Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-03-01, 16:32   #3211
la'Mbria
Zakorzenienie

Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

ja mogę polecić dobrą fryzjerkę- dobrze strzyże (umie dobrać fryzurę do konkretnej twarzy i sylwetki!),dobiera odpowoednie dla karnacji kolory farb- umie doradzić...i...szczerze powie ile farbowań zajmie przejście z koloru wyjściowego do docelowego (np.mi za pierwszym razem powiedziała, ze spotkamy się min. 3 razy zanim uzyska mój wymarzony kolor-oczywiście moze to zrobić szybciej, ale włosy się zmarnują)
jest szczera, dobrze doradza, zna trendy, przyjmuje w salonie (nie swoim) oraz w domu u siebie.
niestety ma 2 wady- jest jak dla mnie za droga (strzyżenie- 80pln, strzyżenie z farbą jeden kolor- 200pln usługa u niej w domu, w salonie- bałam się spytać)
i ma strasznie dużo klientów, niby nie wada, ale czasem zdarza się jej zapisać klientów bez minuty przerwy- przez co zawsze ma opóźnienia (ostatnio czekałam 40 minut u niej w domu i w końcu zeby było szybciej, bo już wiedziała, ze będzie mieć opóźnienie ze mną i następną klientką- sama poszłam myć włosy u niej w łazience)
Jak miałam więcej czasu to mi nie przeszkadzało, ale teraz- nie mogę sobie pozwolić na spędzenie u fryzjera 4 godzin jesli planuję 2,5
w sumie sama nie wiem czy z niej zrezygnuje czy nie, bo strzyże fenomenalnie, nie znalazłam takiego drugiego fryzjera

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 21:34   #3212
ksenawojowniczka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
ja mogę polecić dobrą fryzjerkę- dobrze strzyże (umie dobrać fryzurę do konkretnej twarzy i sylwetki!),dobiera odpowoednie dla karnacji kolory farb- umie doradzić...i...szczerze powie ile farbowań zajmie przejście z koloru wyjściowego do docelowego (np.mi za pierwszym razem powiedziała, ze spotkamy się min. 3 razy zanim uzyska mój wymarzony kolor-oczywiście moze to zrobić szybciej, ale włosy się zmarnują)
jest szczera, dobrze doradza, zna trendy, przyjmuje w salonie (nie swoim) oraz w domu u siebie.
niestety ma 2 wady- jest jak dla mnie za droga (strzyżenie- 80pln, strzyżenie z farbą jeden kolor- 200pln usługa u niej w domu, w salonie- bałam się spytać)
i ma strasznie dużo klientów, niby nie wada, ale czasem zdarza się jej zapisać klientów bez minuty przerwy- przez co zawsze ma opóźnienia (ostatnio czekałam 40 minut u niej w domu i w końcu zeby było szybciej, bo już wiedziała, ze będzie mieć opóźnienie ze mną i następną klientką- sama poszłam myć włosy u niej w łazience)
Jak miałam więcej czasu to mi nie przeszkadzało, ale teraz- nie mogę sobie pozwolić na spędzenie u fryzjera 4 godzin jesli planuję 2,5
w sumie sama nie wiem czy z niej zrezygnuje czy nie, bo strzyże fenomenalnie, nie znalazłam takiego drugiego fryzjera
Dzięki wielkie, no właśnie ja mam podobnie z czasem, że jak ma być 2,5 to nie 4..... ogólnie zauważyłam ( z tym myciem samemu włosów) że fryzjerzy dobrzy przeważnie nie traktują klienta jak trzeba, w sensie umyj sobie sam włosy, wysusz je itp....
Stary 2012-03-05, 09:47   #3213
MagdalenaMonka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ksenawojowniczka Pokaż wiadomość
Też szukam dobrego fryzjera w Warszawie, niestety posty powyżej, osób z 1 - 2 wiadomościami ogólnie na forum nie są dla mnei wiarygodne. Czy ktos faktycznie może kogoś kto zna się na koloryzacji szczególnie?
no to ja mogę polecić Pana Pawła z Cece. Mój ulubiony fryzjer od ever Nie raz polecałam i się to nie zmieniło.

Czytając różne wpisy i opowieści dziwnej treści o innych fryzjerach to określę jego jednym słowem, no dwoma: pełna profeska
Bardzo dobrze strzyże, bardzo dobrze dobiera kolory na włoski. Ja to teraz mam u niego stały repertuar, więc niespodzianek nie ma, ale chodzą do niego moje różne znajome i robią różne rzeczy (przyciemniają, rozjaśniają itd) i są także zadowolone.
Co dla mnie ważne, to p. Paweł jest kulturalny, uprzejmy, doskonale zna się na swoim fachu i jest pewien tego co robi i ogarnia się z tym szybko
no i sam salon i obsługa są na wysokim poziomie, co dla mnie jest też istotne.
Polecam zapisać się z wyprzedzeniem, bo czasem ciężko jest z terminami (wiem, że prowadzi szkolenia albo angażuje się w jakieś programy tv).
Spróbuj, sprawdź, powinnaś być zadowolona
MagdalenaMonka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 14:50   #3214
la'Mbria
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MagdalenaMonka Pokaż wiadomość
no to ja mogę polecić Pana Pawła z Cece. Mój ulubiony fryzjer od ever Nie raz polecałam i się to nie zmieniło.

Czytając różne wpisy i opowieści dziwnej treści o innych fryzjerach to określę jego jednym słowem, no dwoma: pełna profeska
Bardzo dobrze strzyże, bardzo dobrze dobiera kolory na włoski. Ja to teraz mam u niego stały repertuar, więc niespodzianek nie ma, ale chodzą do niego moje różne znajome i robią różne rzeczy (przyciemniają, rozjaśniają itd) i są także zadowolone.
Co dla mnie ważne, to p. Paweł jest kulturalny, uprzejmy, doskonale zna się na swoim fachu i jest pewien tego co robi i ogarnia się z tym szybko
Polecam zapisać się z wyprzedzeniem, bo czasem ciężko jest z terminami (wiem, że prowadzi szkolenia albo angażuje się w jakieś programy tv).
ceny przykładowe??

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

Cytat:
Napisane przez ksenawojowniczka Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie, no właśnie ja mam podobnie z czasem, że jak ma być 2,5 to nie 4..... ogólnie zauważyłam ( z tym myciem samemu włosów) że fryzjerzy dobrzy przeważnie nie traktują klienta jak trzeba, w sensie umyj sobie sam włosy, wysusz je itp....
traktują jak byle klienta, czyli "jak nie ty, to przyjdzie inny i tez zapłaci za usługę- wiem że jestem dobry/dobra więc biedy klepać nie będę bez ciebie"- nie lubię tego.

A tak w ogole jesli chodzi o przyzwoitych fryzjerów i ich cenniki to na jakim poziomie kształtują się ceny w salonach (wlosy do połowy pleców, farba-jeden kolor) bo ja tak dawno w salonie nie byłam że nawet nie wiem czy mnie stać na taką przyjemność

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 22:50   #3215
sabina984
Przyczajenie

Wlasnie, jak wyglada cenniki waszych fryzjerow ? Zwlaszcza za koloryzacje ?
sabina984 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 11:53   #3216
ksenawojowniczka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez MagdalenaMonka Pokaż wiadomość

No właśnie, jak cenowo?
Stary 2012-03-07, 15:23   #3217
wybOrOowa
Rozeznanie

GG do wybOrOowa

Witam dziewczyny czy mogłybyście polecić jakiegoś dobrego fryzjera na ursynowie? Potrzebuję fryzurki na ślub , pomóżcie
wybOrOowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 07:57   #3218
Majka84
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Marbella85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam na celowniku dwa salony, ale nie wiem który wybrać.
Pierwszy to Velure na Rembielińskiej. Któraś w Was tam była i może coś powiedzieć.
Drugi to Empire Salon, mają ze 3 salony. Mnie interesuje głownie ten na Saskiej Kępie. Byłabym bardzo wdzięczna, bo moje odrosty aż proszą się o farbę.

P.S. co sądzicie też o Rotorze na Chmielnej??
Czy Velure to salon, który mieści się w tym dużym białym budynku, chyba obok kwiaciarni? Jeśli tak to zdecydowanie nie polecam .
Jeśli chodzi o salon Empire na Saskiej to byłam tylko na podcięciu grzywki (a w zasadzie to likwidacji odrastającej grzywki)- wrażenia pozytywne.
Rotor na Chmielnej - też ok, polecam Panią Anię.
Majka84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 12:55   #3219
harmeen
Raczkowanie

No i w końcu trafiłam do Jot Ponieważ ciągle nie miałam czasu albo zapominałam zadzwonić i się umówić (a koniecznie chciałam się ściąć przed konkretną okazją i w końcu zostało mi mało czasu na zapisy), zapisałam się do pani Ani (do p. Anety terminy były na koniec marca ). Spodziewałam się może trochę większej zmiany fryzury... ale ponieważ w pierwszej kolejności trzeba było zająć się zniszczonymi końcówkami i ponieważ zaznaczyłam, że chciałabym móc potem ewentualnie jakkolwiek spiąć włosy (uprawiam sport i latające dookoła twarzy włosy mi potrafią bardzo uprzykrzać życie ), to pewnie stąd taki dobór fryzury. W sumie jestem zadowolona, zwłaszcza, że po myciu włosy się super układają

Choć następnym razem wypróbuję panią Anetę - może mi zaproponuje jakąś radykalną zmianę
harmeen jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 19:33   #3220
szczypulka
Przyczajenie

opinie o Ruby Blue

Czy ktoś zna ten salon w warszawie i orientuje jakie są tam ceny?
Czy strzyże tam fryzjer/ka godny polecenia ?

Edytowane przez szczypulka
Czas edycji: 2012-03-13 o 19:36
szczypulka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 12:29   #3221
cukierwarszawski
Przyczajenie

Max Station ul. Kwiatowa p. Julia. Na pierwszy rzut oka nie wzbudza zaufania ale naprawdę wie co robi Pomysłowa i kreatywna!

Zapraszam.
cukierwarszawski jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 18:08   #3222
Marbella85
Zakorzenienie

Dot.: opinie o Ruby Blue

Cytat:
Napisane przez szczypulka Pokaż wiadomość
Czy ktoś zna ten salon w warszawie i orientuje jakie są tam ceny?
Czy strzyże tam fryzjer/ka godny polecenia ?
poszukaj sobie w wątku, parę opinii było, ja zapamiętałam, że cenowo drogo
Marbella85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 20:55   #3223
aklina
Rozeznanie

Dot.: opinie o Ruby Blue

Cytat:
Napisane przez Marbella85 Pokaż wiadomość
poszukaj sobie w wątku, parę opinii było, ja zapamiętałam, że cenowo drogo
Jak dla mnie całkiem normalnie. 120zł za strzyżenie długich włosów
Stary 2012-03-18, 12:31   #3224
en_Rose
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez strawberka Pokaż wiadomość
napewno nie idź do Look&Beauty na al. K.E.N. nie dość, że krzywo strzygą, to jeszcze mają przesadzone mniemanie o swojej wielkości

niestety, zgadzam się z tą opinią...
en_Rose jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 19:13   #3225
yousty
Przyczajenie

Czy ktoś był w salonie 4 You na ul. Św. Wincentego na Bródnie, jeśli tak to jakie macie doświadczenia jeśli chodzi o ten salon. Codziennie obok niego przechodzę i mam ochotę do niego wstąpić ale się boję. Potrzebuję zrobić na wiosnę odrosty i może coś zmienić w swojej fryzurze ale to dopiero jak urodzę
yousty jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 23:26   #3226
strawberka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez en_Rose Pokaż wiadomość
niestety, zgadzam się z tą opinią...
o nic się nie zmieniło jak widzę po tylu miesiącach/latach od mojej opinii? jaką ty miałaś z nimi historię ?
Stary 2012-03-22, 07:28   #3227
kamirla
Raczkowanie

GG do kamirla

Cześć, byłam wczoraj robic blond pasemka w salonie Smolna 10 u p. Elżbiety. Mam włosy długie, więc trwało to trochę (niecałe 4h - przerażające!), ale wyszłam bardzo zadowolona. Zapłaciłam 180zł z podcięciem końcówek, takze cena bardzo dobra. Kosmetyki Loreala. Polecam!
kamirla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 15:42   #3228
AnetaChan
Rozeznanie

Ja zdecydowanie polecam TEN salon http://tensalon.pl/ tani nie jest, ale to, co Łukasz robi z wlosami...
AnetaChan jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 11:12   #3229
uska75
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 4

witam, a jak nazywa się ten salon, mam xle zrobione pasemka-miały być jasne a sa zólte- a tak uczulałam pania fryzjerke że nie chce złotych-żóltych. proszę podaj nazwe lub telefon?dzięki

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Cytat:
Napisane przez kamirla Pokaż wiadomość
Cześć, byłam wczoraj robic blond pasemka w salonie Smolna 10 u p. Elżbiety. Mam włosy długie, więc trwało to trochę (niecałe 4h - przerażające!), ale wyszłam bardzo zadowolona. Zapłaciłam 180zł z podcięciem końcówek, takze cena bardzo dobra. Kosmetyki Loreala. Polecam!
hej,proszę o nazwę salonu, czy to ten gdzie jest fitness itp? szukam od 3 lat desperacko dobrego fryzjera, byłam już od taniego do bardzo drogiego i wciaż nie tak-chce ładne jasne pasemka i troche ciemniejszych.czy to ten salon gdzie jest fitness?
uska75 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 12:07   #3230
makeupnotwar
Wtajemniczenie

ja po raz kolejny polecam Sempre Piu i Grzegorza - zarówno wizażankom jak i ich facetom. Mój TŻ jest nimi zachwycony, a i ja zdecydowałam się na radykalną metamorfozę... nawet mają zniżkę studencką bardzo, bardzo fajny salon, a jakoś mało znany

makeupnotwar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 19:17   #3231
EwelinaJulia
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez wybOrOowa Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny czy mogłybyście polecić jakiegoś dobrego fryzjera na ursynowie? Potrzebuję fryzurki na ślub , pomóżcie
Polecam ZenPlace na Imielinie, niedaleko metra! Adres bodajże Miklaszewskiego 5. Co prawda ja nie robiłam fryzury na ślub, tylko ścinałam włosy itp. (super, p. Sylwia świetnie doradziła, teraz się nareszcie same układają i rosną, jak trzeba), ale widziałam i słyszałam o fryzurach weselnych, wiec radze się samemu iść i przekonać. Naprawde, mysle, ze pani Sylwia potrafi czynic cuda z wlosami, a samo miejsce niesamowicie przyjemne, z klimatem. Zreszta zobacz sama, do slubu masz pewnie jeszcze troszke czasu, wiec przekonaj sie np. scinajac czyc cos Ja jestem zadowolona i nie raz jeszcze tam pójdę!
EwelinaJulia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 12:28   #3232
intense2103
Raczkowanie

A propos fryzury na wesele - potrzebuję dobrego i niedrogiego fryzjera na grochowie, najlepiej w okolicach ronda wiatraczna. Czy któraś z Was ma jakiś pomysł?
Stary 2012-03-29, 15:07   #3233
stokrotaa
Przyczajenie

Polecam P Iwone z Instytutu kerastase gdybyście sie panie nie mogły dodzwonic do nich bo maja naprawde duzo pracy dzwońcie na jej komórke 501 068 793 napewno znajdzie dla was miejsce indywidualnie warto pięknie robi balejage jest genialna.Ja bardzo sie ciesze i polecem ja kazdej kolezance bo nawet co sie zadko zdzrza doradza kosmetyki. Do pielegnacji w domu.
stokrotaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 14:20   #3234
wybOrOowa
Rozeznanie

GG do wybOrOowa

Cytat:
Napisane przez EwelinaJulia Pokaż wiadomość
Polecam ZenPlace na Imielinie, niedaleko metra! Adres bodajże Miklaszewskiego 5. Co prawda ja nie robiłam fryzury na ślub, tylko ścinałam włosy itp. (super, p. Sylwia świetnie doradziła, teraz się nareszcie same układają i rosną, jak trzeba), ale widziałam i słyszałam o fryzurach weselnych, wiec radze się samemu iść i przekonać. Naprawde, mysle, ze pani Sylwia potrafi czynic cuda z wlosami, a samo miejsce niesamowicie przyjemne, z klimatem. Zreszta zobacz sama, do slubu masz pewnie jeszcze troszke czasu, wiec przekonaj sie np. scinajac czyc cos Ja jestem zadowolona i nie raz jeszcze tam pójdę!
dzięki , najgorsze jest to że ślub mam za 2 miesiące i potrzebuję kogoś sprawdzonego i na "już"
Stary 2012-04-03, 15:10   #3235
mag-ia1
Raczkowanie

Byłam w polecanym tutaj salonie Jot, ja nie polecam
Mam wrażenie, że panie umawiają za dużo osób, więc się nie wyrabiająPomijam,że już na wejściu było 0k.20min. opóźnienie, to z kolorem siedziałam 3 razy dłużej niż powinnam, bo pani, która się mną zajmowała, miała jeszcze kilka innych klientek do obsłużenia dodam, że umówiona byłam do pani Anety, ale farbę nakładała mi jakaś dziewczyna, czesała mnie inna fryzjerka, ogólnie straszny chaos, wynikiem czego są zbyt szerokie pasma, za jasnej farby zamiast delikatnych refleksów
mag-ia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 15:29   #3236
blue_apple
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mag-ia1 Pokaż wiadomość
Byłam w polecanym tutaj salonie Jot, ja nie polecam
Mam wrażenie, że panie umawiają za dużo osób, więc się nie wyrabiająPomijam,że już na wejściu było 0k.20min. opóźnienie, to z kolorem siedziałam 3 razy dłużej niż powinnam, bo pani, która się mną zajmowała, miała jeszcze kilka innych klientek do obsłużenia dodam, że umówiona byłam do pani Anety, ale farbę nakładała mi jakaś dziewczyna, czesała mnie inna fryzjerka, ogólnie straszny chaos, wynikiem czego są zbyt szerokie pasma, za jasnej farby zamiast delikatnych refleksów
ja zawsze polecam Jot, ale farbowania koleżanka, która polecała mi Jot, również nie poleca czyli farbować tam nie warto...

zawsze jak czekam na swoją kolej, to widzę, że p. Aneta tylko mówi jaki ma być kolor, co zmieszać, ewentualnie to miesza, a nakłada już kto inny, ale tak, to jest chyba zawsze u fryzjera?
z czesaniem tylko niefajnie, w końcu umówiłaś się do p. Anety, a nie do kogoś innego.
blue_apple jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 15:41   #3237
mag-ia1
Raczkowanie

co innego jak trzeba nałożyć farbę na całe włosy, to można chyba zlecić każdemu, pewnie nawet ja dałabym radę,
ale z refleksami,balejażem do tego to już trzeba mieć rękę, żeby umiejętnie wybrać odpowiednie pasma do kolorowania...
Jestem rozczarowana, bo bardzo długo czekałam na wizytę, a tu taka wtopa
mag-ia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 11:58   #3238
therosalie
Przyczajenie

byl ktos moze w f-bazar? moze w dodatku u Sandry?
szukam dobrego fryzjera,ktory mi zrobi bardzo delikatne ombre hair ,cena nie gra roli
therosalie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 17:24   #3239
Cyraneczka
Przyczajenie

Witam

Szukam fryzjera pracującego na farbach firmy Goldwell? Możecie polecić kogoś dobrego w Warszawie, najlepiej z doświadczeniem w farbowaniu w odcieniach naturalnego i złotego blondu?
Cyraneczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 08:06   #3240
kalotinos24
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez stokrotaa Pokaż wiadomość
Polecam P Iwone z Instytutu kerastase gdybyście sie panie nie mogły dodzwonic do nich bo maja naprawde duzo pracy dzwońcie na jej komórke 501 068 793 napewno znajdzie dla was miejsce indywidualnie warto pięknie robi balejage jest genialna.Ja bardzo sie ciesze i polecem ja kazdej kolezance bo nawet co sie zadko zdzrza doradza kosmetyki. Do pielegnacji w domu.
O tak byłem rok temu w wakacje na diagnozie włosa właśnie u niej, świetna fryzjerka zna sie na tej robocie potrafi doradzić co i jak najlepsze jest to,że grosza nie zapłaciłem.
Miałem się tam wybrać na męskie cięcie,ale jak zobaczyłem ile by mnie to kosztowało odpuściłem.... nie mniej jednak tam pracują jedni z lepszych fryzjerów i śmiało można ich polecić

Tagi
atelier, bemowo, bob, darmowe, dlugie wlosy, dobry fryzjer warszawa, dojazd, dom, farbowanie, fryzjer, fryzjerki, fryzura, irokez, metamorfoza, męski fryzjer, mobilny, opinie, problem, rudy, salon, stażysci, stylista, syntetyczne, ślubna, warkoczyki, warszawa, z dojazdem, zielone włosy, zła koloryzacja

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości