Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-08-21, 11:24   #871
chaneczka
Przyczajenie

Dot.: fryzjer Warszawa

A czy jesli chce obciac wlosy z dlugich na krotkie, bez koloryzacji, to Krzysztof tez bedzie dobrym rozwiazaniem....??
Ponieważ zmiana będzie drastyczna, chcę, żeby bez wydziwiania ktoś dobrze dobrał mi fryzurę i ostrzygł tak, żeby w kolejnych dniach ukladalo się (to "się" jest bardzo ważne) równie dobrze, jak po wyjściu od fryzjera.
chaneczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 13:40   #872
miumiu 157
Przyczajenie

Unhappy Dot.: fryzjer Warszawa

s.o.s poszukuje na gwałt dobrego fryzjera w Warszawie, bo niedawno sie tu przeprowadziłam mam gęste kręcone włosidła z którymi ciężko dojść do porozumienia. chciałabym również pójść na kolor, powiedziano mi żebym poszła do arkadii ale jakoś nie jestem przekonana. proszę o pomoc zależy mi o jakimś normalnym ludzkim zakładzie gdzie ktos potraktuje mnie poważnie z moim wyglądem szarej myszki. gorąco pozdrawiam
miumiu 157 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 20:28   #873
GosiaAnia
Raczkowanie

Szczerze polecam p. Marylę Kaczmarek z Akademii na Świętokrzyskiej!
I najlepiej jej całkowicie zaufać i zdać się na jej fach, bo naprawdę jest Świetna!
Trzeba tylko wiedzieć czego się chce, a czego nie, a ona i tak wyczaruje księżniczkę. Mam wrażenie, że nawet jakbym przyszła łysa, to wyszłabym z burzą naturalnych loków ;-)
Jeszcze żaden fryzjer nie opowiedział mi tyle o moich włosach, ich tendencjach, gatunku. No i cięcie fantastyczne.
Nigdy bym nie pomyślała, że potrzebuję akurat takiej zmiany.
Ale nasłodziłam Ale naprawdę warto.
GosiaAnia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 11:14   #874
ogwiazdka
Wtajemniczenie

GG do ogwiazdka

Zgadzam się całkowicie z opinią GosiaAnia. U P. Maryli byłam w maju, a do tej pory włosy układają mi się rewelacyjnie! Nie mam też żadnych rozdwojonych końcówek, które pojawiały się zawsze jakis miesiąc po wizycie u innych fryzjerów. P. Maryla poradziłą też sobie z moim ogromnym problemem, a mianowicie z grzywką (mam wysokie czoło, więc przydałaby mi się grzywka, ale w każdym jej rodzaju wyglądamtragicznie. Do dam że mam kręcone włosy, które każdego dnia układają się inaczej)
I moge powiedzieć że wreszcie znalazłam mojego fryzjera. I za nic już go nie zmienie
ogwiazdka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 18:09   #875
ewelina*
Rozeznanie

Chce w tym tygodniu się ściąć włosy mam za łopatki a chę skrócić przed ramiona i tylko tyle wiem resztę chciałbym dowiedzieć się w salonie od stylisty kogo polecacie wiem że każdy kogo innego ale może macie kogoś zaufanego?

Co myślicie o salonie w arkadii Luisa....
ewelina* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 18:15   #876
ewelina*
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez PaniKota Pokaż wiadomość
dołączam - polecam Maćka, który jest tam tylko dwa dni w tygodniu - dopasowuje fryzurę do rodzaju włosów i do kształtu twarzy (choć to już bardziej kwestia gustu) - nie chciał realizować wielu moich pomysłów, cierpliwie tłumacząc, że jedynym efektem będzie płacz i zgrzytanie zębami.

a co z tym?
ewelina* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 08:33   #877
ogwiazdka
Wtajemniczenie

GG do ogwiazdka

Byłam u tego p. Maćka. Jak dla mnie nic specjalnego, oprócz tego, że jako pierwszy wysuszył mi włosy tak jak je powinnam mieć suszone.
Osobiście polecam P. Maryle z salonu Akademia Perfect Hair, trochę się czeka na wizyte, ale naprawde warto
ogwiazdka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 13:00   #878
jjka
Raczkowanie

Ja bylam u Ady w salonie Kristof i wyszlam srednio zadowolona. No nie powiem wszystko zrobione przyzwoicie ale za taka cene i po takim salonie spodziewalam sie czegos wiecej. Fryzure mam taka jaka mialam prawie cale zycie i ktora spokojnie pani krysia u mnie by mi za 20zeta zrobila. Farbowanie wyszlo jakies takie sobie. Zadna rewelacja, wszystko przecietnie a ponad 300zl poszloooo...
jjka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 08:54   #879
asiulka84
Raczkowanie

czy moglby mi ktos za pomoca widomosci prywatnej podac namiar na dobra fryzjerke w miare tania zeby uczesala mnie na wesele, bardzo prosze!!
asiulka84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 15:38   #880
jagodamalina
Raczkowanie

Exclamation salon AVANGARDA warszawa

moje drogi, czy któraś z was wie co sie stało z salonem AVANGARDA w wawie? znacie nowy numer?
jesli macie jakies info, pliz napiszcie,
pozdrawiam
albo moze ktoras z was wie gdzie teraz pracuje slawek zaslonka?????????
jagodamalina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 11:43   #881
margaritka
Przyczajenie

Angry Dot.: Najlepszy/najgorszy fryzjer w Warszawie?

ja odradzam salon Prima na Łukowskiej 16, niedość że jedna z fryzjerek (Pani Ania) obcieła mnie za krótko to jeszcze tak nie równo - szczególnie z tyłu, ze jak poszłam do innego fryzjera (dzień po obcięciu) to fryzjer złapał się za głowe i nie mógł uwierzyć że obcinał mnie fryzjer.... teraz wyglądam już lepiej... mam bardzo krótkie włosy ale przynajmniej dobrze obcięte ooo zgrozo!!! nie polecam
margaritka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 09:58   #882
Adzika
Raczkowanie

dziewczyny, pomocy! szukam fryzjera ktory zrobilby dobrego klasycznego pazia bez udziwnien. znacie kogos?
Adzika jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 12:00   #883
Jeanette83
Zakorzenienie

Dot.: Szukam fryzjera w Warszawie-kręcone włosy

Mysle ze temat jest godny odswiezenia.
Moje krecone wlosy tnie Harry z salonu Colour Box na Kaczej-ceny ma przystepne wiec warto sie wybrac.
Moze ktos ma jakis inny namiar? ?Chetnie bym sprobowala kogos nowego
Jeanette83 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 10:25   #884
arabis
Przyczajenie

Talking Dot.: fryzjer Warszawa

A ja jutro lecę do BeautyStudio na ulicy Pachnącej, na Ursynowie. Pracują tam sami panowie, byłam 2 razy i za każdym wyszłam bardzo zadowolona. Ceny nie specjalnie wariackie ale i nie takie jak w osiedlowych kanciapkach fryzjerskich. Ja się tam strzygę ale koleżankę jeden z panów również czesał i było to coś wspaniałego uwielbiam kiedy mogę sie oddać w czyjeś ręce i zaufać, że nie spotka mnie krzywda i tak tam jest. Dużo inwencji i świetne kwalifikacje. A jutro kolejny test hehe.
arabis jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 18:14   #885
Dae Aire
Przyczajenie

Mam pytanie odnośnie salonu Rokoko w Warszawie na Zamoyskiego. Czy ktoś coś słyszał o tym miejscu, mógłby polecić? Znalazłam ich stronę: http://www.rokoko.com.pl/salon/, ale tam nie ma ani cennika, ani, oczywiście, opinii klientów ;] Sęk w tym, że nie mogę pójść do pierwszego lepszego salonu, bo chciałabym jednocześnie sprzedać włosy za jednym razem, a tam właśnie skupują włosy. Warto iść czy szukać czegoś innego? Czy może ktoś poleciłby mi salon, gdzie kupiliby 45-centymetrową część warkocza, poradziliby mi w kwestii fryzury i obcięliby mnie ładnie?
Dae Aire jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 19:08   #886
nikita16czarna
Przyczajenie

mam pytanie czy farba cenita czekoladowy braz pokryje farbowane wczesniej na granatowa czern włosy?? ...kladlam juz farbe koloru orzechowy braz ale nie pokrylo ani troche ...no oprócz odrostów;/ ...i nie wyglada to najlepiej ;/ odp prosze
nikita16czarna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 20:07   #887
wewa
Przyczajenie

Dot.: salon AVANGARDA warszawa

Witam,
Awangarda niestety splajtowala.
Dowiedzialam sie aby szukac kontaktu ze Slawkiem Zawadka w gazecie Claudia gdzie rowniez pracuje.
Ja poszukuje Piotra z Awangardy, czy ktokolwiek moze mi pomoc.
Pozdrawiam,
Ewa (ewunia@slp.pl)
wewa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 13:28   #888
challenging
Przyczajenie

A ja dokonałam odkrycia warszawskiego!!! Pewnie bez polecenia i wskazania miejscówki nikt tam nie trafi, bo salon zakamuflowany jak się tylko da(biurowiec przy Jana Pawła 61) - pewnie im się przelewa. No ale...jak już sie tam dotrze...mistrzostwo świata, drogie Panie (tudzież Panowie - wiem z wywiadu ). Salon nowiutki, nieskażony póki co manierą stolycy, ale przecież nie w tym rzecz. Wszystkim zajmuje się chłopak z Częstochowy - Bartek - przemiła postać - doradza, rozmawia, słucha (przede wszystkim!) no i nie wciska niczego na siłę ( po mojej przedostatnej wizycie u tzw. czołowego stylisty Warszawy, gdzie "przekonano mnie do nowego wizerunku" szef nie patrzył na mnie łaskawym wzrokiem), ale też stanowcza bestia, która wie, co robi. Ceny...cóż...nie jest sielsko i anielsko i nie dostaniecie tego, o czym marzycie za stówkę, ale warto. Ja nie czekałam - myślę, że się dopiero rozkręca. Polecam chocby dla profesjonalnej konsultacji!!!tel. 8385085
challenging jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 12:23   #889
hardblond
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez GosiaAnia Pokaż wiadomość
Szczerze polecam p. Marylę Kaczmarek z Akademii na Świętokrzyskiej!
I najlepiej jej całkowicie zaufać i zdać się na jej fach, bo naprawdę jest Świetna!
Trzeba tylko wiedzieć czego się chce, a czego nie, a ona i tak wyczaruje księżniczkę. Mam wrażenie, że nawet jakbym przyszła łysa, to wyszłabym z burzą naturalnych loków ;-)
Jeszcze żaden fryzjer nie opowiedział mi tyle o moich włosach, ich tendencjach, gatunku. No i cięcie fantastyczne.
Nigdy bym nie pomyślała, że potrzebuję akurat takiej zmiany.
Ale nasłodziłam Ale naprawdę warto.

Niezłą ściema, niezła reklama!!!!
na włąśnej skórze się przekonałam , że Akademia Perfect hair to największa szmira!!
a dałam sie nabrać reklamie....

uwaga!!
Byłam w tym PERFECT HAIR u p. MARYLI ..... Obcięcie świetne,natomiast chciałam przestrzeć przed koloryzacją w tym salonie!!!chciałam zafarbować odrost, mam blond włosy a odrost zafarbowała mi tak , że wyszłam z salonu zółta jak kurczak!! zero profesjonalizmu!! Jak na drugi dzień poszłam do pracy,i jak zobaczyły mnie koleżanki to myślały, że sama sobie nieudolnie zafarbowałam!... na drugi dzień poszłam do reklamacji: a pani Maryla , mówi: "wiedziałam, że wrócisz - założyłam się o flaszkę z drugim fryzjerem"!! !!po prostu żenada!! Nałożyła mi na głowę płukankę aby zniwelować żółty kolor...ale o czym to świadczy???wcześniej pół godziny gadki o tym co b ędę miała na głowie z podkreśleniem , że nie chcę "rumuńskich" blondów a tu wychodzę z salonu żółta jak kurczak!!!!
soryy ale wynik taki , że cena fryzjera ma się nijak do jakości!!!!
hardblond jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 11:30   #890
micoona
Przyczajenie

Dot.: milek design !!!!!!

Witam.
Jestem tu nowa wiec chciałam sie przywitac. Milek Design to salon ktory regularnie odwiedzam prawie 2 lata. Sa swietni. Polecam wszystkich stylistów tam pracujacych. Ja najczesciej bywam u Kasi, Darka lub Basi. Sa swietni!
micoona jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 22:56   #891
andira
Przyczajenie

Hej! Czy ktoś z Was był może w Zaperty Studio??? Ostatnio przechodziłam marszałkowską i zwróciłam uwagę na ten salon-wystrój jest super i wyglada profesjonalnie.
Zastanawiam się tylko do kogo mogłabym tam pójść...
chodzi mi o młodzieżową fryzurę i przede wszystkim spoko fryzjera znającego się na dopasowaniu fryzury do głowy (zwłaszcza że ja mam wieeeelką)
więc piszcie...
andira jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 21:58   #892
challenging
Przyczajenie

W dalszym ciągu polecam pana Bartka z salonu na Jana Pawła - również mam problem z duuuużżżżąąąą głową. Od mojej ostatniej wizyty mam wrażenie, że jest duuuużżżżżooooo mniejsza. No, ale poważnie - pierwszy raz w życiu wyglądam proporcjonalnie!!!!
challenging jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 22:43   #893
andira
Przyczajenie

a ja jednak spróbowałam i byłam w Zaperty Studio i pierwszy raz w życiu jestem tak zadowolona, polecam wszystkim. Jakby co pytajcie o Patryka- u niego właśnie byłam
A co do salonu, to czułam się jak w domu, świetna atmosfera i genialny wystrój.
andira jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 08:39   #894
bizarre
Przyczajenie

wszyscy z byłej Avangardy pracują W SALONIE BIZARRE Dąbrowskiego 81

0228450120 lub kom. 664466737

Sławomir Zasłonka Daniel Kaska Piotr Trusik

( www.bizarrehv.pl )
bizarre jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 14:25   #895
biszkopt32
Przyczajenie

Niedawno odwiedziłam Akademię Perfect Hair. Muszę się zgodzić z większością wypowiedzi-salon ładny, obsługa miła . Byłam u Krzysztofa - miły pan, bardzo ładnie obciął mi grzywkę, ale jeżeli chodzi o kolor-nie byłam zadowolona. Mam wlosy koloru ciemny blond, chciałam trochę rozjaśnić, chodziło mi o to, by kolor nie wyszedł żółty. Pan Krzysio zapewniał, że nie będzie....no i na zapewnieniach się skończyło... Wyszłam z rudawo-żółtym kolorem, niezadowolona...

Postanowiłam spróbować jeszcze raz - tym razem koleżanka poleciła mi panią Anetę. Ku mojemu zdziwieniu na miejscu okazało się, że Pani Anety nie ma bo "coś jej wypadło"...Uważam, że powinni byli mnie o tym poinformować (zostawiłam numer telefonu). Ogólnie Pani z recepcji unikała mojego wzroku i udawała, że nic się nie stało. Ostatecznie trafiłam do pani Ani-sympatyczna, sporo czasu spędziła nad dobraniem odpowiedniego koloru, spokojna i cierpliwa - efekt już lepszy, zadawalający w 60%. Po tych wizytach stwierdzam, że jeżeli chodzi o koloryzację - blondy - po tych doświadczeniach nie polecam Akademii!

Następnym razem wybiorę się chyba na koloryzację do salonu Kristof
biszkopt32 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 05:52   #896
aga658
Przyczajenie

Witam,
u mnie było podobnie, cięcie super - szczególnie u Pana Krzysztofa, ale z kolorem blond (bez żółtego) było gorzej. Teraz korzystam u nich tylko z cięcia. Pozdrawiam
aga658 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 08:31   #897
biszkopt32
Przyczajenie

No tak, co do strzyżenia to faktycznie super, w obydwu przypadkach (i Krzysztof i Ania). Z drugiej strony znam opinię kilku osób, które mają ciemne włosy i z koloru robionego w Akademii są bardzo zadowolone.

Aga może w takim razie mogłabyś polecić jakieś miejsce, w którym dobrze robią koloryzację blond??? Pozdrawiam!
biszkopt32 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 18:24   #898
domcia1001
Raczkowanie

GG do domcia1001

Witam...dopisuje sie do pytania w 100% gdzie można w wawie zrobić coś fajnego z kolorkiem na głowie...mam naturalne ciemne włoski...chodze do macka wróblewskiego...fajnie obcinaja ale szczerze mowiąc z koloru nie jestem zadowolona w 100% chciałabym mięc w końcu prawdziwy blond bez rudawych niechcianych pasemek....pozdr..
domcia1001 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-06, 19:13   #899
mi.a
Zakorzenienie

dziewczyny a może potraficie polecić fryzjera, który dobrze utnie grzywę? bo tylko to mi jest potrzebne, nie chce placic za sciecie grzywki 50zl, ale tez boję się iść do pierwszego lepszego salonu, a mieszkam w warszawie dopiero od dwoch tygodni wiec nie mam pojecia co i jak...najlepiej, gdyby zakład był gdzieś w centrum lub na mokotowie...
Pozdrawiam

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 21:08   #900
jagodamalina
Raczkowanie

wielkie dzieki, kilka dni temu tez dostalam smsa od nich, glupio mi ze pierwsza ci nie odpisalam, sorki. moze sie kiedys spotkamy w bizarre...dzieki za pamiec!!!!
jagodamalina jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
atelier, bemowo, bob, darmowe, dlugie wlosy, dobry fryzjer warszawa, dojazd, dom, farbowanie, fryzjer, fryzjerki, fryzura, irokez, metamorfoza, męski fryzjer, mobilny, opinie, problem, rudy, salon, stażysci, stylista, syntetyczne, ślubna, warkoczyki, warszawa, z dojazdem, zielone włosy, zła koloryzacja

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości