Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-08, 14:10   #3301
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Super Girl Pokaż wiadomość
Czy ktoś jeszcze, poza jedną wizażanką, która kilkakrotnie zachwalała salon Piu Sempre, może jeszcze coś powiedzieć na temat strzyżenia w tym salonie? Będę wdzięczna, bo potrzebuję szybko strzyżenia, a strzyżenie u mojej ulubionej fryzjerki (Marii Korzeniowskiej) jest już wg mnie trochę za drogie.
ja już nie rekomenduję, bo jedyny fryzjer, do którego tam chodziłam, zmienił pracę. wiem, że panie są sympatyczne bardzo, ale nie wiem, jak strzygą
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 14:23   #3302
Super Girl
Rozeznanie
 
Avatar Super Girl
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 651
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

A możesz powiedzieć gdzie teraz chodzisz się strzyc i czy jesteś zadowolona?
__________________
KLIKNIJ I POMÓŻ ZWIERZĘTOM:

Super Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 14:48   #3303
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

mogę powiedzieć, gdzie nie chodzić, bo poszłam do federica moreno w arkadii i wyglądam po prostu żałośnie :P serio. wiem że mój fryzjer marzeń pracuje teraz na tamce, ale nie byłam na razie, muszą mi odrosnąć po tej MASAKRZE jaką teraz muszę nosic... :/
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 15:54   #3304
Super Girl
Rozeznanie
 
Avatar Super Girl
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 651
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ech, dlaczego tak trudno znaleźć przyzwoitego fryzjera????
__________________
KLIKNIJ I POMÓŻ ZWIERZĘTOM:

Super Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 13:17   #3305
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Czy możecie mi polecić FRYZJERA/KĘ który dobrze i tanio zetnie mi grzywkę na bok i końcówki na włosach?
(Bielany, Zoliborz, Bemowo, Bialoleka nawet :P, Praga, obojetnie ..)

pytam bo ostatnio moja kolezanka poszla na koncowki.. baba sciela jej zamiast proszonych 2 cm to 10 cm i lewa strona jest krotsza od prawej ;/ inna klezanka poszla na grzywke to jej wystrzepila tak inna fryzjerka ze sama sobie lepiej by zrobila.. dlatego pytam o poleconego, zebym nie plakala
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 18:41   #3306
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Czy możecie mi polecić FRYZJERA/KĘ który dobrze i tanio zetnie mi grzywkę na bok i końcówki na włosach?
(Bielany, Zoliborz, Bemowo, Bialoleka nawet :P, Praga, obojetnie ..)

pytam bo ostatnio moja kolezanka poszla na koncowki.. baba sciela jej zamiast proszonych 2 cm to 10 cm i lewa strona jest krotsza od prawej ;/ inna klezanka poszla na grzywke to jej wystrzepila tak inna fryzjerka ze sama sobie lepiej by zrobila.. dlatego pytam o poleconego, zebym nie plakala
2 osoby w Miłek Design (wypróbowałam już 4) więc polecam Kasia Miłek i Grześ, a jestem wymagająca...pracują w 2 różnych miejscach na Dąbrowskiego i Hożej.

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Super Girl Pokaż wiadomość
Ech, dlaczego tak trudno znaleźć przyzwoitego fryzjera????
wyjechali? mają swoją wizje?
np. jak proszę żeby włosy wycieniować do przedziałka który jest po prawej stronie to cieniują do przedziałka środkowego, po myciu włosów i ułożeniu jak zwykle do prawego cieniowanie wygląda jakby z jednej stronie było krótsze...no ale teraz dzięki Grzesiowi mam ok.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 08:04   #3307
Super Girl
Rozeznanie
 
Avatar Super Girl
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 651
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
2 osoby w Miłek Design (wypróbowałam już 4) więc polecam Kasia Miłek i Grześ, a jestem wymagająca...pracują w 2 różnych miejscach na Dąbrowskiego i Hożej.

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------


wyjechali? mają swoją wizje?

np. jak proszę żeby włosy wycieniować do przedziałka który jest po prawej stronie to cieniują do przedziałka środkowego, po myciu włosów i ułożeniu jak zwykle do prawego cieniowanie wygląda jakby z jednej stronie było krótsze...no ale teraz dzięki Grzesiowi mam ok.
No mi właśnie przeszkadza, że większość fryzjerów tej wizji nie ma. Byłam jakiś czas temu u Kasi Miłek. Poprosiłam ją, żeby wymyśliła mi coś nowego na głowie, a u mnie jest z czego kombinować, bo mam bardzo gęste, grube, długie włosy. A ona wycieniowała mi tylko lekko końcówki Ot cała jej wizja.
__________________
KLIKNIJ I POMÓŻ ZWIERZĘTOM:

Super Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-11, 12:00   #3308
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Super Girl Pokaż wiadomość
No mi właśnie przeszkadza, że większość fryzjerów tej wizji nie ma. Byłam jakiś czas temu u Kasi Miłek. Poprosiłam ją, żeby wymyśliła mi coś nowego na głowie, a u mnie jest z czego kombinować, bo mam bardzo gęste, grube, długie włosy. A ona wycieniowała mi tylko lekko końcówki Ot cała jej wizja.
może u mnie bardziej się starała bo byłam na poprawce po Sławku
ale ja dokładnie jej powiedziałam co chce i to dostałam, dobre cięcie było widoczne bo ludzie komplementowali
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 14:36   #3309
cowie
Zakorzenienie
 
Avatar cowie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 226
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Czy możecie mi polecić FRYZJERA/KĘ który dobrze i tanio zetnie mi grzywkę na bok i końcówki na włosach?
(Bielany, Zoliborz, Bemowo, Bialoleka nawet :P, Praga, obojetnie ..)

pytam bo ostatnio moja kolezanka poszla na koncowki.. baba sciela jej zamiast proszonych 2 cm to 10 cm i lewa strona jest krotsza od prawej ;/ inna klezanka poszla na grzywke to jej wystrzepila tak inna fryzjerka ze sama sobie lepiej by zrobila.. dlatego pytam o poleconego, zebym nie plakala

Ja mam swoją ulubioną fryzjerkę, ale to w wawrze. A może to już anin? Salon nazywa się kamela, fryzjerka Sylwia.
Wszystko nie wygląda jak superprofesjonalne salony. To jest mały salonik stworzony w domu. Fryzjerka również "nie uczesana", nie umalowana. No ale za to jak strzyże Cała moja rodzina do niej chodzi i wszyscy zgodnie przyznają, że nie chodzili do lepszego fryzjera.
Może wizji nadzwyczajnej nie ma, ale za to robi DOKŁADNIE to o co się ją poprosi. A włosy się potem same układają
No i ceny baaardzo przystępne.
cowie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 18:36   #3310
pannanikt3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 64
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Czy któraś Was ma jakieś doświadczenia z którymś z salonów JLD w stolicy i mogłaby coś polecić?
pannanikt3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 12:27   #3311
anies79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

mega rozbudowany wątek...wiec pewnie się powtórzę

dziewczyny
szukam sprawdzonego, dobrego fryzjera w Warszawie, ale nie takiego za 100 zł tylko stylisty, któremu można zaufać, który pracuje na dobrych kosmetykach nie ma znaczenia gdzie przyjmuje, jak jest wart, pojadę wszędzie!

pls...podrzućcie jakieś namiary!!!
anies79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-12, 13:02   #3312
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez cowie Pokaż wiadomość
Ja mam swoją ulubioną fryzjerkę, ale to w wawrze. A może to już anin? Salon nazywa się kamela, fryzjerka Sylwia.
Wszystko nie wygląda jak superprofesjonalne salony. To jest mały salonik stworzony w domu. Fryzjerka również "nie uczesana", nie umalowana. No ale za to jak strzyże Cała moja rodzina do niej chodzi i wszyscy zgodnie przyznają, że nie chodzili do lepszego fryzjera.
Może wizji nadzwyczajnej nie ma, ale za to robi DOKŁADNIE to o co się ją poprosi. A włosy się potem same układają
No i ceny baaardzo przystępne.
Widzę, że w Wawrze sporo perełek Ja kiedyś chodziłam do Alisse na farbowanie (Ale nie wiem, czy nadal stosują farby Intercosmo Voila, które moim zdaniem są fenomenalne) i na delikatne podcinanie (jak się powie pani Ali centymetr to jest centymetr ), a teraz chodzę do Fanaberii (też Marysin Wawerski), do pani Mai, miałam tam robione prostowanie keratynowe Encanto, tutaj podcinałam włosy. Moja mama chodzi tam na Encanto i farbowanie- dużym plusem jest to, że farbują Matrixem nie tym na europejski, a na amerykański rynek. Różnica w tych farbach jest bardzo duża Ja już sobie nie wyobrażam teraz gdzieś dalej jeździć do fryzjera
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 13:16   #3313
cowie
Zakorzenienie
 
Avatar cowie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 226
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Widzę, że w Wawrze sporo perełek Ja kiedyś chodziłam do Alisse na farbowanie (Ale nie wiem, czy nadal stosują farby Intercosmo Voila, które moim zdaniem są fenomenalne) i na delikatne podcinanie (jak się powie pani Ali centymetr to jest centymetr ), a teraz chodzę do Fanaberii (też Marysin Wawerski), do pani Mai, miałam tam robione prostowanie keratynowe Encanto, tutaj podcinałam włosy. Moja mama chodzi tam na Encanto i farbowanie- dużym plusem jest to, że farbują Matrixem nie tym na europejski, a na amerykański rynek. Różnica w tych farbach jest bardzo duża Ja już sobie nie wyobrażam teraz gdzieś dalej jeździć do fryzjera

W ogóle często w takich małych, tanich i nie rozreklamowanych salonach można (choć to nie reguła) spotka naprawdę ludzi z pasją i talentem. Poza tym wydaje mi się, że oni potrafią zachować indywidualność i upodobania klienta,
Bo czasem w takich "ekskluzywnych" salonach ktoś ma jakąś dziwną wizję i dąży do samorealizacji zapominając o tym, czego tak naprawdę chce klient
cowie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 14:06   #3314
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez cowie Pokaż wiadomość
W ogóle często w takich małych, tanich i nie rozreklamowanych salonach można (choć to nie reguła) spotka naprawdę ludzi z pasją i talentem. Poza tym wydaje mi się, że oni potrafią zachować indywidualność i upodobania klienta,
Bo czasem w takich "ekskluzywnych" salonach ktoś ma jakąś dziwną wizję i dąży do samorealizacji zapominając o tym, czego tak naprawdę chce klient
Ja akurat nie chodzę do fryzjera z nadzieją, że on zrealizuje na mnie swoją wizję, bo wiem, w czym ja się dobrze czuję, dlatego dla mnie fryzjer powinien być osobą, która po prostu zrobi to o co ją poproszę

Mnie najbardziej do niektórych salonów w centrum zniechęciło to, iż w niektórych z nich używają innych produktów, niż mówią. I nie jest to rzadka praktyka Mnie nie zależy na tym, by mój fryzjer pracował np. na Kerastase (właściwie, tego to bym nawet nie chciała ), ale chcę wiedzieć dokładnie, jakiego używa szamponu, jakiej maski, jakiej farby. W tańszych, osiedlowych salonach też się zdarza podmienianie produktów dlatego ja staram się chodzić do osób, które znam i którym ufam

Ja nie wiem, jak jest teraz z Alisse- sama tam kiedyś farbowałam na blond i byłam niesamowicie zadowolona, ale jak już moja siostra tam zaczęła chodzić to nie wiem, czy innych farb używali, ale u niej efekt nie był najlepszy Więc bardzo możliwe, że zaczęli pracować na innych farbach... bo teraz sama siostrze farbuję tymi Intercosmo i jesteśmy zadowolone z efektów. No i z tego co wiem, to teraz została tylko jedna fryzjerka, wszyscy stamtąd pouciekali Więc nie wiem, ile jeszcze ten salon będzie funkcjonował.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 13:09   #3315
jenta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 578
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Polecam DG Studio na ul. Widok w Śródmieściu. Dwa razy robiłam kolor z refleksami i strzyżenie. Dziś p. Zosia naprawiła mi zniszczoną fryzurę, która była dziełem fryzjerki z Wareckiej. Dostałam sporo dobrych rad odnośnie pielęgnacji i wyboru fryzur. Wcześniej byłam sceptyczna co do tego salonu, bo nieraz odmawiały przyjęcia klientki, mimo że kilka fryzjerek naraz sobie siedziało. No ale jakby co to pani Zosia zna się na włosach i pomyśli zanim zrobi, i wszystko wytłumaczy. Tylko ciągnie mocno przy myciu :P
jenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 12:38   #3316
Super Girl
Rozeznanie
 
Avatar Super Girl
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 651
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Muszę trochę zweryfikować swoją opinię o Miłek Design. Tym razem zamiast do właścicielki poszłam do zwykłej stylistki. Pomimo tego, że wskutek pomyłki przy zapisywaniu, fryzjerka jednocześnie strzygła mnie i nakładała farbę dwóm innym paniom, to dla każdej z nas znalazła czas, żeby porozmawiać o naszych oczekiwaniach, przyjrzeć się buzi, pokombinować, co by do niej najbardziej pasowało, polecić kosmetyki, itd. Fryzura może nie odmieniła jakoś radykalnie mojego wizerunku, ale jest bardzo twarzowa i odświeżyła mój wygląd. To co bardzo mi się u nich podoba, to że traktuje się tam klienta z szacunkiem i uwagą, co nie jest niestety normą w warszawskich salonach, zwłaszcza tych droższych.
__________________
KLIKNIJ I POMÓŻ ZWIERZĘTOM:

Super Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 15:36   #3317
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez Super Girl Pokaż wiadomość
Muszę trochę zweryfikować swoją opinię o Miłek Design. Tym razem zamiast do właścicielki poszłam do zwykłej stylistki. Pomimo tego, że wskutek pomyłki przy zapisywaniu, fryzjerka jednocześnie strzygła mnie i nakładała farbę dwóm innym paniom, to dla każdej z nas znalazła czas, żeby porozmawiać o naszych oczekiwaniach, przyjrzeć się buzi, pokombinować, co by do niej najbardziej pasowało, polecić kosmetyki, itd. Fryzura może nie odmieniła jakoś radykalnie mojego wizerunku, ale jest bardzo twarzowa i odświeżyła mój wygląd. To co bardzo mi się u nich podoba, to że traktuje się tam klienta z szacunkiem i uwagą, co nie jest niestety normą w warszawskich salonach, zwłaszcza tych droższych.
Naprawde fryzjerka nakladala farbe? Bardzo sie zdziwilam bo do tego sa wyznaczone osoby, fryzjer tylko informuje koloryste co z czym wymieszac.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 15:54   #3318
Super Girl
Rozeznanie
 
Avatar Super Girl
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 651
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Nakładała oczywiście asystentka, ale ona wybierała kolor, preparaty, kontrolowała czas i zaglądała co jakiś czas, czy wszystko w porządku.
__________________
KLIKNIJ I POMÓŻ ZWIERZĘTOM:

Super Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 09:50   #3319
Saaandiiii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Hej dziewczyny czy mogłybyście mi pomóc ?

Nie będe oryginalna pisząć że szukam dobrego fryzjera w Warszawie :P mam długie(do pasa) grube włosy. Są falowane i puszace się stad trzeba mieć naprawde dobrą rękę by się ładnie ułożyły.
http://www.youtube.com/user/sandrolinska/videos tutaj macie linka, by zobaczyć jak teraz wyglądają, najczęsciej je wiąże ze wzgledu na to,że nie sa ładnie wystylizowane

Czy znacie jakiegoś dobrego fachowca kótry mógłby sie nimi zając jakąś dobra fryzurę doradzić?

Piszcie gdzie i do kogo atakże w jakiej cenie buuuuziaki !
Saaandiiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-17, 12:22   #3320
cowie
Zakorzenienie
 
Avatar cowie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 226
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Saaandiiii Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny czy mogłybyście mi pomóc ?

Nie będe oryginalna pisząć że szukam dobrego fryzjera w Warszawie :P mam długie(do pasa) grube włosy. Są falowane i puszace się stad trzeba mieć naprawde dobrą rękę by się ładnie ułożyły.
http://www.youtube.com/user/sandrolinska/videos tutaj macie linka, by zobaczyć jak teraz wyglądają, najczęsciej je wiąże ze wzgledu na to,że nie sa ładnie wystylizowane

Czy znacie jakiegoś dobrego fachowca kótry mógłby sie nimi zając jakąś dobra fryzurę doradzić?

Piszcie gdzie i do kogo atakże w jakiej cenie buuuuziaki !

Rozumiem, że to Ty jesteś na tych filmikach?
Nie pomogę Ci z fryzjerem w tej sprawie, natomiast patrząc na Twoją twarz zdecydowanie ładnie Ci jest tak jak na tym filmiku: http://www.youtube.com/watch?v=wfmcl1w2Ry0&feature=plcp.
Ładnie również wyglądasz z całkowicie spiętymi włosami.
Jeżeli chcesz nosić je rozpuszczone, moim zdaniem bardzo ładnie wyglądałabyś w grzywce. Takiej prostej, grubej
__________________
Alek, 13tc
Tarczycówka



18.05.2015
Leoś
cowie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 14:01   #3321
mag-ia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 291
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

ciągle szukam kogoś potrafiącego dobrze dobrać i nałożyć kolor

Edytowane przez mag-ia1
Czas edycji: 2012-07-19 o 14:04
mag-ia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 14:35   #3322
laurnealea
Raczkowanie
 
Avatar laurnealea
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 194
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Naprawde fryzjerka nakladala farbe? Bardzo sie zdziwilam bo do tego sa wyznaczone osoby, fryzjer tylko informuje koloryste co z czym wymieszac.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
U Miłka byłam miesiąc temu i farbę nakładała mi fryzjerka.
laurnealea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 11:02   #3323
Malina_W
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

A ja polecam hair a porter na Mokotowie (w hotelu Hyatt). Strzygę sie tam od roku u różnych fryzjerów (Ela, Ania, Leszek) i wiadomo, u każdego jest to nieco inne strzyżenie, bo każdy fryzjer ma inną technikę. Ale za każdym razem wychodzę stamtąd bardzo zadowolona. Świetna atmosfera, porządny salon, nie tylko dla snobów (mimo, że w takim hotelu).
Malina_W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 11:18   #3324
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Malina_W Pokaż wiadomość
A ja polecam hair a porter na Mokotowie (w hotelu Hyatt). Strzygę sie tam od roku u różnych fryzjerów (Ela, Ania, Leszek) i wiadomo, u każdego jest to nieco inne strzyżenie, bo każdy fryzjer ma inną technikę. Ale za każdym razem wychodzę stamtąd bardzo zadowolona. Świetna atmosfera, porządny salon, nie tylko dla snobów (mimo, że w takim hotelu).
jakie ceny? mycie-cięcie-modelowanie?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 12:37   #3325
Malina_W
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
jakie ceny? mycie-cięcie-modelowanie?
150 zł za mycie ze strzyżeniem i modelowaniem
Malina_W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 11:01   #3326
Kala_88
Rozeznanie
 
Avatar Kala_88
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 637
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Widzę, że w Wawrze sporo perełek Ja kiedyś chodziłam do Alisse na farbowanie (Ale nie wiem, czy nadal stosują farby Intercosmo Voila, które moim zdaniem są fenomenalne) i na delikatne podcinanie (jak się powie pani Ali centymetr to jest centymetr ), a teraz chodzę do Fanaberii (też Marysin Wawerski), do pani Mai, miałam tam robione prostowanie keratynowe Encanto, tutaj podcinałam włosy. Moja mama chodzi tam na Encanto i farbowanie- dużym plusem jest to, że farbują Matrixem nie tym na europejski, a na amerykański rynek. Różnica w tych farbach jest bardzo duża Ja już sobie nie wyobrażam teraz gdzieś dalej jeździć do fryzjera
Ja mieszkam w Wawrze ale chodziłam tutaj tylko do Fanaberii do p. Mai, i chyba tam wrócę. Nie do końca mam po drodze ale zawsze bylam z niej zadowolona, ale tylko z niej. Miła, sympatyczna i zawsze ładnie podetnie. teraz chcę znowu podciąć włosy dość znacznie i chyba właśnie do niej pójdę Robiłam też u niej lekką dekoloryzację i pasemka i też bardzo ładnie zrobiła, polecam
A o jakich jeszcze dobrych fryzjerach w tych okolicach wiesz?
__________________
www.pustamiska.pl - tylko kliknięcie i pomagasz
Kala_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 11:31   #3327
rochelle_
Mów mi Rosia :)
 
Avatar rochelle_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 364
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

cześć dziewczyny!

Moja ulubiona fryzjerka zmieniła miejsce zamieszkania, więc szukam nowej Zna któraś jakiś dobry salon i fryzjerkę na Ochocie?
rochelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 12:10   #3328
Kamilka24
Raczkowanie
 
Avatar Kamilka24
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: bdb miasto
Wiadomości: 416
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

hej, poszukuję fryzjera który świetnie dobiera kolor włosów, maluje; macie kogoś na prawdę sprawdzonego, ew. zdjęcia ??
Kamilka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 19:21   #3329
nucha92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 223
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Witam! poszukuję naprawdę dobrego fryzjera/stylisty w Warszawie (najlepiej centrum, ewentualnie z przyzwoitym dojazdem, bo nie jestem z W.). cena nie gra roli. planuję się obciąć bardzo krótko (na chłopaka), dlatego zależy mi, żeby nikt tego nie popsuł. bardzo proszę o wskazówki
nucha92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 09:47   #3330
Kamilka24
Raczkowanie
 
Avatar Kamilka24
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: bdb miasto
Wiadomości: 416
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

halo halo
Kamilka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:56.