Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-04-17, 10:47   #2971
kathy579
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny poszukuje dobrego fryzjera - okolice Hali Mirowskiej

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 17:08   #2972
elmilinden
Raczkowanie

Hej, ja jestem już po wizycie w Salonie z Pasją, który jest naprzeciw salonu Jot, jak się okazało Byłam u pani Doroty, która jest bardzo miłą osobą. Dokładnie mnie pamiętała, mimo że do salonu przyszłam 2 tyg. wcześniej i przede wszystkim jest bardzo skoncentrowana na tym, czego oczekuje klientka. Nie będe juz więcej chodzić do dużych salonów, gdzie fryzjerka każe komuś innemu nałożyć farbę i przychodzi po godzinie. Ten mały salonik ma ceny jak inne, farbowanie i balejaz też by zapewne wyszły podobnie gdzie indziej, ale zaskoczyło mnie to, że pani Dorota pytala mnie zanim zaczęla cokolwiek robic, w jakich włosach czuje się lepiej, w jakich kolorach, w ogóle o moje odczucia, że sie długo zastanawiała, oglądała moje włosy, zdjęcia itp. I wszystko wyszło bardzo dobrze.

No i chyba po 3-letniej przerwie wrócę do kosmetyków Matrix. Tam używają tylko Matrixa i po nim moje włosy wyglądaja wyjątkowo dobrze, lepiej niż po innych farbowaniach.
elmilinden jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 09:30   #2973
MagdalenaMonka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez elmilinden Pokaż wiadomość
Hej, ja jestem już po wizycie w Salonie z Pasją, który jest naprzeciw salonu Jot, jak się okazało Byłam u pani Doroty, która jest bardzo miłą osobą. Dokładnie mnie pamiętała, mimo że do salonu przyszłam 2 tyg. wcześniej i przede wszystkim jest bardzo skoncentrowana na tym, czego oczekuje klientka. Nie będe juz więcej chodzić do dużych salonów, gdzie fryzjerka każe komuś innemu nałożyć farbę i przychodzi po godzinie.
ten ktoś to pomoc fryzjerska i bogu dzięki za nią jak jest mały salon to mniej klientów i fryzjerki się widocznie wyrabiają ze wszystkim, nawet sprzątnięciem po strzyżeniu.. a jak jakiś fryzjer/ka ma dużo klientek i miałaby robić wszystko sam/a, to zapisy byłyby na 2 miesiące w przód to ja dziękuję i wolę jak fryzjer/ka nadzoruje cały proces i ma dzięki temu czas dopytać się co i jak a nie sprężać się, żeby własnoręcznie umyć głowę i jeszcze pozamiatać.
ale jeżeli to ma wyglądać tak, że fryzjer poświęci Ci 5 minut na początku, potem przeleci z egzaltacją włosy nożyczkami na koniec i skasuje na 300 zł to też nie tędy droga..
MagdalenaMonka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 13:19   #2974
Jasminiak
Przyczajenie

To prawda, że własciwie to najwięcej zależy od osoby, a nie tylko od ewentualnych wytycznych jakie ma dany salon czy najnowsze trendy.

A wiecie coś może o salonie Prestige na Łuckiej? Czytałam w necie kilka rekomendacji, ale jakoś nie jestem do nich przekonana. Wiecie może coś więcej o tym salonie i fryzjerach? Podobno też metamorfozy robią, ale na ile dobre... będę wdzięczna za jakieś info
Jasminiak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 16:09   #2975
eM11
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Dziewczyny poszukuje dobrego fryzjera - okolice Hali Mirowskiej
Mogę Ci polecic Studio 22, na Jana Pawła 45

www.kosmetyczka24.com

www.fryzjer24.com
eM11 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 16:15   #2976
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez eM11 Pokaż wiadomość
Mogę Ci polecic Studio 22, na Jana Pawła 45
do kogo i jaka cena za cięcie?

...and I will wear him
As i do thee...

Stary 2011-04-18, 19:46   #2977
eM11
Przyczajenie

oh zabij mnie, a imienia Ci nie powiem Pani ma krotkie rude włosy, jest super miła i zrobiła dokładnie to co powiedziałam, efekt taki jaki sobie wyobrazałam no i ide znow a poniewaz zwykle jestem niezadowolona, wracam tam i polecam

STRZYŻENIE DAMSKIE + MODELOWANIE
WŁOSY KRÓTKIE 49 ZŁ
ŚREDNIE 59 ZŁ
DŁUGIE OD 69 – 79 ZŁ

www.kosmetyczka24.com

www.fryzjer24.com
eM11 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-22, 19:17   #2978
katarzyyyna
Raczkowanie

Witam Nie wiem czy mogę składać tu takie propozycje, ale nie jestem jeszcze fryzjerką tylko pomocą i potrzebuje osób na których mogłabym sie uczyc. Wiem ze to dziwnie brzmi, ale jak do tej pory wszyscy zawsze byli zadowoleni. Wiec jakby ktoś chciał to na pryw.wiadomosci wiecej inf.
katarzyyyna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-22, 20:58   #2979
elmilinden
Raczkowanie

Wiem, ale ja od kilkunastu lat chodziłam do jednej fryzjerki i chyba za bardzo jej ufałam. Nie lubię, jak ktoś przy mnie "gmera" no i po prostu szłam, siadałam, ona sama decydowała, jak obetnie mi włosy, zawsze byłam zadowolona. Ale kiedy fryzjer nawet nie ma czasu, żeby mnie posłuchać, ale z góry zakłada, że chcę być blondynką czy rudą, mimo że tak NIE jest i każe robić coś pomocy, ja nawet nie wiem, co, a fryzjer wraca po godzinie - jest przegięciem.
Dlatego wolę mały salon i osoby, które są bliżej klienta. Dziwnie to brzmi, wiem

Moja fryzjerka kiedyś zafarbowała włosy na kolor, w którym się źle czuła. Mówiła mi, że fatalnie się czuje, czeka kiedy miną 2 tygodnie i natychmiast zmienia kolor. A kiedy ja chciałam wrócic do naturalnych włosów, a zostałam zafarbowana na beznadziejny rudy brąz, i mimo że mówiłam, że kolor mi nie odpowiada, bardzo nie odpowiada i nie ma nic wspólnego z moim naturalnym, zostałam olana.

Cytat:
Napisane przez MagdalenaMonka Pokaż wiadomość
ten ktoś to pomoc fryzjerska i bogu dzięki za nią jak jest mały salon to mniej klientów i fryzjerki się widocznie wyrabiają ze wszystkim, nawet sprzątnięciem po strzyżeniu.. a jak jakiś fryzjer/ka ma dużo klientek i miałaby robić wszystko sam/a, to zapisy byłyby na 2 miesiące w przód to ja dziękuję i wolę jak fryzjer/ka nadzoruje cały proces i ma dzięki temu czas dopytać się co i jak a nie sprężać się, żeby własnoręcznie umyć głowę i jeszcze pozamiatać.
ale jeżeli to ma wyglądać tak, że fryzjer poświęci Ci 5 minut na początku, potem przeleci z egzaltacją włosy nożyczkami na koniec i skasuje na 300 zł to też nie tędy droga..
elmilinden jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 15:58   #2980
patrycja350
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Jasminiak Pokaż wiadomość
To prawda, że własciwie to najwięcej zależy od osoby, a nie tylko od ewentualnych wytycznych jakie ma dany salon czy najnowsze trendy.

A wiecie coś może o salonie Prestige na Łuckiej? Czytałam w necie kilka rekomendacji, ale jakoś nie jestem do nich przekonana. Wiecie może coś więcej o tym salonie i fryzjerach? Podobno też metamorfozy robią, ale na ile dobre... będę wdzięczna za jakieś info

Pracowałam na Łuckiej tydzień... Jest to ładny salon i wogóle ale strzeżenie to koszmar...

,,człowiek jest największym drapieżnikiem na świecie''

15.06.2009- FRYZJERKA

patrycja350 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 19:38   #2981
cameralucida
Przyczajenie

Dziewczyny poszukuję niedrogiego fryzjera w Warszawie, który zrobiłby mi na głowie takie coś: http://ikf.styl.fm/fryzury-wieczorowe/fryzura996841.htm.
Najlepiej w okolicach Wilanowa i Mokotowa. Wymarzyłam sobie taką fryzurę na ślub, więc nie może być żadnej wtopy. Potrzebuję tylko podcięcia końcówek i samego ułożenia włosów. Chce się oddać w dobre ręce, a ślub już w lipcu, dlatego muszę sobie zarezerwować termin jak najszybciej

Edytowane przez cameralucida
Czas edycji: 2011-04-23 o 19:40
cameralucida jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 00:19   #2982
patrycja350
Zadomowienie

Na mokotowie dolnym przy Sobieskiego 112a mogę Ci polecić p. Monikę. Chuda wysoka blondynka..
Robi świetne upięcia. Niestety nie wiem jak wyglada to cenowo.

,,człowiek jest największym drapieżnikiem na świecie''

15.06.2009- FRYZJERKA

patrycja350 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 20:38   #2983
cameralucida
Przyczajenie

Dzięki, w tym tygodniu przejdę się tam (mam dosłownie rzut beretem), umówię się i zdam relację w postaci zdjęć!
cameralucida jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 09:37   #2984
MagdalenaMonka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez cameralucida Pokaż wiadomość
Dzięki, w tym tygodniu przejdę się tam (mam dosłownie rzut beretem), umówię się i zdam relację w postaci zdjęć!
to upięcie jest śliczne i nieskomplikowane wszystko zależy od włosów, mam nadzieję, że na Twoich da się to wykonać.
zdaj proszę relację foto koniecznie! zawsze dobrze mieć namiar na dobrze upinającego włosy fryzjera. ja mogę polecić kogoś z centrum. ale mokotów też mnie bardzo interesuje.
MagdalenaMonka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 17:11   #2985
silverforyou
SPAMER
Nieopłacona reklama

Kiedyś chodziłam do Sharley do Marcina Przygody - super dobiera kolor i dobrze ciacha nożycami. Jedyna "wada" to dość wysoka cena, ale od czasu do czasu można zaszaleć
silverforyou jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 18:48   #2986
ewanka1989
Zakorzenienie

witam czy możecie polecić dobrego MĘSKIEGO fryzjera w warszawie? Muszę gdzieś wysłać TŻ bo już nie mogę patrzeć na te jego włosy, a sama nie znam zbyt dobrze warszawy. Chodzi o ścięcie, ale żeby po wyjściu od fryzjera nie żałował że tam poszedł.

ewanka1989 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 21:21   #2987
painka
Zadomowienie

.

Edytowane przez painka
Czas edycji: 2013-02-12 o 17:51
painka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 15:50   #2988
leana1
Zakorzenienie

Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1

Cytat:
Napisane przez ewanka1989 Pokaż wiadomość
witam czy możecie polecić dobrego MĘSKIEGO fryzjera w warszawie? Muszę gdzieś wysłać TŻ bo już nie mogę patrzeć na te jego włosy, a sama nie znam zbyt dobrze warszawy. Chodzi o ścięcie, ale żeby po wyjściu od fryzjera nie żałował że tam poszedł.
Polecam zajrzeć do Akademi Perfekt Hair widziałam jak jeszcze tam chodziłam faceci wychodzili zadowoleni. Nawet męża namawiałam ale nie udało mi się.

Edytowane przez leana1
Czas edycji: 2013-06-20 o 10:06
leana1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 19:13   #2989
_Maya_
Zakorzenienie

widzę, że mój opis po wizycie w salonie JOT wykasowany wraz z powrotem nowego/starego forum...

Pani Ania to był strzał w 10!
ścięła włosy inaczej niż pozostali (skręcając pasmo po paśmie - nikomu innemu nie chciało się w ten sposób traktować długich kręconych włosów)
Moje włosy zaczęły się kręcić, duuużo lepiej się układają i w końcu mam symetryczna fryzurę

Koszt - 76zł za ścięcie długich falowanych/kręconych włosów, na fotelu spędziłam 1,5 godziny.

Jestem BARDZO zadowolona
_Maya_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 19:47   #2990
blue_apple
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _Maya_ Pokaż wiadomość
widzę, że mój opis po wizycie w salonie JOT wykasowany wraz z powrotem nowego/starego forum...

Pani Ania to był strzał w 10!
ścięła włosy inaczej niż pozostali (skręcając pasmo po paśmie - nikomu innemu nie chciało się w ten sposób traktować długich kręconych włosów)
Moje włosy zaczęły się kręcić, duuużo lepiej się układają i w końcu mam symetryczna fryzurę

Koszt - 76zł za ścięcie długich falowanych/kręconych włosów, na fotelu spędziłam 1,5 godziny.

Jestem BARDZO zadowolona
ooo, cieszę się niesamowicie, po pierwsze, że salon przypadł Ci do gustu , po drugie, że jest tam też inna fryzjerka, niż pani Aneta, która też jest dobra. zawsze to jakaś alternatywa, a do tych innych pań nie ma tak okropnie długich terminów...

powiedz mi jeszcze proszę, czy pani Ania, to pani z czarnymi włosami, czy rudymi ?
blue_apple jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 17:34   #2991
_Maya_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość

powiedz mi jeszcze proszę, czy pani Ania, to pani z czarnymi włosami, czy rudymi ?
Szczupła, średniego wzrostu i z ciemnymi włosami do ramion (w okularach chyba była...) z wyglądu bardzo niepozorna
Pracuje tam też Marcin z tego co widziałam chyba jako pomoc (farbował włosy jednej klientce) i ma śmieszny głos... baaardzo kobiecy
_Maya_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 20:00   #2992
najada_naj
Zadomowienie

Po powtórnej wizycie we Freehair: nadal jest dobrze, Emilia jest uroczą osobą, bardzo spokojną, ale kontaktową. Nie zrobiono mi żadnego szaleństwa na głowie (ale i go nie chciałam), ale wyszłam z cudownym, zimnym brązem (odcień ziarenka kawy, leciutko przebijające moje czerwone pigmenty, ale więcej szarawego brązu) i klasycznym, przedłużonym bobem. Chyba minie mi trauma fryzjerska (po koszmarnym strzyżeniu w Dessange) i zacznę do F. częściej wpadać.
najada_naj jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 21:09   #2993
blue_apple
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _Maya_ Pokaż wiadomość
Szczupła, średniego wzrostu i z ciemnymi włosami do ramion (w okularach chyba była...) z wyglądu bardzo niepozorna
Pracuje tam też Marcin z tego co widziałam chyba jako pomoc (farbował włosy jednej klientce) i ma śmieszny głos... baaardzo kobiecy
o to wiem która (pani Aneta też szczupła i z ciemnymi włosami ale p. Ania zdecydowanie niepozornie wygląda)

jeśli chodzi o tego Marcina, to koleżanka kiedyś rozmawiała z nim przez telefon i mówiła na PANI się potem okazało, że to był on...
Marcin też obcinał, jak kiedyś byłam, ale zazwyczaj pomaga (fajny masaż głowy robi ). może dlatego, że ma mało klientów?
Stary 2011-05-04, 00:24   #2994
Pinotage
Przyczajenie

Witam.
Potrzebuję dostać namiar na dobrego męskiego fryzjera.
Potrzeba mi kogoś to nie lubi strzyc irokezów etc., kogoś kto ma dobrą wyobraźnie do prostej fryzury na żołnierza, oczekuję dokładności.
Cenowo także bez szaleństw.
Proszę Was o pomoc.
Pozdrawiam!
Pino.
Pinotage jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 21:32   #2995
mmaya
Przyczajenie

szukam dobrego fryzjera w warszawie najlepiej pracujacego na lorealu lub czyms innym dobrym który potrafi uzyskać ładny blond kolor wlosów
mmaya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 14:02   #2996
daria987
Przyczajenie

Bardzo polecam Pana Michała w salonie Hair Time na ul.Polnej18/20 w Warszawie.bardzo ładnie strzyże mojego męża.ale jest też fryzjerem damskim.godny uwagi.polecam.ja do tego salonu przychodzę do Pani Magdy
daria987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 11:27   #2997
Carolciaa88
Przyczajenie

Smile Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Szukam dobrego i naprawde profesjonalnego fryzjera w Warszawie który uczyni moje włosy w wielkim dniu tzn. w dniu mojego slubu niebanalnymi...
Proszę o jakieś namiary....
Carolciaa88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 17:03   #2998
cninka
Raczkowanie

blue_apple chciałam Ci podziękować za polecenie Pani Anety z salonu JOT Byłam u niej w środę na strzyżeniu i koloryzacji. Mówiąc szczerze to jeszcze nigdy nie byłam tak zadowolona po wyjściu od fryzjera Kolor wyszedł boski, nawet nie wiedziałam, że na moich włosach można takie coś wyczarować. A strzyżenie też super. Mam teraz dwa razy więcej włosów Sama Pani Aneta przesympatyczna, posłucha, doradzi. Wszystko bez pośpiechu.
cninka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 21:47   #2999
blue_apple
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez cninka Pokaż wiadomość
blue_apple chciałam Ci podziękować za polecenie Pani Anety z salonu JOT Byłam u niej w środę na strzyżeniu i koloryzacji. Mówiąc szczerze to jeszcze nigdy nie byłam tak zadowolona po wyjściu od fryzjera Kolor wyszedł boski, nawet nie wiedziałam, że na moich włosach można takie coś wyczarować. A strzyżenie też super. Mam teraz dwa razy więcej włosów Sama Pani Aneta przesympatyczna, posłucha, doradzi. Wszystko bez pośpiechu.
ooo, cieszę się ponownie, że komuś przypadł salon do gustu
długo czekałaś na wizytę?
Stary 2011-05-19, 21:51   #3000
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
ooo, cieszę się ponownie, że komuś przypadł salon do gustu
długo czekałaś na wizytę?
Powiem ci że też się zainteresowałam i zapisałam namiary..swoją drogą ceny też nie przesadzone, na razie jestem świeżo po cięciu ale następnym razem kto wie

Na jakich kosmetykach pracują?

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-05-19 o 22:08
Odpowiedz

Tagi
atelier, bemowo, bob, darmowe, dlugie wlosy, dobry fryzjer warszawa, dojazd, dom, farbowanie, fryzjer, fryzjerki, fryzura, irokez, metamorfoza, męski fryzjer, mobilny, opinie, problem, rudy, salon, stażysci, stylista, syntetyczne, ślubna, warkoczyki, warszawa, z dojazdem, zielone włosy, zła koloryzacja

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości