depilacja woskiem - Forum Wizaz.pl

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-04-29, 13:48   #1
Andzianeczka
Przyczajenie

GG do Andzianeczka
depilacja woskiem

Ostatnio kupiłam wosk do depilacji joanny - Violet bo przeczytalam swietne recenzje na jego temat.. no i cóż kupiłam i prubuje wydepilować nogi - za pierwszym razem wogule bałam sie oderwac plaster jak juz oderwalam to poczulam taki ból i nogi zrobily sie cale czerwone a włosów prawie wogule nie wyrwałam ja wiem że za pierwszym razem nie ma sie czego spodziewac zadnego super efektu ale czy ktos moglby mi wytlumaczyc jak to sie robi itp? a tak wogule to czy mozna tym golic bikini? bo mam juz dosc kupowania maszynek do golenia plissss pomozcie mi i powiedzcie jak sie tym golić ???? a moze znacie jakis lepszy wosk od tego ? HELP ME ... !
Andzianeczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-29, 14:02   #2
Gonia1
Zakorzenienie

Re: depilacja woskiem

Powiem tak: depilacja woskiek na zimno zawsze wychodziła mi gorzej niż depilacja woskiem na ciepło. Zresztą ponoć plastry z gotowym woskiem usuwają włoski gorzej niż gorący wosk.
Gonia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 00:29   #3
Malinkaa
Raczkowanie

Thumbs down Dot.: depilacja woskiem

Nie chcę zakładać specjalnie nowego wątku, ale mam jedno pytanie odnośnie plastrów z woskiem joanny (tyle, że tych sensual)

Czytałam instrukcję pare razy, czytałam tez wątki odnośnie depilacją woskiem.

Pewnie wynika to z braku doświadczenia ale moje próby zdziałania tym woskiem(ponad godzina) były conajmniej zerowe :/...

nie wyrwało mi ani jednego włoska (a od razu mówię, że są wystarczająco długie i nie są tez specjalnie grube) zostawała tylko gruba warstwa lepikiego wosku na skórze... Próbowałam rozgrzewać rękami, słabo mocno, nawet suszarką...

Próbowałam tez zostawiać na trochę ten plaster ale też nic :/... Przygłądzałam go mocno... zrywałam szybkim ruchem. Nawet cięłam na mniejsze kawałeczki...

Powiedzicie mi, proszę- w czym mogłam popełnić bład bo ja już niewiem...

A może to takie kiepskie plastry? ale przecież udzie ich używaja wiec...

l
Malinkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 01:52   #4
Ewusia_marchew
Zakorzenienie

Smaczny profil Ewusia_marchew
Smaczne przepisy1
Dot.: depilacja woskiem

Raz jeden kupiłam te właśnie plastry i więcej już nie kupię. NIe sądzę, zebyście robiły coś źle dziewczyny... Te plastry są chyba po prostu słabej jakości. Miałam podbne problemy jak Wy, więcej kłopotów z wyczyszczeniem nogi z resztek wosku niż wyrwanych włosów. Beznadzieja, już wolę męczyć się z depilatorem i maszynką...

Klara 17.10.2014

Ewusia_marchew jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 01:52   #5
nineczka
Wtajemniczenie

ja odradzam wszelkie paski z woskiem. Najlepszy jest normalny wosk taki ktory sie podgrzewa w mikrofali. Trzeba kupic paski tkaniny, troche jest w pudelku. Wazne!!! posyp skore pudrem, talkiem, takim co sie uzywa dla dzieci!! To jest bardzo wazne. Ja podpatrzylam to jak bylam u kosmetyczki.. i teraz sama sobie depiluje tu i tam .. i jestem b. zadowolona.
nineczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 07:44   #6
Agoosia
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3
Send a message via Skype™ to Agoosia

przed depilacją? a co to daje?
Agoosia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 07:53   #7
ilonacb
Rozeznanie

GG do ilonacb

Odradzam wszelakie tanie plastry z woskiem , bo ich jakość jest żałosna. Spróbuj kupić Veet'a poczujesz różnicę. Wszelkie Joanny, Tanity i inne cuda u mnie powodowały tylko straszne obklejenie nóg i nic więcek. Veet za to radzi sobie z owłosieniem całkiem znośnie. Oczywiście najlepszy jest wosk nakładany szpatułką, ale dużo z nim zabawy i trzeba mieć trochę wprawy, ale efekt jest wart poświęceń.
ilonacb jest offline   Odpowiedz cytując