Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-11-07, 08:41   #3391
HerbADKA
Raczkowanie

Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

[QUOTE=ewela_pa;37473862]
Cytat:
Napisane przez HerbADKA Pokaż wiadomość
Czy ktoś ostatnio był w Haircoif w Galerii Mokotów? Interesuje mnie także Salon Expert w tej samej lokalizacji[/QU

W Haircoif w Galerii nie byłam, ale w podobnej lokalizacji jest Salon Finesse o którym pisałam wcześniej (w takim nowym budynku mieszkalnym przed Galerią jadąc od strny Puławskiej po prawej stronie) . Chyba nie ma jeszcze tytułu Salon Expert ale na pewno pracują na L'Oreal Professioneel i najważniejsze z tego co zdążyłam zauważyć, to dziewczyny na prawdę wiedzą co robią.
W tej okolicy mam jeden sprawdzony salon : Studio Laura
HerbADKA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 10:50   #3392
ewela_pa
Raczkowanie

No ja w Laurze byłam tylko raz i niestety wyszłam niezadowolona, co prawda tylko po strzyżeniu, ale więcej tam nie byłam więc się nie wypowiem
ewela_pa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-17, 22:41   #3393
kasiaa1100
Rozeznanie

Cześć dziewczyny!

Przepraszam że nie czytam całego wątku i nie odnoszę się do salonów polecanych powyżej choć właśnie ta lokalizacja mnie interesuje jednak mój problem jest złożony :P Potrzebuję dobrego fryzjera w okolicach mokotowa jednak za upragnionym szczęściem mogę przemieścić się w kierunku każdej dzielnicy :P Szczerze nienawidze chodzić do fryzjera - chyba nigdy nie zdażyło mi się wyjść zadowoloną. Problemem jest przede wszystkim brak pomysłu z mojej strony więc szukam kogoś z inwencją twórczą Poza tym mam włosy bardzo cienkie, dość gęste i długie (do pasa) z tendencją do plątania się. Bardzo bardzo proszę was polećcie mi kogoś dobrego!
kasiaa1100 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 10:24   #3394
wiola_p
Zadomowienie

GG do wiola_p

ja mogę polecić Damiana z Tekstury doradzi, dokona dobrej zmiany, jest bardzo uprzejmy ponieważ jestem osobą która nie zna się na modzie i nie wie czego chce, pozwoliłam mu działać bez moich sugestii i efekt był zadowalający
Stary 2012-11-19, 11:06   #3395
HerbADKA
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ewela_pa Pokaż wiadomość
No ja w Laurze byłam tylko raz i niestety wyszłam niezadowolona, co prawda tylko po strzyżeniu, ale więcej tam nie byłam więc się nie wypowiem
Nie chcący zrobiłam off topic i skrót myślowy, miałam na myśli usługi kosmetyczne. Zaś co do usług fryzjerskich, to patrząc na panie fryzjerki jakoś nie miałam odwagi u nich robić czegoś z włosami.
HerbADKA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 07:52   #3396
ewela_pa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez HerbADKA Pokaż wiadomość
Nie chcący zrobiłam off topic i skrót myślowy, miałam na myśli usługi kosmetyczne. Zaś co do usług fryzjerskich, to patrząc na panie fryzjerki jakoś nie miałam odwagi u nich robić czegoś z włosami.
Ha ha ha to się dogadałyśmy. Ja z kosmetyczki nie korzystałam bo po tej wpadce z fryzjerem już jakoś nie mam ochoty tam chodzić. Czasem na solarium się pojawiałam
Stary 2012-11-22, 10:47   #3397
Malina_W
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kasiaa1100 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!

Przepraszam że nie czytam całego wątku i nie odnoszę się do salonów polecanych powyżej choć właśnie ta lokalizacja mnie interesuje jednak mój problem jest złożony :P Potrzebuję dobrego fryzjera w okolicach mokotowa jednak za upragnionym szczęściem mogę przemieścić się w kierunku każdej dzielnicy :P Szczerze nienawidze chodzić do fryzjera - chyba nigdy nie zdażyło mi się wyjść zadowoloną. Problemem jest przede wszystkim brak pomysłu z mojej strony więc szukam kogoś z inwencją twórczą Poza tym mam włosy bardzo cienkie, dość gęste i długie (do pasa) z tendencją do plątania się. Bardzo bardzo proszę was polećcie mi kogoś dobrego!
Ja polecam hair a porter w hotelu hyatt (jak zresztą pisałam już wcześniej kilkukrotnie). Bardzo sympatyczni ludzie, jeśli zależy Ci na kolorze, mogę polecić Leszka, bo tylko u niego kolor robiłam. Natomiast, jęśli chodzi o strzyżenie to poza Leszkiem jest jeszcze Ania, Ela i jeszcze jedna fryzjerka, u której jeszcze nie byłam. Najczęściej strzygę się u Eli i Leszka. Jestem mega zadowolona za każdym razem, bo włosy mi się świetnie układają po ich strzyżeniach (mam włosy za ramiona, cienkie i puszące). Pracują na kosmetykach kerastase. No i mają pyyyszna kawę z ekspresu
Malina_W jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 09:22   #3398
Jo123
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Malina_W Pokaż wiadomość
Ja polecam hair a porter w hotelu hyatt (jak zresztą pisałam już wcześniej kilkukrotnie). Bardzo sympatyczni ludzie, jeśli zależy Ci na kolorze, mogę polecić Leszka, bo tylko u niego kolor robiłam. Natomiast, jęśli chodzi o strzyżenie to poza Leszkiem jest jeszcze Ania, Ela i jeszcze jedna fryzjerka, u której jeszcze nie byłam. Najczęściej strzygę się u Eli i Leszka. Jestem mega zadowolona za każdym razem, bo włosy mi się świetnie układają po ich strzyżeniach (mam włosy za ramiona, cienkie i puszące). Pracują na kosmetykach kerastase. No i mają pyyyszna kawę z ekspresu

Jeśli mozesz sie przemieszczać, to ja polecam Studio Fryzur Mariusz Szymojko w Julianowie. To jest miedzy Piasecznem a Warszawą. www.studioszymojko.pl Są naprawdę wyjechani w kosmos. Ja lepszego fryzjera jeszcze nie spotkałam. Polecam.
Jo123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 14:56   #3399
lisica_80
Raczkowanie

a ja trochę z innej s trony - możecie polecić jakis dobry salon fryzjerski na saskiej kepie/gocławiu?
lisica_80 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 08:12   #3400
ewela_pa
Raczkowanie

Dziewczyny jak już byłyście w którymś z tych polecanych salonów to napiszcie proszę jak Wam się podobało - to zawsze dodatkowa informacja czy warto się przekonać do jakiegoś miejsca czy może jednak niekoniecznie
Stary 2012-11-27, 17:46   #3401
wiola_p
Zadomowienie

GG do wiola_p

większość jak poleca to z racji tego że tam właśnie była
Stary 2012-11-28, 07:46   #3402
ewela_pa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez wiola_p Pokaż wiadomość
większość jak poleca to z racji tego że tam właśnie była
W to akurat nie wątpię bo inaczej sens polecania byłby niezasadny. Chodzi mi o to, że każdy ma inny gust i inne zapotrzebowanie, a jeśli fryzjer potrafi sobie z tym poradzić (z różnymi rodzajami włosa przede wszystkim) i potrafi zaspokoić wymagania różnych osób to wtedy faktycznie jest godny polecenia.

Ja np. nie chodzę do fryzjera o którym słyszałam tylko od jednej osoby, że jest ok, bo może akurat ten gatunek włosa jest prosty, albo klientka jest mało wymagająca. Stąd ta prośba.
Ponawiam więc pytanie
Stary 2012-11-28, 12:25   #3403
lisica_80
Raczkowanie

zgadzam się z przedmówczynią, każda z nas jest inna i ma inne potrzeby. cóż, jesli znacie dobrego fryzjera na saskiej kepie/goclawiu to proszę o namiary. może jemu uda się naprostować moja sytuacje na glowie, ktora przestala mi odpowiadać
Stary 2012-11-29, 18:49   #3404
innocencee
Zakorzenienie

GG do innocencee

Czy któraś z Was była w degażerii i mogłaby się wypowiedzieć na temat tego salonu?

innocencee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 15:07   #3405
AlexMika
Przyczajenie

Ja chodzę do pana Sławka na Mokotowie salon się nazywa freestyle. Chyba na Chodkiewicza, ale ja tam na pamięć trafiam Jestem tak do niego przywiązana, że z Rembertowa chce mi się jechać. Poleciłam go również trzem koleżanką, każda ma inne włosy i każda jest już jego stałą klientką. Teraz mam półroczną córcie i wyprawa do fryzjera to dla mnie odskocznia i relaks tam się czuje naprawdę zrelaksowana, a włosy wyglądają super. Swoją przygodę z panem Sławkiem zaczęłam jeszcze przed ślubem i to już z 5 lat będzie. Wiem, że nawet jakieś gwiazdy się u niego strzyga i czeszą. A i ważne, moje włosy są długie gęste i takie w połowie kręcone w połowie proste no istny koszmar fryzjera nikt mi tego wcześniej nie potrafił okiełznać.
AlexMika jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 08:29   #3406
Marbella85
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lisica_80 Pokaż wiadomość
a ja trochę z innej s trony - możecie polecić jakis dobry salon fryzjerski na saskiej kepie/gocławiu?
Na Saskiej Kępie mogę polecić Empire na Arabskiej. Ja chodze do Desi i zawsze jestem zadowolona.
Marbella85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-17, 18:36   #3407
charlotte89
Zakorzenienie

Gorąco polecam salon Milek Design na Hożej Po bardzo nieudanej wizycie u innego fryzjera, uratowano mi tam włosy, a miałam już wizję chodzenia w peruce Bardzo profesjonalne, a jednocześnie miłe podejście do klienta, duży plus za wysłuchanie i wzięcie pod uwagę moich uwag i preferencji plus idealnie dobrany kolor Ceny warszawskie, ale mimo wszystko nie zwalające z nóg
Stary 2012-12-17, 20:08   #3408
kathy579
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Gorąco polecam salon Milek Design na Hożej Po bardzo nieudanej wizycie u innego fryzjera, uratowano mi tam włosy, a miałam już wizję chodzenia w peruce Bardzo profesjonalne, a jednocześnie miłe podejście do klienta, duży plus za wysłuchanie i wzięcie pod uwagę moich uwag i preferencji plus idealnie dobrany kolor Ceny warszawskie, ale mimo wszystko nie zwalające z nóg
u kogo byłaś?

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-17, 21:20   #3409
charlotte89
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
u kogo byłaś?

U Tomka
Stary 2012-12-25, 17:24   #3410
dainty
Przyczajenie

Dekoloryzacja włosów warszawa

Jesteście w stanie polecić mi jakiegoś naprawdę dobrego fryzjera na terenie Warszawy, który podejmie się dekoloryzacji moich włosów i mi ich zbytnio nie zniszczy? Obecnie mam farbowane czarne włosy i chciałabym zejść do jasnego brązu, a w miarę możliwości do mojego naturalnego ciemnego blondu. Jeśli możecie to podajcie też od razu cenę takiego zabiegu
dainty jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 13:33   #3411
wiola_p
Zadomowienie

GG do wiola_p
Dot.: Dekoloryzacja włosów warszawa

ja za taki zabieg w teksturze (dekoloryzacja, kolor, ciecie) zaplacilam 350zł wlosy byly i są zdrowe, ale tez dzieki odzywce loreala
Stary 2013-01-09, 11:47   #3412
Malina_W
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez dainty Pokaż wiadomość
Jesteście w stanie polecić mi jakiegoś naprawdę dobrego fryzjera na terenie Warszawy, który podejmie się dekoloryzacji moich włosów i mi ich zbytnio nie zniszczy? Obecnie mam farbowane czarne włosy i chciałabym zejść do jasnego brązu, a w miarę możliwości do mojego naturalnego ciemnego blondu. Jeśli możecie to podajcie też od razu cenę takiego zabiegu
Polecam salon hair a porter na mokotowie (hotel hyatt). Ja robię kolor u Leszka i jestem bardzo zadowolona. Mogę polecić go z czystym sumieniem jeśli chodzi o kolor. Czytałam na forach, że dużo osób poleca Panią Bożenę. Ja jeszcze u niej nie byłam, ale podobno jest świetna i ma duże doświadczenie. Ja za koloryzację płacę 210 zł, ale nie wiem jak wygląda cena w przypadku dekoloryzacji. Mam nadziję, że pomogłam
Malina_W jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 10:08   #3413
ewela_pa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez dainty Pokaż wiadomość
Pisałam już wcześniej w tym wątku o salonie finesse przy Galerii Mokotów. Myślę że tam poradzą sobie z Twoimi włosami. Jak na moje oko ceny są przystępne a na prawdę wychodzę z stamtąd zawsze zadowolona. Najlepiej zadzwoń sama i popytaj przez telefon co i jak. Po rozmowie z fryzjerką od razu widać czy wie co robi i czy się na tym zna.
Stary 2013-01-11, 12:58   #3414
lisica_80
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Marbella85 Pokaż wiadomość
Na Saskiej Kępie mogę polecić Empire na Arabskiej. Ja chodze do Desi i zawsze jestem zadowolona.
dziękuje za namiar może się zdecyduję tam wybrać
Stary 2013-01-11, 15:49   #3415
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez ewela_pa Pokaż wiadomość
Pisałam już wcześniej w tym wątku o salonie finesse przy Galerii Mokotów. Myślę że tam poradzą sobie z Twoimi włosami. Jak na moje oko ceny są przystępne a na prawdę wychodzę z stamtąd zawsze zadowolona. Najlepiej zadzwoń sama i popytaj przez telefon co i jak. Po rozmowie z fryzjerką od razu widać czy wie co robi i czy się na tym zna.
no tak nie za bardzo przy Galerii...

...and I will wear him
As i do thee...

Stary 2013-01-12, 12:48   #3416
Kalinka834
Przyczajenie

Hej,
ja od dłuższego czasu chodzę do Edyty, ma salon w Centrum, przy Politechnice, Apartament Urody. Dziewczyna jest super, z tego, co wiem to robi jakieś pokazy dla fryzjerów, czasem widzę ją w gazetach. Zawsze jestem zadowolona ze strzyżenia, lubię zmiany, a Edyta za każdym razem wymyśla mi inną fryzurę)) Dla mnie czymś nowym było to, ze zanim po raz pierwszy mnie ostrzygła bardzo długo siedziałyśmy i rozmawiałyśmy. Pytała mnie o wiele rzeczy związanych z moimi włosami i tym, co z nimi robię. Szok, nigdy się z tym nie spotkałam. Bardzo polecam
Kalinka834 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 14:05   #3417
moni2785
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Kalinka834 Pokaż wiadomość
Hej,
ja od dłuższego czasu chodzę do Edyty, ma salon w Centrum, przy Politechnice, Apartament Urody. Dziewczyna jest super, z tego, co wiem to robi jakieś pokazy dla fryzjerów, czasem widzę ją w gazetach. Zawsze jestem zadowolona ze strzyżenia, lubię zmiany, a Edyta za każdym razem wymyśla mi inną fryzurę)) Dla mnie czymś nowym było to, ze zanim po raz pierwszy mnie ostrzygła bardzo długo siedziałyśmy i rozmawiałyśmy. Pytała mnie o wiele rzeczy związanych z moimi włosami i tym, co z nimi robię. Szok, nigdy się z tym nie spotkałam. Bardzo polecam
Ja niestety nie mogę polecić tej Pani jeżeli chodzi o kolor, chodziłam do niej gdy przyjmowała jeszcze w salonie na Pradze, jeśli chodzi o teorię owszem wrażenie bardzo pozytywne(długa analiza włosów itd.) natomiast kolor już nie wychodził taki jaki był planowany podczas wstępnych konsultacji, dawałam jej szansę kilka razy bo myślałam, że to z moimi włosami jest coś nie tak, na szczęście okazało się że jednak jest z nimi wszystko ok. Mogę tak powiedzieć z czystym sumieniem bo obecnie farbuje włosy tą sama marką farby która farbowała mi Pani Edyta i kolor wychodzi ładny i taki jak na wstępnych ustaleniach. Dziwi mnie też fakt, że mam na głowie kolor o którym Pani Edyta wcześniej mówiła, że nie ma szans aby on wyszedł na moich włosach. O strzyżeniu sie nie wypowiadam bo się u niej nie strzygłam.
moni2785 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 15:11   #3418
ula_jula
Przyczajenie

Witam ja polecam Atelier Fryzjerskie Magdy Jakubowskiej na Mokotowie,do samej Pani Magdy ciężko sie dostać ale osobiście słyszałam jak poleca fryzjerkę Natalię. "Natalia strzyże też mnie"-tak mi powiedziała. Jak to usłyszałam to odważyłam się usiąść do p.Natalii i jestem bardzo zadowolona. Profesjonalne podejście,pełna analiza kolorystyczna,dobra ręka do włosów-szybko odrastają,świeżośc spojrzenia i przyjazne usposobienie(czułam się w tym Atelier jak u koleżanki na kawie z tym,że wyszłam piękniejsza). Napewno do niej wrócę! Polecam.
ula_jula jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 16:08   #3419
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez ula_jula Pokaż wiadomość
Witam ja polecam Atelier Fryzjerskie Magdy Jakubowskiej na Mokotowie,do samej Pani Magdy ciężko sie dostać ale osobiście słyszałam jak poleca fryzjerkę Natalię. "Natalia strzyże też mnie"-tak mi powiedziała. Jak to usłyszałam to odważyłam się usiąść do p.Natalii i jestem bardzo zadowolona. Profesjonalne podejście,pełna analiza kolorystyczna,dobra ręka do włosów-szybko odrastają,świeżośc spojrzenia i przyjazne usposobienie(czułam się w tym Atelier jak u koleżanki na kawie z tym,że wyszłam piękniejsza). Napewno do niej wrócę! Polecam.
a ja cenowo? na str. brak info

...and I will wear him
As i do thee...

Stary 2013-01-17, 08:07   #3420
ula_jula
Przyczajenie

Cenowo różnieja za farbę i strzyzenie na długich włosach zapłaciłam 230. Ale myślę,ze jak na tak dobra jakość to jest rozsądna cena. Moim zdaniem p.Natalia wykonuje profesjonalnie to co robi.Najlepiej zadzwoń i zapytaj,bo cena zależna jest od zabiegu,włosów ietc.
ula_jula jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
atelier, bemowo, bob, darmowe, dlugie wlosy, dobry fryzjer warszawa, dojazd, dom, farbowanie, fryzjer, fryzjerki, fryzura, irokez, metamorfoza, męski fryzjer, mobilny, opinie, problem, rudy, salon, stażysci, stylista, syntetyczne, ślubna, warkoczyki, warszawa, z dojazdem, zielone włosy, zła koloryzacja

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości