Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-06-07, 13:19   #211
_mina_
Raczkowanie

Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

znowu musze pochwalic AwS przesylka szybka(wysylka nastepnego dnia po zlozeniu zamowienia) i do tego dorzucili sporo probek w tym pelnowymiarowy zel do mycia ciala z AA

Kramik:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...31#post3489631
Torby:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=148476
_mina_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 17:06   #212
Pe_Ka_Sia
Przyczajenie

Dot.: super apteka internetowa :)

Ja też zamówiłam peeling AA w Aptecusie, do tego podkład LPR, tonik i jakies krople do oczu. Zapłaciłam na poczcie jakieś 112 zł za to zamówienie i jakież było moje zdziwienie gdy w środku nie znalazłam podkładu. Gdy zadzowniłam to mi powiedzieli, że chwilowo nie mają podkładu, dlatego wysłali niepełne zamówienie i nie doliczyli kosztów przesyłki (tylko zapomnieli odjąć tych wartości od kwoty pobrania, he he he). A peeling owszem doszedł, ale był 3 miesiące przeterminowany. Przeprosili i mieli mi go wysłać od razu, ale niestety miła Pani poinformowała mnie przedwczoraj, że chwilowo wszystkie peelingi mają przeterminowane! Więc czekam sobie cierpliwie, aż sobie Aptecus uzupełni zapasy.
Mieli mi wszystko wysłać wczoraj, ale tego nie zrobili...
To się nazywa troska o klienta!!!
Pe_Ka_Sia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 18:19   #213
mimbi
Zakorzenienie

I wlasnie dlatego u nich juz nigdy nic nie kupie.
mimbi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 10:50   #214
Kasia_L
Zadomowienie

Wink Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Pochwaliłam wcześniej vena-vitę, a teraz czas na AwS. Otrzymałam właśnie stamtąd paczkę, wszystko ok , dorzucili próbki (co prawda nie filtrowe , ale zawsze to coś ) - jakieś kremiki, szamponetka i witaminy .
Stary 2006-06-19, 12:50   #215
L_V
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kasia_L
Pochwaliłam wcześniej vena-vitę, a teraz czas na AwS. Otrzymałam właśnie stamtąd paczkę, wszystko ok , dorzucili próbki (co prawda nie filtrowe , ale zawsze to coś ) - jakieś kremiki, szamponetka i witaminy .
Dziewczyny, a co ze sposobami płatności w AwS-ie? Ja chce przelewem na konto, z banku internetowego, nie mam ochoty placic 6zl prowizji na poczcie czy tez 10 za pobraniem, a w "koszyku" nie mam takiej opcji!!! Help!!
L_V jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 13:00   #216
Kasia_L
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez L_V
Dziewczyny, a co ze sposobami płatności w AwS-ie? Ja chce przelewem na konto, z banku internetowego, nie mam ochoty placic 6zl prowizji na poczcie czy tez 10 za pobraniem, a w "koszyku" nie mam takiej opcji!!! Help!!
Ja płaciłam przelewem bankowym na konto, prowizję chyba ze mnie ściągnęli ze 2 zł. Ja myślałam, że to nie jest istotne czy przelewasz z banku "stacjonarnego" czy z internetowego .
Stary 2006-06-19, 13:01   #217
Kate30
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez L_V
Ja zawsze przelewam im z konta internetowego bez prowizji.
Normalnie zaznaczam opcję przelew i robię go natychmiast.
Kate30 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 13:11   #218
L_V
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kate30
Ja zawsze przelewam im z konta internetowego bez prowizji.
Normalnie zaznaczam opcję przelew i robię go natychmiast.
Problem w tym, że ja nie mam tej opcji. Czy to jest moze AllPay czy Master Link?
L_V jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 13:14   #219
Kate30
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez L_V
Problem w tym, że ja nie mam tej opcji. Czy to jest moze AllPay czy Master Link?
Automatycznego przekierowania nie ma to prawda, ja przelew robię ręcznie, czyli na swojej bankowej przelewowej stronie wklejam dane apteki. I leci.
Stary 2006-06-19, 16:30   #220
Pe_Ka_Sia
Przyczajenie

Aptecus dosłał mi w końcu peeling, drugi dostałam gratis. Dostałam również w prezencie tonik AA. Niby się postarali, żeby jakoś załagodzić sytuację, ale i tak wolę Aqua Vitae... Jakoś nie chce mi się szarpać nerwów z Aptecusem...
Pe_Ka_Sia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 17:25   #221
kochanie
Wtajemniczenie

a ja polecam jak Hexxana AwS Zamawiałam u nich trzy razy - ostatnio dostałam tyle próbek, że aż się zdziwiłam, że tyle mieli Miałam przejścia z vena-vitą i od tej pory - tylko AwS
A tak poza tym, to pewnie wiecie, że na Biochemii jest podobny wątek i też można sobie poczytać komentarze o e-aptekach
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 19:38   #222
mimbi
Zakorzenienie

Wiecie bo tam piszecie
mimbi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 17:18   #223
Erato
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Kasia_L
Ja płaciłam przelewem bankowym na konto, prowizję chyba ze mnie ściągnęli ze 2 zł. Ja myślałam, że to nie jest istotne czy przelewasz z banku "stacjonarnego" czy z internetowego .
O, to jest bardzo istotne. Z "normalnego" banku to zawsze jest kilka zł opłaty, a przelewy internetowe są b. tanie albo za darmo - zależy oczywiście od banku.

Erato jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 17:24   #224
Erato
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez !violet!
Może i najlepsza jeśli chodzi o ceny, ale sama budowa strony jest koszmarna. Korzystam z wielu sklepów internetowych i tak niewygodnej w użytkowaniu strony jaką ma aptekawsieci nie ma żaden inny sklep. Pod tym kątem plasuje się w moim rankingu na ostatnim miejscu.
Podpinam się Interfejs po prostu beznadziejny, kto im tę stronę robi? No ale ceny i obsługa to rekompensują Szybka wysyłka, błyskawiczne reakcje na maile (w ostatniej chwili uzupełniałam zamówienie). Dziś odebrałam paczkę, zobaczę, jak z próbkami
Byłam także zadowolona z aquavity (nie mylić z vena vitą) - bardzo szybko przysłali, sporo próbek, no i ich strona znacznie przyjemniejsza w obsłudze niż aws. Ceny ogólnie wyższe niż w aws, choć zdarzają się wyjątki - któryś z kremów La Roche Posay był kilka zł tańszy w aquavicie niż w aws.

Stary 2006-06-21, 17:26   #225
Kasia_L
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Erato
O, to jest bardzo istotne. Z "normalnego" banku to zawsze jest kilka zł opłaty, a przelewy internetowe są b. tanie albo za darmo - zależy oczywiście od banku.
Oczywiście, masz rację - koszty to co innego. Mnie chodziło tylko o to, że nie jest istotne czy w witrynie tej apteki widnieje konkretna opcja - przelew bankowy "zwykły" czy internetowy. Miałam na myśli to, że klikasz po prostu przelew bankowy, a płatności dokonujesz jak Tobie wygodniej, tj. w banku "stacjonarnym" lub internetowym.
Stary 2006-06-21, 17:30   #226
Erato
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Kasia_L
Oczywiście, masz rację - koszty to co innego. Mnie chodziło tylko o to, że nie jest istotne czy w witrynie tej apteki widnieje konkretna opcja - przelew bankowy "zwykły" czy internetowy. Miałam na myśli to, że klikasz po prostu przelew bankowy, a płatności dokonujesz jak Tobie wygodniej, tj. w banku "stacjonarnym" lub internetowym.
A to sorka Temperatura mnie już przytępiła dziś z lekka i nie jarzę To nie powinno miec oczywiscie żadnego znaczenia - przecież apteka i tak dostanie forsę na konto i tyle.

Stary 2006-06-22, 10:59   #227
Erato
Wtajemniczenie

Wczoraj odebrałam paczkę z aptekiwsieci. Przesyłka była szybka, niczego nie brakuje, dostałam sporo próbek, choć niestety żadnych filtrów. Ale nie prosiłam o nic szczególnego. Dostałam także reklamówki w postaci paczki chusteczek z napisem "Apteka z Sercem" oraz dozownika na tabletki. A na sprayu Biodermy za 58 zł jest nalepka z ceną 90 zł Ciekawe, czy oni za tyle to sprzedają w aptece "realnej"

Stary 2006-06-22, 13:24   #228
Kate30
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Erato
Wczoraj odebrałam paczkę z aptekiwsieci. Przesyłka była szybka, niczego nie brakuje, dostałam sporo próbek, choć niestety żadnych filtrów. Ale nie prosiłam o nic szczególnego. Dostałam także reklamówki w postaci paczki chusteczek z napisem "Apteka z Sercem" oraz dozownika na tabletki. A na sprayu Biodermy za 58 zł jest nalepka z ceną 90 zł Ciekawe, czy oni za tyle to sprzedają w aptece "realnej"
- superpharmie nawet za 98zł
Ja kiedy ostatnio kupowałam ten spray w AwS to płaciłam niemal 80zł - dziwne są te wahania cen w aptekach doprawdy .
Stary 2006-06-22, 13:34   #229
Erato
Wtajemniczenie

Kate, ja sądzę, że to tylko pokazuje, jakie horrendalne marże ściągają apteki na kosmetykach. Przecież nikt nie zrobi "promocji" poniżej ceny zakupu. A więc nawet sprzedaż po 58 zł musi się jakoś minimalnie opłacać.

Stary 2006-06-22, 13:43   #230
agnieska
Zakorzenienie

tymbardziej, że już sporo zarobiła AwS - w końcu kilkanaście osób z samego wizażu, jak przypuszczam, kupiło za te 90zł...
agnieska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 16:16   #231
sylwiani
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Erato
Kate, ja sądzę, że to tylko pokazuje, jakie horrendalne marże ściągają apteki na kosmetykach. Przecież nikt nie zrobi "promocji" poniżej ceny zakupu. A więc nawet sprzedaż po 58 zł musi się jakoś minimalnie opłacać.
teraz jest po 66 zł, ale właśnie mi znikł
sylwiani jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 10:37   #232
sylwiani
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez agnieska
tymbardziej, że już sporo zarobiła AwS - w końcu kilkanaście osób z samego wizażu, jak przypuszczam, kupiło za te 90zł...
no dzięki agniesce dostanę go za 58 zł, właśnie dostałam potwierdzenie, jeszcze raz i jeszcze i jeszcze zostaniesz zacałowana
Stary 2006-06-30, 11:00   #233
agnieska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sylwiani
no dzięki agniesce dostanę go za 58 zł, właśnie dostałam potwierdzenie, jeszcze raz i jeszcze i jeszcze zostaniesz zacałowana

ach
och
tak mi dobrze, tak mi rób

agnieska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 16:43   #234
Marilyn
Wtajemniczenie

Zrobiłam dziś drugi raz zakupy w aptece aquavitae Wszystko w porządku, paczka swietnie zapakowana (podobają mi sie te dziwaczne styropianowe kosteczki, które wkładaja do kartonika i scinki ulotek , przyszło szybko. Próbek filtrów znowu nie dostałam, mimo, że znowu prosiłam Ale trudno.

Natomiast chce Was przestrzec przed zakupami w aptece Nowa http://www.aptekanowa.pl/. Wysyłają przesylki jako listy w zwykłej bąbelkowej kopercie, za przesyłkę płacą 4, 70zł a od klienta biora 8zł! Takich oszustów nie toleruję. Na mojego maila z prosba o wyjasnienie róznicy w opłacie nikt oczywiście nie raczy odpowiedzieć. Były to z całą pewnością moje ostatnie zakupy w tej aptece.

Edit 13.07: Odpisano mi w końcu, że list o wadze max 300g był "przesylką do 2 kg" stąd taka cena. Ciekawe jak się do tego ma cennik Poczty Polskiej...

Edytowane przez Marilyn
Czas edycji: 2006-07-13 o 23:44
Marilyn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 16:59   #235
koko
Zakorzenienie

GG do koko

Muszę pochwalić Aptekę w Sieci. Robiłam tam zakupy 3 razy, za każdym razem bez zastrzeżeń. Zawsze szybko, zawsze mnóstwo próbek (chociaż wcale nie robię zakupów na jakieś gigantyczne kwoty). Ostatnim razem w końcu pamiętałam, żeby poprosić o konkretne próbki i dostałam dokładnie to co chciałam + bonusowe. Naprawdę super apteka! Bardzo ich lubię.
koko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 20:05   #236
sylwiani
Zadomowienie

ja właśnie dziś dostałam maila od apteki w sieci, że przesyłka zostanie mi wysłana masterlinkiem, a ponieważ zamówienie powyżej 200 zł to kosztów przesyłki nie poniosę
jak dostanę przesyłkę, to się pochwalę
Stary 2006-07-04, 13:47   #237
Kulfon
Raczkowanie

Smile Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

To ja zdam relację z zakupów w Aptece Centrum. Kupiłam tam mleczko Avene 50+ z miniproduktami i gdy dostałam paczkę już chciałam ją zwracać, bo opakowanie zewnętrzne było po mleczku mineralnym 25, ale widać nie mieli mojego mleczka w zestawie promocyjnym i wysłali w opakowaniu i z dodatkami do avenki mineralnej.W środku mlaczko 50+, wszystko w najlepszym porządku. Co prawda zamiast próbki kremu po opalniu dostałam próbkę Kremu 50+, ale dla mnie to nawet lepiej bo po co mi balsam po opalaniu? Dołożyli kilka próbek Vichy, ale nie filtrów, mimo że prosiłam w komentarzu do zamówienia.
Paczkę dostałam szybko, cena średnia, ale i tak jestem zachwycona bo mleczko okazało się świetne, a w mojej mieścinie nigdzie nie mogłam dostać. Apteka Centrum u mnie zaliczyła
Kulfon jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 16:41   #238
sylwiani
Zadomowienie

a ja dziś dostałam paczkę z aws, przesyłka masterlinkiem gratis (pow. 200 zł), trzy próbki filtrów i inne gratisy, tak więc polecam i jeszcze raz buziaczki dla agnieski
Stary 2006-07-04, 16:53   #239
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

Kulfon, to chyba ostatnie wykupiłas Chciałam zamówic emulsję i mleczko 50+, ale mleczka nie ma w AwS też wykupione, albo ja nie mogę znaleźć na tej ich okropnej stronie.
In_ThE_ShAdOwS jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 23:36   #240
sylwiani
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS
Kulfon, to chyba ostatnie wykupiłas Chciałam zamówic emulsję i mleczko 50+, ale mleczka nie ma w AwS też wykupione, albo ja nie mogę znaleźć na tej ich okropnej stronie.
może lepiej na allegro, tym razem nie zmyślam
jeśli nie znajdziesz zapytaj po prostu o nie paola_byd
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości