Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-03-02, 22:34   #61
agatka-a
Zakorzenienie

Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

no niestety jak na złośc Aptecus nie ma tych kosmetyków, które obecnie potrzebuje
agatka-a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 19:15   #62
mimbi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Justy
taka data ważności oznacza, że produkt jest dobry do końca marca, a nie lutego.
(to tak juz niezależnie od całej przykrej historii; przyda sie na przyszłość)
Faktycznie sie przyda, dzieki!
No ale i tak nie zdaze uzyc peelingu do konca
mimbi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 23:30   #63
falkka
Raczkowanie

ja korzystałam z oferty www.domzdrowia.pl i podobało mi się. Kosmetyki były tańsze i można byłood razu porozmawiac na czacie z farmaceutą który pomógł mi dobrac kosmetyki. Mogę polecić

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=474228
falkka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 00:07   #64
Hexxana
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana

Nie wyroznie sie za bardzo poniewaz lubie robic zakupy w AquaVitae,nie przegladam zawsze cen dla porownania z lenistwa ale podoba mi sie fakt,ze jezeli poprosze o dane probki w mailu to sa one dolaczone do zamowienia i nie dodaja niepotrzebnych produktow.Zwracaja uwage na produkty jakie sa zamawiane zeby wszystko razem ze soba wspolgralo.
Szybki i bardzo mily kontakt co uznaje za duzy PLUS a ostatnio kiedy troche czekalam na realizacje z przyczyn od nikogo nie zaleznych dostalam bardzo mily i zaskakujacy gratis.
Zreszta z jakiej strony by nie spojrzec to mimo wszystko zaoszczedzamy w ten sposob;wiadomo ze kupujac jedna rzecz nie wychodzi to zbyt korzystanie-jednak biorac pod uwage ceny w aptekach w moim miescie to jest tylko jedna,ktora moze konkurowac z cenami aptek internetowych ale ....nie zawsze maja wszystko u siebie i tez trzeba czekac wiec...wole zamowic przez internet
Stary 2006-03-04, 14:54   #65
kaemka
Raczkowanie

Również polecam Aptecusa (tańsze kosmetyki, dodają próbki, ale realizacja zamówienia trochę trwa) i vena-vita (dobre ceny, gratisy i baaardzo szybka przesyłka). Dodatkowo polecam ostatnio odkrytą przeze mnie www.aptekawsieci.pl . Właśnie dziś dostałam paczkę. Do zamówienia też dają próbki. I uwaga filtromaniaczki! Mają duży wybór niedostępnych o tej porze roku w aptekach stacjonarnych filtrów, w które się oczywiście zaopatrzyłam .
Stary 2006-03-04, 15:30   #66
Kate30
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kaemka
Również polecam Aptecusa (tańsze kosmetyki, dodają próbki, ale realizacja zamówienia trochę trwa) i vena-vita (dobre ceny, gratisy i baaardzo szybka przesyłka). Dodatkowo polecam ostatnio odkrytą przeze mnie www.aptekawsieci.pl . Właśnie dziś dostałam paczkę. Do zamówienia też dają próbki. I uwaga filtromaniaczki! Mają duży wybór niedostępnych o tej porze roku w aptekach stacjonarnych filtrów, w które się oczywiście zaopatrzyłam .
Fantastyczny adres - Dzięki!!! Oni naprawdę mają w ofercie filtry .
Ciekawe czemu google ich nie wyrzuca zapytany o Avene?
I ceny znacznie niższe niż gdzie indziej.

Ale, ale coś tu nie gra. Oni mają sensibio H20 (250ml) za 16 zł?????
To niemożliwe!!!
Czy z twoją paczką wszystko było ok? Znaczy produkty w porządku?
Ja za ten płyn najtaniej zapłaciłam 31 zł i byłam szczęśliwa że tak tanio, co jest?

To dziwne na drugiej stronie ten płyn jest po 29 z groszami. Oj

Edytowane przez agusia_1
Czas edycji: 2006-03-05 o 23:00 Powód: post pod postem
Kate30 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 15:44   #67
agnieska
Zakorzenienie

wiem, że Sensibio był w promocji przedświątecznej za 18zł, ale 16? Jeśli okaże się, że kosmetyki nie są przeterminowane, to napewno do nich uderzam
agnieska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 15:46   #68
Kate30
Zakorzenienie

Właśnie wysłałam do nich pytanie o tę cenę, czy mnie oko zawodzi czy co?
Mam nadzieję, że odpowiedzą.
Stary 2006-03-04, 15:53   #69
kaemka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Kate30
Ale, ale coś tu nie gra. Oni mają sensibio H20 (250ml) za 16 zł?????
To niemożliwe!!!
Czy z twoją paczką wszystko było ok? Znaczy produkty w porządku?
Ja za ten płyn najtaniej zapłaciłam 31 zł i byłam szczęśliwa że tak tanio, co jest?

To dziwne na drugiej stronie ten płyn jest po 29 z groszami. Oj
Z paczką wszystko było ok, chciaż też miałam trochę stracha po przelaniu im moich 130 ciężko zarobionych złotych, bo kontakt mailowy z nimi średni, bym powiedziała. Ponieważ opisy niektórych kosmetyków są trochę enigmatyczne (delikatnie mówiąc) chciałam się dowiedzieć, czy Avene mleczko SPF 50+ jest tym, którego szukam. Nie odpowiedzieli, a ja jednak postanowiłam zaryzykować i złożyć zamówienie w ciemno. Co do dziwnych cen, to wydaje mi się, że mają trochę bałagan na stronie. Otóż, przeglądałam kosmetyki do ciała Norela i wychodziło na to, że 300 ml balsamu wyszczuplającego kosztuje mniej niż 100 ml. Może im "cóś" w rubrykach przeskoczyło i dlatego tak dziwnie. Osobiście jestem bardzo zadowolona z zakupów. Zamówiłam LRP DP 60 i wspomniane mleczko Avene oraz odżywkę do włosów Wax. Dostałam gratis napój na wzmocnienie stawów, 15 ml próbki emulsji natłuszczającej do ciała LRP i 10*5 ml płynu do demakijażuoczu LRP. Nie namawiam do zakupów i nie odradzam, każdy musi sam zdecydować.
Stary 2006-03-04, 16:21   #70
Hexxana
Zakorzenienie

Przyznam,ze zaskoczona jestem Apetka w Sieci,szczegolnie cenami-jednak przez wyszukiwarke nigdy mi sie ona nie pojawila,szczegolnie podoba mi sie duzy wybor nie tylko filtrow Ceny tez przyjazne,jednak jak ze wszystkim oplaca sie wtedy kiedy robimy wieksze zakupy
Stary 2006-03-04, 16:22   #71
agnieska
Zakorzenienie

może zwyczajnie nie wrzucili swojej strony na google, sama się tam nie pojawi
agnieska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 17:52   #72
kaemka
Raczkowanie

Mnie też ta apteka nigdy nie wyskoczyła w Google. Wyczaiłam ją na jakimś forum gazetowym, a że zawsze na hasło "apteka internetowa" zapala mi się czerwone światełko (że może ciekawe kosmetyki w ciekawych cenach znajdę), to spróbowałam.
Stary 2006-03-04, 18:55   #73
klaudynia
Raczkowanie

Ja tez moge polecić apteke aqua vitae.Porównałam ceny kosmetyków które by mnie interesowały z aptekami które podawałyście,ale albo w ogóle nie ma tam tych kosetyków które ja chce,albo sa dużo droższe niz w aqua vitae.Oprócz kosmetykow ta apteka ma tez duzy wybór paraceutyków i widze sporawe różnice w cenie w porównaniu z aptekami na moim osiedlu.Na pewno złoże zmówienie w aqua vitae,bo sie po prostu opłacaPolecam.
klaudynia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 19:48   #74
Hexxana
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kate30
Właśnie wysłałam do nich pytanie o tę cenę, czy mnie oko zawodzi czy co?
Mam nadzieję, że odpowiedzą.

Daj znac Kate czego sie dowiesz chociaz tez wyslalam maila z pytaniem.Swoja droga mnie sie bardzo podoba system komunikacji z AquaVitae,za to maja ogromnego PLUSA u mnie poniewaz maile zwrotne bardzo szybko przychodza.
Stary 2006-03-04, 20:04   #75
Kate30
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hexxana
Daj znac Kate czego sie dowiesz chociaz tez wyslalam maila z pytaniem.Swoja droga mnie sie bardzo podoba system komunikacji z AquaVitae,za to maja ogromnego PLUSA u mnie poniewaz maile zwrotne bardzo szybko przychodza.
Zgadzam się obsługa w aquavicie jest pierwszorzędna.
Stary 2006-03-05, 14:01   #76
alcia
Raczkowanie

[QUOTE=kaemka]chciałam się dowiedzieć, czy Avene mleczko SPF 50+ jest tym, którego szukam. Nie odpowiedzieli, a ja jednak postanowiłam zaryzykować i złożyć zamówienie w ciemno. QUOTE]

Kaemka czy dostałaś Avene Ultra High Protection Emulsion SPF 50+?http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=7319
alcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 14:17   #77
Hexxana
Zakorzenienie

[QUOTE=alcia]
Cytat:
Napisane przez kaemka
chciałam się dowiedzieć, czy Avene mleczko SPF 50+ jest tym, którego szukam. Nie odpowiedzieli, a ja jednak postanowiłam zaryzykować i złożyć zamówienie w ciemno. QUOTE]

Kaemka czy dostałaś Avene Ultra High Protection Emulsion SPF 50+?http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=7319

Kaemka nie jestem ale odpowiem Ci tak
Avene Ultra High Protection Emulsion SPF 50+
to emulsja

Avene Lait tres Haute Protection SPF 50+
to mleczko

Pozdrawiam

Jeszcze mala poprawka poniewaz nie chcial mi sie otworzyc link ktory podalas dla sprawdzenia,lekko skolowana jestem poniewaz moje opakowanie wyglada inaczej a opis oryginalny tez jest inny niz z KWC
Jednak widze,ze jest recenzja Kate30 wiec zapewne jest to mleczko i mozliwe,ze takie samo ma Kaemka i ja tylko w innych opakowaniach
A dla potwierdzenia tez poczekam na wypowiedz Kaemki
Stary 2006-03-05, 15:40   #78
kaemka
Raczkowanie

[quote=Hexxana]
Cytat:
Napisane przez alcia

Kaemka nie jestem ale odpowiem Ci tak
Avene Ultra High Protection Emulsion SPF 50+
to emulsja

Avene Lait tres Haute Protection SPF 50+
to mleczko

Pozdrawiam

Jeszcze mala poprawka poniewaz nie chcial mi sie otworzyc link ktory podalas dla sprawdzenia,lekko skolowana jestem poniewaz moje opakowanie wyglada inaczej a opis oryginalny tez jest inny niz z KWC
Jednak widze,ze jest recenzja Kate30 wiec zapewne jest to mleczko i mozliwe,ze takie samo ma Kaemka i ja tylko w innych opakowaniach
A dla potwierdzenia tez poczekam na wypowiedz Kaemki
Ale narozrabiłam jednym małym postem . Spieszę z wyjaśnieniem: zamówiłam "mleczko Avene SPF 50+ 100 ml". Dostałam: czytając napis po francusku "Lait ultra haute protection SPF 50+", a po angielsku "ultra high protection lotion SPF 50". Nie miałam wcześniej tego blokera (zainteresowałam się nim po postach w wątku "Do filtromaniaczek"), więc nie wiem, jak powinien wyglądać. Mój ma pomarańczową tubkę i białą nakrętkę. Mniemam, że kupiłam to:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=7319
tylko z innym kolorem nakrętki. Mam nadzieję, że trochę rozjaśniłam sytuację .
Stary 2006-03-05, 16:18   #79
Kate30
Zakorzenienie

Kaemka masz mleczko. Wszystko ok.
Emulsja ma 50ml
Mleczko (lait, lotion) 100ml i występuje w wersji mocno pomarańczowej to 50+ i mniej pomarańczowej ( bardziej żółtej) z dzieciaczkiem to 40.
Stary 2006-03-05, 16:58   #80
alcia
Raczkowanie

Dzięki za sprostowanie
alcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 22:41   #81
mimbi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kate30
Zgadzam się obsługa w aquavicie jest pierwszorzędna.
Oj, za to w Aptecusie mocno srednia - wyslalam do nich chyba z 5 maili, na zaden nie dostalam odpowiedzi, wiec w koncu sie wkurzylam i chwycilam za telefon.
mimbi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 23:01   #82
Hexxana
Zakorzenienie

[QUOTE=kaemka]
Cytat:
Napisane przez Hexxana

Ale narozrabiłam jednym małym postem . Spieszę z wyjaśnieniem: zamówiłam "mleczko Avene SPF 50+ 100 ml". Dostałam: czytając napis po francusku "Lait ultra haute protection SPF 50+", a po angielsku "ultra high protection lotion SPF 50". Nie miałam wcześniej tego blokera (zainteresowałam się nim po postach w wątku "Do filtromaniaczek"), więc nie wiem, jak powinien wyglądać. Mój ma pomarańczową tubkę i białą nakrętkę. Mniemam, że kupiłam to:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=7319
tylko z innym kolorem nakrętki. Mam nadzieję, że trochę rozjaśniłam sytuację .

Mnie sie tez troche zamieszalo a wszystko przez to,ze sugerowalam sie opisem w jezyku francuskimale teraz juz wszystko jasne
Stary 2006-03-06, 05:28   #83
Kate30
Zakorzenienie

Mnie z aptekusa też jeszcze na żadnego maila nie odpowiedzieli, za to z aquavitae zawsze i to w bardzo miłym tonie i niemal natychmiast.
Ostatnio szukając osławionego mleczka Avene w sieci powysyłałam maile do większości aptek, nawet do tych co to mają specjalny formularz o treści - jeśli nie możesz znaleźć tego co cię interesuje napisz do nas my znajdziemy dla ciebie- i guzik. Odpowiedziała AQUAVITEA oczywiście i dom zdrowia. Tyle że w pierwszej produktu nie było i napisali że w marcu, a dom zdrowia przysłał mi bezsensownego maila, że produkt jest u nich dostępny. Więc ja do ich stony, szukam, szukam i nic - dzwonię. Pani mówi mi, że będzie dostępny bo dla mnie zamówią i wyślą mi maila. Po tygodniu oczekiwania na maila z domu zdrowia udało mi się namierzyć mleczko w Katowicach i tyle. Także póki co to AQUAVITAE RULES a reszta to, jeśli chodzi o kontakt mailowy KICHA .
Za to miłe panie w realu przeszukały dla mnie wszystkie apteki swojej sieci na Śląsku, oddzwoniły dwukrotnie, odłożyły preparaty - Świetnie!!!
Stary 2006-03-06, 11:53   #84
Hexxana
Zakorzenienie

Zostalam milo zaskoczona,dostalam odpowiedz z Apteki w Sieci w sprawie plynu micelarnego Biodermy i...okazuje sie,ze faktycznie byl w cenie 16zl-jednak obecnie tego nie posiadaja na stanie i jest tylko ten w ofercie za 29,96.
Niby ladnie z ich strony,ze szybko odpowiedzieli ale jaki sens jest trzymania w ofercie czegos,czego nie posiadaja.Do czegos sluzy aktualizacja...gdybym byla bardzo upierdliwym klientem,to uparlabym sie za zakup plynu za 16zl skoro taka cena widnieje.
To juz takie moje osobiste odczucia
W kazdym razie chyba koniec koncem zostane przy zakupach w AquaVitae bo wiem czego sie spodziewac i nie mialam z Nimi zadnego problemu;a pelna oferta linii slonecznej Avene ma byc u nich po 15 marca-wiec tyle przeczekam
Stary 2006-03-06, 12:33   #85
anikka
Raczkowanie

Thumbs up Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Zgadzam sie absolutnie.AquaVitae jest bardzo rzetelna i odp expresowe.....
anikka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 13:14   #86
Kate30
Zakorzenienie

A ja ma właśnie w vena-vicie zamówienie od czwartku, którego status to ciągle przyjęte i zero maila od nich. Gdzie im do naszej ukochanej aqua-viteay.
Stary 2006-03-06, 13:35   #87
Paro
Raczkowanie

A ja jestem niezadowolna z aptecus.pl, wysłałam do nich dwa maile z pytaniem o produkty Dory i do tej pory nie otrzymałam żadnej odpowiedzi, a minął już prawie miesiąc! Czytając ten wątek trafiłam na adres apteki w sieci... i spadłam z krzesla,gdy porównałam przykładowo ceny kosmetyków Dory z tymi w aptecusie! np. ampułki wzmacniające do włosów w aptece w sieci kosztują niecałe 50 zl, a w aptecusie 75! Co więcej do tej pory byłam przekonana, że produkty Cosmetici dory można kupić jedynie w aptecusie, a tutaj taka miła niespodzianka! i w dodatku takie niskie ceny! Postanowiłam sie zaopatrzyć w wychwalaną maskę z bambusa... jak tylko otrzymam produkt opisze wrażenia z współpracy z tą apteką internetową! aha ...kaemka- dziękuję, że znalazłaś te aptekę i podałaś jej adres!
Paro jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 17:04   #88
kaemka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Paro
A ja jestem niezadowolna z aptecus.pl, wysłałam do nich dwa maile z pytaniem o produkty Dory i do tej pory nie otrzymałam żadnej odpowiedzi, a minął już prawie miesiąc! Czytając ten wątek trafiłam na adres apteki w sieci... i spadłam z krzesla,gdy porównałam przykładowo ceny kosmetyków Dory z tymi w aptecusie! np. ampułki wzmacniające do włosów w aptece w sieci kosztują niecałe 50 zl, a w aptecusie 75! Co więcej do tej pory byłam przekonana, że produkty Cosmetici dory można kupić jedynie w aptecusie, a tutaj taka miła niespodzianka! i w dodatku takie niskie ceny! Postanowiłam sie zaopatrzyć w wychwalaną maskę z bambusa... jak tylko otrzymam produkt opisze wrażenia z współpracy z tą apteką internetową! aha ...kaemka- dziękuję, że znalazłaś te aptekę i podałaś jej adres!
"Nie za ma co", ja uwielbiam wyszukiwać takie perełki cenowe w necie.
Stary 2006-03-06, 17:24   #89
Kate30
Zakorzenienie

Ja złożyłam dziś zamówienie w aptecewsieci, ciekawe jak będzie z realizacją.
No, ale o mailu potwierdzającym zamówienie nie ma co marzyć.

Jak już sobie tak o sklepach rozmawiamy. To w esentii (która też ma apteczne marki, tyle że tanie nie są) system rabatowy jest bezsensowny nie sądzicie.
Wiem, że Hexxana już o tym kiedyś pisała, ale warto do tego wrócić. Otóż nazbierało mi się jakieś 50zł rabatu, tyle że można wykorzystać swoje punkty tylko do 5% wartości zamówienia. Taki system powoduje narastanie rabatu w nieskończoność, bo za sumę zamówienia dostaje się nowe punkty. A więc wykorzystanie tych niby pieniędzy jest niemożliwe. Do kitu taki system, nie sądzicie?

Edytowane przez agusia_1
Czas edycji: 2006-03-06 o 18:54 Powód: post pod postem
Stary 2006-03-06, 17:46   #90
_mina_
Raczkowanie

Kate30 zgadza sie. I nie podoba mi sie jeszcze to ze zmienili kwote od ktorej jest bezplatna przesylka bo niektorych rzeczy juz sie wcale nie opaca u nich kupowac. Jedyne co zrobili "na plus" to ulubione.
_mina_ jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości