Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-10-11, 12:06   #361
margaretka02
Wtajemniczenie

GG do margaretka02
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
A ja klikam w ten link i wszystko jest ok
Może spróbuj wejść przez wyszukiwarkę? (np.Google)

Już wiem o co chodzi, apteka ma adres http://aptekawsieci.pl/, bez www. na początku.
margaretka02 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 12:10   #362
madziarra
Zakorzenienie

GG do madziarra

Mi z www też wchodziło
madziarra jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 12:11   #363
margaretka02
Wtajemniczenie

GG do margaretka02

Cytat:
Mi z www też wchodziło
No to już nie wiem, co jest

Ale dziękuję, że sprawdziłaś czy działa
Stary 2006-10-19, 10:31   #364
sylwiani
Zadomowienie

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...0,3691636.html
o tym, że apteki internetowe jeszcze nie zginą
Stary 2006-10-19, 10:41   #365
justyce
Zadomowienie

Hmm.. no to dobrze
Ja w ogóle postawiłabym na internetową sprzedaż leków także tych na receptę (o ile warunki przechowywania pozwalają na taką wysyłkę) - w Anglii jest coś takiego i dobrze się sprawdza. Zamówienie pacjenta przechodzi najpierw weryfikację (trzeba podać specjalne kody z recepty itd.) i wsio gra.
Stary 2006-10-19, 11:08   #366
margaretka02
Wtajemniczenie

GG do margaretka02

Rząd łaski nam nie robi... w 2003r. Europejski Trybunał Sprawiedliwości uznał zakaz wysyłkowej sprzedaży leków bez recepty za niezgodny z traktatem unijnym. W chwili wydania orzeczenia przez ETS staje się ono prawem obowiązującym, nadrzędnym do przepisów wydawanych przez państwa członkowskie UE. Także sprzedaż leków bez recepty jest dozwolona.

Z drugiej strony, dobrze, że wprowadzi taki zapis: przynajmniej różni dziwni ludzie przestaną się o to awanturować. Nie mają pojęcia o zasadach stosowania prawa i wymyślają głupoty.
Stary 2006-10-24, 16:11   #367
Kasiajka
Raczkowanie

Thumbs up Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

W sieci powstał niedawno nowy serwis - porównywarka cen produktów aptecznych. Możecie go znaleźć pod adresem

http://www.infocen.pl

Na razie są w nim umieszczone produkty z 4 czy 5 aptek, ale wg zapewnień właściciela serwis się rozwija i wkrótce ma być ich więcej. Moim zdaniem świetny pomysł, odpada przeszukiwanie wielu stron w poszukiwaniu najtańszego produktu. Co o tym myślicie?
Stary 2006-10-24, 19:10   #368
Erato
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Kasiajka Pokaż wiadomość
W sieci powstał niedawno nowy serwis - porównywarka cen produktów aptecznych. Możecie go znaleźć pod adresem

http://www.infocen.pl

Na razie są w nim umieszczone produkty z 4 czy 5 aptek, ale wg zapewnień właściciela serwis się rozwija i wkrótce ma być ich więcej. Moim zdaniem świetny pomysł, odpada przeszukiwanie wielu stron w poszukiwaniu najtańszego produktu. Co o tym myślicie?
Oo, bardzo przydatna rzecz - dotychczas sama musiałam szperać po wszystkich aptekach

Erato jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-27, 09:20   #369
taszkin
Zakorzenienie

Po raz kolejny polecam aptekę Hygieia. Jedyny minus - pieniądze z mBanku idą ok 4 dni. Cała reszta, na tle innych aptek, w których zamawiałam, na medal!
Zamówiłam krem svr50 (37 zł), a dostałam kilka dużych próbek (miniproduktów) i fajną kosmetyczkę! . Dobry kontakt, niskie ceny - już na pewno przy nich zostanę.

Natomiast zraziłam się troszkę do Vena-Vita...złożyłam tam zamówienie ze względu na krem, którego nie było w Hygiei. Kontakt mailowy ostro tresujący cierpliwość (trzeba dzwonić i się o swoje upomnieć), miła obsługa ale...pomylono mi paczki, prawidłową później przysłano ale kurier nie został opłacony (mimo takiej od nich informacji) i nie przyjął mojej paczki, muszę wysłać na mój koszt. Do tego aspekt "pazernościowy", czyli nie ma próbek (jedna malutka próbka żelu do mycia twarzy przy sporym zamówieniu).
Ja wiem, pomyłki się zdarzają, ale to juz po raz drugi... i mając wybór - wybieram bezstresową, tańszą Hygieię, czekając na paczkę 2 dni dłużej, ale pewną.

ed: nie jest moim zamiarem obsmarowanie żadnej Apteki, vena-vita to na pewno bardzo dobry sklep, jeśli ktos natomiast zastanawia się między nią a Hygieią, polecam tę drugą - z własnych doświadczeń - tylko i wyłącznie.

Edytowane przez taszkin
Czas edycji: 2006-10-27 o 10:32
taszkin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-27, 09:59   #370
Myszi
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez taszkin Pokaż wiadomość
Po raz kolejny polecam aptekę Hygieia. Jedyny minus - pieniądze z mBanku idą ok 4 dni.
Hmm...

Ja również robiłam zamówienie w Hygieia (dziwnie by to brzmiało po odmianie ), płaciłam przelewem z mBanku i paczkę dostałam po dwóch dniach od zamówienia, także z tym przelewem to na pewno nie reguła.

Zatem może Twój jedyny "minus" dla tej apteki był wynikiem przypadku .

Still figuring it out.
Myszi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-27, 10:07   #371
taszkin
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Myszi Pokaż wiadomość
Hmm...

Ja również robiłam zamówienie w Hygieia (dziwnie by to brzmiało po odmianie ), płaciłam przelewem z mBanku i paczkę dostałam po dwóch dniach od zamówienia, także z tym przelewem to na pewno nie reguła.

Zatem może Twój jedyny "minus" dla tej apteki był wynikiem przypadku .
Bardzo możliwe przekonam się następnym razem robiąc zakupy, bo jak mówiłam, jesli tylko będzie towar dostępny - nie przerzucam się na inną aptekę
Stary 2006-10-27, 10:28   #372
kamaO
Wtajemniczenie

Ja też polecam AptekęW Sieci Do zamówienia dołozyli tyle, próbek ile normalnie gdzie indziej zebrałabym z 4 zamówień

I megaszybka przesyłka!!!
Stary 2006-10-27, 11:12   #373
Kasiajka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kamaO Pokaż wiadomość
Ja też polecam AptekęW Sieci Do zamówienia dołozyli tyle, próbek ile normalnie gdzie indziej zebrałabym z 4 zamówień

I megaszybka przesyłka!!!
kamaO, a jakie próbki wysyłają? I za jaką kwotę złożyłaś zamówienie?
Nie kupowałam tam jeszcze, ale Twoja opinia wydaje się zachęcająca, może się skuszę...

A ja dziś otrzymałam przesyłkę z apteki Hygieia i ŻADNEJ, dosłownie ŻADNEJ próbki! A zamówienie było na ponad 170zł... wstyd!

Edytowane przez Kasiajka
Czas edycji: 2006-10-27 o 12:53
Kasiajka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-27, 15:11   #374
havana
Zadomowienie

Kasiajka, ja miałam tak samo właśnie w Hygiei, co opisywałam już w tym wątku. Okazuje się, że sprawna realizacja zamówienia, dodanie do niego próbek i informowanie o problemach w odpowiednim czasie zależy od konkretnej osoby która się nim zajmuje, a nie można wiedzieć, na kogo się akurat trafi
havana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-27, 20:09   #375
Kasiajka
Raczkowanie

Thumbs down Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
Kasiajka, ja miałam tak samo właśnie w Hygiei, co opisywałam już w tym wątku. Okazuje się, że sprawna realizacja zamówienia, dodanie do niego próbek i informowanie o problemach w odpowiednim czasie zależy od konkretnej osoby która się nim zajmuje, a nie można wiedzieć, na kogo się akurat trafi
Prawdopodobnie tak, zwłaszcza, że pytałam w e-mailu, który wysłałam 2 razy - raz przed a raz po zamówieniu - o inne produkty i prosiłam o dodanie próbek filtrów i kremów zimowych.. Nie odpisali ani razu, nawet z informacją, że takowych próbek nie mają. A te produkty chciałam kupić tylko brakowało mi jednej informacji.
Fe, nieładnie, zraziłam się. Więcej tam nie kupię, na szczęście konkurencja jest ogromna.
Stary 2006-10-27, 20:27   #376
Madziorka
Zakorzenienie

GG do Madziorka

Cytat:
Nie kupowałam tam jeszcze, ale Twoja opinia wydaje się zachęcająca, może się skuszę...

A ja dziś otrzymałam przesyłkę z apteki Hygieia i ŻADNEJ, dosłownie ŻADNEJ próbki! A zamówienie było na ponad 170zł... wstyd!
no coś ty ja ostatnio złozyłam zamówienie na około 100zł w Aptece w sieci i dostałam 6 próbek, przed wysłaniem paczki rozmawiałam z Panią i wspólnie ustaliłysmy co mnie interesuje.
Madziorka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 06:14   #377
Kate30
Zakorzenienie

Ciekawy sklep z dobrymi cenami na SVR i Neoglis:

http://www.dobrykrem.pl/index.php?ma...s_id=37&page=1
Kate30 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 08:20   #378
madziarra
Zakorzenienie

GG do madziarra

Czy jeszcze w jakiejś aptece internetowej oprócz Aqua-Vitaemożna kupić kosmetyki Weleda i Hauschka?
Stary 2006-10-29, 08:22   #379
Kate30
Zakorzenienie

Cytat:
Czy jeszcze w jakiejś aptece internetowej oprócz Aqua-Vitaemożna kupić kosmetyki Weleda?
Ja nie znam innego miejsca. Hauschka jest np w AwS, ale Weleda zdaje się tylko w A-V.
Kate30 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 08:42   #380
Contax
Zakorzenienie

Cytat:
Czy jeszcze w jakiejś aptece internetowej oprócz Aqua-Vitaemożna kupić kosmetyki Weleda i Hauschka?
Madziarra w W-wie Weleda jest w podziemiu pod Dworcem Centralnym vis-a-vic Mc Donaldsa,

w apece Weleda i Hauschka

"Na Pereca"
ul. Pereca 2
Telefon: 022/654 93 92

Hauschka => http://www.dr.hauschka.pl/index.php?page=gdzie_kupic

w wiekszosci sklepow ze zdrowa zywnoscia.
Contax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 08:55   #381
madziarra
Zakorzenienie

GG do madziarra

Aaa wiem gdzie, znam ten sklep Dzięki Kupowałaś tam może? Jak to wychodzi cenowo?
Stary 2006-10-29, 09:01   #382
Contax
Zakorzenienie

Akurat tam nie kupowalam, tylko w CH Targowek w sklepie ze zdrowa zywnoscia. Ale ceny sa mniej wiecej podobne. W necie trzeba placic za przesylke, albo kupowac hurtem, i ja wole kupic w realu i nawet dac troche drozej, szczegolnie, ze te kosmetyki Weledy trzeba szybko zuzyc - w 3 miesiace od otworzenia.
Stary 2006-10-29, 14:28   #383
Ally83
Zakorzenienie

Przestudiowałam uważnie ten wątek i wybrałam dom zdrowia (dom urody), bo mieli tam niemal wszystko, co mnie interesowało. Szkoda tylko, że wg waszych wypowiedzi nie dają gratisów Zresztą przekonam się, jak przyjdzie paczka .
Ally83 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 08:48   #384
kamaO
Wtajemniczenie

Cytat:

Zamówienie robiłam razem z siostrą na ok. 170zł. Z próbek dostałam: 2 tubki żelu do mycia twarzy Biodermy, kilka próbek Toleriane Riche, próbki kremu przeciwzmarszczkowego Lierac (w tubce), kilka próbek serii na naczynka AA, krem do cery trądzikowej z Biodermy (5ml), próbkę balsamu Iwostin Elixine, próbki kremu nawilżającego do twarzy dla mężczyzn Vichy, próbki balsamu do ciała SVR i myjkę do ciała
Stary 2006-10-30, 09:18   #385
Contax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ally83 Pokaż wiadomość
Przestudiowałam uważnie ten wątek i wybrałam dom zdrowia (dom urody), bo mieli tam niemal wszystko, co mnie interesowało. Szkoda tylko, że wg waszych wypowiedzi nie dają gratisów Zresztą przekonam się, jak przyjdzie paczka .
ja swego czasu u nich taż zamawiałam, i z tego co pamiętam to dokładają próbki, może nie jest to jakaś oszałamiająca ilość, ale zawsze coś
Stary 2006-10-30, 10:21   #386
taszkin
Zakorzenienie

Niedawno dowidziałam się, że w niektórych aptekach dostają próbki raz na jakiś czas (przy okazji dostawy) i jak zaskoczy ich ilość zamówień, to próbki mogą być nieproporcjonalnie rozdysponowane między klientów. U nas w firmie też prowadzimy sprzedaż internetową i uświadomiłam sobie, że wygląda to bardzo podobnie i tłumaczy fakt, że jedni klienci dostają, a inni nie zawsze.
Stary 2006-10-30, 11:00   #387
Kasiajka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kamaO Pokaż wiadomość
Zamówienie robiłam razem z siostrą na ok. 170zł. Z próbek dostałam: 2 tubki żelu do mycia twarzy Biodermy, kilka próbek Toleriane Riche, próbki kremu przeciwzmarszczkowego Lierac (w tubce), kilka próbek serii na naczynka AA, krem do cery trądzikowej z Biodermy (5ml), próbkę balsamu Iwostin Elixine, próbki kremu nawilżającego do twarzy dla mężczyzn Vichy, próbki balsamu do ciała SVR i myjkę do ciała
No to tak Cię obdarowali, że dla mnie już nie starczyło
Widocznie nie mają jakiejś polityki próbkowej tylko zależy to od tego, kto pakuje zamówienie. Teraz zamawiam w "Aptece w Sieci". Zalezy mi na tych próbkach, bo bez tego jestem uziemiona i nie mogę kupić paru produktów, a kupować w ciemno nie mam zamiaru, za dużo razy miałam problem z uczuleniem i wtedy cały kosmetyk do kosza...
Stary 2006-10-31, 13:42   #388
Kasiajka
Raczkowanie

Kolejny link

http://www.apteka-internetowa.1234.pl/kat6egoria.html

Z tego co piszą na stronie -

PRAWDOPODOBNIE NAJWIĘKSZY KATALOG APTEK INTERNETOWYCH.
Stary 2006-11-03, 10:19   #389
Kasia546
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez taszkin Pokaż wiadomość
Natomiast zraziłam się troszkę do Vena-Vita...złożyłam tam zamówienie ze względu na krem, którego nie było w Hygiei. Kontakt mailowy ostro tresujący cierpliwość (trzeba dzwonić i się o swoje upomnieć), miła obsługa ale...pomylono mi paczki, prawidłową później przysłano ale kurier nie został opłacony (mimo takiej od nich informacji) i nie przyjął mojej paczki, muszę wysłać na mój koszt. Do tego aspekt "pazernościowy", czyli nie ma próbek (jedna malutka próbka żelu do mycia twarzy przy sporym zamówieniu).
Ja wiem, pomyłki się zdarzają, ale to juz po raz drugi... i mając wybór - wybieram bezstresową, tańszą Hygieię, czekając na paczkę 2 dni dłużej, ale pewną.

ed: nie jest moim zamiarem obsmarowanie żadnej Apteki, vena-vita to na pewno bardzo dobry sklep, jeśli ktos natomiast zastanawia się między nią a Hygieią, polecam tę drugą - z własnych doświadczeń - tylko i wyłącznie.
Witam
Mogłabym prosić o podanie telefonu do Vena- Vita.... Przeszukałam całą ich stronę i nigdzie nie mogę go znaleźć. Zlożyłam u nich zamówienie, przelałam pieniądze na konto, a paczki jeszcze nie ma. Na maile nie odpowiadają, na ich stronie po zalogowaniu nie ma żadnej informacji na temat mojego zamówienia. Zaczynam się już powoli denerwować
Stary 2006-11-06, 16:49   #390
Ally83
Zakorzenienie

Dostałam przesyłkę z Domu Zdrowia. Wszystko dokładnie popakowane, niestety nie dostałam ani jednej próbki, choć zakupiłam rzeczy za ponad 200 zł buuu
Ally83 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości