Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-03-28, 08:17   #151
elaj
Raczkowanie

Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Witam wszystkie forumowiczki. Pierwszy raz piszę na forum, ale czytam od dawna. Zamawiałam w aptece vena-vita i hygieia i jestem bardzo zadowolona. Płaciłam przelewem na ich konto. Bardzo szybko odpowiadają na maile, a przesyłka przyszła też szybko.
Pozdrawiam wszystkich.
elaj jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 12:37   #152
Marilyn
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Kate30
W Aquavicie rzeczywiście nie można liczyć na rozpieszczanie próbkami. Wielokrotnie prosiłam ich o próbki filtrów i ani razu się nie załapałam, ale dostaję inne, mniej pożądane, zwykle 2 góra 3. Nie wiem czemu tak skąpią zwłaszcza przy dużych zamówieniach, lub stałym klientkom. Nieładnie.
Mają jednak asortyment, którego w innych aptekach nie uświadczysz, dlatego bardzo ich cenię.
Realizacja zamówienia trwa czasem trochę to fakt. Ale zależy to od rodzaju zamówionego produktu, na niektóre trzeba czekać dłużej i myślę, że podobnie byłoby w innych aptekach.
Nie ma różnicy w próbkowym traktowaniu paczek przelewowych czy za pobraniem. Ja kupowałam na oba sposoby i zawsze te same 3 smętne próbki.
Ale za to maile od pana Przemka to sam miód. Odpowiedź w ciągu pół godziny- rewelacja.

Jakiś tydzień temu ogromnie się uśmiałam jak dostałam z apteki rodzinnej odpowiedź na swoje zapytanie z ponad miesięcznym opóźnieniem. Chodziło o mleczko Avene, które nabyłam w końcu w zwykłej aptece i dawno po nim śladu nie ma. Napisali, że wkrótce będzie dostępne - a na stonie jak go nie było tak nie ma. Ale mają tam refleks . Jest to tym śmieszniejsze, że mają na swoje stronie specjalne okienko z formułą - jeśli poszukujesz produktu to znajdziemy go dla ciebie. Po miesiącu z okładem? Dziękuję.
Pan Przemek oczywiście odpisał, wyjaśnił. Może się po prostu przyzwyczaiłam, że zawsze coś fajnego do przetestowania dostanę. Co do wysyłki - do apteki generalnie pretensji nie mam - wysłali następnego dnia, szkoda tylko, że PP tak pracuje jak pracuje. Jedna z zamówionych rzeczy była dla mojej mamy, która wyjechała na weekend bez kremu i mi się za to oberwało
Pan Przemek wyjaśnił mi dlaczego mają tylko takie próbki i że sposób zapłaty nie ma znaczenia. Od strony traktowania klienta nie mam im nic do zarzucenia. Mają konkurencyjne ceny, to fakt, ale teraz widzę, że apteka w sieci ma jeszcze lepsze
Marilyn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 04:46   #153
Kate30
Zakorzenienie

Dodaję sklep z kosmetykami Hauschki. Ceny za przesyłkę rozsądne, a realizacja dużo szybsza niż w aquavicie. Do mnie wysłali w dzień zamówienia.
Ceny za produkty takie same jak w aquavicie.

http://sklep.drhauschka.pl/index.php?src=hauschka

I jeszcze jeden sklep. Tym razem z soczewkami kontaktowymi.

http://www.optilens.pl/index.html

Ceny mają rewelacyjne. Stronka kiepska wiem, wybór nieduży, ale ja akurat swoje soczewki tam znalazłam i zapłaciłam za nie o 65zł mniej niż u optyka, licząc z przesyłką.
Realizacja zamówienia długa - czekałam 1,5 tyg, ale za tę cenę opłaciło się.
Płaciłam im przelewem i wszystko było ok. Kontakt mailowy dobry.

A wy macie jakieś soczewkowe sklepy godne polecenia? Wiem, że to nie całkiem ta kategoria co w tytule wątku, ale przynajmniej będą wszystkie zaufane sklepy w jednym miejscu.
Kate30 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 09:44   #154
kaemka
Raczkowanie

A ja właśnie odebrałam paczkę z Apteki 4U. Zainsirowana wątkiem o suplementach na forum 30+ kupiłam u nich właśnie suplementy za około 90 zł. Jako gratis dostałam... paczkę chusteczek higienicznych Chyba napiszę do nich maila pochwalnego po prostu. W ten sposób to mnie jeszcze żadna apteka internetowa nie uczciła
Stary 2006-04-01, 13:49   #155
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

Ja jestem bardzoo zadowolna z apteki w sieci. Zamówiłam filtr z Avene i przysłali mi juz na drugi dzien, a ja myślałasm, że tydzień będę czekać Kontakt mailowy tez bardzo dobry, bardzo fajna apteka i ciekawy asortyment.
In_ThE_ShAdOwS jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 04:44   #156
Kate30
Zakorzenienie

Po dokładnym przyjrzeniu się cenom kometyków Hauschki w tym sklepie

http://sklep.drhauschka.pl/index.php...y&kategoria=21

stwierdzam, że niektóre rzeczy są nawet o 10 zł tańsze niż w aquavicie, i przesyłka powyżej 100zł gratis (za pobraniem 6zł). Do mnie paczka przyszła z dnia na dzień (w aquavicie na Hauschkę zwykle czekam od pon do piątku).
Mam więc nowy ulubiony Hauschkowy sklep!!!

Edytowane przez Kate30
Czas edycji: 2006-04-04 o 07:27
Stary 2006-04-04, 16:01   #157
_mina_
Raczkowanie

Zauwazylam ze w aptece w sieci zmieniaja ceny np chcialam kupic Cetaphil (byl 16zl tanczy niz normalnie) i z dnia na dzien zmienili cene na normalna. taka samo widze zmienili cene cicalfate avene (ja kupilam u nich za 29zl juz jest za 35,75).Jak tak dalej pojdzie to nie beda niedlugo konkurencyjni.

Kramik:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...31#post3489631
Torby:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=148476
_mina_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 22:40   #158
agnieska
Zakorzenienie

Wiecie może kiedy w aptekach internetowych będzie pełna oferta filtrów? Szukam czegoś w miarę lekkiego i szybko wchłaniającego się z Avene (tak, wiem, marzenia, ale dziś kupiłam osławiony fluid z Vichy, który podobno wchłania się ekspresowo, niestety - parasol, a ja z podkładu zrezygnować nie mogę ), może coś polecicie? Kate?

agnieska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 03:41   #159
Kate30
Zakorzenienie

Agnieszko - z tego co widzę to na Avene na razie w e-aptekach nie ma co liczyć. Aquavita zrezygnowała z tych filtrów na razie (może pan Przemek jednak się zlituje nad nami), w domu zdrowia śladu nie ma, apteka rodzinna obiecała że wkrótce, a tam też dalej nic.
Ja właśnie zamówiłam w pon mleczko Avene w aptecewsieci - w ostatnim miejscu gdzie wogóle je znalazłam, ale już po tej zbójnickiej cenie - prawie 60zł.
mina ma rację - zmieniają tam bez przerwy ceny, i to niestety na wyższe.

Nie wiem jaki konkretnie filtr z Avene ci doradzić. Mleczko 40 i 50 u mnie spisują się znakomicie, nie zamieniłabym ich na żaden inny, no i mają tę cudowną 100 ml pojemność. Dziewczyny chwalą też krem do cery suchej 50+
Avene ten:

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/censura.php?tsid=1&csid=d 86636396bffb7a4fed8d19c78 54f64b&cmd=details&itemid =13793

ale on ma pojemność mniejszą 50ml.

Naprawdę trudno coś dla siebie wybrać bez testowania, a o próbki ciężko -wiem.

Wyjaśniła się sprawa wysokiej ceny mleczka Avene 50+ w aptecewsieci. Otóż mleczko jest w zestawie z lekkim kremem nawilżającym - a te zestawy zawsze są droższe. Jak zwykle próżno tej informacji szukać na ich stronie - zmienili cenę, ale nie podali dlaczego. Tak czy siak ta podwyżka jest dla mnie obecnie zrozumiała. Właśnie dostałam od nich paczkę (maila zwyczajowo niet), z morzem próbek. Są w porządku.

Edytowane przez Kate30
Czas edycji: 2006-04-06 o 15:15
Stary 2006-04-11, 23:41   #160
agnieska
Zakorzenienie

mam coś nowego, sporo marek, ale chyba niepełna oferta np. Avene:
http://mediweb.pl/sklep/index.php

Stary 2006-04-12, 03:57   #161
Kate30
Zakorzenienie

Agnieszko w MediWeb drogo jak diabli - przesyłka droga, produkty drogie - odradzam.
Stary 2006-04-12, 08:02   #162
agnieska
Zakorzenienie

trafiłam na to przypadkiem - dzięki

Stary 2006-04-12, 09:43   #163
Hexxana
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana

http://www.vitanea.pl/index.phtml?ap...&k=246&tid=246

nie sprawdzalam jej pod katem cen i dostepnosci asortymentu ale ....kolejna "pod lupe"
Stary 2006-04-12, 13:21   #164
Kate30
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hexxana
http://www.vitanea.pl/index.phtml?ap...&k=246&tid=246

nie sprawdzalam jej pod katem cen i dostepnosci asortymentu ale ....kolejna "pod lupe"
Przejrzałam Avene - ceny jak w mojej aptece w realu (a tu jeszcze przesyłka), niektóre preparaty nawet droższe .
Stary 2006-04-12, 14:49   #165
aanusza
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Kate30
A wy macie jakieś soczewkowe sklepy godne polecenia? Wiem, że to nie całkiem ta kategoria co w tytule wątku, ale przynajmniej będą wszystkie zaufane sklepy w jednym miejscu.
ja kupuje soczewki na allegro i naprawdę plecam, bo ceny mają bardzo konkurencyjne, przesyłki szybko dochodzą - nie mam żadnych zastrzeżeń
przetestowałam już kilku sprzedających: godni plecenia są zbigniewjak, tanie_soczewki,
nie polecam za to Gooraka, bo trzeba bardzo długo czekac na przesyłkę, gościu jest doś opryskliwy i słaby kontakt na malia
aanusza jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 15:57   #166
_mina_
Raczkowanie

Ach wlasnie mi apteka w sieci przeslala zyczenia swiateczneNa maile odpowiadaja, ceny maja fajne tylko opisy produktow ( wlasciwie ich brak) mnie denerwuja No i rzecz jasna te "skoki" cen o ktorych juz pisalam.

Kramik:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...31#post3489631
Torby:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=148476
_mina_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 19:18   #167
agnieska
Zakorzenienie

uwaga uwaga, filtry Avene dostępne już w aptece centrum!
http://www.apteka-centrum.pl/advance...sword=&x=0&y=0

Stary 2006-04-17, 19:22   #168
chocolatka
Zakorzenienie

Filtry Avene również w Vena-vita: http://www.vena-vita.pl/
chocolatka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 23:06   #169
aga717
Raczkowanie

http://www.ceneo.pl/Kosmetyki nie doczytałam czy było, a może sie przyda
aga717 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 20:09   #170
beatad
BAN stały

Wyślij wiadomość przez ICQ do beatad GG do beatad Wyślij wiadomość przez Yahoo do beatad

witajcie
ja od dawnna robie zakupy w aptece internetowej aptekawsieci jestem bardzo zadowolona z ich obsługi szybko odpowiadaja na meial jezeli mam jakis problem wysylajm im pytanie ze moja skora potrzebuje tak zachowuje sie tak co pani polecilaby na ta skore itp uwazam ze jest tam fachoewa obsługa i porada na pytania odpoiada fachowiec z danej dziedziny serdecznie kazdemu polecam
beatad jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 21:39   #171
mentha
Zadomowienie

Rzeczywiście, obsługa bez zarzutu. Wysłałam dziś maila z prośbą o uzupełnienie opisów Avene, ponieważ nie mogłam się połapać i odpowiedź już jest, a co ważniejsze, widać pierwsze efekty na stronie (pełne nazwy).
Mam nadzieję, że zamówienia realizowane są równie sprawnie.
mentha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 23:29   #172
Hexxana
Zakorzenienie

Jestem pod wrazeniem i coraz wiecej plusow zbiera Apteka w Sieci;potrzebowalam dokladnych informacji na temat Avene i pomimo,ze zasypalam pytaniami,mailami -odpowiedzi przychodzily regularnie a dzisiaj korzystajac z dostepu do netu mialam wymiane mailowa z prawdziwego zdarzenia z Pania Ewa z AzS
Poza tym bardzo elastyczne podejscie do klienta oraz indywidualna orientacja na niego-rzadko sie z tym spotykam ostatnio wiec to kolejne ZA aby podjac decyzje o zakupie
Stary 2006-04-22, 15:56   #173
anax2
Raczkowanie

GG do anax2
Thumbs up Dot.: super apteka internetowa :)

to ja polecę jeszcze jedną pteke z krakowa.
www.vena-vita.wkrakowie.net
jeszcze nie robiłam w niej zakupów i nie porównywałam cen z innymi.natomiast znajduje się ona blisko mojego domu i wiem że ustawiają się do niej duże kolejki.
anax2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 11:48   #174
Hexxana
Zakorzenienie

Dot.: super apteka internetowa :)

Coraz wiecej pozytywnych odczuc z mojej strony zbiera Apteka w Sieci

http://www.aptekawsieci.pl/index.php

Komunikacja na wysokim poziomie,wychodza na przeciw w rozszerzeniu asortymentu wobec potrzeb klienta,bardzo szybko realizowane zamowienia-ogolnie reasumujac AwS plasuje sie o wiele wyzej niz AquaVitae-chociaz do pewnego czasu byla to moja ulubiona apteka netowa
Stary 2006-04-27, 09:24   #175
patir
Raczkowanie

GG do patir

Witam wszystkich serdecznie. Bardzo niewiele się odzywałam do tej pory na forum, ale jestem stałą czytelniczką.
Niestety, do tego postu "zachęciły" mnie złe doświadczenia z apteką w sieci. Wiem, że dołoże włąsnie łyżkę dziegciu do tej wielkiej beczki miodu, którym oblewacie tę aptekę, ale chyba warto znać wszystkie strony.
Złożyłam zamówienie w czwartek późnó wieczorem, już w poniedziałek miałam awizo. To oczywiście plus. Ceny to też niewątpliwy plus. Uskładałam zamówienie na ponad 200 zł, więc przesyłkę miałam gratis. Ale......
1. Mleczko ochronne Avene dostałam jako samodzielny produkt, a na zdjęciu był zestaw z wodą (opisu oczywiście brak......) Napisałam maila, oddzwoniła do mnie pani , że wodę z próbkami mi doślą, więc ok- trochę zamieszania, ale wierzę, że skończy się dobrze.
2. Wczoraj odkryłam, że krem Dermalibour, który również zakupiłam i wczoraj niestety otworzyłam ma datę ważności do 04/06. Na dodatek krem nie jest ometkowany - włąściwie nie mam dowodu na to, że pochodzi z apteki w sieci. Napisałam maila i czekam, ale szczerze mówiąć obawiam się, że otwartego i na dodatek nieometkowanego kremu to oni mi nie przyjmą do reklamacji. Zastanawiam się nawet, czy ten brak ich ceny jest przypadkiem, czy celowym działaniem. Wiele rzeczy kupuję przez internet ale czasem niestety kupuje się przysłowiowego kota w worku...
Pozdrawiam i życzę bardziiej udanych niz moje zakupów.
patir jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 09:36   #176
kochanie
Wtajemniczenie

Ja mam dobre doświadczenia z AwS - sprzedali mi starą Biodermę fluid 100 (jeszcze bez alkoholu ) Dodali też trochę próbek - chociaż głównie nie-filtrowych (tylko kremów na zimę, ale ok).

Te e-apteki strasznie mi rozbisurmaniły - wczoraj jak zobaczyłam, że w superpharm spray Avene 50+(czy 50?) kosztuje - uwaga - 124.90, to myślałam, że się roześmieję. Przesadzają z tymi cenami w stacjonarnych.
kochanie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 14:07   #177
Contax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kochanie
Te e-apteki strasznie mi rozbisurmaniły - wczoraj jak zobaczyłam, że w superpharm spray Avene 50+(czy 50?) kosztuje - uwaga - 124.90, to myślałam, że się roześmieję. Przesadzają z tymi cenami w stacjonarnych.
No co Ty, ja kupiłam spray w realu za 71,00 PLN.

Contax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 19:38   #178
kochanie
Wtajemniczenie

To było w superpharm, w Galerii Mokotów (Warszawa) - nie wiem, czemu aż tak drogo - może to przez miejsce? A przyjrzałam się dokładnie, bo nie mogłam to w to uwierzyć - na początku myślałam, że to kod produktu
kochanie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 11:32   #179
Kasia_L
Zadomowienie

Thumbs up Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez chocolatka
Filtry Avene również w Vena-vita: http://www.vena-vita.pl/
To fakt. Tu muszę ich pochwalić za szybkość obsługi. Zamówienie złożyłam o 23 w środę, a dziś (piątek 11:30) paczka dotarła . Wszystko ok, a nawet dorzucili kilka próbek .
Stary 2006-04-28, 11:40   #180
patir
Raczkowanie

GG do patir

wyjasniła się sprawa z apteka w sieci - dostałam obszerny e-mail z przeprosinami od kierownika apteki i zapewnieniem, że albo zwrócą mi pieniądze, albo doślą krem ze świeższej dostawy. Z uznaniem, że to z ich apteki pochodzi krem nie było problemu, bo........ mają na stanie tylko z taka data ważności. Słowem - jest spora szansa na korzystne dla mnie załatwienie tej reklamacji, co mnie cieszy niezmiernie, bo ceny w tej aptece naprawdę nie maja godnej konkurencji i chciałabym kiedyś jeszcze cos u nich kupić, choc za pierwszym razem miałam sporego pecha.
patir jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości