Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-07-29, 12:21   #3331
kathy579
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Kamilka24 Pokaż wiadomość
halo halo
dziewczyny wystarczy poczytać forum, całe forum jest właśnie o tym

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

Cytat:
Napisane przez nucha92 Pokaż wiadomość
Witam! poszukuję naprawdę dobrego fryzjera/stylisty w Warszawie (najlepiej centrum, ewentualnie z przyzwoitym dojazdem, bo nie jestem z W.). cena nie gra roli. planuję się obciąć bardzo krótko (na chłopaka), dlatego zależy mi, żeby nikt tego nie popsuł. bardzo proszę o wskazówki
czytamy

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 21:45   #3332
Kamilka24
Raczkowanie

czytam czytam ;-) ale w wiekszosci jest odnosnie strzyzenia a mi chodzi o kogos kto idealnie dobiera kolor, któraś z Was ma juz kogos sprawdzonego ??

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

slyszalam ze bdb salon to Apogeum ?
Kamilka24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 11:13   #3333
Malina_W
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez nucha92 Pokaż wiadomość
Witam! poszukuję naprawdę dobrego fryzjera/stylisty w Warszawie (najlepiej centrum, ewentualnie z przyzwoitym dojazdem, bo nie jestem z W.). cena nie gra roli. planuję się obciąć bardzo krótko (na chłopaka), dlatego zależy mi, żeby nikt tego nie popsuł. bardzo proszę o wskazówki
Ja, tak jak wspominałam parę postów wcześniej, bardzo polecam Hair-a-Porter na rogu Belwederskiej i Gagarina. Strzygłam się tam u trzech fryzjerów: Ela, Ania i Leszek i myślę, że każdy jest świetny!
Malina_W jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 22:13   #3334
vshila
Raczkowanie

Wszystkie 'zwariowane' fryzury robi Althair, chodziłam do nich kiedy byli w Lublinie, teraz się przenieśli do Wawy Adres wg. ich strony: ul. Marszałkowska 27/35 lok22. Kamilka24, myślę że ci mogą podpasować
vshila jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 12:25   #3335
LiptonGreenTea
Przyczajenie

Fryzjer/ Stylista w Warszawie

Witam,
Jestem chłopakiem, mam 18 lat. Od kilku lat noszę długie włosy z którymi postanowiłem się rozstać. Poszukuję jakiegoś dobrego stylisty w Warszawie, który dobierze nową fryzurę do moich rysów twarzy, typu włosów itp. Szukam jakiegoś fachowca z którym na początku będę mógł omówić nową fryzurę itp, gdyż ciężko jest mi się rozstawać z moimi kudłami
LiptonGreenTea jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 09:39   #3336
shedub
Raczkowanie

A czy któraś z Was była w salonie "motylem jestem" na woli bądź "luzztro" na pradze północ w tesco?
shedub jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 19:31   #3337
agneshelene
Raczkowanie

Ktoś zachwalał "Empire" na Saskiej Kępie... byłam tam dzisiaj i dawno nie wróciłam tak zła od fryzjera. Miło, kameralnie, ale raz, że cena nie pokrywała się z cennikiem na ich stronie internetowej (zapłaciłam dwa razy tyle), a dwa, że fryzjerka nawet nie spojrzała na moje włosy przed umyciem ich; miałam bardzo zniszczone końcówki, z czego niektóre krótsze pasma również były mocno wysuszone i porozdwajane. W dodatku powiedziałam wyraźnie, że zapuszczam włosy i chcę cięte na prosto, a ona mi wycieniowała końcówki, w dodatku krzywo, przez co wyglądam, jakby mi ktoś lub coś poszarpało włosy
agneshelene jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 21:34   #3338
nhung
Zadomowienie

Chciałabym pofarbować włosy na turkus, róż lub na jakiś inny ekstremalny kolor - gdzie w Warszawie znajdę fryzjera, który się nie będzie patrzył na mnie krzywo?

Cytat:
Napisane przez agneshelene Pokaż wiadomość
Ktoś zachwalał "Empire" na Saskiej Kępie... byłam tam dzisiaj i dawno nie wróciłam tak zła od fryzjera. Miło, kameralnie, ale raz, że cena nie pokrywała się z cennikiem na ich stronie internetowej (zapłaciłam dwa razy tyle), a dwa, że fryzjerka nawet nie spojrzała na moje włosy przed umyciem ich; miałam bardzo zniszczone końcówki, z czego niektóre krótsze pasma również były mocno wysuszone i porozdwajane. W dodatku powiedziałam wyraźnie, że zapuszczam włosy i chcę cięte na prosto, a ona mi wycieniowała końcówki, w dodatku krzywo, przez co wyglądam, jakby mi ktoś lub coś poszarpało włosy
Współczuję, naprawdę
nhung jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 13:00   #3339
Himee
Raczkowanie

Witam, mam pytanie odnośnie Miłek Design. Czy ceny rzeczywiście zgadzają się z cennikiem podanym na stronie?
Himee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 13:11   #3340
najada_naj
Zadomowienie

Byłam wreszcie w Hair a Porter - no w końcu fryzjer, z którego wyszłam bardzo zadowolona! Świetne cięcie, ale i superuczesanie - lekkie, nie sklejone włosy, bez tego koszmarnego ulizania na szczotce. I dotego jaki sympatyczny fryzjer się mną zajmował (Leszek). Polecam, wracam tam niebawem, spodobało mi się bardzo.
najada_naj jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 19:21   #3341
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez Himee Pokaż wiadomość
Witam, mam pytanie odnośnie Miłek Design. Czy ceny rzeczywiście zgadzają się z cennikiem podanym na stronie?
Tak

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk

...and I will wear him
As i do thee...

Stary 2012-08-23, 07:38   #3342
moni2785
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Byłam wreszcie w Hair a Porter - no w końcu fryzjer, z którego wyszłam bardzo zadowolona! Świetne cięcie, ale i superuczesanie - lekkie, nie sklejone włosy, bez tego koszmarnego ulizania na szczotce. I dotego jaki sympatyczny fryzjer się mną zajmował (Leszek). Polecam, wracam tam niebawem, spodobało mi się bardzo.
Witam a czy mogłabyś powiedzieć jak kształtują się tam ceny chodzi konkretnie o koloryzacje. Dzięki
moni2785 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 11:15   #3343
trulina
Raczkowanie

może ktoś polecić w miarę taniego fryzjera,ktory ostrzyże jakoś fajnie moje długie i niesforne włosy?Najchętniej Praga Południe lub centrum,ale jestem skłonna podjechać dalej
trulina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 11:50   #3344
najada_naj
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez moni2785 Pokaż wiadomość
Witam a czy mogłabyś powiedzieć jak kształtują się tam ceny chodzi konkretnie o koloryzacje. Dzięki
Nie mam pojęcia, bo na kolor idę za tydzień, a nie zapytałam. Ale dam znaka po, dobrze?
Prawdę mówiąc, to nie wiem nawet, ile kosztuje strzyżenie z czesaniem, na którym byłam, bo dokupiłam jeszcze dwie inne rzeczy, a paragonu nie mogę znaleźć. Ale coś mi się wydaje że ok. 140-150 na to poszło.
Stary 2012-08-23, 12:23   #3345
Himee
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Tak

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
Dziękuje za odpowiedź.
A czy mogłabyś powiedzieć, kogo poleciłabyś do zajęcia się długimi włosami i kto z zrozumiałby mój pomysł ich ogarnięcia? Zastanawiałam się na p. Frankiem i p. Kasią z Hożej.
Himee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 13:16   #3346
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez Himee Pokaż wiadomość
Dziękuje za odpowiedź.
A czy mogłabyś powiedzieć, kogo poleciłabyś do zajęcia się długimi włosami i kto z zrozumiałby mój pomysł ich ogarnięcia? Zastanawiałam się na p. Frankiem i p. Kasią z Hożej.
Kasia włascicielka zdecydowanie, tylko musisz powiedzic od a do z o co biega i najlepiej pokazac włosy jeszcze suche, w przypadku gdy nie chcesz radykalnego cięcia. Natomiast nie polecam Sławka i Justyny.

...and I will wear him
As i do thee...

Stary 2012-08-28, 00:39   #3347
shaantia
Przyczajenie

Hej
Co możecie powiedzieć o salonie fryzjerskim Laurent? http://www.laurent.com.pl
Ktoś był? Jak wrażenia? Zastanawiam się nad zrobieniem tam trwałej.
shaantia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 09:57   #3348
Jo123
Przyczajenie

Witam,

Kochani, czy ktoś może mi polecić dobrego fryzjera w okolicach Piaseczna?? Niedługo przyjeżdżam na wesele koleżanki i nie znam tamtejszej okolicy. Słyszałam o kilku, ale nie wiem.. Pomożecie?
Jo123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 14:09   #3349
ewela_pa
Raczkowanie

Ja polecam Salon Finesse na Mokotowie (okolice Galerii) - Al.Wilanowska 368C lok U6.

Są tam dwie fryzjerki i zarówno jedna jak i druga mają fach w ręku. Do Majki chodzę już jakiś czas i nie mogę narzekać (wcześniej pracowała w innym salonie a teraz ma swój)- zawsze idealnie mnie ostrzyże tak że później nie mam problemu z układaniem włosów. Jeśli chodzi o koloryzację to też polecam - bez stresu że kogoś zawiodę. Do fryzjera trzeba mieć zaufanie a ja do niej już mam więc po prostu polecam!

Tu jest adres internetowy strony www.salonfinesse.pl
ewela_pa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 14:25   #3350
kirstek
Raczkowanie

idealna będzie Xenia z Galerii Mokotów!!!
kirstek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 14:28   #3351
Jo123
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez ewela_pa Pokaż wiadomość
Ja polecam Salon Finesse na Mokotowie (okolice Galerii) - Al.Wilanowska 368C lok U6.

Są tam dwie fryzjerki i zarówno jedna jak i druga mają fach w ręku. Do Majki chodzę już jakiś czas i nie mogę narzekać (wcześniej pracowała w innym salonie a teraz ma swój)- zawsze idealnie mnie ostrzyże tak że później nie mam problemu z układaniem włosów. Jeśli chodzi o koloryzację to też polecam - bez stresu że kogoś zawiodę. Do fryzjera trzeba mieć zaufanie a ja do niej już mam więc po prostu polecam!

Tu jest adres internetowy strony www.salonfinesse.pl
Cześć,

dzięki zapodpowiedź. Galeria Mokotów.. trochę to daleko, nie znam dobrze Warszawy. Słyszałam od koleżanki o jakimś gościu w Józefosławiu?? Koło Mysiadła - to blisko z Piaseczna. Nazywa się Studio Fryzur Mariusz Szymojko http://www.studioszymojko.pl/ Fryzjerczyk nawet medialny Słyszeliście coś o nim? Nie chce mocno ryzykować... nie wiem z czym na głowie wyjdę jak to taka gwiazda..
Stary 2012-09-04, 15:07   #3352
najada_naj
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez moni2785 Pokaż wiadomość
Farba (jeden kolor, robiłam Wella Color Touch, czyli delikatnym bezamoniakowcem) + czesanie kosztują w Hair a Porter 290 zł.
Stary 2012-09-06, 19:30   #3353
Zissu
BAN stały

Cytat:
Farba (jeden kolor, robiłam Wella Color Touch, czyli delikatnym bezamoniakowcem) + czesanie kosztują w Hair a Porter 290 zł.
Cena z kosmosu czy chociaz warto?
Nie ukrywam iz sama poszukuję
Zissu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 21:36   #3354
najada_naj
Zadomowienie

No szalu nie ma, bo dobrano mi kolor podobny do tego, ktory sama wczesniej robilam (sredni, rudy braz). Do tego czesanie bylo juz tylko ok, w porowananiu z genialnym z mojej pierwszej wizyty. Ale - wlosy lsnia, kolor jejst gleboki, a farba delikatna, nic nie wsuszyla wlosow. Nie jest zle, choc mialam ochotevna wieksze zmiany. Zapisalam sie za 4 tyg. na farbe + strzyzenie. Poprosze o duze zmiany,zobaczymy, jak sobie poradza
Stary 2012-09-07, 14:23   #3355
Jo123
Przyczajenie

Hej,

jak sprawdzałam fryzjerów w Wawie - przed tym weselem, które niedługo mam - to wszędzie są podobne ceny... Co polecacie?? Może coś na pograniczu Warszawy i Piaseczna?? Macie coś sprawdzonego?? Oprócz tego Studia Fryzur Mariusz Szymojko i tego fryzjera w Galerii Mokotów?? Pomóżcie, muszę się do kogoś zapisać..a chcę wyglądać świetnie
Stary 2012-09-07, 15:49   #3356
malenka1000
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Jo123 Pokaż wiadomość
Hej,

jak sprawdzałam fryzjerów w Wawie - przed tym weselem, które niedługo mam - to wszędzie są podobne ceny... Co polecacie?? Może coś na pograniczu Warszawy i Piaseczna?? Macie coś sprawdzonego?? Oprócz tego Studia Fryzur Mariusz Szymojko i tego fryzjera w Galerii Mokotów?? Pomóżcie, muszę się do kogoś zapisać..a chcę wyglądać świetnie
Polecam świetny salon w Konstancinie http://www.facebook.com/pages/VenusS...0623254?ref=hl
malenka1000 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 18:20   #3357
Zissu
BAN stały

Cytat:
No szalu nie ma, bo dobrano mi kolor podobny do tego, ktory sama wczesniej robilam (sredni, rudy braz). Do tego czesanie bylo juz tylko ok, w porowananiu z genialnym z mojej pierwszej wizyty. Ale - wlosy lsnia, kolor jejst gleboki, a farba delikatna, nic nie wsuszyla wlosow. Nie jest zle, choc mialam ochotevna wieksze zmiany. Zapisalam sie za 4 tyg. na farbe + strzyzenie. Poprosze o duze zmiany,zobaczymy, jak sobie poradza
średni rudy brąz? Musi być ładny , coś w moim stylu a poziom 5-6?dobrze kojarzę?
Więc wybierasz się za 4 tyg i nie wiesz jeszcze na co? Masz długie włosy? Będzie co ciąć A kolor? Czy całkowicie poddasz się wizualizacji specjalistów.?
Stary 2012-09-08, 07:47   #3358
Zissu
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Jo123 Pokaż wiadomość
Hej,

hej ja bym poleciła p. Anete w salonie w Piasecznie , tylko nie wiem czy się do niej dostaniesz, bo do niej są zapisy nawet 2 miesięczne Ja właśnie w tygodniu zapisałam się na 20 paźdź Jesli chcesz możesz skontaktować się z kobietką

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------

http://glamour-piaseczno.pl/home
Stary 2012-09-08, 08:33   #3359
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez kirstek Pokaż wiadomość
idealna będzie Xenia z Galerii Mokotów!!!
jaki salon bo tam są 3

...and I will wear him
As i do thee...

Stary 2012-09-08, 11:39   #3360
Jo123
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez malenka1000 Pokaż wiadomość
Polecam świetny salon w Konstancinie http://www.facebook.com/pages/VenusS...0623254?ref=hl

No nieźle ten salon wygląda Pomyślę, dzięki

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

A można tam manicure i pedicure zrobić?? Bo makijaż widziałam, że robią ) Ale ja potrzebuję żeby razem z fryzjerem była manicurzystka.. Wiesz coś o tym?

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

To mam już trzy opcje, co myślisz jeszcze o
salon w Konstancinie http://www.facebook.com/pages/VenusS...0623254?ref=hl
i Studio Fryzur http://www.studioszymojko.pl/, http://www.facebook.com/StudioFryzur...zymojko?ref=ts
co polecasz i jeszcze to, które Ty podesłałaś
Odpowiedz

Tagi
atelier, bemowo, bob, darmowe, dlugie wlosy, dobry fryzjer warszawa, dojazd, dom, farbowanie, fryzjer, fryzjerki, fryzura, irokez, metamorfoza, męski fryzjer, mobilny, opinie, problem, rudy, salon, stażysci, stylista, syntetyczne, ślubna, warkoczyki, warszawa, z dojazdem, zielone włosy, zła koloryzacja

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości