Z br您u na rudy - w徠ek zbiorczy - Strona 32 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-03-11, 18:49   #931
Kathrinna
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Dot.: Z brazu na rudy...

Hej, dziewczyny!
Jak w tytule- chcia豉bym si przefarbowa z br您u, raczej szarawego, nijakiego na jaki rudy. Niestety raz ju pr鏏owa豉m u篡waj帷 farby Garniera Czerwie miedziana i wyszed mi taki red head, 瞠 na pocz徠ku wstydzi豉m si wyj嗆 z domu, cho po pewnym czasie si przyzwyczai豉m. Ale mimo wszystko wiedzia豉m, 瞠 to nie to. 疾by uratowa sytuacj posz豉m do fryzjerki i ona pomalowa豉 mi jak捷 farb, kt鏎a nazywa豉 si chyba jasny afryka雟ki br您 czy co w tym stylu i by豉m bardzo zadowolona, bo po dos這wnie kilku myciach przez ten br您ik zacz窸y wychodzi pi瘯ne rudo-czerwone refleksy. Szczeg鏊nie w s這鎍u 豉dnie wygl康a造 ^^ Teraz farba zmy豉 si niemal ca趾owicie (ten br您 to robi豉m w listopadzie dwa lata temu) i mam takie do嗆 ciekawe cienowane w這sy. Niestety ten m鎩 szary br您 zn闚 zacz掖 mnie m璚zy, bo sporo go wida. I ostatnio w jednym ze sklep闚 spotka豉m szampon koloryzuj帷y z Joanny Zmys這wy rudy i bardzo mnie kusi ;D Jednak po tym co przeczyta豉m tutaj boj si, 瞠 efekt wyjdzie taki jak za pierwszym razem i zn闚 po 2 miesi帷ach b璠 bieg豉 po ratunek do fryzjerki. I w豉軼iwie nie wiem co robi... Macie jakie do鈍iadczenie z tym kolorem na p馧-naturalnych(szaro-br您owych w這sach)-p馧-farbowanych (dawno temu farbowanych, ale jednak, kt鏎e teraz s w 豉dnym odcieniu br您u z rudymi refleksami)? Mog powiedzie jedno- zdecydowanie nie chc czerwonych w這s闚, rudo-marchewkowe troch mnie kusz, ale nie wiem jak taki osi庵n望, a w豉軼iwie najbardziej by mi zale瘸這 na naturalnym efekcie. Mo瞠cie mi poradzi jak takie uzyska. Wiem, 瞠 troch namiesza豉m, ale licz na Wasz pomoc

Przepraszam, 瞠 zdj璚ia z FB, ale s tu wszystkie "fazy" moich zmian koloru i mam je pod r瘯 (nie przejmujcie si moim zachowaniem na niekt鏎ych zdj璚iach xD)...

Takie s ca趾owicie naturalne:
http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=3&theater

Tu ju troch sprany red head (na pocz徠ku by這 o wiele gorzej, to ju w豉軼iwie etap, gdy zacz窸am je nieco akceptowa):

Tu pocz徠kowy "pofryzjerski" efekt (wiem, 瞠 s豉bo wida, ale jednak troch- 瞠 s o wiele bardziej br您owe z rudo-czerwonymi refleksami):

Aktualnego zdj璚ia nie mam, ale teraz s zdecydowanie podobne do tych naturalnych, czyli ok 15-20 cm jest naturalnych, a dalej s takie 豉dniejsze br您owe z rudymi refleksami.

Z g鏎y dzi瘯uj za jakie wskaz闚ki
Kathrinna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-12, 14:29   #932
Filifonka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 709

Cytat:
Napisane przez Kathrinna Poka wiadomo嗆
Hej, dziewczyny!
Jak w tytule- chcia豉bym si przefarbowa z br您u, raczej szarawego, nijakiego na jaki rudy. Niestety raz ju pr鏏owa豉m u篡waj帷 farby Garniera Czerwie miedziana i wyszed mi taki red head, 瞠 na pocz徠ku wstydzi豉m si wyj嗆 z domu, cho po pewnym czasie si przyzwyczai豉m. Ale mimo wszystko wiedzia豉m, 瞠 to nie to. 疾by uratowa sytuacj posz豉m do fryzjerki i ona pomalowa豉 mi jak捷 farb, kt鏎a nazywa豉 si chyba jasny afryka雟ki br您 czy co w tym stylu i by豉m bardzo zadowolona, bo po dos這wnie kilku myciach przez ten br您ik zacz窸y wychodzi pi瘯ne rudo-czerwone refleksy. Szczeg鏊nie w s這鎍u 豉dnie wygl康a造 ^^ Teraz farba zmy豉 si niemal ca趾owicie (ten br您 to robi豉m w listopadzie dwa lata temu) i mam takie do嗆 ciekawe cienowane w這sy. Niestety ten m鎩 szary br您 zn闚 zacz掖 mnie m璚zy, bo sporo go wida. I ostatnio w jednym ze sklep闚 spotka豉m szampon koloryzuj帷y z Joanny Zmys這wy rudy i bardzo mnie kusi ;D Jednak po tym co przeczyta豉m tutaj boj si, 瞠 efekt wyjdzie taki jak za pierwszym razem i zn闚 po 2 miesi帷ach b璠 bieg豉 po ratunek do fryzjerki. I w豉軼iwie nie wiem co robi... Macie jakie do鈍iadczenie z tym kolorem na p馧-naturalnych(szaro-br您owych w這sach)-p馧-farbowanych (dawno temu farbowanych, ale jednak, kt鏎e teraz s w 豉dnym odcieniu br您u z rudymi refleksami)? Mog powiedzie jedno- zdecydowanie nie chc czerwonych w這s闚, rudo-marchewkowe troch mnie kusz, ale nie wiem jak taki osi庵n望, a w豉軼iwie najbardziej by mi zale瘸這 na naturalnym efekcie. Mo瞠cie mi poradzi jak takie uzyska. Wiem, 瞠 troch namiesza豉m, ale licz na Wasz pomoc
A masz mo瞠 zdj璚ie koloru jaki chcesz uzyska? U豉twi這by to zadanie
Filifonka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-12, 20:11   #933
Kathrinna
Przyczajenie

Hm... W豉軼iwie to nie bardzo... Ale zale篡 mi na jak najbardziej naturalnym efekcie.
Stary 2012-03-13, 17:16   #934
Filifonka
Rozeznanie

Je郵i nie chcesz czerwieni to unikaj farb z numerem 6 po kropce(np. 7.64). Taki kolor charakteryzuje si tym, 瞠 po farbowaniu jest mega czerwony
Aby otrzyma rudo-marchewkowe w這sy(ale takie bardzo intensywne) polecam z drogeryjnych Joann P這mienna Iskra, lub L'oreal Mango ta druga do嗆 droga niestety.
Z naturalnych odcieni to blondy miedziano-z這ciste. Zale篡 jak bardzo naturalny odcie chcesz uzyska. Nie mam za bardzo odniesienia. Je郵i chodzi Ci o taki wpadaj帷y w br您 to L'oreal blond-miedziano z這cisty wychodzi pod br您(co w tym stylu):
http://wizaz.pl/forum/attachment.php...3&d=1312924109
Farba ta jest droga, ale w profesjonalnych mo積a znale潭 taki odcie taniej.
Zdj璚ia na facebooku si na ten moment nie chc otworzy, wi璚 nie potrafi powiedzie jaki oksydant(utleniacz) by豚y najlepszy(ale to ju kwestia farb profesjonalnych).
Stary 2012-03-13, 20:35   #935
Ania843
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 343

Witam

Mam obecnie ciemny br您 i zamierzam zrobi sobie br您 miedziany taki jak w za陰czniku 5,42. Farbuje od lat farbami loreal majirel przy u篡ciu wod=y 6% . Moje pytanie to czy u篡 do koloru miedzianego wod 6% czy 9%?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 5,42.jpg (7,8 KB, 52 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg brazybeze.jpg (108,8 KB, 45 za豉dowa)
Ania843 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-13, 21:07   #936
Kathrinna
Przyczajenie

Filifonka dzi瘯i, za porad Z tego co napisa豉 to najlepszy wydaje mi si ten blond miedziano-z這ty, wi璚 chyba nie pozostaje mi nic innego jak tylko poczeka jeszcze troch, uzbiera wi璚ej kasy i szarpn望 si na tego L'oreal'a ^^ Jeszcze jedno pytanie- ile opakowa tego L'oreal'a powinnam kupi? Bo jak za pierwszym razem kupi豉m Garniera to mi posz造 dwa opakowania (w這sy s d逝go軼i prawie za 這patk), a nie wiem czy to zale篡 od firmy, czy mo瞠 te L'oreal'e s bardziej wydajne?
Stary 2012-03-14, 00:21   #937
Filifonka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Kathrinna Poka wiadomo嗆
Filifonka dzi瘯i, za porad Z tego co napisa豉 to najlepszy wydaje mi si ten blond miedziano-z這ty, wi璚 chyba nie pozostaje mi nic innego jak tylko poczeka jeszcze troch, uzbiera wi璚ej kasy i szarpn望 si na tego L'oreal'a ^^ Jeszcze jedno pytanie- ile opakowa tego L'oreal'a powinnam kupi? Bo jak za pierwszym razem kupi豉m Garniera to mi posz造 dwa opakowania (w這sy s d逝go軼i prawie za 這patk), a nie wiem czy to zale篡 od firmy, czy mo瞠 te L'oreal'e s bardziej wydajne?
Zdj璚ie, kt鏎e za陰czy豉m jest w豉郾ie po L'orealu z tego co pami皻am to farba ma 70ml, czyli wi璚ej ni zazwyczaj maj drogeryjne. Ja zu篡wa豉m nieca貫 jedno opakowanie i cz窷 w sumie sz豉 w kosz. Ale mam cienkie w這sy, podobnej d逝go軼i co Ty
Polecam profesjonalne farby zawsze znajdziesz jaki odpowiedni odcie, a taniej Ci to wyjdzie

Ania843 zale篡 na jakim poziomie masz aktualnie br您. Je郵i niewiele ciemniejszy od wybranego odcienia(poziom 5) to nie potrzeba 9% 9% rozja郾ia o 3-4 tony i niszczy w這sy. 6% rozja郾ia o 2-3 tony.
Stary 2012-03-14, 13:41   #938
AniaAga
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 738

Cytat:
Aby otrzyma rudo-marchewkowe w這sy(ale takie bardzo intensywne) polecam z drogeryjnych Joann P這mienna Iskra, lub L'oreal Mango ta druga do嗆 droga niestety.
Podobny efekt jak Mango, a duuuu穎 mniejszym kosztem, daje Delia Rudy 7,44, na w徠ku rudym w豉郾ie Szaruch wstawi豉 zdj璚ia

http://wizaz.pl/forum/attachment.php...0&d=1331727809
AniaAga jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-04-03, 23:44   #939
arrivka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Dziewczyny Mam pytanie, a w豉軼iwie pro軸
Mo積a powiedzie 瞠 sp璠zi豉m par tygodni na forum wiza篡stek 瞠by znale潭 odpowied i wci捫 nie jestem pewna, dlatego postanowi豉m napisa wi璚 licz na wasze rady i opinie ;-)

M鎩 naturalny kolor to ciep造 jasny br您 albo bardzo ciemny blond (trudno sprecyzowa) za陰czam fotk.

Marz o tym, 瞠by osi庵n望 RUDY kolorek z moich sn闚: taki jak na kolejnej fotce.

BxGAM dziewczyny, dorad嬈ie jakiej farby mam u篡. Oczywi軼ie chodzi mi o trwa貫 farbowanie, nie o szamponetki. Zainwestowa豉m ju troche kasy w farb Artego 7.4 i 7.44. Ca貫 szcz窷cie zrobi豉m wcze郾iej pr鏏 koloru na pasemku bo niestety oba te kolory wysz造 ca趾iem inne ni na palecie. Nie mia造 one nic wsp鏊nego z rudym tylko ju chyba bardziej ciemnym br您em z rudym refleksem. Jestem za豉mana :-( Pom騜cie prosz.
Z g鏎y 郵icznie dzi瘯uj.
Pozdrawiam
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg m鎩 kolor.jpg (11,5 KB, 32 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg kolor z moich sn闚.jpg (5,4 KB, 35 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg kolor moich marze.jpg (24,3 KB, 65 za豉dowa)
arrivka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-25, 15:03   #940
Olcia1503
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 251

Pomocy!
Chcialabym sobie odcien 7-4 rudy, juz mialam wczesniej farbowane tym odcieniem ale u fryzjera, teraz sie zaniedbalam i mam 6cm odrosty(ciemny blond) i nie chce zeby bylo widac roznicy, jakiego utleniacza mam uzyc? co zrobic z odrostami? rozjasnic je? ale czym? i w jakim stezeniu? chce profesjonalnie sobie zrobic, wiadomo z ciemnego blondu nie wyjda mi takie jak reszta. Z gory dziekuje za odpowiedz. Nie mam teraz kasy na fryzjera,a mam kupiona farbe 7-4 londy miedziany

...w 8 tygodniu ci捫y straci豉m Ci dzidziusiu...
Olcia1503 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-14, 19:38   #941
baajkowa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 331

dwa miesi帷e temu farbowa豉m w這sy miodowym karmelem castinga.
teraz zamarzy mi si rudy i tu moje pytanie
lepiej wybra bursztyn castinga, czy zmys這wy rudy joanny?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Casting-Creme-Gloss-645-Bursztyn-58183-big.jpg (15,3 KB, 24 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg zmyslowy-rudy-18-multi-soft-color-joanna_25609_4.jpg (41,4 KB, 21 za豉dowa)

06.11.2011r.
baajkowa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-29, 18:43   #942
asia03
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15

Witam
Znowu tu zagl康am po d逝giej nieobecno軼i
Zn闚 mam problem ten sam, co kilka miesi璚y temu - mam br您 chc rudy i chc si Was poradzi
Moja historia - na wiosn rozja郾ia豉m w這sy i mia豉m jasny blondzik. Pod koniec wakacji zapragn窸am wr鏂i do naturalnego i zafarbowa豉m w這sy na br您. Jak to po rozja郾iaczu, kolor szybko si zmy, wi璚 znowu zafarbowa豉m. No i w ko鎍u zn闚 chc rudy
Jakie 2 tygodnie temu zafarbowa豉m farb recital preference miedziany bursztyn. No i wyszed 豉dny kolor, ale jeszcze nie o to mi chodzi. Mam br您 z odcieniem rudego.

Chcia豉m Was zapyta czy domowymi sposobami dojd do tego, aby przebi si troch przynajmniej do ukrytego pod farbami rozja郾iacza i potem zafarbowa na rudo i uzyska co takiego jak na pierwszym zdj璚iu lub takiego jak na opakowaniu farby ? Chodzi mi o takie sposoby np. jak mycie szamponem przeciw逝pie穎wym, bezinwazyjne
Jutro dodam zdj璚ie moich w這s闚.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg rotpflege_210.jpg (81,6 KB, 67 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 4541_1.jpg (32,4 KB, 38 za豉dowa)
asia03 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-19, 21:40   #943
sylvia_doll
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 271
Wpisy w blogu: 1

Uh... Chcia豉bym pom鏂 ale sama mam dylemat.
Chyba najlepie zrobic rozjasnienie - pochwale sie jak bede juz po
sylvia_doll jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-12, 21:37   #944
red_head
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13

Drogie kole瘸nki
Podbijam w徠ek z racji na sw鎩 problem: chcia豉bym wr鏂i do koloru w這s闚 ze swojego pierwszego farbowania (zdj. 1,2 - Bursztyn, Casting Creme Gloss). Aktualnie posiadam kolor z trzeciego zdj璚ia (br您 z czerwonymi/rudymi refleksami - w rzeczywisto軼i jest ja郾iejszy).
Zastanawiam si, czy w domu mog osi庵n望 taki efekt? Czy mo瞠 bezpieczniej wybra si do fryzjera? Wiem, 瞠 konieczne b璠zie rozja郾ienie, a potem? Mo瞠 polecicie mi farb, dzi瘯i kt鏎ej osi庵n taki rezultat?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (28,6 KB, 11 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (25,1 KB, 4 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg image201303240001.jpg (26,6 KB, 25 za豉dowa)
red_head jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-10-26, 17:48   #945
Lulemi
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

kolezanki,
naturalnie mam ciemno brazowe wlosy z miedzianymi refleksami.
z racji tego, ze potrzebowalam zmiany w swoim zyciu, udalam sie do fryzjera, zeby zmienic kolor na rudy. balam sie odawalac takie sztuki w domu, bo nie mam w tej kwetii zadnego doswiadczenia i nie chcialam spieprzyc sprawy i wygladac jak marchewka.
pani fryzjerce zaprezentowalam te fote http://polom.pro/images/morfeoshow/f...big/328876.jpg
i powiedzialam, ze do takiego koloru chce zejsc.
popelnilam wielki blad, bo stwierdzilam, ze sie nie znam i ma zrobic
tak "zeby bylo dobrze". efekt finaly farbowania nie rozni sie praktycznie niczym od pierwotnego stanu, z tym, ze mam ladniejszy polysk...
mam zamiar poczekac na odrosty i podjac kolejna probe, tylko jak?
jak zejsc do takiego koloru, ktory zaprezentowalam fryzjerce?
zrobic kolejne podejscie do salonu czy probowac w domu?
Lulemi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-12-04, 19:53   #946
parklife
Przyczajenie

czy czarne mo積a przefarbowa na rude?

Witam! Jestem posiadaczk bardzo ciemnych br您 w這s闚 padaj帷ych w czer. Ostatnio mam wielk chcice na zmiane koloru w這s闚, marzy mi si rudy lub burgundowy. Uda豉m si do sklepu po farbe i zafarbowa豉m moje k豉ki, lecz w efekcie wyszed mi taki kasztanowy, jakby o ton ja郾iejszy br您. Czy jest mo磧iwo嗆, 瞠 moge zafarbowa tak w這sy bez specjalnego niszczenia w這s闚? My郵a豉m nad tonerem, ale on szybko schodzi i potem w這sy wygl康aj paskudnie... Prosze o pomoc
parklife jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-12-04, 21:00   #947
Holly85
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 296
Dot.: czy czarne mo積a przefarbowa na rude?

raczej nie ma takiej opcji, najpierw trzeba w這sy rozja郾i, a dopiero potem na這篡 farb w wybranym odcieniu.
wklej zdj璚ie, ocenimy czy Ci chocia ten rudy pasuje..
Holly85 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-12-05, 10:40   #948
KITKA_23
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 133
Cool Dot.: czy czarne mo積a przefarbowa na rude?

Mo積a! Powiem Ci co ja zrobi豉m kilka lat temu, gdy zapu軼i豉m sporo swoich w這sk闚 - bardzo ciemny br您 z natury. Ot騜 zapragn窸am je odrobin rozja郾i, ale nie chcia豉m ich niszczy mocnymi rozja郾iaczami. Postanowi豉m na nie po這篡 farb z Joanny 'Szlachetna per豉' (jasny blond). Z prawie czarnych, naturalnych w這s闚 w 1,5 h mia豉m na g這wie do嗆 intensywn rudo嗆. Na pocz徠ku si przerazi豉m, ale na drugi dzie pojecha豉m do fryzjerki i ona na t rudo嗆 na這篡豉 mi kilka blond pasemek (tj. rozja郾i豉). Te "ufarbowane" - a dos這wnie rozja郾ione farb trzyman do嗆 d逝go 豉dnie l郾i造 i nie zniszczy造 si tak bardzo jak wtedy gdy u篡wa豉m rozja郾iacza do nadania im odcieniu rudego. W豉軼iwie zniszczenia pami皻am by造 widocznie tylko na blond pasemkach. Rude pasma sprawia造 wra瞠nie "zdrowego w這sa" - czyli m鎩 osobisty wniosek: farba d逝瞠j trzymana mniej niszczy ni trzymany wg zalece producent闚 rozja郾iacz.
KITKA_23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-12-05, 10:59   #949
baajkowa
Raczkowanie

Dot.: czy czarne mo積a przefarbowa na rude?

Cytat:
Napisane przez KITKA_23 Poka wiadomo嗆
Mo積a! Powiem Ci co ja zrobi豉m kilka lat temu, gdy zapu軼i豉m sporo swoich w這sk闚 - bardzo ciemny br您 z natury. Ot騜 zapragn窸am je odrobin rozja郾i, ale nie chcia豉m ich niszczy mocnymi rozja郾iaczami. Postanowi豉m na nie po這篡 farb z Joanny 'Szlachetna per豉' (jasny blond). Z prawie czarnych, naturalnych w這s闚 w 1,5 h mia豉m na g這wie do嗆 intensywn rudo嗆. Na pocz徠ku si przerazi豉m, ale na drugi dzie pojecha豉m do fryzjerki i ona na t rudo嗆 na這篡豉 mi kilka blond pasemek (tj. rozja郾i豉). Te "ufarbowane" - a dos這wnie rozja郾ione farb trzyman do嗆 d逝go 豉dnie l郾i造 i nie zniszczy造 si tak bardzo jak wtedy gdy u篡wa豉m rozja郾iacza do nadania im odcieniu rudego. W豉軼iwie zniszczenia pami皻am by造 widocznie tylko na blond pasemkach. Rude pasma sprawia造 wra瞠nie "zdrowego w這sa" - czyli m鎩 osobisty wniosek: farba d逝瞠j trzymana mniej niszczy ni trzymany wg zalece producent闚 rozja郾iacz.
ale Twoje by造 naturalne. na zafarbowanych nie z豉pie praktycznie 瘸dna ja郾iejsza farba. proponuj k徙iel rozja郾iaj帷, poczytaj na w徠ku zbiorczym.

06.11.2011r.
Stary 2014-08-30, 00:15   #950
nothingwillgrief
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22
Exclamation Pomocy! z czarnego na rudy

Witam.

Pilnie potrzebuje pomocy. Pomalowa豉m dzisiaj w這sy na "ciemny br您" kt鏎y okaza si zwyk陰 czerni. Wygl康am okropnie. Chcia豉bym przej嗆 z powrotem do moich rudych w這s闚 (dodam tylko 瞠 rudy nie jest moim naturalnym kolorem ale w rudych czuj si najlepiej nie wiem co mi przysz這 do g這wy z taka zmian koloru) Na pewno musz je rozja郾i poniewa za dwa dni mam bardzo wa積 uroczysto嗆 i nie mog pokaza si w tak okropnym kolorze. Dochodz帷 do sedna sprawy, jak mam rozja郾ia w這sy aby kolor by jednolity? W這sy s w bardzo dobrym stanie zdrowe i grube. Nie obchodzi mnie stan w這s闚 po rozja郾ianiu, dam rad to bez problemu naprawi, prosz jedynie o porad jak mam je rozja郾i.

Z g鏎y dzi瘯uje za pomoc
nothingwillgrief jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-08-30, 09:46   #951
czarne
Zakupowy odwyk :)

Wiadomo軼i: 2 136
Dot.: Pomocy! z czarnego na rudy

Cytat:
Napisane przez nothingwillgrief Poka wiadomo嗆
Witam.

Pilnie potrzebuje pomocy. Pomalowa豉m dzisiaj w這sy na "ciemny br您" kt鏎y okaza si zwyk陰 czerni. Wygl康am okropnie. Chcia豉bym przej嗆 z powrotem do moich rudych w這s闚 (dodam tylko 瞠 rudy nie jest moim naturalnym kolorem ale w rudych czuj si najlepiej nie wiem co mi przysz這 do g這wy z taka zmian koloru) Na pewno musz je rozja郾i poniewa za dwa dni mam bardzo wa積 uroczysto嗆 i nie mog pokaza si w tak okropnym kolorze. Dochodz帷 do sedna sprawy, jak mam rozja郾ia w這sy aby kolor by jednolity? W這sy s w bardzo dobrym stanie zdrowe i grube. Nie obchodzi mnie stan w這s闚 po rozja郾ianiu, dam rad to bez problemu naprawi, prosz jedynie o porad jak mam je rozja郾i.

Z g鏎y dzi瘯uje za pomoc
Ja mia豉m bardzo ciemny w這sy i wyczyta豉m gdzie,瞠 matrix clear daj efekt totalnego nab造szczenia. Po na這瞠niu tak jak trzeba,z ciemnego br您u zrobi豉m si ruda wi璚 mo瞠 to pomo瞠
Stary 2014-08-30, 12:36   #952
baajkowa
Raczkowanie

Dot.: Pomocy! z czarnego na rudy

Cytat:
Napisane przez czarne Poka wiadomo嗆
Ja mia豉m bardzo ciemny w這sy i wyczyta豉m gdzie,瞠 matrix clear daj efekt totalnego nab造szczenia. Po na這瞠niu tak jak trzeba,z ciemnego br您u zrobi豉m si ruda wi璚 mo瞠 to pomo瞠
ja bym proponowa豉 k徙iel rozja郾iaj帷.

06.11.2011r.

Edytowane przez baajkowa
Czas edycji: 2014-08-30 o 12:37
Stary 2014-08-30, 21:34   #953
nothingwillgrief
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22
Dot.: Z br您u na rudy - w徠ek zbiorczy

czy mog zrobi dwie k徙iele w ci庵u jednego dnia? Mam na prawd zdrowe grube g瘰te w這sy po prostu musz si pozby tej czerni z w這s闚. Dodam tylko 瞠 po kilku myciach w這s闚 z sod, zwyk造ch myciach szamponem i masce z 瞠latyny z od篡wk z keratyn w這sy s w praktycznie nienaruszonym stanie a kolor lekko si wymy (wymycie bardziej widoczne jest na ko鎍ach w這s闚, tak jakbym mia豉 lekkie ombre).
nothingwillgrief jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-09-01, 09:53   #954
baajkowa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez nothingwillgrief Poka wiadomo嗆
czy mog zrobi dwie k徙iele w ci庵u jednego dnia? Mam na prawd zdrowe grube g瘰te w這sy po prostu musz si pozby tej czerni z w這s闚. Dodam tylko 瞠 po kilku myciach w這s闚 z sod, zwyk造ch myciach szamponem i masce z 瞠latyny z od篡wk z keratyn w這sy s w praktycznie nienaruszonym stanie a kolor lekko si wymy (wymycie bardziej widoczne jest na ko鎍ach w這s闚, tak jakbym mia豉 lekkie ombre).
je郵i po pierwszej k徙ieli kolor nadal b璠zie zbyt ciemny to tak.

06.11.2011r.
Stary 2014-12-18, 17:05   #955
Angelika100994xd
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Witam , mam pytanie . Chcia豚ym przefarbowac sie na rudo tzn ombre rude , ale pare miesiecy temu przefarbowa豉m na troche ciemniejsze . NAturalnie jestem brunet , i o to nadchodzi pytanie :P Czy musze rozjasniaczem je potraktowa czy farba z豉pie mi :P ? szczerze to ja nie widze zebym mia豉 jeszcze na g這wie jakis kolor ;p wszystko jest w jednym kolorze moim naturalnym
Angelika100994xd jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-12-18, 19:29   #956
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 409

Je郵i farba zesz豉, inna chwyci. Je郵i jednak masz ciemny br您 sw鎩 naturalny a chcesz intensywny rudy, zr鏏 k徙iel lekk rozjasniajaca.

Wys豉ne poprzez Sony Xperia J- jak Julia.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
br您, czarne, czarny, dekoloryzacja, farbowanie, garnier, jasny rudy, k徙iel rozja郾iaj帷a, kolor, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rude, rude w這sy, rudy, rudy w這sy br您, w這sy, w這sy ciemne, w這sy rozja郾iane, zmiana wizerunku

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-12-18 19:29:52

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:13.