Z br您u na rudy - w徠ek zbiorczy - Strona 31 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-02-18, 20:02   #901
Filifonka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 709
Dot.: Z brazu na rudy...

Aniu zgadzam si z Tob my郵, 瞠 nie potrzebna jest tutaj taka dyskusja. Ka盥y chce tutaj pom鏂 i czasami pomy趾i zachodz szczeg鏊nie jak si ogarnia kilka w徠k闚 na forum a z tego co wiem to obie buszujemy nie tylko po tym w徠ku
Katarzyno47 my郵, 瞠 powinna poszuka innego w徠ku, gdy tutaj zajmujemy si odwrotn sytuacj i nie wiem czy kto Ci b璠zie potrafi poradzi
Filifonka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-18, 20:10   #902
AniaAga
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 738
Dot.: Zmiana koloru br您owego na rudy

Filifonko, Katarzyna za這篡豉 nowy w徠ek " Zmiana koloru br您owego na rudy" ale kto z mod闚 zrozumia go tak jak ja i po陰czy oba
AniaAga jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-18, 22:12   #903
Filifonka
Rozeznanie

Faktycznie m鎩 b陰d, bo nie zauwa篡豉m tego czyli og鏊nie niepotrzebne zamieszanie przyzwyczai豉m si ju do naszego "rudego" w徠ku

I obiecane zdj璚ie niestety nie oddaje idealnie koloru. Jest to fotka przy 鈍ietle domowym na zewn徠rz nie mia豉m okazji zrobi, a przy oknie to ju ca趾iem wygl康a造 nie tak jak trzeba. Przy dziennym 鈍ietle s one troch intensywniejsze.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wiza.jpg (84,0 KB, 70 za豉dowa)

Edytowane przez Filifonka
Czas edycji: 2012-02-19 o 14:26
Stary 2012-02-19, 21:34   #904
charlizee
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20
Question Dot.: Z brazu na rudy...

Hey, farbowa豉 si kiedy kt鏎a szamponem koloryzuj帷ym joanny zmys這wy rudy? do czego zbli穎ny efekt? podobny do p這miennej iskry? mniej wysusza w這sy? jak wra瞠nia??
pzdr
charlizee jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-22, 22:14   #905
andziulka2111
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Hej dziewczyny mam w這sy ciemny br您 tak jak na zdj璚iu poni瞠j jak my郵icie pasowa by mi kolor rudy co takiego jak w podanych linkach:

http://ikf.com.pl/fryzury-srednie/fryzura82472.htm
http://www.style-hair-magazine.com/i...haircolor4.jpg
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie510_001.jpg (83,4 KB, 84 za豉dowa)
andziulka2111 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-22, 23:16   #906
Filifonka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez andziulka2111 Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny mam w這sy ciemny br您 tak jak na zdj璚iu poni瞠j jak my郵icie pasowa by mi kolor rudy co takiego jak w podanych linkach:

http://ikf.com.pl/fryzury-srednie/fryzura82472.htm
http://www.style-hair-magazine.com/i...haircolor4.jpg
Troszk niewyra幡e zdj璚ie. Na pewno by豉by to du瘸 zmiana ja jestem tego zdania, 瞠 trzeba si dobrze czu w kolorze i czasami osoby o urodzie, kt鏎a niby totalnie nie pasuje do rudo軼i wygl康aj w niej 鈍ietnie i dobrze si czuj w takim kolorze nie ma regu造 ale gdyby si zdecydowa豉 to czeka Cie spora przeprawa z zej軼iem z ciemnego br您u do takiej marchewki jak ma Hayley.
Stary 2012-02-23, 11:34   #907
sylvietta86
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 229

Cytat:
Napisane przez Filifonka Poka wiadomo嗆
Troszk niewyra幡e zdj璚ie. Na pewno by豉by to du瘸 zmiana ja jestem tego zdania, 瞠 trzeba si dobrze czu w kolorze i czasami osoby o urodzie, kt鏎a niby totalnie nie pasuje do rudo軼i wygl康aj w niej 鈍ietnie i dobrze si czuj w takim kolorze nie ma regu造 ale gdyby si zdecydowa豉 to czeka Cie spora przeprawa z zej軼iem z ciemnego br您u do takiej marchewki jak ma Hayley.
w zupe軟o軼i si zgadzam... cie磬o okre郵i, czy b璠zie Ci pasowa. Dobrze by by這 "przymierzy" kolor w jakim programie, cho ja kiedy pr鏏owa豉m i wszyscy mi odradzili rudy, a teraz jak jestem ruda, to wszyscy zmienili zdanie i jednak pasuje Trzeba tu chyba troch odwagi i podej軼ia "ryzyk fizyk". Na pewno b璠zie ci篹ko z tego ciemnego kolorku zej嗆 i nie uzyskasz szybko marchewki:/ Ja pr鏏uj od listopada i jeszcze mnie kolor nie zadowala, ale jestem mocno zdeterminowana Powodzenia i trzymam kciuki!!!
sylvietta86 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-23, 13:34   #908
andziulka2111
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez sylvietta86 Poka wiadomo嗆
w zupe軟o軼i si zgadzam... cie磬o okre郵i, czy b璠zie Ci pasowa. Dobrze by by這 "przymierzy" kolor w jakim programie, cho ja kiedy pr鏏owa豉m i wszyscy mi odradzili rudy, a teraz jak jestem ruda, to wszyscy zmienili zdanie i jednak pasuje Trzeba tu chyba troch odwagi i podej軼ia "ryzyk fizyk". Na pewno b璠zie ci篹ko z tego ciemnego kolorku zej嗆 i nie uzyskasz szybko marchewki:/ Ja pr鏏uj od listopada i jeszcze mnie kolor nie zadowala, ale jestem mocno zdeterminowana Powodzenia i trzymam kciuki!!!
Dzi瘯i dziewczyny zaryzykuje tak za dwa tygodnie i zobaczymy co z tego b璠zie Jak b璠zie 幢e to zawsze mog wr鏂i do br您u
Stary 2012-02-23, 15:09   #909
sylvietta86
Raczkowanie

Cytat:
Dzi瘯i dziewczyny zaryzykuje tak za dwa tygodnie i zobaczymy co z tego b璠zie Jak b璠zie 幢e to zawsze mog wr鏂i do br您u
czyli od czego zaczniesz? B璠ziesz rozja郾ia? 圭i庵a kolor? Czy p鏦i co delikatnie, robi帷 pasemka rozja郾iaczem? Ja w豉郾ie przez pasemka dowiedzia豉m si, 瞠 rudy mi pasuje (pasma by造 rozja郾ione do rudego) i w razie gdyby nie pasowa, to bez problemu wtedy mog豉m wr鏂i do ciemnego...
Stary 2012-02-23, 15:59   #910
Filifonka
Rozeznanie

Ja te farbowa豉m na ryzyk fizyk fryzjerka m闚i豉, 瞠 w intensywnych kolorach mog 幢e wygl康a itd. Dlatego zacz窸am od ciemniejszych rudo軼i a do aktualnego koloru(zdj璚ie kilka post闚 wy瞠j). Uwa瘸m, 瞠 to jest moja granica intensywno軼i Dobrze si czuj w rudym chocia wiem, 瞠 nie mam idealnej urody do tego koloru trzeba jedynie pami皻a, 瞠 rudy uwydatnia wszelkie niedoskona這軼i cery.
Stary 2012-02-23, 23:42   #911
andziulka2111
Przyczajenie

Cytat:
czyli od czego zaczniesz? B璠ziesz rozja郾ia? 圭i庵a kolor? Czy p鏦i co delikatnie, robi帷 pasemka rozja郾iaczem? Ja w豉郾ie przez pasemka dowiedzia豉m si, 瞠 rudy mi pasuje (pasma by造 rozja郾ione do rudego) i w razie gdyby nie pasowa, to bez problemu wtedy mog豉m wr鏂i do ciemnego...

B璠 rozja郾ia kremem rozja郾iaj帷ym i wtedy po這輳 od razu rudy zobaczymy co z tego wyjdzie
Stary 2012-02-24, 09:17   #912
sylvietta86
Raczkowanie

Cytat:
Ja te farbowa豉m na ryzyk fizyk fryzjerka m闚i豉, 瞠 w intensywnych kolorach mog 幢e wygl康a itd. Dlatego zacz窸am od ciemniejszych rudo軼i a do aktualnego koloru(zdj璚ie kilka post闚 wy瞠j). Uwa瘸m, 瞠 to jest moja granica intensywno軼i Dobrze si czuj w rudym chocia wiem, 瞠 nie mam idealnej urody do tego koloru trzeba jedynie pami皻a, 瞠 rudy uwydatnia wszelkie niedoskona這軼i cery.
Jedyne, czego si ba豉m zanim zdecydowa豉m si na rudy, to w豉郾ie te niedoskona這軼i, kt鏎e ten kolor uwydatnia... Teraz nabra豉m do tego dystansu, przecie te niedoskona這軼i s jak najbardziej naturalne, mo積a je zawsze troszk przykry no i pami皻a, 瞠 naturalne rudzielce te nie maj perfekcyjnej cery... Wychodz z za這瞠nia, 瞠 lepiej by rud z widocznymi niedoskona這軼iami, ni wytlenion barbie z mask na twarzy... Tym bardziej, 瞠 te nasze niedoskona這軼i s tak naprawd du穎 mniej widoczne, ni nam si wydaje Najbardziej mnie martwi jak b璠 wygl康a latem... Odk康 farbuj w這sy na rudo zrezygnowa豉m z solarium (mia豉m pr璠zej bardzo ciemne w這sy i od czasu do czasu musia豉m si troszk opali, bo moja jasna cera 幢e si komponowa豉 z ciemnymi w這sami), blado嗆 jest jak najbardziej wskazana No przynajmniej w moim odczuciu Latem ci篹ko b璠zie unikn望 s這鎍a i zastanawiam si jak to b璠zie wygl康a這... Czyta豉m kiedy, 瞠 ruda niekoniecznie musi by blada, wszystko zale篡 od odcienia w這s闚, nie pami皻am tylko jaki kolor do jakiej tonacji sk鏎y by przypisany:/

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------

Cytat:
B璠 rozja郾ia kremem rozja郾iaj帷ym i wtedy po這輳 od razu rudy zobaczymy co z tego wyjdzie
Powinno by ok. Sam rozja郾iacz ju da Ci rudy kolor, uwa瘸j tylko, u nasady mo瞠 wyj嗆 blond...
Stary 2012-02-24, 13:32   #913
LinaModelina
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Kolorek genialny
LinaModelina jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-24, 21:33   #914
Filifonka
Rozeznanie

Cytat:
Jedyne, czego si ba豉m zanim zdecydowa豉m si na rudy, to w豉郾ie te niedoskona這軼i, kt鏎e ten kolor uwydatnia... Teraz nabra豉m do tego dystansu, przecie te niedoskona這軼i s jak najbardziej naturalne, mo積a je zawsze troszk przykry no i pami皻a, 瞠 naturalne rudzielce te nie maj perfekcyjnej cery... Wychodz z za這瞠nia, 瞠 lepiej by rud z widocznymi niedoskona這軼iami, ni wytlenion barbie z mask na twarzy... Tym bardziej, 瞠 te nasze niedoskona這軼i s tak naprawd du穎 mniej widoczne, ni nam si wydaje Najbardziej mnie martwi jak b璠 wygl康a latem... Odk康 farbuj w這sy na rudo zrezygnowa豉m z solarium (mia豉m pr璠zej bardzo ciemne w這sy i od czasu do czasu musia豉m si troszk opali, bo moja jasna cera 幢e si komponowa豉 z ciemnymi w這sami), blado嗆 jest jak najbardziej wskazana No przynajmniej w moim odczuciu Latem ci篹ko b璠zie unikn望 s這鎍a i zastanawiam si jak to b璠zie wygl康a這... Czyta豉m kiedy, 瞠 ruda niekoniecznie musi by blada, wszystko zale篡 od odcienia w這s闚, nie pami皻am tylko jaki kolor do jakiej tonacji sk鏎y by przypisany:/
Ka盥y ma jakie niedoskona這軼i ale je郵i kto ma jakie powa積iejsze k這poty z cer to rudy raczej odpada...
Co do blado軼i cery to nie przesadza豉bym jest stereotyp rudow這sej pi瘯no軼i z porcelanow cer, ale lekka, naturalna opalenizna nie zaszkodzi poza tym w s這neczne dni zawsze si w jaki spos鏏 chroni sk鏎 twarzy przed s這鎍em
Stary 2012-02-25, 10:55   #915
AniaAga
Zadomowienie

Sylvietta, ja jestem ruda i opalona, mi si podoba
Stary 2012-02-27, 11:20   #916
sylvietta86
Raczkowanie

Cytat:
Ka盥y ma jakie niedoskona這軼i ale je郵i kto ma jakie powa積iejsze k這poty z cer to rudy raczej odpada...
Co do blado軼i cery to nie przesadza豉bym jest stereotyp rudow這sej pi瘯no軼i z porcelanow cer, ale lekka, naturalna opalenizna nie zaszkodzi poza tym w s這neczne dni zawsze si w jaki spos鏏 chroni sk鏎 twarzy przed s這鎍em
Mo瞠 i racja, 瞠 naturalna opalenizna wygl康a 豉dnie... oczywi軼ie nie mia豉m na my郵i takiej porcelanowej cery, heheh Cho szczerze to zazdroszcz temu ma貫mu odsetkowi dziewczyn, kt鏎e takow posiadaj.. Mam kole瘸nk, kt鏎a tak ma... Taka jasna, roz鈍ietlona, zero niedoskona這軼i, wida, 瞠 g豉dka i niemal aksamitna, a od czasu do czasu naturalny rumieniec na policzku... Makija zaczyna si i ko鎍zy si na podkre郵eniu rz瘰.
No ale nie o tym w tym watku...
Stary 2012-02-27, 14:09   #917
Filifonka
Rozeznanie

Cytat:
Mo瞠 i racja, 瞠 naturalna opalenizna wygl康a 豉dnie... oczywi軼ie nie mia豉m na my郵i takiej porcelanowej cery, heheh Cho szczerze to zazdroszcz temu ma貫mu odsetkowi dziewczyn, kt鏎e takow posiadaj.. Mam kole瘸nk, kt鏎a tak ma... Taka jasna, roz鈍ietlona, zero niedoskona這軼i, wida, 瞠 g豉dka i niemal aksamitna, a od czasu do czasu naturalny rumieniec na policzku... Makija zaczyna si i ko鎍zy si na podkre郵eniu rz瘰.
No ale nie o tym w tym watku...
Ja te mam znajom, kt鏎a takow cer posiada tylko pozazdro軼i chocia m鎩 makija te si ko鎍zy przewa積ie na kredce i tuszu po prostu niepewnie czuj si z podk豉dem a drobne niedoskona這軼i zawsze mo積a przykry lekko korektorem
Nie o tym w徠ek, ale te si tyczy troszk rudo軼i
Stary 2012-03-02, 10:59   #918
FlightlessBird
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 17 421

Hej Dziewczyny
Jakie 2 miesi帷e temu zdradzi豉m m鎩 rydu kolor w這s闚 i mam teraz w這ski jak w za陰czniku
Chc wr鏂i do rudego i zastanawiam si jaki kolor wyjdzie mi bez rozja郾iacza farbuj帷 albo na Mango z Loreala albo na http://csimg.webkupiec.pl/srv/PL/290...ulti-cream.jpg

Jak my郵icie?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P2290448.jpg (43,6 KB, 56 za豉dowa)

FlightlessBird jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-03, 16:49   #919
asia03
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15

Hej. Dawno nie odwiedza豉m w徠ku, bo zmieni豉m zdanie co do kolory i teraz napali豉m si na blondzik Jeszcze d逝ga droga przede mn, ale wytrwam. Niechc帷y po wczorajszym rozja郾ianiu wyszed mi taki kolor, jaki oczekiwa豉m po poprzednim farbowaniu, dlatego musz si nim Wam pochwali. Tak mi si spodoba, 瞠 na razie w nim pochodz i usilnie go na blond zmienia nie b璠, tylko powoli
Dla por闚nania zdj璚ie to, kt鏎e wstawia豉m wcze郾iej(1) i to po wczorajszym zabiegu(2). Rozja郾ia豉m kremem dekoloryzuj帷ym garnier color sensation. Tak jak wcze郾iej kolor nie jest r闚nomierny, ale o wiele lepiej to wygl康a ni przedtem...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg attachment.jpg (58,4 KB, 69 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SAM_8954.jpg (88,9 KB, 113 za豉dowa)
asia03 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-04, 16:52   #920
juju_garlin
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Hej dziewczyny
Potrzebuj porady. Mam teraz naturalne w這sy, kolor 鈔edni br您 (chocia przyciemniaj si jak nie ma s這鎍a) i chc sobie zrobi w豉郾ie rude mniej wi璚ej jak ten kolor: http://polki.pl/work/privateimages/formats/E/27964.jpg, mog by troch ciemniejsze. Nie chc korzysta z drogeryjnych farb (moja matka sobie spali豉 nimi w這sy tak, 瞠 nigdy ju nie b璠zie mia豉 豉dnych, poza tym na moich w這sach zawsze wygl康aj kompletnie inaczej ni powinny), chc kupi jak捷 farb w sklepie fryzjerskim (ale nie za drog, 30 z to m鎩 limit). Wi璚 pytanie: jaka marka (podobaj mi si odcienie Ce-Ce 8/44 i kilka Farouk Chi), jaka woda (3% wystarczy, czy lepiej 6%?)?
Wiem, 瞠 powinnam i嗆 do fryzjera, ale kasy na co takiego nie mam, a marz o rudym od lat
juju_garlin jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-05, 12:02   #921
juju_garlin
Przyczajenie

No ja bym bardzo chcia豉 p鎩嗆 do fryzjera, ale jak ju napisa豉m, jest to poza moimi mo磧iwo軼iami finansowymi, po prostu. Dlatego prosz o rad do鈍iadczone dziewczyny tutaj
Stary 2012-03-05, 15:00   #922
Filifonka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez juju_garlin Poka wiadomo嗆
No ja bym bardzo chcia豉 p鎩嗆 do fryzjera, ale jak ju napisa豉m, jest to poza moimi mo磧iwo軼iami finansowymi, po prostu. Dlatego prosz o rad do鈍iadczone dziewczyny tutaj
Na innym "rudym" w徠ku Dziewczyny nie raz pyta造 o ten kolor i jedna z bardziej do鈍iadczonych w koloryzacji Wiza瘸nek podpowiada, 瞠 to:
8.44 Vitalitys (50 ml) plus odrobina 7.44(10 ml) + woda 6% 90 ml
Oczywi軼ie na Twoich w這sach mo瞠 wyj嗆 ciemniej. Cenowo si nie orientuj za bardzo w Vitalitys.
Polecam w徠ek:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=536080&page=47
Stary 2012-03-05, 15:42   #923
juju_garlin
Przyczajenie

Dzi瘯i! Vitality jest ta雟za od Farouka, a o Ce-Ce s造sza豉m 瞠 si wyp逝kuje. Ale chyba na razie zaryzykuj z samym 8.44, moje w這sy bardzo lubi "軼iemnia" farby - ostatnio ciemny blond wyszed mi jako 鈔edni br您, ciemniejszy od moich naturalnych
Stary 2012-03-05, 17:14   #924
Filifonka
Rozeznanie

8.44 to marchewka bardzo intensywna mied
Aczkolwiek na Twoich w這sach pewnie nie chwyci za pierwszym razem tak jakby chcia豉. A co do blond闚 to przewa積ie wychodz o ton ciemniejsze ja s造sza豉m o zasadzie, 瞠 powinno si wybiera kolor o ton ja郾iejszy ni si chce
Ja nie farbuj 瘸dn z tych farb, kt鏎e wymieni豉, wi璚 si nie wypowiem Vitalitys jest chwalona przez Wiza瘸nki
Stary 2012-03-05, 22:51   #925
VelaaLisa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 57

Witam - do陰czam si do tematu...
Chcia豉bym osi庵n望 taki kolorek w這sk闚 - http://fryzki.blogspot.com/2011/10/r...lowy-rudy.html
Po prostu si zakocha豉m )
Samej zmiany na rudy si nie boje, bo cho aktualnie wr鏂i豉m prawie do naturalnego szaroburego br您u, to mia豉m ju rudawe w這ski
Niestety za pierwszym razem rezultat nie by zadowalaj帷y - wr璚z totalna za豉mka, kiedy to fryzjerka po wyja郾ieniu jej, 瞠 chc rudy kolorek w這s闚, ale nie sam jako marchewka tylko jako przeb造sk z br您u i po przedstawieniu jej przyk豉dowych fotek, stworzy豉 mi na g這wie ogie piekielny ;D ale by這 min窸o, jako si to naprawi這
Dlatego teraz obawiam si w豉郾ie jedynie tego, 瞠 fryzjerka nie do ko鎍a zrozumie efekt jaki chcia豉bym osi庵n望.
Cho uwa瘸m, 瞠 poprzednim razem t逝maczenie wysz這 mi ca趾iem nie幢e, to jednak mi這 by這by us造sze jakie Wasze sugestie do tycz帷e tego jak najlepiej zobrazowa fryzjerce czego oczekuj, no i og鏊nie co my郵icie o kolorku )
Pozdrawiam!
VelaaLisa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-06, 07:46   #926
sylvietta86
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez VelaaLisa Poka wiadomo嗆
Witam - do陰czam si do tematu...
Chcia豉bym osi庵n望 taki kolorek w這sk闚 - http://fryzki.blogspot.com/2011/10/r...lowy-rudy.html
Po prostu si zakocha豉m )
Samej zmiany na rudy si nie boje, bo cho aktualnie wr鏂i豉m prawie do naturalnego szaroburego br您u, to mia豉m ju rudawe w這ski
Niestety za pierwszym razem rezultat nie by zadowalaj帷y - wr璚z totalna za豉mka, kiedy to fryzjerka po wyja郾ieniu jej, 瞠 chc rudy kolorek w這s闚, ale nie sam jako marchewka tylko jako przeb造sk z br您u i po przedstawieniu jej przyk豉dowych fotek, stworzy豉 mi na g這wie ogie piekielny ;D ale by這 min窸o, jako si to naprawi這
Dlatego teraz obawiam si w豉郾ie jedynie tego, 瞠 fryzjerka nie do ko鎍a zrozumie efekt jaki chcia豉bym osi庵n望.
Cho uwa瘸m, 瞠 poprzednim razem t逝maczenie wysz這 mi ca趾iem nie幢e, to jednak mi這 by這by us造sze jakie Wasze sugestie do tycz帷e tego jak najlepiej zobrazowa fryzjerce czego oczekuj, no i og鏊nie co my郵icie o kolorku )
Pozdrawiam!
Bardzo 豉dny kolorek Ja niestety nic Ci nie doradz, bo si nie znam, ale widz tam wyra幡e refleksy, mo瞠 dlatego bardzo ciekawie to wygl康a i mo瞠 w豉郾ie tym tropem powinna i嗆, robi帷 sobie taki baleja rudo-karmelowo-z這ty? Tak mi to wygl康a Mo瞠 warto zajrze do w徠ku o karmelowych w這sach, mo瞠 kto te chcia uzyska podobny efekt?
Stary 2012-03-06, 13:11   #927
AniaAga
Zadomowienie

Karmelu bym tutaj nie szuka豉, jak dla mnie to baleja 8,34 (ten miedziany blond) z czerwon miedzi, tu nie jestem ekspertem, bo czerwieni unikam jak ognia , mo瞠 7,46....?
Stary 2012-03-06, 20:27   #928
VelaaLisa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 57

Bardzo dzi瘯uj za Wasze wskaz闚ki, na pewno si przydadz
VelaaLisa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-08, 10:34   #929
juju_garlin
Przyczajenie

Mam jeszcze pytanie - przeczyta豉m kilka wpis闚 瞠 dziewczyny rozja郾iaj odrosty l瞠jsz wod - czy tak trzeba robi? I czy przy od鈍ie瘸niu koloru na ca造ch w這sach rozja郾ia tak sam wod czy l瞠jsz?
Nigdy nie rozja郾ia豉m w這s闚 wi璚 si nie orientuj
Stary 2012-03-10, 08:28   #930
g.paula
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 62

Dziewczyny pom騜cie prosz jak wy sobie radzicie z odrostami?
Doda豉m oddzielny post, ale patrze 瞠 pr璠zej tu bym znalaz豉m odpowied

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...9#post32832699

Tagi
br您, czarne, czarny, dekoloryzacja, farbowanie, garnier, jasny rudy, k徙iel rozja郾iaj帷a, kolor, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rude, rude w這sy, rudy, rudy w這sy br您, w這sy, w這sy ciemne, w這sy rozja郾iane, zmiana wizerunku

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-12-18 19:29:52

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:29.