Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-05-14, 21:53   #961
anah
Zakorzenienie

Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Z aptekusa paczke dostałam szybko, ale brakowało jednej rzeczy. Pisałam do nich maila i okazało się, że nie mieli tego na stanie. Tylko szkoda, że nie poinformowali o tym wcześniej, bo może zrezygnowałabym z zamówienia i zamówiła sobie cały komplet kosmetyków, które potrzebowałam. Tego się właśnie obawiali, ze zrezygnuje z zamówienia. nie jest to do końca uczciwe.
anah jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 21:59   #962
geonia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Geoniu, w tym tygodniu znowu ruszą Nie martw sie Zadzwon tam sobie najlepiej ...
Na razie napisałam maila, zobacze czy odpisza. Teraz to juz i tak mi sie nie śpieszy, bo produkt, który potrzebowałam najbardziej, kupilam w miejscowej aptece.
Szkoda, że nie informuja klientów, że realizacja się wydłuży.....
U mnie wielki minus maja za to

Cytat:
Napisane przez anah Pokaż wiadomość
Z aptekusa paczke dostałam szybko, ale brakowało jednej rzeczy. Pisałam do nich maila i okazało się, że nie mieli tego na stanie. Tylko szkoda, że nie poinformowali o tym wcześniej, bo może zrezygnowałabym z zamówienia i zamówiła sobie cały komplet kosmetyków, które potrzebowałam. Tego się właśnie obawiali, ze zrezygnuje z zamówienia. nie jest to do końca uczciwe.
Taki numer tez mi juz kiedyś wycięli, ale się nie przejęłam, bo brakowało produktu, który kupiłam " z rozpusty", a nie z potrzeby. Uznałam więc, że nawet fajnie, bo nie straciłam kasy

wróciłam

geonia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 11:18   #963
noname12345TPa
Gość

Dziś przyszły do mnie z Aqua-vitae dwa kremy: LRP Elf K i Avene Cicalfte. Próbe sztuk dwie, ale za to paczka porządnie zapakowana: tekturka i folia bombelkowa. I bardzo szybka wysyłka: czekałam od poniedziałku 3 dni, mimo że płacę przy odbiorze. Warto tam zamawiać i na pewno jeszcze raz tam zamówię. Nie będę musiała do Warszawy gnać po kosmetyki.
  Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 12:51   #964
psycha
Zakorzenienie

GG do psycha

I mam zamowienie z eskulapa
Pierwszy raz dostałam probki, ktore pasują do zamówienia min. filtry ktore mnie zawsze interesowały. Razem bylo ich az 8
Zamowienie dobrze zabezpieczone i ekspresowo zrealizowane.. .panie przy telefonie bardzo miłe
Do lekolandii tak szybko nie wroce.. chyba ze bede potrzebowała cos, czego inni nie mają.
psycha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 13:22   #965
joanaros
Zakorzenienie

Ja ostatnio dostałam trzecią przesyłke z eskulapa. Produkty zapakowane bezpiecznie, próbek sporo, przesyłka ekspresowa.Bardzo jestem zadowolona
joanaros jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 20:45   #966
cal
Raczkowanie

Cytat:

nieźle bym się wkurzyła gdybym dostała taką niepełną przesyłkę
w dbam o zdrowie był problem z jednym produktem który zamawiałam, ale od razu zapytali czy przesłać bez tego czy anulować zlecenie
cal jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 21:30   #967
anah
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez cal Pokaż wiadomość
w dbam o zdrowie był problem z jednym produktem który zamawiałam, ale od razu zapytali czy przesłać bez tego czy anulować zlecenie
Tego własnie wymaga uczciwość. Też kiedyś miałam taką sytuację w innej aptece. Wszystko wyjaśnione od początku a nie ja dostaje niepełna paczkę i sama domagam sie wyjaśnienia sytuacji.
anah jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 05:56   #968
chise
Wtajemniczenie

Dostałam paczkę z Lekolandii po 9 dniach, od potwierdzenia, że pieniądze wpłynęły na ich konto
Było wszystko, co zamówiłam, ale za zakupy za 100 zł dostałam całe 2 próbki kremu, do Aptecusa jeszcze im daleko.
Poza tym wszystko starannie zapakowane w folię bąbelkową, więc nie jest źle.
chise jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 11:52   #969
Kulkaaga
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez chise Pokaż wiadomość
Dostałam paczkę z Lekolandii po 9 dniach, od potwierdzenia, że pieniądze wpłynęły na ich konto
Było wszystko, co zamówiłam, ale za zakupy za 100 zł dostałam całe 2 próbki kremu, do Aptecusa jeszcze im daleko.
Poza tym wszystko starannie zapakowane w folię bąbelkową, więc nie jest źle.
W lekolandii przy produktach jest podany czas oczekiwania, czasem jest nawet 7 dni, jeśli nie zwróci się na to uwagi to później jest zdziwienie
Stary 2008-05-28, 12:35   #970
Ibizza
Raczkowanie

Dziś dostałam paczkę z Cefarmu. Kwota 180 zł - 4 próbki. Prosiłam o próbki podkładów, jedna z nich to był podkład (i tak nieźle że przeczytali komentarz do zamówienia ) Mogłoby być lepiej, ale nie narzekam
Ibizza jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 13:04   #971
karolina1985
Zakorzenienie

Moje pierwsze zakupy w Eskulapie- i na pewno nie ostatnie
Zakupy za ponad 300 zł przesyłka kurierska gratis nastepnego dnia od zaksięgowania pieniędzy. W ogóle przez te cyrki z pocztą całkiem chyba zrezygnowali z przesyłek pocztowych i wprowadzili szybkiego kuriera UPS w całkiem przystępnych cenach

O próbkę konkretną prosiłam tylko o jedną a dostałam całą książeczkę produktów LRP z próbkami do każdego produktu plus próbki dopasowane do opisu mojej cery. Wszystko dobrze zapakowane. Polecam więc z całą odpowiedzialnością i myślę,że zostanę wierną klientką

EDIT:
Doszła dziś również paczka z Lekolandii(moja druga).Również brałam przesyłkę kurierską z obawy przed pocztą :/ O dziwo tym razem wysłali od razu po zaksięgowaniu pieniędzy
Zamówienie niewiele droższe od pierwszego, które u nich składałam,ale bardziej się postarali z próbkamiDodatkowo kupowałam mamie kremy z serii Eris Fortessimo i dostałam 15 ml krem gratis z tej serii,ale o innym działaniu niż pozostałe,więc byłam w szoku,bo to niby gratis od producenta,ale jak zamawiałam to ani słowa nie było o tym,że coś takiego dorzucają.

Podsumowując z obu aptek jestem b.zadowolona

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o

Edytowane przez karolina1985
Czas edycji: 2008-06-14 o 20:00
karolina1985 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 18:52   #972
robaczek80
Raczkowanie

Witam, zakupy robione w aptece vena-vita, zakup za około 173 zł, przesyłka przy zamówieniu za ponad 100, 00 zł darmowa. Próbek sztuk:8......uwaga: napisałam, że chcę próbki kosmetyków do pielęgnacji cery tłustej a dostałam: ZEL POPORODWY MUSTELLA!!!!!, VICHY HOMME KREMU DO PYSKA, SZAMPON PRZECIWłUPIEZOWY oraz resztę próbek kremów co cery suchej.....moje zamówienie zawierało produkty co cery tłustej i mieszanej, żadnej rzeczy wskazującej na to, że jestem lub byłam w ciąży, ani żadnej rzeczy dla mężczyzny, więc po cholerę pakują badziewiaste próbki dla ciężarnych i facetów skoro ja nie mam komu ich dać????? Rozżżżżżalona .....
robaczek80 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 11:01   #973
Elfia4
Moderator DOMator

Wpisy w blogu: 2

Do mnie w sobotę dotarło zamówienie z apteki w sieci. Zamawiałam również produkty, które miały opis oczekujemy na dostawę, wiec obawiałam sie czekania przez kilka dni na realizację tego zamówienia. Zaskoczyło mnie pozytywnie, że we wtorek późnym wieczorem złożyłam zamówienie i zrobiłam od razu przelew, a juz w czwartek kompletne zamówienie zostało wysłane. Obliczyłam, ze pewnie poczta przy brakach kadorwych dostarczy mi paczkę w poniedziałek, tymczasem w sobotę przed południem już ją miałam.
Dostałam kilka próbek filtrów, xerial 5 (tubka 5ml), 3 saszetki kremów iwostin na noc i na dzień. O filtrach wspomniałam przy zamówieniu, ale resztę też całkiem dobrze dobrali.
Ogólna ocena apteki na plus.
Zresztą poza jedną sytuacją z doz apteki internetowe spisywały się zawsze dobrze
Elfia4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 14:16   #974
Agusca
Przyczajenie

Chciałam przestrzec przed apteką internetową trzymajzdrowie.pl. Skusiły mnie niskie ceny, ale po czekaniu ponad 2 tygodnie na przesyłkę kurierską dostałam nagle dziś maila z informacją, że moje zamówienie zostało anulowane, bez podania przyczyny... Lekceważący stosunek do klienta!!! NIE POLECAM!!
Agusca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 19:48   #975
psycha
Zakorzenienie

GG do psycha

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Do mnie w sobotę dotarło zamówienie z apteki w sieci. Zamawiałam również produkty, które miały opis oczekujemy na dostawę, wiec obawiałam sie czekania przez kilka dni na realizację tego zamówienia. Zaskoczyło mnie pozytywnie, że we wtorek późnym wieczorem złożyłam zamówienie i zrobiłam od razu przelew, a juz w czwartek kompletne zamówienie zostało wysłane. Obliczyłam, ze pewnie poczta przy brakach kadorwych dostarczy mi paczkę w poniedziałek, tymczasem w sobotę przed południem już ją miałam.
Dostałam kilka próbek filtrów, xerial 5 (tubka 5ml), 3 saszetki kremów iwostin na noc i na dzień. O filtrach wspomniałam przy zamówieniu, ale resztę też całkiem dobrze dobrali.
Ogólna ocena apteki na plus.
Zresztą poza jedną sytuacją z doz apteki internetowe spisywały się zawsze dobrze

Otrzymałam dzis od nich zamowienie - moje 3..mieli emulsje avene 50+
Szybka dostawa,kurierem... + masowo ulotek z probkami
Bardzo fajna apteka
Stary 2008-08-04, 12:41   #976
baybe3
Rozeznanie

Aptekawsieci - kiedyś bardzo lubiłam, przy ostatnim zamówieniu zwątpiłam. Wśród wielu produktów chciałam zamówić emulsję Avene - na stronie widniało, że jest. Po jakims czasie kiedy ktoś przeanalizował moje zamówienie, po moich kilkukrotnych pytaniach, poinformowano mnie, że czekają na dostawę, miała być w następnym tygodniu. Postanowiłam czekać. Tydzień minął, zero odzewu, po moich kolejnych ponagleniach odpowiedziano mi, że emulsja nie doszła. Nikt mnie nie zapytał nawet czy zamierzam zrezygnować z zamówienia, podczas rozmowy usłyszałam , że reszta jest spakowania i będa wysyłać. Machnęłam ręka bo ceny mieli i tak w miarę dobre. Dostałam zamówione produkty - uwaga - w paczce po butach z CCC z wszystkimi nalepkami, ceną itd. Próbki zostały dołączone, wprawdzie nie wszystkie, o które prosiłam ale być może nie mieli akurat.

Cefarm - zrobiłam niedawno zamówienie za ponad 350 zł. Kontakt był miły, przesyłka, jako że doręczona kurierem, bardzo szybka ale.... ani jednej próbki A w formularzu wypisałam konkretne, które mnie interesują i dla jakiego rodzaju cery mają być przeznaczone. Tak więc..będę szukać dalej idealnej apteki. Pozdrawiam.
baybe3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 15:04   #977
psycha
Zakorzenienie

GG do psycha

Lekolandia ma promocje na micele Bioderma Sensibio - 20,99 zł za 250ml
http://www.lekolandia.pl/bioderma-se...ml-p-4044.html

Skusiłam sie na dwa.... ciekawe kiedy do mnie przyleca
Stary 2008-08-06, 14:08   #978
dorotie85
Zadomowienie

Dziewczyny, a może wiecie w jakich aptekach przy zakupie produktów La Roche Posay można dostać kartę stałego klienta?
dorotie85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 12:22   #979
akissi
Przyczajenie

A ja chciałam pochwalić Lekolandię. Zamówienie (trochę ponad 100 zł ) złożyłam w niedzielę, niektóre produkty miały status "do 7 dni" więc byłam uzbrojona w cierpliwość. Zaksięgowane w poniedziałek, we wtorek patrzę na stronę a tam pojawił się nowy interesujący produkt i Pani bez problemu dołączyła mi go do przesyłki (oczywiście dopłaciłam). Na mego mejla odpisano w przeciągu kilkunastu minut. W czwartek "wysłane" i dziś, piątek, paczka u mnie. W kopercie z rachunkiem i karteczką w stylu "dziękujemy za zakupy" ręczny dopisek, że próbek o które prosiłam nie mieli, ale w zamian dostałam 5 innych, bardzo interesujących. No i mają dość konkurencyjne ceny - przynajmniej na to co mnie interesowało a dodatkowo duży asortyment.
akissi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 21:10   #980
Justy
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a może wiecie w jakich aptekach przy zakupie produktów La Roche Posay można dostać kartę stałego klienta?
LRP ponoć zrezygnował z takich kart (zbieranie pieczątek za dowolny zakup w ciągu roku; w zależności od liczby pieczątek- 1 lub bodajże 3 produkty gratis). mają teraz okresowe akcje- np. zbierz 3 pieczątki za redermic do końca sierpnia, to dostaniesz zestaw miniproduktów. we wrześniu ma być coś podobnego z effaclarem.
Justy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 09:45   #981
wertusia
Zakorzenienie

Rozmawiacie na temat internetowych sklepow ... wiec zrobie mały offtop
We Wrocławiu na rogu Ruska/ Kazimierza Wlk (przy rynku) jest Interapteka. Jest tam osobny dział z dermokosmetykami. Do 21 września na wszystkie produkty jest rabat 18 %- wiec bardzo dużo
Ostatnio kupiłam sobie płyn micelarny z Biodermy- dwie sztuki po 250ml razem za 42zł

WISH - głównie ubranka i zabawki dla dziewczynki http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=50710904

Edytowane przez wertusia
Czas edycji: 2008-09-12 o 21:46
wertusia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 22:48   #982
lemka
Zakorzenienie

Czy któraś z was robiła zakupy w http://www.aptekaslonik.pl ? Active C kosztuje tam ok. 63 zł, więc się zastanawiam nad zamówieniem.
Stary 2008-10-05, 17:37   #983
Wiolka525
Rozeznanie

Korzystałam niedawno z oferty dwóch aptek internetowych: apteka w sieci i tanie leczenie. Jedną i drugą z czystym sumieniem mogę polecić. Szybka realizacja zamówienia, można liczyć na gratisowe próbki.
Stary 2008-10-14, 20:14   #984
ktsw
Zakorzenienie

robie wlasnie moje pierwsze z zamowienie z apteki internetowej (padło na eskulapa ) mam pytanie czy o te próbki trzeba poprosic w jakism osobnym mailu? czy jak nie poprosze to sami mi cos wysla
ktsw jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 20:40   #985
mentha
Zadomowienie

Nigdy nie prosiłam o żadne próbki, zawsze jakieś dostawałam i to - o dziwo - dopasowane do profilu zamówienia i przydatne (Lysanel Activ, nowości LRP, Stiefel, Vichy). Oprócz tego trochę broszur Lieraców, Nuxe itp., które mnie akurat wcale nie interesują.
mentha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 11:27   #986
ktsw
Zakorzenienie

no i wczoraj dostalam przesyłkę z eskulapa, musze przyznac ze naprawde ekspresowe tempo mnostwo probek. Co prawda prosilam o filtry avene a dostalam LRP, ale widac ze ktos sie postaral bo byla to odlewka w takim malutkim słoiczku poza tym duzo innych, wiec ogolnie bardzo pozytywnie
ktsw jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 13:04   #987
Wiolka525
Rozeznanie

Wczoraj odebrałam paczkę z apteki vena-vita. Szybka realizacja ale troszkę jestem zawiedziona próbkami. Tylko 3 sztuki przy zamówieniu na kwotę 240zł....
Stary 2008-10-17, 18:36   #988
Elfia4
Moderator DOMator

Wpisy w blogu: 2

Dzisiaj dostałam paczkę z cefarm24. Zamawiałam w zeszły weekend, paczkę wysłali 14.10, ale wróciła do nadawcy (dziwne, bo kurier u mnie nie był). 16 została nadana po raz kolejny i dzisiaj dotarła.
Długie czekanie wynagrodziły próbki, których dostałam dokładnie 25! Jeszcze nigdy nie dostałam do zamówienia takiej ilości, większość próbek dostosowana do zamówienia i tego o co poprosiłam, po 2-3 saszetki kremów. Będę miała co próbować przez długi czas, szczególnie, że staram się nie draznić skóry nadmiarem nowości naraz.
W ten weekend kolejne zamówienie z doz, ale to już w większości leki na recpeptę.
Elfia4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 10:43   #989
lukrecja222
Zakorzenienie

dziś dostałam pierwsze zamówienie z esulap i jestem bardzo zadowolona Przesyłka szybka ( w czwartek zamówiłam i zrobiłam przelew) i duuzo próbeczek Prosiłam o kremy do cery mieszanej, z niedoskonałościami i dostałam sporo i jeszcze inne probki też i płytę CD, na ktorej jest jak oczyścic ciało z toksyn Jeszcze nie oglądałam Zamowienie bylo na ponad 100zł.
lukrecja222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 14:22   #990
Sahira
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Właśnie otrzymałam paczkę z apteki-centrum i jestem mile zaskoczona. Wszystko ładnie i osobno zapakowane w ochronną folię i sporo próbek dopasowanych do potrzeb mojej skóry. Akurat udało im się "zgadnąć", jakie kremy chciałam wypróbować. Większość próbek z LRP, także Roc i Dermika. Na dodatek mieli promocję kosmetyków Biodermy, więc jestem bardzo zadowolona, że udało mi się kupić je taniej. Jedyne "ale" to czas oczekiwania na paczkę i koszty wysyłki. Inne apteki najczęściej pokrywały koszty wysyłki kurierskiej przy większym zamówieniu, a tu zapłaciłam chyba 12 zł za pobraniem. No ale i tak się opłacało, bo zwykle robię zapasy na "zaś", żeby zakupy były opłacalne. Kupowałam też w Cefarmie, wszyskto o.k., szybka realizacja zamówienia, ale żadnej próbki.
P.S. O próbki nie prosiłam.
Sahira jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości