle rozprowadzila rozjasniacz tak ze zszedl plackami to nalozyla farbe ktora kompletnie nie chwyta moich wlosow( mimo ze jej juz mowilam) i tak bylam plackowato ruda po fryzjerze...
jakos sie nie cieszylam ze mialam racje...
trollcia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-10-13, 09:47   #72
trollcia
Raczkowanie

a i dziewczyny nie bojcie sie rozjasniacza,jezeli uzyje sie go raz i w odpowiednio dopasowanym czasie nie zaszkodzi wlosom tak jak sie to przyjelo uwazac
fryzjerki rowniez uzywaja rozjasniaczy tylko dopasowuja je do wlosow(PONIEKAD) i co jakis czas sprawdzaja jak dziala na wloski
ja ostatnio rozjasnialam nowym z palette i z jasnego brazu ladnie i rownomiernie sciagnal mi kolor do jasnej rudosci
Stary 2008-10-13, 11:01   #73
Agula 88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 891

Cytat:
Napisane przez trollcia Poka wiadomo嗆
a i dziewczyny nie bojcie sie rozjasniacza,jezeli uzyje sie go raz i w odpowiednio dopasowanym czasie nie zaszkodzi wlosom tak jak sie to przyjelo uwazac
fryzjerki rowniez uzywaja rozjasniaczy tylko dopasowuja je do wlosow(PONIEKAD) i co jakis czas sprawdzaja jak dziala na wloski
ja ostatnio rozjasnialam nowym z palette i z jasnego brazu ladnie i rownomiernie sciagnal mi kolor do jasnej rudosci
To ja jestem przyk豉dem 瞠 rozja郾ia w moim przypadku to zab鎩stwo Mam 豉dne w這sy tylko ko鎍owki takie na wp馧 ale to wina eksperymentowania brazu kasztany raz pasemka .Jak bym u篡豉 rozjasniacza to by by豉 tragedia i zosta這 mi zapuszczanie kt鏎e ju mnie pod豉muje coraz bardziej.
Agula 88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-10-14, 10:49   #74
pola252
Przyczajenie

wstawiam zdjecie ukazujace glebbie tego koloru

Edytowane przez pola252
Czas edycji: 2010-01-11 o 11:39
Stary 2008-10-14, 12:25   #75
trollcia
Raczkowanie

Cytat:
kolor jest przesliczny!
Stary 2008-10-26, 13:26   #76
pa-ti
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 396

Ja r闚nie mam pytania dotycz帷e zej軼ia z ciemnego br您u do rudego.

Ot騜 przez d逝gi czas farbowa豉m w這sy na ciemny br您. Jakie 6 m-cy temu postanowi豉m spr鏏owa wr鏂i do naturalnego koloru. Niestety nie uda這 si :P z oko這 5-cio centymetrowymi odrostami uda豉m si do fryzjera w celu przefarbowania na rudo.
Fryzjerka zrobi豉 mi kilka pasemek i na這篡豉 na to 2 odcienie farb z Garniera.
Odrosty by造 ja郾iejsze ni reszta ale wygl康a這 to zno郾ie bo pasemka troche odwraca造 uwag od tych ciemnych w這s闚.
Jako,瞠 w這sy rosna mi do嗆 szybko i tym samym szybko pojawiaj si odrosty postanowi豉m kupi farb Garniera i farbowa w domu.
I tutaj pojawia si problem bo g鏎a znacz帷o r騜ni si od reszty. Wygl康a to okropnie i zastanawiam si nad rozja郾ieniem.
Mam pytanie jak na這篡 rozja郾iacz 瞠by czego nie "zepsu"? Na這篡 od miejsca gdzie zaczynaja si ciemne w這sy czy na ca這嗆? :/

Prosz o odp.
pa-ti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-10-27, 14:31   #77
green eyed girl
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

witam
te zawsze marzy造 mi si rude w這sy, dok豉dnie takie jak na za陰czonym zdj璚iu Candy Killer na pocz徠ku w徠ku. i te mam naturalny ciemny br您. pofarbowa豉m si, jednak nie wysz這 tak jak bym chcia豉, w這sy wysz造 mi zbyt czerwone:/ no i teraz si zastanawiam, czy mog normalnie na czerwony kolor po這篡 rudy?bo jest on ja郾iejszy, nie wiem czy to wyjdzie, og鏊nie nie znam si na farbowaniu;p my郵a豉m o farbie loreal feria mango, czy co takiego rudego, prosz o rad
pzdr
green eyed girl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-10-27, 22:00   #78
pa-ti
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 396

Je郵i na obecne ciemne w這sy po這篡sz rud farb to kolor jako znacz帷o napewno si nie zmieni.
Niestety :P Mam podobny problem i zastanawiam si co zobi :P Rozja郾ia , nie rozja郾ia :P heh
pa-ti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-10-28, 09:37   #79
zsrr23
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 375

M鎩 naturalny kolor w這s闚 to ciemny br您..zawsze chcia豉m miec rude wi璚 posz豉m do fryzjerki..Chcia豉m mie ostry rudy ale fryzjerka stwierdzi豉 瞠 bez dekoloryzacji nie ma szansy. Nie chcia豉m a tak niszczy w這s闚 wi璚 fryzjerka po這zy豉 na moje brazowe w這sy rud farb i mam teraz ciemny rudy .. Jestem bardzo zadowolona bo kolor wyszed ciekawy

Najlepiej wybra si do fryzjerki chocia瘺y po porad
zsrr23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-04, 01:00   #80
dorotkap87
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 58

Cytat:
o kurcze, kapitalny!! no dziewczyny, to teraz czym taki uzyska?

mi radz ch這dne odcienie, ale ja choruj na co takiego w豉郾ie jak pola252 wstawi豉 tylko ja bym sobie ze 2-3 tony ciemniejszy mo瞠 wzi窸a... ale 瞠 i tak mam teraz ciemne, to jak powiecie czym taki uzyska, to i tak mi wyjdzie ciemniejszy pewno
dorotkap87 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-04, 12:13   #81
kucyk ponny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 962

Przylaczam sie do watku. Mi tez marza sie rude wloski,ale pomieszane z moim kolorem wlosow, czyli braz. I niewiem czy tez bede musiala uzyc rozjasniacza na te partie wlosow ktore chce pomalowac na rudo Moze wiecie jak zrobic takie fajne przejscie kolorow pasemek jak ma Avril Lavigne w teledysku "My happy ending" Z gory dziekuje za odpowiedzi

A pokazane tu kolory rudego sa po prostu bardzo sliczne

"Biggie Biggie Biggie can't you see
sometimes your words just hypnotize me
and I just love your flashy ways
guess that's why they broke, and you're so paid"
Notorious B.I.G

kucyk ponny jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-12, 12:26   #82
pola252
Przyczajenie

Rozmawialam z ta dziewczyna ni powiedziala jak uzyskala taki kolor, doradzila mi tylko by nie sugerowac sie jaka farba ona farbowala ale zeby farbe dostosowac do wlosa. Mi powiedziala, 瞠 potrzebowala obejrzec moje wlosy zrobic analize czy nadadza sie od razu na taki efekt czy moze trzeba zastosowac jakies inne spposoby... wiec duzo Wam nie pomoglam i ja
Stary 2008-11-18, 19:42   #83
Stellaria
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23

Niedawno, zamarzy mi si jasny ch這dny br您. Moje wyj軼iowe w這sy by造 bardzo ciemne. Po rozja郾ianiu mam rudawe w這sy i ca造 czas pracuj nad wych這dzeniem odcienia.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg w這syciemne.jpg (32,8 KB, 412 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg rudy1.jpg (71,4 KB, 653 za豉dowa)
Stellaria jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-25, 09:56   #84
pola252
Przyczajenie

ide niedlugo do tej fryzjerki co miala te rude wlosy... aaa bo nie wspomnialam chyba ze ten kolor miala fryzjerka widziala moje wlosy i powiedziala ze moze polozy mi farbe a na to cos co by mi rozjasnilo kolor jakies refleksy na przyklad kolor napewno rudy ale jak bede miala juz te wloski to przesle Wam fotk
Stary 2008-11-30, 12:20   #85
oaza
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 558

Aby przejsc z ciemniego brzu na rudy polecam Reflex blond joanny (spray) + rudae szamponetki marion ( co jakis czas)
oaza jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-30, 12:50   #86
miskaa5
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 926

A ten Reflex rozja郾i farbowane w這sy??:P
miskaa5 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-04, 09:06   #87
pola252
Przyczajenie

Hej mam sw鎩 upragniony rudy kolor!! fryzjerka zrobila mi pasemka z jasniejszego rudego i polozyla drugi odcien rudego- na reszte wlosow.. pozniej zmyla i efekt nie byl zbyt zadawalajacy dla fryzjerki... powiedzialam ze chcialabym miec cos takiego jak ona i widziala wizje tego co ja chce... myslalam zeby narazie to zostawic bylby to wtedy dosc ciemny kolorek.. ale zaryzykowalam polozyla na te ciemniejsze wlosy jeszcze rozjasniacz... tzn pasemka porobila ze mam troche podstawowej farby troche drugiego kolorku i jeszcze te rozjasnione,... ale spokojnie nie zostawila mi tak ich.. nalozyla pigment i wszystkie sa w roznych odcieniach rudego przesylam fote jakos na aparacie to mi kiepsko wyszlo... na zywo efekt jest bardzo widoczny

Edytowane przez pola252
Czas edycji: 2010-01-11 o 11:39
Stary 2008-12-04, 20:40   #88
renti6
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

polecam farbe brillance luminance "l郾i帷y br您"- rozjasnia i jednoczesnie koloryzuje- kolor ma rud po鈍iate, po kilku myciach w這sy s rude. http://www.moda.com.pl/images/12/12637/1.jpg
renti6 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-05, 23:06   #89
patchan
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 121

Jak chc przej嗆 z farbowanego, ciemnego br您u na ciemny rudy to obejdzie si bez dekoloryzacji, tak?
My郵a豉m, 瞠by spr鏏owa na pierwszy raz szamponetk, bo szczerze to nie mam poj璚ia jak b璠e wygl康a w rudym, ale ona pewnie s豉bo pokryje albo kolor szybko wyblaknie i b璠 mia豉 na g這wie b鏬 wie co. Wi璚 chyba jednak zostaje farba, tylko teraz zastanawiam si jeszcze jaki odcie kupi, 瞠by wysz這 tak jak chc. Z drugiej strony pewnie lepiej by這by jeszcze poczeka, a m鎩 obecny kolor bardziej si zmyje.
patchan jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-06, 11:30   #90
oaza
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 558

Cytat:
A ten Reflex rozja郾i farbowane w這sy??:P
u mnie rozjasnia (wlosy maluje szmponetkami lub castingiem) nawet na opakowaniu reflexu napisane jest aby nie pryskac na malowane wlosy brazy bo wyjda rude)
oaza jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
br您, czarne, czarny, dekoloryzacja, farbowanie, garnier, jasny rudy, k徙iel rozja郾iaj帷a, kolor, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rude, rude w這sy, rudy, rudy w這sy br您, w這sy, w這sy ciemne, w這sy rozja郾iane, zmiana wizerunku

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-12-18 19:29:52

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:28.