Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-08-31, 18:33   #1291
jolkao2
Przyczajenie

Dot.: Dobry Fryzjer Warszawa.

coz imion sie nie wybieraba ta wlasnie "polecana fryzjerka" jak to nazwalas tak ma wlasnie na imie.
jolkao2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 18:59   #1292
_carrot
Przyczajenie

Dot.: milek design !!!!!!

I jak po strzyzeniu? Tez sie zapisalam do Franka Wiec powiedz czy jestes zadowolona!
_carrot jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 19:16   #1293
ines25
Rozeznanie

Jestem bardzo zadowolona! Polecam serdecznie Franka. Bardzo fajnie doradza co i jak no i super strzyze. Kolorek tez mam bardzo ładny Mysle ze i Ty wyjdziesz zadowolona!

ines25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 21:36   #1294
essilene
Przyczajenie

Dot.: Prestige na Francuskiej (Warszawa)

Bylam dzis w salonie Krzysztof na zoliborzu u stylistki Agi, wyszlam naprawde zla. Jutro mam wesele (nie swoje bogu dzieki) a na glowie mam brazowo-czarny kask z odcieniem czerwieni. A chcialam jasny braz z miedzianym polyskiem..
A wszystko dlatego, ze u Danuty Gonery nie mieli juz miejsc na ten weekend.
Salon Danuty Gonery przy nowym swiecie moge polecic z czystym sumieniem; tna moze bez polotu, ale ladnie i klasycznie, a farbe robia naprawde cudownie. Z koloru nigdy nie bylam tak zadowolona jak u nich, a chodze tam naprawde dlugo (okolo 3 lat).
Jesli chodzi o ciecie, moge polecic Piotrka (ale tylko jego) z salonu na ul. Rozanej. Obcina tak jak sobie zazyczysz, z fantazja, nie boi sie zwariowanych pomyslow, a wlosy zawsze pozniej ukladaja sie jak marzenie. Trzeba tylko dokladnie powiedziec mu o co chodzi, bo inaczej pusci wodze fantazji i zrobi cos naprawde odjechanego.

Przeczytalam regulamin, ale nie widze innego sposobu okreslenia o kogo i jaki salon mi chodzi, przykro mi. Mam napisac ze polecam Piotrka z saolnu na ulicy X? szukaj wiatru w polu. Tak samo pozostalych salonow jest kilka o tej samej nazwie, wiec musze zamiescic dzielnice.
essilene jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 09:17   #1295
Kai
Raczkowanie

Dot.: Pani Ada-Kristof:)

Ciekawe czy p. Ada już wróciła. Trochę się boję iśc do innego fryzjera, z nia się tak dobrze dogadywałam. Kolor wychodził idealny, i nie scinała więcej ani inaczej niż chciałam.
Kai jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 22:44   #1296
Melodia mgieł nocnych
Wtajemniczenie

A ja się dziś obciełam za 40 zł w Salonie Urody w średniej wielkości mieście polożonym 60 km od Wawy! I powiem Wam, że mam obciete włosy dużo lepiej niz w APH. Z APH byłam zadowolona, ale cena zbiła mnie z nóg A tu mam tanio i ladniej niż w APH Czy tam innych super drogich super salonach w Wawie, żeby nie było, że robię antyreklamę akurat APH)

All the single ladies, now put your hands up!!!

Pani Magister

OPENER 2010
Melodia mgieł nocnych jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 15:19   #1297
maxi82
Zadomowienie

Dziewczyny, a do włosów falowanych, do dobrego cięcia/cieniowania, bardziej polecacie Krzysztofa z salonu "Kristof" czy Krzysztofa z APH. Po przeczytaniu kilku ostatnich postów nabrałam wątpliwości, chociaż początkowo skłaniałam się ku salonowi "Kristof" to teraz jestem w rozterce

ogwiazdka mogłabyś dodać zdjęcia w nowej fryzurce, będę wdzięczna
maxi82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 20:52   #1298
kora555
Przyczajenie

Szczerze polecam Filipa Galasa, super fryzjer i stylista. Potrafi doradzić jaka fryzura pasuje do danej twarzy, karnacji . W salonie jest miło i przyjaźnie dla klienta ,pozostali pracownicy także bardzo mili. Jestem zadowolona. Polecam!!!
kora555 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 13:12   #1299
ogwiazdka
Wtajemniczenie

GG do ogwiazdka

Czy któraś z was była może w APH nie na cięciu czy farbie, ale na układaniu jakiejś fryzurki? Szukam kogoś kto mi stworzy z moich loków coś ładnego na studniówkę, a nie mam w tym względzie zupełnie doświadczenia. Jeżeli macie kogoś dobrego nie z APH to też będę wdzięczna

Blog zawieszony

ogwiazdka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 23:47   #1300
elkropka
Przyczajenie

Warszawa-Pilnie poszukuję pani Joli z Iza B

Poszukuję Pani Joli z salonu Iza B który kilka lat temu mieścił się na kruczej. To jedyna fryzjerka która potrafi ścinać falowane włosy.
Jak zamknęli zakład na kruczej to pracowała chyba w salonie w hotelu Hayatt lub Intercontinental.
elkropka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 11:01   #1301
Kamiska
BAN stały

Komputerowe dobieranie fryzur w Warszawie

Kochane,

potrzebuje pilnie pomocy..Gdzie w Warszawie mogę komputerowo dobrac fryzure?Dziekuje za pomoc
Kamiska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 14:45   #1302
Nataszka07
Przyczajenie

Thumbs down Dot.: stylista maciej wróblewski

Cytat:
Napisane przez gosh775 Pokaż wiadomość
Dzieki za odpowiedz jednak zdazylam sie juz przekonac na wlasnej skorze...a raczej wlosach...120zl za ciecie-takie ciecie ze z gestych wlosow i dosyc dlugich zostaly mi 5 na krzyz,przylizujace sie do glowy,krotkie do ramion(mimo ze prosilam o nie skracanie dlugosci) rowniez nie polecam-przereklamowany salon.Teraz mam nauczke,ze lepiej tnie fryzjer nawet nieznany i z malej miejscowosci a polecany przez wiele osob,niz przereklamowany co polega sie tylko na jego slawnym nazwisku...
zdecydowanie nie polecam! pan maciej zachwycal sie moim wlosami, krzyczac na caly salon jakie piekne wlosy i obiecujac mi jak bede sie wspaniale czuc po zmianie u niego. jak zobaczyl efekt to bylam zalamana i teraz od pol roku juz doprowadzam je do porzadku i zdecydowanie odradzam!!!! nigdy wiecej macieja wroblewskiego!!!!
Nataszka07 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 14:56   #1303
Nataszka07
Przyczajenie

Dot.: Jaga Hupało

Cytat:
Napisane przez n Pokaż wiadomość
Ja byłam u niej (salon koło ronda Babka), czesała mnie do ślubu, razem z fryzurą próbną zapłaciłam 200 zł. Cena jest normalna, ona sama i Thomas b. sympatyczni, moim zdaniem szum wokół nich jest powodowany zazdrością, a ona jest naprawdę świetna, ma gust i pomysły co do każdej twarzy, a nie jak większość fryzjerów-tylko potrafią ciąć. Polecam))
może wrzuc fotkę z fryzurą jaką miałaś? byłoby super!
Nataszka07 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 15:40   #1304
halis
Przyczajenie

Dot.: fryzjer Warszawa

Strefa cięcia to dobra nazwa dla tego lokalu - byłam tam kiedyś miałam miec obcięte włosy o 2- 3 centymetry - efekt był taki że z włosów za ramiona zrobiła się fryzura do ucha !!! Całość była tak beznadziejnie obcięta że przy kasie widząc moją minę policzyli mi mniej - niby że to akurat na promocję trafiłam ...
halis jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 15:47   #1305
halis
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez ogwiazdka Pokaż wiadomość
Czy któraś z was była może w APH nie na cięciu czy farbie, ale na układaniu jakiejś fryzurki? Szukam kogoś kto mi stworzy z moich loków coś ładnego na studniówkę, a nie mam w tym względzie zupełnie doświadczenia. Jeżeli macie kogoś dobrego nie z APH to też będę wdzięczna
Ja byłam u p. Oli Beznadzieja - robiła mi najpierw niby rozjaśnienie włosów - efekt zerowy - w ogóle nic się nie zmieniło , a potem układała fryzurę z loczków - w efekcie zrobiła mi sztuczny hełm na głowie. Nie polecam, dodatkowo radzę uważać na te opinie na wizażu - w większości są chyba pisane przez osoby związane z firmami W APH pooglądałam sobie także fryzury innych klientów z perfect hair to ma mało wspólnego. Generalnie wyrzuciłam parę stów w błoto.
halis jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 21:56   #1306
siakulak
Przyczajenie

Hmmm...nie wiem w sumie co o nich myśleć...
Umówiłam się do Franka na koloryzację i strzyżenie. Kolorek jest fajny, bo taki zawsze chciałam osiągnąć ale jeżeli chodzi o strzyżenie czuje niedosyt. Oczywiście uprzedziłam że nie chcę zbyt wielkich zmian i nie spodziewałam sie jakiś cudów ale strzyżenie trwało 7 min! Frankowi najwyraźniej sie spieszyło. Poza tym, dla mnie on jest za bardzo roztrzepany. Ciągle gdzies latał a w pewnym momencie poszedł po wode żeby zmoczyć mi włosy i wrócił po pieciu minutach z uśmiechem na twarzy mówiąc "oj zagadałem sie" a ja siedziałam jak ta palma. Dam im jeszcze jedną szanse...umówię sie do kogos innego. Może do Andrzeja?
siakulak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 14:52   #1307
Ameliaand
Przyczajenie

Fryzjer Warszawa

Szukam dobrego acz niedrogiego fryzjera w Warszawie. Kogo polecacie?
Ameliaand jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 08:45   #1308
KasiaxQ
Zakorzenienie

Dot.: Fryzjer Warszawa

Przejrzyj ta stronke http://www.dorotawodzinska.pl/index.php . Jeszcze tam nie bylam, ale musze sie wybrac, bo wyglada zachecajaco. Moze nie jest najtaniej, ale pani Dorota wykonuje m.in. farbowanie tonowe, czyli nakladanie farby w jednym kolorze, ale roznych odcieniach, od najciemniejszego na czubku po najjasniejszy na koncach. Kosztuje to 150-250zł i do tej pory to pierwszy salon, jaki znalazlam, wykonujacy taka usluge !!!
A co zamierzasz robic u fryzjera ?

Edytowane przez KasiaxQ
Czas edycji: 2008-10-18 o 16:12
KasiaxQ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 12:26   #1309
maritka27
Przyczajenie

Witaj, mam nadzieję że nie przyjdzie Ci do głowy próbowanie salonu Miłek Design. Absolutnie nie polecam. Byłam u nich i skończyło się to:
1) spaloną trwałą po której włosy wypadały garściami
2) nierównym obcięciem włosów
3) tragicznym ułożeniem fryzury typu afro bob na głowie tj tak jak pisałaś chełm z loków - ludzie się ze mnie śmieli na ulicy po moim wyjściu z salonu a oni byli zachwyceni "swoim dziełem"
Na plus jedynie miła obsługa ale niestety umiejętności zerowe w twarzowym obcięciu i ułożeniu włosów. Nie wiem kto im wystawia takie dobre opinie na forach, pewno masz rację z tym pisaniem postów przez przedstawicieli firm...
maritka27 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 10:40   #1310
Mona Liza
Raczkowanie

Niestety i ja nie pochwalę Franka z Miłek Design. Napaliłam się na tę wizytę, a wyszłam totalnie rozczarowana i wściekła. Efekt podobny jak w przypadku Martiki - po wysuszeniu włosów dyfuzorem, zostawiono mi afro, które wyglądało jak jeden wielki kołtun, a nie kręcone włosy. Do tego grzywka wystrzępiona, włosy nie są równe docięte, na przodzie mam pasmo innej długości niż pozostałe. Cóż wymagać, jak cała wizyta trwała 35 minut. Obsługa taka sobie, raczej napuszone panienki, które lustrują klientów (ja się tak poczułam). Nie polecam. Miejsce przereklamowane.
Mona Liza jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 13:32   #1311
ilonica
Przyczajenie

Przedluzanie na ultradzwieki great lengths w warszawie

WITAM CZY KTORAS Z WAS PRZEDLUZALA TA METODA I MOZE MI POLECIC DOBRY SALON W WARSZAWIE LUB OKOLICACH .CZY WLOSY SIE BARDZO NISZCZA PO TEJ METODZIE.Z GORY DZIEKUJE
ilonica jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 12:40   #1312
trollcia
Raczkowanie

Dot.: Przedluzanie na ultradzwieki great lengths w warszawie

ja niestety nic o tej metodzie nie wiem
trollcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 10:35   #1313
eskamoro
Raczkowanie

Dot.: Paula & Alexandro wawa ????

odswiezam temat
Stary 2008-10-26, 19:37   #1314
szu_szu
Przyczajenie

Witam,

czy mógłby mi ktoś poradzić do którego fryzjera z Milek Design umówić się na farbowanie?? To byłaby moja pierwsza farba w życiu i zależy mi na idealnym dobraniu koloru (tak by było jak najbardziej naturalnie).

Będę wdzięczna za wszelkie info
szu_szu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 15:40   #1315
lisciuu
Przyczajenie

Konkretny fryzjer w Warszawie

Pogrzebałem trochę, ale dawno się nikt nad tym nie rozwodził a już na pewno, albo tez nie widzialem, nie pisał nic o fryzjerze który ostrzygł by mężczyznę którym jestem ja . Potrzebuje kogos kto pomoze mi cos dobrac doradzi i nie bede musial na nim tego wymuszac. Znacie jakis zaklad fryzjerski ktory mi doradzi co zrobic z moim wlosami i jak je ogarnac itd. ? Poprostu full serwis ? Cena nie jest az tak istotna.
lisciuu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 16:01   #1316
lisciuu
Przyczajenie

gdzie znajde ten salon APH w Warszawie i jakie są ceny, bo to chyba jedyny który jest wart jeszcze uwagi po tym co piszecie. A chce by mi dobrali fryzure i obcieli i jak by byli wstanie powiedzieć jak traktować moje włosy i jak to potem układać chyba dużo nie wymagam?
lisciuu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 20:50   #1317
Veritas
Przyczajenie

Bylam u Zapertego dwa razy – w sumie nie wiem, czy mam polecic. Za kazdym razem strzygl mnie T. Zaperty; koloryzacje kladala jedna z fryzjerek (podobno wlasciciel tylko strzyze).
Kilka miesiecy temu mialam jeszcze farbe i maseczke; w sumie zaplacilam 320 PLN. Strzyzenie mi się podobalo (i ogolny efekt tez). Poszlam wiec drugi raz i nie wiem czy wroce, bo: 1. Kolor mam za jasny, a wyraznie mowilam ze nie chce być blondi; 2. Nie podoba mi się strzyzenie; mam ‘ciezkie’ wlosy które się nie ukladaja. W dodatku zniechecilo mnie to, ze dlugo czekalam z mokra glowa na ciecie tylko dlatego, ze przyszedl (jużjak bylam gotowa do strzyzenia) jakis znajomy Pana T. i – jak sie okazalo – był wazniejszy od placacej klientki. Czekalam 40 minut az zostanie ostrzyzony. Jakos to malo profesjonalne a przez to czekanie się podziebilam. Reasumujac: tragicznie nie jest, ale nastepnym razem dam szanse komus innemu.
(Zaplacilam za strzyzenie i balejaz 220 PLN)
Pozdrawiam
Veritas jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 20:52   #1318
Veritas
Przyczajenie

Dot.: Konkretny fryzjer w Warszawie

Bylam u Zapertego dwa razy – w sumie nie wiem, czy mam polecic. Za kazdym razem strzygl mnie T. Zaperty; koloryzacje kladala jedna z fryzjerek (podobno wlasciciel tylko strzyze).
Kilka miesiecy temu mialam jeszcze farbe i maseczke; w sumie zaplacilam 320 PLN. Strzyzenie mi się podobalo (i ogolny efekt tez). Poszlam wiec drugi raz i nie wiem czy wroce, bo: 1. Kolor mam za jasny, a wyraznie mowilam ze nie chce być blondi; 2. Nie podoba mi się strzyzenie; mam ‘ciezkie’ wlosy które się nie ukladaja. W dodatku zniechecilo mnie to, ze dlugo czekalam z mokra glowa na ciecie tylko dlatego, ze przyszedl (jużjak bylam gotowa do strzyzenia) jakis znajomy Pana T. i – jak sie okazalo – był wazniejszy od placacej klientki. Czekalam 40 minut az zostanie ostrzyzony. Jakos to malo profesjonalne a przez to czekanie się podziebilam. Reasumujac: tragicznie nie jest, ale nastepnym razem dam szanse komus innemu.
(Zaplacilam za strzyzenie i balejaz 220 PLN)

Pozdrawiam
Veritas jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 08:13   #1319
heya
Raczkowanie

Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

W tym miesiącu byłam na koloryzacji i strzyżeniu u Kristofa na Krochmalnej. Zajmował się mną Mariusz, bardzo miły i rzeczowy facet. Byłam gotowa na bardziej radykalne cięcie ale w końcu wyszłam z długością do ramion i kolorem migdałowym. Ogólnie jestem zadowolona z wizyty. zapłaciłam równo 200
Stary 2008-10-30, 17:35   #1320
ogwiazdka
Wtajemniczenie

GG do ogwiazdka

Cytat:
Napisane przez lisciuu Pokaż wiadomość
gdzie znajde ten salon APH w Warszawie i jakie są ceny, bo to chyba jedyny który jest wart jeszcze uwagi po tym co piszecie. A chce by mi dobrali fryzure i obcieli i jak by byli wstanie powiedzieć jak traktować moje włosy i jak to potem układać chyba dużo nie wymagam?
Wystarczy wpisać w google 'Akademia Perfect Hair' i wychodzi parę stron gdzie znajdziesz namiary na ten salon

Blog zawieszony

ogwiazdka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
atelier, bemowo, bob, darmowe, dlugie wlosy, dobry fryzjer warszawa, dojazd, dom, farbowanie, fryzjer, fryzjerki, fryzura, irokez, metamorfoza, męski fryzjer, mobilny, opinie, problem, rudy, salon, stażysci, stylista, syntetyczne, ślubna, warkoczyki, warszawa, z dojazdem, zielone włosy, zła koloryzacja

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości