Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-01-07, 20:46   #841
agnieska
Zakorzenienie

Dot.: Weleda-irys Nigdzie Nie Mogę Kupić!!! Pomocy!

Cytat:
Napisane przez amber2046 Pokaż wiadomość
Widzę, że się jednak skusiłaś.
W takiej cenie to faktycznie warto klikać. Przejrzałam wszelkiej maści apteki internetowe i aukcje na allegro, nigdzie nie znalazłam taniej.
Nu Czas od czasu zdarza się promocja, 250ml Sensibio za 16-17zł w różnych aptekach - również stacjonarnych - ale trzeba polować.

Cytat:
Napisane przez robaczek80 Pokaż wiadomość
Stosuję Weledę - irysowe nawilżanie na noc, jak wiele biochemiczek, właśnie mi się skończyła, postanowiłam zrobić zakupy.....i porażka w 8 aptekach internetowych w których zazwyczaj kupuje w ogóle jej nie ma! Nawet w tych w których kupowałam poprzednio, w jednym sklepie pisali że czekają na dostawę!....Czy wy też miałyście ostatnio problemy z kupnem kos. weledy? Dlaczego już nie ma ich w aptekach? Gdzie kupić!!! Pomoc bo grozi mi brak nawilżacza na paszczy podczas snu!!!!
Podaj proszę tych 8 adresów aptek internetowych gdzie sprzedają Weledę bo ja kojarzę zaledwie dwa

agnieska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 14:01   #842
psycha
Zakorzenienie

GG do psycha

Przyszło zamowienie z Aquavitae :

Avene: Diacneal
Avene: Maseczka
Weleda: krem rozany na noc 10ml
....do tego 3 probki: Effaclar H, A.I. i K

Rozana weleda pachnie podobnie do rozanej Hauschki, rownie insensywnie, z taką typowo weledową nutą zapachową, jak w irysie
psycha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 14:47   #843
agnieska
Zakorzenienie

Psycha zdasz za jakiś czas relację z Weledy? Proszę

Stary 2008-01-08, 19:42   #844
psycha
Zakorzenienie

GG do psycha

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Za kilka dni, dzis pierwsze spotkanie z diacneal'em
Jednak po testach na dłoni, widac ze rozana weleda podobnie tłusta jak Hauschka. Spodziewalam tez mniej intesywnego zapachu.. ale coz..
Stary 2008-01-08, 19:45   #845
agnieska
Zakorzenienie

Ale przynajmniej nie ma shea w składzie!
A z Hauschki jest też teraz lekki krem różany

Stary 2008-01-09, 15:46   #846
AsikS
Zakorzenienie

Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Dostałam zamówienie z Aptecusa.
Wszystko w porządku, ładnie zapakowane, zabezpieczone. Dodatkowo każdy produkt owinięty w ochronną folię.
Dostałam 5 fajnych próbeczek.

Ogólnie - duży pozytyw.
AsikS jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 18:31   #847
_Monia_
Rozeznanie

Dr. Hauschka - gdzie w internecie?

szukałam, szukałam i znalazłam jedynie tu
http://www.aquavitae.com.pl/product-...y-50-gram.html

czytalam na forum, ze kiedys byl sklep na stronie tej firmy, ale tamten link nie działa, prosze oświecic mnie gdzie moge kupić te kosmetyki chodzi mi glownie o jedwabny puder i olejek oczyszczajacy
_Monia_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 18:37   #848
AsikS
Zakorzenienie

Moniu - ja produkty Dr. Hauschki kupowałam w Eskulapie:
http://www.aptekaeskulap.pl/product_...oducts_id=3584
AsikS jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 18:43   #849
Hexxana
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana

Dzisiaj odebralam kolejne zamowienie z AwS i..jestem w szoku,poniewaz tym razem nie mialam zadnej prosby odnosnie probek.Jakos nie potrzebowalam niczego

Bralam rozne rzeczy i sporo dermokosmetykow dla suchej,atopowej skory-jakie bylo moje zaskoczenie kiedy po otworzeniu paczki zobaczylam ogrom probek dobranych wlasnie pod katem skladanego zamowienia.

Jestem bardzo zadowolona Bede tez testowac serie Emolium,zachecil mnie sklad i pozytywne opinie na KWC,mam nadzieje ze sie nie zawiode
Stary 2008-01-11, 08:50   #850
havana
Zadomowienie

Dziewczyny, we wtorek wieczorem złożyłam zamówienie w Eskulapie i nadal ma status "przyjęte"... żadnego maila, że są jakieś problemy z zamówieniem też nie dostałam. U nich to tak zawsze czy powinnam zacząć się martwić? Nie chcę być upierdliwa i od razu smarować maila, że siem niecierpliwiem

Doczytałam, że inne wizażanki były na bierząco informowane, a wysyłka była jeszcze tego samego dnia. No to się zdenerwowałam piszę do nich maila...

Błyskawiczna reakcja na maila, wszystko się wyjaśniło (brak jednego produktu - poprosiłam, by wysłali paczkę dzisiaj bez niego)

Edytowane przez havana
Czas edycji: 2008-01-11 o 10:58 Powód: dopisek
havana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 13:47   #851
Wiolka525
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Bede tez testowac serie Emolium,zachecil mnie sklad i pozytywne opinie na KWC,mam nadzieje ze sie nie zawiode
Daj znać jak kosmetyki Emolium jak już je wypróbujesz. Kończy mi sie balsam xerialine SVR (niestety mimo pozytywnych recenzji mnie nie powalił na kolana) i zastanawiam sie nad emulsją do ciała Emolium. Pozdrówka.
Wiolka525 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 09:48   #852
agnieska
Zakorzenienie

Swoją drogą, ta promocja Sensibio to chyba taka ogólnopolska - http://www.apteka-centrum.pl/sensibi...tis-p-918.html

Więc można szukać w swoim mieście

Stary 2008-01-13, 11:05   #853
MilkyQueen
Raczkowanie

Widzę że od jakiegoś czasu nikt nie zamawiał w aptekawsieci.pl.

Tylko w niej znalazłam wszystkie produkty, które mnie interesują. Zamawiam pierwszy raz, więc chciałabym się dowiedzieć czegoś na temat tej apteki.
Widziałam, że mam dobre opinie, tylko że było to już jakiś czas temu.
Nadal możecie polecić tą aptekę?
MilkyQueen jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 12:27   #854
Hexxana
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Wiolka525 Pokaż wiadomość
Daj znać jak kosmetyki Emolium jak już je wypróbujesz. Kończy mi sie balsam xerialine SVR (niestety mimo pozytywnych recenzji mnie nie powalił na kolana) i zastanawiam sie nad emulsją do ciała Emolium. Pozdrówka.
Zdaje na szybko relacje,ze emulsja jest nawet duzo lepsza niz Xerialine SVR ktory soja droga bardzo lubie Jednak Emolium wygrywa-jest inna konsystencja,zero zapachu pieknie nawilza i natluszcza nie zostawiajac przy tym lepkiej warstwy
Wg mnie to duzo lepszy odpowiednik SVR,mam tez krem ktory ratuje sytuacje a szampon naprawde dobrze dziala od pierwszego uzycia choc wlosy sie po nim placza i ciezko je rozczesac.Jednak ja i tak uzywam po umyciu plynnego jedwabiu albo serum na koncowki z Avonu,wtedy wlosay sa lekko wygladzone i nie ma problemu z rozczesaniem
Po szamponie Emolium zniknal efekt suchej skory glowy i szorstkich wlosow,co jest czeste przy szamponach leczniczych wiec poki co to duzy PLUS.
Reszta relacji znajdzie sie za jakis czas na KWC

Cytat:
Napisane przez MilkyQueen Pokaż wiadomość
Widzę że od jakiegoś czasu nikt nie zamawiał w aptekawsieci.pl.

Tylko w niej znalazłam wszystkie produkty, które mnie interesują. Zamawiam pierwszy raz, więc chciałabym się dowiedzieć czegoś na temat tej apteki.
Widziałam, że mam dobre opinie, tylko że było to już jakiś czas temu.
Nadal możecie polecić tą aptekę?

W AwS zamawiam regularnie,jest to jedna z moich ulubionych aptek-o czym wielokrotnie pisalam
Niedawno tez odebralam kolejne zamowienie.Nie mam im NIC do zarzucenia,tymbardziej ze przy obecnym zamowieniu nie mialam zadnych probkowych zyczen po raz pierwszy chyba a w paczce byl stos miniproduktow i saszetek dobranych do zamowienia.
Bylam mile zaskoczona
Stary 2008-01-13, 13:18   #855
Wiolka525
Rozeznanie

Hexxana bardzo dziekuję za wstępne recenzje. Dostałam ostatnio próbke tej emulsji Emolium i popieram w 100 % Twoją opinie. Naprawdę fajny nawilżacz i dodatkowo tańszy od xerialine. Coś czuję ża zaczne kompletować kolejne zamówienie
Wiolka525 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 13:33   #856
vril
Zakorzenienie

Hex dzieki za opis Emolium, mam go w planach po zuzyciu Xerialine (niewypal dla mnie ) i swoim opisem tylko mnie utwierdzilas w wyborze
vril jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 13:47   #857
Hexxana
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Wiolka525 Pokaż wiadomość
Hexxana bardzo dziekuję za wstępne recenzje. Dostałam ostatnio próbke tej emulsji Emolium i popieram w 100 % Twoją opinie. Naprawdę fajny nawilżacz i dodatkowo tańszy od xerialine. Coś czuję ża zaczne kompletować kolejne zamówienie
Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Hex dzieki za opis Emolium, mam go w planach po zuzyciu Xerialine (niewypal dla mnie ) i swoim opisem tylko mnie utwierdzilas w wyborze

Zostalo mi jeszcze troche balsamu Xerialine i porownalam go rownoczesnie na dloni z Emolium,Xerialine jest bardzo lekki i w sumie fajnie ze sie szybko wchlania jednak ostatnio kiedy potrzebowalam porzadnego nawilzenia to efekt utrzymywal sie gora 2-3 godziny i koniec.Emolium dalam wieczorem a rano skora przyjemna w dotyku,suche partie przyjemnie nawilzone i czuc ze skora jest ukojona.
Ciekawa jestem jak wypadnie test na twarzy bo Xerialine choc fajnie nawilzal buzie to bardzo sie rolowal pora na edycje recenzji na KWC.

Przyznam sie,ze pokladalam nadzieje w serii Emoilum jak zobaczylam sklady i smialo moge tez powiedziec,ze lepiej sie spisuje niz seria Biodemy Atoderm.

Mam nadzieje,ze bedziecie rownie zadowolone
Stary 2008-01-13, 13:59   #858
vril
Zakorzenienie

Hex, na to wlasnie licze Mnie Xerialine na twarzy wysypal

Cytat:
Swoją drogą, ta promocja Sensibio to chyba taka ogólnopolska - http://www.apteka-centrum.pl/sensibi...tis-p-918.html

Więc można szukać w swoim mieście
Mozliwe W Eskulapie zrobili cos podobnego -
Tylko u nas kupując Płyn micelarny Bioderma Sensibio H2O oraz wybrany produkt firmy BIODERMA otrzymasz PREZENT - drugi płyn micelarny Sensibio H2O 250 ml - GRATIS !!! Kupuj póki jest okazja!!!

Edit. Znow jest zestaw swiateczny Nuxe, moze w innych aptekach tez.
http://www.aptekaeskulap.pl/product_...oducts_id=1790
vril jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 16:47   #859
MilkyQueen
Raczkowanie

Hexxana dziękuję bardzo za odpowiedź.

Podoba mi się oferta te apteki, mają wszystko co mnie interesuje i większość w najtańszych cenach. Szkoda tylko że nie ma promocji na płyn micelarny z Biodermy, bo po próbce jestem zachwycona. Coż czasem trzeba się poświęcic..
MilkyQueen jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 22:13   #860
psycha
Zakorzenienie

GG do psycha

Cytat:
Zdaje raport z Weledy rozanej i przyznaje sie do kolejnego grzechu, tzn malych grzeszkow bo po 25ml Lekolandia, drugi zakup

1 x Ava Aloe Vera Serum żel
1 x Ava Serum żel multiwitaminowy
1 x Ava ze Świetlikiem Serum żel na powieki
1 x Ava z Chabrem Żel pod oczy i na powieki

Rozana weleda jest bardzo ok. Wszak podobnie tłusta i podobnie dlugo sie wchłania...do tego strasznie mocno pachnie, ale utrzymuje skore w lepszej kondycji niz hauschka, nie obciąza. Roznice widac od razu po przebudzeniu - nie tworzy tlustej "maski" na twarzy w ciagu nocy, pozwala skorze swobodnie oddychac Nie jest nawilzaczem idealnym, ale godnym polecenia.
Jesli jednak ktos nie lubi tłustych kremow, ktore dlugo sie wchlaniaja i intensywnie pachą, niech lepiej nie kupuje
Natomiast jako alternatywa dla rozanej Hauschki jak najbardziej

Roznica w zapachu : Weleda pachnie ladniej i naturalniej, nie ma tej "szarej" nuty zapachowej, przywodzącej na mysl cos "przeterminowanego"
Stary 2008-01-17, 22:19   #861
agnieska
Zakorzenienie

Dzięki trochę pozużywam i wezmę całą różaną serię, strasznie mnie kusi

Stary 2008-01-18, 00:04   #862
Hexxana
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Zdaje raport z Weledy rozanej i przyznaje sie do kolejnego grzechu, tzn malych grzeszkow bo po 25ml Lekolandia, drugi zakup

1 x Ava Aloe Vera Serum żel
1 x Ava Serum żel multiwitaminowy
1 x Ava ze Świetlikiem Serum żel na powieki
1 x Ava z Chabrem Żel pod oczy i na powieki

Rozana weleda jest bardzo ok. Wszak podobnie tłusta i podobnie dlugo sie wchłania...do tego strasznie mocno pachnie, ale utrzymuje skore w lepszej kondycji niz hauschka, nie obciąza. Roznice widac od razu po przebudzeniu - nie tworzy tlustej "maski" na twarzy w ciagu nocy, pozwala skorze swobodnie oddychac Nie jest nawilzaczem idealnym, ale godnym polecenia.
Jesli jednak ktos nie lubi tłustych kremow, ktore dlugo sie wchlaniaja i intensywnie pachą, niech lepiej nie kupuje
Natomiast jako alternatywa dla rozanej Hauschki jak najbardziej

Roznica w zapachu : Weleda pachnie ladniej i naturalniej, nie ma tej "szarej" nuty zapachowej, przywodzącej na mysl cos "przeterminowanego"
Hmmm brzmi kuszaco choc u siebie w rozanej pielegnacji Hauschki nie zauwazylam by z zapachem bylo cos nie tak wrecz przeciwnie i zaluje,ze nie jest mocniej rozany

Myslisz,ze Weleda bedzie dobra na nadchodzace cieplejsze dni?bo poki co rozana Hauschka na noc u mnie spisuje sie rewelacyjnie i rano mam niesamowicie miekka i wypoczeta skore

Cytat:
Dzięki trochę pozużywam i wezmę całą różaną serię, strasznie mnie kusi

W takim razie bede czekac na relacje bo ja poki co czekam na paczke z BU a wszystkiego naraz nie zuzyje tymbardziej,ze niedawno robilam apteczne zapasy.
Stary 2008-01-18, 00:15   #863
agnieska
Zakorzenienie

Cytat:
W takim razie bede czekac na relacje bo ja poki co czekam na paczke z BU a wszystkiego naraz nie zuzyje tymbardziej,ze niedawno robilam apteczne zapasy.
U mnie też to szybko nie nastąpi - dwa niemal całe olejki Decleora, miniaturka Hauschkowego oleju, nawilżające mleczko do twarzy Hauschki, emulsja Lipidia i jeszcze połowa (podzieliłam się z bratową na pół) Bielendowego IQ Streve no i z Ecospa leci do mnie 30ml obiecującego oleju z pestek granatu

Ale i tak ją za jakiś czas schwycę myślę, że wezmę miniaturkę każdego kremu, na MUA opinie są strasznie zróznicowane. No i chcę różaną Hauschkę ale lekką na szczęście teraz przy retinoidach dużo nawilżaczy mi schodzi.

Stary 2008-01-18, 00:23   #864
Hexxana
Zakorzenienie

Cytat:
U mnie też to szybko nie nastąpi - dwa niemal całe olejki Decleora, miniaturka Hauschkowego oleju, nawilżające mleczko do twarzy Hauschki, emulsja Lipidia i jeszcze połowa (podzieliłam się z bratową na pół) Bielendowego IQ Streve no i z Ecospa leci do mnie 30ml obiecującego oleju z pestek granatu

Ale i tak ją za jakiś czas schwycę myślę, że wezmę miniaturkę każdego kremu, na MUA opinie są strasznie zróznicowane. No i chcę różaną Hauschkę ale lekką na szczęście teraz przy retinoidach dużo nawilżaczy mi schodzi.

A jakie masz Decleory? bo ja niezmiennie wielbie Neroli ale mam ochote na odmiane,pewnie tez wybiore miniatury by potestowac na spokojnie i bardzo korci mnie lzejsza wersja rozanej Hauschki .
Jak oceniasz emulsje Lipidia?

Poki co odstawilam wszytsko ale i bez tego narzekam na sucha skore wiec mimo wszystko tempo zuzywania jest niezle ale zakupy na BU i tak juz weszly na etap chomika
Stary 2008-01-18, 08:46   #865
IlonaP
Zakorzenienie

No właśnie, tez się przyłącze do pytania o Decleor - ja mam iris i nie jestem zachwycona, a najbardziej pociąga mnie róża. Ale ich chyba w miniaturkach nie można dostać?
Mam krem Lipidia i jest baaardzo przyjemny.
Stary 2008-01-18, 08:59   #866
agnieska
Zakorzenienie

Cytat:
A jakie masz Decleory? bo ja niezmiennie wielbie Neroli ale mam ochote na odmiane,pewnie tez wybiore miniatury by potestowac na spokojnie i bardzo korci mnie lzejsza wersja rozanej Hauschki .
Jak oceniasz emulsje Lipidia?

Poki co odstawilam wszytsko ale i bez tego narzekam na sucha skore wiec mimo wszystko tempo zuzywania jest niezle ale zakupy na BU i tak juz weszly na etap chomika
Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
No właśnie, tez się przyłącze do pytania o Decleor - ja mam iris i nie jestem zachwycona, a najbardziej pociąga mnie róża. Ale ich chyba w miniaturkach nie można dostać?
Mam krem Lipidia i jest baaardzo przyjemny.
Ja tylko Hauschkę mam w mam w tej maleńkiej buteleczce 5ml Z Decleora mam różę - odstawiłam ją na jakiś czas, teraz na dniach wykończę krem Lipidia i wrócę właśnie do róży. No i niedawno kupiony Ylang Ylang, ale jeszcze nie otwierałam (chcę zużyć najpierw Hauschkę, choć jak znam siebie... ). Różane nawilżenie niweczył mi chyba żel Ziaji z AHA - myłam rano i widać było za chwilę skórki. A na Twoją neroli Hexx mam ochotę (ponoć neroli całkiem zacna na trądzik ).
Emulsji jeszcze nie używałam, za to krem dobijam teraz do ostatniej porcji. Jest bardzo fajny tylko nie ma co liczyć na obiecywany przez producenta efekt matowej skóry zresztą, wystawiłam ocenę na KWC a do twarzy używam teraz żelu Lipidia.
Jak je wreszcie wprowadzę na stałe do pielęgnacji to zrelacjonuję

zapomniałam o dwóch miniaturkach (2x5ml) kremu Darphina Aromatic Purifying Balm jeśli któraś z was ma ochotę sprawdzić olejek Darphina oczyszczający to błąka się po Allegro aktualnie po 69zl (było wcześniej kup teraz, teraz sprzedająca dała niby licytację żeby zmobilizować ) i nikt go nie chce od kilku aukcji kliknąć

Stary 2008-01-18, 09:06   #867
IlonaP
Zakorzenienie

Cytat:
Ja tylko Hauschkę mam w mam w tej maleńkiej buteleczce 5ml Z Decleora mam różę - odstawiłam ją na jakiś czas, teraz na dniach wykończę krem Lipidia i wrócę właśnie do róży. No i niedawno kupiony Ylang Ylang, ale jeszcze nie otwierałam (chcę zużyć najpierw Hauschkę, choć jak znam siebie... ). Różane nawilżenie niweczył mi chyba żel Ziaji z AHA - myłam rano i widać było za chwilę skórki. A na Twoją neroli Hexx mam ochotę (ponoć neroli całkiem zacna na trądzik ).
Emulsji jeszcze nie używałam, za to krem dobijam teraz do ostatniej porcji. Jest bardzo fajny tylko nie ma co liczyć na obiecywany przez producenta efekt matowej skóry zresztą, wystawiłam ocenę na KWC a do twarzy używam teraz żelu Lipidia.
a mogłabyś napisać jak jest z zapachem i "tępością" róży? bo iris jest bardzo mocny i tępy, co przy mojej suchej skórze nie jest komfortowe - mam natomiast jeszcze krem Experience de l`age do suchej skóry - poezja!!! tylko ta cholerna cena!
Stary 2008-01-18, 18:23   #868
agnieska
Zakorzenienie

Cytat:
a mogłabyś napisać jak jest z zapachem i "tępością" róży? bo iris jest bardzo mocny i tępy, co przy mojej suchej skórze nie jest komfortowe - mam natomiast jeszcze krem Experience de l`age do suchej skóry - poezja!!! tylko ta cholerna cena!
Napiszę za kilka dni

Jeszcze co do promocji na Biodermę - Wrocławianki, w aptece w Ferio Gaju przy Świeradowskiej też jest Sensibio w promocji - flaszka 250ml za 19,30zł wychodzi więc na to samo co "druga gratis" (tylko lepiej bo nie zawsze się ma 35-40zł przy sobie )

Stary 2008-01-18, 21:54   #869
aklat
Rozeznanie

Zrobiłam dzisiaj rundkę po warszawskich aptekach, i okazalo sie ze dostepnosc filtrow o tej porze roku jest znikoma. Zlozylam wiec zamowienie w Aptecusie, na moj pierwszy "poważny" filtr Żeby tylko przesylka szybko dotarla

aklat jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 23:15   #870
Hexxana
Zakorzenienie

Cytat:

zapomniałam o dwóch miniaturkach (2x5ml) kremu Darphina Aromatic Purifying Balm jeśli któraś z was ma ochotę sprawdzić olejek Darphina oczyszczający to błąka się po Allegro aktualnie po 69zl (było wcześniej kup teraz, teraz sprzedająca dała niby licytację żeby zmobilizować ) i nikt go nie chce od kilku aukcji kliknąć
Bardzo lubie ten olejek Neroli i choc nie mam zandych problemow z cera to super lagodzi i koi wszelkie podraznienia,niespodziank i-od dluzszego czasu tez zapomnialam o przed okresowych gulach i tylko zapach nie kazdemu moze pasowac,bo jest intensywny i nie kazdy bedzie zachwycony tym,jak pachnie Neroli.
Jeszcze tak dumam czy czadem nie wziac opakowania gainetowego na Truskawie i kogos do spolki poszukac wtedy to calkiem przyzwoita cena wychodzi bo za 50ml ok.303zl i biorac na polowe to wychodzi po 25ml na glowe za 150zl a nie 15ml za ok.140....to takie moje luzne dumanie bo jak sie okaze,ze olejki z BU bardziej mnie zachwyca to chyba porzuce poki co pomysl o zakupie Decleora
W kazdym razie wydaje mi sie,ze warto taka opcje rozwazyc

Cytat:
Wg mnie mozna sprobowac dodac zelu hialuronowego wtedy na pewno bedzie duzo przyjemniejsza aplikacja

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości