Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-03-06, 19:17   #91
kaemka
Raczkowanie

Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez Kate30
Ja złożyłam dziś zamówienie w aptecewsieci, ciekawe jak będzie z realizacją.
No, ale o mailu potwierdzającym zamówienie nie ma co marzyć.

Jak już sobie tak o sklepach rozmawiamy. To w esentii (która też ma apteczne marki, tyle że tanie nie są) system rabatowy jest bezsensowny nie sądzicie.
Wiem, że Hexxana już o tym kiedyś pisała, ale warto do tego wrócić. Otóż nazbierało mi się jakieś 50zł rabatu, tyle że można wykorzystać swoje punkty tylko do 5% wartości zamówienia. Taki system powoduje narastanie rabatu w nieskończoność, bo za sumę zamówienia dostaje się nowe punkty. A więc wykorzystanie tych niby pieniędzy jest niemożliwe. Do kitu taki system, nie sądzicie?
Po pierwsze, spieszę donieść, że maila potwierdzającego złożenie zamówienia od aptekiwsieci dostałam. Nie odpowiedzieli tylko na wcześniejszego "zapytajnego" maila.

Po drugie, też się rozeźliłam na esentię. Pewnie zrobię tam jeszcze zakupy, bo mają kosmetyki, których nigdzie indziej nie znajdę, więc nie mam wyjścia specjalnie, ale nie bardzo mi się podoba ich postępowanie. Nie mówiąc już o próbkach, jakie dodają do zamówień, przynajmniej moich. Marność nad marnościami, po prostu.

Po trzecie, skoro moje "sieciowe wynalazki" cieszą się taką popularnością, podaję kolejny wynaleziony adres do apteki internetowej: www.hygieia.pl . Nie robiłam tam zakupów, ale mają w ofercie filtry LRP (Dermo-Pediatrics) i Biodermy, nie ma Avene. Nie wiem tylko, czy oferta na stronie internetowej jest aktualna. Ale może kogoś zainteresuje.
Stary 2006-03-06, 19:28   #92
agnieska
Zakorzenienie

a ja już esentię zbojkotowałam po tym systemie rabatowym... nieważne, że moje małe miasto mnie wnerwia, nieważne, że nie cierpię latać po 10 sklepach kosmetycznych, że lubię siąść sobie wygodnie z kubkiem herbaty, sprawdzić KWC i dopiero pod tym kątem zrobić wszystkie zakupy w jednym miejscu.
Nie będzie esentia pluła mi w twarz kilkoma groszami rabatu, już lepiej żeby go nie było - przynajmniej nie czułabym się w jakiś sposób zwyczajnie obrażona - czy mogliby to lepiej wymyślić.
To nie.
Nie to nie, jest na tyle duża konkurencja na rynku, że jakoś przeżyję
agnieska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 19:30   #93
agnieska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kaemka
Po trzecie, skoro moje "sieciowe wynalazki" cieszą się taką popularnością, podaję kolejny wynaleziony adres do apteki internetowej: www.hygieia.pl . Nie robiłam tam zakupów, ale mają w ofercie filtry LRP (Dermo-Pediatrics) i Biodermy, nie ma Avene. Nie wiem tylko, czy oferta na stronie internetowej jest aktualna. Ale może kogoś zainteresuje.
łooo... http://www.hygieia.pl/e_apteka/index...=sklep&sp=3829
utrzymali cenę 17zł czy dawno nie aktualizowali??
Stary 2006-03-06, 19:31   #94
Kate30
Zakorzenienie

Kaemka dzięki za kolejny namiar .
Zastanawiam się czy wobec tego, że ty dostałaś maila potwierdzającego, z moim zamówieniem jest wszystko w porządku. Jutro tam chyba zadzwonię.
Jakoś tak dziwnie, że nic nie przyszło do mnie po złożeniu zamówienia.
Kate30 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 20:23   #95
agatka-a
Zakorzenienie

jak juz tak podajemy adresy aptek to może jeszcze ta: http://www.aptekarodzinna.pl z tym że niewypróbowana przeze mnie ejszcze, ale całkiem tania
agatka-a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 20:34   #96
Hexxana
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana

Zgadza sie Kate Esentia ma chory system a najbadziej smiac mi sie chcialo kiedy dostalam maila z informacja "Na Twoim koncie znajduja się punkty promocyjne, które przeterminuja się w ciagu najbliższych 21 dni. Punkty przeterminowane znikna z Twojego konta i nie będa mogły zostać wykorzystane do uzyskania zniżki."
Rozbawila mnie na informacja na tyle,ze nie wiedzialam czy smiac sie czy plakac-to ma byc podejscie do klienta,gdzie Esentia ma najwyzsze ceny w sieci i na pewno spore grono osob robi tam zakupy,poniewaz asortyment maja bogaty.Jednak poza asortymentem nie maja nic,co moga zaproponowac jako bonus dla klienta.
Osmieszaja sie takze z dolanczaniem "probek"-pare saszetek kosmetykow,ktore nijak sie maja do wieku,cery itp.Zeby bylo zabawniej to chyba maja tego zelazny zestaw poniewaz parokrotnie dostalam to samo

To,kiedy robilam zakupy w Saloniku wyslalam maila z pytaniem o dolaczenie probek i dostalam odpowiedz,ze akurat to,co chcialabym akurat nie ma,ale...zamiennie proponuje kilka innych.W rezultacie dostalam cos,czego jeszcze nie mialam a okazalo sie przydatne i pewnie przy ktorejs okazji skusze sie na zakup.

Komunikacja z Esentia tez jest problematyczna w zakresie mailowania;nie mialam trudnosci z realizacja ale chcialam zasiegnac jezyka odpowiedzi na maile nie uzyskalam wiec stwierdzilam,ze zadzwonie......i rozmowa zakonczyla sie bardzo szybka,odebrala babka,ktora niewiele potrafila mi pomoc.
To ma byc profesjonalna obsluga????

Wracajac jeszcze do AquaVitae dodam,ze zostalam mile zaskoczona kiedy wysylalam maile w weekend i spodziewalam sie odpowiedzi w poniedzialek...a tu zaskoczenie,poniewaz odpowiedz przyszla w przeciagu godziny jeszcze tego samego dnia.
Lubie te apteke i nie kryje tego,bo mimo wszystko zadowolona jestem z obslugi i podejscia
Stary 2006-03-06, 21:25   #97
agnieska
Zakorzenienie

acha, i zamówienie z soboty wieczór było realizowane już w niedzielę ale tym razem żadnych próbek nie dostałam, choć zamówienie było na ponad 160zł...
Stary 2006-03-06, 21:47   #98
Kate30
Zakorzenienie

Ja mailowałam z aquavitą w sobotę, uzgodniłam co i jak, przelałam pieniądze i dziś wysłali mi już paczkę, pewnie jutro będzie. Oni jednak są najlepsi.
Stary 2006-03-07, 15:31   #99
justa79
Zakorzenienie

GG do justa79

apropos aptek internetowych, dlaczego muszę szukać filtrów w kategorii "opalanie", skoro ja nie mam zamiaru się opalać, tylko wprost przeciwnie?

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 15:41   #100
agnieska
Zakorzenienie

to podchwytliwe pytanie?
Stary 2006-03-07, 17:59   #101
Kate30
Zakorzenienie

No to niespodzianka. Wczoraj zamówione, dzisiaj dostarczone. Brawo aptekawsieci! Ale maila żadnego, o nie nie.
A swoją drogą to załapałam sie na te płyny biodermy po 16 zł, bardzom zadowolona .
Stary 2006-03-07, 18:18   #102
kaemka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Kate30
No to niespodzianka. Wczoraj zamówione, dzisiaj dostarczone. Brawo aptekawsieci! Ale maila żadnego, o nie nie.
A swoją drogą to załapałam sie na te płyny biodermy po 16 zł, bardzom zadowolona .
Kate30, to cieszę się, że mój namiar okazał się przydatny
Stary 2006-03-07, 18:26   #103
Kate30
Zakorzenienie

Oj i to jak!!!!

WIELKIE DZIĘKI DLA KAEMKI!!!!
Stary 2006-03-07, 18:28   #104
Hexxana
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana

Cytat:
Napisane przez Kate30

Gratuluje udanego zakupu,szczegolnie Biodermy
Stary 2006-03-07, 19:15   #105
agnieska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kate30
:zazdrosna:

gratuluję, ja pewnie będę bulić 30.. ale to już w przyszłym miesiącu, bo w tym jestem goła i wesoła (już.. a to dopiero początek.. )
Stary 2006-03-09, 19:25   #106
Paro
Raczkowanie

ja także spieszę donieść o udanych zakupach w aptecewsieci! obietnice dotrzymane-zamówienie zrealizowane w ciągu zaledwie 3 dni!(płaciłam przelewem), korespondencja mailowa także w porzadku! a w paczuszce oprócz zamówionego produktu znalazłam cały stos próbek kremów! ogółem - pełnia szczęscia
Paro jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-09, 19:39   #107
Kate30
Zakorzenienie

Strasznie nierówna ta aptekawsieci, moje zamówienie zrealizowane z dnia na dzień (za pobraniem), ale nie dostałam żadnego maila, ani niestety żadnych próbek.
Stary 2006-03-09, 19:41   #108
Paro
Raczkowanie

Kate30 - może następnym razem bardziej się postarają, w końcu powinni dbać o wszytskich klientów!!
Paro jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 10:12   #109
yuk-ka
Raczkowanie

Po lekturze tego wątku skusiłam się na zakupy w Aquavitae, bo okazała się najtańszą apteką dla mnie.
Kupiłam Avene Diacneal za 43,50 zł (u mnie w aptece 55 zł )
i Vichy Dermablend Nude 25 podkład w kremie za 59,99 zł (moja apteka: uwaga to chyba rekord: 86 zł ).
Dostała też kilka próbek LRP, dostawa w ciągu 48 godzin. Zamówiłam 06/03 a dostałam paczkę na dzień kobiet (sprawilam sobie super prezent! ).
Także polecam Aquavitae.

A co do Esentii - to jestem podobnego zdania co Hexxana.
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy
yuk-ka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 22:35   #110
mimbi
Zakorzenienie

No dziewczyny, trafil mnie szlag. Ogolnie jestem dosc spokojna osoba, rozumiem, ze mozna sie pogubic w papierach, czegos nie dopilnowac, miec gorszy dzien itp. ale to, co robi Aptecus, przechodzi ludzkie pojecie. O moich przebojach z ta apteka pisalam juz w tym watku, wiec nie bede sie powtarzac, jak ktora chce, to radze poczytac. W kazdym razie po tym, jak mialam znowu zaplacic za paczke, zadzwonilam do nich i mily pan przeprosil za niedopatrzenie, poprosil, zebym ja zwrocila, to oni wysla mi ja znowu, zaplaca za nia i bedzie na ich koszt. Paczke zwrocilam. Kiedy przez ponad tydzien Aptecus milczal - znowu napisalam maila. Tym razem odpisali (niespodzianka!) i znowu jakis pan mnie poinformowal, ze PACZKA WROCILA DO NADAWCY I NIE ODEBRALAM JEJ Z POCZTY. Wiec Aptecus ma u siebie taki burdel, ze nie maja pojecia o wczesniejszych umowach telefonicznych (najpierw z jakas pania, potem ten pan od zwrotow) i o tym, ze ta paczka miala wrocic i byc do mnie wyslana po raz kolejny. W zwiazku z czym naprawde sie wkurzylam, bo nienawidze, jak sie mnie traktuje niepowaznie, napisalam w kilku nie do konca milych slowach, co mysle o takiej obsludze i czekam na odzew. Szczerze mowiac nie zalezy mi na tych 21 zlotych, choc to przeciez pieniadz, mozna kupic za to juz cos przyjemnego, mam wrazenie, ze firma traktuje mnie jak chciwa pieniaczke, ale uwazam, ze chocby obiecali mi cos co kosztowaloby 5 zlotych - warto walczyc o swoje.
Nieuczciwa, nieslowna firma. Bede im robic antyreklame, bo naprawde nie sa warci zainteresowania - dzisiaj mija miesiac i 10 dni od kiedy probuje sie z nimi dogadac.

Czy Mimbi dostanie w koncu upragniony peeling? Dowiemy sie w nastepnym odcinku...
mimbi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 04:23   #111
Kate30
Zakorzenienie

mimbi dobrze, że opisałaś swoje przygody z aptekusem. Teraz się dwa razy zastanowię zanim złożę u nich zamówienie. Zresztą pisałam do nich kilkukrotnie w sprawie interesujących mnie produktów, nie dostałam odpowiedzi ani razu.
To ja jeszcze o vena-vita. Moje ostatnie u nich zamówienie zostało zrealizowane po zdaje się 5 dniach. Nie podobało mi się, że znowu zostałam bez maili od nich ( poza automatycznie generowanym powiadomieniem o złożeniu zamówienia), w historii zamówień moje zamówienie do dnia dostawy włącznie miało status przyjęte i tyle. Nadejście paczki nieco mnie zaskoczyło, mimo że na nią czekałam. Po co więc tworzyć na stronie zakadki z profilem i statusem zamówienia skoro nie ma tam żadnych aktualizacji?
Po raz enty można powrócić do ideału czyli aqua vity, gdzie maile przychodzą natychmiast i człowiek zawsze wie co i jak.
Stary 2006-03-11, 09:48   #112
Midi
Zakorzenienie

No fakt, Vena-Vita na maile nie lubi odpowiadać Ale za to w przypadku moich zamówień zawsze na dzień przed nadejściem paczki dostawałam automatyczną info, że paczka została nadana. No i nigdy nie czekałam aż 5 dni - myślę, że miałaś pecha, ja zamawiałam do Wwy i zawsze dochodziło w 3 dni, raz nawet 2. Ale i tak dla mnie największym plusem jest to, że produkty, które zamawiałam, u nich były akurat najtańsze. Oczywiście nie dotyczy to wszystkich rzeczy i zawsze przed zamówieniem porównuję ceny z Aptekusem, a teraz - dzięki Wam - dojdzie mi jeszcze Apteka w Sieci do sprawdzenia
Midi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 10:51   #113
mimbi
Zakorzenienie

Uwaga - po nakrzyczeniu na Pana mailem, Aptecus przyslal paczke, tak jak obiecali - gratis. Oprocz peelingu dostalam jeszcze w prezencie dezodorant z serii (AA), 7 probek, mala plastikowa kosmetyczke i tradycyjnie ulotki roznych preparatow z apteki. W zwiazku z czym informuje, ze moja kwestia zostala rozwiazana, wiec oprocz dlugiego czekania, odsylania, braku konaktu i niemoznosci dogadania sie - wszystko zakonczylo sie pomyslnie. Niestety, nadal ta apteka ma dla mnie wiecej wad niz zalet i wiecej juz nic w niej nie kupie, nawet jesli bede miala w Aquavitae przeplacic o kilka zlotych - tam zarowno kontakt, jak i obsluga jest rzetelna i godna polecenia.
Stary 2006-03-11, 11:03   #114
demetria
Rozeznanie

GG do demetria

reasumując:
1. Aquavitae
2. DomZdrowia
3. Apteka w Sieci (w trakcie testów) ??
Stary 2006-03-11, 20:46   #115
Kate30
Zakorzenienie

Trafna klasyfikacja moim zdaniem, a waszym?
Stary 2006-03-11, 20:52   #116
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kate30
I z tymi płynami wszystko w porządku?? Niczym się nie różnią od tych z droższą ceną?
MagJa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 21:02   #117
Kate30
Zakorzenienie

Z płynami to była taka dziwna historia. Pani przez telefon wyjaśniła mi skąd ta cena. Otóż apteka dostała od dystrybutora Biodermy płyny jako gratis. Normalnie apteki rozdzielają takie gratisy między pracownice, lub ew. między stałe klientki przy dużych zamówieniach, oni jednak nie wiedzieć czemu zdecydowali się wystawić je na sprzedaż po takiej śmiesznej cenie. Nie wiem ile ich mieli, ja załapałam się na ostatnie 4 w jednej z ich aptek ( do innch nie dzwoniłam). Ale oczywiście są w porządku z datami i wogóle nic im nie dolega.
Stary 2006-03-11, 21:41   #118
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kate30
Z płynami to była taka dziwna historia. Pani przez telefon wyjaśniła mi skąd ta cena. Otóż apteka dostała od dystrybutora Biodermy płyny jako gratis. Normalnie apteki rozdzielają takie gratisy między pracownice, lub ew. między stałe klientki przy dużych zamówieniach, oni jednak nie wiedzieć czemu zdecydowali się wystawić je na sprzedaż po takiej śmiesznej cenie. Nie wiem ile ich mieli, ja załapałam się na ostatnie 4 w jednej z ich aptek ( do innch nie dzwoniłam). Ale oczywiście są w porządku z datami i wogóle nic im nie dolega.
Buuu to szkoda, że jednak się nie zdecydowałam wcześniej. Ale tak to jest jak się czeka aż jakiś króliczek doświadczalny się skusi
MagJa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 23:17   #119
mimbi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kate30

Kupilas od razu 4 opakowania? Niezle chomikujesz te kosmetyki
Stary 2006-03-11, 23:22   #120
agatka-a
Zakorzenienie

a ja właśnie składam zamówienie w domu zdrowia, Aquavitae wypróbowana, to teraz pora na inne apteki
agatka-a jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości