Z br您u na rudy - w徠ek zbiorczy - Strona 30 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-01-29, 17:37   #871
sylvietta86
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 229
Dot.: Z brazu na rudy...

Efekt mojej koloryzacji Alfaparfem...

http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=4869
sylvietta86 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-31, 10:56   #872
smykowisko
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 95

A szamponetka nie pomog豉 nawet refleksu nie ma... Chyba je瞠li b璠 chcia豉 by ruda, to tylko i wy陰cznie farb
smykowisko jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-07, 14:33   #873
charlizee
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20
Lightbulb Dot.: Z brazu na rudy...

no i sta這 si - jestem ruda. ale niestety nie do ko鎍a zadowolona z farby. kupi豉m p這mienn iskr joanny, farb nak豉da豉 moja zaufana fryzjerka. pierwotny efekt jednak by dla mnie szokiem kolor nie wyszed r闚nomiernie, przy nasadzie w這sy sta造 si "oczoje*nie" pomara鎍zowe, przy ko鎍ach raczej stonowane. przyznam, 瞠 bardzo mnie to zdziwi這, jako 瞠 mia豉m wcze郾iej rozja郾iane ko鎍闚ki (b. jasny blond), natomiast reszta w這s闚 (ciemny blond) nigdy wcze郾iej nie by豉 farbowana ani rozja郾iana. logicznie wi璚 my郵帷, to w豉郾ie ko鎍e powinny wyj嗆 jasno rude...

kupi豉m szampon przeciw逝pie穎wy z nadziej, 瞠 farba troch si wyp逝cze. w ka盥ym razie raczej jej ju nie u篡j - za jasna, za jaskrawa (chyba 瞠 za tydzie kolor jako cudownie si spierze i stwierdz, 瞠 jest uroczy ).

za jaki miesi帷 planuj u篡 garnier z這cisty miedziany blond, mo瞠 ta nie sprawi mi takich niespodzianek

Edytowane przez charlizee
Czas edycji: 2012-02-07 o 14:34
charlizee jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-07, 16:17   #874
Katrin242
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 377
GG do Katrin242

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
No i super!
Ja teraz mam na g這wie Mango Loreala i narazie przy nim zostan. Rozja郾i mi bardziej w這sy a i kolor boski.

Kachula jak Ci si trzyma Mango? Jestem ciekawa jak kolor zachowuje si po d逝窺zym czasie. Ja w niedziele zdecydowa豉m si r闚nie na Mango. I powiem tak kolor wyszed cudnie i przede wszystkim r闚no. Nie musia豉m bawi si w pigmentacj. Zobacz jak u mnie kolor b璠zie si wymywa- bo jak na razie mam ochot przy nim zosta
Katrin242 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-07, 17:41   #875
AniaAga
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 738

A masz fotki?
AniaAga jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-08, 13:41   #876
Katrin242
Raczkowanie

GG do Katrin242

Cytat:
Napisane przez AniaAga Poka wiadomo嗆
A masz fotki?

oczywi軼ie - prosz bardzo
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg MANGO.jpg (41,9 KB, 60 za豉dowa)
Stary 2012-02-14, 13:07   #877
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
Napisane przez Katrin242 Poka wiadomo嗆
Kachula jak Ci si trzyma Mango? Jestem ciekawa jak kolor zachowuje si po d逝窺zym czasie. Ja w niedziele zdecydowa豉m si r闚nie na Mango. I powiem tak kolor wyszed cudnie i przede wszystkim r闚no. Nie musia豉m bawi si w pigmentacj. Zobacz jak u mnie kolor b璠zie si wymywa- bo jak na razie mam ochot przy nim zosta
Mam juz papryk od chyba tygodnia. Nawet nie licz. Kolorek bardziej czerwonawy ale wymywa si do takiego intensywnego rudego. Intensywniejsze mango mo積a powiedzie. Masz fotki z dzisiaj. Takie nijakie mam dzi w這ski wi璚 prosz nie komentowac
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (32,6 KB, 52 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 7a.jpg (30,9 KB, 34 za豉dowa)

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-14, 14:13   #878
Filifonka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 709

Kachula82 安ietny kolor ja wczoraj zafarbowa豉m ponownie 8.34 i zostan przy tym odcieniu na jaki czas chocia zauwa篡豉m, 瞠 ko鎍闚ki chwyci造 mi ciemniej, ale trudno mo瞠 to dlatego, 瞠 nie oczy軼i豉m ca趾iem w這s闚 przed farbowaniem i na這篡豉m z przyzwyczajenia dzie wcze郾iej od篡wk na ko鎍e.
Jak mi si uda zrobi jakie zdj璚ia to wstawi
Filifonka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-14, 15:39   #879
Katrin242
Raczkowanie

GG do Katrin242

Cytat:
Mam juz papryk od chyba tygodnia. Nawet nie licz. Kolorek bardziej czerwonawy ale wymywa si do takiego intensywnego rudego. Intensywniejsze mango mo積a powiedzie. Masz fotki z dzisiaj. Takie nijakie mam dzi w這ski wi璚 prosz nie komentowac
Kachula fiu fiu podoba mi si ta papryka- wygl康a 鈍ietnie i bardziej intensywnie ni mango...hmmm (mo瞠 i ja si skusze - ale to dopiero tak za 3 tyg. bo przecie tydzie temu farbowa豉m w這sy mango ) Prawda jest taka,瞠 mango w miar szybko traci bynajmniej u mnie na intensywno軼i...i mo積e ciemniejsza papryka wolniej b璠zie si wyp逝kiwa co spowoduje 瞠 kolor b璠zie wygl康a d逝瞠j 鈍ie穎.
Stary 2012-02-14, 16:16   #880
AniaAga
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Filifonka Poka wiadomo嗆
Kachula82 安ietny kolor ja wczoraj zafarbowa豉m ponownie 8.34 i zostan przy tym odcieniu na jaki czas chocia zauwa篡豉m, 瞠 ko鎍闚ki chwyci造 mi ciemniej, ale trudno mo瞠 to dlatego, 瞠 nie oczy軼i豉m ca趾iem w這s闚 przed farbowaniem i na這篡豉m z przyzwyczajenia dzie wcze郾iej od篡wk na ko鎍e.
Jak mi si uda zrobi jakie zdj璚ia to wstawi

Filifonko, ja te przy 8,34 zostaj . Baaardzo zadowolona jestem!
Stary 2012-02-14, 16:22   #881
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Katrin242 Poka wiadomo嗆
Kachula fiu fiu podoba mi si ta papryka- wygl康a 鈍ietnie i bardziej intensywnie ni mango...hmmm (mo瞠 i ja si skusze - ale to dopiero tak za 3 tyg. bo przecie tydzie temu farbowa豉m w這sy mango ) Prawda jest taka,瞠 mango w miar szybko traci bynajmniej u mnie na intensywno軼i...i mo積e ciemniejsza papryka wolniej b璠zie si wyp逝kiwa co spowoduje 瞠 kolor b璠zie wygl康a d逝瞠j 鈍ie穎.
Mi papryka wolniej si wymywa ni mango. I szczerze wola豉bym aby szybciej ta czerwie si wymywa豉 Mango to po tygodniu ja郾iutkie by這

Stary 2012-02-14, 17:27   #882
Filifonka
Rozeznanie

Cytat:
Filifonko, ja te przy 8,34 zostaj . Baaardzo zadowolona jestem!
Powiem Ci, 瞠 po przeczytaniu opinii na temat tego, 瞠 8.34 wyp逝kuj si do 鄴速ego to by豉m przera穎na troszk ale naprawd 豉dnie wychodzi
A wstawia豉 gdzie fotki?
Stary 2012-02-14, 18:34   #883
AniaAga
Zadomowienie

Ja te si ba豉m, ale nie mam 鄴速ego . Wstawia豉m ale jeszcze tutaj wstawi
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 012.jpg (17,8 KB, 55 za豉dowa)
Stary 2012-02-14, 18:54   #884
Filifonka
Rozeznanie

Cytat:
Ja te si ba豉m, ale nie mam 鄴速ego . Wstawia豉m ale jeszcze tutaj wstawi
Racja, wstawia豉 ju pami皻am u Ciebie wysz這 bardzo jasno jak tylko uda mi si zrobi zdj璚ia to wstawi w najbli窺zym czasie
Stary 2012-02-14, 22:33   #885
AniaAga
Zadomowienie

A u Ciebie ciemniej?
Stary 2012-02-14, 23:36   #886
Filifonka
Rozeznanie

Cytat:
A u Ciebie ciemniej?
Trzeba bra pod uwag przek豉manie aparatu ale wyszed intensywniej, wpada w pomara鎍z. Ko鎍e mam ciemniejsze na pewno. Jak tylko zrobi zdj璚ie to wstawi, bo ci篹ko tak opisa
Stary 2012-02-15, 08:17   #887
Katrin242
Raczkowanie

GG do Katrin242

Cytat:
Mi papryka wolniej si wymywa ni mango. I szczerze wola豉bym aby szybciej ta czerwie si wymywa豉 Mango to po tygodniu ja郾iutkie by這
Dok豉dnie- ja jestem po 1,5 tyg. od farbowania Mango i jest o wiele mniej intensywny:/
Stary 2012-02-15, 08:19   #888
sylvietta86
Raczkowanie

Cytat:
Trzeba bra pod uwag przek豉manie aparatu ale wyszed intensywniej, wpada w pomara鎍z. Ko鎍e mam ciemniejsze na pewno. Jak tylko zrobi zdj璚ie to wstawi, bo ci篹ko tak opisa
Filifionko, to jest 8.34 z Inebrya tak? Czyli jeste zadowolona z tej farbki?

Kachula, powiem Ci, 瞠 gdyby mi pasowa taki odcie, jaki da豉 Ci papryka, to bym si na ni skusi豉... Bardzo 豉dny, intensywny kolor
Stary 2012-02-15, 10:01   #889
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sylvietta86 Poka wiadomo嗆

Kachula, powiem Ci, 瞠 gdyby mi pasowa taki odcie, jaki da豉 Ci papryka, to bym si na ni skusi豉... Bardzo 豉dny, intensywny kolor
no w豉郾ie zaczynam my郵e, 瞠 i dla mnie ten kolor nie bardzo bo podkre郵a strasznie niedoskona這軼i cery.

Stary 2012-02-15, 23:49   #890
charlizee
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20
Question Dot.: Z brazu na rudy...

dziewczyny, ten szampon http://csimg.webkupiec.pl/srv/PL/290...acy-joanna.jpg daje taki sam kolor jak farba http://urodapolska.com/img/p/95-142-thickbox.jpg ? Czy wychodzi bardziej pod czerwie ?
charlizee jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-16, 12:07   #891
Filifonka
Rozeznanie

Cytat:

Tak, z tej firmy og鏊nie z koloru jestem zadowolona, bo to 瞠 wychodzi mi ciemniej na ko鎍ach to raczej nie wina farby, a w這s闚 szkoda tylko, 瞠 szybko si wyp逝kuje ten pierwotny intensywny kolor(aczkolwiek po miesi帷u kolor jest 豉dny, nie wyp逝kuje si do 鄴販i, czy jakiego brzydkiego rudego). Poza tym myj g這w codziennie, wi璚 nie ma szans 瞠by si kolor nie wyp逝kiwa. My郵, 瞠 s lepsze farby, ale p鏦i co ze wzgl璠u na to, 瞠 jestem zadowolona z odcienia to przy niej zostan z nadziej, 瞠 zakwaszanie od篡wk co pomo瞠
Stary 2012-02-16, 13:05   #892
sylvietta86
Raczkowanie

Cytat:
Tak, z tej firmy og鏊nie z koloru jestem zadowolona, bo to 瞠 wychodzi mi ciemniej na ko鎍ach to raczej nie wina farby, a w這s闚 szkoda tylko, 瞠 szybko si wyp逝kuje ten pierwotny intensywny kolor(aczkolwiek po miesi帷u kolor jest 豉dny, nie wyp逝kuje si do 鄴販i, czy jakiego brzydkiego rudego). Poza tym myj g這w codziennie, wi璚 nie ma szans 瞠by si kolor nie wyp逝kiwa. My郵, 瞠 s lepsze farby, ale p鏦i co ze wzgl璠u na to, 瞠 jestem zadowolona z odcienia to przy niej zostan z nadziej, 瞠 zakwaszanie od篡wk co pomo瞠
Grunt, 瞠 odcie Ci odpowiada A mocno niszczy w這sy? My郵a豉m kiedy o tej farbie, w豉郾ie po tym, jak napisa豉, 瞠 jej u篡wasz, tyle, 瞠 zdecydowa豉m si jednak na Alfaparf. P鏦i co zrezygnuj z farb, co maj 3 po kropce. Zobaczymy, co wyjdzie po .44 Wypr鏏uj Artego 9.44 i zobaczymy co b璠zie, mo瞠 si oka瞠, 瞠 powr鏂 do 8.34? P鏦i co jestem par dni po hennowaniu i jak na razie 瘸dna farba nie da豉 mi tak intensywnego odcienia, do tego w這sy si nawet troch b造szcz, czego ju od dawna nie zaobserwowa豉m... co najwa積iejsze, to zero czerwieni!

P.S. Filifionko wszyscy czekaj na Twoje zdj徠ka
Stary 2012-02-17, 19:17   #893
Filifonka
Rozeznanie

Cytat:
Grunt, 瞠 odcie Ci odpowiada A mocno niszczy w這sy? My郵a豉m kiedy o tej farbie, w豉郾ie po tym, jak napisa豉, 瞠 jej u篡wasz, tyle, 瞠 zdecydowa豉m si jednak na Alfaparf. P鏦i co zrezygnuj z farb, co maj 3 po kropce. Zobaczymy, co wyjdzie po .44 Wypr鏏uj Artego 9.44 i zobaczymy co b璠zie, mo瞠 si oka瞠, 瞠 powr鏂 do 8.34? P鏦i co jestem par dni po hennowaniu i jak na razie 瘸dna farba nie da豉 mi tak intensywnego odcienia, do tego w這sy si nawet troch b造szcz, czego ju od dawna nie zaobserwowa豉m... co najwa積iejsze, to zero czerwieni!

P.S. Filifionko wszyscy czekaj na Twoje zdj徠ka
Nie zauwa篡豉m 瞠by zniszczy豉 mi w這sy jak po ka盥ym farbowaniu bez od篡wki si nie obejdzie, poza tym moje w這sy maj tendencj do rozdwajania si, wi璚 suchych ko鎍闚ek nie upatruj w dzia豉niu farby poza tym od篡wka skutecznie poprawia mi stan w這s闚.
.44 to ju chyba najbardziej rudy odcie
Zdj璚ia b璠 jak tylko je dostan nie za bardzo uda這 si kolor uchwyci, bo pogoda jest niesprzyjaj帷a sesjom zdj璚iowym, ale wstawi za kilka dni
Ja my郵, 瞠 i tak nied逝go zaczn kolejne eksperymenty z odcieniami rudo軼i, albo z inn firm, ale p鏦i co 8.34 jest ok
Stary 2012-02-18, 11:27   #894
katarzyna47
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Wpisy w blogu: 1
Post Zmiana koloru br您owego na rudy

M鎩 naturalny kolor to popielaty br您 .Lub bardzo jasny br您. Najlepiej zaczne od pocz徠ku w tamtym roku we wakacje kupi豉m sobie szamponetke "鈔edni br您" Po kilku myciach kolor zaczo przerabia si na rudy ... Mia豉m nadzieje , 瞠 to zejdzie , ale tak si nie sta這 wi璚 zn闚 zakupi豉m szamponetk razy 2. Ale sytuacja ci庵le si powtarza豉. Wiec z kole瘸nk postanowi造鄉y , 瞠 kupie farbe jak捷 ciemniejsz i by to ciemny br您... Wydawa這 si , 瞠 b璠zie okey , ale jednak po tygodniu zn闚 pojawi si rudy.. I zostawia豉m te w這sy na razie by otpocze造. Po miesi帷u wybra豉m si z mam do fryzjera by sprobowac teraz co z tym zrobi..pani fryzjerka zaproponowa豉 "odczyn farby" ale po wyniku by這 jeszcze gorzej moje w這sy by造 jeszcze gorsze mia豉m bardzo jasny rudy.. ale zaproponowa豉 , 瞠 mo積a by zafarbowa jasnym popielatym br您em . efekt by doskona造 , po 2 myciach farba zesz豉. Teraz mine這 ju 6 misi璚y od tego czasu nie robi豉m nic z w這sami .. Mam 5 cm odrostu , i wyp逝kany 鈔edni rudy. ;-( Czy da這 by si je teraz juz zafarbowa na popielaty br您 , czy jasny br您..? czy nie wyszed by mi zn闚 rudy kolor ? Pom騜cie mi ... Poniewa wygl康am okropnie w tym kolorze.;/
katarzyna47 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-18, 12:32   #895
Anabella43
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 156
Dot.: Zmiana koloru br您owego na rudy

Czerwonego pigmentu bardzo ciezko sie pozbyc. Mam podoba sytuacje stosowalam rozne farby lecz nie dawalo to efektu poniewaz kolor wychodzil ciagle z ruda poswiata. Niby popielate kolory niweluja rudosc (w twoim przypadku ten popielaty br您) lecz na mnie to nie poskutkowalo no i po jakims czasie jak widzisz znow wymywa sie do rudosci. Osobiscie jestem po wizycie jasnych pasemek u fryzjera i teraz ide k豉嗆 na to farbe. Mam nadzieje ze wreszcie pozbede sie tej marchewy! Moze sprobuj zrobic to samo, jedyne wyjscie z rudego to wlasnie rozjasnianie ale ono niszczy strasznie wlosy wiec ewentualnie te pasemka ktore nie spowoduja az tylu szkod co rozjasnianie calosiowe lub dekoloryzacja ale nie wiem czy oplaca sie j robi w Twoim przypadku poniewaz od rudego do br您u nie ma a tak wielkiej r霩nicy, co innego jakbys np chcia豉 z rudego na jasny blond. Ekspertem nie jestem w tej sprawie, mowie ze swojego doswiadczenia poniewaz znam ten bol i tez od dluzszego czasu probuje pozbyc sie tej marchewy
Anabella43 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-18, 13:11   #896
AniaAga
Zadomowienie

Jest ju taki w徠ek "Z br您u na rudy", my郵, 瞠 tutaj znajdziesz odpowied:

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=240987
Stary 2012-02-18, 14:26   #897
Anabella43
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 156

Cytat:
Jest ju taki w徠ek "Z br您u na rudy", my郵, 瞠 tutaj znajdziesz odpowied:

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=240987
Autorce tematu chodzilo raczej o to 瞠 z br您u sta jej sie rudy a nie 瞠 chce sie przefarbowa na rudy... Mo瞠 najpierw przeczytaj a potem wylewaj m康ro軼i co do istniej帷ych ju w徠k闚 na forum?
Anabella43 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-18, 19:39   #898
AniaAga
Zadomowienie

A Ty mo瞠 nie wylewaj swoich frustracji i nie cz瘰tuj mnie swoim 瘸這snym tonem ;/
Stary 2012-02-18, 19:43   #899
Filifonka
Rozeznanie

Tylko, 瞠 tutaj jest w徠ek "Z br您u na rudy", a nie z "rudego na br您"...
By mo瞠 AniaAga nie doczyta豉, ale to raczej Katarzyna47 pyta o odwrotn sytuacj ni temat w徠ku.
Stary 2012-02-18, 19:48   #900
AniaAga
Zadomowienie

Filifonko, ten tytu jest myl帷y przede wszystkim, jakby to by這 "jak pozby si rudego" czy co w tym stylu, to ok. Moja wypowied by豉 neutralna, a wypowied Anabeli o "wylewaniu m康ro軼i" agresywna i poni瞠j pewnego poziomu.
Odpowiedz

Tagi
br您, czarne, czarny, dekoloryzacja, farbowanie, garnier, jasny rudy, k徙iel rozja郾iaj帷a, kolor, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rude, rude w這sy, rudy, rudy w這sy br您, w這sy, w這sy ciemne, w這sy rozja郾iane, zmiana wizerunku

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-12-18 19:29:52

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:10.