Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-06-26, 14:43   #1231
anukla
Raczkowanie

Dot.: fryzjer Warszawa

Chodzę do APH od prawie już 3 lat i zawsze jestem zadowolona. Przerobiłam tam już chyba wszystkich fryzjerów i fryzjerki i muszę powiedzieć, że nie mam do nich zastrzeżeń. Ogromnym plusem jest dla mnie to, że włosy nawet 2 miesiące od ścięcia wyglądają i układają się same, po myciu tylko je prosuję i jest OK. Zawsze mi coś nowego na głowie wymyślą bo ja lubię zmiany
anukla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 15:39   #1232
AIVIV
Raczkowanie

GG do AIVIV Send a message via Skype™ to AIVIV

no wlasnie czytam forum, i nie moge sie zdecydowac. Umowilam sie do kristofa ma czwartek ale zastanawiam sie tez nad aph...

chce z dlugich brazowych zrobic krotki blond...
AIVIV jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 13:27   #1233
fraupara
Przyczajenie

Witam.
Zadzwonilam dziś do APHi opowiedziałam o swoich włosach. Nie dość, że ktoś kto odebrał telefon był niemiły, to jeszcze zapisał mnie do Pani A.jarosz, która ma tutaj raczej nieciekawe opinie. Jeśłi mam gdzieś iść, to chcę wiedzieć, że wydaję pieniądze i będzie efekt. Na Dessange mnie nie stać, bo liczę tak do 200 zł.A ktoś z Was był u fryzjerek w Peggy Sage?
fraupara jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 08:59   #1234
AIVIV
Raczkowanie

GG do AIVIV Send a message via Skype™ to AIVIV

Witam

Trafilam do APH do Magdy.
Jestem super zadowolona, mam sliczny zloty kolor
AIVIV jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 19:46   #1235
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

Wg mnie najlepszym fryzjerem w Warszawie jest Stanislaw zcorkami - obie z mamą chodzimy do Niego od wielu lat i jest naprawde swietny, POLECAM

Edytowane przez jenny87
Czas edycji: 2008-08-28 o 11:52 Powód: prosze zapoznac sie z zasadami forum
jenny87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 20:31   #1236
kora555
Przyczajenie

Byłam u Kristofa i się bardzo rozczarowałam, sam Pan Krzysztof bardzo miły no ale w końcu posiadanie salonu do czegoś zobowiązuje... na spłukany kolor blond+odrosty połżono mi pasma z rozjaśniaczem ,potem dwa razy muśnięcie nożyczkami i fryzura gotowa....Tyle tylko ,że dobrze wyglądała po wyjściu z salonu kiedy to były ułożone . Minął tydzień i nie widać że moje włosy były u fryzjera ,moje rozdwojone stare końce sterczą jak druty a kolor jest mdły i muszę stosować płukanki...
kora555 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 14:02   #1237
Ciri 9
Przyczajenie

Thumbs down Dot.: fryzjer Warszawa

Zarejestrowałam sie dzisiaj na portalu specjalnie po to by ostrzec inne dziewczyny:
NIE IDŹCIE DO KRISTOFA!!!
Poszłam do niego wczoraj i już pół godziny po wyjściu z salonu BARDZO ŻAŁOWAŁAM.
Mam cienkie rozjaśniane włosyśredniej długości. Pan Krzysztof kazał mi zrobić jasne pasemka a na całość położyć blond farbę. Tłumaczyłam, że chce mieć jasne włosy z widocznymi pasemkami. Efekt ma być naturalny - nie siwa platyna, tylko jasne naturalne pasma. Wyszło tak że mam całe włosy pomalowane na kolor miodowo- rudawy z jasnymi pasemkami, których nie widać.
Pan Krzysztof był bardzo dumny ze swego dzieła. Prowadzał mnie na dwór do światła dziennego i bardzo chwalił mój nowy kolor rzadkiej kupki niemowlęcia.

Co do strzyżenia to kolejna porażka. Obcięcie moich włosów tak by się układały, nie leżały płasko na głowie i żebym nie musiała ich stawiać tapirkiem - to nie lada sztuka.
Pan Krzysztof nie sprostał temu zadaniu.
Kilisiowa do której zwykle chodzę - choć średnio miła i droga - to spędza na porządnym mnie ostrzyżeniu około 40 minut. Po niej ułożenie fryzury to kwestia 10 minut i trzyma się cały dzień.
Pan Krzysztof strzygł kolo dwóch minut. Moje zdziwienie nie miało granic gdy po kilku ruchach nozyczkami stwierdził, że strzyżenie mamy za sobą!!!
Ale coż... Pomyślałam że może jest tak dobry że te kilka ruchów wystarczy...
Potem wymodelował mi włosy na pianke i szczotę i jakoś to wylądało dopóki nie wróciłam do domu.
Rzut oka w lusterko powiedziałmi wszystko....
TEN FACET TO PARTACZ!!! Włosy oklapły zanim dojechałam do domu. To jakiś rekord. Pomyślałam że może jak rano umyję i ułoże po swojemu to będzie lepiej.
Nie jest Nawet kucyka nie moge uwiązać bo wyglądam jak by mnie krowa jęzorem przejechała. Totalnie leżą!!! Tapirek teżnie pomaga. No i ten okropny kolor... Zadzwoniłam, powiedziałam o kolorze (poprawki cięcia już nie będę ryzykować u niego), usłyszałam że "mogę wpaść na pięć minut do salonu na tak zwane spienienie. Kolor powinien się zmienić NA BEŻOWY" !!!!!

JESTEM W SZOKU - TO NAJGORSZY SALON DO JAKIEGO KIEDYKOLWIEK TRAFIŁAM!
Jedyny plus to miła obsługa i dokładność w nakładaniu tej okropnej farby.
Ciri 9 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 14:48   #1238
agat666
Raczkowanie

Cool Dot.: fryzjer Warszawa

Ciri 9, może w takim razie wrzuć jakąś fotę, przed i po...skoro aż tak źle..?!?!?pozwól nam ocenić..
Co za poświęcenie z tym logowaniem się na wizaż...
Stary 2008-07-17, 22:46   #1239
agnes0123
Przyczajenie

Witam,

czy ktos z forumowiczow ma doswiadczenie z salonem CORTE DEL SOLE xxxx

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-07-28 o 23:00 Powód: prosze zapaonac sie z zasadmi forum
agnes0123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 23:25   #1240
espera
Raczkowanie

GG do espera

Po długich poszukiwaniach znalazłam wreszcie 'mojego' fryzjera - polecam wszystkim Milek Design Strzygę się tam od ok. roku, a teraz namówiłam też moja mamę, która nie może dojść do ładu ze swoimi niesfornymi falującymi włosami.
Chodzę do Pani Basi, której zawdzięczam dobranie świetnej fryzury (na avatarze mam jeszcze starą fryzurę, jakoś nikt nie zrobił mi od tamtej fory porządengo zdjęcia). Dziś strzygłam się u jednej z 'młodszych' stylistek (po nizszej cenie) - Pani Kasi, która również prezentuje wysoki poziom i jest przesympatyczna osobą.

espera jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 12:06   #1241
lady_deVille
Przyczajenie

Byłam w APH w lutym i miałam zaraz po wizycie napisać o efektach, ale zapomniałam
Napiszę tylko, że minęło juz parę miesięcy, a włosy nadal się układają. Fryzura odmłodziła mnie o kilka lat. Stwierdziłam jednak, że najwyższa pora wybrać się ponownie, bo włosy już sporo odrosły.
Jestem osobą dość wybredną i jeżeli jakiś fryzjer spartaczy fryzurę, nigdy juz tam nie wracam. Do APH wrócę z przyjemnością, Z czystym sumieniem mogę polecić ten salon.
lady_deVille jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 13:30   #1242
ann24
Przyczajenie

Wczoraj strzygłam sie w APH u pani Ani Jarosz. Wprawdzie ostatecznie mam troszkę dłuższe włosy niż chciałam, ale i tak jestem bardzo zadowolona. (:
Polecam.^^
ann24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 20:00   #1243
660
Przyczajenie

A znacie dobrego fryzjera który zaproponuje fryzurę i ją ładnie wykona,potem jeszcze najlepiej poradzi jak samemu ją ułożyć w domu? bo nie jestem w tym temacie zbytnio uzdolniony i najlepiej jakby był w okolicach bemowa ,bielan :P
660 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 10:21   #1244
leana1
Zakorzenienie

Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1

Cytat:
Napisane przez madzia106 Pokaż wiadomość
co do Pani Marylki to zachecona pozytywnymi opiniami wizazystek tez sie tam udalam. Niestety spodziewalam sie czegos wiecej. Na pewno odzywila moje wlosy, powiedziala jakich kosmetyków powinnam uzywac, ale 300zl to dla mnie za duzo, aby za kazda wizyte u fryzjera tyle placic. Taki sam efekt moge osiągnać w innych, mniej renomowanych salonach.

Za duzy plus jednak uwazam to co mi powiedziala o moich wlosach. Wiem, ze Pani Marylka uzywa kosmetykow shiseido, a czy ktos z Was orietnuje sie ktorej dokladnie linii??
Ja mam wlosy zniszczone, suche, ale po wizycie wyglądaly naprawde bardzo ladnie. Teraz chciala kupic te kosmetyki na allegro, ale nie wiem ktorą linie wybrac.
Prosze o Wasza pomoc, moze ktos sie orientuje albo kupowal kosmetyki do pielegnacji włosów w salonie?
niepowiem dokładnie co to za linia ale to nie shiseido oni używaja innej marki ale bardzo dobrej na allegro nie kupisz, jak byłam u Pani Maryli ona mnie zaproponowała takie cudeńko ale jak usłyszala ile ja mam cudów w łazience powiedziała ze tego niewolno mieszać z zadna inna serią kosmetyków bo nie bedzie efektu
leana1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 12:36   #1245
Ska
Zadomowienie

witam,
czy może któraś z Was polecić jakiegoś fryzjera do farbowania i podcięcia cienkich włosów w okolicach Ursynów, Kabaty, Mysiadło, Piaseczno, Mokotów?
z góry dziękuję !
Stary 2008-07-22, 12:38   #1246
Ska
Zadomowienie

Dot.: Re: Dobry fryzjer w Warszawie

witam,
czy może któraś z Was polecić jakiegoś fryzjera do farbowania i podcięcia cienkich włosów w okolicach Ursynów, Kabaty, Mysiadło, Piaseczno, Mokotów?
z góry dziękuję !
Stary 2008-07-22, 13:38   #1247
anetka_m
Zadomowienie

Dot.: Re: Dobry fryzjer w Warszawie

Ale stary wątek podniosłaś
Stary 2008-07-23, 12:59   #1248
gosh775
Przyczajenie

Dot.: stylista maciej wróblewski

witam czy ktos moze orientuje sie w cenach w salonie M.W. ? ( w sensie ze nie koniecznie ciecie z rak Macieja tylko innego fryzjera pracujacego w tymze salonie )
gosh775 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 09:48   #1249
orety
Przyczajenie

Warszawaw Salon Jolie na Kruczej.

Dziewczyny, czy któraś z Was była może w tym salonie i może mi doradzić czy warto się tam wybrać? Z góry dziękuję!
orety jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 10:59   #1250
Joasia***
Rozeznanie

dziewczyny, dzis wybieram się do "Lucyny" XXXXX nigdy tam nie byłam, salon został mi polecony....także nie wiem na kogo trafię, podobno fajny jest pan Jacek...sama już nie wiem, doradzcie mi, jeśli któraś z Was tam była...
zapisałam się tam po nieudanej akcji w Federic Moreno w Arkadii....do kobiety chodziłam juz wiele razy, ale ostatnio zaczęła odwalać mi na głowie byle co, szarpała mi włosy tak że miałam ochotę jej przywalić, a jak poprosiłam o farbę która pomoże mi pozbyć się rudego poblasku z moich włosów to stwierdziła że żadna farba nie zrobi tego i że tak musi być, i zrobiła mi jeszcze gorszy poblask, że w słońcu zamiast ciemnych blond mam ciemny blond rudy..wrrr
no i zapisałam się tu, choć mają drożej jak się orientowałam...ale trudno, moje włosy to masakra, grzywke mam tak nierówno obcięta ze wstydze sie chodzić i wlosy takie na koncach jakby nic nie ruszone końcówki...

Edytowane przez Jolie2601
Czas edycji: 2008-07-24 o 13:06 Powód: nie podajemy nazw ulic i nr tel. Proszę się zapoznać z regulaminem forum
Joasia*** jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 09:27   #1251
Mona Liza
Raczkowanie

A ja trzymam się Krzysztofa z APH. Ciągle uważam, że strzyżenie kręconych czy falujących włosów to prawdziwe wyzwanie, a u Krzysztofa mam pewność, że nic moim włoskom się nie stanie. Nawet po 3 miesiącach od wizyty włosy dobrze się układają. Krzysztof nie naciąga, potrafi dobrze doradzić, za każdym razem wychodzę z inną fryzurą i jestem bardzo zadowolona.
Mona Liza jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 14:58   #1252
Czarna14
Wtajemniczenie

Szukam salonu w Warszawie gdzie ładnie obetną długie włosy na krótko- konkretniej na jedną z najkrótszych fryzur Rihanny (ale w cenie do 60 zł ) Dziewczyny co byście mi poleciły?
Czarna14 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 12:48   #1253
mejbichoco
Przyczajenie

Swego czasu chodziłam do Adama w Trendy kołoxxx , ale farba mu wychodziła chyba zależnie od humoru. Potrafił zrobić włoski fajnie, ale czasem spaścił tak że wstydziłam się wyjść na ulicę.
Teraz zmieniłam na Instytut Piękna xxxxx Oni chyba od niedawna istnieją, ale polecam panią Jole - po kilku wizytach mogę stwierdzić z całą stanowczością, że ma we mnie stałą klientkę

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-07-28 o 23:10 Powód: prosze zapoznac sie z zasadami forum
mejbichoco jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 14:20   #1254
Joasia***
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Czarna14 Pokaż wiadomość
Szukam salonu w Warszawie gdzie ładnie obetną długie włosy na krótko- konkretniej na jedną z najkrótszych fryzur Rihanny (ale w cenie do 60 zł ) Dziewczyny co byście mi poleciły?
na Rihanne robił ostanio fryzurkę moj nowy fryzjer (z którego bardzo jestem zadowolona) ale u niego cięcie kosztuje około 90zł.
Lucyna na******, bylam tam w zeszly czwartek, wyszlam odmieniona na lepsze, po tym co mi jedna babka namodzila na głowie wczesniej
Także polecam

Edytowane przez Jolie2601
Czas edycji: 2008-07-28 o 20:11 Powód: prosze zapoznac sie z zasadami forum
Joasia*** jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 14:48   #1255
Asik1604
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Czarna14 Pokaż wiadomość

Ja polecam salon w centrum handlowym Arkada xxxx Pani fryzjerka ma na imię Agnieszka i strzyże świetnie i na czasie, więc myślę,że z fryzurą na Rihanne sobie poradzi
Ja mam cienkie włosy ze skłonnością do szybkiego przetłuszczania i dopóki ona mi nie obcięła włosów to wyglądałam po prostu tragicznie.
Strzygła mnie pół roku temu, a włosy mimo,że urosły mają nadal efekt uniesienia tak mi pięknie wycieniowała, dla mnie cud-miód.
Niedługo znowu idę po fryzurę na wesele
A i najważniejsze ta przyjemnośc kosztowała mnie 40złotych, bo samo strzyżenie kosztuje 40złotych, a z modelowaniem 70złotych.

AMELKA 02.02.2014

NATALKA 04.09.2017

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-07-31 o 22:15 Powód: prosze zapoznac sie z zasadami forum
Asik1604 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 17:42   #1256
wondiii
Przyczajenie

do czekoladka 79:Przypadkiem znalazłam twoje zapytanie o fryzjera który zna się na kręconych włosach. Czy znalazłaś już może takiego? Ja też mam problem z fryzjerami w Warszawie! Nie moge polecić nikogo kto by umiał łądnie obciąć a tym bardziej ułożyć mocno kręcone włosy tzw. spiralki.
wondiii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 01:15   #1257
enasza
Raczkowanie

Ja również odradzam wszystkim Kristofa i zgadzam się w pełni z Ciri 9 -że jest to partacz! Byłam tam jakiś czas temu i pierwsze moje zdziwienie wynikło z tego iż strzygł mnie brzytwą (ale myślałam że wie co robi), a kolejne -że po 2 minutach było po wszystkim! Ale pan K. twierdził że wszystko jest super i włosy na pewno będą się układać. W domu okazało się, że mam krzywo obcięte włosy (jakbym je sama obcinała) i przy okazji potwornie wychrępane i zniszczone! To była moja pierwsza i ostatnia wizyta w salonie Kristof. Moje włosy odratowała p. Maryla z APH a przy okazji odbudowała wiarę we fryzjerów Uważam, że to uczciwa i godna polecenia fryzjerka, która ma indywidualne podejście do klientki. Zawsze podziwiam jak misternie pracuje nad fryzurą, dobierając techniki strzyżenia po których włosy same się układają. Strzyżenie kosztuje sporo ale przynajmniej wiem za co płacę.
enasza jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 13:54   #1258
eciak
Przyczajenie

ej helloł

[quote=fiona666;1719326]Ja nadal polecam Filipa Galasa.xxxxxx
Wysłucha, doradzi, zrówno fryzurę jak i sposób pielęgnacji.
Moje włosy po jego radach zdecydowanie odżyły...( Przez 2 lata robiłam sobie blond balayage - wrrrr....)
Ceny są znośne.
I wszyscy wychodzą zadowoleni. Ostatnio kolega był... I też jest happy!!!
W razie pytań - jestem do dyspozycji - ale dopiero po długim weekendzie.
Pozdrawiam

OD NICH Z DALEKA!

JA OSTATNIO BYLAM U JEGO FRYZJERKI I WROCILAM DO DOMU BARDZO, ALE TO BARDZO ZDENERWOWANA. PO JEJ SCIECIU WYGLADAM JAK MOPS CZY BULDOG. ZAPUSZCZALAM GRZYWKE(DLUGOSC TROCHE ZA NOS) A TA MI JA SCIELA NAD BRWI. DO MOJEJ OKRAGLEJ BUZI. BRAWA DLA TEJ PANI, KTORA PODOBNO NIEDAWNO WROCILA ZE SZKOLENIA W ANGLII. A PRZY BARDZO GRUBYCH WLOSACH OBCIELA MI JE LEKKO DO RAMION..OCZYEWISCIE NA PROSTO. ZAMIAST PODCIENIOWAC, ZEBY LEPIEJ SIE UKLADALY.. KIEDY UMYJE GLOWE I WYSUSZE WLOSY BEZ UKLADANIA WYGLADAM JAK CZAROWNICA ALBO INNA WERSJA- HENIO PENIO ;P WYDALAM 8 DYCH, A TAK SAMO OBCIELABY MNIE OSIEDLOWA FRYZJERKA Z BELGRADZKIEJ ZA 20 ZLOTYCH. JESLI NAWET NIE LEPIEJ.

MYSLE, ZE OBCINAJA TAM TAK, ABY KLIENTKA BARDZO SZYBKO WROCILA I ZAPLACILA KOLEJNE 100 BADZ WIECEJ ZL.
KIEDY BYLAM U NICH OSTATNI, FELERNY RAZ, BABKA WLASNIE MUSIALA ZAPLACIC 500 ZL, ZA 1 FARBOWANIE, SCIECIE I DRUGIE FARBOWANIE, BO FILIP PRZESTRASZYL JA, ZE BEDZIE MIALA ZIELONY KOLOR JESLI 2 RAZ NIE POFARBUJA KONKRETNA FARBA. UZYWAJA TAM PROFESJONALNYCH FARB WELLI, KTORE MOZNA ZAKUPIC W HURTOWNII FRYZJERSKIEJ NA KENIE (NIEDALEKO LASU KABACKIEGO) I SPOKOJNIE PRZEJRZEC KATALOG I WYBRAC ODPOWIEDNI KOLOR. MIESZAJA ZAWSZE DWA KOLORY, KTORYCH CENA W HURTOWNI WYNOSI OK 60 ZL.. ALE ZA TO NA 3 RAZY.
JEST TAM TAKZE JEDNA DZIEWCZYNA - KASIA, KTORA CHODZI DUMNA I TYLKO ROZKAZUJE POMOCNIKOM, ZEBY POSPRZATALI, ZRROBILI KAWE.. ALE JAKIM TONEM.. JAKBY BYLA JAGA HUPALO. A TAKA JEST PRAWDA, ZE NIE POTRAFI NAWET WLOSOW PO UMYCIU ULOZYC. ZAL.
CO DO FILIPA.. MOIM ZDANIEM PRZECIETNY.

ZA TO POLECAM MACKA WROCLEWSKIEGO, KTOREGO POLECAJA AGENCI W NAJLEPSZYCH AGENCJACH MODELEK W POLSCE

NO TO TYLE MOJEGO WYWODU ;P. PAMIETAJCIE, ZE TO SA TYLKO MOJE ODCZUCIA, MOZE KTOS INNY BEDZIE ZADOWOLONY,M ALE NIE RADZE RYZYKOWAC Z WLOSAMI, PONIEWAZ TERAZ MUSZE CZEKAC POL ROKU I NOSIC CIAGLE ZWIAZANE WLOSY. MUAMUA.

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-07-31 o 22:19 Powód: prosze zapoznac sie z zasadami forum
eciak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 19:16   #1259
ines25
Rozeznanie

Dot.: milek design !!!!!!

Zapisałam się do milekdesign na sobotę, 9.08 do Franka na strzyżenie i pasemka/baleyage. Czy któraś z Was może strzygła się u niego? Jakie wrażenie i efekt?

ines25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 19:34   #1260
ines25
Rozeznanie

Czy któraś z was była u p. Franka Hurny z Milekdesign? Zapisałam się do niego na baleyage i strzyżenie 9.08 i szukam opini czy dobrze zrobiłam Będę bardzo wdzięczna za opinie!!!

ines25 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
atelier, bemowo, bob, darmowe, dlugie wlosy, dobry fryzjer warszawa, dojazd, dom, farbowanie, fryzjer, fryzjerki, fryzura, irokez, metamorfoza, męski fryzjer, mobilny, opinie, problem, rudy, salon, stażysci, stylista, syntetyczne, ślubna, warkoczyki, warszawa, z dojazdem, zielone włosy, zła koloryzacja

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości