kosmetyk do twarzy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-03-10, 20:52   #1
zorka22
Raczkowanie

kosmetyk do twarzy

Kochane prosze o pomoc, przymierzam sie do kupna kosmetyków do twarzy, mam twarz raczej sucha,skłonna do zmian trądzikowych, zastanawiem sie co kupić, z jakiej firmy, co mi polecacie, wczesnie uzywalam nivea, garnier, iwostin, lirene ... moze macie cos sprawdzonego, a tak wogole jak oczyszczacie twarz, stosujecie zel do mycia, potem tonik ...
zorka22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 10:23   #2
Efie
Raczkowanie

Dot.: kosmetyk do twarzy

Ja zakupiłam ostatnio skuszona opiniami na wizażu maseczkę Soraya Biostymulacja równowagi hydrolipidowej z efektem mikrodermaabrazji. Bardzo fajna, stosuje się ją na noc zamiast kremu. A co do suchej skóry to przede wszystkim pij dużo wody mineralnej, wypróbuj capivit A + E lub capivit hydrocontrol, co do kremów to niezły jest garnier komfort suchej skóry na dzień, ale ja zwykle używałam go zimą i nie wiem czy teraz się sprawdzi, bo może być za ciężki. Nic innego z kremów nie przychodzi mi do głowy, bo ivostin już stosowałaś, spróbuj może wody termalnej, pozdrawiam
Efie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 13:11   #3
hulya
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez zorka22 Pokaż wiadomość
Kochane prosze o pomoc, przymierzam sie do kupna kosmetyków do twarzy, mam twarz raczej sucha,skłonna do zmian trądzikowych, zastanawiem sie co kupić, z jakiej firmy, co mi polecacie, wczesnie uzywalam nivea, garnier, iwostin, lirene ... moze macie cos sprawdzonego, a tak wogole jak oczyszczacie twarz, stosujecie zel do mycia, potem tonik ...
juz raz zakladalas sama taki watek tez jakos na pocztaku marca nie sprawdzilam dokladnie ale nie mialam czasu odpisac
jest caly watekj na ten temat np. w "nasze zbiory kosmetyczne" chyba sie to tak nazywa
tam jest mnostwo kosmetykow i jak dziewczyny oczyszczyaja twarz...
a co do mnie do twarzy stosuje serie Avene
hulya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 17:29   #4
hulya
Raczkowanie

tu tez moze cos znajdziesz dla siebie

Wasze sposoby na dbanie o siebie - ODTAJNIONE

wyszukiwarka to super sprawa

pozdrawiam
hulya jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości