Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-02-02, 23:48   #901
Nanomi
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Po kilkunastu próbach udało mi się włożyć jedną rzecz do koszyka (niestety już jej tam nie ma...)i zabawa zaczęła się od początkuBez przesady nie ma w tym nic trudnego,żebym nie mogła opanować klikania w ikonki...Mimo,że kupiłam jedną rzecz i kliknęłam kontynuuj zakupy to w moim koszyku nadal piękne 0i wyszukiwarka raz znajduje a raz nie mimo,że wpisuję to samo np.bioderma sensibio-wraca mi do strony z durexami
Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
może to zależy od przeglądarki internetowej/systemu?
Zdaje się, że już była o tym mowa, w którejś z aptek przegladarka wariuje, polecam firefoxa.

Nanomi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 08:58   #902
joanaros
Zakorzenienie

Dziewczyny przypadkiem trafiłam na ten wątek i mam pytanie:czy faktycznie w aptece internetowej bardziej się opłaca coś kupować niż w zwykłej nawet pomimo opłaty za przesyłkę? Powiedzcie mi jeszcze czy zamawiając prosicie ich o konkretne próbki i czy to zależy od kwoty zamówienia?
joanaros jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 10:12   #903
tomama
Witchdoctor

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Dziewczyny przypadkiem trafiłam na ten wątek i mam pytanie:czy faktycznie w aptece internetowej bardziej się opłaca coś kupować niż w zwykłej nawet pomimo opłaty za przesyłkę? Powiedzcie mi jeszcze czy zamawiając prosicie ich o konkretne próbki i czy to zależy od kwoty zamówienia?
To zależy od cen jakie są w zwykłej aptece - np. zamawiając w Aptecusie dwa kremy nie płacę za przesyłkę (kurier darmowy od 100 zł), ceny niższe od np. Superpharm o ok 15-20 zł na sztuce (LRP Hydraphase) i do tego próbki o jakie prosiłam dostałam (jeśli takich nie mieli dodawali inne)
Reasumując - warto!
Stary 2008-02-03, 10:44   #904
joanaros
Zakorzenienie

Dzięki Weszłam na stronki tych aptek internetowych, poszperałam i faktycznie jest kilka produktów które bym chciała, więc pewnie się skuszę na takie zakupy
Stary 2008-02-03, 12:32   #905
Suri
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Opłaca się robić zakupy w aptece internetowej, ponieważ:
1) produkty są tańsze o 10-15 zł od tych kupowanych w aptece w "realu" ,
2) otrzymujesz darmowe próbki ,
3) kupując kilka produktów (zawsze tak robię) lub większy zapas ulubionych kosmetyków koszt przesyłki jest bardzo niski lub gratis (zależnie od apteki i kwoty zamówienia),
4) nie musisz się nabiegać po kilku aptekach w poszukiwaniu danego kosmetyku.

Robiąc zakupy w aptece internetowej oszczędzam ok. 20-30 zł czasami więcej .
Stary 2008-02-03, 15:37   #906
karolina1985
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Zdaje się, że już była o tym mowa, w którejś z aptek przegladarka wariuje, polecam firefoxa.
Niestety, explorer nie dał rady,opera też nie. Specjalnie zainstalowałam firefloxa i to samoDałam sobie spokój i zamówiłam w Lekolandii(micel sensibio za 18.99 250 ml-może mniej opłacalny niż 2 w cenie 1 ale ja dopiero będę testować) i sporo fajnych zestawów z miniproduktami,więc jestem b.zadowolonaZobaczy my tylko czy wyślą jakieś próbki, o które prosiłam...
karolina1985 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 12:08   #907
bluegirl
Zakorzenienie

GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl

W piątek ok godz. 14, złożyłam zamówienie na www.aptekaeskulap.pl, w poniedziałek dostałam informację że przesyłkę nadano. Dziś mam już ją u siebie.
Zamówienie na ok 200zł:
- LRP, Hydraphase Legere
- LRP, Effaclar K
- Vichy, Dermablend podkład
- Oeparol, krem nawilżający, półtłusty, balsam i tonik
- ROC, Keops antyperpirant

Poprosiłam o jedną próbkę, i ewentualnie innych kremów do twarzy.
Dostałam oprócz gratisu do Dermablend, Vichy Aqualia Thermal, Bioderma Hydrabio Riche 5ml tubka, Lierac 5ml, Nuxe krem

Już tworzę listę na kolejna zamówienie w marcu, kiedy zostaną uzupełnione antyperspiranty Vichy z zieloną nakrętką.
Liczę też może na pojawienie się małych 10ml tubek kremów Weleda z chęcią bym je wypróbowała.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 15:50   #908
agat88
Przyczajenie

jeżeli zamawiasz głownie dla próbek nie dla cen, nie rozumiem waszego zakochania w próbki, w każdym poście próbki, próbki próbki próbki próbki !! !! !! o co chodzi??
agat88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 15:59   #909
tomama
Witchdoctor

Cytat:
Napisane przez agat88 Pokaż wiadomość
jeżeli zamawiasz głownie dla próbek nie dla cen, nie rozumiem waszego zakochania w próbki, w każdym poście próbki, próbki próbki próbki próbki !! !! !! o co chodzi??
O przyjemność z niespodzianki
pozdrawiam
Stary 2008-02-06, 16:10   #910
bluegirl
Zakorzenienie

GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl

Cytat:
Ja nie zamawiam dla próbek, jednak jest to miły gratis, zazwyczaj proszę o konkretne próbki jeśli je mają, nie widzę w tym nic złego, chyba większość z nas zamawia dla niższych cen.
U mnie krem Effaclar K jest ok 6 zł droższy, Dermablend podobnie, Hydraphase nie do zdobycia raczej. Przy większym zamówieniu wysyłka jest darmowa, jest to opłacalne.

A dzięki próbkom zdobywają stałych klientów, lubię mieć możliwość przetesowania produktu, chociaż konsystencji, wchłaniania.
Co w tym dziwnego?

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 16:19   #911
Nanomi
Zadomowienie

Przecież nikt nie zamawia wyłącznie dla próbek, oczywiście, że najważniejsze są ceny. Czasem też chcemy wypróbować dany produkt zanim kupimy pełnowymiarowy. W aptekach offlinowych Panie rzadko dodają próbki do zakupów, nie mówiąc już o możliwości wypróbowania np. kremu bez kupowania niczego. Raz mi się zdarzyło dostać próbkę podkładu Dermablend. Nie robiłam zakupów i zapytałam czy mają tester, Pani jednak dała mi próbkę. I całe szczęście, że go najpierw wypróbowałam, bo wyrzuciłabym pieniądze w błoto.

Producenci po to je robią, aby klienci je otrzymywali. Jest to jedna ze strategii marketingowych, wręczanie gratisów powoduje swego rodzaju wdzięczność i niepisane zobowiązanie do odwdzięczenia się czyli zakupu pełnowymiarowego produktu.

Jeśli w trzech aptekach mamy podobne ceny, ale w jednej dostaniemy dodatkowo upominek w postaci próbek (który z założenia ma sprawić, że ponownie coś kupimy) to którą wybierzemy?

Stary 2008-02-06, 19:14   #912
zafascynowana123
Przyczajenie

Często zamawiam w Cefarm24. Zazwyczaj nie proszę o próbki, jak na razie wystarczają mi bardzo niskie ceny i darmowa przesyłka. Oczywiście miło jest, gdy dorzucą jakiś "gratis", jednak ich ilość ani nie zachęca, ani nie zniechęca mnie do zakupów. Chyba się po prostu mocno przyzwyczaiłam do tej apteki Mało która ma tak fachową obsługę klienta. Na dzień dzisiejszy właśnie to ma dla duże znaczenie. Korzystałam z aptek, które opisujecie w swoich postach, ale kontakt z obsługą klienta był delikatnie mówiąc OKROPNY!
zafascynowana123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 19:57   #913
agat88
Przyczajenie

Popieram, też zamawiałam już w paru aptekach ale najmilej mi się współpracuje z cefarm 24 obsługa jest bardzo miła, nigdy mi się nie zdarzyło nie otrzymać odpowiedzi na maila czy też przez gg
Stary 2008-02-06, 20:40   #914
Nanomi
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez zafascynowana123 Pokaż wiadomość
Często zamawiam w Cefarm24. Zazwyczaj nie proszę o próbki, jak na razie wystarczają mi bardzo niskie ceny i darmowa przesyłka. Oczywiście miło jest, gdy dorzucą jakiś "gratis", jednak ich ilość ani nie zachęca, ani nie zniechęca mnie do zakupów. Chyba się po prostu mocno przyzwyczaiłam do tej apteki Mało która ma tak fachową obsługę klienta. Na dzień dzisiejszy właśnie to ma dla duże znaczenie. Korzystałam z aptek, które opisujecie w swoich postach, ale kontakt z obsługą klienta był delikatnie mówiąc OKROPNY!
Cytat:
Popieram, też zamawiałam już w paru aptekach ale najmilej mi się współpracuje z cefarm 24 obsługa jest bardzo miła, nigdy mi się nie zdarzyło nie otrzymać odpowiedzi na maila czy też przez gg
Z mojego punktu widzenia cefarm24 się nie opłaca. Połowa rzeczy, które zwykle kupuję jest droższa niż w aptece w sieci czy aptecusie, drugiej połowy w ogóle nie ma. Przesyłka też jest droga. W aptecusie powyżej 100zł nie płacę już za przesyłkę a w cefarmie nadal 8zł. (a za zakupy do 49,99 przesyłka 15zł! )

Z obsługą też nie miałam problemów w żadnej z tych aptek.

Stary 2008-02-06, 21:30   #915
Hexxana
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Z mojego punktu widzenia cefarm24 się nie opłaca. Połowa rzeczy, które zwykle kupuję jest droższa niż w aptece w sieci czy aptecusie, drugiej połowy w ogóle nie ma. Przesyłka też jest droga. W aptecusie powyżej 100zł nie płacę już za przesyłkę a w cefarmie nadal 8zł. (a za zakupy do 49,99 przesyłka 15zł! )

Z obsługą też nie miałam problemów w żadnej z tych aptek.

W Cefarmie robilam zakupy raz czy dwa,jakos srednio wspominam i na dodatek przesylka kurierska zostala dostarczona w malo ciekawy sposob.Zaistniala sytuacja skutecznie zniechecila mnie do zakupow u nich.

Osobiscie bardzo lubie AwS i Aqua Vitae-swietny kontakt i szybkie odpowiedzi do tego potrafia sie ustosunkowac szczegolnie do zyczen "probkowych" co dla mnie jest bardzo wazne.Wydajac okreslone pieniadze,cena tez jest wazna ale kiedy zalezy mi na wyprobowaniu nowego produktu probki sa niezbedne a wycieczka po aptekach stacjonarnych jest dla mnie strata czasu wiec zostaje net

Agat88 nie rozumiem Twojego oburzenia,ze w kazdym poscie piszemy o probkach-NIKT nie jest w nich zakochany ale uwazam,za ponizajace proszenie sie o nie w stacjonarnych aptekach kiedy zamawiajac przez net sa dolaczane do zakupow.
Ciekawa tez jestem czy kazdy kosmetyk czy lek kupujesz bez mzoliwosci sprawdzenia go w formie testow?bo ja akurat nie.

Dziwne tez jest,ze wiele z Nas jest zadowolonych z kontaktow z w/w aptekami a Zafascynowana123 i Agat88 twierdzicie,ze jest az tak zle.Moze naprawde mamy zupelnie inne oczekiwania i rozmijamy sie
Stary 2008-02-07, 07:21   #916
agat88
Przyczajenie

hexxana każdy ma swoje podejście do zakupów, jednym liczy się cena i miła obsługa a drugim próbki i masa gratisów!!!
oceniacie w/w apteki po ilości otrzymanych próbek oraz po firmach przewozowych z których apteki korzystają, bo oczywiście sami towaru nie dostarczają!!!! akurat jeżeli chodzi o przesyłkę nie czepiam się gdyż sama współpracuję z firmą kurierską i wiem ile idzie do nich reklamacji z naszej strony!!
nie jestem przekonana po waszym ataku, że nie liczą się wam gratisy i próbki bo przecież zamawiacie na 100zł i tylko 2 marne próbki ;P zastanówcie się nad swoimi opiniami biorąc pod uwagę wszystkie aspekty pracy on-line
Stary 2008-02-07, 08:25   #917
agnieska
Zakorzenienie

agat88 zdejmij swą ciężką rękę z wykrzyknika bo nie ukrywam że zaczyna mnie to irytować - polecam zaznajomienie się z netykietą

agnieska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 11:30   #918
Wiolka525
Rozeznanie

Cytat:
Zakupy w aptekach internetowych są tańsze niz w stacjonarnych a próbki to bardzo miły dodatek. Można najpierw wypróbować dany kosmetyk, sprawdzić czy nie powoduje uczuleń. To naprawdę ważne. Nie kupuje kota w worku. Testuje i dopiero jeśli kosmetyk spełnia moje oczekiwania decyduję sie na pełnowymiarowy produkt.

Mam jeszcze pytanko czy któraś z Was ma jakieś doświadczenia z pasażem internetowym, który posiada w swojej ofercie również kosmetyki apteczne?Produkty, które mnie interesują są tutaj w naprawdę dobrej cenie. Z góry dziekuję za info.
http://www.777ebuy.com/index.php?cPath=32
Wiolka525 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 11:53   #919
CruelOrchid
Wtajemniczenie

Ja jestem zadowolona z Cefarmy, przedewszystkim z cen. Po wejsciu na kilka znalezionych aptek internetowych tam było najtaniej. Az otworzyłam oczy szeroko jak zobaczyłam ze płyn micelarny 250 ml kosztuje 32zl a ja na swoim zwykłym aptecznym mam cene ponad 50.Skrzyp polny w aptece offlinowej 23 z groszami a tu 18 z groszami.W sumie zaoszczędziłam dosyć dużo.
CruelOrchid jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 14:38   #920
Kulkaaga
Wtajemniczenie

Ja ostatnio zrobiłam sobie porównanie: w kilku oknach otwarte różne apteki (m.in. AwS, Aptecus, Eskulap, Cefarm, Lekolandia). W każdej te same produkty (o ile wszystkie były) wrzucone do koszyka. i w ten sposób idzie już do mnie druga przesyłka z Lekolandii - byli od niektórych nawet o 40 zł tańsi.
Stary 2008-02-07, 16:12   #921
Hexxana
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana

Cytat:
hexxana każdy ma swoje podejście do zakupów, jednym liczy się cena i miła obsługa a drugim próbki i masa gratisów!!!
oceniacie w/w apteki po ilości otrzymanych próbek oraz po firmach przewozowych z których apteki korzystają, bo oczywiście sami towaru nie dostarczają!!!! akurat jeżeli chodzi o przesyłkę nie czepiam się gdyż sama współpracuję z firmą kurierską i wiem ile idzie do nich reklamacji z naszej strony!!
nie jestem przekonana po waszym ataku, że nie liczą się wam gratisy i próbki bo przecież zamawiacie na 100zł i tylko 2 marne próbki ;P zastanówcie się nad swoimi opiniami biorąc pod uwagę wszystkie aspekty pracy on-line

Jakos nie zauwazylam by Cie ktokolwiek atakowal i nie jest Twoja sprawa oceniac na jaka kwote sa skladane zamowienia.

Watek sluzy wymianie pogladow oraz oceny jak sa realizowane zakupy w aptekach internetowych,a Ty pierwsza "uczepilas sie" probek dokladanych do zakupow.

Dla mnie koniec tematu pora wrocic do tematu watku
Stary 2008-02-07, 18:48   #922
Kulkaaga
Wtajemniczenie

Właśnie odebrałam swoją paczkę z lekolandii - micele Biodermy, kremy Avene i LPR. Wszystko super zapakowane (poprzednio też nie miałam na co narzekać), także pół rolki folii bąbelkowej mam gratis
Dostałam próbki k.przeciwzmarszkowych do cery suchej/wrażliwej 25+
Ogólnie bardzo pozytywne wrażenie
Stary 2008-02-10, 22:54   #923
amber2046
Zakorzenienie

To was może zainteresować:
http://www.allegro.pl/item305241750_...ml_apteka.html
Woda termalna La Roche plus tonik gratis.

Ja już kliknęłam.

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 23:20   #924
karolina1985
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez amber2046 Pokaż wiadomość
To was może zainteresować:
http://www.allegro.pl/item305241750_...ml_apteka.html
Woda termalna La Roche plus tonik gratis.

Ja już kliknęłam.
Dziękujęja też
Stary 2008-02-10, 23:29   #925
amber2046
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Dziękujęja też

Cieszę sie, że komuś sie przydałam.

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 20:45   #926
_Monia_
Rozeznanie

agnieska a na czym polega ta sprawa z rachunkami z LRP, jest jakas promocja czy jak?
_Monia_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 20:53   #927
agnieska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _Monia_ Pokaż wiadomość
agnieska a na czym polega ta sprawa z rachunkami z LRP, jest jakas promocja czy jak?
Czasem do zestawów LRP dokładają taką składaną "książeczkę", gdzie jest pokazane co można wybrać za 5 i za 10 zakupionych produktów - z promocji wyłączone są saszetkowe maseczki i coś jeszcze. Dalej jest miejsce na pieczątki z apteki w której się kupowało produkty i trzeba dołączyć paragony - ja pieczątek nie miałam, bo zakupy wyłącznie internetowe. Może tą książeczkę można też dostać w dobrze zaopatrzonej aptece Wydaje mi się też, że po wysłaniu drugiej uzupełnionej książeczki dostaje się kartę stałego klienta i próbki nowych produktów, ale za to nie dam sobie głowy uciąć.

agnieska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 21:02   #928
_Monia_
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Czasem do zestawów LRP dokładają taką składaną "książeczkę", gdzie jest pokazane co można wybrać za 5 i za 10 zakupionych produktów - z promocji wyłączone są saszetkowe maseczki i coś jeszcze. Dalej jest miejsce na pieczątki z apteki w której się kupowało produkty i trzeba dołączyć paragony - ja pieczątek nie miałam, bo zakupy wyłącznie internetowe. Może tą książeczkę można też dostać w dobrze zaopatrzonej aptece Wydaje mi się też, że po wysłaniu drugiej uzupełnionej książeczki dostaje się kartę stałego klienta i próbki nowych produktów, ale za to nie dam sobie głowy uciąć.

ehh... cos mi sie wydaje, ze ostatnio mialam taka ksiazeczke i ja wyrzucilam trudno juz. dzieki wielkie
_Monia_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 21:11   #929
karolina1985
Zakorzenienie

Właśnie otrzymałam moje pierwsze zakupy z apteki internetowej(Lekolandia )
Jestem bardzo zadowolonaWprawdzie mogłoby być szybciej (zakupy zrobione i zapłacone w zeszłą niedzielę-status wysłane dostałam dopiero w środę późnym popołudniem...)
Wybór padł na nich,bo akurat mieli to co chciałam(żel Avene i krem Avene-do obu dołączone minizestawy produktóww bardzo przystępnych cenachi micel Biodermy za 18,99(nie tak opłacalny jak 2 w cenie 1,ale ja dopiero będę testować,więc bardziej mi to odpowiadało)
Wszystko pancernie zapakowane,rachunek w kopercieno i 6 próbeczek(3 zwykłe i 3 miniprodukty)część tych, o które prosiłam a część dopasowanych zamówienia.
Generalnie szczerze polecam
Stary 2008-02-13, 13:25   #930
joanaros
Zakorzenienie

Ja otrzymałam przesyłkę wczoraj z Eskulapa. Bardzo szybka dostawa. Wszystko ładnie zapakowane. Próbki były te o które prosiłam, oraz dodatkowe dostosowane do zamówienia
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości